Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 7. Veronikin tek 2015 - KAMNIŠKI POKAL

Tek Tekma:7. Veronikin tek 2015 - KAMNIŠKI POKAL Datum:10.10.2015
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas
KP - MLAJšE DEKLICE-Ž
30 . 231 SITAR NINA Ženski SLO Zdrav življenski slog OŠ Stranje 00:01:34 2007
30 . 127 PANČUR ZARJA Ženski SLO OŠ Šmartno v Tuhinju 00:01:26 2006
30 . 933 Viriant Maša Ženski SLO KGT PAPEŽ 00:01:12 2007
30 . 161 ZBIČAJNIK KAROLINA Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:01:15 2005
30 . 355 HUMAR ZALA Ženski SLO OŠ Stranje 00:01:19 2007
30 . 204 VEHOVAR ANA Ženski SLO oŠ PRESERJE PRI RADOMLJAH 00:01:28 2005
30 . 230 Šerkezi Maruša Tereza Ženski SLO Zdrav življenski slog OŠ Stranje 00:01:26 2007
30 . 923 BURNIK NIKA Ženski SLO 00:01:28 2006
30 . 216 ŠKRJANC VITA Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:01:28 2005
30 . 157 BEZJAK ALJA Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:01:30 2005
30 . 227 JULIJA IZZA PERNE Ženski SLO Zdrav življenski slog OŠ Stranje 00:01:32 2007
30 . 223 KOKALJ NEŽA Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:01:53 2007
30 . 932 Zore Lucija Ženski SLO 00:02:00 2007
30 . 225 TOMANIĆ TAMARA Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:02:00 2007
30 . 371 DERMASTJA SOFIJA Ženski SLO 00:02:14 2005
30 . 370 DERMASTJA GRETA Ženski SLO 00:02:14 2005
30 . 209 TURŠIČ NEŽA Ženski SLO OŠ RODICA 00:03:57 2004
30 . 116 ILAR LINA Ženski SLO OŠ Oskarja Kovačiča 00:04:00 2004
30 . 131 Mali Hana Ženski SLO OŠ Šmartno v Tuhinju 00:05:26 2004
30 . 132 ŽIBERT KLARA Ženski SLO OŠ Šmartno v Tuhinju 00:05:40 2004
30 . 55 PoliČnik Lana Ženski SLO Zdrav življenski slog OŠ Stranje 01:06:38 2004
30 . 130 PANČUR MANCA Ženski SLO OŠ Šmartno v Tuhinju 00:06:15 2004
30 . 372 MIJOVSKI ENJA Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:06:20 2004
30 . 218 VDOVČ GAJA Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:01:37 2005
30 . 171 MAVEC EVA Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:01:38 2007
30 . 205 VEHOVAR EVA Ženski SLO oŠ PRESERJE PRI RADOMLJAH 00:01:39 2007
30 . 214 OSENAR KIM Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:01:39 2006
30 . 151 KOKALJ GAJA Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:01:40 2005
30 . 125 JERIČ MANJA Ženski SLO OŠ Šmartno v Tuhinju 00:01:42 2006
30 . 913 SPRUK SARA Ženski SLO Zdrav življenski slog OŠ Stranje 00:01:43 2006
30 . 368 UDOVČ SARA Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:01:46 2006
30 . 196 KVAS EMA Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:01:47 2006
30 . 222 DOVEČAR LAURA Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:01:51 2007
30 . 159 RESNIK MAŠA Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:01:33 2005
30 . 934 Kranjec Zoja Ženski SLO KGT PAPEŽ 00:01:25 2005
30 . 935 Dolinšek David Ženski SLO Zdrav življenski slog OŠ Stranje 00:01:25 2007
30 . 126 Plankar Ula Ženski SLO OŠ Šmartno v Tuhinju 00:01:20 2006
KP - MLAJšI DEčKI-M
30 . 922 DROLEC KRISTJAN Moški SLO OŠ Šmartno v Tuhinju 00:01:26 2005
30 . 217 BOJIĆ MARKO Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:01:27 2005
30 . 194 LEKOVIĆ OGNJEN Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:01:28 2007
