Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: MTB zimska liga Novigrad

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:MTB zimska liga Novigrad Datum:20.12.2015
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Zaostanek Čas vožnje
IK-U9 - (DO 9 GODINA)-M
1 . 181 Turčić Marko Moški CRO BBK GROŽNJAN 2007 00:00:47.753 00:09:24.793
2 . 188 Privrat Luka Moški CRO Adrenalina 2008 00:00:49.001 00:09:26.041
3 . 228 Antolović Erik Moški CRO Bike Akademija 2008 +1 00:08:50.290
4 . 225 Hrelja Toni Moški CRO KBBXS Adrenalina 2008 +2 00:09:51.542
IK-U11 - (DO 11 GODINA)-M
1 . 135 Antolović Noa Moški CRO Bike Akademija 2005 00:08:37.040
2 . 150 Žufić Vid Moški CRO BBK GROŽNJAN 2005 00:00:03.250 00:08:40.290
3 . 189 Privrat Leon Moški CRO Adrenalina 2006 00:00:19.750 00:08:56.790
4 . 128 Žufić Matia Moški CRO Adrenalina 2006 +1 00:09:24.541
5 . 199 Škalić Roko Moški CRO Individual 2006 +2 00:08:32.540
IK-U13 (DO 13 GODINA)-M
1 . 88 Peruško Ivan Moški CRO BK AXA 2003 +4 00:27:26.079
2 . 229 Jereb Tine Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 2003 +4 00:29:08.574
3 . 190 Hrelja Matteo Moški CRO ADREnalina 2003 +4 00:31:01.326
4 . 116 GIANI Ivančić Moški CRO KBBXS Adrenalina 2004 +4 00:31:29.826
5 . 145 Vorkapić Erik Moški CRO BK Grobnik 2004 +4 00:33:16.829
6 . 140 Šalov Antonio Moški CRO BK Grobnik 2003 +4 00:33:32.580
7 . 219 GREGOR Fabris Moški CRO BK NOVIGRAD 2004 +4 00:35:33.585
8 . 182 LUCA Vigini Moški CRO BBK GROŽNJAN 2003 +4 00:42:42.592
IK-U15 (DO 15 GODINA)-M
1 . 130 NIKITA Losinskiy Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN 2001 +4 00:25:40.319
2 . 112 Pilat Noel Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN 2001 +4 00:25:46.569
3 . 136 Andrić Jakša Moški CRO BK Grobnik 2001 +4 00:26:08.327
4 . 44 Bertović Noa Moški CRO BBK IstraBike 2001 +4 00:26:09.570
5 . 143 Kukuljan Roko Moški CRO BK Grobnik 2002 +4 00:27:13.571
6 . 59 RAYMOND Stojanović Moški CRO BK Kvarner 2001 +4 00:27:18.321
7 . 133 Šnajder Eugen Moški CRO BBK Kvarner 2002 +4 00:27:28.329
8 . 56 Štefanič Andrej Moški SLO KD Melamin 2001 +4 00:28:09.072
9 . 230 Jereb Jan Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 2002 +4 00:29:09.074
IK-U15W (DO 15 GODINA)-Ž
1 . 177 Mastrangelo Alessia Ženski CRO Individual 2004 +4 00:31:28.577
2 . 66 Žufić Nikolina Ženski CRO Adrenalina 2004 +4 00:37:30.084
3 . 179 Brčić Nina Ženski CRO BBK GROŽNJAN 2004 +4 00:38:01.085
IK-KADETI (16 DO 17 GODINA) -M
1 . 6 Bilić Anthony Moški CRO KBBXS Adrenalina 1999 00:02:06.244 01:08:00.615
2 . 92 Brajković Karlo Moški CRO BBk Grožnjan 1999 00:04:34.496 01:10:28.867
