Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: MTB zimska liga Režanci

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:MTB zimska liga Režanci Datum:21.02.2016
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Absolutno Zaostanek absolutno Čas vožnje
IK-U7 - (DO 7 GODINA)-M
1 . 70 RENE Curić Moški CRO Individual 8 +2 00:05:37.292
IK-U9 - (DO 9 GODINA)-M
1 . 181 Turčić Marko Moški CRO BBK GROŽNJAN 4 00:00:19.251 00:05:19.791
2 . 188 Privrat Luka Moški CRO KBBXS Adrenalina 5 00:00:22.755 00:05:23.295
3 . 301 FRAN Ravnić Moški CRO KBBXS Adrenalina 6 00:01:10.503 00:06:11.043
4 . 225 Hrelja Toni Moški CRO KBBXS Adrenalina 7 +1 00:05:02.790
IK-U11 - (DO 11 GODINA)-M
1 . 270 Sergo Mateo Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN 1 00:05:00.540
2 . 189 Privrat Leon Moški CRO KBBXS Adrenalina 2 00:00:04.750 00:05:05.290
3 . 145 Vorkapić Erik Moški CRO BK Grobnik 3 00:00:09.791 00:05:10.331
IK-U13 (DO 13 GODINA)-M
1 . 88 Peruško Ivan Moški CRO BK AXA 73 +3 00:37:10.353
2 . 190 Hrelja Matteo Moški CRO KBBXS Adrenalina 85 +4 00:33:12.095
3 . 114 Sergo Antonio Moški CRO MTB Istra Pazin 86 +4 00:33:30.845
5 . 142 Živković Sebastian Moški CRO BK Grobnik 90 +4 00:42:28.114
6 . 116 GIANI Ivančić Moški CRO KBBXS Adrenalina 91 +5 00:19:05.064
IK-U15 (DO 15 GODINA)-M
1 . 112 Pilat Noel Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN 72 +3 00:35:07.598
2 . 143 Kukuljan Roko Moški CRO BK Grobnik 74 +3 00:37:21.103
3 . 59 RAYMOND Stojanović Moški CRO BK Kvarner 75 +3 00:37:47.604
4 . 44 Bertović Noa Moški CRO BBK IstraBike 76 +3 00:37:56.854
5 . 130 NIKITA Losinskiy Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN 77 +3 00:38:34.106
6 . 133 Šnajder Eugen Moški CRO BBK Kvarner 78 +3 00:39:00.360
7 . 56 Štefanič Andrej Moški SLO KD Melamin 79 +3 00:43:06.366
8 . 275 MARKO Ruba Moški CRO KBBXS Adrenalina 80 +3 00:45:44.121
IK-U15W (DO 15 GODINA)-Ž
1 . 262 Filipović Jana Ženski CRO BGK Tuškanac 81 +3 00:46:03.873
2 . 66 Žufić Nikolina Ženski CRO KBBXS Adrenalina 88 +4 00:36:24.601
IK-KADETI (16 DO 17 GODINA) -M
1 . 264 Vujević Marko Moški CRO BGK Tuškanac 2 00:01:25.507 01:00:03.907
2 . 6 Bilić Anthony Moški CRO KBBXS Adrenalina 30 +1 00:58:53.650
3 . 14 Fatorić Davide Moški CRO BK NOVIGRAD 62 +2 01:01:04.905
4 . 173 Stančić Igor Moški CRO KBBXS Adrenalina 64 +2 01:02:10.157
IK-JUNIORI (18 DO 19 GODINA) -M
1 . 9 Grbić Loris Moški CRO BK Poreč 33 +1 00:59:54.903
2 . 45 Okret Antonio Moški CRO BK AXA 82 +3 00:53:42.889
IK-SENIORI (20 DO 30 GODINA) -M
1 . 91 Bažon Sandi Moški CRO BBK GROŽNJAN 1 00:58:38.400
2 . 217 Vodopivec Luka Moški CRO Individual 4 00:01:42.754 01:00:21.154
3 . 237 Svitić Dean Moški CRO KBBXS Adrenalina 7 00:06:37.764 01:05:16.164
4 . 250 Margić Marijo Moški CRO BK Vid Ročić 10 00:07:39.017 01:06:17.417
5 . 24 Marinčič Blaz Moški SLO KK MELAMIN 14 00:09:29.272 01:08:07.672
6 . 300 ANTONIO Bošković Moški CRO Individual 24 00:10:47.273 01:09:25.673
7 . 185 BENJAMIN Brajković Moški CRO BK Poreč 39 +1 01:01:32.906
8 . 7 Karabašić Devid Moški CRO BK Poreč 41 +1 01:02:19.158
9 . 78 Tot Danijel Moški CRO BK Faust Vrančić 43 +1 01:03:26.910
10 . 38 Mišin Aleksandar Moški CRO Individual 48 +1 01:04:47.663
11 . 16 Dagri Alberto Moški ITA A.S.D. Gruppo Generali Trieste 53 +1 01:06:11.167
12 . 52 Horvat Bojan Moški CRO Bk Poreč 60 +1 01:12:13.180
13 . 273 Švabić Ivan Moški CRO Individual 84 +3 01:01:02.655
14 . 30 GORAN Vidas Moški CRO BBK Istra Bike Labin 92 +6 00:01:13.274
IK-MASTER A (31 DO 40 GODINA)-M
1 . 272 Babić Dalibor Moški CRO BK BUZET 3 00:01:29.253 01:00:07.653
2 . 196 SIMON Krizmanić Moški CRO KBBXS Adrenalina 5 00:03:52.258 01:02:30.658
3 . 115 Medica Klaudijo Moški CRO BBK GROŽNJAN 6 00:04:44.989 01:03:23.389
