Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: XC GRIČI 2013

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:XC GRIČI 2013 Datum:01.04.2013
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas Vožnje Število Krogov Zaostanek Zaostanek krogov Najhitrejši krog
OPEN-M
1 . 186 Gergolet Gregor Moški SLO KK PANTAL
2 . 183 Žagar Luka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM
3 . 189 Babnik Primož Moški SLO CALCIT BIKE TEAM
4 . 184 Svetek Robert Franc Moški SLO Energijateam.com
5 . 185 Skala Reche Moški SLO Energijateam.com
6 . 187 Belaj Vojko Moški SLO KK RAVNE
7 . 190 Koritnik Matija Moški SLO -
8 . 191 JANI MULLER Moški SLO -
OPEN-Ž
1 . 188 Kranjec Mira Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM
ELITE-M
1 . 18 MIRKO TABACCHI Moški GRUPPO SPORTIVO FORESTALE
2 . 2 Hribovšek Boštjan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM
3 . 12 Vidovic Sasa Moški CRO BK KALORIJA
4 . 8 Halzer Miha Moški SLO Energijateam.com
5 . 17 Belak Jure Moški SLO Energijateam.com
6 . 10 DAVID PIZZOLAT Moški RCP LEE COUGAN
7 . 4 Vogrin David Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA
8 . 14 Kukovič Jure Moški SLO CALCIT BIKE TEAM
9 . 7 Vodopivec Luka Moški SLO ORBEA GEAX
10 . 20 Katalenić Tomislav Moški SLO KD UNI TEAM - CULT
11 . 13 Nejc Valentinčič Moški SLO CALCIT BIKE TEAM
12 . 16 Curk Benjamin Moški SLO KK PANTAL
U23-M
1 . 107 LUCA BRAIDOT Moški GRUPPO SPORTIVO FORESTALE
2 . 108 DANIELE BRAIDOT Moški GRUPPO SPORTIVO FORESTALE
3 . 103 Korošec Rok Moški SLO CALCIT BIKE TEAM
4 . 101 Ferenčak Urban Moški SLO CALCIT BIKE TEAM
5 . 102 Uršič Blaž Moški SLO KK PANTAL
6 . 110 DAVIDE NARDEI Moški RCP LEE COUGAN
7 . 109 FABIO ONGARO Moški RCP LEE COUGAN
8 . 104 Tepina Rok Moški SLO Energijateam.com
9 . 106 Dimic Gregor Moški SLO Energijateam.com
10 . 105 Slabanja Matic Moški SLO Energijateam.com
U23-ELITE-ž-Ž
1 . 302 Žakelj Tanja Ženski SLO KD RAJD TREK
2 . 305 SAMIRA TODONE Ženski U.C.CAPRIVESI
3 . 301 Tancik Ana Ženski SLO Energijateam.com
4 . 303 Perše Tina Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM
5 . 306 GIULIA ALBANESE Ženski U.C.CAPRIVESI
U19-M
1 . 202 Krajnc Gregor Moški SLO CALCIT BIKE TEAM
2 . 201 Zupančič Peter Moški SLO CALCIT BIKE TEAM
3 . 210 Berger Matej Moški SLO Energijateam.com
4 . 214 LORENZO DAL PIVA Moški RCP LEE COUGAN
5 . 203 Kadivec Blaž Moški SLO Energijateam.com
6 . 208 Naglič Rok Moški SLO KK RAVNE
7 . 211 Vrankar Matej Moški SLO CALCIT BIKE TEAM
8 . 207 Pirnat Tomaž Moški SLO KK RAVNE
9 . 209 Kristanc Jure Moški SLO CALCIT BIKE TEAM
10 . 204 Mihalič Luka Moški SLO Energijateam.com
AMATERJI-M
1 . 471 FRANCESCO REMOTO Moški KiCoSys - Cussigh Bike
2 . 476 Curk David Moški SLO ORBEA GEAX
3 . 462 Podgornik Tadej Moški SLO ORBEA GEAX
4 . 475 LAZZARONI JURIJ Moški ASD VIGILI DEL FUOCO PORDENONE
5 . 466 Pevec Evgen Moški SLO Energijateam.com
6 . 461 Korošec Martin Moški SLO CALCIT BIKE TEAM
7 . 464 Vrhovnik Mohor Moški SLO CALCIT BIKE TEAM
8 . 474 ALESSIO OCERA Moški CAPRIVESI
9 . 467 Bošnjak Miha Moški SLO ŠKTD Avče
VETERANI 1-M
1 . 420 Lovše Matej Moški SLO TUŠMOBIL
2 . 401 Tancik Mitja Moški SLO Energijateam.com
3 . 402 Čretnik Marko Moški SLO Ganesha Team
4 . 436 Leghissa Christian Moški RCP LEE COUGAN
5 . 415 matej dakskobler Moški SLO KK PANTAL
