Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: VOŽNJA NA ČAS MARATON FRANJA BTC CITY 2016 (OMR-DP)

Cestno kolesarstvo Tekma:VOŽNJA NA ČAS MARATON FRANJA BTC CITY 2016 (OMR-DP) Datum:10.06.2016
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca T1 u010cas vou017enje Zaostanek
ŽENSKE A-Ž
1 . 151 Zrimšek Petra Ženski SLO ŠD BAM.BI DA 0:16:14.9 0:31:45.9 SLO19880519
2 . 154 Zajec Maja Ženski SLO ŠD BAM.BI DA 0:17:02.6 0:33:07.4 SLO19900212
3 . 152 Habe Bernarda Ženski SLO ŠD BAM.BI DA 0:17:58.0 0:34:32.0 SLO19880809
ŽENSKE B-Ž
1 . 144 Godec Andreja Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA DA 0:15:59.7 0:31:11.0 SLO19770918
2 . 143 Brelih Tina Ženski SLO KD ALPE SiS DA 0:16:27.8 0:31:39.6 SLO19790414
3 . 147 Opeka Ajda Ženski SLO KD BRANIK MARIBOR DA 0:16:09.8 0:31:52.2 SLO19791031
4 . 148 Dolinar Nina Ženski SLO ŠD BAM.BI DA 0:16:41.0 0:32:13.0 SLO19790520
5 . 145 Patajac Kosmac Julija Ženski SLO IZVIR VIPAVA DA 0:18:02.6 0:35:23.2 SLO19721008
6 . 146 Bezjak Andreja Ženski SLO KD BIKE EK HALOZE 2002 DA 0:18:05.5 0:35:41.8 SLO19680803
ŽENSKE C-Ž
1 . 139 Uršič Vida Ženski SLO ŠD BAM.BI DA 0:17:52.7 0:34:46.8 SLO19530608
2 . 138 Ceglar Vida Ženski SLO BICIKEL.COM DA 0:18:09.8 0:35:13.1 SLO19640328
3 . 141 Rakuš Jelka Ženski SLO ŠD BAM.BI DA 0:17:52.9 0:35:21.5 SLO19640304
4 . 136 Rakoš Ivica Ženski SLO ŠD TURBO M DA 0:18:27.5 0:35:38.5 SLO19600514
5 . 135 Veršnik Zdenka Ženski SLO KD PAPEŽ PODGORJE DA 0:22:34.8 0:44:20.3 SLO19581026
AMATERJI -M
1 . 332 Kravos Matej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. DA 0:13:33.9 0:26:50.3 SLO19880813
2 . 331 Porenta Primož Moški SLO ŠD BAM.BI DA 0:14:05.3 0:27:55.8 SLO19880430
3 . 320 Sernec Žiga Moški SLO BikeRepublic DA 0:14:18.3 0:28:00.3 SLO19880611
4 . 330 Koželj Martin Moški SLO JB TEAM DA 0:14:37.3 0:28:26.4 SLO19890712
5 . 327 Sitar Mitja Moški SLO JB TEAM DA 0:14:24.4 0:28:32.1 SLO19871015
6 . 323 Galun Dejan Moški SLO BikeRepublic DA 0:14:44.2 0:28:51.6 SLO19941223
7 . 328 Plaznik Matic Moški SLO KD BRDA DOBROVO DA 0:14:58.8 0:29:26.0 SLO19900218
8 . 316 Polajnar Klemen Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI DA 0:15:52.5 0:31:03.8 SLO19950920
9 . 317 Strmšek Simon Moški SLO KD BIKE EK HALOZE 2002 DA 0:15:49.1 0:31:11.5 SLO19880519
10 . 325 Zajc Matic Moški SLO KK Metliška črnina DA 0:15:55.2 0:31:13.6 SLO19950714
11 . 314 Grojzdek Rok Moški SLO BICIKEL.COM DA 0:16:39.1 0:33:26.6 SLO19900802
MASTER A-M
1 . 313 Lovše Matej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. DA 0:13:26.4 0:26:23.2 SLO19831114
2 . 311 Kimovec Matej Moški SLO KLUB VAŠKA RUNDA DA 0:14:32.5 0:28:22.8 SLO19840823
