Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 20. gorski tek k Sv. Primožu 2015 (Pokal Kamnika)

Tek Tekma:20. gorski tek k Sv. Primožu 2015 (Pokal Kamnika) Datum:28.03.2015
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas Zaostanek
KP - MLAJšE DEKLICE-Ž
1 . 339 Viriant Maša Ženski SLO KGT PAPEŽ 00:02:06 --
2 . 342 Slapšak Ajda Ženski SLO AK SEVNICA 00:02:10 00:00:04
3 . 334 Dolinšek David Ženski SLO KGT PAPEŽ 00:02:18 00:00:12
4 . 345 PoliČnik Lana Ženski SLO KGT PAPEŽ 00:02:24 00:00:18
5 . 332 Zlatnar Klara Ženski SLO KGT PAPEŽ 00:02:26 00:00:20
6 . 333 Slapšak Ziva Ženski SLO AK SEVNICA 00:02:28 00:00:22
7 . 346 ORAŽEM Maša Ženski SLO KGT PAPEŽ 00:02:30 00:00:24
8 . 344 Kranjec Zoja Ženski SLO KGT PAPEŽ 00:02:40 00:00:34
9 . 341 Šinkovec Eva Ženski SLO KGT PAPEŽ 00:02:42 00:00:36
10 . 343 Potokar Lara Ženski SLO KGT PAPEŽ 00:02:47 00:00:41
11 . 335 Šerkezi Maruša Tereza Ženski SLO ZŽS Stranje 00:02:50 00:00:44
12 . 351 ŠPEGELJ Špela Ženski SLO ŠD Socka 00:02:57 00:00:51
13 . 352 ŠPEGELJ Saša Ženski SLO ŠD Socka 00:04:15 00:02:09
KP - MLAJšI DEčKI-M
1 . 324 Poljanšek Izak Moški SLO KGT PAPEŽ 00:01:58 --
2 . 325 Križnar Maj Moški SLO KGT PAPEŽ 00:02:02 00:00:04
3 . 329 Bajc Tomi Moški SLO AK SEVNICA 00:02:03 00:00:05
4 . 326 Grčar Žan Moški SLO KGT PAPEŽ 00:02:08 00:00:10
5 . 322 Vovk Ambrož Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:02:13 00:00:15
6 . 323 SUŠNIK Žiga Moški SLO ZŽS Stranje 00:02:15 00:00:17
7 . 331 KRT Timotej Moški SLO ZŽS Stranje 00:02:16 00:00:18
8 . 300 Jeras Jakob Moški SLO KGT PAPEŽ 00:02:33 00:00:35
9 . 311 KUKOVIČ Kris Moški SLO ZŽS Stranje 00:02:36 00:00:38
10 . 313 Kališnik Nejc Moški SLO Brez kluba 00:02:38 00:00:40
11 . 306 POLJANŠEK Maj Moški SLO ZŽS Stranje 00:02:45 00:00:47
12 . 327 Cipot Aljaž Moški SLO KGT PAPEŽ 00:02:54 00:00:56
13 . 330 MATOH Feliks Brelih Moški SLO ZŽS Stranje 00:02:59 00:01:01
14 . 314 Potokar Nik Moški SLO KGT PAPEŽ 00:03:01 00:01:03
15 . 347 GOLOB David Moški SLO ZŽS Stranje 00:03:03 00:01:05
16 . 321 Bičanič Domen Moški SLO KGT PAPEŽ 00:03:10 00:01:12
17 . 328 Cipot Aljaž Moški SLO KGT PAPEŽ 00:03:12 00:01:14
18 . 354 BERLEC Bor Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:03:14 00:01:16
19 . 303 OSOLNIK Blaž Moški SLO ZŽS Stranje 00:03:17 00:01:19
20 . 310 Bičanič Tilen Moški SLO KGT PAPEŽ 00:03:20 00:01:22
21 . 305 PEHLIĆ Džejlan Moški SLO ZŽS Stranje 00:03:22 00:01:24
22 . 350 SOLAR Darjan Moški SLO ŠD Socka 00:03:25 00:01:27
23 . 316 Vettorazzi Luka Moški SLO KGT PAPEŽ 00:03:28 00:01:30
24 . 353 ČEPERLIN Vid Moški SLO ŠD Socka 00:03:32 00:01:34
25 . 320 Erjavšek Val Moški SLO ZŽS Stranje 00:03:34 00:01:36
26 . 302 OMERZU Aljaž Moški SLO ZŽS Stranje 00:03:37 00:01:39
27 . 307 RODE Enej Moški SLO ZŽS Stranje 00:03:41 00:01:43
28 . 309 MARN Peter Moški SLO ZŽS Stranje 00:03:43 00:01:45
KP - DEKLICE-Ž
1 . 73 Dobovšek Hana Ženski SLO KGT PAPEŽ 00:28:24 --
2 . 72 Uršič Tjaša Ženski SLO KGT PAPEŽ 00:28:40 00:00:16
KP - DEčKI-M
1 . 1 Prelovšek Aleš Moški SLO KGT PAPEŽ 00:23:05 --
