Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 2. KOLESARSKA DIRKA SLAP - LOŽE 2015

Cestno kolesarstvo Tekma:2. KOLESARSKA DIRKA SLAP - LOŽE 2015 Datum:23.05.2015
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca u010cas Vou017enje u0160t. krogov Zaostanek
ŽENSKE A-Ž
1 . 3 Jug Nina Ženski SLO KK DJAK SLO19890507 1:19:46 9 0:00:00
ŽENSKE C-Ž
1 . 8 Uršič Vida Ženski SLO ŠD BAM.BI SLO19530608 1:19:58 9 0:00:00
AMATERJI -M
1 . 28 Porenta Primož Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19880430 1:37:48 15 0:00:00
2 . 24 Drinovec Matej Moški SLO KD ALPE SiS SLO19910816 1:37:49 15 0:00:01
3 . 31 Plaznik Matic Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19900218 1:38:16 15 0:00:27
4 . 17 Plevel Robert Moški SLO KD ALPE SiS SLO19881214 1:38:20 15 0:00:31
5 . 30 Koželj Martin Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19890712 1:38:23 15 0:00:34
6 . 29 Polajnar Klemen Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19950920 1:37:59 14 --
7 . 19 Marič Robi Moški SLO KD ALPE SiS SLO19860218 1:38:34 14 --
8 . 18 Marinko Matjaž Moški SLO KD ALPE SiS SLO19870730 1:38:38 14 --
9 . 33 Sanković Alex Moški SLO KK PANTAL SLO19940914 1:41:30 13 --
10 . 131 FEDERICO Marcuzzi Moški SLO IZVIR VIPAVA 1:42:55 12 --
MASTER A-M
1 . 44 Sikošek Gregor Moški SLO BikeRepublic SLO19841117 1:37:45 15 0:00:00
2 . 40 Bošnjak Miha Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19841214 1:38:16 15 0:00:31
3 . 47 Stubelj Aleš Moški SLO KK PANTAL SLO19830618 1:38:17 15 0:00:32
4 . 43 Obid Andraž Moški SLO KD ALPE SiS SLO19831129 1:38:20 15 0:00:35
5 . 129 GULJA Simon Moški SLO IZVIR VIPAVA 1:40:38 15 0:02:53
6 . 39 Maček Marjan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19820609 1:44:21 15 0:06:37
7 . 41 Kulišić Tomislav Moški CRO ŠD BAM.BI A2U TEAM CRO19850113 1:38:30 13 --
DNF 48 Potočnik Lovrenc Moški SLO KLUB VAŠKA RUNDA SLO19840311 1:22:19 11 --
MASTER B-M
1 . 51 Prešeren Jani Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19760802 1:37:53 15 0:00:00
2 . 60 Dakskobler Matej Moški SLO KK PANTAL SLO19760901 1:38:15 15 0:00:22
3 . 52 Filipič Grega Moški SLO KD ALPE SiS SLO19761119 1:38:17 15 0:00:24
4 . 54 Smolej Uroš Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19770208 1:38:28 14 --
5 . 58 Žgavc Boštjan Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19781211 1:38:34 14 --
6 . 59 Sever Igor Moški SLO KAMPLC RACING TEAM SLO19790824 1:39:23 14 --
MASTER C-M
1 . 62 Oter Mitja Moški SLO KK Postojna SLO19750501 1:38:14 15 0:00:00
2 . 71 Hajdinjak Dušan Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI SLO19730206 1:38:14 15 0:00:01
3 . 64 Poglavc Alojz Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE SLO19710915 1:38:16 15 0:00:02
4 . 63 Vesel Jože Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE SLO19751204 1:37:52 14 --
5 . 68 Kampuš Boris Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19720512 1:42:10 14 --
MASTER D-M
1 . 79 Premrn Lucjan Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19660129 1:38:13 15 0:00:00
2 . 80 Likar Robert Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19690616 1:38:14 15 0:00:01
3 . 74 Melanšek Iztok Moški SLO TUŠ T.E.A.M. SLO19660228 1:38:46 15 0:00:33
4 . 76 Kuret Iztok Moški SLO KD ALPE SiS SLO19670428 1:38:19 14 --
5 . 78 Danevčič Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19660606 1:38:30 14 --
MASTER E-M
1 . 86 Čibej Bruno Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19650712 1:13:12 10 0:00:00
2 . 83 Žakelj Vladimir Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19650130 1:13:14 10 0:00:02
3 . 87 Mesojedec Matjaž Moški SLO ŠD TURBO M SLO19640925 1:16:24 10 0:03:12
4 . 84 Detiček Edvard Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19620112 1:16:25 10 0:03:13
MASTER F-M
1 . 88 Žavbi Andrej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. SLO19601125 1:13:10 10 0:00:00
2 . 93 Skubic Borislav Moški SLO ŠD TURBO M SLO19581024 1:13:17 10 0:00:06
3 . 91 Bratina Marjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19590313 1:16:32 10 0:03:22
4 . 96 Papič Milivoj Moški SLO ŠD TURBO M SLO19560618 1:19:56 10 0:06:46
5 . 90 Kirič Avgust Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19561215 1:14:02 8 --
DNF 128 Fabjan Boris Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19571120 0:15:29 2 --
MASTER G-M
1 . 99 Mihovec Matej Moški SLO ŠD TURBO M SLO19511103 1:16:27 10 0:00:00
MASTER H-M
1 . 106 Cigoj Zorko Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19481206 1:16:29 10 0:00:00
2 . 103 Hafner Franc Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19490923 1:20:23 10 0:03:54
3 . 123 Mihovilović Ivan Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19490131 1:20:24 10 0:03:55
4 . 102 Oblak Alojz Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19470621 1:20:25 10 0:03:56
5 . 101 Otoničar Janez Moški SLO KK Postojna SLO19480309 1:20:42 10 0:04:13
MASTER I-M
1 . 127 Mikuž Franc Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19430801 1:20:38 10 0:00:00
2 . 125 Učanjšek Edvard Moški SLO KD HRASTNIK SLO19340512 1:14:30 7 --

Komentarji