Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 2.Tek Občine Mengeš

Tek Tekma:2.Tek Občine Mengeš Datum:07.11.2015
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas Zaostanek Več
10M1-M
1 . 103 Reven Jure
Moški SLO 0:44:57 0:00:00 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:44:57
Zaostanek: 0:00:00
2 . 102 Mišvelj Saš
Moški SLO 0:45:14 0:00:17 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:45:14
Zaostanek: 0:00:17
3 . 100 Jeretina Marko
Kd Rog
Moški SLO Kd Rog 0:48:40 0:03:43 >
Klub Kd Rog
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:48:40
Zaostanek: 0:03:43
4 . 101 Jerič Miha
Moški SLO 0:53:07 0:08:10 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:53:07
Zaostanek: 0:08:10
5 . 219 GAŠPER SITAR
CENTER ZDRAVJA IN ZABAVE
Moški SLO CENTER ZDRAVJA IN ZABAVE 0:56:25 0:11:29 >
Klub CENTER ZDRAVJA IN ZABAVE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:56:25
Zaostanek: 0:11:29
6 . 204 KLEMEN ŠKRLEP
Mengeška godba
Moški SLO Mengeška godba 0:58:01 0:13:04 >
Klub Mengeška godba
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:58:01
Zaostanek: 0:13:04
7 . 221 JON JANEŽIČ
NK Domžale
Moški SLO NK Domžale 1:04:11 0:19:14 >
Klub NK Domžale
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:04:11
Zaostanek: 0:19:14
10M2-M
1 . 106 Grbić Dino
Kavarna Bazen
Moški SLO Kavarna Bazen 0:36:01 0:00:00 >
Klub Kavarna Bazen
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:36:01
Zaostanek: 0:00:00
2 . 111 Porenta Primož
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 0:36:03 0:00:02 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:36:03
Zaostanek: 0:00:02
3 . 210 MIHA BREZNIK
AK DOMŽALE
Moški SLO AK DOMŽALE 0:38:35 0:02:34 >
Klub AK DOMŽALE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:38:35
Zaostanek: 0:02:34
4 . 110 Renko Andraž
Mladinski Center ZoS
Moški SLO Mladinski Center ZoS 0:42:30 0:06:29 >
Klub Mladinski Center ZoS
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:42:30
Zaostanek: 0:06:29
5 . 107 Kompan Alojz
Moški SLO 0:46:35 0:10:34 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:46:35
Zaostanek: 0:10:34
6 . 226 ROK POSAVEC
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 0:56:10 0:20:09 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:56:10
Zaostanek: 0:20:09
10M3-M
1 . 112 Mulej Janez
AD HITROST
Moški SLO AD HITROST 0:34:24 0:00:00 >
Klub AD HITROST
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:34:24
Zaostanek: 0:00:00
2 . 119 Volkar Franci
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 0:37:17 0:02:53 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:37:17
Zaostanek: 0:02:53
3 . 120 Banić Luka
AD HITROST
Moški SLO AD HITROST 0:37:39 0:03:15 >
Klub AD HITROST
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:37:39
Zaostanek: 0:03:15
4 . 114 Koncilija Miha
ŠD Suhadole
Moški SLO ŠD Suhadole 0:39:02 0:04:37 >
Klub ŠD Suhadole
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:39:02
Zaostanek: 0:04:37
5 . 117 Škrbec David
SK Snežinka
Moški SLO SK Snežinka 0:41:41 0:07:17 >
Klub SK Snežinka
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:41:41
Zaostanek: 0:07:17
6 . 118 Mehle Jure
K.D. MENGEŠ
Moški SLO K.D. MENGEŠ 0:41:55 0:07:30 >
Klub K.D. MENGEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:41:55
Zaostanek: 0:07:30
7 . 146 Gnus Tomaž
ŠKD Lek
Moški SLO ŠKD Lek 0:43:16 0:08:51 >
Klub ŠKD Lek
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:43:16
