Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: MTB zimska liga St. Becich

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:MTB zimska liga St. Becich Datum:31.01.2016
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Absolutno Zaostanek absolutno Čas vožnje
IK-U7 - (DO 7 GODINA)-M
1 . 70 RENE Curić Moški CRO Individual 9 +9 00:03:15.789
IK-U9 - (DO 9 GODINA)-M
1 . 181 Turčić Marko Moški CRO BBK GROŽNJAN 4 +1 00:10:13.551
2 . 188 Privrat Luka Moški CRO Adrenalina 6 +2 00:10:07.551
3 . 225 Hrelja Toni Moški CRO KBBXS Adrenalina 8 +3 00:10:30.052
IK-U9W - (DO 9 GODINA)-Ž
1 . 260 Janežič Meta Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 5 +1 00:10:25.802
IK-U11 - (DO 11 GODINA)-M
1 . 94 Starman Gal Moški SLO Calcit Bike Team 1 00:09:36.050
2 . 189 Privrat Leon Moški CRO Adrenalina 2 00:00:27.251 00:10:03.301
3 . 150 žufić Vid Moški CRO BBK GROŽNJAN 3 00:00:51.752 00:10:27.802
4 . 128 Žufić Matia Moški CRO Adrenalina 7 +2 00:10:20.052
IK-U13 (DO 13 GODINA)-M
1 . 259 Janežič Luka Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 94 +3 00:35:33.936
2 . 88 Peruško Ivan Moški CRO BK AXA 96 +3 00:36:19.937
3 . 116 GIANI Ivančić Moški CRO KBBXS Adrenalina 102 +3 00:43:54.452
4 . 145 Vorkapić Erik Moški CRO BK Grobnik 104 +3 00:51:43.216
5 . 190 Hrelja Matteo Moški CRO ADREnalina 107 +4 00:23:08.663
6 . 140 Šalov Antonio Moški CRO BK Grobnik 108 +4 00:30:59.678
7 . 142 Živković Sebastian Moški CRO BK Grobnik 109 +4 00:33:14.432
IK-U15 (DO 15 GODINA)-M
1 . 90 Starman Jaka Moški SLO Calcit Bike Team 87 +3 00:30:34.426
2 . 242 Smolnikar Jakob Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 88 +3 00:31:43.679
3 . 130 NIKITA Losinskiy Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN 89 +3 00:31:51.429
4 . 112 Pilat Noel Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN 90 +3 00:32:46.431
5 . 143 Kukuljan Roko Moški CRO BK Grobnik 91 +3 00:33:19.932
6 . 44 Bertović Noa Moški CRO BBK IstraBike 92 +3 00:33:54.183
7 . 59 RAYMOND Stojanović Moški CRO BK Kvarner 93 +3 00:34:50.435
8 . 136 Andrić Jakša Moški CRO BK Grobnik 95 +3 00:36:09.187
9 . 133 Šnajder Eugen Moški CRO BBK Kvarner 97 +3 00:36:27.688
10 . 11 Kernjus Deni Moški CRO Bk Novigrad 100 +3 00:39:10.192
11 . 56 Štefanič Andrej Moški SLO KD Melamin 101 +3 00:40:19.945
IK-U15W (DO 15 GODINA)-Ž
1 . 235 Janežič Ana Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 99 +3 00:38:44.442
2 . 177 Mastrangelo Alessia Ženski CRO Individual 103 +3 00:47:03.207
IK-KADETI (16 DO 17 GODINA) -M
1 . 6 Bilić Anthony Moški CRO KBBXS Adrenalina 7 00:05:58.011 01:10:02.000
2 . 206 Mihalič Anže Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 17 00:10:55.520 01:14:59.509
3 . 48 Škira Toni Moški CRO BBK IstraBike 29 00:14:15.777 01:18:19.766
4 . 226 Baldaš Paolo Moški CRO BK Poreč 67 +1 01:13:54.007
5 . 14 Fatorić Davide Moški CRO BK NOVIGRAD 73 +1 01:24:20.026
6 . 204 Keržan Žiga Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 76 +2 00:51:56.716
7 . 173 Stančić Igor Moški CRO Adrenalina 81 +2 01:05:18.991