30 . 910 OSOLNIK BLAŽ Moški SLO Zdrav življenski slog OŠ Stranje 00:01:28 2006
30 . 930 Hribar Patrik Moški SLO 00:01:28 2007
30 . 356 Jeras Jakob Moški SLO KGT Papež Kamnik 00:01:21 2006
30 . 195 ZBIČAJNIK ČRTOMIR Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:01:13 2007
30 . 912 Žagar Luka Moški SLO Zdrav življenski slog OŠ Stranje 00:01:25 2006
30 . 173 POHLIN AŽBE Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:01:33 2007
30 . 117 ILAR LON Moški SLO OŠ Oskarja Kovačiča 00:01:35 2007
30 . 175 KOTNIK LAN Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:01:43 2007
30 . 941 Potokar Nik Moški SLO Zdrav življenski slog OŠ Stranje 00:01:23 2007
30 . 926 Prelec Žiga Moški SLO 00:01:47 2007
30 . 931 Kremžar Nace Moški SLO 4x4 Off-Road Club 00:01:47 2007
30 . 925 Torkar Ažbe Moški SLO 00:01:52 2007
30 . 133 JERIČ LUKA Moški SLO OŠ Šmartno v Tuhinju 00:05:22 2004
30 . 148 Poljanšek Izak Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:03:43 2004
30 . 149 Križnar Maj Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:03:43 2004
30 . 353 Grčar Žan Moški SLO KGT Papež Kamnik 00:03:52 2004
30 . 366 SUŠNIK URH Moški SLO TRISPORT 00:06:11 2004
30 . 54 KRT TIMOTEJ Moški SLO Zdrav življenski slog OŠ Stranje 01:06:56 2004
30 . 245 OMERZO ALJAŽ Moški SLO Zdrav življenski slog OŠ Stranje 0.00109375 2006
30 . 927 Kuhar Žiga Moški SLO 00:01:31 2007
30 . 156 LEKOVIĆ NIKOLA Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:01:21 2005
30 . 228 GOLOB GREGA Moški SLO Zdrav življenski slog OŠ Stranje 00:01:37 2007
30 . 124 RIFEL NEJC Moški SLO OŠ Šmartno v Tuhinju 00:01:39 2006
30 . 229 MARN PETER Moški SLO Zdrav življenski slog OŠ Stranje 00:01:35 2007
30 . 172 Mali Pisek Urša Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:01:35 2007
30 . 129 TIM MAJ HERBSTRITT Moški SLO OŠ Šmartno v Tuhinju 00:01:35 2006
30 . 235 MARTINJAK GAŠPER Moški SLO Zdrav življenski slog OŠ Stranje 00:01:34 2006
30 . 152 GRČAR NEJC Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:01:32 2005
30 . 197 URANKAR SAMO Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 0.00103125 2006
30 . 234 Vettorazzi Luka Moški SLO Zdrav življenski slog OŠ Stranje 00:01:34 2006
30 . 169 Bičanič Tilen Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:01:33 2007
30 . 170 Bičanič Domen Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:01:30 2007
30 . 168 REPINC JUSTIN Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 0.00096875 2005
30 . 367 HERBSTRITT TEODOR Moški SLO ŠMARTNO V TUHINJU 00:01:22 2005
30 . 924 Torkar Lenart Moški SLO 00:01:22 2007
30 . 128 Belaj Nik Moški SLO OŠ Šmartno v Tuhinju 00:01:16 2006
30 . 360 KUKOVIČ KRIS Moški SLO KGT Papež Kamnik 00:01:17 2006
30 . 914 ŠINKO Anže Moški SLO Zdrav življenski slog OŠ Stranje 00:01:18 2007
30 . 364 Zore Maks Moški SLO 00:01:14 2006
30 . 920 Romšak Nik Moški SLO Zdrav življenski slog OŠ Stranje 00:01:12 2006
30 . 123 ILAR NAL Moški SLO OŠ Oskarja Kovačiča 00:01:11 2005
30 . 233 GOLOB LUKA Moški SLO Zdrav življenski slog OŠ Stranje 00:01:32 2006
KP - DEKLICE-Ž
30 . 144 OZIMEK MANCA Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:06:37 2003
30 . 140 SONJA IZZA PISEK Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:09:09 2002
