Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Vzpon za Pokal občine Kobarid 2015

Cestno kolesarstvo Tekma:Vzpon za Pokal občine Kobarid 2015 Datum:03.10.2015
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca u010cas vou017enje Zaostanek
ŽENSKE B-Ž
1 . 89 MIRKA POLENČIČ Ženski SLO KD BRDA DOBROVO 0:37:08 0:00:00
2 . 99 KATARINA SAKSIDA Ženski SLO KD BRDA DOBROVO 0:44:02 0:06:55
ŽENSKE C-Ž
1 . 114 Prešeren Matejka Ženski SLO KK ZAVRŠNICA 0:37:37 0:00:00
2 . 6 Rakoš Ivica Ženski SLO ŠD TURBO M SLO19600514 0:37:42 0:00:05
3 . 107 Trojar Andreja Ženski SLO ŠD TURBO M SLO19610921 0:38:45 0:01:09
4 . 4 Uršič Vida Ženski SLO ŠD BAM.BI SLO19530608 0:42:19 0:04:42
AMATERJI -M
1 . 111 ANDREA CALZA Moški ITA AM17426 0:22:31 0:00:00
2 . 10 Porenta Primož Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19880430 0:22:49 0:00:17
3 . 7 Brulc Srečko Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE SLO19870524 0:23:35 0:01:04
4 . 9 Drinovec Matej Moški SLO KD ALPE SiS SLO19910816 0:23:43 0:01:11
5 . 11 Koren Gašper Moški SLO KK SOČA KOBARID SLO19910212 0:25:01 0:02:30
6 . 135 Mugerli Aljaž Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO19980923 0:25:48 0:03:16
7 . 8 Marič Robi Moški SLO KD ALPE SiS SLO19860218 0:26:26 0:03:55
8 . 12 Osvald Florjan Moški SLO ŠD TURBO M SLO19980702 0:27:44 0:05:12
9 . 13 Medar Luka Moški SLO ŠD TURBO M SLO19900207 0:29:01 0:06:30
10 . 117 Kravanja Nejc Moški SLO KK SOČA KOBARID SLO19910714 0:30:13 0:07:42
11 . 119 DENIS ROT Moški SLO 0:30:31 0:08:00
12 . 118 Koren Vasja Moški SLO KK SOČA KOBARID SLO19910115 0:32:48 0:10:17
13 . 14 Černe Jure Moški SLO ŠD TURBO M SLO19870524 0:33:54 0:11:22
14 . 104 GIOLIA MERLINO Moški SLO Team Bike 2007 0:38:24 0:15:52
15 . 2 KLEMEN IVANČIČ Moški SLO KK SOČA KOBARID 0:39:15 0:16:43
MASTER A-M
1 . 15 Obid Andraž Moški SLO KD ALPE SiS SLO19831129 0:23:41 0:00:00
2 . 16 Plank Marko Moški SLO BikeRepublic SLO19851009 0:24:16 0:00:35
3 . 130 FEDERICO MEDVES Moški ITA Cicli Spezzotto dream team 0:24:44 0:01:03
4 . 19 Pavšič Tilen Moški SLO ŠD TURBO M SLO19841216 0:25:59 0:02:18
5 . 131 MARCO DESSONI Moški ITA Cicli Spezzotto dream team 0:26:14 0:02:33
6 . 94 SAŠO MIKLAVČIČ Moški SLO KK SOČA KOBARID 0:26:22 0:02:41
7 . 137 LEONARDO PACE Moški ITA Spezzotto 0:27:23 0:03:43
8 . 20 Kosmač Miha Moški SLO TopFit Team 0:27:28 0:03:47
9 . 93 PETER MATELIČ Moški SLO KK SOČA KOBARID 0:28:12 0:04:31
10 . 1 NEJC ERŽEN Moški SLO KK SOČA KOBARID 0:28:52 0:05:11
MASTER B-M
1 . 21 Bratuš Dean Moški SLO MBK sportR.si SLO19780923 0:23:54 0:00:00
2 . 22 Prešeren Jani Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19760802 0:23:58 0:00:04
3 . 24 Filipič Grega Moški SLO KD ALPE SiS SLO19761119 0:24:21 0:00:27
4 . 115 ERIK KODERMAC Moški SLO KK SOČA KOBARID 0:24:31 0:00:38
5 . 126 BOŠTJAN TRBIŽAN Moški SLO 0:26:17 0:02:24
6 . 127 Kenda Primož Moški SLO KK SOČA KOBARID SLO19771208 0:27:45 0:03:51
