Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: MTB zimska liga Valelunga

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:MTB zimska liga Valelunga Datum:20.03.2016
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Absolutno Zaostanek absolutno Čas vožnje
IK-U11W - (DO 11 GODINA)-Ž
1 . 290 Lipovac Amelie Ženski CRO Vergo Bike Akademija 7 00:00:55.504 00:08:48.796
IK-U7 - (DO 7 GODINA)-M
1 . 162 Dejak Lenart Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 9 00:01:10.762 00:09:04.054
2 . 312 SEBASTIJAN Hajnc Moški CRO KBBXS Adrenalina 16 +1 00:08:42.546
3 . 70 RENE Curić Moški CRO Individual 21 +3 00:08:46.554
4 . 247 Križan Bor Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 22 +3 00:08:49.554
5 . 241 Dejak Urban Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 23 +5 00:04:15.047
IK-U7W - (DO 7 GODINA)-Ž
1 . 303 Šoštarko Tajda Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 17 +1 00:09:00.047
2 . 246 Križan Ela Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 19 +2 00:07:59.052
IK-U9 - (DO 9 GODINA)-M
1 . 277 JURIJ Zupanič Moški SLO KD Melamin 2 00:00:18.261 00:08:11.553
2 . 188 Privrat Luka Moški CRO KBBXS Adrenalina 6 00:00:55.252 00:08:48.544
3 . 181 Turčić Marko Moški CRO BBK GROŽNJAN 8 00:01:05.762 00:08:59.054
4 . 301 FRAN Ravnić Moški CRO KBBXS Adrenalina 11 00:01:22.753 00:09:16.045
5 . 228 Antolović Erik Moški CRO Vergo Bike Akademija 12 00:01:40.006 00:09:33.298
6 . 225 Hrelja Toni Moški CRO KBBXS Adrenalina 18 +1 00:09:11.306
7 . 304 JAN Čeke Moški CRO KBBXS Adrenalina 20 +2 00:08:19.793
IK-U9W - (DO 9 GODINA)-Ž
1 . 193 Tancik Meta Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 13 +1 00:07:59.042
2 . 266 Nadu Lena Ženski CRO Vergo Bike Akademija 14 +1 00:08:07.553
3 . 284 Križan Mia Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 15 +1 00:08:12.793
IK-U11 - (DO 11 GODINA)-M
1 . 150 Žufić Vid Moški CRO BBK GROŽNJAN 1 00:07:53.292
2 . 135 Antolović Noa Moški CRO Vergo Bike Akademija 3 00:00:18.263 00:08:11.555
3 . 189 Privrat Leon Moški CRO KBBXS Adrenalina 4 00:00:23.751 00:08:17.043
4 . 128 Žufić Matia Moški CRO KBBXS Adrenalina 5 00:00:43.501 00:08:36.793
5 . 292 Keržan Žan Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10 00:01:17.512 00:09:10.804
IK-U13 (DO 13 GODINA)-M
1 . 88 Peruško Ivan Moški CRO BK AXA 90 +3 00:40:45.609
2 . 144 Rosanda Dante Moški CRO BK Grobnik 91 +3 00:42:05.363
3 . 299 FILIP Zupanič Moški SLO KD Melamin 95 +3 00:45:39.119
4 . 116 GIANI Ivančić Moški CRO KBBXS Adrenalina 96 +3 00:46:45.871
5 . 94 Starman Gal Moški SLO Calcit Bike Team 97 +3 00:47:29.374
6 . 134 Lipovac Noah Moški CRO Vergo Bike Akademija 117 +4 00:42:43.364
7 . 142 Živković Sebastian Moški CRO BK Grobnik 118 +4 00:43:33.114
8 . 289 LOGAN Šobot Moški CRO KBBXS Adrenalina 119 +4 00:48:04.123
9 . 145 Vorkapić Erik Moški CRO BK Grobnik 125 +5 00:26:59.083
