Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: PO ULICAH KRANJA 2015 - OMR

Cestno kolesarstvo Tekma: PO ULICAH KRANJA 2015 - OMR Datum:01.08.2015
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca u010cas vou017enje u0160t. krogov Zaostanek
ŽENSKE A-Ž
1 . 101 Elsner Tanja Ženski SLO TUŠ T.E.A.M. SLO19930116 0:50:23 10 0:00:00
2 . 104 Voglar Irena Ženski SLO ŠD BAM.BI SLO19820704 0:50:40 10 0:00:17
3 . 102 Jug Nina Ženski SLO KK DJAK SLO19890507 0:52:04 9 --
ŽENSKE B-Ž
1 . 105 Opeka Ajda Ženski SLO KD BRANIK MARIBOR SLO19791031 0:50:13 10 0:00:00
ŽENSKE C-Ž
1 . 108 Ceglar Vida Ženski SLO BICIKEL.COM SLO19640328 0:53:44 9 0:00:00
2 . 110 Rakuš Jelka Ženski SLO ŠD BAM.BI SLO19640304 0:53:48 9 0:00:04
3 . 109 Uršič Vida Ženski SLO ŠD BAM.BI SLO19530608 0:55:27 9 0:01:43
4 . 111 Rakoš Ivica Ženski SLO ŠD TURBO M SLO19600514 0:55:42 9 0:01:58
AMATERJI -M
1 . 52 Mesarič Mitja Moški SLO KK TBP LENART SLO19890927 1:11:08 15 0:00:00
2 . 48 Porenta Primož Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19880430 1:11:09 15 0:00:01
3 . 47 Drinovec Matej Moški SLO KD ALPE SiS SLO19910816 1:11:10 15 0:00:02
4 . 42 Rimahazi Matija Moški SLO Top-fit team 1:11:10 15 0:00:02
5 . 56 Draksler Andrej Moški SLO ŠD Koloka 1:11:12 15 0:00:04
6 . 49 Polajnar Klemen Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19950920 1:11:13 15 0:00:05
7 . 50 Plaznik Matic Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19900218 1:11:14 15 0:00:06
8 . 44 Plevel Robert Moški SLO KD ALPE SiS SLO19881214 1:11:17 15 0:00:09
9 . 45 Marinko Matjaž Moški SLO KD ALPE SiS SLO19870730 1:11:35 15 0:00:27
10 . 46 Marič Robi Moški SLO KD ALPE SiS SLO19860218 1:11:48 14 --
DNF 114 MIHA GAŠPERLIN Moški SLO Brez kluba 0:52:10 10 --
DNF 53 Ademović Tadej Moški SLO KK TBP LENART SLO19880505 0:33:54 7 --
MASTER A-M
1 . 63 Sikošek Gregor Moški SLO BikeRepublic SLO19841117 1:11:08 15 0:00:00
2 . 67 Potočnik Lovrenc Moški SLO KLUB VAŠKA RUNDA SLO19840311 1:11:11 15 0:00:04
3 . 57 Modic Aleš Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19851006 1:11:13 15 0:00:05
4 . 62 Kramar Miha Moški SLO KD ALPE SiS SLO19850615 1:11:22 15 0:00:14
5 . 64 Porenta Jurij Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19830108 1:11:22 15 0:00:14
6 . 59 Holc Andrej Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19830318 1:11:27 15 0:00:20
7 . 58 Maček Marjan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19820609 1:11:53 14 --
MASTER B-M
1 . 70 Prešeren Jani Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19760802 1:11:12 15 0:00:00
2 . 71 Smolej Uroš Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19770208 1:11:27 15 0:00:15
3 . 69 Verdel Rok Moški SLO KD HRASTNIK SLO19801005 1:11:29 14 --
4 . 68 Pogačar Bogdan Moški SLO 1:14:23 14 --
MASTER C-M
1 . 80 Hren Aleš Moški SLO ŠD POLJANE SLO19720716 1:11:08 15 0:00:00
2 . 82 Hajdinjak Dušan Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI SLO19730206 1:11:08 15 0:00:00
3 . 74 Oter Mitja Moški SLO KK Postojna SLO19750501 1:11:11 15 0:00:02
4 . 75 Vesel Jože Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE SLO19751204 1:11:13 15 0:00:05
5 . 78 Podjed Marjan Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19710525 1:11:20 15 0:00:12
6 . 76 Poglavc Alojz Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE SLO19710915 1:11:23 15 0:00:15
7 . 79 Jeraj Sebastijan Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19730309 1:15:30 15 0:04:22
8 . 115 BRACO CVIJETIČANIN Moški SLO Mladost 1:11:16 14 --
9 . 72 Mahmutović Nermin Moški SLO KK ZAVRŠNICA SLO19710827 1:11:27 14 --
10 . 81 Omahen Blaž Moški SLO ŠD TURBO M SLO1975 1:11:29 14 --
DNF 77 Verčič Uroš Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19750517 0:48:06 10 --