7 . 23 Podpečan Tadej Moški SLO KD ALPE SiS SLO19770706 0:31:45 0:07:52
8 . 103 ANDREA PRIZZON Moški ITA GC Povoletto 0:32:02 0:08:09
9 . 102 EMILIANO ANZIL Moški ITA Team Bike 2007 0:34:40 0:10:47
MASTER C-M
1 . 36 Konc Gorazd Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19740604 0:24:30 0:00:00
2 . 34 Kampuš Boris Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19720512 0:25:24 0:00:54
3 . 27 Šabec Igor Moški SLO KK Postojna SLO19720918 0:26:03 0:01:33
4 . 133 Planinšek Borut Moški SLO BICIKEL.COM SLO19740806 0:26:11 0:01:41
5 . 29 Otoničar Domen Moški SLO KK Postojna SLO19740927 0:27:12 0:02:43
6 . 32 Kitin Marko Moški SLO KD ALPE SiS SLO19751126 0:27:25 0:02:56
7 . 100 STEFANO SPANGARO Moški ITA GC Povoletio ITA19740314 0:27:59 0:03:29
8 . 31 Oražem Aleš Moški SLO KD ALPE SiS SLO19730724 0:28:23 0:03:53
9 . 85 Nanut Darijo Moški SLO KK PANTAL SLO19740212 0:30:36 0:06:06
10 . 28 Šabec Matej Moški SLO KK Postojna SLO19731021 0:32:11 0:07:41
MASTER D-M
1 . 109 Bonča Valter Moški SLO KK SOČA KOBARID SLO19680317 0:24:06 0:00:00
2 . 44 Likar Robert Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19690616 0:24:46 0:00:40
3 . 42 Iskra Tomi Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19690511 0:25:20 0:01:14
4 . 40 Kuret Iztok Moški SLO KD ALPE SiS SLO19670428 0:25:54 0:01:48
5 . 83 Volarič Milko Moški SLO KK SOČA KOBARID SLO19700119 0:26:06 0:02:00
6 . 41 Pretner Marjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19690806 0:26:09 0:02:02
7 . 96 Danevčič Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19660606 0:26:50 0:02:44
8 . 39 Cesar Igor Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE SLO19700127 0:27:00 0:02:54
9 . 113 SREČKO MAVRI Moški SLO KK SOČA KOBARID 0:27:01 0:02:55
10 . 136 ALEŠ ČAVS Moški SLO Kropa 0:27:53 0:03:46
11 . 90 Vodopivec Borut Moški SLO KK SOČA KOBARID 0:28:20 0:04:14
12 . 97 Ličen Benedikt Moški SLO Bosopoet 0:29:23 0:05:17
13 . 45 Gruden Gregor Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19680208 0:31:25 0:07:19
MASTER E-M
1 . 116 GERHARD PERTL Moški AUT Arbo Feld am See 0:24:09 0:00:00
2 . 51 Čibej Bruno Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19650712 0:25:34 0:01:24
3 . 120 Bauman Robert Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19641226 0:26:00 0:01:51
4 . 48 Žakelj Vladimir Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19650130 0:27:38 0:03:29
5 . 112 OBID DARKO Moški SLO ŠD 3ŠPORT 0:27:43 0:03:34
6 . 52 SuliČ Andrej Moški SLO KK SOČA KOBARID SLO19650507 0:29:12 0:05:03
7 . 123 ROBERTO COMAR Moški ITA 0:30:00 0:05:51
8 . 87 MILAN GRUNTAR Moški SLO KK SOČA KOBARID 0:30:22 0:06:13
9 . 110 DENIS CALCINOTTO Moški ITA TEAM GRANZON 0:30:28 0:06:19
10 . 105 Brvar Jože Moški SLO ŠD TURBO M SLO19630604 0:32:40 0:08:31
MASTER F-M
1 . 61 Skubic Borislav Moški SLO ŠD TURBO M SLO19581024 0:26:54 0:00:00
2 . 56 Čuk Tomislav Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19601109 0:27:09 0:00:14
