Prijave in naročila (0)
X

Rezultati za: 15. kolesarski vzpon na Mangart 2015

Cestno kolesarstvo Tekma:15. kolesarski vzpon na Mangart 2015 Datum:16.08.2015
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas vožnje Več
A-M
1 . 219 KIENZL Mario
Team Rapso Knittefeld
Moški AUT Team Rapso Knittefeld 00:51:31 >
Klub Team Rapso Knittefeld
Država AUT
Spol: Moški
Čas vožnje: 00:51:31
2 . 127 Plank Marko
BikeRepublic
Moški SLO BikeRepublic 00:53:26 >
Klub BikeRepublic
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 00:53:26
3 . 88 Marinko Matjaž
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 00:54:07 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 00:54:07
4 . 96 Drinovec Matej
KD Alpe Sis
Moški SLO KD Alpe Sis 00:54:15 >
Klub KD Alpe Sis
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 00:54:15
5 . 91 LIČAN Marko
Moški SLO 00:54:27 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 00:54:27
6 . 166 Lavrenčič Mihael
Moški SLO 00:56:14 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 00:56:14
7 . 53 Furlan Jernej
Meblojogi
Moški SLO Meblojogi 00:57:33 >
Klub Meblojogi
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 00:57:33
8 . 235 HOCHENWARTER Christof
ASVO OAMTC SC Hermagor
Moški AUT ASVO OAMTC SC Hermagor 00:57:44 >
Klub ASVO OAMTC SC Hermagor
Država AUT
Spol: Moški
Čas vožnje: 00:57:44
9 . 94 Potisk Tilen
ŠD Poljane
Moški SLO ŠD Poljane 00:57:48 >
Klub ŠD Poljane
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 00:57:48
10 . 42 Oblak Blaž
Moški SLO 00:58:22 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 00:58:22
11 . 224 ŠTUCIN Alenž
KD Sloga 1902
Moški SLO KD Sloga 1902 00:58:46 >
Klub KD Sloga 1902
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 00:58:46
12 . 144 Polajnar Klemen
ŠD. BAM.BI
Moški SLO ŠD. BAM.BI 00:59:05 >
Klub ŠD. BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 00:59:05
13 . 67 Gunjevic Bojan
BK Ciklus
Moški SLO BK Ciklus 00:59:43 >
Klub BK Ciklus
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 00:59:43
14 . 179 Verbič Matjaž
orbea geax
Moški SLO orbea geax 00:59:56 >
Klub orbea geax
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 00:59:56
15 . 246 Mugerli Aljaž
Sloga 1902 Idrija
Moški SLO Sloga 1902 Idrija 01:02:46 >
Klub Sloga 1902 Idrija
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:02:46
16 . 176 Kosmač Miha
TopFit Team
Moški SLO TopFit Team 01:03:29 >
Klub TopFit Team
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:03:29
17 . 184 Hirci Jernej
KK Završnica
Moški SLO KK Završnica 01:03:36 >
Klub KK Završnica
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:03:36
18 . 192 POKLUKAR Luka
TopFit Team
Moški SLO TopFit Team 01:03:42 >
Klub TopFit Team
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:03:42
19 . 60 Zlodej Sebastian
Bike Republic
Moški SLO Bike Republic 01:04:11 >
Klub Bike Republic
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:04:11
20 . 236 IPAVEC Domen
Spezzotto Čebela
Moški SLO Spezzotto Čebela 01:04:18 >
Klub Spezzotto Čebela
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:04:18
21 . 98 PAVLOVČIČ Urban
Moški SLO 01:04:31 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:04:31
22 . 118 ROJKO Rok
Moški SLO 01:08:11 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:08:11
23 . 54 GORIŠEK Nik
Moški SLO 01:08:37 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:08:37
24 . 172 OMEJC Matic
Moški SLO 01:11:29 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:11:29
25 . 36 ROZMAN Anže
Moški SLO 01:11:51 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:11:51
26 . 62 ROT Denis
Moški SLO 01:11:55 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:11:55
27 . 239 HUDOLIN Toni
DŠR Biciklistička avantura Tršče
