Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 17. gorski tek na Grintovec 2015 - kamniški pokal

Tek Tekma:17. gorski tek na Grintovec 2015 - kamniški pokal Datum:26.07.2015
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas
KP - MLAJšE DEKLICE-Ž
1 . 347 Viriant Maša Ženski SLO KGT PAPEŽ 0:02:57
2 . 377 Rotar Loti Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 0:02:58
3 . 373 Slapšak Ajda Ženski SLO AK SEVNICA 0:03:05
4 . 382 Pačnik Eva Ženski SLO 0:03:09
5 . 366 Medja Lucija Ženski SLO 0:03:22
6 . 350 PoliČnik Lana Ženski SLO KGT PAPEŽ 0:03:24
7 . 375 Ručigaj Maša Ženski SLO 0:03:26
8 . 369 Dolinšek David Ženski SLO KGT PAPEŽ 0:03:29
9 . 372 Slapšak Ziva Ženski SLO AK SEVNICA 0:03:36
10 . 380 KAROLINA ZBIČAJNIK Ženski SLO 0:03:42
11 . 345 Zlatnar Klara Ženski SLO KGT PAPEŽ 0:03:46
12 . 355 Nograšek Anja Ženski SLO KGT PAPEŽ 0:03:50
13 . 378 Rotar Nina Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 0:03:56
14 . 348 Škrtič Iza Ženski SLO KGT PAPEŽ 0:05:02
KP - MLAJšI DEčKI-M
1 . 351 Poljanšek Izak Moški SLO KGT PAPEŽ 0:02:51
2 . 342 Križnar Maj Moški SLO KGT PAPEŽ 0:02:55
3 . 374 Bajc Tomi Moški SLO AK SEVNICA 0:02:56
4 . 361 PAVEL TROJER Moški SLO SK Ihan 0:03:04
5 . 343 Grčar Žan Moški SLO KGT PAPEŽ 0:03:10
6 . 383 Rakušček Bine Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI 0:03:13
7 . 341 Jeras Jakob Moški SLO KGT PAPEŽ 0:03:15
8 . 381 ČRTOMIR ZBIČAJNIK Moški SLO 0:03:49
9 . 379 Rotar Grega Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 0:04:13
10 . 352 Potokar Nik Moški SLO KGT PAPEŽ 0:04:35
KP - DEKLICE-Ž
1 . 363 Haler Lea Ženski SLO AK SEVNICA 0:09:49
2 . 360 Per Maja Ženski SLO AK DOMŽALE 0:09:53
3 . 344 Dobovšek Hana Ženski SLO KGT PAPEŽ 0:10:29
4 . 358 Ručman Špela Ženski SLO AK DOMŽALE 0:11:23
5 . 357 Močnik Eva Ženski SLO AK DOMŽALE 0:11:38
6 . 346 Uršič Tjaša Ženski SLO KGT PAPEŽ 0:11:39
7 . 367 NEŽA HABJAN Ženski SLO ŠD Dražgoše 0:13:35
KP - DEčKI-M
1 . 371 Gaberšček Tobi Moški SLO 0:08:33
2 . 362 DREJC TROJER Moški SLO SK Ihan 0:08:59
3 . 356 Močnik Martin Moški SLO AK DOMŽALE 0:09:23
4 . 354 Podbregar Miha Moški SLO KGT PAPEŽ 0:09:39
5 . 368 Luznar Aljaž Moški SLO ŠD MLADI VRH 0:09:50
6 . 353 Podbregar Rok Moški SLO KGT PAPEŽ 0:09:58
7 . 385 Gorenc Tim Moški SLO 0:10:04
8 . 384 Poženel Natan Maj Moški SLO 0:11:01
KP- STAREJšI DEčKI-M
1 . 359 Mali Jakob Moški SLO AK DOMŽALE 0:14:05
2 . 349 Sušnik Rok Moški SLO KGT PAPEŽ 0:14:58