3 . 64 Papič Milivoj Moški SLO ŠD TURBO M SLO19560618 0:28:07 0:01:13
4 . 53 prešeren branko Moški SLO KK ZAVRŠNICA SLO19590304 0:28:19 0:01:24
5 . 66 Colnarič Slavko Moški SLO ŠD TURBO M SLO19560612 0:28:59 0:02:05
6 . 54 Reven Dare Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19570402 0:29:16 0:02:21
7 . 60 Bratina Marjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19590313 0:30:35 0:03:41
8 . 86 DINO BORGOBELLO Moški ITA ITA19560831 0:33:51 0:06:57
9 . 124 SILVANO GODEASSI Moški ITA G.C. GIRO F.V.G. ITA19600926 0:35:46 0:08:52
10 . 59 Kirič Avgust Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19561215 0:38:19 0:11:25
MASTER G-M
1 . 108 Boštic Ljubo Moški SLO Brez kluba 0:27:59 0:00:00
2 . 69 Mihovec Matej Moški SLO ŠD TURBO M SLO19511103 0:29:03 0:01:05
3 . 67 Klemenc Tone Moški SLO KD ALPE SiS SLO19550614 0:29:52 0:01:53
4 . 91 JOSEF PRIESSNIG Moški AUT SC Mirnock AUT19510724 0:30:34 0:02:35
5 . 70 Govekar Anton Moški SLO ŠD TURBO M SLO19530130 0:30:55 0:02:56
6 . 88 Popovič Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO1954 0:31:05 0:03:07
7 . 71 Brancelj Franci Moški SLO ŠD TURBO M SLO19550113 0:34:52 0:06:53
8 . 134 RADO KOREN Moški SLO 0:35:14 0:07:15
9 . 68 Blažič Jožef Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19540714 0:35:41 0:07:42
10 . 129 IGOR LIPICER Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:40:46 0:12:48
11 . 122 FRANKO SIMUIČ Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:45:05 0:17:07
12 . 128 ZLATKO LIPICER Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:48:11 0:20:12
MASTER H-M
1 . 76 Cigoj Zorko Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19481206 0:30:09 0:00:00
2 . 106 Hafner Franc Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19490923 0:30:12 0:00:03
3 . 75 Mikulin Zvezdan Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19500403 0:32:45 0:02:36
4 . 77 Mihovilović Ivan Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19490131 0:33:44 0:03:36
5 . 98 Saksida Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19471107 0:35:28 0:05:19
6 . 72 Otoničar Janez Moški SLO KK Postojna SLO19480309 0:35:57 0:05:48
7 . 73 Prešeren Janez Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19501109 0:37:16 0:07:07
8 . 125 MILOŠ PRINČIČ Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:40:46 0:10:37
9 . 84 PAVEL SIVEC Moški SLO KK SOČA KOBARID 0:40:57 0:10:48
MASTER I-M
1 . 92 FRANZ TARMANN Moški AUT Oamtc Althofen AUT19430726 0:31:58 0:00:00
2 . 82 Kotnik Herbert Moški SLO ŠD TURBO M SLO19430309 0:34:53 0:02:55
3 . 81 Mikuž Franc Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19430801 0:35:23 0:03:24
4 . 80 Bahar Milan Moški SLO KK Postojna SLO19380218 0:36:46 0:04:48
5 . 132 JANEZ ANDLOVEC Moški SLO Cajna Vipava 0:38:09 0:06:11
6 . 121 Zuccon Sergio Moški SLO KD BRDA DOBROVO / 0:40:30 0:08:31

Komentarji