Moški SLO DŠR Biciklistička avantura Tršče 01:12:57 >
Klub DŠR Biciklistička avantura Tršče
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:12:57
28 . 189 Prešeren Jure
KK Završnica
Moški SLO KK Završnica 01:15:33 >
Klub KK Završnica
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:15:33
29 . 7 JUREČIČ Nejc
ŠD log pod mangartom
Moški SLO ŠD log pod mangartom 01:15:33 >
Klub ŠD log pod mangartom
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:15:33
30 . 84 KALAN Benamin
Moški SLO 01:15:47 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:15:47
31 . 117 ROJKO Miha
Moški SLO 01:15:57 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:15:57
32 . 187 PETERNELJ Sergej
KK Završnica
Moški SLO KK Završnica 01:16:35 >
Klub KK Završnica
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:16:35
33 . 183 Blatnik Žiga
KK Završnica
Moški SLO KK Završnica 01:16:56 >
Klub KK Završnica
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:16:56
34 . 185 Bosman Luka
KK Završnica
Moški SLO KK Završnica 01:17:58 >
Klub KK Završnica
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:17:58
35 . 5 ŠANGO Damir
Moški SLO 01:18:27 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:18:27
36 . 241 PUCELJ Matjaž
Šd Sodražica
Moški SLO Šd Sodražica 01:20:19 >
Klub Šd Sodražica
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:20:19
37 . 217 RINKOVEC Alan
BBK ASI
Moški SLO BBK ASI 01:20:34 >
Klub BBK ASI
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:20:34
38 . 154 PETROVIĆ Zoran
Moški SLO 01:21:40 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:21:40
39 . 133 Mrak Primož
ŠD Ydria Motors
Moški SLO ŠD Ydria Motors 01:24:49 >
Klub ŠD Ydria Motors
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:24:49
40 . 193 Trenta Aljaž
KK PANTAL
Moški SLO KK PANTAL 01:28:03 >
Klub KK PANTAL
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:28:03
41 . 33 Kravanja Rok
Moški SLO 01:30:53 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:30:53
42 . 143 KRAVANJA Jan
Moški SLO 01:31:12 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:31:12
43 . 253 Terpin Tine
MBK SPORT R.SI
Moški SLO MBK SPORT R.SI 01:32:36 >
Klub MBK SPORT R.SI
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:32:36
44 . 250 ŠTUPICA Matej
Moški SLO 01:34:44 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:34:44
45 . 86 PINTAR Gašper
KK Zapravljivček
Moški SLO KK Zapravljivček 01:48:32 >
Klub KK Zapravljivček
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:48:32
46 . 79 LOŽAR Jan
KK Zapravljivček
Moški SLO KK Zapravljivček 01:52:34 >
Klub KK Zapravljivček
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:52:34
B-M
1 . 175 Kimovec Matej
Kolesarski klub Vaška runda
Moški SLO Kolesarski klub Vaška runda 00:50:47 >
Klub Kolesarski klub Vaška runda
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 00:50:47
2 . 254 Hribovšek Boštjan
KD calcit Kamnik
Moški SLO KD calcit Kamnik 00:53:26 >
Klub KD calcit Kamnik
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 00:53:26
3 . 178 Bratuš Dean
MTB sportR.si
Moški SLO MTB sportR.si 00:53:49 >
Klub MTB sportR.si
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 00:53:49
4 . 204 GALIČIČ Žiga
Max-Jaka Team
Moški SLO Max-Jaka Team 00:55:37 >
Klub Max-Jaka Team
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 00:55:37
5 . 209 ROBINSON Alistair
Team Dassi/9 bar
Moški Team Dassi/9 bar 00:56:08 >
Klub Team Dassi/9 bar
Država
Spol: Moški
Čas vožnje: 00:56:08
6 . 4 Mlekuž Davor
KK SOČA KOBARID
Moški SLO KK SOČA KOBARID 00:56:17 >
Klub KK SOČA KOBARID
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 00:56:17
7 . 252 Moretti Andrej
Šd Bambi
Moški SLO Šd Bambi 00:57:04 >
Klub Šd Bambi
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 00:57:04