3 . 310 Bošnjak Miha Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY DA 0:14:46.5 0:28:54.4 SLO19841214
4 . 293 Bogša Uroš Moški SLO BTC CITY LJUBLJANA DA 0:14:37.6 0:28:55.5 SLO19841112
5 . 308 Maček Marjan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY DA 0:14:44.5 0:28:57.5 SLO19820609
6 . 291 Sajko Mario Moški SLO KK Metliška črnina DA 0:15:01.1 0:29:21.0 SLO19850508
7 . 309 Šilak Jernej Moški SLO ŠD TURBO M DA 0:15:04.1 0:29:24.7 SLO19850129
8 . 289 Poljanec Dejan Moški SLO MBK sportR.si DA 0:15:37.9 0:30:30.2 SLO19830223
9 . 306 Holc Andrej Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY DA 0:15:31.0 0:30:30.7 SLO19830318
10 . 305 Omulec Andrej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. DA 0:30:32.0 SLO19821119
11 . 295 Kramar Miha Moški SLO KD ALPE SiS DA 0:15:27.9 0:30:44.3 SLO19850615
12 . 307 Potočnik Lovrenc Moški SLO KLUB VAŠKA RUNDA DA 0:15:51.0 0:31:01.5 SLO19840311
13 . 300 Pangeršič Andrej Moški SLO KK ZAGORSKA DOLINA DA 0:16:12.0 0:32:03.3 SLO19830716
14 . 292 KUŽNER Mario Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 DA 0:16:29.8 0:32:31.4 SLO19841216
15 . 302 Kramberger Miha Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 DA 0:17:07.1 0:33:12.5 SLO19831203
MASTER B-M
1 . 286 Ribič Zoran Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 DA 0:14:15.6 0:27:58.9 SLO19800127
2 . 284 Stibilj Jernej Moški SLO PICIBICI DA 0:14:26.4 0:28:17.3 SLO19810228
3 . 285 Vantur Mihael Moški SLO TUŠ T.E.A.M. DA 0:14:51.2 0:29:20.4 SLO19790718
4 . 276 Bratuš Dean Moški SLO MBK sportR.si DA 0:14:57.5 0:29:24.9 SLO19780923
5 . 280 Salavec Goran Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI DA 0:15:09.6 0:29:27.2 SLO19800926
6 . 268 Juvančič Gregor Moški SLO ŠD BAM.BI DA 0:15:30.2 0:30:01.2 SLO19790907
7 . 279 Golob Joze Moški SLO KD BRANIK MARIBOR DA 0:15:29.1 0:30:15.1 SLO19800303
8 . 266 Žgavc Boštjan Moški SLO IZVIR VIPAVA DA 0:15:36.0 0:30:23.0 SLO19781211
9 . 264 Praznik Boris Moški SLO JB TEAM DA 0:15:37.5 0:30:34.5 SLO19771218
10 . 269 Sever Igor Moški SLO KAMPLC RACING TEAM DA 0:15:50.5 0:30:49.0 SLO19790824
11 . 281 Kutoša David Moški SLO ENERGIJATEAM.COM DA 0:15:49.3 0:30:53.2 SLO19790414
12 . 248 DRAGAR Aleš Moški SLO DA 0:15:55.7 0:31:07.1 SLO19761213
MASTER C-M
1 . 242 Kopše Igor Moški SLO TUŠ T.E.A.M. DA 0:13:22.3 0:25:57.0 SLO19740813
2 . 262 Jelič Borja Moški SLO TUŠ T.E.A.M. DA 0:13:50.4 0:27:10.0 SLO19741205
3 . 261 Hajdinjak Dušan Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI DA 0:14:16.2 0:27:38.9 SLO19730206
4 . 257 Prešeren Jani Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY DA 0:14:18.4 0:28:05.4 SLO19760802
5 . 259 Oter Mitja Moški SLO KK Postojna DA 0:14:11.1 0:28:07.6 SLO19750501