4 . 51 IGOR Šuflaj Moški CRO BBK GROŽNJAN 8 00:07:04.266 01:05:42.666
5 . 17 Milosevic Manuel Moški CRO Individual 9 00:07:18.768 01:05:57.168
6 . 101 Macan Ronald Moški CRO BK AXA 12 00:08:58.020 01:07:36.420
7 . 4 Sobot Filip Moški CRO Individual 16 00:09:34.522 01:08:12.922
8 . 184 Šestan Danijel Moški CRO BK Fažana 18 00:09:53.021 01:08:31.421
9 . 117 Roce Toni Moški CRO SRK ALBA 20 00:10:20.070 01:08:58.470
10 . 73 Okorn Žiga Moški CRO KD KM 21 00:10:28.273 01:09:06.673
11 . 238 IVAN Lukačić Moški CRO KBBXS Adrenalina 22 00:10:34.023 01:09:12.423
12 . 76 Gerdol Dario Moški CRO ASD Gruppo Vulkan MTB 23 00:10:41.023 01:09:19.423
13 . 95 Balenović Goran Moški CRO BK Crikvenica 27 00:11:09.274 01:09:47.674
14 . 74 Zec Milko Moški CRO BBK GROŽNJAN 35 +1 01:00:03.657
15 . 151 Žufić Alen Moški CRO BBK GROŽNJAN 38 +1 01:01:20.906
16 . 255 Dundović Saša Moški CRO BBK Team RODEO 42 +1 01:03:19.160
17 . 220 Babić Đulijano Moški CRO Individual 49 +1 01:05:06.664
18 . 87 Ružić Igor Moški CRO BBK Team RODEO 50 +1 01:05:08.414
19 . 79 Labinjan Igor Moški CRO BK Poreč 51 +1 01:05:08.664
20 . 54 Milat Erik Moški CRO Individual 52 +1 01:05:56.416
21 . 118 Gergorić Vedran Moški CRO Individual 58 +1 01:10:29.427
22 . 201 PETAR Zaninić Moški CRO BK AXA 59 +1 01:11:15.678
23 . 227 Sabadin Viktor Moški CRO Individual 63 +2 01:02:06.657
24 . 139 Tončić Marko Moški CRO Individual 65 +2 01:02:35.909
25 . 77 Kiš Albert Moški CRO BK Poreč 67 +2 01:03:56.661
26 . 122 DAMIR Škerlić Moški CRO Individual 68 +2 01:07:25.419
27 . 197 Davide Davor Moški CRO Individual 70 +2 01:07:48.170
28 . 99 Vigini Manuel Moški CRO BBK GROŽNJAN 83 +3 00:58:38.657
IK-MASTER B (41 DO 50 GODINA) -M
1 . 71 Glavic Relvis Moški CRO BBK GROŽNJAN 15 00:09:30.021 01:08:08.421
2 . 23 Bonas Drago Moški CRO Individual 17 00:09:47.271 01:08:25.671
3 . 103 Udović Denis Moški CRO individual 19 00:10:00.523 01:08:38.923
4 . 89 Peruško Serđo Moški CRO BK AXA 26 00:11:04.524 01:09:42.924
5 . 147 ČakareviĆ Rade Moški CRO Individual 28 00:11:17.775 01:09:56.175
6 . 258 ROBERT Hrelja Moški CRO KBBXS Adrenalina 29 00:11:52.276 01:10:30.676
7 . 153 Moro Gianfranco Moški CRO ASD Gruppo Vulkan Mtb 32 +1 00:59:27.652
8 . 60 Zuccon Claudio Moški CRO Individual 34 +1 01:00:03.153
9 . 96 Kliba Kristian Moški CRO KBBXS Adrenalina 36 +1 01:00:29.404
10 . 156 Perica Ante Moški CRO BBK Team Rodeo 37 +1 01:01:14.655
11 . 172 Crljenica Manuel Moški CRO BK Pula 45 +1 01:03:42.161
12 . 131 Zidarić Goran Moški CRO BK Buzet 54 +1 01:07:20.419
13 . 239 Jan Andro Moški CRO BK AXA 56 +1 01:09:18.923
14 . 8 Bilić Loris Moški CRO KBBXS Adrenalina 61 +2 01:00:33.905
15 . 274 Keršin Gordan Moški CRO BK VODICE 71 +2 01:11:55.429
16 . 251 VEDRAN Sulimanović Moški CRO Bike Spirit 87 +4 00:33:51.095
IK-MASTER C (51 DO 60 GODINA) -M
1 . 180 Marassi Giovanni Moški CRO GS Azzida 11 00:07:42.517 01:06:20.917
2 . 40 MAURO Hek Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN 13 00:09:03.020 01:07:41.420
3 . 85 Radmanović Dario Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN 25 00:10:55.274 01:09:33.674
4 . 64 Bukovac Denis Moški CRO BK Novigrad 31 +1 00:59:19.901
5 . 50 Zorko Damir Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN 46 +1 01:03:45.162
6 . 65 Gašparini Korado Moški CRO BK Novigrad 47 +1 01:03:45.411
7 . 61 Gržić Ildo Moški CRO BBK Kvarner 55 +1 01:08:07.335
8 . 42 IGOR Petrović Moški CRO BK AXA 57 +1 01:09:31.174
9 . 261 ŽELJKO Pušić Moški CRO individul 66 +2 01:03:51.411
10 . 271 ALDO Serblin Moški CRO BK AXA 69 +2 01:07:47.170
IK-JUNIORKE - (30 GODINA I MLAđE DO 15)-Ž
1 . 263 Filipović Ema Ženski CRO BGK Tuškanac 40 +1 01:02:05.158
2 . 126 Žufić Ania Ženski CRO KBBXS Adrenalina 44 +1 01:03:34.517

Komentarji