8 . 181 HARRICH Christopher
SC XTERRIANS Jauntal
Moški AUT SC XTERRIANS Jauntal 01:00:03 >
Klub SC XTERRIANS Jauntal
Država AUT
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:00:03
9 . 247 MEŽNARŠIČ Mitja
Moški SLO 01:00:05 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:00:05
10 . 64 KOFLER Marcus
1.ksrc
Moški SLO 1.ksrc 01:00:34 >
Klub 1.ksrc
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:00:34
11 . 52 Dolenc Marko
Moški SLO 01:00:59 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:00:59
12 . 228 BULOVEC Blaž
Mizarstvo Buki
Moški SLO Mizarstvo Buki 01:01:07 >
Klub Mizarstvo Buki
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:01:07
13 . 229 BULOVEC Grega
Mizarstvo Buki
Moški SLO Mizarstvo Buki 01:01:09 >
Klub Mizarstvo Buki
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:01:09
14 . 56 FERTALA Christian
Schiclub Arnoldstein
Moški AUT Schiclub Arnoldstein 01:02:13 >
Klub Schiclub Arnoldstein
Država AUT
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:02:13
15 . 66 MIKLAVIČ Sašo
kk soča kobarid
Moški SLO kk soča kobarid 01:02:24 >
Klub kk soča kobarid
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:02:24
16 . 248 Dogša Iztok
Ganesha team
Moški SLO Ganesha team 01:03:22 >
Klub Ganesha team
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:03:22
17 . 243 ŠTURM Grega
TOP-FIT team
Moški SLO TOP-FIT team 01:04:02 >
Klub TOP-FIT team
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:04:02
18 . 182 Grilc Rok
KK Završnica
Moški SLO KK Završnica 01:05:59 >
Klub KK Završnica
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:05:59
19 . 104 SOKLIČ Franci
SŠD Tržič
Moški SLO SŠD Tržič 01:06:19 >
Klub SŠD Tržič
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:06:19
20 . 47 Križaj Tilen
TopFit team
Moški SLO TopFit team 01:06:34 >
Klub TopFit team
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:06:34
21 . 233 Kenda Primož
Kk soča kobarid
Moški SLO Kk soča kobarid 01:07:20 >
Klub Kk soča kobarid
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:07:20
22 . 190 Bencek Primož
KD Alpe SiS
Moški SLO KD Alpe SiS 01:07:47 >
Klub KD Alpe SiS
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:07:47
23 . 153 RIACH Calum
Flying Scotsman
Moški AUT Flying Scotsman 01:08:04 >
Klub Flying Scotsman
Država AUT
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:08:04
24 . 197 ERLAH Florjan
Rateče
Moški SLO Rateče 01:08:14 >
Klub Rateče
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:08:14
25 . 24 Hladnik Pavel
Moški SLO 01:08:18 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:08:18
26 . 152 TRATNIK Jure
KD Grosuplje
Moški SLO KD Grosuplje 01:08:46 >
Klub KD Grosuplje
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:08:46
27 . 76 VERK Klemen
Moški SLO 01:09:11 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:09:11
28 . 108 NERAD Primož
TK Telemach Ljubljana
Moški SLO TK Telemach Ljubljana 01:09:50 >
Klub TK Telemach Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:09:50
29 . 251 OBLAK Miha
Šd Špik Lučine
Moški SLO Šd Špik Lučine 01:10:34 >
Klub Šd Špik Lučine
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:10:34
30 . 15 Rojko Taras
ŠD PULZ
Moški SLO ŠD PULZ 01:11:10 >
Klub ŠD PULZ
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:11:10
31 . 174 BUČAR Matjaž
Moški SLO 01:13:03 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:13:03
32 . 105 JERMAN Andrej
Moški SLO 01:13:51 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:13:51
33 . 40 BABIČ Mavricijo
/
Moški SLO / 01:15:52 >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:15:52
34 . 137 Vampl Tomaž
ŠD PULZ
Moški SLO ŠD PULZ 01:17:30 >
Klub ŠD PULZ
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:17:30
35 . 146 ŠALIĆ Uroš