3 . 365 Habjan Tine Moški SLO 0:15:30
4 . 376 Oražem Miha Moški SLO KGT PAPEŽ 0:15:57
5 . 364 Kurnik Mitja Moški SLO AK SEVNICA 0:16:09
6 . 312 Kramarič Rok Moški SLO 0:16:30
7 . 340 Uršič Nejc Moški SLO KGT PAPEŽ 0:17:12
KP - STAREJšE DEKLICE-Ž
1 . 370 Žgajnar Tanja Ženski SLO 0:19:31
KP - MLADINKE-Ž
1 . 303 Bedene Pia Ženski SLO 1:01:23
2 . 301 Čufer Ana Ženski SLO KGT PAPEŽ 1:01:46
3 . 300 Podobnik Katja Ženski SLO ŠD TABOR ŽIRI 1:11:42
4 . 304 Orehek Karmen Ženski SLO KGT PAPEŽ 1:14:59
KP - MLADINCI-M
1 . 302 Božič Aljaž Moški SLO KGT PAPEŽ 0:53:55
2 . 308 Trontelj Žiga Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 0:55:38
3 . 306 Hren Tine Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 0:58:38
4 . 73 Bečan Timotej Moški SLO 0:59:15
5 . 305 Popelar Maj Moški SLO AK SEVNICA 1:02:53
6 . 307 Trontelj Luka Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 1:04:28
7 . 310 Mekiš Marino Moški SLO KGT PAPEŽ 1:05:16
8 . 311 Mihelič Aljaž Moški SLO 1:07:09
9 . 309 Sladič Matej Moški SLO 1:15:36
KP - ČLANICE-Ž
1 . 77 Klančnik Pobežin Karmen Ženski SLO ŠD Naklo 1:42:36
2 . 134 Bratina Jana Ženski SLO ŠD NANOS PODNANOS 1:47:29
3 . 194 Mikloša Petra Ženski SLO KGT PAPEŽ 1:48:57
4 . 76 Tušar Mihaela Ženski SLO ŠD NANOS PODNANOS 1:49:11
5 . 74 Peperko Maja Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 1:50:43
6 . 149 Trobec Urša Ženski SLO KGT PAPEŽ 1:53:29
7 . 18 Malovrh Špela Ženski SLO Never Give Up 2:04:04
8 . 29 Dolinšek Maja Ženski SLO 2:24:44
KP - ČLANI-M
1 . 1 Kuhar Nejc Moški SLO KGT PAPEŽ 1:19:57
2 . 62 Bratina Rok Moški SLO KGT PAPEŽ 1:24:51
3 . 197 Novak Simon Moški SLO Sportlin 1:25:45
4 . 31 Alič Simon Moški SLO ŠD NANOS PODNANOS 1:26:04
5 . 156 Lapajne Jošt Moški SLO KGT PAPEŽ 1:27:22
6 . 68 Kovačič Luka Moški SLO 1:27:33
7 . 140 Lamovec Peter Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI, SALOMON 1:28:08
8 . 6 Bregar Gašper Moški SLO KGT PAPEŽ 1:28:15
9 . 138 Hrastovec Ivan Moški SLO 1:30:37
10 . 169 Koželj Martin Moški SLO ŠD BAM.BI 1:32:35
11 . 160 Senica Vid Moški SLO KŠD Peče 1:33:29
12 . 51 Delavec Primož Moški SLO 1:33:53
13 . 155 Pintar Boštjan Moški SLO STŠ Kranj 1:34:03
14 . 59 Strnad Simon Moški SLO ŠD NANOS PODNANOS 1:34:16
15 . 152 Rogelj David Moški SLO TTSO Jezersko 1:34:35
16 . 215 Tavčar Luka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 1:35:37
17 . 86 Močnik Metod Moški SLO AK DOMŽALE 1:35:56
18 . 115 Erjavšek Boštjan Moški SLO KGT PAPEŽ 1:36:48