6 . 260 Verčič Uroš Moški SLO ŠD BAM.BI DA 0:14:42.6 0:28:14.2 SLO19750517
7 . 255 Filipič Grega Moški SLO KD ALPE SiS DA 0:14:49.0 0:29:09.0 SLO19761119
8 . 253 Nadvešnik Kristjan Moški SLO KD MENGEŠ DA 0:16:43.3 0:32:48.1 SLO19730720
9 . 252 Šooš Robert Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI DA 0:23:17.7 0:46:19.6 SLO19720528
MASTER D-M
1 . 239 Grilj Jernej Moški SLO BK Opatija-2010 DA 0:14:15.3 0:27:45.3 SLO19700815
2 . 240 Poglavc Alojz Moški SLO JB TEAM DA 0:14:25.0 0:28:14.6 SLO19710915
3 . 241 Kuret Iztok Moški SLO KD ALPE SiS DA 0:14:47.1 0:28:58.7 SLO19670428
4 . 217 Likar Robert Moški SLO IZVIR VIPAVA DA 0:14:50.1 0:29:14.6 SLO19690616
5 . 237 Kovač Marjan Moški SLO ŠD TURBO M DA 0:15:02.6 0:29:29.5 SLO19710211
6 . 235 Gruden Gregor Moški SLO IZVIR VIPAVA DA 0:15:39.2 0:30:35.4 SLO19680208
7 . 238 Mahmutović Nermin Moški SLO KK ZAVRŠNICA DA 0:15:36.1 0:30:36.6 SLO19710827
8 . 234 Jeretina Primož Moški SLO KD MENGEŠ DA 0:15:39.8 0:30:52.7 SLO19690704
9 . 228 Cesar Igor Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE DA 0:15:58.8 0:31:16.2 SLO19700127
10 . 222 Rac Radovan Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI DA 0:16:43.6 0:32:07.9 SLO19710419
MASTER E-M
1 . 213 Premrn Lucjan Moški SLO IZVIR VIPAVA DA 0:14:16.8 0:28:03.8 SLO19660129
2 . 212 Debeljak Janez Moški SLO ŠD BAM.BI DA 0:14:49.8 0:28:49.2 SLO19620908
3 . 199 Melanšek Iztok Moški SLO TUŠ T.E.A.M. DA 0:14:53.2 0:29:21.0 SLO19660228
4 . 211 Danevčič Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO DA 0:15:20.1 0:29:31.5 SLO19660606
5 . 210 Pezdir Roman Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY DA 0:15:42.3 0:29:56.1 SLO19650827
6 . 201 Černigoj Milan Moški SLO KD LPP DA 0:15:26.2 0:30:26.1 SLO19640320
7 . 209 Bajec Franc Moški SLO KK Postojna DA 0:15:41.9 0:30:34.3 SLO19660530
8 . 192 Prpar Vlado Moški SLO TUŠ T.E.A.M. DA 0:15:46.6 0:30:54.2 SLO19650430
9 . 207 Hvala Oskar Moški SLO KD BRDA DOBROVO DA 0:15:39.9 0:30:54.8 SLO19640821
10 . 208 Brvar Jože Moški SLO ŠD TURBO M DA 0:16:13.3 0:31:20.4 SLO19630604
11 . 202 Mesojedec Matjaž Moški SLO ŠD TURBO M DA 0:16:21.2 0:31:58.1 SLO19640925
12 . 206 Jug Sergej Moški SLO KK DJAK DA 0:16:12.6 0:32:09.2 SLO19631102
13 . 203 Novak Branko Moški SLO ŠD BAM.BI DA 0:16:42.3 0:32:23.1 SLO19620213
MASTER F-M
1 . 191 Skubic Borislav Moški SLO ŠD TURBO M DA 0:15:10.2 0:29:47.0 SLO19581024
2 . 190 Mulej Robert Moški SLO KD BRDA DOBROVO DA 0:15:19.2 0:30:06.9 SLO19610608
3 . 180 Žavbi Andrej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. DA 0:15:18.1 0:30:07.2 SLO19601125
4 . 187 Bratina Marjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO DA 0:15:57.3 0:31:26.6 SLO19590313
