X
Skupaj 0.00 (€)

V Luksemburgu dirko Pintarjeva končala na 14. mestu

Festival Elsy Jacobs

V Luksemburgu se je danes končala tri dnevna dirka prve kategorije Festival Elsy Jacobs.

Zadnja etapa je bila v zaključnih krogih selektivna. V ospredju je ostala skupina 35 kolesark, med katerimi so bile tudi Hanna Nilsson, Urša Pintar in Špela Kern. V ciljnem sprintu je bila najmočnejša Lisa Brennauer. Nilssonova je etapo zaključila na 19. mestu, Kernova na 23. in Pintarjeva na 27.

V generalni razvrstitvi je Urša Pintar zasedla 14. mesto, Hanna Nilsson 21., Špela Kern 22. in Urška Žigart  54. Dirko je dobila Lisa Brennauer.