Zaostanek: 0:08:51
8 . 132 Šubic Žiga
Piktorama
Moški SLO Piktorama 0:43:35 0:09:11 >
Klub Piktorama
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:43:35
Zaostanek: 0:09:11
9 . 235 Jovičić Dejan
Moški SLO 0:44:03 0:09:38 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:44:03
Zaostanek: 0:09:38
10 . 138 Lopatič Marko
ŠD ABANKA
Moški SLO ŠD ABANKA 0:44:20 0:09:56 >
Klub ŠD ABANKA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:44:20
Zaostanek: 0:09:56
11 . 109 Koncilija Miha
Moški SLO 0:45:08 0:10:44 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:45:08
Zaostanek: 0:10:44
12 . 228 Gregorc Matija
Moški SLO 0:45:30 0:11:06 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:45:30
Zaostanek: 0:11:06
13 . 233 Kobler Luka
Moški SLO 0:46:25 0:12:01 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:46:25
Zaostanek: 0:12:01
14 . 123 Podjed Samo
Moški SLO 0:47:29 0:13:04 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:47:29
Zaostanek: 0:13:04
15 . 129 Rejc Rok
Moški SLO 0:47:33 0:13:09 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:47:33
Zaostanek: 0:13:09
16 . 115 Gregorc Miha
Moški SLO 0:47:48 0:13:24 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:47:48
Zaostanek: 0:13:24
17 . 104 Šuštar Sebastjan
Moški SLO 0:48:03 0:13:38 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:48:03
Zaostanek: 0:13:38
18 . 206 LUKA EINFALT
Moški SLO 0:48:19 0:13:55 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:48:19
Zaostanek: 0:13:55
19 . 134 Komat Primož
CESTEL
Moški SLO CESTEL 0:48:31 0:14:07 >
Klub CESTEL
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:48:31
Zaostanek: 0:14:07
20 . 135 Kitanović Aleksandar
Moški SLO 0:50:30 0:16:06 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:50:30
Zaostanek: 0:16:06
21 . 215 MIHA BERCKO
Rogaška Slatina216
Moški SLO Rogaška Slatina216 0:50:31 0:16:07 >
Klub Rogaška Slatina216
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:50:31
Zaostanek: 0:16:07
22 . 227 ANDREJ JARC
Moški SLO 0:50:35 0:16:10 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:50:35
Zaostanek: 0:16:10
23 . 130 Petek TomaŽ
/
Moški SLO / 0:51:33 0:17:08 >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:51:33
Zaostanek: 0:17:08
24 . 124 Božulič Dejan
CENTER ZDRAVJA IN ZABAVE
Moški SLO CENTER ZDRAVJA IN ZABAVE 0:52:36 0:18:12 >
Klub CENTER ZDRAVJA IN ZABAVE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:52:36
Zaostanek: 0:18:12
25 . 131 Fabčič Tadej
Moški SLO 0:52:50 0:18:26 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:52:50
Zaostanek: 0:18:26
26 . 126 Ložar Aleš
Moški SLO 0:54:50 0:20:26 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:54:50
Zaostanek: 0:20:26
27 . 133 Miš Aleš
Moški SLO 0:56:41 0:22:17 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:56:41
Zaostanek: 0:22:17
28 . 125 Čakš Janez
Moški SLO 0:56:59 0:22:35 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:56:59
Zaostanek: 0:22:35
29 . 203 DIMITRIJ LEDERER
Mengeška godba
Moški SLO Mengeška godba 0:58:00 0:23:36 >
Klub Mengeška godba
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:58:00
Zaostanek: 0:23:36
30 . 237 LUKA GARIN
Moški SLO 0:58:07 0:23:42 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:58:07
Zaostanek: 0:23:42
31 . 232 SAMO SKVARČA
Šola teka modrih novic
Moški SLO Šola teka modrih novic 1:03:05 0:28:40 >
Klub Šola teka modrih novic