19 . 8 Mlakar Gregor Moški SLO KGT PAPEŽ 1:36:48
20 . 157 Žitnik Urban Moški SLO 1:36:54
21 . 145 Kukovič Jure Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 1:36:57
22 . 7 Bregar Metod Moški SLO KGT PAPEŽ 1:37:01
23 . 126 Janjatovič Mirko Moški SLO KGT PAPEŽ KMNIK 1:39:06
24 . 42 BOJAN AMBROŽIČ Moški SLO KGT PAPEŽ 1:39:16
25 . 133 Žontar Aleš Moški SLO ŠD NANOS PODNANOS 1:39:25
26 . 214 Kramarič Luka Moški SLO B3Servis 1:40:16
27 . 180 Blatnik Nejc Moški SLO 1:40:18
28 . 175 Žlogar Jure Moški SLO TEK.SI 1:40:43
29 . 167 Miklič Gregor Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 1:40:47
30 . 35 Grm Dejan Moški SLO ŠD Socka 1:41:00
31 . 60 Ulbl Denis Moški SLO TD Vzpon 1:41:18
32 . 184 Vivod Milan Moški SLO 1:41:20
33 . 70 Kranjc Aleksander Moški SLO 1:41:23
34 . 170 Vešligaj Jure Moški SLO AO Rašica 1:41:31
35 . 187 Šifrar Primož Moški SLO 1:42:27
36 . 211 Mihelič Blaž Moški SLO HARE KRIšNA 1:43:45
37 . 39 Mlakar Borut Moški SLO ŠD šentviška gora 1:44:20
38 . 161 Lajevec Miha Moški SLO KŠD Peče 1:44:21
39 . 84 Kutin Andrej Moški SLO š.d.boka-tkk 1:44:47
40 . 204 Kolar Aljaž Moški SLO 1:45:30
41 . 78 Kuhar Goran Moški SLO VITEZI DOBREGA TEKA 1:45:34
42 . 130 Erlah Jurij Moški SLO 1:46:04
43 . 135 ROBERT PRITRŽNIK Moški SLO 1:46:05
44 . 143 Grmšek Jure Moški SLO KGT PAPEŽ 1:46:28
45 . 93 Juvan Miha Moški SLO Zg.Kašelj 1:47:10
46 . 117 Podbrežnik Iztok Moški SLO ŠD RADUHA LUČE 1:47:14
47 . 113 Arh Ervin Moški SLO 1:47:20
48 . 165 Trojer Andrej Moški SLO ŠD NANOS PODNANOS 1:47:24
49 . 185 Štiglic Boštjan Moški SLO 1:48:13
50 . 153 Kramer Andrej Moški SLO TS Gorenje 1:49:13
51 . 26 MIHAEL HOLCMAN Moški SLO 1:49:20
52 . 196 Hafner Boris Moški SLO HITRE ŽELVE KOMENDA 1:49:34
53 . 176 Kumer Peter Moški SLO 1:49:50
54 . 52 Lešnik Renato Moški SLO TŠD Gams 1:49:58
55 . 188 Košir Jože Moški SLO Plezalno društvo Cempin 1:50:27
56 . 30 šebenik Marjan Moški SLO ŠD GRMADA 1:51:33
57 . 192 Slatnar Andrej Moški SLO ŠKD MEKINJE 1:52:07
58 . 92 Kereži Robert Moški SLO GANESHA TEAM 1:52:29
59 . 69 Jusić Esmir Moški SLO Tekaška skupina Jesenice 1:52:37
60 . 107 Kosirnik Janez Moški SLO 1:52:42
61 . 199 Štabuc Niko Moški SLO PK STENA 1:53:31
62 . 198 Petek Tomo Moški SLO ŠD ŠMARTNO 1:53:39
63 . 166 Fortuna Jože Moški SLO 1:54:19
64 . 195 Mali Klemen Moški SLO Poreber 1:54:22
65 . 202 Razpotnik Simon Moški SLO KGT PAPEŽ 1:54:42
66 . 33 Perko Marko Moški SLO BE ULTRA VARN 1:54:49
67 . 147 MILAN DOLENEC Moški SLO 1:55:17