10 . 190 MATEO Hrelja Moški CRO KBBXS Adrenalina 127 +6 00:02:50.034
11 . 311 TEO Plastić Moški CRO KBBXS Adrenalina 128 +6 00:02:54.285
IK-U15 (DO 15 GODINA)-M
1 . 130 NIKITA Losinskiy Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN 86 +3 00:39:59.858
2 . 90 Starman Jaka Moški SLO Calcit Bike Team 87 +3 00:40:11.608
3 . 112 Pilat Noel Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN 88 +3 00:40:25.858
4 . 143 Kukuljan Roko Moški CRO BK Grobnik 89 +3 00:40:43.609
5 . 44 Bertović Noa Moški CRO BBK IstraBike 92 +3 00:42:06.862
6 . 59 RAYMOND Stojanović Moški CRO BK Kvarner 94 +3 00:44:00.365
7 . 275 MARKO Ruba Moški CRO KBBXS Adrenalina 100 +3 00:50:50.879
8 . 297 MARCO Veličković Moški CRO Triatlon Klub Pula 101 +3 00:52:05.881
9 . 56 Štefanič Andrej Moški SLO KD Melamin 110 +4 00:31:15.090
10 . 298 DENI Ćosić Moški CRO Triatlon Klub Pula 111 +4 00:31:19.340
11 . 149 KEVIN Frantal Moški CRO BK Buzet 114 +4 00:37:27.603
12 . 133 Šnajder Eugen Moški CRO BBK Kvarner 124 +5 00:16:53.563
IK-U15W (DO 15 GODINA)-Ž
1 . 102 Nadu Anja Ženski CRO Bike Akademija 98 +3 00:48:21.624
2 . 177 Mastrangelo Alessia Ženski CRO Individual 113 +4 00:36:12.101
3 . 66 Žufić Nikolina Ženski CRO KBBXS Adrenalina 115 +4 00:40:07.858
IK-KADETI (16 DO 17 GODINA) -M
1 . 6 Bilić Anthony Moški CRO KBBXS Adrenalina 8 00:06:48.258 01:07:53.162
2 . 204 Keržan Žiga Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 24 +1 01:02:08.585
3 . 48 Škira Toni Moški CRO BBK IstraBike 55 +1 01:11:40.170
4 . 14 Fatorić Davide Moški CRO BK NOVIGRAD 63 +1 01:14:39.926
5 . 92 Brajković Karlo Moški CRO BBK GROŽNJAN 66 +2 00:46:10.120
6 . 173 Stančić Igor Moški CRO KBBXS Adrenalina 73 +2 01:03:44.154
7 . 69 Kliba Stefano Moški CRO KBBXS Adrenalina 112 +4 00:33:18.594
IK-JUNIORI (18 DO 19 GODINA) -M
1 . 98 Lovrović Dorian Moški CRO BBK Kvarner 71 +2 01:02:15.159
IK-SENIORI (20 DO 30 GODINA) -M
1 . 287 Simčić Đani Moški CRO KBBXS Adrenalina 1 01:01:04.904
2 . 234 Dimic Gregor Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 2 00:02:30.751 01:03:35.655
3 . 91 Bažon Sandi Moški CRO BBK GROŽNJAN 4 00:05:49.006 01:06:53.910
4 . 217 Vodopivec Luka Moški SLO Individual 10 00:09:49.015 01:10:53.919
5 . 300 ANTONIO Bošković Moški CRO Individual 14 00:11:51.519 01:12:56.423
6 . 210 Grubišić Luka Moški CRO Individual 21 +1 01:01:07.649
7 . 20 Debeljak Miha Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 29 +1 01:03:26.655
8 . 185 BENJAMIN Brajković Moški CRO BK Poreč 35 +1 01:04:20.655
9 . 305 Agatic Vedran Moški CRO Individual 39 +1 01:06:19.909
10 . 216 SANJIN Sirotić Moški CRO BK Buzet 53 +1 01:11:28.420
11 . 306 Grujić Matko Moški CRO KBBXS Adrenalina 67 +2 00:48:24.625
12 . 52 Horvat Bojan Moški CRO Bk Poreč 72 +2 01:03:18.153
13 . 7 Karabašić Devid Moški CRO BK Poreč 108 +4 00:27:37.083
14 . 237 Svitić Dean Moški CRO KBBXS Adrenalina 122 +5 00:11:32.301
