Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: MTB zimska liga Kočevje

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:MTB zimska liga Kočevje Datum:06.03.2016
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Absolutno Zaostanek absolutno Čas vožnje
U11W-Ž
1 . 269 Kranjec Zoja Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 4 +1 --
2 . 279 Čoga Spasovski Dora Ženski CRO Vergo Bike Akademija 11 +1 --
IK-U7 - (DO 7 GODINA)-M
1 . 162 Dejak Lenart Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 7 +1 --
2 . 285 Škarja Jakob Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 14 +3 --
3 . 247 Križan Bor Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 15 +4 --
IK-U7W - (DO 7 GODINA)-Ž
1 . 246 Križan Ela Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 13 +3 --
IK-U9 - (DO 9 GODINA)-M
1 . 277 JURIJ Zupanič Moški SLO KD Melamin 2 00:00:43.252 --
2 . 228 Antolović Erik Moški CRO Bike Akademija 5 +1 --
3 . 283 BINE Zupanič Moški SLO Individual 6 +1 --
4 . 181 Turčić Marko Moški CRO BBK GROŽNJAN 8 +1 --
IK-U9W - (DO 9 GODINA)-Ž
1 . 266 Nadu Lena Ženski CRO Vergo Bike Akademija 9 +1 --
2 . 284 Križan Mia Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 12 +1 --
IK-U11 - (DO 11 GODINA)-M
1 . 94 Starman Gal Moški SLO Calcit Bike Team 1 --
2 . 135 Antolović Noa Moški CRO Bike Akademija 3 00:01:33.754 --
3 . 280 Rakulj Luka Moški CRO Vergo Bike Akademija 10 +1 --
IK-U13 (DO 13 GODINA)-M
1 . 259 Janežič Luka Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 32 +3 --
2 . 281 Pahor Žan Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 35 +3 --
3 . 144 Rosanda Dante Moški CRO BK Grobnik 41 +3 --
4 . 140 Šalov Antonio Moški CRO BK Grobnik 48 +4 --
5 . 145 Vorkapić Erik Moški CRO BK Grobnik 49 +4 --
6 . 142 Živković Sebastian Moški CRO BK Grobnik 50 +4 --
IK-U15 (DO 15 GODINA)-M
1 . 130 NIKITA Losinskiy Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN 31 +3 --
2 . 112 Pilat Noel Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN 33 +3 --
3 . 143 Kukuljan Roko Moški CRO BK Grobnik 34 +3 --
4 . 268 Kranjec Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 36 +3 --
5 . 265 Golmajer Ažbe Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 37 +3 --
6 . 44 Bertović Noa Moški CRO BBK IstraBike 38 +3 --
7 . 267 IVAN Merlić Moški CRO Vergo Bike Akademija 39 +3 --
IK-U15W (DO 15 GODINA)-Ž
1 . 102 Nadu Anja Ženski CRO Bike Akademija 42 +3 --
2 . 262 Filipović Jana Ženski CRO BGK Tuškanac 44 +3 --
3 . 235 Janežič Ana Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 45 +3 --
IK-KADETI (16 DO 17 GODINA) -M
1 . 282 Štajnar Mihael Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 12 +1 --
2 . 48 Škira Toni Moški CRO BBK IstraBike 22 +1 --
IK-JUNIORI (18 DO 19 GODINA) -M
1 . 2 Šobar Primož Moški SLO KD Melamin 18 +1 --
2 . 10 DANIJEL Čitar Moški CRO BK Poreč 43 +3 --
IK-SENIORI (20 DO 30 GODINA) -M
1 . 278 Krajnc Gregor Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 1 --
2 . 276 Zupančič Peter Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 2 00:01:00.746 --
3 . 217 Vodopivec Luka Moški SLO Individual 7 +1 --
4 . 25 Marinčič Anže Moški SLO KK MELAMIN 8 +1 --
5 . 157 Kemperle Mitja Moški ITA ASD Cottur 10 +1 --
6 . 250 Margić Marijo Moški CRO BK Vid Ročić 13 +1 --
7 . 20 Debeljak Miha Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 21 +1 --
8 . 7 Karabašić Devid Moški CRO BK Poreč 29 +2 --
9 . 185 BENJAMIN Brajković Moški CRO BK Poreč 40 +3 --
10 . 24 Marinčič Blaz Moški SLO KK MELAMIN 53 +5 --
IK-MASTER A (31 DO 40 GODINA)-M
1 . 1 Dejak Janez Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 3 00:06:44.261 --
2 . 163 Križan Borut Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 4 00:07:37.514 --
3 . 81 Galić Jurica Moški CRO Bike Akademija 5 00:10:13.771 --
4 . 73 Okorn Žiga Moški SLO KD KM 14 +1 --
5 . 115 Medica Klaudijo Moški CRO BBK GROŽNJAN 15 +1 --
6 . 54 Milat Erik Moški CRO Individual 25 +1 --
7 . 220 Babić Đulijano Moški CRO Individual 26 +2 --
8 . 13 Brnelić Hrvoje Moški CRO BK Grobnik 27 +2 --
9 . 139 Tončić Marko Moški CRO Individual 30 +2 --
10 . 99 Vigini Manuel Moški CRO BBK GROŽNJAN 46 +3 --
11 . 82 Starman Jan Moški SLO Calcit Bike Team 47 +4 --
12 . 74 Zec Milko Moški CRO BBK GROŽNJAN 52 +4 --
IK-MASTER B (41 DO 50 GODINA) -M
1 . 5 Rijavec Aleš Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 6 00:11:37.764 --
2 . 286 Škarja Marko Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 9 +1 --
3 . 103 Udović Denis Moški CRO individual 11 +1 --
4 . 71 Glavić Relvis Moški CRO BBK GROŽNJAN 16 +1 --
5 . 111 Kliba Valter Moški CRO Adrenalina 17 +1 --
6 . 156 Perica Ante Moški CRO BBK Team Rodeo 20 +1 --
7 . 208 Štefanič Bogomir Moški SLO KD Melamin 28 +2 --
IK-MASTER C (51 DO 60 GODINA) -M
1 . 40 MAURO Hek Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN 19 +1 --
2 . 64 Bukovac Denis Moški CRO BK Novigrad 24 +1 --
IK-JUNIORKE - (30 GODINA I MLAđE DO 15)-Ž
1 . 263 Filipović Ema Ženski CRO BGK Tuškanac 23 +1 --
IK-SENIORKE - (31 GODINA I STARIJE)-Ž
1 . 209 Masterl Štefanič Mojca Ženski SLO KD Melamin 51 +4 --

Komentarji