6 . 411 Visočnik Matevž Moški SLO Ganesha Team
7 . 406 Boškin Aleš Moški SLO DEŠ FLEŠ
8 . 413 PRIMOŽ ANTLER Moški SLO KK DJAK
9 . 419 Miklič Gregor Moški SLO CALCIT BIKE TEAM
10 . 403 Tancik Jaka Moški SLO Energijateam.com
11 . 421 Belina Aleš Moški SLO Energijateam.com
12 . 442 LONGINO FERRO Moški CAPRIVESI
13 . 412 Pirc Tomaž Moški SLO CALCIT BIKE TEAM
14 . 409 Mikelj Uroš Moški SLO CALCIT BIKE TEAM
15 . 417 Tušar Boris Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA
16 . 414 Volčič Tomaž Moški SLO KK PANTAL
17 . 410 Zajc Uroš Moški SLO SCOTT TEAM
18 . 405 Kučan Tomaž Moški SLO KD RAJD TREK
19 . 416 Klančič Borut Moški SLO Brez kluba
20 . 418 Starman Jan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM
VETERANI 2-M
1 . 441 Vesel Peter Moški SLO UNI TEAM - CULT
2 . 430 Urbančič Milan Moški SLO SCOTT TEAM
3 . 433 Martinjaš Aljoša Moški SLO CALCIT BIKE TEAM
4 . 428 Novak Rajko Moški SLO CALCIT BIKE TEAM
5 . 437 GIANMARCO GORINI Moški U.C.CAPRIVESI
6 . 434 Rajter Fredo Moški SLO CALCIT BIKE TEAM
7 . 427 Tomšič Valter Moški SLO CALCIT BIKE TEAM
8 . 435 Škarja Marko Moški SLO Energijateam.com
9 . 440 Nemeček Dejan Moški SLO UNI TEAM - CULT
10 . 432 Žavbi Iztok Moški SLO CALCIT BIKE TEAM
11 . 429 Šinigoj Jernej Moški SLO KK RAVNE
12 . 431 Sušnik Andrej Moški SLO CALCIT BIKE TEAM
13 . 438 EMILIANO MONGADO Moški ASD BIKE & RUN
VETERANI 3-M
1 . 448 MAURO BRAIDOT Moški CAPRIVESI MTB TEAM GORIZIA
2 . 445 Zupan Tine Moški SLO SCOTT TEAM
3 . 450 CLAUDIO REMOTO Moški KICOSYS - CUSSIGH BIKE - ER. S.
4 . 446 Boben Aleš Moški SLO MTB TRBOWLE/SPECIALIZED
5 . 454 Rus Dušan Moški SLO Ganesha Team
6 . 447 Rauter Mirko Moški SLO Ganesha Team
U17-M
1 . 263 RUDY MOLINARI Moški -
2 . 261 KRISTIAN FERESIN Moški CAPRIVESI MTB TEAM GORIZIA
3 . 251 Tratnik Bajc Miha Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA
4 . 257 Osolnik Matic Moški SLO CALCIT BIKE TEAM
5 . 255 Zupan Ciril Moški SLO Energijateam.com
6 . 260 Govekar Blaž Moški SLO ORBEA GEAX
7 . 253 Svetek Domen Moški SLO Energijateam.com
8 . 252 Žvan Grega Moški SLO ORBEA GEAX
9 . 256 Tratnik Aljaž Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA
10 . 259 Košir Luka Moški SLO Energijateam.com
11 . 262 NEŽAD HAMIC Moški CRO Kes urban x
12 . 258 Mrak Nejc Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA
MLADINKE-Ž
1 . 351 Sitar Tamara Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM
2 . 352 Jagodič Eva Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM
3 . 353 Černilogar Katja Ženski SLO Kolesarski klub ČRN TRN
U15-M
1 . 144 Vesel Urban Moški SLO UNI TEAM - CULT
2 . 136 Skala Tilen Moški SLO Energijateam.com
3 . 135 Anže Skok Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA
4 . 131 Mihalič Anže Moški SLO Energijateam.com
5 . 132 Ivartnik david Moški SLO Energijateam.com
6 . 137 Šinigoj Tomaž Moški SLO KK RAVNE
7 . 146 Polzer David Moški RSC MCDonalds Klopeiner See
8 . 139 Hvala Mark Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA
9 . 133 Bosman Luka Moški SLO KK RAVNE
10 . 145 Nemeček Bine Moški SLO KD UNI TEAM - CULT
11 . 138 Jagodič Tilen Moški SLO CALCIT BIKE TEAM
12 . 142 Brojan Jan Moški SLO Energijateam.com
U15-Ž
1 . 173 Movrin Vita Ženski SLO Energijateam.com
2 . 172 Movrin Ana Ženski SLO Energijateam.com