15 . 16 Dagri Alberto Moški ITA A.S.D. Gruppo Generali Trieste 126 +5 01:11:35.420
16 . 25 Marinčič Anže Moški SLO KK MELAMIN 129 +6 00:09:56.298
IK-MASTER A (31 DO 40 GODINA)-M
1 . 194 Tancik Mitja Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 3 00:05:17.006 01:06:21.910
2 . 1 Dejak Janez Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 5 00:05:56.007 01:07:00.911
3 . 272 Babić Dalibor Moški CRO BK BUZET 6 00:06:06.007 01:07:10.911
4 . 81 Galić Jurica Moški CRO Bike Akademija 7 00:06:40.758 01:07:45.662
5 . 196 SIMON Krizmanić Moški CRO Adrenalina 9 00:08:15.262 01:09:20.166
6 . 288 Ljubičić Nenad Moški CRO KBBXS Adrenalina 11 00:09:51.265 01:10:56.169
7 . 93 Katalenić Tomislav Moški CRO BK Campetto 12 00:09:55.765 01:11:00.669
8 . 302 TINE Zupanič Moški SLO KD Melamin 15 00:11:57.769 01:13:02.673
9 . 115 Medica Klaudijo Moški CRO BBK GROŽNJAN 16 00:12:12.519 01:13:17.423
10 . 17 Milosevic Manuel Moški CRO Individual 17 00:12:13.006 01:13:17.910
11 . 4 Sobot Filip Moški CRO KBBXS Adrenalina 23 +1 01:02:06.651
12 . 314 Delton Massimo Moški CRO KBBXS Adrenalina 25 +1 01:02:14.901
13 . 184 Šestan Danijel Moški CRO BK Fažana 28 +1 01:03:07.403
14 . 73 Okorn Žiga Moški SLO KD KM 30 +1 01:03:31.154
15 . 151 Žufić Alen Moški CRO BBK GROŽNJAN 33 +1 01:04:06.905
16 . 294 Čučič Martin Moški SLO DEŠ FLEŠ 37 +1 01:04:54.407
17 . 200 Kazalac Marijan Moški CRO BK AXA 40 +1 01:06:47.160
18 . 220 Babić Đulijano Moški CRO Individual 44 +1 01:07:24.912
19 . 255 Dundović Saša Moški CRO BBK Team RODEO 46 +1 01:08:09.664
20 . 13 Brnelić Hrvoje Moški CRO BK Grobnik 48 +1 01:08:50.164
21 . 79 Labinjan Igor Moški CRO BK Poreč 49 +1 01:09:13.166
22 . 313 DANIJEL Stojšić Moški CRO KBBXS Adrenalina 50 +1 01:09:42.167
23 . 119 Krišto Goran Moški CRO BBK Team Rodeo 51 +1 01:10:08.417
24 . 307 Milotić Saša Moški CRO KBBXS Adrenalina 52 +1 01:10:16.917
25 . 74 Zec Milko Moški CRO BBK GROŽNJAN 57 +1 01:11:53.670
26 . 315 IGOR Lalović Moški CRO KBBXS Adrenalina 58 +1 01:12:29.422
27 . 163 Križan Borut Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 59 +1 01:12:41.158
28 . 12 Hrvatin Darko Moški CRO BK BUZET 60 +1 01:12:47.422
29 . 54 Milat Erik Moški CRO Individual 61 +1 01:13:05.423
30 . 118 Gergorić Vedran Moški CRO Individual 64 +1 01:15:02.677
31 . 32 Đurđević Andrej Moški CRO BBK GROŽNJAN 65 +1 01:16:18.179
32 . 122 DAMIR Škerlić Moški CRO Individual 68 +2 01:00:27.148
33 . 293 MARIO Pustijanac Moški CRO KBBXS Adrenalina 74 +2 01:03:53.904
34 . 77 Kiš Albert Moški CRO BK Poreč 77 +2 01:04:52.907
35 . 197 Davide Davor Moški CRO Individual 82 +2 01:11:46.420
36 . 227 Sabadin Viktor Moški CRO Individual 83 +2 01:12:08.921
37 . 99 Vigini Manuel Moški CRO BBK GROŽNJAN 102 +3 01:02:04.651
38 . 295 Pacic Edi Moški CRO Individual 104 +3 01:08:17.913
39 . 72 Kernjus Ivan Moški CRO Bk Novigrad 107 +4 00:25:06.328
40 . 166 DANIJEL Antonac Moški CRO BK Buzet 116 +4 00:40:16.108