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:03:05
Zaostanek: 0:28:40
32 . 236 IGOR PETEK
Moški SLO 1:03:09 0:28:45 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:03:09
Zaostanek: 0:28:45
33 . 121 Jančigaj Nejc
Moški SLO 1:07:55 0:33:30 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:07:55
Zaostanek: 0:33:30
10M4-M
1 . 223 Trojer Andrej
ŠD Nanos
Moški SLO ŠD Nanos 0:36:46 0:00:00 >
Klub ŠD Nanos
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:36:46
Zaostanek: 0:00:00
2 . 148 Soklič Tomaž
ŠENTURŠKI OKTET
Moški SLO ŠENTURŠKI OKTET 0:37:43 0:00:58 >
Klub ŠENTURŠKI OKTET
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:37:43
Zaostanek: 0:00:58
3 . 137 Petek Tomo
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 0:41:28 0:04:43 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:41:28
Zaostanek: 0:04:43
4 . 144 Cimerman Stane
KD MENGEŠ
Moški SLO KD MENGEŠ 0:43:43 0:06:57 >
Klub KD MENGEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:43:43
Zaostanek: 0:06:57
5 . 143 Jeretina Primož
KD MENGEŠ
Moški SLO KD MENGEŠ 0:44:14 0:07:28 >
Klub KD MENGEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:44:14
Zaostanek: 0:07:28
6 . 141 Horvat Milan
Moški SLO 0:45:20 0:08:34 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:45:20
Zaostanek: 0:08:34
7 . 149 Gorjup Uroš
Moški SLO 0:45:27 0:08:42 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:45:27
Zaostanek: 0:08:42
8 . 212 Mesar Tomaž
Moški SLO 0:45:41 0:08:55 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:45:41
Zaostanek: 0:08:55
9 . 208 TOMAŽ FRANKO
Moški SLO 0:45:45 0:08:59 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:45:45
Zaostanek: 0:08:59
10 . 153 Železnik Franci
ŠD Češnjice
Moški SLO ŠD Češnjice 0:46:27 0:09:41 >
Klub ŠD Češnjice
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:46:27
Zaostanek: 0:09:41
11 . 152 Vrhovnik Tomaž
CENTER ZDRAVJA IN ZABAVE
Moški SLO CENTER ZDRAVJA IN ZABAVE 0:47:16 0:10:31 >
Klub CENTER ZDRAVJA IN ZABAVE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:47:16
Zaostanek: 0:10:31
12 . 139 Stopar Janez
KD MENGEŠ
Moški SLO KD MENGEŠ 0:48:09 0:11:23 >
Klub KD MENGEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:48:09
Zaostanek: 0:11:23
13 . 136 Ornik Frenk
Moški SLO 0:49:47 0:13:02 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:49:47
Zaostanek: 0:13:02
14 . 147 Skok Robert
KD MENGEŠ
Moški SLO KD MENGEŠ 0:51:05 0:14:19 >
Klub KD MENGEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:51:05
Zaostanek: 0:14:19
15 . 140 Reven Albin
Moški SLO 0:52:08 0:15:22 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:52:08
Zaostanek: 0:15:22
16 . 150 Rutar Robert
Moški SLO 0:52:10 0:15:24 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:52:10
Zaostanek: 0:15:24
17 . 142 StramŠak TomaŽ
ŠKD ENERGETIKA TE-TOL
Moški SLO ŠKD ENERGETIKA TE-TOL 0:53:50 0:17:05 >
Klub ŠKD ENERGETIKA TE-TOL
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:53:50
Zaostanek: 0:17:05
18 . 207 ROBERT POŽAR
Mengeška godba
Moški SLO Mengeška godba 0:57:59 0:21:14 >
Klub Mengeška godba
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:57:59
Zaostanek: 0:21:14
19 . 145 Flerin Janez
CENTER ZDRAVJA IN ZABAVE
Moški SLO CENTER ZDRAVJA IN ZABAVE 0:58:18 0:21:33 >
Klub CENTER ZDRAVJA IN ZABAVE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:58:18
Zaostanek: 0:21:33
20 . 220 PETER JANEŽIČ
Moški SLO 1:04:12 0:27:26 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:04:12