3 . 48 Škira Toni Moški CRO BBK IstraBike 2000 00:09:37.251 01:15:31.622
4 . 14 Fatorić Davide Moški CRO BK NOVIGRAD 1999 +1 01:06:21.871
5 . 226 Baldaš Paolo Moški CRO BK Poreč 2000 +1 01:13:34.631
6 . 233 FRANKO Pahović Moški CRO Individual 1999 +1 01:13:40.881
7 . 161 Vilic Darijan Moški CRO BK Bujština 1997 +1 01:20:29.877
8 . 138 Prijić Mateo Moški CRO BK Grobnik 2000 +1 01:20:45.890
9 . 220 JAKOV Hladika Moški CRO BK Grobnik 2000 +2 00:51:25.102
IK-JUNIORI (18 DO 19 GODINA) -M
1 . 9 Grbić Loris Moški CRO BK Poreč 1998 00:10:26.002 01:16:20.373
2 . 121 Kozlović Marko Moški CRO BBK GROŽNJAN 1998 +1 01:07:02.364
3 . 10 DANIJEL Čitar Moški CRO BK Poreč 1997 +1 01:07:02.372
4 . 98 Lovrović Dorian Moški CRO BBK Kvarner 1998 +1 01:10:41.378
IK-SENIORI (20 DO 30 GODINA) -M
1 . 91 Bažon Sandi Moški CRO BBK Grožnjan 1996 00:01:13.751 01:07:08.122
2 . 157 Kemperle Mitja Moški CRO ASD Cottur 1987 00:01:14.243 01:07:08.614
3 . 217 Vodopivec Luka Moški CRO Individual 1987 00:01:55.744 01:07:50.115
4 . 216 SANJIN Sirotić Moški CRO BK Buzet 1991 00:03:13.995 01:09:08.366
5 . 158 Genardi Martin Moški CRO ASD Cottur 1989 00:03:17.245 01:09:11.616
6 . 123 Oman Matic Moški CRO H2OMAN 1987 00:07:02.010 01:12:56.381
7 . 20 Debeljak Miha Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 1987 00:08:13.750 01:14:08.121
8 . 185 BENJAMIN Brajković Moški CRO BK Poreč 1987 00:09:08.251 01:15:02.622
9 . 7 Karabašić Devid Moški CRO BK Poreč 1995 00:09:18.012 01:15:12.383
10 . 218 Čotar Luka Moški CRO Individual 1996 +1 01:08:11.124
11 . 39 MARIN Prodan Moški CRO BK Buzet 1987 +1 01:08:50.624
12 . 171 Načinović Đani Moški CRO BBK IstraBike 1989 +1 01:10:27.377
13 . 52 Horvat Bojan Moški CRO Bk Poreč 1986 +1 01:10:53.377
IK-MASTER A (31 DO 40 GODINA)-M
1 . 34 Sikošek Gregor Moški SLO BikeRepublic 1984 01:05:54.371
2 . 1 Dejak Janez Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 1982 00:01:00.251 01:06:54.622
3 . 213 Marchesic Alessandro Moški CRO Trieste team bike 1977 00:01:10.251 01:07:04.622
4 . 215 Belina Aleš Moški SLO ŠD Energija 1976 00:01:12.001 01:07:06.372
5 . 115 Medica Klaudijo Moški CRO BBK GROŽNJAN 1981 00:03:29.754 01:09:24.125
6 . 81 Galić Jurica Moški CRO Bike Akademija 1980 00:03:46.005 01:09:40.376
7 . 17 Milosevic Manuel Moški CRO Individual 1981 00:03:47.004 01:09:41.375
8 . 174 Golob Rok Moški SLO SPRINT NOVO MESTO 1981 00:06:08.999 01:12:03.370
9 . 117 Roce Toni Moški CRO SRK ALBA 1982 00:08:36.511 01:14:30.882
10 . 151 Žufić Alen Moški CRO BBK GROŽNJAN 1978 00:09:12.512 01:15:06.883
