Prijave in naročila (0)
×

Pokalna podelitev najboljšim triatloncem sezone

TZS

V Austria Trend hotelu v Ljubljani je v petek zvečer potekala zaključna prireditev Triatlonske zveze Slovenije.

Prireditev je s kratkim govorom in zahvalo sodelujočim otvoril predsednik TZS Mitja Tašler, sledile pa so podelitve diplom in pokalov najboljšim.

TZS

Kot vsako leto so podelili pokale najboljšim trem v pokalni razvrstitvi v Duatlon in Triatlon pokalu, letošnja novost pa je bila pokalna podelitev v Super pokalu. Super pokal sestavlja skupek štirih tekmovanj različnih uradno priznanih razdalj posamezne športne panoge pod okriljem TZS, vsaka izmed njih pa je štela tudi za državno prvenstvo. Skupni denarni sklad znaša štiri tisoč evrov in je enakovredno porazdeljen med spoloma.

Zmago v moški konkurenci si je priboril Jan Škrjanc (TK Trisport Exoterm).

»Zelo sem vesel, da mi je uspelo zmagat prvi Super pokal. Udeležil sem se treh tekem in po prvi sem ugotovil, da se lahko borim tudi za visoko uvrstitev v Super pokalu. In na koncu se je izšlo.«

Med ženskami je slavila Simona Dolinar Majdič (TK Inles Riko Ribnica).

»Z razvrstitvijo v super pokalu sem zelo zadovoljna in vesela, saj se še lahko kosam z mladimi triatlonkami, predvsem pa zato, ker imajo bistveno več izkušenj kot jih imam jaz. Tako da sem zelo vesela zmage. Udeležila sem se treh tekem, akvatlona, duatlona in olimpik triatlona na Bledu. Skupna razvrstitev vseh tekem pa je zadostovala za prvo mesto in pomeni odlično poplačan trud za vse treninge.«

V moški konkurenci je bil drugi Jure Majdič in tretji Bojan Cebin (oba TK Inles Riko Ribnica). Med ženskami je drugo mesto osvojila Katja Hočevar (TK Telemach Ljubljana), tretje pa Nina Mandl (Multisport Krško).

Najmlajši v Cici pokalu so prejeli diplome glede na število opravljenih nastopov v različnih disciplinah.

TZS

Najboljši trije v pokalni razvrstitvi v triatlon pokalu po kategorijah:        

