Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 10. VZPON NA KRVAVEC ZA KRALJA IN KRALJICO 2015

Cestno kolesarstvo Tekma:10. VZPON NA KRVAVEC ZA KRALJA IN KRALJICO 2015 Datum:31.08.2015
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje Zaostanek
IZVEN KONKURENCE-M
1 . 159 Hribovšek Boštjan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0:41:54 0:00:00
2 . 23 Hirci Jernej Moški SLO KK ZAVRŠNICA 0:50:40 0:08:46
3 . 143 Jagodič Tilen Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 1:06:48 0:24:54
ŽENSKE A-Ž
1 . 2 Elsner Tanja Ženski SLO TUŠ T.E.A.M. SLO19930116 0:54:02 0:00:00
2 . 162 Jesenko Erika Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO19960414 0:54:13 0:00:11
3 . 1 Grm Tamara Ženski SLO 0:56:57 0:02:56
4 . 5 Selan Dunja Ženski SLO ŠD BAM.BI SLO19850203 0:58:15 0:04:13
5 . 4 Voglar Irena Ženski SLO ŠD BAM.BI SLO19820704 1:01:20 0:07:18
6 . 3 Jug Nina Ženski SLO KK DJAK SLO19890507 1:04:34 0:10:32
7 . 6 Bohinc Saša Ženski SLO SPRINT NOVO MESTO SLO19840118 1:11:39 0:17:37
ŽENSKE B-Ž
1 . 192 Škrajnar Špela Ženski SLO GANESHA TEAM SLO19780327 0:49:29 0:00:00
2 . 9 Opeka Ajda Ženski SLO KD BRANIK MARIBOR SLO19791031 0:53:57 0:04:29
3 . 7 Meško Mateja Ženski SLO Slovenske specijalkarke 0:57:56 0:08:28
4 . 165 Kalan Lubajnšek Petra Ženski SLO Medex 0:58:41 0:09:12
5 . 10 Srdoč Nataša Ženski SLO ŠD BAM.BI 1:00:38 0:11:09
6 . 8 Jozic Renata Ženski SLO BICIKEL.COM 1:06:20 0:16:51
ŽENSKE C-Ž
1 . 189 Žakelj Rada Ženski SLO Slaščičarna Magušar 1:00:17 0:00:00
2 . 14 Škerlj Ivanka Ženski SLO KD BRDA DOBROVO SLO19630428 1:00:54 0:00:37
3 . 188 Ceglar Vida Ženski SLO BICIKEL.COM SLO1964 1:05:53 0:05:37
4 . 12 Prešeren Matejka Ženski SLO KK ZAVRŠNICA 1:08:06 0:07:49
5 . 15 Rakoš Ivica Ženski SLO ŠD TURBO M SLO19600514 1:08:17 0:08:00
6 . 11 Markelj Milena Ženski SLO HIDRIA 1:29:10 0:28:53
DNF 13 Uršič Vida Ženski SLO ŠD BAM.BI SLO19530608 DNS DNS
AMATERJI -M
1 . 25 Brulc Srečko Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE SLO19870524 0:40:11 0:00:00
2 . 33 Bošnjak Matic Moški SLO BikeRepublic SLO19920929 0:40:29 0:00:17
3 . 32 Drinovec Matej Moški SLO KD ALPE SiS SLO19910816 0:42:00 0:01:48
4 . 27 Marinko Matjaž Moški SLO KD ALPE SiS SLO19870730 0:42:12 0:02:01
5 . 34 Porenta Primož Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19880430 0:43:08 0:02:56
6 . 31 Kuralt Mitja Moški SLO KD ALPE SiS SLO19901019 0:43:16 0:03:04
7 . 183 ALJAŽ GOLOB Moški SLO Koloka 0:43:34 0:03:23
8 . 22 Štucin Alen Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO19880725 0:45:02 0:04:50
9 . 18 Mulec Ožbej Moški SLO 0:45:10 0:04:59
10 . 37 Draksler Andrej Moški SLO ŠD Koloka 0:45:52 0:05:41
11 . 154 Koren Gašper Moški SLO KK SOČA KOBARID SLO19910212 0:47:03 0:06:51
12 . 26 Plevel Robert Moški SLO KD ALPE SiS SLO19881214 0:47:17 0:07:06
13 . 30 Kuralt Marko Moški SLO KD ALPE SiS SLO19920825 0:47:46 0:07:35
14 . 28 Marič Robi Moški SLO KD ALPE SiS SLO19860218 0:49:00 0:08:48
15 . 21 Bučar Peter Moški SLO 0:49:11 0:09:00
