Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: MTB zimska liga Kastav

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:MTB zimska liga Kastav Datum:29.11.2015
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Zaostanek u010cas vou017enje
IK-U13 (DO 13 GODINA)-M
1 . 88 Peruško Ivan Moški CRO BK AXA +3 00:47:08.365
2 . 144 Rosanda Dante Moški CRO BK Grobnik +3 00:52:21.877
3 . 135 Antolović Noa Moški CRO Bike Akademija +3 01:00:27.628
4 . 116 GIANI Ivančić Moški CRO KBBXS Adrenalina +4 00:43:57.101
5 . 145 Vorkapić Erik Moški CRO BK Grobnik +4 00:47:51.117
6 . 142 Živković Sebastian Moški CRO BK Grobnik +4 00:47:51.867
7 . 134 Lipovac Noah Moški CRO Bike Akademija +4 00:50:35.622
8 . 140 Šalov Antonio Moški CRO BK Grobnik +4 00:59:03.639
IK-U15 (DO 15 GODINA)-M
1 . 112 Pilat Noel Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN +3 00:43:19.614
2 . 44 Bertović Noa Moški CRO BBK IstraBike +3 00:46:47.115
3 . 136 Andrić Jakša Moški CRO BK Grobnik +3 00:47:20.107
4 . 133 Šnajder Eugen Moški CRO BBK Kvarner +3 00:47:33.607
5 . 143 Kukuljan Roko Moški CRO BK Grobnik +3 00:48:40.118
6 . 59 RAYMOND Stojanović Moški CRO BK Kvarner +3 00:49:48.872
7 . 56 Štefanič Andrej Moški SLO KD Melamin +3 00:50:58.123
8 . 141 Margetić Ivan Moški CRO BK Grobnik +3 00:51:21.874
9 . 11 Kernjus Deni Moški CRO Bk Novigrad +3 00:54:08.618
10 . 129 Mulavdić Neven Moški CRO BBK Istra Bike Labin +3 01:06:08.153
11 . 130 NIKITA Losinskiy Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN +4 00:32:17.583
12 . 148 FILIP Koraca Moški CRO BK Buzet +4 00:43:29.110
13 . 149 KEVIN Frantal Moški CRO BK Buzet +4 00:47:04.365
IK-U15W (DO 15 GODINA)-Ž
1 . 102 Nadu Anja Ženski CRO Bike Akademija +3 00:54:41.380
IK-KADETI (16 DO 17 GODINA) -M
1 . 92 Brajković Karlo Moški CRO BBK GROŽNJAN 00:11:53.541 01:19:42.180
2 . 48 Škira Toni Moški CRO BBK IstraBike +1 01:12:36.916
3 . 104 Mlinarič Tilen Moški CRO Adriaction +1 01:21:02.912
4 . 14 Fatorić Davide Moški CRO BK NOVIGRAD +2 01:11:33.164
5 . 146 Car Marko Moški CRO BK Campetto +2 01:17:02.925
6 . 138 Prijić Mateo Moški CRO BK Grobnik +4 00:53:38.629
7 . 137 Ljutić Toni Moški CRO BK Grobnik +6 00:51:39.864
IK-JUNIORI (18 DO 19 GODINA) -M
1 . 9 Grbić Loris Moški CRO BK Poreč +1 01:08:11.658
2 . 2 Šobar Primož Moški SLO KD Melamin +1 01:11:13.895
3 . 10 DANIJEL Čitar Moški CRO BK Poreč +2 01:01:17.879
4 . 98 Lovrović Dorian Moški CRO BBK Kvarner +2 01:15:09.902
5 . 45 Okret Antonio Moški CRO BK AXA +3 01:14:22.670
IK-SENIORI (20 DO 30 GODINA) -M
1 . 35 Bozic Jon Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) 00:01:24.520 01:09:13.159
2 . 91 Bažon Sandi Moški CRO BBK GROŽNJAN 00:03:52.025 01:11:40.664
3 . 25 Marinčič Anže Moški SLO KK MELAMIN 00:04:59.759 01:12:48.398