8 . 233 FRANKO Pahović Moški CRO Individual 86 +2 01:24:28.027
IK-JUNIORI (18 DO 19 GODINA) -M
1 . 43 Mahmic Nedzad Moški BIH ARBÖ Denzel Cliff Wien 1 01:04:03.989
2 . 9 Grbić Loris Moški CRO BK Poreč 46 +1 01:05:53.742
3 . 155 Zorman Tadej Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 53 +1 01:07:26.745
4 . 2 Šobar Primož Moški SLO KD Melamin 59 +1 01:10:18.501
5 . 121 Kozlović Marko Moški CRO BBK GROŽNJAN 60 +1 01:10:33.751
6 . 98 Lovrović Dorian Moški CRO BBK Kvarner 80 +2 01:04:43.240
IK-SENIORI (20 DO 30 GODINA) -M
1 . 91 Bažon Sandi Moški CRO BBK GROŽNJAN 2 00:01:23.254 01:05:27.243
2 . 217 Vodopivec Luka Moški SLO Individual 3 00:01:37.503 01:05:41.492
3 . 18 Maretič Žiga Moški SLO KK Postojna 5 00:03:32.007 01:07:35.996
4 . 123 Oman Matic Moški SLO H2O Man 9 00:07:06.013 01:11:10.002
5 . 25 Marinčič Anže Moški SLO KK MELAMI+G17:M17N 12 00:09:11.517 01:13:15.506
6 . 185 BENJAMIN Brajković Moški CRO BK Poreč 18 00:10:57.521 01:15:01.510
7 . 24 Marinčič Blaz Moški SLO KK MELAMIN 21 00:11:32.271 01:15:36.260
8 . 20 Debeljak Miha Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 36 00:17:00.782 01:21:04.771
9 . 237 Svitić Dean Moški CRO KBBXS Adrenalina 48 +1 01:06:27.493
10 . 234 Dimic Gregor Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 55 +1 01:08:28.747
11 . 16 Dagri Alberto Moški ITA A.S.D. Gruppo Generali Trieste 61 +1 01:11:59.005
12 . 7 Karabašić Devid Moški CRO BK Poreč 77 +2 00:52:09.217
13 . 52 Horvat Bojan Moški CRO Bk Poreč 78 +2 00:57:23.976
14 . 157 Kemperle Mitja Moški CRO ASD Cottur 98 +3 00:37:30.690
15 . 19 EUGEN Klarić Moški CRO BK Poreč 105 +3 01:08:19.497
IK-MASTER A (31 DO 40 GODINA)-M
1 . 1 Dejak Janez Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 4 00:02:54.505 01:06:58.494
2 . 31 Udovic Ales Moški SLO Individual 6 00:04:05.258 01:08:09.247
3 . 51 IGOR Šuflaj Moški CRO BBK GROŽNJAN 10 00:07:54.765 01:11:58.754
4 . 115 Medica Klaudijo Moški CRO BBK GROŽNJAN 11 00:08:26.016 01:12:30.005
5 . 236 Ercolessi Paolo Moški ITA SC Cottur ASD 13 00:10:07.769 01:14:11.758
6 . 17 Milosevic Manuel Moški CRO Individual 19 00:11:11.771 01:15:15.760
7 . 76 Gerdol Dario Moški CRO ASD Gruppo Vulkan MTB 22 00:12:28.524 01:16:32.513
8 . 117 Roce Toni Moški CRO SRK ALBA 23 00:12:29.023 01:16:33.012
9 . 184 Šestan Danijel Moški CRO BK Fažana 31 00:14:33.527 01:18:37.516
10 . 154 Soppani Marcello Moški CRO ASD Gruppo Vulkan MTB 32 00:14:38.277 01:18:42.266
11 . 4 Sobot Filip Moški CRO Individual 33 00:15:07.278 01:19:11.267
12 . 257 Dorotić Igor Moški CRO BK Ciklus 37 00:17:38.533 01:21:42.522
13 . 205 Pevec Evgen Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 38 +1 00:57:08.726
14 . 101 Macan Ronald Moški CRO BK AXA 39 +1 01:04:05.988
15 . 26 BORUT Katern Moški CRO Individual 45 +1 01:05:45.242
16 . 82 Starman Jan Moški SLO Calcit Bike Team 50 +1 01:06:29.993
17 . 74 Zec Milko Moški CRO BBK GROŽNJAN 52 +1 01:07:13.245
18 . 220 Babić Đulijano Moški CRO Individual 56 +1 01:08:55.248
19 . 119 Krišto Goran Moški CRO BBK Team Rodeo 64 +1 01:12:47.505