16 . 147 BLAŽ SUŠNIK Moški SLO KD ŠENČUR 0:49:45 0:09:33
17 . 29 Kurent Simon Moški SLO KD ALPE SiS SLO19940301 0:52:31 0:12:19
18 . 17 Omejc Matic Moški SLO / 0:55:04 0:14:53
19 . 16 Rozman Anže Moški SLO 0:55:41 0:15:29
20 . 19 Kalan Benjamin Moški SLO / 0:57:19 0:17:08
21 . 24 Grkman Gašper Moški SLO Brez kluba 0:59:58 0:19:47
DNF 20 Dimnik Jaka Moški SLO DNS DNS
DNF 36 Medar Luka Moški SLO ŠD TURBO M SLO19900207 DNS DNS
DNF 35 Polajnar Klemen Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19950920 -- --
MASTER A-M
1 . 47 Lovše Matej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. SLO19831114 0:38:00 0:00:00
2 . 56 Kimovec Matej Moški SLO KLUB VAŠKA RUNDA SLO19840823 0:39:49 0:01:49
3 . 53 Kralj Robert Moški SLO TEAM KORAK NAPREJ - EKOMARATON.SI SLO19840529 0:41:10 0:03:10
4 . 180 MARTIN GRAD Moški SLO G&L team 0:41:43 0:03:43
5 . 49 Obid Andraž Moški SLO KD ALPE SiS SLO19831129 0:43:18 0:05:18
6 . 156 Mlekuž Davor Moški SLO KK SOČA KOBARID SLO19820923 0:44:05 0:06:05
7 . 40 Kregar Matjaž Moški SLO 0:44:20 0:06:21
8 . 199 Remic Klemen Moški SLO ŠD BAM.BI 0:44:40 0:06:40
9 . 51 Hrkalovič Miroslav Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19820824 0:45:02 0:07:02
10 . 46 Bogša Uroš Moški SLO Brez kluba 0:46:35 0:08:35
11 . 44 Dolenc Marko Moški SLO 0:46:35 0:08:35
12 . 55 Pavšič Tilen Moški SLO ŠD TURBO M SLO19841216 0:46:42 0:08:42
13 . 54 Šilak Jernej Moški SLO ŠD TURBO M SLO19850129 0:46:55 0:08:55
14 . 39 Štempihar Erik Moški SLO 0:47:17 0:09:17
15 . 45 Poljanec Dejan Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO19830223 0:47:29 0:09:29
16 . 41 Jezeršek Andrej Moški SLO 0:47:30 0:09:30
17 . 158 GREGA ŠTURM Moški SLO TopFit Team 0:47:32 0:09:32
18 . 38 Žlogar Jure Moški SLO 0:48:08 0:10:08
19 . 48 Holc Andrej Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19830318 0:48:47 0:10:47
20 . 197 Kemperl Denis Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0:48:51 0:10:51
21 . 184 BORIS BERČ Moški SLO ŠD BAM.BI 0:51:06 0:13:06
22 . 157 Kosmač Miha Moški SLO TopFit Team 0:53:30 0:15:30
23 . 194 Porenta Jurij Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19830108 0:53:52 0:15:52
24 . 43 Golob Nejc Moški SLO 0:53:55 0:15:55
25 . 42 Jekl Borut Moški SLO 0:56:37 0:18:37
26 . 169 PRIMOŽ JAGER Moški SLO Šentjur Power 0:57:49 0:19:49
27 . 173 ANDREJ NOVAK Moški SLO 1:17:03 0:39:04
DNF 50 Plank Marko Moški SLO BikeRepublic SLO19851009 DNS DNS
DNF 52 Kramberger Miha Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 SLO19831203 DNS DNS
MASTER B-M
1 . 66 Filipič Grega Moški SLO KD ALPE SiS SLO19761119 0:40:51 0:00:00
2 . 61 Bratuš Dean Moški SLO MBK sportR.si SLO19780923 0:40:57 0:00:06
3 . 62 Prešeren Jani Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19760802 0:42:56 0:02:05
4 . 63 Jordan Dejan Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE SLO19760201 0:43:51 0:02:59
5 . 68 Moretti Andrej Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19800313 0:43:55 0:03:03