2 . 3 Podbregar Miha Moški SLO KGT PAPEŽ 00:23:08 00:00:03
3 . 2 Podbregar Rok Moški SLO KGT PAPEŽ 00:26:16 00:03:11
4 . 111 OPRCKAL Lenart Moški SLO ŠD Socka 00:26:49 00:03:44
5 . 113 CEPERLIN Urh Moški SLO ŠD Socka 00:26:51 00:03:46
KP- STAREJšI DEčKI-M
1 . 6 Sušnik Rok Moški SLO KGT PAPEŽ 00:20:05 --
2 . 7 Oražem Miha Moški SLO KGT PAPEŽ 00:21:07 00:01:02
3 . 5 Uršič Nejc Moški SLO KGT PAPEŽ 00:22:03 00:01:58
4 . 8 Kranjec Žan Moški SLO KGT PAPEŽ 00:24:21 00:04:16
5 . 4 Zagorc Grega Moški SLO KGT PAPEŽ 00:25:03 00:04:58
KP - MLADINKE-Ž
1 . 74 Orehek Karmen Ženski SLO KGT PAPEŽ 00:24:24 --
KP - MLADINCI-M
1 . 14 Božič Aljaž Moški SLO KGT PAPEŽ 00:18:49 --
2 . 10 Trontelj Žiga Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 00:19:27 00:00:38
3 . 13 Hren Tine Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 00:19:37 00:00:48
4 . 11 Trontelj Luka Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 00:21:42 00:02:53
5 . 12 Mekiš Marino Moški SLO KGT PAPEŽ 00:22:28 00:03:39
6 . 15 Arbajter Urban Moški SLO KGT PAPEŽ 00:27:38 00:08:49
KP - ČLANICE-Ž
1 . 75 Peperko Maja Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 00:21:56 --
2 . 101 RACE Petra Ženski SLO AD MASS 00:23:30 00:01:34
3 . 78 Kozjek Tina Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 00:23:40 00:01:44
4 . 102 ČEŠNOVAR Joži Ženski SLO Brez kluba 00:26:05 00:04:09
5 . 83 Galjot Barbara Ženski SLO Brez kluba 00:27:11 00:05:15
6 . 80 Hren Petra Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 00:27:13 00:05:17
7 . 81 Rozman Manca Ženski SLO Brez kluba 00:27:14 00:05:18
8 . 109 Kveder Marjeta Ženski SLO AK DOMŽALE 00:27:31 00:05:35
9 . 77 Oražem Nina Ženski SLO KGT PAPEŽ 00:27:34 00:05:38
10 . 82 Žibert Darinka Ženski SLO ŠKD MEKINJE 00:31:07 00:09:11
11 . 112 LUSNIC Karin Ženski SLO Brez kluba 00:36:44 00:14:48
KP - ČLANI-M
1 . 26 Zarnik Sebastjan Moški SLO KGT PAPEŽ 00:17:04 --
2 . 93 Alič Simon Moški SLO ŠD NANOS PODNANOS 00:17:08 00:00:04
3 . 17 Bregar Gašper Moški SLO KGT PAPEŽ 00:17:10 00:00:06
4 . 30 Rezai Bashir Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 00:17:55 00:00:51
5 . 18 Erjavšek Boštjan Moški SLO KGT PAPEŽ 00:18:33 00:01:29
6 . 37 Strnad Simon Moški SLO ŠD NANOS PODNANOS 00:18:40 00:01:36
7 . 46 Dovnik Miran Moški SLO Brez kluba 00:18:44 00:01:40
8 . 42 Bregar Metod Moški SLO KGT PAPEŽ 00:19:01 00:01:57
9 . 44 Arbajter Iztok Moški SLO Torkova tekaška druženja 00:19:07 00:02:03
10 . 16 Bertoncelj Uroš Moški SLO Brez kluba 00:19:11 00:02:07
11 . 36 Juvan Miha Moški SLO Brez kluba 00:19:19 00:02:15
12 . 45 Močnik Metod Moški SLO Radomlje 00:19:34 00:02:30
13 . 21 Hafner Boris Moški SLO Klub Komenda 00:20:02 00:02:58
14 . 96 OSOLNIK Dejan Moški SLO Brez kluba 00:20:04 00:03:00
15 . 92 Koželj Simon Moški SLO Brez kluba 00:20:23 00:03:19
16 . 34 Sitar Denis Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:20:27 00:03:23
17 . 29 Razpotnik Simon Moški SLO KGT PAPEŽ 00:20:53 00:03:49
18 . 105 Kovač Darko Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:21:41 00:04:37