3 . 171 Kranjec Katja Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM
4 . 174 Janežič Šana Ženski SLO Energijateam.com
U13-M
1 . 102 Pečnik Teo Moški SLO KK RAVNE
2 . 103 Kranjec Žagar Matic Moški SLO CALCIT BIKE TEAM
3 . 105 Dolenšek Anže Moški SLO KK ZAVRŠNICA
4 . 91 Lahajnar Matej Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA
5 . 94 Smolnikar Jakob Moški SLO Energijateam.com
6 . 104 Govekar Martin Moški SLO ORBEA GEAX
7 . 97 Prelovšek Gašper Moški SLO Energijateam.com
8 . 93 Dimic Matic Moški SLO Energijateam.com
9 . 106 Belaj Žan Moški SLO KK RAVNE
10 . 98 Potočnik Žan Moški SLO Energijateam.com
11 . 92 Kranjec Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM
12 . 100 Žnidar Aljaž Moški SLO KK ZAVRŠNICA
13 . 101 Starman Jaka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM
14 . 96 Peternel Sergej Moški SLO KK ZAVRŠNICA
15 . 107 Mali Gregor Moški SLO Energijateam.com
U13-Ž
1 . 121 Čibej Barbara Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA
U11-M
1 . 69 Smrdel Miha Moški SLO ORBEA GEAX
2 . 65 Koncilja Urban Moški SLO CALCIT BIKE TEAM
3 . 63 Felc Maj Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA
4 . 62 Gnezda Nace Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA
5 . 61 Tratnik Jakob Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA
6 . 67 Prelovšek Jure Moški SLO Energijateam.com
7 . 64 Novak David Svit Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA
8 . 68 Skok Aleš Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA
9 . 70 Robič Nal Jure Moški SLO KK ZAVRŠNICA
10 . 72 Dečman Jaka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM
11 . 33 Čibej Jure Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA
12 . 71 Jagodič David Moški SLO CALCIT BIKE TEAM
13 . 66 Langus Luka Moški SLO Brez kluba
U11-Ž
1 . 84 Čuk Špela Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA
2 . 81 Smolnikar Alja Ženski SLO Energijateam.com
3 . 85 KAJA ABRAMIC Ženski SLO DEŠFLEŠ
4 . 83 Movrin Ema Ženski SLO Energijateam.com
5 . 86 ELI BREMEC Ženski SLO DEŠFLEŠ
6 . 82 Škarja Eva Ženski SLO Energijateam.com
U9-M
1 . 31 Pahor Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM
2 . 38 Svetličič Jošt Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA
3 . 32 Kerec Matej Moški SLO KK ZAVRŠNICA
4 . 34 Babnik Gašper Moški SLO CALCIT BIKE TEAM
5 . 35 Bojkovič Luka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM
6 . 36 Felc Vit Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA
7 . 39 Starman Gal Moški SLO CALCIT BIKE TEAM
8 . 42 Čuk Staš Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA
9 . 41 Gnezda Žan Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA
10 . 37 Skok Marcel Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA
U9-Ž
1 . 51 Kranjec Žagar Hana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM
2 . 52 Kranjec Zoja Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM
3 . 53 Langus Ana Ženski SLO -
U7-M
1 . 1 Brecelj Job Moški SLO Energijateam.com
2 . 3 Lopatič Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM
U7-Ž
1 . 22 Gnezda Hana Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA
2 . 21 Novak Ivana Rosa Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA
3 . 23 Škarja Sabina Ženski SLO Energijateam.com

Komentarji