5 . 188 Čuden Marjan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY DA 0:16:04.6 0:31:37.5 SLO19570501
6 . 185 Reven Dare Moški SLO ŠD BAM.BI DA 0:16:11.7 0:31:43.0 SLO19570402
7 . 184 Čuk Tomislav Moški SLO ŠD BAM.BI DA 0:16:21.4 0:32:04.4 SLO19601109
MASTER G-M
1 . 177 Popovič Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY DA 0:15:21.2 0:30:10.6 SLO19540626
2 . 172 Govekar Anton Moški SLO ŠD TURBO M DA 0:15:44.1 0:30:45.0 SLO19530130
3 . 176 Rakoš Dragan Moški SLO ŠD TURBO M DA 0:16:58.6 0:32:56.0 SLO19560417
4 . 173 Kirič Avgust Moški SLO KD BRDA DOBROVO DA 0:17:56.0 0:34:49.8 SLO19561215
5 . 171 Keršič Emil Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 DA 0:18:17.2 0:36:22.0 SLO19541015
MASTER H-M
1 . 170 Lampe Bojan Moški SLO ŠD TURBO M DA 0:15:20.8 0:30:21.4 SLO19470823
2 . 169 Mihovec Matej Moški SLO ŠD TURBO M DA 0:15:52.2 0:31:19.3 SLO19511103
3 . 167 Cigoj Zorko Moški SLO KD BRDA DOBROVO DA 0:16:05.5 0:31:48.6 SLO19481206
4 . 165 Saksida Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO DA 0:16:46.7 0:32:26.5 SLO19471107
5 . 166 Otoničar Janez Moški SLO KK Postojna DA 0:16:45.6 0:32:50.7 SLO19480309
6 . 164 Prešeren Janez Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY DA 0:17:17.5 0:33:43.8 SLO19501109
MASTER I-M
1 . 160 Končina Rafael Moški SLO KD HRASTNIK DA 0:16:06.2 0:31:33.0 SLO19450917
2 . 159 Mikuž Franc Moški SLO IZVIR VIPAVA DA 0:17:10.4 0:33:58.8 SLO19430801
3 . 156 Bahar Milan Moški SLO KK Postojna DA 0:17:49.5 0:34:57.6 SLO19380218
4 . 155 Učanjšek Edvard Moški SLO KD HRASTNIK DA 0:21:24.0 0:41:19.7 SLO19340512
ELITE-M
1 . 354 Roglič Primož Moški SLO TEAM LOTTONL - JUMBO DA 0:25:11.1 0:50:51.3 SLO19891029
2 . 352 Mohoric Matej Moški SLO LAMPRE - MERIDA DA 0:26:17.4 0:52:50.0 SLO19941019
3 . 348 Per David Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) DA 0:25:45.3 0:52:53.5 SLO19950213
4 . 346 Penko Izidor Moški SLO RADENSKA LJUBLJANA DA 0:26:04.5 0:53:08.8 SLO19960725
5 . 347 Otoničar Martin Moški SLO Deliogallina colosio eurofeed DA 0:26:24.5 0:53:55.8 SLO19940508
6 . 351 Korošec Rok Moški SLO RADENSKA LJUBLJANA DA 0:26:52.1 0:54:05.8 SLO19931124
7 . 343 Bozic Jon Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) DA 0:26:20.9 0:54:20.9 SLO19961116
8 . 350 Pavlič Marko Moški SLO CYCLING ACADEMY TEAM DA 0:26:59.6 0:54:23.7 SLO19930209
9 . 339 Grošelj Matic Moški SLO KK SAVA KRANJ DA 0:26:33.0 0:54:36.9 SLO19960405
10 . 341 Pajek Luka Moški SLO KK GREGA BOLE BLED DA 0:27:06.6 0:54:55.9 SLO19960717
11 . 349 Jenko Robi Moški SLO RADENSKA LJUBLJANA DA 0:27:17.3 0:55:32.5 SLO19900415