Zaostanek: 0:27:26
21 . 151 Železnik Rolando
/
Moški SLO / 1:10:06 0:33:21 >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:10:06
Zaostanek: 0:33:21
10M5-M
1 . 157 Kveder Lado
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 0:37:58 0:00:00 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:37:58
Zaostanek: 0:00:00
2 . 159 Kemperle Martin
KK PRO M TEAM RACING NOŽICE
Moški SLO KK PRO M TEAM RACING NOŽICE 0:39:14 0:01:17 >
Klub KK PRO M TEAM RACING NOŽICE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:39:14
Zaostanek: 0:01:17
3 . 154 Božič Ivan
Moški SLO 0:39:53 0:01:55 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:39:53
Zaostanek: 0:01:55
4 . 155 Klemenčič Pavle
KD MENGEŠ
Moški SLO KD MENGEŠ 0:42:37 0:04:39 >
Klub KD MENGEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:42:37
Zaostanek: 0:04:39
5 . 225 EGIDIJ CAPUDER
ŠD Lek
Moški SLO ŠD Lek 0:48:14 0:10:17 >
Klub ŠD Lek
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:48:14
Zaostanek: 0:10:17
6 . 217 JANEZ BOREC
ŠD Lek
Moški SLO ŠD Lek 0:51:33 0:13:35 >
Klub ŠD Lek
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:51:33
Zaostanek: 0:13:35
7 . 213 ROMAN POLJANŠEK
ŠD Tuhinj
Moški SLO ŠD Tuhinj 0:53:21 0:15:23 >
Klub ŠD Tuhinj
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:53:21
Zaostanek: 0:15:23
8 . 161 Jerič Franc
Kolesarski klub Mengeš
Moški SLO Kolesarski klub Mengeš 0:54:06 0:16:09 >
Klub Kolesarski klub Mengeš
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:54:06
Zaostanek: 0:16:09
9 . 160 Rašić Djordje
Moški SLO 0:54:11 0:16:13 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:54:11
Zaostanek: 0:16:13
10 . 156 Kepic Rajko
Moški SLO 0:55:18 0:17:20 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:55:18
Zaostanek: 0:17:20
11 . 218 JANEZ MIŠ
Založba Miš
Moški SLO Založba Miš 0:55:51 0:17:53 >
Klub Založba Miš
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:55:51
Zaostanek: 0:17:53
12 . 202 BOGO ROPOTAR
K.D. MENGEŠ
Moški SLO K.D. MENGEŠ 0:56:02 0:18:04 >
Klub K.D. MENGEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:56:02
Zaostanek: 0:18:04
10M6-M
1 . 163 Ručigaj Zdravc
AK DOMŽALE
Moški SLO AK DOMŽALE 0:48:28 0:00:00 >
Klub AK DOMŽALE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:48:28
Zaostanek: 0:00:00
2 . 162 Jelenc Vid
KD MENGEŠ
Moški SLO KD MENGEŠ 0:49:02 0:00:34 >
Klub KD MENGEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:49:02
Zaostanek: 0:00:34
3 . 214 MARJAN KOSEC
PD Rašica
Moški SLO PD Rašica 0:51:25 0:02:57 >
Klub PD Rašica
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:51:25
Zaostanek: 0:02:57
4 . 222 ALOJZ SUŠNIK
Moški SLO 1:03:30 0:15:01 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:03:30
Zaostanek: 0:15:01
10Ž1-Ž
1 . 164 Japelj Katarina
CENTER ZDRAVJA IN ZABAVE
Ženski SLO CENTER ZDRAVJA IN ZABAVE 1:09:06 0:00:00 >
Klub CENTER ZDRAVJA IN ZABAVE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:09:06
Zaostanek: 0:00:00
10Ž2-Ž
1 . 224 EVA CAPUDER
ŠD Lek
Ženski SLO ŠD Lek 0:52:45 0:00:00 >
Klub ŠD Lek
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:52:45
Zaostanek: 0:00:00
2 . 169 Marčun Andreja
Ženski SLO 0:52:54 0:00:10 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:52:54
Zaostanek: 0:00:10
3 . 166 Yanigrova Natalia
CENTER ZDRAVJA IN ZABAVE
Ženski SLO CENTER ZDRAVJA IN ZABAVE 0:56:14 0:03:30 >
