Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: KRONOMETER V IDRIJSKO BELO 2015

Cestno kolesarstvo Tekma:KRONOMETER V IDRIJSKO BELO 2015 Datum:24.05.2015
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca u010cas vou017enje Zaostanek
ŽENSKE A-Ž
1 . 12 Gulič Teja Ženski SLO TUŠ T.E.A.M. SLO19821124 00:08:55,02 00:00:00,00
2 . 15 Komel Tadeja Ženski SLO KD BRDA DOBROVO SLO19840410 00:10:08,59 00:01:13,57
3 . 17 Jug Nina Ženski SLO KK DJAK-ŠD SENG SLO19890507 00:10:12,72 00:01:17,70
4 . 13 Zajec Maja Ženski SLO ŠD BAM.BI SLO19900212 00:10:31,08 00:01:36,06
ŽENSKE B-Ž
1 . 11 Dolinar Nina Ženski SLO ŠD BAM.BI SLO19790520 00:09:48,90 00:00:00,00
2 . 6 Zorč Barbara Ženski SLO brez kluba 00:10:30,33 00:00:41,43
3 . 7 Patajac Kosmac Julija Ženski SLO IZVIR VIPAVA 00:10:41,62 00:00:52,72
ŽENSKE C-Ž
1 . 4 Rakuš Jelka Ženski SLO ŠD BAM.BI SLO19640304 00:10:15,48 00:00:00,00
2 . 5 Rakoš Ivica Ženski SLO ŠD TURBO M SLO19600514 00:10:30,79 00:00:15,31
3 . 3 Uršič Vida Ženski SLO ŠD BAM.BI SLO19530608 00:10:34,44 00:00:18,96
4 . 1 Ceglar Vida Ženski SLO BICIKEL.COM SLO19640328 00:10:48,15 00:00:32,66
5 . 2 Veršnik Zdenka Ženski SLO KD PAPEŽ PODGORJE SLO19581026 00:15:29,65 00:05:14,16
AMATERJI -M
1 . 96 Kravos Matej Moški SLO KK PANTAL SLO19880813 00:07:39,15 00:00:00,00
2 . 91 Drinovec Matej Moški SLO KD ALPE SiS SLO19910816 00:08:13,47 00:00:34,32
3 . 92 Porenta Primož Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19880430 00:08:14,43 00:00:35,28
4 . 98 Koren Gašper Moški SLO KK SOČA KOBARID SLO19910212 00:08:19,64 00:00:40,49
5 . 93 Koželj Martin Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19890712 00:08:21,57 00:00:42,42
6 . 89 Štucin Alen Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO19880725 00:08:25,80 00:00:46,65
7 . 94 Plaznik Matic Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19900218 00:08:43,04 00:01:03,88
8 . 90 Marinko Matjaž Moški SLO KD ALPE SiS SLO19870730 00:08:46,06 00:01:06,90
9 . 99 Medar Luka Moški SLO ŠD TURBO M SLO19900207 00:09:06,92 00:01:27,76
10 . 97 Kravanja Nejc Moški SLO KK SOČA KOBARID SLO19910714 00:09:36,01 00:01:56,85
MASTER A-M
1 . 87 Stibilj Jernej Moški SLO PICIBICI SLO19810228 00:08:23,00 00:00:00,00
2 . 86 Šilak Jernej Moški SLO ŠD TURBO M SLO19850129 00:08:25,29 00:00:01,29
3 . 81 Bošnjak Miha Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19841214 00:08:27,58 00:00:03,59
4 . 83 Plank Marko Moški SLO BikeRepublic SLO19851009 00:08:30,87 00:00:06,87
5 . 80 Holc Andrej Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19830318 00:08:39,62 00:00:15,62
6 . 82 Kulišić Tomislav Moški CRO ŠD BAM.BI A2U TEAM CRO19850113 00:08:55,02 00:00:31,03
7 . 79 Poljanec Dejan Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO19830223 00:08:59,78 00:00:35,79
8 . 88 Jakovac Miha Moški SLO PICIBICI SLO19830414 00:09:34,51 00:01:10,52
MASTER B-M
1 . 72 Prešeren Jani Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19760802 00:07:55,40 00:00:00,00
2 . 71 Draškič Tine Moški SLO brez kluba SLO19780923 00:08:08,93 00:00:13,53
3 . 78 Melinc Matevž Moški SLO KK SOČA KOBARID SLO19800608 00:08:28,23 00:00:32,83
4 . 73 Filipič Grega Moški SLO KD ALPE SiS SLO19761119 00:08:28,50 00:00:33,10
5 . 76 Žgavc Boštjan Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19781211 00:08:52,93 00:00:57,54
6 . 75 Vrankar Gregor Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19771003 00:09:18,09 00:01:22,69
MASTER C-M
1 . 66 Verčič Uroš Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19750517 00:07:58,64 00:00:00,00
2 . 65 Poglavc Alojz Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE SLO19710915 00:08:03,16 00:00:04,52
3 . 64 Mahmutović Nermin Moški SLO KK ZAVRŠNICA SLO19710827 00:08:31,63 00:00:32,99
4 . 67 Jeraj Sebastijan Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19730309 00:08:47,90 00:00:49,26
5 . 68 Golob Lovro Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19740421 00:09:12,34 00:01:13,70
6 . 70 Nadvešnik Kristjan Moški SLO KD MENGEŠ SLO19730720 00:09:35,01 00:01:36,37
