Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: DP V VOŽNJI NA ČAS OTOČEC 2016 - za deklice in dečke

Cestno kolesarstvo Tekma:DP V VOŽNJI NA ČAS OTOČEC 2016 - za deklice in dečke Datum:10.09.2016
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca u010cas vou017enje Zaostanek
DEČKI C (U13)-M
1 . 40 Podlesnik Grega Moški SLO TANIN SEVNICA SLO20040729 6:56.51
2 . 45 Turk Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20041223 7:04.56 +8.05
3 . 42 Petek Aljaž Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20040802 7:04.78 +8.27
4 . 46 Ravbar Anže Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20050511 7:05.11 +8.60
5 . 41 Skok Marcel Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20050523 7:10.25 +13.74
6 . 44 Kenda Jan Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20040924 7:15.66 +19.15
7 . 30 Svetličič Miha Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20040413 7:18.88 +22.37
8 . 43 Badovinac Jošt Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20040124 7:18.92 +22.41
9 . 18 Mihalič Erik Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20040215 7:25.53 +29.02
10 . 39 Klopčič Leon Moški SLO TANIN SEVNICA SLO20041030 7:28.45 +31.94
11 . 38 Košir Vid Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20041023 7:34.38 +37.87
12 . 7 Ambrožič Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20041022 7:36.68 +40.17
13 . 37 Križnar Žan Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20041020 7:39.86 +43.35
14 . 35 Svenšek Jan Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20040616 7:40.14 +43.63
15 . 36 Božnar Prosen Enej Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20050426 7:41.33 +44.82
16 . 4 Lumpert Nejc Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20041023 7:41.55 +45.04
17 . 32 Majnik Jure Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20050306 7:41.65 +45.14
18 . 28 Flajs Maj Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20050128 7:44.93 +48.42
19 . 29 Dolinšek Jaka Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20040805 7:49.12 +52.61
20 . 21 Muha Luka Moški SLO RADENSKA AS SLO20040529 7:53.40 +56.89
21 . 23 Poljanec Jon Moški SLO RADENSKA AS SLO20040926 7:53.49 +56.98
22 . 25 Valenko Lovro Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20040423 7:55.40 +58.89
23 . 27 Kalan Žiga Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20040718 7:56.67 +1:00.16
24 . 24 Omrzel Jakob Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20060321 7:56.72 +1:00.21
25 . 15 Tisovec Kristian Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20060322 7:59.46 +1:02.95
26 . 19 Pšeničnik Matic Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20060210 7:59.61 +1:03.10
27 . 5 Svetličič Matevž Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20051121 7:59.95 +1:03.44
28 . 26 Hanžel Žan Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20040115 8:01.70 +1:05.19
29 . 17 Čuk Enej Moški SLO RADENSKA AS SLO20050901 8:01.84 +1:05.33
30 . 11 Jeraj Nikolas Moški SLO RADENSKA AS SLO20040613 8:01.96 +1:05.45
31 . 22 Judež Bine Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20061116 8:02.32 +1:05.81
32 . 34 Kirbiš Primož Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20040922 8:04.45 +1:07.94
33 . 9 Eržen Martin Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20040404 8:08.62 +1:12.11
34 . 14 Kaferle Gaj Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20050826 8:12.81 +1:16.30
35 . 8 Eržen Žak Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20051019 8:13.85 +1:17.34
36 . 31 Rutnik Matevž Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20041215 8:18.23 +1:21.72
37 . 10 Peterlin Nejc Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20060817 8:19.21 +1:22.70
38 . 20 Debevec Jakob Moški SLO RADENSKA AS SLO20040702 8:22.33 +1:25.82
39 . 13 Krevs Marcel Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20050802 8:28.25 +1:31.74
40 . 16 Bevc Žan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20070430 8:41.13 +1:44.62
41 . 3 Peterlin Luka Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20050729 8:42.88 +1:46.37
42 . 1 Avbar Nejc Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20050409 8:43.73 +1:47.22
43 . 12 Turk Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20040611 8:52.34 +1:55.83
DNS 33 Sušnik Nejc Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20050519 DNS
DNS 6 Uvodič Jan Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20051022 DNS
DNS 2 Sirk Teo Moški SLO RADENSKA AS SLO20050612 DNS
DEČKI B (U15/1)-M
1 . 83 Špoljar Jaka Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030304 6:18.68
2 . 81 Jablanovec Luka Moški SLO KK TROPOVCI SLO20031106 6:23.93 +5.25
3 . 82 Jordan Adam Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030121 6:25.28 +6.60
4 . 80 Polovič Nino Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030614 6:25.29 +6.61
5 . 76 Krč Aljaž Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20030423 6:47.88 +29.20
6 . 79 Gregorič David Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030404 6:59.24 +40.56
7 . 74 Jeromel Vid Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030425 6:59.33 +40.65
8 . 75 Žnidar Žan Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030224 7:00.07 +41.39