Klub CENTER ZDRAVJA IN ZABAVE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:56:14
Zaostanek: 0:03:30
4 . 168 Kovačič Sara
Ženski SLO 1:16:51 0:24:07 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:16:51
Zaostanek: 0:24:07
10Ž3-Ž
1 . 182 Mašera Natalija
Ženski SLO 0:48:54 0:00:00 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:48:54
Zaostanek: 0:00:00
2 . 175 Koncilija Tanja
ŠD Suhadole
Ženski SLO ŠD Suhadole 0:52:35 0:03:41 >
Klub ŠD Suhadole
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:52:35
Zaostanek: 0:03:41
3 . 179 Strukelj Tina
Ženski SLO 0:53:20 0:04:26 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:53:20
Zaostanek: 0:04:26
4 . 211 PETRA ŠVAJGER
Ženski SLO 0:54:02 0:05:08 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:54:02
Zaostanek: 0:05:08
5 . 234 PETRA BOŽIČNIK
Ženski SLO 0:54:15 0:05:21 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:54:15
Zaostanek: 0:05:21
6 . 190 Marolt Barbara
Ženski SLO 0:56:27 0:07:32 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:56:27
Zaostanek: 0:07:32
7 . 181 Pokleka Polonca
Ženski SLO 0:57:00 0:08:05 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:57:00
Zaostanek: 0:08:05
8 . 173 Nikovski Damjana
tek.si
Ženski SLO tek.si 0:57:37 0:08:43 >
Klub tek.si
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:57:37
Zaostanek: 0:08:43
9 . 229 SONJA RUTAR
Ženski SLO 0:58:19 0:09:25 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:58:19
Zaostanek: 0:09:25
10 . 187 Rutar Katarina
Ženski SLO 0:58:24 0:09:30 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:58:24
Zaostanek: 0:09:30
11 . 172 Živković Marija
Ženski SLO 1:00:41 0:11:47 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:00:41
Zaostanek: 0:11:47
12 . 174 Osterman Tanja
Ženski SLO 1:01:37 0:12:43 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:01:37
Zaostanek: 0:12:43
13 . 177 Misja Irena
Ženski SLO 1:01:55 0:13:01 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:01:55
Zaostanek: 0:13:01
14 . 238 Filipič Nataša
CENTER ZDRAVJA IN ZABAVE
Ženski SLO CENTER ZDRAVJA IN ZABAVE 1:01:55 0:13:01 >
Klub CENTER ZDRAVJA IN ZABAVE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:01:55
Zaostanek: 0:13:01
15 . 209 Mehle Urška
KD MENGEŠ
Ženski SLO KD MENGEŠ 1:01:58 0:13:03 >
Klub KD MENGEŠ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:01:58
Zaostanek: 0:13:03
16 . 231 Rajk Veronika
Ženski SLO 1:03:57 0:15:03 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:03:57
Zaostanek: 0:15:03
17 . 178 Južnič Živa
Ženski SLO 1:07:59 0:19:05 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:07:59
Zaostanek: 0:19:05
18 . 176 Bergant Angelca
Ženski SLO 1:18:04 0:29:10 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:18:04
Zaostanek: 0:29:10
10Ž4-Ž
1 . 230 MILENA MUC
ŠD Kvadratek
Ženski SLO ŠD Kvadratek 0:51:35 0:00:00 >
Klub ŠD Kvadratek
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:51:35
Zaostanek: 0:00:00
2 . 188 Skok Katja
Ženski SLO 0:53:04 0:01:29 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:53:04
Zaostanek: 0:01:29
3 . 193 Jeretina Saša
KD MENGEŠ
Ženski SLO KD MENGEŠ 0:55:59 0:04:24 >
Klub KD MENGEŠ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:55:59
Zaostanek: 0:04:24
4 . 216 KATARINA PRAZNIK
Ženski SLO 0:58:35 0:07:00 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:58:35
Zaostanek: 0:07:00
5 . 205 PETRA EINFALT
Ženski SLO 0:59:10 0:07:35 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:59:10