68 . 56 Kožuh Aljaž Moški SLO KGT PAPEŽ 1:55:28
69 . 32 Vidali Miha Moški SLO Tekaški forum 1:55:58
70 . 72 Zupanec Anže Moški SLO 1:56:15
71 . 154 Maraž žiga Moški SLO 1:56:32
72 . 137 Lešnjak Blaž Moški SLO 1:56:35
73 . 123 VANE KRALJ Moški SLO 1:56:52
74 . 173 Stare Miro Moški SLO P&E 1:56:55
75 . 88 Strupi Tomaž Moški SLO GRS Kranj 1:57:42
76 . 159 Gombač Žiga X Moški SLO Ultrablues 1:57:44
77 . 112 Pfeifer Peter Moški SLO 1:57:53
78 . 125 FRANC JENSTERLE Moški SLO 1:58:06
79 . 142 Černe Andrej Moški SLO ŠRD OMEGA AIR 1:58:15
80 . 108 NIKO PUSTOVRH Moški SLO Knaufinsulation 1:58:17
81 . 85 Prelogar Rok Moški SLO ŠD DOBRE POLJE 1:58:23
82 . 146 Novak Jure Moški SLO 1:58:33
83 . 207 Kapušin Jani Moški SLO Bar Liber 1:59:07
84 . 118 Renko Andraž Moški SLO Mladinski Center Zagorje ob Savi 1:59:25
85 . 181 Banovič Tadej Moški SLO 2:00:02
86 . 121 Bavec Zdravko Moški SLO ŠD NANOS PODNANOS 2:00:18
87 . 128 Omejc Iztok Moški SLO VITEZI DOBREGA TEKA 2:00:19
88 . 129 Zupančič Luis Moški SLO Tržiške strele 2:00:29
89 . 150 Rupar Robert Moški SLO Tekaški forum 2:02:01
90 . 28 Kalsek Igor Moški SLO PDK Zagorje 2:02:23
91 . 58 Bizjak Bostjan Moški SLO 2:02:30
92 . 162 Senica Rudi Moški SLO KŠD Peče 2:02:41
93 . 27 Kržič Slavko Moški SLO PD Cerknica 2:02:51
94 . 20 Jarc Bernard Moški SLO AK DOMŽALE 2:04:18
95 . 54 Šporar Primož Moški SLO 2:04:55
96 . 210 Tekavec Gorazd Moški SLO Belčji vrh 2:05:03
97 . 206 Drevenšek Rojc Blaž Moški SLO 2:05:12
98 . 87 Velikanje Janez Moški SLO GRS Kranj 2:05:36
99 . 40 Arnuš Matej Moški SLO 2:06:19
100 . 66 Čufer Damijan Moški SLO TD BURJA VIPAVA 2:07:14
101 . 158 Galič David Moški SLO 2:07:29
102 . 91 Lindič Mih Moški SLO 2:08:26
103 . 209 Pugelj Andrej Moški SLO Šd Dobrepolje 2:09:56
104 . 148 Novak Jaka Moški SLO 2:10:53
105 . 190 MATEJ ŠINK Moški SLO 2:11:21
106 . 57 Mandić Igor Moški SLO SK Brdo 2:11:26
107 . 98 Čemažar Janko Moški SLO ŠD TEAM URBAN 2:12:23
108 . 80 SREČKO FERČIČ Moški SLO TAO 2:13:50
109 . 100 Cankar Janez Moški SLO Plezalno društvo Cempin 2:15:16
110 . 168 Železnik Franci Moški SLO ŠD ČEŠNJICE 2:15:52
111 . 49 Hlade Branko Moški SLO 2:16:54
112 . 75 Udrih Matic Moški SLO ŠRK Celje 2:19:28
113 . 47 Likar Damjan Moški SLO 2:26:20
114 . 136 Šilar Mitja Moški SLO 2:27:56
115 . 82 SILVO POŽUN Moški SLO 2:31:29
116 . 178 Malovič Zoran Moški SLO TK Maraton Ptuj 2:40:44
KP - VETERANI-M
1 . 119 Teraž Franci Moški SLO KGT PAPEŽ 1:41:28