41 . 113 Bronic Toni Moški CRO SRK ALBA 120 +5 00:09:19.297
42 . 101 Macan Ronald Moški CRO BK AXA 121 +5 00:10:00.048
43 . 82 Starman Jan Moški SLO Calcit Bike Team 123 +5 00:12:21.053
IK-MASTER B (41 DO 50 GODINA) -M
1 . 111 Kliba Valter Moški CRO KBBXS Adrenalina 13 00:11:49.768 01:12:54.672
2 . 71 Glavić Relvis Moški CRO BBK GROŽNJAN 19 00:12:14.019 01:13:18.923
3 . 103 Udović Denis Moški CRO individual 20 00:12:17.519 01:13:22.423
4 . 23 Bonas Drago Moški CRO Individual 22 +1 01:01:34.900
5 . 147 ČakareviĆ Rade Moški CRO Individual 27 +1 01:02:52.653
6 . 221 AURELIO Rupillo Moški CRO KBBXS Adrenalina 31 +1 01:03:37.404
7 . 96 Kliba Kristian Moški CRO KBBXS Adrenalina 34 +1 01:04:18.655
8 . 156 Perica Ante Moški CRO BBK Team Rodeo 38 +1 01:06:11.659
9 . 89 Peruško Serđo Moški CRO BK AXA 41 +1 01:06:50.411
10 . 67 Zuccon Gianfranco Moški CRO Individual 42 +1 01:07:02.661
11 . 8 Bilić Loris Moški CRO KBBXS Adrenalina 43 +1 01:07:06.661
12 . 131 Zidarić Goran Moški CRO BK Buzet 54 +1 01:11:30.170
13 . 231 MARIO Bastianić Moški CRO BBK GROŽNJAN 56 +1 01:11:52.921
14 . 203 Keržan Peter Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 62 +1 01:13:25.673
15 . 239 Jan Andro Moški CRO BK AXA 69 +2 01:01:24.150
16 . 172 Crljenica Manuel Moški CRO BK Pula 76 +2 01:04:47.907
17 . 308 ZORAN Sagadin Moški CRO Triatlon Klub Pula 80 +2 01:09:49.166
18 . 310 RADE Valić Moški CRO Individual 81 +2 01:11:41.920
19 . 208 Štefanič Bogomir Moški SLO KD Melamin 93 +3 00:42:59.113
20 . 309 BORIS Šurbanovski Moški CRO KBBXS Adrenalina 99 +3 00:48:26.125
21 . 251 VEDRAN Sulimanović Moški CRO Bike Spirit 103 +3 01:06:04.159
22 . 60 Zuccon Claudio Moški CRO Individual 109 +4 00:28:27.585
IK-MASTER C (51 DO 60 GODINA) -M
1 . 180 Marassi Giovanni Moški CRO GS Azzida 18 00:12:13.027 01:13:17.931
2 . 40 MAURO Hek Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN 26 +1 01:02:44.402
3 . 85 Radmanović Dario Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN 36 +1 01:04:37.656
4 . 178 ALBERTO Mastrangelo Moški ITA ASD Cottur 45 +1 01:07:44.412
5 . 50 Zorko Damir Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN 47 +1 01:08:44.164
6 . 65 Gašparini Korado Moški CRO BK Novigrad 78 +2 01:05:22.879
7 . 261 ŽELJKO Pušić Moški CRO individul 79 +2 01:09:28.416
8 . 61 Gržić Ildo Moški CRO BBK Kvarner 84 +2 01:14:15.175
9 . 291 DAMIR Selaković Moški CRO Individual 85 +3 00:38:36.605
IK-MASTER D (61 I STARIJE)-M
1 . 296 ĆIRO Gomojić Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN 75 +2 01:04:15.906
IK-JUNIORKE - (30 GODINA I MLAđE DO 15)-Ž
1 . 126 Žufić Ania Ženski CRO KBBXS Adrenalina 32 +1 01:03:37.658
IK-SENIORKE - (31 GODINA I STARIJE)-Ž
1 . 176 DONATELLA Cosliani Ženski CRO ASD Cottur 70 +2 01:01:46.401
2 . 152 Žufić Danijela Ženski CRO BBK GROŽNJAN 105 +3 01:11:26.420
3 . 209 Masterl Štefanič Mojca Ženski CRO KD Melamin 106 +3 01:21:42.190

Komentarji