9 . 64 Urbanc Jan Moški SLO KK TBP LENART SLO20030129 7:03.57 +44.89
10 . 72 JOVAN TIM Moški SLO RADENSKA AS SLO20030711 7:07.57 +48.89
11 . 69 Tomšič Dan Andrej Moški SLO RADENSKA AS SLO20030205 7:09.08 +50.40
12 . 77 Hočevar Tin Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20031007 7:10.82 +52.14
13 . 71 Misini Denis Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030702 7:14.36 +55.68
14 . 73 PAVRIČ MARK Moški SLO RADENSKA AS SLO20030212 7:17.09 +58.41
15 . 53 Roblek Jan Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20030117 7:20.07 +1:01.39
16 . 70 Majnik Andrej Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030509 7:21.33 +1:02.65
16 . 58 Muršec Nino Moški SLO KK TBP LENART SLO20030127 7:21.33 +1:02.65
18 . 66 Skok Aleš Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20031231 7:25.18 +1:06.50
19 . 51 Tavčar Jaša Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030105 7:32.43 +1:13.75
20 . 52 Tušar Lenart Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20031203 7:34.08 +1:15.40
21 . 54 Jamnik Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030214 7:39.91 +1:21.23
22 . 56 Brezovšek Nejc Moški SLO RADENSKA AS SLO20030212 7:41.17 +1:22.49
23 . 68 Levstik Kristjan Moški SLO RADENSKA AS SLO20030516 7:41.94 +1:23.26
24 . 61 Weisseisen Jan Moški SLO RADENSKA AS SLO20030525 7:45.04 +1:26.36
25 . 63 Markovič Luka Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030422 7:56.43 +1:37.75
26 . 60 Kovačev Mario Moški SLO KK TBP LENART SLO20030912 7:59.35 +1:40.67
27 . 55 Oven Martin Moški SLO RADENSKA AS SLO20031203 8:00.12 +1:41.44
28 . 59 Rutnik Andraž Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030524 8:16.42 +1:57.74
DNS 78 Rojko Nik Moški SLO KK TBP LENART SLO20030107 DNS
DNS 67 Skukan Gašper Moški SLO RADENSKA AS SLO20030131 DNS
DNS 65 Poropat Žan Aljaž Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030925 DNS
DNS 62 Jenčič Lan Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20030718 DNS
DNS 57 Hajsinger Janko Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030626 DNS
DEČKI A (U15/2)-M
1 . 92 Maček Matic Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20021008 12:13.87
2 . 111 Vandur Gaber Moški SLO TANIN SEVNICA SLO20020528 12:15.83 +1.96
3 . 112 Colnar Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20020216 12:15.84 +1.97
4 . 113 Glivar Gal Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20020501 12:28.09 +14.22
5 . 108 Klasinc Enej Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20021024 12:57.60 +43.73
6 . 110 Ornik Tomaž Moški SLO KK TBP LENART SLO20020112 13:02.86 +48.99
7 . 99 Rengeo Nikolaj Moški SLO KK TROPOVCI SLO20021106 13:08.44 +54.57
8 . 105 Durkov Gregor Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20020320 13:11.47 +57.60
9 . 104 Praprotnik Čurič Vid Moški SLO RADENSKA AS SLO20020804 13:11.98 +58.11
10 . 109 PAULIČ GAŠPER Moški SLO RADENSKA AS SLO20020927 13:14.69 +1:00.82
11 . 101 DRAŠLER ANŽE Moški SLO RADENSKA AS SLO20020628 13:18.83 +1:04.96
12 . 102 Strmšek Miha Moški SLO KK TBP LENART SLO20020926 13:21.63 +1:07.76
13 . 97 Bašelj Jaša Moški SLO RADENSKA AS SLO20020614 13:27.09 +1:13.22
14 . 106 Piskule Žiga Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20021213 13:29.41 +1:15.54
15 . 107 Muršec Miha Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20020325 13:30.56 +1:16.69
16 . 100 Kovač Štefan Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20020615 13:41.19 +1:27.32
17 . 91 Brus Matej Moški SLO KK TBP LENART SLO20020913 13:47.92 +1:34.05
18 . 103 Bedek Drejc Moški SLO TANIN SEVNICA SLO20020608 13:54.29 +1:40.42
19 . 96 Ziherl Luka Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20021224 13:56.39 +1:42.52
20 . 90 Cebek Rok Moški SLO KK TBP LENART SLO20020423 14:09.04 +1:55.17
21 . 94 Vidovič Filip Teo Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20021103 15:22.65 +3:08.78
22 . 87 Peterlin Gal Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20020126 15:58.69 +3:44.82
DNF 89 Bogataj Mark Moški SLO RADENSKA AS SLO20021224 DNF
DNS 98 Kranjec Žagar Matic Moški SLO RADENSKA AS SLO20020603 DNS
DNS 95 Mokič Tino Moški SLO KK TBP LENART SLO20020607 DNS
DNS 93 Rutar Tim Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20021125 DNS
DNS 88 Prezelj Jan Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20020614 DNS
DEKLICE C (WU13)-Ž
1 . 49 Moroz Nuša Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20040221 7:29.45
2 . 48 Čuk Špela Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20040512 7:44.20 +14.75
3 . 50 Kalan Neja Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20040921 8:03.54 +34.09
DNS 47 Kranjec Žagar Hana Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO20050609 DNS
DEKLICE B (WU15/1)-Ž
1 . 85 Prevc Eva Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20030829 7:16.72
2 . 86 Čemažar Klara Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO20030815 7:19.66 +2.94
3 . 84 Hamler Tajda Ženski SLO KK TBP LENART SLO20031219 7:52.80 +36.08
DEKLICE A (WU15/2)-Ž
1 . 115 Ahačič Ana Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20021025 7:08.08
2 . 114 Sušnik Tjaša Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20020803 7:26.03 +17.95

Komentarji