Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 27. mekinjski kros 2015 - Kamniški pokal

Tek Tekma: 27. mekinjski kros 2015 - Kamniški pokal Datum:27.04.2015
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas
KP - MLAJšE DEKLICE-Ž
1 . 417 Viriant Maša Ženski SLO KGT PAPEŽ 00:01:47
2 . 430 MAVEC Pia Ženski SLO ŠKD MEKINJE 00:01:49
3 . 419 PoliČnik Lana Ženski SLO KGT PAPEŽ 00:01:55
4 . 420 Nograšek Anja Ženski SLO KGT PAPEŽ 00:01:59
5 . 453 PUNCER Lana Ženski SLO AK Velenje 00:02:04
6 . 435 LANIŠEK Ana Ženski SLO / 00:02:04
7 . 415 BUTALIČ Špela Ženski SLO Zdrav življ. slog OŠ Stranje 00:02:06
8 . 423 PERKO Hana Ženski SLO Zdrav življ. slog OŠ Stranje 00:02:06
9 . 412 Dolinšek David Ženski SLO KGT PAPEŽ 00:02:08
10 . 411 Zlatnar Klara Ženski SLO KGT PAPEŽ 00:02:10
11 . 441 Šinkovec Eva Ženski SLO KGT PAPEŽ 00:02:10
12 . 413 Plankar Ula Ženski SLO OŠ ŠMARTNO 00:02:12
13 . 439 ŠKRJANC Vita Ženski SLO TK Trisport 00:02:12
14 . 450 ORAŽEM Maša Ženski SLO KGT PAPEŽ 00:02:14
15 . 416 Šerkezi Maruša Tereza Ženski SLO Zdrav življ. slog OŠ Stranje 00:02:16
16 . 418 Potokar Lara Ženski SLO KGT PAPEŽ 00:02:18
17 . 414 PERKO Živa Ženski SLO Zdrav življ. slog OŠ Stranje 00:02:19
18 . 440 Škrtič Iza Ženski SLO KGT PAPEŽ 00:02:21
19 . 421 Kranjec Zoja Ženski SLO KGT PAPEŽ 00:02:23
20 . 410 Osolnik Lejla Ženski SLO / 00:02:28
21 . 456 MALI Jera Ženski SLO / 00:02:31
22 . 431 MAVEC Eva Ženski SLO ŠKD MEKINJE 00:02:35
23 . 436 KOTNIK Vita Ženski SLO / 00:02:37
24 . 449 PODBEVŠEK Ana Ženski SLO / 00:02:39
25 . 446 PAVLINIČ Eli Ženski SLO / 00:02:43
26 . 424 LIVIA Lana Zver Ženski SLO Zdrav življ. slog OŠ Stranje 00:02:44
27 . 445 TRUNK Iza Ženski SLO / 00:02:51
28 . 438 URŠIČ Nika Ženski SLO ŠKD MEKINJE 00:02:55
KP - MLAJšI DEčKI-M
1 . 321 Poljanšek Izak Moški SLO KGT PAPEŽ 00:01:39
2 . 346 Križnar Maj Moški SLO KGT PAPEŽ 00:01:42
3 . 320 Vovk Ambrož Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:01:44
4 . 349 Belaj Nik Moški SLO TK Trisport 00:01:47
5 . 323 SUŠNIK Žiga Moški SLO Zdrav življ. slog OŠ Stranje 00:01:57
6 . 354 Česen Nal Moški SLO / 00:01:58
7 . 311 Jeras Jakob Moški SLO KGT PAPEŽ 00:02:00
8 . 353 STRNAD Brin Moški SLO / 00:02:02
9 . 341 PAVLINIČ Gal Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:02:02
10 . 318 Žagar Luka Moški SLO Zdrav življ. slog OŠ Stranje 00:02:04
11 . 319 OSOLNIK Blaž Moški SLO Zdrav življ. slog OŠ Stranje 00:02:07
12 . 368 NOVAK Tilen Moški SLO / 00:02:08
13 . 316 ŠINKO Anže Moški SLO Zdrav življ. slog OŠ Stranje 00:02:13
14 . 326 KERN Domen Moški SLO Zdrav življ. slog OŠ Stranje 00:02:13
15 . 360 HANČIČ Aljaž Moški SLO / 00:02:24
16 . 309 Kališnik Nejc Moški SLO / 00:02:26
17 . 339 GAMS Žan Moški SLO / 00:02:26
18 . 351 DEŽMAN Anže Moški SLO TK Trisport 00:02:28
19 . 345 MARTINČIČ Jošt Moški SLO / 00:02:30
20 . 371 PETEK Matevž Moški SLO / 00:02:32
21 . 310 Potokar Nik Moški SLO KGT Papež 00:02:33