DNF 83 Kovač Marjan Moški SLO 4MK SLO19710211 0:55:15 10 --
MASTER D-M
1 . 92 Premrn Lucjan Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19660129 1:11:11 15 0:00:00
2 . 89 Cesar Igor Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE SLO19700127 1:11:14 15 0:00:03
3 . 86 Grilj Jernej Moški SLO BK Opatija-2010 SLO19700815 1:11:15 15 0:00:05
4 . 91 Pretner Marjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19690806 1:11:15 15 0:00:05
5 . 90 Kuret Iztok Moški SLO KD ALPE SiS SLO19670428 1:12:08 15 0:00:57
6 . 85 Šeme Tomaž Moški SLO BICIKEL.COM SLO19680713 1:15:13 15 0:04:02
7 . 94 Oven Uroš Moški SLO ŠD GRMADA SLO19700729 1:11:31 14 --
8 . 84 Dimec Mišo Moški SLO KD HRASTNIK SLO19700622 1:11:36 14 --
9 . 88 Benedik Jurij Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19680602 1:14:24 14 --
10 . 87 Bajec Franc Moški SLO KK Postojna SLO19660530 1:16:43 14 --
DNF 118 DARE PINTAR Moški SLO Mladost 0:46:51 9 --
MASTER E-M
1 . 8 Grašič Andrej Moški SLO TD KRANJSKA GORA 0:49:48 10 0:00:00
2 . 5 Černigoj Milan Moški SLO KD LPP SLO19640320 0:50:07 10 0:00:18
3 . 7 Čibej Bruno Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19650712 0:50:08 10 0:00:19
4 . 6 Bauman Robert Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19641226 0:50:08 10 0:00:20
5 . 4 Debeljak Janez Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19620908 0:50:12 10 0:00:23
6 . 3 Detiček Edvard Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19620112 0:50:30 10 0:00:41
7 . 1 Žakelj Vladimir Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19650130 0:50:38 10 0:00:50
8 . 2 Novak Branko Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19620213 0:55:22 10 0:05:33
MASTER F-M
1 . 10 Žavbi Andrej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. SLO19601125 0:50:06 10 0:00:00
2 . 15 Skubic Borislav Moški SLO ŠD TURBO M SLO19581024 0:50:19 10 0:00:13
3 . 14 Bratina Marjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19590313 0:50:27 10 0:00:20
4 . 12 Reven Dare Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19570402 0:50:29 10 0:00:23
5 . 11 Čuden Marjan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19570501 0:50:36 10 0:00:30
6 . 16 Rakoš Dragan Moški SLO ŠD TURBO M SLO19560417 0:52:25 9 --
7 . 13 Kirič Avgust Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19561215 0:55:55 9 --
MASTER G-M
1 . 20 Car Ljubo Moški SLO KD BRANIK MARIBOR SLO19550221 0:50:28 10 0:00:00
2 . 22 Mihovec Matej Moški SLO ŠD TURBO M SLO19511103 0:50:29 10 0:00:01
3 . 17 Popovič Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19540626 0:49:56 9 --
4 . 23 Brancelj Franci Moški SLO ŠD TURBO M SLO19550113 0:49:57 9 --
5 . 113 Šest Anton Moški SLO Brez kluba 19520926 0:50:16 9 --
6 . 21 Vehar Danijel Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19530804 0:51:28 9 --
MASTER H-M
1 . 29 Lampe Bojan Moški SLO ŠD TURBO M SLO19470823 0:49:59 9 0:00:00
2 . 27 Cigoj Zorko Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19481206 0:49:59 9 0:00:00
3 . 30 Oblak Alojz Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19470621 0:49:59 9 0:00:01
4 . 28 Mihovilović Ivan Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19490131 0:50:00 9 0:00:01
5 . 24 Prešeren Janez Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19501109 0:52:30 9 0:02:32
6 . 26 Saksida Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19471107 0:55:42 9 0:05:43
MASTER I-M
1 . 34 Kotnik Herbert Moški SLO ŠD TURBO M SLO19430309 0:50:11 9 0:00:00
2 . 33 Mikuž Franc Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19430801 0:51:27 9 0:01:16
3 . 112 Bahar Milan Moški SLO KK Postojna SLO19380218 0:53:57 9 0:03:46
4 . 32 Učanjšek Edvard Moški SLO KD HRASTNIK SLO19340512 0:51:15 7 --

Komentarji