11 . 74 Zec Milko Moški CRO BBK GROŽNJAN 1977 00:09:15.762 01:15:10.133
12 . 113 Bronic Toni Moški CRO SRK ALBA 1985 00:09:22.012 01:15:16.383
13 . 175 Tajčman Simon Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 1984 00:09:25.012 01:15:19.383
14 . 76 Gerdol Dario Moški CRO ASD Gruppo Vulkan MTB 1976 00:09:48.001 01:15:42.372
15 . 4 Sobot Filip Moški CRO Individual 1979 00:10:31.752 01:16:26.123
16 . 120 Bebic Dalibor Moški CRO BBK Team Rodeo 1977 00:10:49.503 01:16:43.874
17 . 47 Ilijević Dimitri Moški CRO Team Rodeo 1985 00:10:51.264 01:16:45.635
18 . 202 Babić Đulijano Moški CRO Individual 1980 00:11:13.003 01:17:07.374
19 . 159 Kožuh Boštjan Moški SLO Kd melamin 1978 00:13:02.017 01:18:56.388
20 . 122 DAMIR Škerlić Moški CRO Individual 1980 +1 01:06:07.614
21 . 191 Privrat Nenad Moški CRO KBBXS Adrenalina 1979 +1 01:06:28.372
22 . 54 Milat Erik Moški CRO Individual 1976 +1 01:07:32.873
23 . 32 Đurđević Andrej Moški CRO BBK GROŽNJAN 1978 +1 01:07:41.623
24 . 79 Labinjan Igor Moški CRO BK Poreč 1983 +1 01:08:12.657
25 . 118 Gergorić Vedran Moški CRO Individual 1982 +1 01:08:14.866
26 . 13 Brnelić Hrvoje Moški CRO BK Grobnik 1982 +1 01:08:52.366
27 . 223 Čitar Adriano Moški CRO Individual 1982 +1 01:09:55.626
28 . 119 Krišto Goran Moški CRO BBK Team Rodeo 1983 +1 01:10:29.867
29 . 170 Bertosa Max Moški CRO BBK Istra Bike Labin 1978 +1 01:11:43.385
30 . 77 Kiš Albert Moški CRO BK Poreč 1977 +1 01:14:18.882
31 . 166 DANIJEL Antonac Moški CRO BK Buzet 1984 +1 01:14:52.883
32 . 222 GORAN Hrvatin Moški CRO BK Buzet 1981 +1 01:14:53.372
33 . 139 Tončić Marko Moški CRO Individual 1977 +1 01:18:01.386
34 . 99 Vigini Manuel Moški CRO BBK GROŽNJAN 1978 +1 01:18:49.638
35 . 51 IGOR Šuflaj Moški CRO BBK GROŽNJAN 1980 +2 00:52:50.101
36 . 227 Sabadin Viktor Moški CRO Individual 1981 +2 01:08:56.366
37 . 224 IVAN Krnić Moški CRO Individual 1983 +5 00:15:27.806
IK-MASTER B (41 DO 50 GODINA) -M
1 . 110 VLADIMIR Miholjević Moški CRO BK Campetto 1974 00:01:00.493 01:06:54.864
2 . 36 Vesel Jože Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 1975 00:03:13.254 01:09:07.625
3 . 111 Kliba Valter Moški CRO Adrenalina 1966 00:03:46.496 01:09:40.867
4 . 103 Udović Denis Moški CRO individual 1967 00:04:58.256 01:10:52.627
5 . 147 ČakareviĆ Rade Moški CRO Individual 1967 00:05:17.757 01:11:12.128
6 . 60 Zuccon Claudio Moški CRO Individual 1969 00:06:11.008 01:12:05.379
7 . 67 Zuccon Gianfranco Moški CRO Individual 1967 00:06:20.508 01:12:14.879
8 . 68 Paus Nenad Moški CRO Individual 1968 00:06:21.008 01:12:15.379
9 . 71 Glavić Relvis Moški CRO BBK GROŽNJAN 1971 00:06:42.748 01:12:37.119