22 . 314 Bičanič Tilen Moški SLO KGT PAPEŽ 00:02:35
23 . 324 MATOH Feliks Brelih Moški SLO Zdrav življ. slog OŠ Stranje 00:02:35
24 . 369 NOVAK Maj Moški SLO / 00:02:37
25 . 370 PUNCER Val Moški SLO AK Velenje 00:02:39
26 . 325 Pristovnik Luka Moški SLO Zdrav življ. slog OŠ Stranje 00:02:39
27 . 313 Bičanič Domen Moški SLO KGT PAPEŽ 00:02:41
28 . 327 Golob Lovro Moški SLO ŠKD Mekinje 00:02:42
29 . 333 Mali Pisek Urša Moški SLO / 00:02:43
30 . 357 CAFUTA Nik Moški SLO Zdrav življ. slog OŠ Stranje 00:02:45
31 . 317 OMERZO Aljaž Moški SLO Zdrav življ. slog OŠ Stranje 00:02:47
32 . 312 Erjavšek Val Moški SLO KGT PAPEŽ 00:02:50
33 . 355 BOJANC Domen Moški SLO TK Trisport 00:02:52
KP - DEKLICE-Ž
1 . 443 ČIROVIĆ Tjaša Ženski SLO AD Kamnik 00:03:48
2 . 428 Dobovšek Hana Ženski SLO KGT PAPEŽ 00:04:03
3 . 427 Uršič Tjaša Ženski SLO KGT PAPEŽ 00:04:15
4 . 454 BORŠTNAR Maja Ženski SLO / 00:04:17
5 . 429 ŠERKEZI Medeja Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:04:19
KP - DEčKI-M
1 . 330 Prelovšek Aleš Moški SLO KGT PAPEŽ 00:03:26
2 . 359 PODBEVŠEK Jakob Moški SLO / 00:03:31
3 . 348 Podbregar Rok Moški SLO KGT PAPEŽ 00:03:38
4 . 331 Podbregar Miha Moški SLO KGT PAPEŽ 00:03:45
5 . 328 Poženel Natan Maj Moški SLO / 00:04:06
6 . 329 Vovk Peter Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:04:12
7 . 343 KOTNIK Anže Moški SLO / 00:04:21
KP- STAREJšI DEčKI-M
1 . 162 Sušnik Rok Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 00:06:04
2 . 166 ŠKRJANC Jan Moški SLO TK Trisport 00:06:05
3 . 161 Uršič Nejc Moški SLO KGT PAPEŽ 00:06:23
4 . 170 Oražem Miha Moški SLO KGT PAPEŽ 00:06:26
5 . 171 PLANKO Lovro Moški SLO / 00:06:34
6 . 167 STREHAR Matej Moški SLO / 00:07:38
7 . 163 Kranjec Žan Moški SLO KGT PAPEŽ 00:07:45
KP - STAREJšE DEKLICE-Ž
1 . 165 PERKO Gaja Ženski SLO TK Trisport 00:07:04
2 . 168 BERNOT Urška Ženski SLO TK Trisport 00:07:26
3 . 169 SPRUK Nejka Ženski SLO TK Trisport 00:08:15
KP - MLADINCI-M
1 . 181 Božič Aljaž Moški SLO KGT PAPEŽ 00:21:28
2 . 183 STREHAR Jurij Moški SLO / 00:22:57
3 . 180 Mekiš Marino Moški SLO KGT Papež 00:23:17
KP - ČLANICE-Ž
1 . 106 Klančnik Pobežin Karmen Ženski SLO ŠD NAKLO 00:21:22
2 . 104 Kosmatin Katja Ženski SLO AK DOMŽALE 00:21:33
3 . 102 Adrović Mateja Ženski SLO / 00:21:47
4 . 105 Peperko Maja Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 00:23:10
5 . 103 Orehek Karmen Ženski SLO KGT PAPEŽ 00:24:26
6 . 109 Knez Tadeja Ženski SLO / 00:26:37
7 . 107 Uršič Liza Marija Ženski SLO GSŠRM 00:27:12
8 . 122 BORŠTNAR Nataša Ženski SLO / 00:27:43
9 . 121 Oražem Nina Ženski SLO KGT PAPEŽ 00:27:47
10 . 114 Žibert Darinka Ženski SLO ŠKD MEKINJE 00:27:58
11 . 108 SMOLNIKAR Manca Ženski SLO ŠKD MEKINJE 00:29:15
12 . 111 Goričan Marija Ženski SLO / 00:34:50
13 . 112 Kožuh Tatjana Ženski SLO KGT PAPEŽ 00:36:25
KP - ČLANI-M
1 . 3 Bregar Gašper Moški SLO KGT PAPEŽ 00:36:33
2 . 52 Senica Vid Moški SLO KŠD Peče 00:38:25
3 . 8 Kastelic Peter Moški SLO / 00:39:23