30 . 141 GOLOB TINKARA Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:11:11 2002
30 . 115 ILAR ULA Ženski SLO OŠ Oskarja Kovačiča 00:03:43 2003
30 . 210 MANDIČ TARA Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:03:54 2003
30 . 242 LAMPREČNIK LARA Ženski SLO Zdrav življenski slog OŠ Stranje 00:05:24 2003
30 . 167 FLERE ANA GORJUP Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:05:45 2003
30 . 165 SOTOŠEK NIKA Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:05:48 2003
30 . 145 TOMAŽIČ ANA Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:05:54 2003
30 . 146 URANKAR ELA Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:06:05 2003
30 . 212 Smolnikar Alja Ženski SLO OŠ RODICA 00:06:07 2003
30 . 147 STREHAR NEŽA Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:06:17 2003
30 . 119 ISTENIČ NEŽA Ženski SLO OŠ Oskarja Kovačiča 00:08:12 2002
30 . 369 KLIČIĆ AJDA Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:07:57 2002
30 . 208 TURŠIČ MANCA Ženski SLO OŠ RODICA 00:08:00 2002
30 . 363 Poljanšek Jona Ženski SLO OŠ FA 00:07:37 2002
30 . 919 FLERIN ALISA Ženski SLO OŠ MARIJA VERA 00:06:30 2003
30 . 143 KVAS NENE Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:06:22 2003
30 . 118 ŽABJEK VERONIKA Ženski SLO OŠ Oskarja Kovačiča 00:08:14 2002
KP - DEčKI-M
30 . 206 PODGORŠEK ŽIGA Moški SLO OŠ JANKA KERSNIKA BRDO 00:03:49 2003
30 . 155 ŠKRJANEC MATIC Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:03:50 2003
30 . 350 MAVEC GABER Moški SLO OŠ Stranje 00:07:06 2002
30 . 239 Podbregar Miha Moški SLO Zdrav življenski slog OŠ Stranje 00:03:42 2003
30 . 240 Prelovšek Aleš Moški SLO Zdrav življenski slog OŠ Stranje 00:03:42 2003
30 . 136 VDOVČ ŽAN Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:08:54 2002
30 . 207 PODGORŠEK NEJC Moški SLO OŠ JANKA KERSNIKA BRDO 00:03:43 2003
30 . 958 Poženel Natan Maj Moški SLO AD POSOČJE 00:45:56 2003
KP- STAREJšI DEčKI-M
30 . 379 TRTNIK DAVID Moški SLO 00:08:54 2001
30 . 241 Sušnik Rok Moški SLO OŠ STRANJE - ZDRAV ŽIVLJENJSKI SLOG 00:05:36 2001
30 . 142 ŠKRJANC JAN Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:05:45 2001
30 . 122 JENKO JAN Moški SLO OŠ Oskarja Kovačiča 00:06:16 2001
30 . 939 Kranjec Žan Moški SLO KGT PAPEŽ 00:07:34 2001
30 . 938 Podbregar Rok Moški SLO KGT PAPEŽ 00:06:04 2001
30 . 380 LAMOVŠEK ŽAN Moški SLO 00:08:56 2001
KP - STAREJšE DEKLICE-Ž
30 . 946 LIPOVŠEK AJDA Ženski SLO Gimnazija in srednja šola Rudolfa Maistra 00:22:19 2000
30 . 52 Dobovšek Hana Ženski SLO Zdrav življenski slog OŠ Stranje 00:12:23 2001
30 . 135 JAGODIC MANCA Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 00:08:57 2001
30 . 121 JOSIČ TAMARA Ženski SLO OŠ Oskarja Kovačiča 0.00571875 2001
30 . 944 VRTAČIČ TJAŠA Ženski SLO Gimnazija in srednja šola Rudolfa Maistra 00:13:55 2000
30 . 134 MALI NUŠA Ženski SLO OŠ Šmartno v Tuhinju 00:07:06 2001
KP - MLADINKE-Ž
30 . 945 Orehek Karmen Ženski SLO Gimnazija in srednja šola Rudolfa Maistra 00:14:16 1997
30 . 952 Lončarek Anja Ženski SLO 00:16:27 1997
KP - MLADINCI-M
30 . 948 Planko Matevž Moški SLO Gimnazija in srednja šola Rudolfa Maistra 00:11:49 1998
30 . 950 OBREZA DOMEN Moški SLO Gimnazija in srednja šola Rudolfa Maistra 00:12:38 1999