ČLANI 1                              

1.            BOJANC Klemen              TK Trisport Exoterm

2.            LIPOVŠEK Jan    TK Trisport Exoterm

3.            PODBEVŠEK Žiga              TK Trisport Exoterm

ČLANICE 1                         

1.            MANDL Nina     Multisport Krško

2.            BEDENE Pia        TK NOVO MESTO

3.            KOZJEK KARIN Ana         Triatlonski klub Ljubljana

3.            NAKRST Ana      Triatlon klub Inles Riko Ribnica

ČLANI 2                              

1.            MAJDIČ Jure      Triatlon klub Inles Riko Ribnica

2.            DOLINAR Grega               TK Inles Riko Ribnica

3.            KORELC Matej  ŠD AKSON

ČLANICE 2                         

1.            SELIŠKAR Ana    TK NOVO MESTO

2.            DOLINAR SIMONA Majdič           Triatlon klub Inles Riko Ribnica

3.            PODRECCA Tea Triatlon klub Inles Riko Ribnica 

VETERANI 1                      

1.            PANČUR Miha  TK Trisport Exoterm

2.            MEDVEDEC Uroš             TK EKLIMAS AJDOVŠČINA

3.            RADIVOJEVIĆ Aleksander           Triatlon klub Inles Riko Ribnica

VETERANKE 1                   

1.            MAČEK Mateja TRIATLON KLUB 3KM

2.            BERTONCELJ Helena      TK Gorenjska

3.            PERC Jana           TK Velenje

VETERANI 2                      

1.            PILIH Tomaž       TK Trisport Exoterm

2.            GOSTINČAR Robert        TRIATLON KLUB 3KM

3.            MAČEK Uroš      TRIATLON KLUB 3KM

VETERANKE 2                   

1.            GRADIŠAR Andreja        TK Trisport Exoterm

2.            VRABL Mojca    TRIATLON KLUB 3KM

3.            LUKAČ Irena      TRENERT ŠD

VETERANI 3                      

1.            ADAMIČ Marko               Triatlonski klub Ljubljana

2.            KOMPAN ZLATKO           TK Trisport Exoterm

3.            MEDEN Sašo      TK 3KM

VETERANKE 3                   

1.            ŠULIGOJ Helena              Triatlonski klub Ljubljana

VETERANI 4                      

1.            PETRIČ Slavko   ŠD POSAVJE

2.            KREGAR Miro    TK Trisport Exoterm

3.            MARTIČ Zvezdan             TK Trisport Exoterm

VETERANKE 4                   

1.            ROTOVNIK NADA Kozjek             Triatlonski klub Ljubljana

VETERANI 5                      

1.            TROJAR Bojan   TK Logatec

2.            AĆIMOVIĆ Radovan       TK Maraton Ptuj

3.            ŽAGAR Toni       Triatlon klub Inles Riko Ribnica

VETERANKE 5                   

1.            ŠTRUKELJ Ljuba                TRIATLON KLUB 3KM

VETERANI 6                      

1.            KABAJ Milan      TRIATLON KLUB 3KM

2.            ROGAN Franc    TK Velenje

3.            REŠČIČ IGOR      ŠD 3ŠPORT

3.            TRKMAN Andrej              Triatlonski klub Ljubljana

STAREJŠI DEČKI                               

1.            ALENABI Nik      Triatlonski klub Ljubljana

2.            BOJANC Domen              TK Trisport Exoterm

3.            MEŽNAR Matic TK Trisport Exoterm

STAREJŠE DEKLICE                         

1.            MIHEVC Lara     TK Logatec

2.            ŠKRJANC Vita    TK Trisport Exoterm

3.            STRES Tinkara    TK EKLIMAS AJDOVŠČINA

KADETI                

1.            MAMIČ Jakob   Triatlonski klub Ljubljana

2.            TOMŠIČ Staš      Triatlon klub Inles Riko Ribnica

3.            PODGORŠEK Žiga            TK UTRIP

KADETINJE                        

1.            BARTOL Monika               Triatlon klub Inles Riko Ribnica

2.            PILIH Vita            TK Trisport Exoterm

3.            MARADIN Manca            TK Trisport Exoterm

MLAJŠI MLADINCI                         

1.            MEDVED Jakob Triatlonski klub Ljubljana

2.            MAVRIC FILIP Mrak        Triatlonski klub Ljubljana

3.            ŠKRJANC Jan     TK Trisport Exoterm

MLAJŠE MLADINKE                       

1.            POGAČAR Neža               TK UTRIP

STAREJŠI MLADINCI                      

1.            OBREZA Domen               TK Trisport Exoterm

1.            ŠKUFCA Maks   Triatlon klub Inles Riko Ribnica

3.            DEČMAN Matej               Triatlon klub Inles Riko Ribnica

STAREJŠE MLADINKE                                                   

1.            AHAČIČ Ajda     TK Trisport Exoterm

2.            HOČEVAR Katja                Triatlonski klub Ljubljana

3.            PLUŠKO Lana     Triatlonski klub Ljubljana

TZS

Najboljši trije v pokalni razvrstitvi v duatlon pokalu po kategorijah:       

