Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: DP CESTNO GABRJE 2016 - za deklice in dečke

Cestno kolesarstvo Tekma:DP CESTNO GABRJE 2016 - za deklice in dečke Datum:15.05.2016
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje
DEČKI C (U13)-M
1 . 5 Turk Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20041223 26:12
2 . 7 Ravbar Anže Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20050511 26:43
3 . 3 Kenda Jan Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20040924 26:54
4 . 2 Skok Marcel Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20050523 27:02
5 . 39 Petek Aljaž Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20040802 27:05
6 . 18 Badovinac Jošt Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20040124 27:11
7 . 47 Klopčič Leon Moški SLO TANIN SEVNICA SLO20041030 27:22
8 . 45 Božnar Prosen Enej Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20050426 27:30
9 . 24 Svenšek Jan Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20040616 27:50
10 . 46 Podlesnik Grega Moški SLO TANIN SEVNICA SLO20040729 27:53
11 . 43 Flajs Maj Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20050128 28:59
12 . 41 Košir Vid Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20041023 29:47
13 . 28 Kirbiš Primož Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20040922 30:08
14 . 26 Majnik Jure Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20050306 30:08
15 . 25 Rutnik Matevž Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20041215 30:17
16 . 15 Judež Bine Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20061116 30:23
17 . 11 Omrzel Jakob Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20060321 30:24
18 . 44 Dolinšek Jaka Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20040805 30:31
19 . 6 Tisovec Kristian Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20060322 30:44
20 . 38 Sušnik Nejc Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20050519 30:58
21 . 23 Valenko Lovro Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20040423 31:03
22 . 8 Pšeničnik Matic Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20060210 31:15
23 . 29 Hanžel Žan Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20040115 31:24
24 . 20 Robič Nal Jure Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO20041102 31:36
25 . 22 Černe Ožbej Moški SLO KK GORJE SLO20050819 31:55
26 . 42 Kalan Žiga Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20040718 32:04
27 . 21 Kolar Matej Moški SLO KK GORJE SLO20041103 33:27
28 . 16 Eržen Žak Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20051019 33:30
29 . 36 Čuk Enej Moški SLO RADENSKA AS SLO20050901 34:25
30 . 17 Bevc Žan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20070430 35:28
31 . 10 Peterlin Nejc Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20060817 35:25
32 . 4 Turk Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20040611 37:00
33 . 35 Debevec Jakob Moški SLO RADENSKA AS SLO20040702 37:16
34 . 27 Krevs Marcel Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20050802 40:45
DNF 40 Križnar Žan Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20041020 DNF
DNF 14 Kaferle Gaj Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20050826 DNF
DNS 34 Jeraj Nikolas Moški SLO RADENSKA AS SLO20040613 DNS
DNS 19 Avbar Nejc Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20050409 DNS
DEČKI B (U15/1)-M
1 . 64 Špoljar Jaka Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030304 34:12
2 . 67 Jordan Adam Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030121 35:12
3 . 71 Gregorič David Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030404 35:43
4 . 65 Polovič Nino Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030614 35:43
5 . 69 Hočevar Tin Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20031007 35:59
6 . 72 Žnidar Žan Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030224 36:20
7 . 76 Majnik Andrej Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030509 36:56
8 . 86 Krč Aljaž Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20030423 37:03
9 . 66 Misini Denis Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030702 37:12
10 . 84 JOVAN TIM Moški SLO RADENSKA AS SLO20030711 37:14
11 . 79 Tomšič Dan Andrej Moški SLO RADENSKA AS SLO20030205 37:17
12 . 63 Turk Jaka Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20031030 37:32
13 . 77 Jeromel Vid Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030425 37:49
14 . 90 Rojko Nik Moški SLO KK TBP LENART SLO20030107 38:26
15 . 62 Gnezda Nace Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20030219 38:32
16 . 87 Jenčič Lan Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20030718 38:48
17 . 61 Novak David Svit Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20031219 38:55
18 . 88 Jeromel Taj Moški SLO TANIN SEVNICA SLO20031011 40:07
19 . 80 Skukan Gašper Moški SLO RADENSKA AS SLO20030131 40:07
20 . 74 Poropat Žan Aljaž Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030925 40:14
21 . 75 Markovič Luka Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030422 40:19
22 . 60 Skok Aleš Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20031231 41:39
23 . 89 Urbanc Jan Moški SLO KK TBP LENART SLO20030129 41:50
24 . 78 Weisseisen Jan Moški SLO RADENSKA AS SLO20030525 45:51
25 . 83 Levstik Kristjan Moški SLO RADENSKA AS SLO20030516 46:00
26 . 92 Kovačev Mario Moški SLO KK TBP LENART SLO20030912 -1 krog
DNF 93 Jablanovec Luka Moški SLO KK TROPOVCI SLO20031106 DNF
DNF 70 Hajsinger Janko Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030626 DNF
DNF 68 Jamnik Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030214 DNF
DNS 85 Brezovšek Nejc Moški SLO RADENSKA AS SLO20030212 DNS
DNS 73 Rutnik Andraž Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030524 DNS
DEČKI A (U15/2)-M
1 . 104 Colnar Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20020216 44:39
2 . 119 Vandur Gaber Moški SLO TANIN SEVNICA SLO20020528 44:40
3 . 103 Glivar Gal Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20020501 44:40
4 . 122 Ornik Tomaž Moški SLO KK TBP LENART SLO20020112 44:42
5 . 107 Klasinc Enej Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20021024 44:48
6 . 118 Durkov Gregor Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20020320 44:48
7 . 101 Piskule Žiga Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20021213 44:53
8 . 108 Praprotnik Čurič Vid Moški SLO RADENSKA AS SLO20020804 44:57
9 . 109 PAULIČ GAŠPER Moški SLO RADENSKA AS SLO20020927 44:57
10 . 120 Bedek Drejc Moški SLO TANIN SEVNICA SLO20020608 45:04
11 . 106 Muršec Miha Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20020325 45:41
12 . 121 Strmšek Miha Moški SLO KK TBP LENART SLO20020926 47:37
13 . 111 DRAŠLER ANŽE Moški SLO RADENSKA AS SLO20020628 47:56
14 . 100 Starman Jaka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20021209 48:54
15 . 115 Ziherl Luka Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20021224 50:03
16 . 116 Rutar Tim Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20021125 51:35
17 . 123 Mokič Tino Moški SLO KK TBP LENART SLO20020607 52:21
18 . 125 Brus Matej Moški SLO KK TBP LENART SLO20020913 55:08
19 . 105 Vidovič Filip Teo Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20021103 56:01
DEKLICE C (WU13)-Ž
1 . 51 Moroz Nuša Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20040221 27:31
2 . 53 Kalan Neja Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20040921 29:01
3 . 52 Čuk Špela Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20040512 30:26
4 . 50 Novak Ivana Rosa Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20070809 41:23
DEKLICE B (WU15/1)-Ž
1 . 57 Čemažar Klara Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO20030815 27:08
2 . 55 Prevc Eva Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20030829 28:43
3 . 56 Hamler Tajda Ženski SLO KK TBP LENART SLO20031219 29:21
DEKLICE A (WU15/2)-Ž
1 . 95 Ahačič Ana Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20021025 37:21
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 132 Debenec Sara Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO20000228 50:47
2 . 127 Jenko Katja Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20010630 56:07
DNF 130 Movrin Vita Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO20000612
DNS 131 Dovjak Katja Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO20000815

Komentarji