30 . 947 BENKOVIČ URBAN Moški SLO Gimnazija in srednja šola Rudolfa Maistra 00:13:24 1997
30 . 352 Mekiš Marino Moški SLO KGT Papež Kamnik 00:13:44 1998
30 . 59 Božič Aljaž Moški SLO KGT PAPEŽ 00:24:49 1996
30 . 949 Bojanc Klemen Moški SLO Gimnazija in srednja šola Rudolfa Maistra 00:11:59 1998
KP - ČLANICE-Ž
1 . 955 JUHART KATJA Ženski SLO 0.01949375 1977
2 . 973 Kosmatin Katja Ženski SLO SKK 00:28:30 1989
3 . 61 Čelesnik Tamara Ženski SLO 00:33:12 1990
4 . 87 Hribar Tanja Ženski SLO ŠC MARATONC 00:34:28 1973
5 . 962 Oražem Nina Ženski SLO 00:35:14 1978
6 . 90 Žibert Darinka Ženski SLO ŠKD MEKINJE 00:36:38 1973
7 . 86 Zarnik Maja Ženski SLO 00:36:58 1973
8 . 954 KALČIČ MATEJA Ženski SLO 00:37:13 1974
9 . 46 KOVAČ URŠA Ženski SLO Radox šola teka Modrih novic 00:38:58 1984
10 . 89 Berčič Silva Ženski SLO 00:39:10 1968
11 . 966 MUŠIČ MARTINA Ženski SLO 00:39:30 1994
12 . 36 HRIBAR POLONA Ženski SLO Radox šola teka Modrih novic 00:39:33 1981
13 . 23 LIPAR MARTINA Ženski SLO Radox šola teka Modrih novic 00:39:54 1974
14 . 88 Cerar Barbara Ženski SLO 00:40:47 1970
15 . 41 BELE ANDREJA Ženski SLO Radox šola teka Modrih novic 00:41:12 1982
16 . 961 IGLIČ PETRA Ženski SLO 00:42:19 1973
17 . 25 SOVINŠEK VERONIKA Ženski SLO 00:43:24 1975
18 . 960 ŠERKEZI TINKARA Ženski SLO 00:43:59 1975
19 . 27 Rutar Katarina Ženski SLO Radox šola teka Modrih novic 00:44:00 1975
20 . 32 KRALJ INGRID Ženski SLO Radox šola teka Modrih novic 00:44:15 1977
21 . 45 HARI TINA Ženski SLO 00:44:34 1984
22 . 28 Cestnik Andreja Ženski SLO Radox šola teka Modrih novic 00:45:34 1975
23 . 49 SOVIŠEK BARBARA Ženski SLO Radox šola teka Modrih novic 00:45:34 1988
24 . 37 Bergant Angelca Ženski SLO Radox šola teka Modrih novic 00:52:29 1981
KP - ČLANI-M
1 . 967 Kramarič Luka Moški SLO B3 SERVIS 00:24:25 1994
2 . 972 Zupan Klemen Moški SLO 00:24:43 1986
3 . 78 Strnad Simon Moški SLO ŠD NANOS PODNANOS 00:24:44 1967
4 . 82 Marolt Jože Moški SLO TAJMA - IBIS AG.SI 00:25:39 1967
5 . 70 Volkar Franci Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:25:55 1976
6 . 71 Sitar Denis Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:26:45 1978
7 . 83 Juvan Miha Moški SLO 00:26:48 1975
8 . 56 Žitnik Urban Moški SLO 00:26:56 1986
9 . 957 PEČEK BORIS Moški SLO TEKAŠKI FORUM 00:26:56 1973
10 . 77 Šumlaj Aljoša Moški SLO 00:27:15 1972
11 . 76 Vivod Milan Moški SLO 00:27:21 1966
12 . 80 Potočnik Janez Moški SLO AGP PRO 00:27:25 1972
13 . 20 SUŠNIK GREGA Moški SLO 00:28:28 1973
14 . 965 LETNAR GREGA Moški SLO 00:28:28 1990
15 . 31 GARTNER MIRKO Moški SLO SMUČIŠČE RUDNO 00:28:46 1976
16 . 57 Vivod Jernej Moški SLO 00:29:27 1994
17 . 69 Gregorc Marko Moški SLO 00:29:59 1985
18 . 26 ZBIČAJNIK SEBASTIJAN Moški SLO 00:31:01 1975
19 . 963 Železnik Franci Moški SLO ŠD ČEŠNJICE 00:31:36 1973
20 . 953 KRUŠIČ MATEVŽ Moški SLO TRISPORT KAMNIK 00:32:03 1985
21 . 33 Primožić Matej Moški SLO Radox šola teka Modrih novic 00:32:18 1977
22 . 959 KOBE ŽIGA Moški SLO 00:32:21 1991
23 . 38 Hribar Marko Moški SLO Radox šola teka Modrih novic 00:32:22 1981
24 . 30 ČUJO DAMIR Moški SLO Radox šola teka Modrih novic 00:32:53 1976
25 . 51 LEVINGER Matic Moški SLO 00:33:04 1987
26 . 42 Rejc Rok Moški SLO Radox šola teka Modrih novic 00:33:20 1982