6 . 60 Dogša Iztok Moški SLO GANESHA TEAM SLO19790605 0:45:50 0:04:59
7 . 176 ROBERT LAKNER Moški SLO 4KLS 0:46:41 0:05:50
8 . 71 Prevodnik Izidor Moški SLO ŠD Koloka 0:46:42 0:05:50
9 . 58 Kutoša David Moški SLO / 0:49:36 0:08:45
10 . 153 Kenda Primož Moški SLO KK SOČA KOBARID SLO19771208 0:50:12 0:09:20
11 . 164 ZDRAVKO NOVAK Moški SLO ŠD GRMADA 0:51:19 0:10:28
12 . 59 Hartman Jože Moški SLO 0:51:35 0:10:43
13 . 200 MATJAŽ URŠIČ Moški SLO KD MENGEŠ 0:51:50 0:10:59
14 . 179 PRIMOŽ NERAD Moški SLO TK Telemach Ljubljana 0:54:04 0:13:12
15 . 65 Krumpestar Matej Moški SLO KD ALPE SiS SLO19771223 0:54:09 0:13:17
16 . 57 Pogačar Bogdan Moški SLO 0:55:40 0:14:49
17 . 178 UROŠ ŠALIČ Moški SLO TK Roje 0:59:39 0:18:48
18 . 174 JOŽE KUNŠIČ Moški SLO 1:01:23 0:20:32
DNF 67 Smolej Uroš Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19770208 DNS DNS
DNF 70 Jagodič Boris Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19790525 DNS DNS
DNF 69 Juvančič Gregor Moški SLO ŠD BAM.BI DNS DNS
DNF 64 Podpečan Tadej Moški SLO KD ALPE SiS SLO19770706 DNS DNS
MASTER C-M
1 . 75 Jelič Borja Moški SLO TUŠ T.E.A.M. SLO19741205 0:41:24 0:00:00
2 . 78 Verčič Uroš Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19750517 0:41:56 0:00:31
3 . 152 Alič Simon Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19710209 0:42:38 0:01:13
4 . 80 Kampuš Boris Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19720512 0:43:34 0:02:09
5 . 73 Planinšek Borut Moški SLO BICIKEL.COM SLO19740806 0:46:28 0:05:04
6 . 76 Šabec Igor Moški SLO KK Postojna SLO19720918 0:46:48 0:05:23
7 . 142 Mištrafović Danilo Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19740709 0:48:01 0:06:36
8 . 79 Jeraj Sebastijan Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19730309 0:48:25 0:07:00
9 . 77 Kitin Marko Moški SLO KD ALPE SiS SLO19751126 0:48:35 0:07:10
10 . 170 Otoničar Domen Moški SLO KK Postojna SLO19740927 0:49:13 0:07:48
11 . 167 Novak Robert Moški SLO KK SOČA KOBARID SLO19710131 0:49:59 0:08:34
12 . 151 DAMJAN OSOLNIK Moški SLO ŠD BAM.BI 0:50:01 0:08:36
13 . 175 JOŽE MARTINJAK Moški SLO Bexel Komenda 0:50:46 0:09:22
14 . 81 Zupan Gregor Moški SLO Nordijsko ŠD MEDVODE 0:51:01 0:09:37
15 . 84 Kern Marjan Moški SLO ŠD ŠEL 0:52:24 0:11:00
16 . 74 Breznik Edvin Moški SLO Brez kluba 0:52:27 0:11:03
17 . 172 ANDREJ FIŠER Moški SLO ŠD BAM.BI 0:52:31 0:11:06
18 . 187 BRACO CVJETIČANIN Moški SLO Gorenjski Glas 0:56:17 0:14:52
19 . 198 PETER ŠOLAR Moški SLO 1:00:15 0:18:50
20 . 72 Cebular Joze Moški SLO Slovenska vojska - VZE 1:00:37 0:19:12
21 . 201 DEJAN KRIŽAJ Moški SLO 1:27:57 0:46:32
DNF 82 Hajdinjak Dušan Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI SLO19730206 DNS DNS
DNF 83 JENKO Robert Moški SLO RADENSKA (RAR) SLO19720319 DNS DNS
MASTER D-M
1 . 91 Brelih Branko Moški SLO MBK sportR.si SLO19671124 0:43:33 0:00:00
2 . 85 Širaj Andrej Moški SLO KK Postojna SLO19680511 0:43:44 0:00:11