7 . 69 Leban David Moški SLO IZVIR VIPAVA 00:09:38,80 00:01:40,16
MASTER D-M
1 . 55 Grilj Jernej Moški SLO BK Opatija-2010 SLO19700815 00:08:07,12 00:00:00,00
2 . 58 Kuret Iztok Moški SLO KD ALPE SiS SLO19670428 00:08:31,93 00:00:24,81
3 . 59 Ukmar Aleš Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19701204 00:08:44,28 00:00:37,17
4 . 63 Jeretina Primož Moški SLO KD MENGEŠ SLO19690704 00:08:45,19 00:00:38,08
5 . 56 Bajec Franc Moški SLO KK Postojna SLO19660530 00:08:54,30 00:00:47,18
6 . 60 Danevčič Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19660606 00:09:06,21 00:00:59,09
7 . 57 Benedik Jurij Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19680602 00:09:29,51 00:01:22,39
8 . 61 Žgavec Milan Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19690903 00:09:38,00 00:01:30,88
MASTER E-M
1 . 47 Debeljak Janez Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19620908 00:08:11,68 00:00:00,00
2 . 52 SuliČ Andrej Moški SLO KK SOČA KOBARID SLO19650507 00:08:22,94 00:00:11,26
3 . 49 Mulej Robert Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19610608 00:08:49,09 00:00:37,41
4 . 51 Čibej Bruno Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19650712 00:08:54,70 00:00:43,02
5 . 54 Jug Sergej Moški SLO KK DJAK-ŠD SENG SLO19631102 00:09:09,81 00:00:58,13
6 . 50 Hvala Oskar Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19640821 00:09:09,93 00:00:58,25
7 . 53 Mesojedec Matjaž Moški SLO ŠD TURBO M SLO19640925 00:09:13,46 00:01:01,78
8 . 43 Erjavec Anton Moški SLO brez kluba 00:09:52,25 00:01:40,57
9 . 48 Tratnik Franci Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 00:10:02,06 00:01:50,38
MASTER F-M
1 . 41 Skubic Borislav Moški SLO ŠD TURBO M SLO19581024 00:08:28,63 00:00:00,00
2 . 34 Žavbi Andrej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. SLO19601125 00:08:47,61 00:00:18,97
3 . 37 Čuk Tomislav Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19601109 00:09:00,40 00:00:31,77
4 . 36 Reven Dare Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19570402 00:09:04,20 00:00:35,56
5 . 35 Čuden Marjan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19570501 00:09:04,85 00:00:36,21
6 . 39 Bratina Marjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19590313 00:09:17,14 00:00:48,51
7 . 42 Rakoš Dragan Moški SLO ŠD TURBO M SLO19560417 00:10:00,69 00:01:32,06
8 . 38 Kirič Avgust Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19561215 00:11:22,12 00:02:53,48
MASTER G-M
1 . 30 Popovič Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19540626 00:08:46,37 00:00:00,00
2 . 33 Mihovec Matej Moški SLO ŠD TURBO M SLO19511103 00:08:50,30 00:00:03,93
3 . 31 Vehar Danijel Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19530804 00:10:18,61 00:01:32,24
4 . 32 Blažič Jožef Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19540714 00:10:56,97 00:02:10,61
MASTER H-M
1 . 29 Lampe Bojan Moški SLO ŠD TURBO M SLO19470823 00:08:58,69 00:00:00,00
2 . 26 Cigoj Zorko Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19481206 00:09:28,72 00:00:30,03
3 . 23 Otoničar Janez Moški SLO KK Postojna SLO19480309 00:09:55,83 00:00:57,14
4 . 25 Saksida Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19471107 00:09:59,39 00:01:00,70
5 . 28 Mihovilović Ivan Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19490131 00:10:01,34 00:01:02,65
6 . 27 Štrancar Jožef Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19470629 00:10:15,60 00:01:16,91
7 . 24 Hafner Franc Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19490923 00:10:21,68 00:01:22,99
MASTER I-M
1 . 19 Končina Rafael Moški SLO KD HRASTNIK SLO19450917 00:09:44,89 00:00:00,00
2 . 22 Kotnik Herbert Moški SLO ŠD TURBO M SLO19430309 00:09:47,18 00:00:02,29
3 . 21 Mikuž Franc Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19430801 00:09:56,04 00:00:11,15
4 . 20 Danevčič Anton Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19410420 00:11:45,80 00:02:00,91

Komentarji