19 . 38 SPRUK Marko Moški SLO KGT PAPEŽ 00:21:49 00:04:45
20 . 170 Mali Klemen Moški SLO Brez kluba 00:22:08 00:05:04
21 . 41 Cimerman Stane Moški SLO KD MENGEŠ 00:22:17 00:05:13
22 . 35 Volkar Franci Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:22:19 00:05:15
23 . 110 ŠPEGELJ Peter Moški SLO ŠD Socka 00:23:13 00:06:09
24 . 48 Gril Andrej Moški SLO Brez kluba 00:23:21 00:06:17
25 . 104 OSOLNIK Simon Moški SLO Nočna izmena 00:23:28 00:06:24
26 . 23 Hribar Marko Moški SLO Brez kluba 00:23:42 00:06:38
27 . 33 Serko Matevž Moški SLO Brez kluba 00:23:46 00:06:42
28 . 19 Golič Danijel Moški SLO Brez kluba 00:24:28 00:07:24
29 . 27 Podjed Matija Moški SLO Brez kluba 00:26:08 00:09:04
30 . 32 ROVANŠEK Gregor Moški SLO Brez kluba 00:26:45 00:09:41
31 . 28 POSAVEC Rok Moški SLO KGT PAPEŽ 00:27:02 00:09:58
32 . 31 Rifl Damijan Moški SLO Brez kluba 00:27:09 00:10:05
33 . 24 Logožar Sašo Moški SLO Brez kluba 00:28:31 00:11:27
34 . 98 OICLJ Boris Moški SLO Brez kluba 00:30:47 00:13:43
KP - VETERANI-M
1 . 62 Kveder Lado Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:19:44 --
2 . 20 URH IVAN Moški SLO KGT PAPEŽ 00:21:00 00:01:16
3 . 94 Kemperl Bojan Moški SLO KGT PAPEŽ 00:21:34 00:01:50
4 . 67 Klemenc Tone Moški SLO KGT PAPEŽ 00:21:45 00:02:01
5 . 59 GALIN BOJAN Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:22:00 00:02:16
6 . 56 Kožuh Bojan Moški SLO KGT PAPEŽ 00:22:59 00:03:15
7 . 39 Jurič Igor Moški SLO Brez kluba 00:23:57 00:04:13
8 . 43 Bajec Herman Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:24:09 00:04:25
9 . 108 ŠKRIJELJ Redža Moški SLO Črna gora 00:24:10 00:04:26
10 . 114 Bregar Drago Moški SLO Leo 00:24:27 00:04:43
11 . 106 Hrastovec Matjaž Moški SLO Brez kluba 00:25:19 00:05:35
12 . 50 Sršen Rajko Moški SLO KOMENDA-MOSTA 00:25:28 00:05:44
13 . 63 Ručigaj Zdravc Moški SLO AK DOMŽALE 00:25:49 00:06:05
14 . 61 Sikošek Edo Moški SLO Brez kluba 00:26:20 00:06:36
15 . 49 Sušnik Franci Moški SLO KGT PAPEŽ 00:26:44 00:07:00
16 . 71 Flerin Karel Moški SLO Brez kluba 00:26:56 00:07:12
17 . 65 Mali Drago Moški SLO Brez kluba 00:27:05 00:07:21
18 . 57 Kepic Rajko Moški SLO Brez kluba 00:27:25 00:07:41
19 . 64 Petek Tone Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:28:58 00:09:14
20 . 47 Uršič Miran Moški SLO Brez kluba 00:29:06 00:09:22
21 . 68 Jelenc Vid Moški SLO KD MENGEŠ 00:29:24 00:09:40
22 . 97 Povše Brane Moški SLO DO Kamnik 00:30:09 00:10:25
23 . 70 Florjančič Ivan Moški SLO ŠD Medicus 00:30:49 00:11:05
24 . 54 Kušar Vinko Moški SLO Brez kluba 00:31:13 00:11:29
25 . 169 Kreft Zdravko Moški SLO Brez kluba 00:31:40 00:11:56
26 . 69 Horvat Miha Moški SLO Brez kluba 00:32:00 00:12:16
27 . 100 ŠKRAJNAR Branko Moški SLO PD RTV Ljubljana 00:36:30 00:16:46
KP - VETERANKE-Ž
1 . 95 Vavpetič Darja Ženski SLO Mici je zakon 00:27:36 --
2 . 86 Milič Marinka Ženski SLO Brez kluba 00:28:21 00:00:45
3 . 85 Slapar Slavka Ženski SLO Klub Komenda 00:28:56 00:01:20
4 . 87 Kušar Andreja Ženski SLO GSŠRM 00:31:14 00:03:38
5 . 89 Koprivšek Justina Ženski SLO Brez kluba 00:34:17 00:06:41

Komentarji