3 . 99 Likar Robert Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19690616 0:44:56 0:01:24
4 . 95 Kuret Iztok Moški SLO KD ALPE SiS SLO19670428 0:45:25 0:01:52
5 . 100 Jugovic Sandi Moški SLO ŠD Koloka 0:45:47 0:02:14
6 . 88 Pretnar Janez Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19671219 0:47:02 0:03:29
7 . 150 Pristavec Miran Moški SLO TopFit Team 0:47:40 0:04:07
8 . 93 Cesar Igor Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE SLO19700127 0:47:48 0:04:15
9 . 98 Danevčič Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19660606 0:47:51 0:04:19
10 . 92 Šeme Tomaž Moški SLO BICIKEL.COM SLO19680713 0:47:55 0:04:22
11 . 161 JOVAN JOVIŠIĆ Moški SLO KD Grosuplje 0:48:11 0:04:38
12 . 97 Iskra Tomi Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19690511 0:48:44 0:05:12
13 . 89 Novak Rajko Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19690128 0:49:25 0:05:53
14 . 181 Medic Mark Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 0:52:47 0:09:15
15 . 185 Hafner Ivo Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19690823 0:53:13 0:09:40
16 . 90 Hirci Uroš Moški SLO KK ZAVRŠNICA 0:53:54 0:10:21
17 . 146 Kern Viki Moški SLO KD Strmol 0:54:45 0:11:13
18 . 190 JAKA DEBEVEC Moški SLO Koloka 0:56:21 0:12:49
19 . 166 DAVID LUBANJŠEK Moški SLO 1:01:56 0:18:24
20 . 86 Batistič Simon Moški SLO ŠD Elektro Primorska 1:02:37 0:19:04
21 . 182 LOJZE REPNIK Moški SLO 1:02:43 0:19:10
22 . 87 Vovk Janez Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19670505 1:07:07 0:23:35
23 . 155 Gradišar Leon Moški SLO 1:10:51 0:27:18
DNF 96 Pretner Marjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19690806 DNS DNS
DNF 94 šesek Uroš Moški SLO ŠD BAM.BI A2U TEAM -- --
MASTER E-M
1 . 106 Debeljak Janez Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19620908 0:44:01 0:00:00
2 . 110 Čibej Bruno Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19650712 0:44:14 0:00:12
3 . 177 Grašič Andrej Moški SLO TD KRANJSKA GORA 0:45:36 0:01:35
4 . 149 MARKO ŠUBIC Moški SLO 0:48:00 0:03:59
5 . 108 Mulej Robert Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19610608 0:49:19 0:05:18
6 . 102 Prpar Vlado Moški SLO TUŠ T.E.A.M. SLO19650430 0:50:17 0:06:16
7 . 112 Zupanec Janez Moški SLO VITEZI DOBREGA TEKA 0:54:03 0:10:02
8 . 107 Škerlj Igor Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19640406 0:54:32 0:10:31
9 . 105 Detiček Edvard Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19620112 0:54:56 0:10:55
10 . 195 JANEZ DOLENC Moški SLO ŠD BAM.BI 0:55:07 0:11:06
11 . 168 SREČKO JAGER Moški SLO Šentjur Power 1:01:37 0:17:35
12 . 148 SANDI KROPIVŠEK Moški SLO 1:08:51 0:24:50
13 . 101 Naglič Dušan Moški SLO HIDRIA 1:24:58 0:40:56
DNF 109 Hvala Oskar Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19640821 -- --
DNF 103 Srdoč Željko Moški SLO ŠD BAM.BI A2U TEAM DNS DNS
DNF 104 Žakelj Vladimir Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19650130 DNS DNS
DNF 111 Bojanc Branko Moški SLO SPRINT NOVO MESTO SLO19630708 DNS DNS
MASTER F-M