Moški SLO 01:18:32 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:18:32
36 . 18 GAŠPARIČ Jernej
Moški SLO 01:18:44 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:18:44
37 . 23 GAL Goran
Moški SLO 01:20:03 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:20:03
38 . 240 PUCELJ Miha
ŠD Sodražica
Moški SLO ŠD Sodražica 01:21:45 >
Klub ŠD Sodražica
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:21:45
39 . 161 Potočnik Rok
Moški SLO 01:22:51 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:22:51
40 . 147 ŠKOF Matej
Moški SLO 01:24:03 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:24:03
41 . 10 SORGO Edi
Istrski tovar
Moški SLO Istrski tovar 01:24:12 >
Klub Istrski tovar
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:24:12
42 . 238 HUDOLIN Filip
Biciklistička avantura
Moški SLO Biciklistička avantura 01:25:45 >
Klub Biciklistička avantura
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:25:45
43 . 162 KOSMAČ Gašper
SV-VZE
Moški SLO SV-VZE 01:26:39 >
Klub SV-VZE
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:26:39
44 . 244 BABIČ Mitja
Moški SLO 01:28:11 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:28:11
45 . 1 VRUS Goran
Moški SLO 01:29:47 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:29:47
46 . 43 MIKUŠ Tomaž
Moški SLO 01:34:45 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:34:45
47 . 97 ŠTRUBELJ Luka
ŠD GEN
Moški SLO ŠD GEN 01:41:58 >
Klub ŠD GEN
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:41:58
C-M
1 . 101 Kopše Igor
Tuš T.E.A.M.
Moški SLO Tuš T.E.A.M. 00:52:18 >
Klub Tuš T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 00:52:18
2 . 44 Filipič Grega
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 00:53:23 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 00:53:23
3 . 222 Verčič Uroš
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 00:56:32 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 00:56:32
4 . 110 Kampuš Boris
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 00:58:07 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 00:58:07
5 . 73 HABIČ Boštjan
IPA RK LJUBLJANA
Moški SLO IPA RK LJUBLJANA 00:58:52 >
Klub IPA RK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 00:58:52
6 . 74 Konc Gorazd
KK Sava Kranj
Moški SLO KK Sava Kranj 01:00:13 >
Klub KK Sava Kranj
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:00:13
7 . 160 TRBIŽAN Boštjan
Moški SLO 01:01:18 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:01:18
8 . 226 PRISTAVEC Miran
TOP-FIT team
Moški SLO TOP-FIT team 01:02:31 >
Klub TOP-FIT team
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:02:31
9 . 231 ABUJA Markus
SC Hermagor
Moški SLO SC Hermagor 01:02:49 >
Klub SC Hermagor
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:02:49
10 . 95 ZAGORŠEK Luka
SV VZE
Moški SLO SV VZE 01:02:52 >
Klub SV VZE
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:02:52
11 . 26 KOŠIR Matej
Continental ContiTech
Moški SLO Continental ContiTech 01:02:55 >
Klub Continental ContiTech
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:02:55
12 . 149 Pretner Marjan
KD Brda
Moški SLO KD Brda 01:03:27 >
Klub KD Brda
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:03:27
13 . 70 ŠIMNIC Danilo
/
Moški SLO / 01:03:44 >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:03:44
14 . 205 ČOP Iztok
Moški SLO 01:04:52 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:04:52
15 . 196 MARKTL Wilfreid
Paco fanclub
Moški AUT Paco fanclub 01:06:37 >
Klub Paco fanclub
Država AUT
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:06:37
16 . 46 WROLICH Paco
Karnten Werbung
Moški AUT Karnten Werbung 01:06:37 >
Klub Karnten Werbung
Država AUT
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:06:37
17 . 202 PILIH Tomaž