2 . 114 Kemperl Bojan Moški SLO KGT PAPEŽ 1:42:57
3 . 177 Šalamun Igor Moški SLO KGT PAPEŽ 1:46:45
4 . 63 GALIN BOJAN Moški SLO ŠKD MEKINJE 1:46:54
5 . 34 Podlogar Dušan Moški SLO GRS Radovljica 1:47:47
6 . 55 Kožuh Bojan Moški SLO KGT PAPEŽ 1:48:43
7 . 81 Čufer Mirko Moški SLO TD BURJA VIPAVA 1:51:38
8 . 109 Kveder Lado Moški SLO ŠKD MEKINJE 1:51:41
9 . 127 Savić Miro Moški SLO Acroni tean 1:56:05
10 . 89 Jesenko Andrej Moški SLO 1:56:18
11 . 186 Tepina Marijan Moški SLO KGT PAPEŽ 1:56:51
12 . 191 Štefe Janez Moški SLO 1:57:46
13 . 90 Štular Miran Moški SLO GRS Kranj 1:58:47
14 . 132 Bartelj Dušan Moški SLO ŠD Partizan Dolsko 1:59:02
15 . 217 Papič Milivoj Moški SLO ŠD TURBO M 1:59:11
16 . 71 Zupanec Janez Moški SLO VITEZI DOBREGA TEKA 2:00:17
17 . 43 Maraž Klavdij Moški SLO DLT Filipides 2:01:45
18 . 99 Homec Stane Moški SLO ŠD POLJANE 2:04:06
19 . 218 Drole Boris Moški SLO PD Kranj 2:04:09
20 . 23 MARKO GOSTEČNIK Moški SLO Mali maraton Mozirja 2:04:25
21 . 208 Zrimšek Robert Moški SLO TSK LOGATEC 2:04:30
22 . 205 Fidersek Janko Moški SLO sd trsca 2:04:41
23 . 193 Slatnar Vladislav Moški SLO SKD MEKINJE 2:06:09
24 . 96 Vrtačnik Jože Moški SLO Tekaški forum 2:08:10
25 . 201 Macuh Peter Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 2:08:28
26 . 61 STOJAN KODELE Moški SLO 2:08:56
27 . 37 Škrbinc Miran Moški SLO ŠD ŠMARTNO 2:11:46
28 . 189 Knavs Anton Moški SLO KLJUKA 2:12:26
29 . 79 Žagar Marko Moški SLO 2:13:24
30 . 25 Sršen Rajko Moški SLO KOMENDA-MOSTA 2:15:43
31 . 53 Derganc Anton Moški SLO R.D.Revoz N.M. 2:17:27
32 . 164 Alič Anton Moški SLO ŠD MARMOR HOTAVLJE 2:18:07
33 . 46 Javornik Stanko Moški SLO DuraSport Velenje 2:19:45
34 . 203 Krofl Drago Moški SLO TK Triglav Kranj 2:20:13
35 . 64 Kos Marko Moški SLO Kresnice 2:21:12
36 . 50 Pirc Franci Moški SLO Tekaški forum 2:23:10
37 . 97 Kogovšek Stane Moški SLO Artstone 2:23:43
38 . 116 Pajk Milan Moški SLO ŠKD ENERGETIKA TE-TOL 2:27:22
39 . 124 Jerman Riko Moški SLO Torpedo 2:29:50
40 . 131 Erlah Pavel Moški SLO Tržiške strele 2:30:16
41 . 44 Meza Stane Moški SLO Durasport Velenjski tekači 2:35:12
KP - VETERANKE-Ž
1 . 21 Šorli Marta Ženski SLO PGT 2:10:06
2 . 45 Meža Boža Ženski SLO Durasport Velenjski tekači 2:14:09
3 . 48 Konečnik Katarina Ženski SLO 2:15:15
4 . 171 Vavpetič Darja Ženski SLO Mici je zakon 2:24:07
5 . 144 Šoba Tadeja Ženski SLO ŠD TURBO M 2:32:43
6 . 83 Bajc Tea Ženski SLO ŠD TEKAČI VIPAVSKE DOLINE 2:36:31

Komentarji