1 . 118 Čuk Tomislav Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19601109 0:47:33 0:00:00
2 . 114 Prešeren Branko Moški SLO KK ZAVRŠNICA SLO19590304 0:50:16 0:02:43
3 . 196 Pogačar Maks Moški SLO Brez kluba - 0:51:12 0:03:39
4 . 115 Čuden Marjan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19570501 0:51:38 0:04:06
5 . 117 Reven Dare Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19570402 0:52:01 0:04:28
6 . 116 Zupančič Mirko Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE SLO19590920 0:53:17 0:05:45
7 . 122 Colnarič Slavko Moški SLO ŠD TURBO M SLO19560612 0:53:46 0:06:14
8 . 119 Bratina Marjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19590313 0:55:59 0:08:26
9 . 120 SkuŠek Marjan Moški SLO SPRINT NOVO MESTO SLO19581211 0:56:46 0:09:14
10 . 121 Rakoš Dragan Moški SLO ŠD TURBO M SLO19560417 1:03:16 0:15:44
11 . 113 Verbič Joze Moški SLO 1:03:38 0:16:05
12 . 160 MATJAŽ SUHADOLNIK Moški SLO 1:05:43 0:18:11
13 . 193 Šinkovec Borut Moški SLO KD HRASTNIK SLO19590411 1:09:14 0:21:42
MASTER G-M
1 . 145 Boštic Ljubo Moški SLO Brez kluba 0:51:14 0:00:00
2 . 123 Popovič Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19540626 0:51:57 0:00:43
3 . 124 Klemenc Tone Moški SLO KD ALPE SiS SLO19550614 0:52:11 0:00:57
4 . 128 Mihovec Matej Moški SLO ŠD TURBO M SLO19511103 0:53:23 0:02:09
5 . 141 Šest Anton Moški SLO ŠD Avgust Gašperin 19520926 0:55:59 0:04:45
6 . 127 Peternel Franc Moški SLO ŠD MARMOR HOTAVLJE 1:01:09 0:09:55
7 . 186 FRANC LUŠTREK Moški SLO ŠD BAM.BI 1:03:44 0:12:29
8 . 126 Blažič Jožef Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19540714 1:07:47 0:16:33
DNF 129 Govekar Anton Moški SLO ŠD TURBO M SLO19530130 DNS DNS
DNF 125 Car Ljubo Moški SLO KD BRANIK MARIBOR SLO19550221 DNS DNS
MASTER H-M
1 . 136 Cigoj Zorko Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19481206 0:58:31 0:00:00
2 . 138 Mihovilović Ivan Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19490131 0:58:56 0:00:24
3 . 131 Dremelj Janez Moški SLO KD Grosuplje _ 0:58:57 0:00:26
4 . 135 Mikulin Zvezdan Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19500403 0:59:14 0:00:42
5 . 133 Oblak Alojz Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19470621 1:02:43 0:04:12
6 . 130 Koželj Franc Moški SLO 1:04:02 0:05:30
7 . 134 Saksida Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19471107 1:05:01 0:06:29
8 . 137 Štrancar Jožef Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19470629 1:05:38 0:07:06
9 . 171 Otoničar Janez Moški SLO KK Postojna SLO19480309 1:05:46 0:07:14
10 . 132 Prešeren Janez Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19501109 1:07:01 0:08:29
11 . 191 Ošlaj Vili Moški SLO 1:07:34 0:09:03
DNF 163 PETER SODNIK Moški SLO DNF DNF
MASTER I-M
1 . 140 Kotnik Herbert Moški SLO ŠD TURBO M SLO19430309 1:03:34 0:00:00
2 . 139 Bahar Milan Moški SLO KK Postojna SLO19380218 1:09:09 0:05:35
3 . 144 Učanjšek Edvard Moški SLO KD HRASTNIK SLO19340512 1:31:26 0:27:52

Komentarji