Moški SLO 01:08:00 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:08:00
18 . 85 Oražem Aleš
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 01:08:09 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:08:09
19 . 82 FURLAN Andrea
MBC TRIESTE
Moški SLO MBC TRIESTE 01:08:21 >
Klub MBC TRIESTE
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:08:21
20 . 83 Hirci Uroš
KK Završnica
Moški SLO KK Završnica 01:09:22 >
Klub KK Završnica
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:09:22
21 . 25 UDIR Leon
Moški SLO 01:10:14 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:10:14
22 . 109 Nanut Darijo
KK PANTAL
Moški SLO KK PANTAL 01:12:24 >
Klub KK PANTAL
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:12:24
23 . 173 Lo Duca Aleš
KK SOČA KOBARID
Moški SLO KK SOČA KOBARID 01:15:44 >
Klub KK SOČA KOBARID
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:15:44
24 . 245 MUGERLI Aleš
Moški SLO 01:16:01 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:16:01
25 . 180 Velikanje Janez
GRS Kranj
Moški SLO GRS Kranj 01:19:03 >
Klub GRS Kranj
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:19:03
26 . 203 PRISTOV Boštjan
Moški SLO 01:19:11 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:19:11
27 . 223 Majcen Boris
Slovenska vojska - VZE
Moški SLO Slovenska vojska - VZE 01:20:28 >
Klub Slovenska vojska - VZE
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:20:28
28 . 35 Kalan Damijan
Moški SLO 01:22:24 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:22:24
29 . 9 TRPIN Matej
SEJMI
Moški SLO SEJMI 01:23:15 >
Klub SEJMI
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:23:15
30 . 59 Soderžnik Stojan
Š.D. PULZ
Moški SLO Š.D. PULZ 01:26:08 >
Klub Š.D. PULZ
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:26:08
31 . 188 KOŠELNIK Ludvik
KK Završnica
Moški SLO KK Završnica 01:27:37 >
Klub KK Završnica
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:27:37
32 . 221 LOZEJ Istok
Moški SLO 01:30:36 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:30:36
33 . 232 JAN Andrej
Lastovka
Moški SLO Lastovka 01:31:51 >
Klub Lastovka
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:31:51
34 . 41 STERLE Bojan
Moški SLO 01:44:37 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:44:37
35 . 141 STRUNA Robert
Moški SLO 01:49:24 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:49:24
36 . 87 GERMEK Matej
Logofin
Moški SLO Logofin 01:57:47 >
Klub Logofin
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:57:47
D-M
1 . 123 Čibej Bruno
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 00:58:37 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 00:58:37
2 . 51 BOJANC Brane
SPRINT NOVO MESTO
Moški SLO SPRINT NOVO MESTO 00:58:56 >
Klub SPRINT NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 00:58:56
3 . 112 Dolar Tomaž
KK Završnica
Moški SLO KK Završnica 00:59:26 >
Klub KK Završnica
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 00:59:26
4 . 2 Pretnar Janez
SV 132.GORP/TopFit Team
Moški SLO SV 132.GORP/TopFit Team 00:59:29 >
Klub SV 132.GORP/TopFit Team
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 00:59:29
5 . 255 JOVIŠIČ Jovan
KD Grosuplje
Moški SLO KD Grosuplje 01:01:20 >
Klub KD Grosuplje
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:01:20
6 . 90 ŽNIDARIČ Franci
TRŽIČ
Moški SLO TRŽIČ 01:02:43 >
Klub TRŽIČ
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:02:43
7 . 230 ČAVS Aleš
SKF Slovenija
Moški SLO SKF Slovenija 01:05:10 >
Klub SKF Slovenija
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:05:10
8 . 111 DEBEVC Marko
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 01:09:26 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:09:26
9 . 234 Strnad Simon
KD Brda