20 . 122 DAMIR Škerlić Moški CRO Individual 66 +1 01:13:31.757
21 . 54 Milat Erik Moški CRO Individual 70 +1 01:16:19.512
22 . 13 Brnelić Hrvoje Moški CRO BK Grobnik 72 +1 01:17:43.764
23 . 77 Kiš Albert Moški CRO BK Poreč 74 +1 01:26:25.031
24 . 200 Kazalac Marijan Moški CRO BK AXA 75 +2 00:51:54.216
25 . 118 Gergorić Vedran Moški CRO Individual 79 +2 01:04:12.993
26 . 139 Tončić Marko Moški CRO Individual 83 +2 01:12:10.254
27 . 197 Davide Davor Moški CRO Individual 84 +2 01:14:16.508
28 . 99 Vigini Manuel Moški CRO BBK GROŽNJAN 85 +2 01:18:03.015
IK-MASTER B (41 DO 50 GODINA) -M
1 . 111 Kliba Valter Moški CRO Adrenalina 8 00:06:55.013 01:10:59.002
2 . 23 Bonas Drago Moški CRO Individual 20 00:11:27.021 01:15:31.010
3 . 103 Udović Denis Moški CRO individual 24 00:13:01.524 01:17:05.513
4 . 147 ČakareviĆ Rade Moški CRO Individual 25 00:13:14.525 01:17:18.514
5 . 71 Glavic Relvis Moški CRO BBK GROŽNJAN 26 00:13:18.774 01:17:22.763
6 . 96 Kliba Kristian Moški CRO KBBXS Adrenalina 30 00:14:29.527 01:18:33.516
7 . 67 Zuccon Gianfranco Moški CRO Individual 34 00:16:02.780 01:20:06.769
8 . 68 Paus Nenad Moški CRO Individual 35 00:16:03.530 01:20:07.519
9 . 89 Peruško Serđo Moški CRO BK AXA 40 +1 01:04:07.489
10 . 131 Zidarić Goran Moški CRO BK Buzet 42 +1 01:04:12.497
11 . 60 Zuccon Claudio Moški CRO Individual 43 +1 01:04:17.739
12 . 153 Moro Gianfranco Moški CRO ASD Gruppo Vulkan Mtb 47 +1 01:06:10.243
13 . 156 Perica Ante Moški CRO BBK Team Rodeo 51 +1 01:06:53.994
14 . 258 ROBERT Hrelja Moški CRO KBBXS Adrenalina 57 +1 01:09:11.998
15 . 172 Crljenica Manuel Moški CRO BK Pula 58 +1 01:09:13.748
16 . 203 Keržan Peter Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 62 +1 01:12:12.754
17 . 208 Štefanič Bogomir Moški SLO KD Melamin 68 +1 01:14:30.259
IK-MASTER C (51 DO 60 GODINA) -M
1 . 40 MAURO Hek Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN 15 00:10:42.520 01:14:46.509
2 . 180 Marassi Giovanni Moški CRO GS Azzida 16 00:10:47.020 01:14:51.009
3 . 64 Bukovac Denis Moški CRO BK Novigrad 41 +1 01:04:11.989
4 . 85 Radmanović Dario Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN 44 +1 01:05:31.741
5 . 50 Zorko Damir Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN 49 +1 01:06:28.743
6 . 178 ALBERTO Mastrangelo Moški CRO ASD Cottur 54 +1 01:07:46.997
7 . 65 Gašparini Korado Moški CRO BK Novigrad 63 +1 01:12:21.254
8 . 80 Radović Bazilio Moški CRO BBK IstraBike 65 +1 01:13:21.256
9 . 61 Gržić Ildo Moški CRO BBK Kvarner 82 +2 01:05:37.992
IK-JUNIORKE - (30 GODINA I MLAđE DO 15)-Ž
1 . 243 Movrin Vita Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 27 00:13:27.526 01:17:31.515
2 . 126 Žufić Ania Ženski CRO KBBXS Adrenalina 28 00:14:05.526 01:18:09.515
IK-SENIORKE - (31 GODINA I STARIJE)-Ž
1 . 232 Guidolin Nicol Ženski CRO ASD GRUPPO VULKAN 14 00:10:37.020 01:14:41.009
2 . 176 DONATELLA Cosliani Ženski CRO ASD Cottur 69 +1 01:15:45.011
3 . 3 ARIANNA Musina Ženski CRO GS Azzida 71 +1 01:16:30.763
4 . 209 Masterl Štefanič Mojca Ženski SLO KD Melamin 106 +3 01:17:00.763

Komentarji