Zaostanek: 0:07:35
6 . 191 Šinkovec Darija
KinVital
Ženski SLO KinVital 1:01:30 0:09:55 >
Klub KinVital
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:01:30
Zaostanek: 0:09:55
7 . 189 StramŠak Marjetka
Ženski SLO 1:06:38 0:15:03 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:06:38
Zaostanek: 0:15:03
8 . 183 Poznič Jasna
CENTER ZDRAVJA IN ZABAVE
Ženski SLO CENTER ZDRAVJA IN ZABAVE 1:09:43 0:18:09 >
Klub CENTER ZDRAVJA IN ZABAVE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:09:43
Zaostanek: 0:18:09
9 . 186 Kovačič Simona
Ženski SLO 1:14:23 0:22:48 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:14:23
Zaostanek: 0:22:48
10Ž5-Ž
1 . 197 Vavpetič Darja
Mici je zakon
Ženski SLO Mici je zakon 0:50:18 0:00:00 >
Klub Mici je zakon
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:50:18
Zaostanek: 0:00:00
2 . 198 Slapar Slavka
KK Komenda
Ženski SLO KK Komenda 0:53:13 0:02:55 >
Klub KK Komenda
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:53:13
Zaostanek: 0:02:55
3 . 196 Meglič Jana
Ženski SLO 1:03:37 0:13:19 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:03:37
Zaostanek: 0:13:19
4 . 199 Jerič Maja
Ženski SLO 1:16:36 0:26:18 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:16:36
Zaostanek: 0:26:18
10Ž6-Ž
1 . 201 Rink Marjeta
Felixi Trzin
Ženski SLO Felixi Trzin 1:02:34 0:00:00 >
Klub Felixi Trzin
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:02:34
Zaostanek: 0:00:00
2 . 200 Srna Notka
Ženski SLO 1:04:45 0:02:11 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:04:45
Zaostanek: 0:02:11
5M1-M
1 . 4 Podbregar Rok
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 0:21:59 0:00:00 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:21:59
Zaostanek: 0:00:00
2 . 57 DREJC TROJER
SK Ihan
Moški SLO SK Ihan 0:22:04 0:00:04 >
Klub SK Ihan
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:22:04
Zaostanek: 0:00:04
3 . 5 Podbregar Miha
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 0:22:57 0:00:58 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:22:57
Zaostanek: 0:00:58
4 . 3 Poženel Natan Maj
ŠKTD LOM
Moški SLO ŠKTD LOM 0:25:05 0:03:06 >
Klub ŠKTD LOM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:25:05
Zaostanek: 0:03:06
5 . 61 Drolc Jakob
Moški SLO 0:25:50 0:03:50 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:25:50
Zaostanek: 0:03:50
6 . 49 TADEJ GABRŠEK
AK DOMŽALE
Moški SLO AK DOMŽALE 0:26:20 0:04:21 >
Klub AK DOMŽALE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:26:20
Zaostanek: 0:04:21
7 . 1 Retelj Vid
CENTER ZDRAVJA IN ZABAVE
Moški SLO CENTER ZDRAVJA IN ZABAVE 0:27:04 0:05:04 >
Klub CENTER ZDRAVJA IN ZABAVE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:27:04
Zaostanek: 0:05:04
8 . 2 Gregorc Tim
KD MENGEŠ
Moški SLO KD MENGEŠ 0:34:10 0:12:11 >
Klub KD MENGEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:34:10
Zaostanek: 0:12:11
5M2-M
1 . 7 Flek Marko
tek.si
Moški SLO tek.si 0:22:11 0:00:00 >
Klub tek.si
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:22:11
Zaostanek: 0:00:00
2 . 60 Hribar Marko
Moški SLO 0:24:05 0:01:54 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:24:05
Zaostanek: 0:01:54
3 . 53 Škrbinc Sašo
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 0:24:23 0:02:12 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:24:23
Zaostanek: 0:02:12
4 . 8 Lukan Gorazd
KD MENGEŠ
Moški SLO KD MENGEŠ 0:26:11 0:04:00 >