Moški SLO KD Brda 01:09:34 >
Klub KD Brda
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:09:34
10 . 19 GRUNTAR Milan
KK Soča Kobarid
Moški SLO KK Soča Kobarid 01:10:25 >
Klub KK Soča Kobarid
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:10:25
11 . 130 Fabro Mauro
Alabarda Bike Team
Moški SLO Alabarda Bike Team 01:10:32 >
Klub Alabarda Bike Team
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:10:32
12 . 48 HOMEC Zoran
Poclain Žiri
Moški SLO Poclain Žiri 01:12:04 >
Klub Poclain Žiri
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:12:04
13 . 39 HREN Marko
DANA
Moški SLO DANA 01:13:12 >
Klub DANA
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:13:12
14 . 49 SILC Frenk
Moški SLO 01:13:46 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:13:46
15 . 165 VAVPETIČ Andrej
Krater Media
Moški SLO Krater Media 01:14:18 >
Klub Krater Media
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:14:18
16 . 164 JAGODIC Miro
Krater Media
Moški SLO Krater Media 01:14:32 >
Klub Krater Media
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:14:32
17 . 142 GRAVNAR Rajko
v sredo ob petih
Moški SLO v sredo ob petih 01:15:22 >
Klub v sredo ob petih
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:15:22
18 . 99 FURLAN Darjo
Moški SLO 01:20:18 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:20:18
19 . 171 OMEJC Srečko
SV-VZE
Moški SLO SV-VZE 01:20:42 >
Klub SV-VZE
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:20:42
20 . 145 Sesek Uros
ŠD. BAM.BI
Moški SLO ŠD. BAM.BI 01:21:29 >
Klub ŠD. BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:21:29
21 . 107 Jug Sergej
ŠD SENG
Moški SLO ŠD SENG 01:21:47 >
Klub ŠD SENG
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:21:47
22 . 113 RIMAHAZI Robert
SV-132.GORP
Moški SLO SV-132.GORP 01:22:14 >
Klub SV-132.GORP
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:22:14
23 . 102 HROVAT Maksimiljan
ŠKD ŽAJBELJČEK
Moški SLO ŠKD ŽAJBELJČEK 01:22:49 >
Klub ŠKD ŽAJBELJČEK
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:22:49
24 . 125 Cerar Igor
CINKARNA CELJE
Moški SLO CINKARNA CELJE 01:23:00 >
Klub CINKARNA CELJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:23:00
25 . 57 Kurnik Vili
GAMSI CINKARNA CELJE
Moški SLO GAMSI CINKARNA CELJE 01:24:16 >
Klub GAMSI CINKARNA CELJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:24:16
26 . 249 ŠTUPICA Marko
Moški SLO 01:27:22 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:27:22
27 . 128 Lipičnik Ivan
ŠD Latkova vas
Moški SLO ŠD Latkova vas 01:27:22 >
Klub ŠD Latkova vas
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:27:22
28 . 242 URŠINAR Jani
NŠD Medvode
Moški SLO NŠD Medvode 01:33:32 >
Klub NŠD Medvode
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:33:32
29 . 256 CARPENE Alberto
Moški ITA 01:34:27 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:34:27
30 . 132 STARC Paolo
Generali Trieste
Moški ITA Generali Trieste 01:36:16 >
Klub Generali Trieste
Država ITA
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:36:16
31 . 210 GRAMC Marjan
Moški SLO 01:39:24 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:39:24
32 . 17 KOCBEK Bojan
ŠD PULZ
Moški SLO ŠD PULZ 01:40:42 >
Klub ŠD PULZ
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:40:42
E-M
1 . 215 WOELLNER Johann
ASVO OAMTC SC Hermagor
Moški AUT ASVO OAMTC SC Hermagor 01:05:31 >
Klub ASVO OAMTC SC Hermagor
Država AUT
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:05:31
2 . 28 Papič Milivoj
ŠD Turbo M
Moški SLO ŠD Turbo M 01:05:52 >
Klub ŠD Turbo M
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:05:52
3 . 214 ŠEST Anton
ŠD Avgust Gašperin
Moški SLO ŠD Avgust Gašperin 01:15:59 >
Klub ŠD Avgust Gašperin
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:15:59