10 . 96 Kliba Kristian Moški CRO KBBXS Adrenalina 1973 00:06:55.499 01:12:49.870
11 . 221 AURELIO Rupillo Moški CRO KBBXS Adrenalina 1973 00:08:11 01:14:05.371
12 . 23 Bonas Drago Moški CRO Individual 1969 00:08:27.011 01:14:21.382
13 . 131 Zidarić Goran Moški CRO BK Buzet 1970 00:08:39.512 01:14:33.883
14 . 156 Perica Ante Moški CRO BBK Team Rodeo 1973 00:09:57.002 01:15:51.373
15 . 214 Nježič Aleksander Moški CRO Individual 1974 00:10:45.764 01:16:40.135
16 . 8 Bilić Loris Moški CRO KBBXS Adrenalina 1972 00:11:19.014 01:17:13.385
17 . 172 Crljenica Manuel Moški CRO BK Pula 1973 00:12:02.266 01:17:56.637
18 . 231 MARIO Bastianić Moški CRO BBK GROŽNJAN 1975 00:12:28.766 01:18:23.137
19 . 89 Peruško Serđo Moški CRO BK AXA 1970 +1 01:06:45.622
20 . 208 Štefanič Bogomir Moški SLO KD Melamin 1966 +1 01:07:14.114
21 . 46 Pauro Patrik Moški CRO Individual 1972 +1 01:09:35.116
22 . 160 Salopek Nenad Moški SLO KD SPRINT Novo mesto 1973 +1 01:13:02.130
23 . 132 Škalić Tomislav Moški CRO Individual 1972 +1 01:14:39.134
24 . 212 IGOR Ivančić Moški CRO Individual 1971 +2 01:01:00.115
25 . 127 Žufić Denis Moški CRO Individual 1974 +2 01:08:29.624
IK-MASTER C (51 DO 60 GODINA) -M
1 . 62 Srdoč Željko Moški CRO BK Campetto 1962 00:03:31.495 01:09:25.866
2 . 180 Marassi Giovanni Moški CRO GS Azzida 1962 00:05:11.747 01:11:06.118
3 . 64 Bukovac Denis Moški CRO BK Novigrad 1964 00:06:17.998 01:12:12.369
4 . 84 VELJKO Brajković Moški CRO BK MTB Istra Pazin 1965 00:07:16.509 01:13:10.880
5 . 85 Radmanović Dario Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN 1963 00:07:24.259 01:13:18.630
6 . 40 MAURO Hek Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN 1964 00:07:45.010 01:13:39.381
7 . 178 ALBERTO Mastrangelo Moški CRO ASD Cottur 1957 00:10:34.752 01:16:29.123
8 . 50 Zorko Damir Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN 1965 00:11:15.015 01:17:09.386
9 . 80 Radović Bazilio Moški CRO BBK IstraBike 1965 +1 01:06:16.863
10 . 65 Gašparini Korado Moški CRO BK Novigrad 1965 +1 01:06:44.372
11 . 61 Gržić Ildo Moški CRO BBK Kvarner 1962 +1 01:07:41.865
IK-JUNIORKE - (30 GODINA I MLAđE DO 15)-Ž
1 . 126 Žufić Ania Ženski CRO BK Groznjan 2000 00:13:34.005 01:19:28.376
IK-SENIORKE - (31 GODINA I STARIJE)-Ž
1 . 232 Guidolin Nicol Ženski CRO ASD GRUPPO VULKAN 1983 00:06:45.259 01:12:39.630
2 . 176 DONATELLA Cosliani Ženski CRO ASD Cottur 1963 +1 01:10:57.368
3 . 209 Masterl Štefanič Mojca Ženski SLO KD Melamin 1972 +2 01:12:55.370
4 . 152 Žufić Danijela Ženski CRO BBK GROŽNJAN 1974 +2 01:20:15.389

Komentarji