4 . 24 Marinčič Blaz Moški SLO KK MELAMIN 00:13:42.047 01:21:30.686
5 . 20 Debeljak Miha Moški SLO ENERGIJATEAM.COM +1 01:08:25.159
6 . 78 Tot Danijel Moški CRO BK Faust Vrančić +1 01:12:48.422
7 . 7 Karabašić Devid Moški CRO BK Poreč +1 01:12:59.667
8 . 37 Malić Danijel Moški CRO Individual +1 01:16:28.674
9 . 38 Mišin Aleksandar Moški CRO Individual +1 01:26:09.944
10 . 52 Horvat Bojan Moški CRO Bk Poreč +2 01:09:14.911
11 . 106 BOJAN Marčić Moški CRO Individual +2 01:12:47.417
12 . 123 Oman Matic Moški CRO H2OMAN +2 01:14:01.169
13 . 97 Brezac Ivan Moški CRO BKK Istra Bike Labin +4 00:43:18.864
14 . 154 MATEO Franković Moški CRO BK Meridiana +5 00:11:09.044
15 . 124 Kalan Domen Moški CRO H2OMAN +5 00:13:51.800
16 . 30 GORAN Vidas Moški CRO BBK Istra Bike Labin +6 00:00:37.275
IK-MASTER A (31 DO 40 GODINA)-M
1 . 34 Sikošek Gregor Moški SLO BikeRepublic 01:07:48.639
2 . 81 Galić Jurica Moški CRO Bike Akademija 00:01:48.503 01:09:37.142
3 . 1 Dejak Janez Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 00:04:34.527 01:12:23.166
4 . 115 Medica Klaudijo Moški CRO BBK GROŽNJAN 00:05:05.259 01:12:53.898
5 . 76 Gerdol Dario Moški CRO Gruppo VULKAN 00:11:23.040 01:19:11.679
6 . 17 Milosevic Manuel Moški CRO Individual 00:11:55.776 01:19:44.415
7 . 26 BORUT Katern Moški CRO Individual 00:12:34.771 01:20:23.410
8 . 117 Roce Toni Moški CRO SRK ALBA 00:13:35.524 01:21:24.163
9 . 28 Slavić Paulo Moški CRO BK Opatija-2010 +1 01:07:55.907
10 . 4 Sobot Filip Moški CRO Individual +1 01:09:13.409
11 . 83 Bubnič Dario Moški CRO Individual +1 01:09:20.659
12 . 95 Balenović Goran Moški CRO BK Crikvenica +1 01:10:17.411
13 . 63 Blečić Ivan Moški CRO Ad Natura +1 01:10:19.665
14 . 73 Okorn Žiga Moški SLO KD KM +1 01:10:24.412
15 . 29 Kuzmić Damir Moški CRO BK Opatija-2010 +1 01:11:22.395
16 . 12 Hrvatin Darko Moški CRO BK BUZET +1 01:12:31.166
17 . 151 Žufić Alen Moški CRO BBK GROŽNJAN +1 01:12:58.167
18 . 105 Grbac Dorjan Moški CRO Individual +1 01:13:14.918
19 . 47 Ilijević Dimitri Moški CRO Team Rodeo +1 01:16:39.924
20 . 32 Đurđević Andrej Moški CRO BBK GROŽNJAN +1 01:17:59.927
21 . 100 Jovicic Alen Moški CRO SRK ALBA +1 01:18:19.907
22 . 79 Labinjan Igor Moški CRO BK Poreč +1 01:19:40.430
23 . 113 Bronic Toni Moški CRO SRK ALBA +1 01:20:33.660
24 . 54 Milat Erik Moški CRO Individual +1 01:24:07.416
25 . 49 ALAN Dumić Moški CRO Individual +1 01:25:48.443
26 . 107 DEAN Marčić Moški CRO Individual +1 01:26:00.443
27 . 122 DAMIR Škerlić Moški CRO Individual +2 01:09:08.909
28 . 118 Gergorić Vedran Moški CRO Individual +2 01:09:56.911
29 . 119 Krišto Goran Moški CRO BBK Team Rodeo +2 01:12:19.916
30 . 77 Kiš Albert Moški CRO BK Poreč +2 01:17:22.427
31 . 153 Biondić Ivica Moški CRO BK Campeto +2 01:22:21.164