4 . 106 Mihovilović Ivan
KK Izvir Vipava
Moški SLO KK Izvir Vipava 01:16:54 >
Klub KK Izvir Vipava
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:16:54
5 . 213 Mikulin Zvezdan
KD Brda Dobrovo
Moški SLO KD Brda Dobrovo 01:17:58 >
Klub KD Brda Dobrovo
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:17:58
6 . 227 AVBELJ Drago
Moški SLO 01:26:51 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:26:51
7 . 212 BLAŽIČ Jože
KD Brda
Moški SLO KD Brda 01:29:00 >
Klub KD Brda
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:29:00
8 . 116 HRVAT Matija
Moški SLO 01:29:56 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:29:56
9 . 93 Prijatelj Bojan
ŠD Brazde vzdržljivosti
Moški SLO ŠD Brazde vzdržljivosti 01:32:29 >
Klub ŠD Brazde vzdržljivosti
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:32:29
10 . 114 Kirič Avgust
KD Brda Dobrovo
Moški SLO KD Brda Dobrovo 01:35:18 >
Klub KD Brda Dobrovo
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:35:18
11 . 92 KODRIČ Milivoj
ŠD Brazde vzdržljivosti
Moški SLO ŠD Brazde vzdržljivosti 01:35:33 >
Klub ŠD Brazde vzdržljivosti
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:35:33
12 . 168 SEDOVNIK Borut
Cinkarna Celje
Moški SLO Cinkarna Celje 01:36:26 >
Klub Cinkarna Celje
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:36:26
13 . 122 ERHOVNIC Tomaž
Moški SLO 01:43:17 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:43:17
14 . 12 HABERL Marjan
NIL-TEX
Moški SLO NIL-TEX 01:45:04 >
Klub NIL-TEX
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:45:04
F-M
1 . 216 DREMELJ Janez
KD Grosuplje
Moški SLO KD Grosuplje 01:17:47 >
Klub KD Grosuplje
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:17:47
2 . 237 Ošlaj Vili
Moški SLO 01:33:31 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:33:31
3 . 220 SIVEC Pavel
Kk soča kobarid
Moški SLO Kk soča kobarid 01:38:07 >
Klub Kk soča kobarid
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:38:07
4 . 225 Čopi Anton
KD Brda
Moški SLO KD Brda 01:50:54 >
Klub KD Brda
Država SLO
Spol: Moški
Čas vožnje: 01:50:54
G-Ž
1 . 119 Gulič Teja
TUŠ T.E.A.M
Ženski SLO TUŠ T.E.A.M 01:05:31 >
Klub TUŠ T.E.A.M
Država SLO
Spol: Ženski
Čas vožnje: 01:05:31
2 . 211 WARE Victoria
Vc Moulin
Ženski AUT Vc Moulin 01:18:06 >
Klub Vc Moulin
Država AUT
Spol: Ženski
Čas vožnje: 01:18:06
3 . 89 Jug Nina
ŠD SENG
Ženski SLO ŠD SENG 01:21:43 >
Klub ŠD SENG
Država SLO
Spol: Ženski
Čas vožnje: 01:21:43
4 . 55 Bojanc Nika
SPRINT Novo mesto
Ženski SLO SPRINT Novo mesto 01:30:33 >
Klub SPRINT Novo mesto
Država SLO
Spol: Ženski
Čas vožnje: 01:30:33
5 . 206 KARIN Ana Kozjek
Ženski SLO 01:38:28 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas vožnje: 01:38:28
6 . 208 SONJAK Vita
Ženski SLO 01:55:29 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas vožnje: 01:55:29
H-Ž
1 . 194 Škrajnar Špela
Ganesha team
Ženski SLO Ganesha team 01:03:20 >
Klub Ganesha team
Država SLO
Spol: Ženski
Čas vožnje: 01:03:20
2 . 218 JOZIČ Renata
Bicikel.com
Ženski SLO Bicikel.com 01:22:43 >
Klub Bicikel.com
Država SLO
Spol: Ženski
Čas vožnje: 01:22:43
3 . 150 PRIMČIČ Jana
Ženski SLO 01:50:55 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas vožnje: 01:50:55
I-Ž
1 . 207 ROTOVNIK Nada Kozjek
Ženski SLO 01:17:12 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas vožnje: 01:17:12
2 . 131 MARFOGLIA Susanna
Generali Trieste
Ženski SLO Generali Trieste 01:22:39 >
Klub Generali Trieste
Država SLO
Spol: Ženski
Čas vožnje: 01:22:39
3 . 158 MEDJA Marija
Ženski SLO 01:24:54 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas vožnje: 01:24:54
4 . 68 Ceglar Vida
Bicikel.com
Ženski SLO Bicikel.com 01:29:33 >
Klub Bicikel.com
Država SLO
Spol: Ženski
Čas vožnje: 01:29:33

Komentarji

 

Mobile content