27 . 72 Škrbinc Sašo Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:33:42 1982
28 . 47 SCHNABL LUKA Moški SLO COCA COLA 00:34:44 1985
29 . 17 MOHORIČ PRIMOŽ Moški SLO 00:34:46 1971
30 . 19 BOŽIČEK DRAGO Moški SLO 00:34:46 1973
31 . 65 Lovenjak Damir Moški SLO 00:34:51 1980
32 . 43 Fabčič Tadej Moški SLO Radox šola teka Modrih novic 00:35:51 1982
33 . 974 TRUPINA BORIS Moški SLO 00:36:21 1987
34 . 48 TOMAŽIČ TOMAŽ Moški SLO COCA COLA 00:36:31 1986
35 . 85 Štalec Vladimir Moški SLO AK ŽELEZNIKI 00:36:47 1970
36 . 969 TORKAR ANDREJ Moški SLO 00:38:05 1970
37 . 79 Ručigaj Uroš Moški SLO 00:38:54 1970
38 . 22 BELE JOŽE Moški SLO Radox šola teka Modrih novic 00:39:05 1974
39 . 39 BRATE MATEJ Moški SLO Radox šola teka Modrih novic 00:39:46 1981
40 . 67 Ivanec Robert Moški SLO 00:40:42 1977
41 . 21 TOMANIČ ILIIJA TRIVUNDŽA Moški SLO 00:40:42 1974
42 . 40 ŽAGAR BORUT Moški SLO 00:43:08 1982
KP - VETERANI-M
1 . 964 Teraž Franci Moški SLO KGT PAPEŽ 00:25:38 1962
2 . 99 Kveder Lado Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:25:52 1963
3 . 6 GALIN BOJAN Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:28:41 1958
4 . 92 Savić Miro Moški SLO ACRONI - TEAM 00:29:01 1960
5 . 96 Detiček Edvard Moški SLO TOPALTET 00:29:07 1960
6 . 95 Hrastovec Matjaž Moški SLO 00:29:16 1960
7 . 97 Berčič Zoran Moški SLO 00:29:19 1960
8 . 970 Lešnik Štefan Moški SLO 00:29:29 1951
9 . 5 Klemenc Tone Moški SLO KGT PAPEŽ 00:30:04 1955
10 . 100 Bajec Herman Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:30:17 1960
11 . 15 GARTNER IZTOK Moški SLO SMUČIŠČE RUDNO 00:30:38 1964
12 . 102 Škrbinc Miran Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:31:56 1960
13 . 113 Ručigaj Zdravc Moški SLO AK DOMŽALE 00:31:58 1950
14 . 103 Sršen Rajko Moški SLO KOMENDA - MOSTE 00:32:23 1960
15 . 9 Slatnar Vladislav Moški SLO ŠD Mekinje 00:32:30 1959
16 . 112 Jelenc Vid Moški SLO KD MENGEŠ 00:33:33 1950
17 . 94 Kert Anton Moški SLO 00:34:01 1960
18 . 7 ŠOLAR DOLFI Moški SLO SMUČIŠČE RUDNO 00:34:12 1958
19 . 968 ZORMAN STANE Moški SLO EGRO 00:34:17 1944
20 . 2 Petek Tone Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:34:31 1946
21 . 11 TRNOVŠEK BOŽO Moški SLO COCA COLA 00:34:34 1962
22 . 111 Bojkov Bojan Moški SLO 00:36:00 1950
23 . 3 Povše Brane Moški SLO 00:36:51 1952
24 . 1 Horvat Miha Moški SLO 00:41:14 1938
25 . 91 Stele Vladimir Moški SLO 00:42:01 1960
DNF 956 DOBRIN MIROSLAV Moški SLO DNF 1941
KP - VETERANKE-Ž
1 . 107 Milič Marinka Ženski SLO ŠKD MEKINJE 00:33:50 1961
2 . 105 Petraš Slavka Ženski SLO 00:34:41 1959
3 . 971 ROBIDA MIRA Ženski SLO 00:35:06 1953
4 . 104 Vavpetič Darja Ženski SLO MICI JE ZAKON 00:35:30 1964
5 . 12 Petač Jolanda Ženski SLO 00:35:50 1963
6 . 13 VREČKO VERA Ženski SLO COCA COLA 00:35:53 1963
7 . 108 Slapar Slavka Ženski SLO KK KOMENDA 00:35:55 1960
8 . 14 KOTNIK MIRA Ženski SLO Radox šola teka Modrih novic 00:41:56 1964
9 . 106 Meglič Jana Ženski SLO 00:42:05 1962
10 . 4 Koprivšek Justina Ženski SLO Brez kluba 00:44:23 1953
11 . 10 BURJA NIVES Ženski SLO Radox šola teka Modrih novic 00:45:02 1961
12 . 8 ERMAN SILVA Ženski SLO Radox šola teka Modrih novic 00:45:37 1959
13 . 109 Pajenk Marjanca Ženski SLO 00:51:33 1950

Komentarji