32 . 93 Katalenić Tomislav Moški CRO BK Campetto +3 00:34:49.841
33 . 72 Kernjus Ivan Moški CRO Bk Novigrad +3 00:54:11.868
34 . 87 Ružić Igor Moški CRO Individual +3 01:12:31.918
35 . 99 Vigini Manuel Moški CRO BBK GROŽNJAN +3 01:14:52.671
36 . 120 Bebic Dalibor Moški CRO BBK Team Rodeo +3 01:21:08.933
37 . 108 JADRANKO Jadro Moški CRO BK Crikvenica +4 00:47:55.117
38 . 74 Zec Milko Moški CRO BBK GROŽNJAN +4 01:10:15.894
IK-MASTER B (41 DO 50 GODINA) -M
1 . 36 Vesel Jože Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 00:06:32.511 01:14:21.150
2 . 5 Rijavec Aleš Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 00:07:52.033 01:15:40.672
3 . 75 Grilj Jernej Moški CRO BK Opatija-2010 00:08:37.019 01:16:25.658
4 . 103 Udović Denis Moški CRO individual 00:11:19.790 01:19:08.429
5 . 96 Kliba Kristian Moški CRO KBBXS Adrenalina 00:12:12.292 01:20:00.931
6 . 23 Bonas Drago Moški CRO Individual 00:12:18.521 01:20:07.160
7 . 147 ČakareviĆ Rade Moški CRO Individual 00:13:38.295 01:21:26.934
8 . 67 Zuccon Gianfranco Moški CRO Individual +1 01:08:08.140
9 . 68 Paus Nenad Moški CRO Individual +1 01:08:09.657
10 . 71 Glavic Relvis Moški CRO BBK GROŽNJAN +1 01:09:28.160
11 . 89 Peruško Serđo Moški CRO BK AXA +1 01:09:33.393
12 . 60 Zuccon Claudio Moški CRO Individual +1 01:10:55.413
13 . 131 Zidarić Goran Moški CRO BK Buzet +1 01:13:53.419
14 . 41 DARKO Adamović Moški CRO BK Campetto +1 01:19:41.180
15 . 57 Kostadina Valdi Moški CRO Individual +2 01:09:07.409
16 . 53 Živković Branko Moški CRO Drenovski Pedalaši +2 01:09:47.911
17 . 125 Mulavdić Nevres Moški CRO BBK Istra Bike Labin +2 01:11:30.646
18 . 132 Škalić Tomislav Moški CRO Individual +3 00:58:03.637
19 . 110 VLADIMIR Miholjević Moški CRO BK Campetto +4 00:24:00.819
IK-MASTER C (51 DO 60 GODINA) -M
1 . 62 Srdoč Željko Moški CRO BK Campetto 00:09:25.706 01:17:14.345
2 . 40 MAURO Hek Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN 00:12:52.793 01:20:41.432
3 . 84 VELJKO Brajković Moški CRO BK MTB Istra Pazin 00:13:41.545 01:21:30.184
4 . 64 Bukovac Denis Moški CRO BK Novigrad +1 01:08:21.658
5 . 85 Radmanović Dario Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN +1 01:08:40.909
6 . 50 Zorko Damir Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN +1 01:11:41.165
7 . 155 Dodič Denis Moški SLO KK DJAK-ŠD SENG +1 01:12:53.417
8 . 42 IGOR Petrović Moški CRO BK AXA +1 01:16:21.424
9 . 80 Radović Bazilio Moški CRO BBK IstraBike +1 01:17:34.926
10 . 86 FRANKO Sergo Moški CRO Individual +2 01:03:54.649
11 . 61 Gržić Ildo Moški CRO BBK Kvarner +2 01:08:49.680
12 . 109 Vivoda Davor Moški CRO BM&C +2 01:08:59.892
13 . 65 Gašparini Korado Moški CRO BK Novigrad +2 01:09:24.642
IK-SENIORKE - (31 GODINA I STARIJE)-Ž
1 . 152 Žufić Danijela Ženski CRO BBK GROŽNJAN +4 00:55:47.371

Komentarji