4 . 21 Bregar Metod Moški SLO KGT PAPEŽ 00:39:54
5 . 22 Strnad Simon Moški SLO ŠD NANOS PODNANOS 00:40:36
6 . 11 Erjavšek Boštjan Moški SLO KGT PAPEŽ 00:40:51
7 . 2 Žitnik Urban Moški SLO / 00:40:52
8 . 43 Planko Matevž Moški SLO TK Trisport 00:41:28
9 . 53 Mlakar Gregor Moški SLO KGT Papež 00:41:33
10 . 12 Volkar Franci Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:42:57
11 . 14 Sitar Denis Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:42:57
12 . 15 Hafner Boris Moški SLO Klub Komenda 00:44:24
13 . 45 HRIBAR Domen Moški SLO TK Trisport 00:44:39
14 . 40 LOGAR Tomaž Moški SLO / 00:44:54
15 . 13 Slatnar Andrej Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:45:28
16 . 7 Kovač Darko Moški SLO / 00:46:18
17 . 51 Lajevec Miha Moški SLO KŠD Peče 00:46:25
18 . 20 Vovk Janez Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:46:30
19 . 10 Gril Andrej Moški SLO / 00:46:41
20 . 49 LETNAR Gregor Moški SLO / 00:46:54
21 . 44 JERAN Matic Moški SLO GiBit 00:47:50
22 . 6 Mali Klemen Moški SLO Brez kluba 00:47:54
23 . 17 Petek Miran Moški SLO / 00:48:12
24 . 9 Hribar Marko Moški SLO / 00:50:57
25 . 16 Železnik Franci Moški SLO / 00:51:05
26 . 42 ŠTRITOF David Moški SLO / 00:51:09
27 . 18 Bičanič Drago Moški SLO / 00:54:25
28 . 39 Lakner Darko Moški SLO Urbani tekači 00:56:43
29 . 4 Rifl Damijan Moški SLO / 00:57:10
30 . 31 BABNIK Mark Moški SLO ŠKD MEKINJE 01:01:51
31 . 5 TAHLER Matjaž Moški SLO / 01:04:09
KP - VETERANI-M
1 . 1 Kveder Lado Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:42:57
2 . 36 GALIN BOJAN Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:43:45
3 . 30 Kožuh Bojan Moški SLO KGT PAPEŽ 00:46:35
4 . 28 Hudmal Roman Moški SLO / 00:47:40
5 . 50 Lešnik Štefan Moški SLO / 00:48:21
6 . 24 Klemenc Tone Moški SLO KGT PAPEŽ 00:48:53
7 . 29 Hrastovec Matjaž Moški SLO / 00:50:24
8 . 41 Slatnar Vladislav Moški SLO / 00:51:21
9 . 32 Bajec Herman Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:52:23
10 . 33 Zajc Miran Moški SLO TF DOMŽALE 00:52:34
11 . 25 Ručigaj Zdravc Moški SLO AK DOMŽALE 00:52:54
12 . 34 Sršen Rajko Moški SLO KOMENDA-MOSTA 00:53:09
13 . 47 Bašič Jasmin Moški SLO ŠD Helios 00:53:14
14 . 38 BREZNIK Andrej Moški SLO / 00:55:46
15 . 26 Petek Tone Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:56:23
16 . 23 Bojkov Bojan Moški SLO / 00:57:32
17 . 37 Knavs Anton Moški SLO / 00:59:47
18 . 46 Povše Brane Moški SLO Upokojenci Kamnik 01:02:02
19 . 35 Kušar Vinko Moški SLO GSŠRM 01:04:09
20 . 48 Horvat Miha Moški SLO Sulci Kamnik 01:05:36
KP - VETERANKE-Ž
1 . 115 Vavpetič Darja Ženski SLO Mici je zakon 00:26:04
2 . 116 Milič Marinka Ženski SLO ŠKD MEKINJE 00:26:05
3 . 120 Petač Jolanda Ženski SLO / 00:28:42
4 . 119 Vertnik Ivanka Ženski SLO / 00:28:47
5 . 117 Slapar Slavka Ženski SLO KOMENDA-MOSTA 00:29:20
6 . 118 Kušar Andreja Ženski SLO GSŠRM 00:30:41
7 . 123 Kastelic Zvonka Ženski SLO / 00:30:43

Komentarji