ČLANI 1                              

1.            LAVRENČIČ Tine              TK EKLIMAS AJDOVŠČINA

2.            KLENOVŠEK urh               Triatlonski klub Telemach Ljubljana

3.            PLANKO Matevž              TK Trisport Exoterm

ČLANICE 1                         

1.            MANDL Nina     Multisport Krško

ČLANI 2                              

1.            LJUBIČ Luka       TEAM TURBO TROPOVCI

2.            CEBIN Bojan      Triatlon klub Inles Riko Ribnica

3.            CIPOT Boštjan   TEAM TURBO TROPOVCI

ČLANICE 2                         

1.            Majdič Dolinar Simona  Triatlon klub Inles Riko Ribnica

2.            SELIŠKAR Ana    TK NOVO MESTO

3.            PODRECCA Tea Triatlon klub Inles Riko Ribnica                 

VETERANI 1                      

1.            MORI Mitja        TK Telemach Ljubljana

2.            HARNOLD Peter              ŠD 3ŠPORT

3.            MEDVEDEC Uroš             TK EKLIMAS AJDOVŠČINA

4.            MAJDIČ Tomaž Triatlon klub Inles Riko Ribnica

VETERANI 2                      

1.            TEMLIN Matej  TEAM TURBO TROPOVCI

2.            KETIŠ Dominik   TEAM TURBO TROPOVCI

3.            RAC Radovan    TEAM TURBO TROPOVCI

VETERANI 3                      

1.            ADAMIČ Marko               TK Telemach Ljubljana

2.            POZVEK Jože     TK Logatec

3.            PEZDIR Roman  TRENERT ŠD

VETERANI 4                      

1.            PETRIČ Slavko   ŠD POSAVJE

2.            HUDOKLIN Slavko           TK Logatec

3.            KREGAR Miro    TK Trisport Exoterm      

VETERANI 5                      

1.            ŽAGAR Toni       Triatlon klub Inles Riko Ribnica

2.            TROJAR Bojan   TK Logatec

VETERANI 6                      

1.            BUZETI Štefan   TEAM TURBO TROPOVCI

STAREJŠI MLADINCI                      

1.            ŠKUFCA Maks   Triatlon klub Inles Riko Ribnica

2.            DEČMAN Matej               Triatlon klub Inles Riko Ribnica

3.            OBREZA Domen               TK Trisport Exoterm

STAREJŠE MLADINKE                    

1.            PLUŠKO Lana     Triatlonski klub Telemach Ljubljana

2.            PEVEC Hanah    Triatlon klub Inles Riko Ribnica

3.            HOČEVAR Katja                Triatlonski klub Telemach Ljubljana

MLAJŠI MLADINCI                         

1.            MEDVED Jakob Triatlonski klub Telemach Ljubljana

2.            ŠKUFCA MORITZ Elias    Triatlon klub Inles Riko Ribnica

3.            ŠKRJANC Jan     TK Trisport Exoterm

MLAJŠE MLADINKE                       

1.            POGAČAR Neža               TK UTRIP

KADETI                

1.            MAMIČ Jakob   Triatlonski klub Telemach Ljubljana

2.            TOMŠIČ Staš      Triatlon klub Inles Riko Ribnica

3.            PODGORŠEK Žiga            TK UTRIP

KADETINJE                        

1.            BARTOL Monika               Triatlon klub Inles Riko Ribnica

2.            MARADIN Manca            TK Trisport Exoterm

3.            KOVAČ Lia          TK EKLIMAS AJDOVŠČINA

STAREJŠE DEKLICE                         

1.            ŠKRJANC Vita    TK Trisport Exoterm

2.            NAVODNIK Sara              TK Velenje

3.            MIHEVC Lara     TK Logatec

STAREJŠI DEČKI                                                              

1.            MEŽNAR Matic TK Trisport Exoterm

2.            BOJANC Domen              TK Trisport Exoterm

3.            MEDVED Jure    Triatlonski klub Telemach Ljubljana

 


Objavljeno: 23.11.2018

Vir/avtor:

Galerija

Deli
Vir:

Komentarji

Najbolj brano

26 Nov 2022
Triatlon

Tjaša Vrtačič in Jakob Medved sta triatlonka in triatlonec, mladinec leta 2022

Strokovni svet TZS je, tako kot vsako leto, ob zaključku sezone pregledal dosežke tekmovalne sezone 2022 in predlagal nagrajence...

22 Nov 2022
Triatlon

V PETEK BODO ZNANI NAJBOLJŠI TRIATLONKE IN TRIATLONCI LETA 2022

V petek, 25. novembra ob 19. uri bo v ljubljanskem Koloseju svečana podelitev nagrad in priznanj Triatlonske zveze Slovenije na...

27 Oct 2022
Triatlon

NAČRTUJEMO IZVEDBO DVEH USPOSABLJANJ

Na Triatlonski zvezi Slovenije načrtujemo izvedbo dveh usposabljanj, ki naj bi jih, v primeru zadostnega števila prijav, izvedli...

23 Oct 2022
Triatlon

TIM GOŠNJAK UBRANIL ZMAGO V VRSARJU, KATJA HOČEVAR ZMAGALA MED TRIATLONKAMI

Tako kot lani je zmagovalec Ocean Lava Vrsar preizkušnje tudi tokrat postal Slovenec Tim Gošnjak (ŠRC Celje), ki je s progo (19...

03 Oct 2022
Triatlon

SIMONA DOLINAR MAJDIČ JE SLAVILA ZMAGO V ZADRU

Simona Dolinar Majdič je zmagovalka tradicionalne, tokrat že 9. izvedbe srednjega triatlona v Zadru. Za razdaljo (1,9 km plavanj...

Dodaj v košarico

Tekaška štartna številka A6, barvna
Spletna cena:

0.33 €

pri nakupu nad 400 0.31 €

Dodaj v košarico

Kolesarska štartna številka MTB A6, barvna
Spletna cena:

0.52 €

pri nakupu nad 400 0.48 €