Klub KD MENGEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:26:11
Zaostanek: 0:04:00
5 . 6 Godler Janez
CENTER ZDRAVJA IN ZABAVE
Moški SLO CENTER ZDRAVJA IN ZABAVE 0:27:50 0:05:39 >
Klub CENTER ZDRAVJA IN ZABAVE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:27:50
Zaostanek: 0:05:39
5M3-M
1 . 12 Varlec Grega
Moški SLO 0:24:43 0:00:00 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:24:43
Zaostanek: 0:00:00
2 . 11 Drolc Roman
Moški SLO 0:25:52 0:01:08 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:25:52
Zaostanek: 0:01:08
3 . 10 Šergan Matej
CENTER ZDRAVJA IN ZABAVE
Moški SLO CENTER ZDRAVJA IN ZABAVE 0:34:44 0:10:01 >
Klub CENTER ZDRAVJA IN ZABAVE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:34:44
Zaostanek: 0:10:01
4 . 9 Rajter Primož
CENTER ZDRAVJA IN ZABAVE
Moški SLO CENTER ZDRAVJA IN ZABAVE 0:43:40 0:18:56 >
Klub CENTER ZDRAVJA IN ZABAVE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:43:40
Zaostanek: 0:18:56
5M4-M
1 . 59 ŠTEFAN LEŠNIK
Moški SLO 0:23:42 0:00:00 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:23:42
Zaostanek: 0:00:00
2 . 13 Dobrin Marislav
Moški SLO 0:37:20 0:13:38 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:37:20
Zaostanek: 0:13:38
3 . 47 JANEZ VOLKAR
Moški SLO 0:44:21 0:20:39 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:44:21
Zaostanek: 0:20:39
5Ž1-Ž
1 . 50 HREN PAVLIČ Nina
AK DOMŽALE
Ženski SLO AK DOMŽALE 0:22:48 0:00:00 >
Klub AK DOMŽALE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:22:48
Zaostanek: 0:00:00
2 . 19 Ručman Špela
AK DOMŽALE
Ženski SLO AK DOMŽALE 0:26:21 0:03:34 >
Klub AK DOMŽALE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:26:21
Zaostanek: 0:03:34
3 . 21 Jeretina Katja
KD MENGEŠ
Ženski SLO KD MENGEŠ 0:26:40 0:03:53 >
Klub KD MENGEŠ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:26:40
Zaostanek: 0:03:53
4 . 16 Skok Pia
Ženski SLO 0:26:54 0:04:06 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:26:54
Zaostanek: 0:04:06
5 . 17 Reven Katja
Ženski SLO 0:26:54 0:04:07 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:26:54
Zaostanek: 0:04:07
6 . 18 Lopatič Lana
AK DOMŽALE
Ženski SLO AK DOMŽALE 0:27:11 0:04:23 >
Klub AK DOMŽALE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:27:11
Zaostanek: 0:04:23
7 . 22 Kranjec Zoja
KGT PAPEŽ
Ženski SLO KGT PAPEŽ 0:30:00 0:07:13 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:30:00
Zaostanek: 0:07:13
8 . 15 Planinšek Žana
CENTER ZDRAVJA IN ZABAVE
Ženski SLO CENTER ZDRAVJA IN ZABAVE 0:32:15 0:09:27 >
Klub CENTER ZDRAVJA IN ZABAVE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:32:15
Zaostanek: 0:09:27
9 . 14 Rajter Haci Zala
CENTER ZDRAVJA IN ZABAVE
Ženski SLO CENTER ZDRAVJA IN ZABAVE 0:34:33 0:11:46 >
Klub CENTER ZDRAVJA IN ZABAVE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:34:33
Zaostanek: 0:11:46
5Ž2-Ž
1 . 56 Pavlič Mary
Ženski SLO 0:25:02 0:00:00 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:25:02
Zaostanek: 0:00:00
2 . 38 Drolc Tina
Ženski SLO 0:29:25 0:04:24 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:29:25
Zaostanek: 0:04:24
3 . 28 Merše Nina
Ženski SLO 0:29:59 0:04:57 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:29:59
Zaostanek: 0:04:57
4 . 55 Grilc Polona
Ženski SLO 0:31:49 0:06:47 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:31:49
Zaostanek: 0:06:47
5 . 58 URŠA PUŠNIK
Ženski SLO 0:31:53 0:06:51 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:31:53
Zaostanek: 0:06:51
6 . 32 Dolinšek Valerija
Ženski SLO 0:32:27 0:07:25 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:32:27
Zaostanek: 0:07:25
7 . 29 Muhvič Nina
KD MENGEŠ
Ženski SLO KD MENGEŠ 0:33:06 0:08:05 >
Klub KD MENGEŠ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:33:06
Zaostanek: 0:08:05
8 . 24 Sršen Maja
CENTER ZDRAVJA IN ZABAVE
Ženski SLO CENTER ZDRAVJA IN ZABAVE 0:34:44 0:09:42 >
Klub CENTER ZDRAVJA IN ZABAVE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:34:44
Zaostanek: 0:09:42
9 . 23 Planinšek Bojana
CENTER ZDRAVJA IN ZABAVE
Ženski SLO CENTER ZDRAVJA IN ZABAVE 0:35:34 0:10:32 >
Klub CENTER ZDRAVJA IN ZABAVE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:35:34
Zaostanek: 0:10:32
10 . 30 Tominc Neza
Ženski SLO 0:37:59 0:12:58 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:37:59
Zaostanek: 0:12:58
11 . 63 VES BLAŽKA
Ženski SLO 0:38:17 0:13:15 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:38:17
Zaostanek: 0:13:15
12 . 27 Hribar Maček Tina
Ženski SLO 0:38:37 0:13:36 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:38:37
Zaostanek: 0:13:36
13 . 31 Maček Petra
Ženski SLO 0:38:39 0:13:37 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:38:39
Zaostanek: 0:13:37
14 . 26 Strnad Ajda
/
Ženski SLO / 0:41:34 0:16:32 >
Klub /
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:41:34
Zaostanek: 0:16:32
15 . 25 Kern Petra
Ženski SLO 0:47:45 0:22:43 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:47:45
Zaostanek: 0:22:43
5Ž3-Ž
1 . 39 Urankar Totter Urša
KD MENGEŠ
Ženski SLO KD MENGEŠ 0:26:45 0:00:00 >
Klub KD MENGEŠ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:26:45
Zaostanek: 0:00:00
2 . 52 ŠTEFKA ŠKRBINC
Ženski SLO 0:29:51 0:03:06 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:29:51
Zaostanek: 0:03:06
3 . 36 Ifko Nina
CENTER ZDRAVJA IN ZABAVE
Ženski SLO CENTER ZDRAVJA IN ZABAVE 0:32:21 0:05:36 >
Klub CENTER ZDRAVJA IN ZABAVE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:32:21
Zaostanek: 0:05:36
4 . 33 Sitar Špela
CENTER ZDRAVJA IN ZABAVE
Ženski SLO CENTER ZDRAVJA IN ZABAVE 0:34:44 0:07:58 >
Klub CENTER ZDRAVJA IN ZABAVE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:34:44
Zaostanek: 0:07:58
5 . 51 Ščekič Kranjc Judita
CENTER ZDRAVJA IN ZABAVE
Ženski SLO CENTER ZDRAVJA IN ZABAVE 0:36:51 0:10:06 >
Klub CENTER ZDRAVJA IN ZABAVE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:36:51
Zaostanek: 0:10:06
6 . 62 Ves Andreja
Ženski SLO 0:38:17 0:11:31 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:38:17
Zaostanek: 0:11:31
7 . 41 Avbelj Julia
CENTER ZDRAVJA IN ZABAVE
Ženski SLO CENTER ZDRAVJA IN ZABAVE 0:39:48 0:13:02 >
Klub CENTER ZDRAVJA IN ZABAVE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:39:48
Zaostanek: 0:13:02
8 . 44 ALJA ZEVNIK
Ženski SLO 0:41:34 0:14:49 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:41:34
Zaostanek: 0:14:49
9 . 46 JASNA AVDIČ
Ženski SLO 0:41:37 0:14:52 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:41:37
Zaostanek: 0:14:52
10 . 35 Retelj Špela
CENTER ZDRAVJA IN ZABAVE
Ženski SLO CENTER ZDRAVJA IN ZABAVE 0:43:37 0:16:52 >
Klub CENTER ZDRAVJA IN ZABAVE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:43:37
Zaostanek: 0:16:52
11 . 37 V. Jerič Nataša
Ženski SLO 0:47:46 0:21:00 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:47:46
Zaostanek: 0:21:00

Komentarji

 

Mobile content