12 . 344 Finkšt Tilen Moški SLO RADENSKA LJUBLJANA DA 0:27:13.0 0:55:34.6 SLO19970706
13 . 340 Miškulin Jure Moški SLO RADENSKA LJUBLJANA DA 0:27:31.3 0:56:18.7 SLO19941105
14 . 338 Komel Patrik Moški SLO KK GREGA BOLE BLED DA 0:27:39.2 0:57:13.6 SLO19970102
15 . 342 Ručigaj Žiga Moški SLO RADENSKA LJUBLJANA DA 0:27:54.0 0:57:57.7 SLO19951110
16 . 345 Škafar Matej Moški SLO PERUTNINA PTUJ DA 0:28:59.4 1:00:22.1 SLO19970408
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 93 Omrzel Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL DA 0:14:31.9 SLO20001231
2 . 89 Čadež David Moški SLO KK SAVA KRANJ DA 0:14:33.2 SLO20000912
3 . 71 Pajek Benjamin Moški SLO KK GREGA BOLE BLED DA 0:14:38.8 SLO20010402
4 . 78 Murn Boštjan Moški SLO KK ADRIA MOBIL DA 0:14:41.4 SLO20010115
5 . 91 Colnar Martin Moški SLO KK ADRIA MOBIL DA 0:14:42.5 SLO20000629
6 . 60 Rataj Žan Moški SLO KK ADRIA MOBIL DA 0:14:44.6 SLO20000925
7 . 73 Bahč Gregor Moški SLO KK ADRIA MOBIL DA 0:14:48.4 SLO20000826
8 . 92 Skok Anže Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA DA 0:14:51.6 SLO20000915
9 . 57 Malovič Nace Moški SLO PERUTNINA PTUJ DA 0:14:52.7 SLO20000912
10 . 63 Bevc Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL DA 0:14:55.8 SLO20010404
11 . 87 Gungl Maj Moški SLO KK TBP LENART DA 0:14:59.0 SLO20000221
12 . 74 Jeretina Marko Moški SLO RADENSKA AS DA 0:15:02.1 SLO20011007
13 . 88 Cunder Martin Moški SLO RADENSKA AS DA 0:15:02.5 SLO20000805
14 . 58 Avbelj Blaž Moški SLO RADENSKA AS DA 0:15:15.2 SLO20011102
15 . 59 Pirih Aleš Moški SLO KK SAVA KRANJ DA 0:15:24.0 SLO20000306
16 . 77 Zalar Gašper Moški SLO RADENSKA AS DA 0:15:25.4 SLO20010728
17 . 52 Govekar Matevž Moški SLO MBK sportR.si DA 0:15:29.9 SLO20000417
18 . 84 Jovan Jan Moški SLO RADENSKA AS DA 0:15:34.3 SLO20000804
19 . 90 Jančar Žiga Moški SLO RADENSKA AS DA 0:15:37.0 SLO20000117
20 . 72 Teržan Jakob Moški SLO RADENSKA AS DA 0:15:39.9 SLO20000118
21 . 69 Svetličič Andraž Moški SLO KK SAVA KRANJ DA 0:15:47.1 SLO20000719
22 . 80 Groznik Urh Moški SLO RADENSKA AS DA 0:16:06.9 SLO20000902
23 . 67 Žnidar Maj Moški SLO KK GREGA BOLE BLED DA 0:16:08.7 SLO20010516
24 . 82 Čuk Tjaž Moški SLO RADENSKA AS DA 0:16:16.7 SLO20010426
25 . 65 Kušar Jan Moški SLO KK SAVA KRANJ DA 0:16:17.1 SLO20000902
26 . 64 Božič Matic Moški SLO RADENSKA AS DA 0:16:21.5 SLO20001209
27 . 68 Kogovšek Kancijan Moški SLO RADENSKA AS DA 0:16:28.8 SLO20011228
28 . 54 Jagodič Tilen Moški SLO CALCIT BIKE TEAM DA 0:16:31.3 SLO20001021
29 . 55 Skuk Luka Moški SLO RADENSKA AS DA 0:16:40.0 SLO20000328
30 . 53 Slekovec Žiga Moški SLO KK TBP LENART DA 0:16:54.7 SLO20000202
31 . 76 Slapničar Vid Moški SLO KK GORJE DA 0:17:23.6 SLO20010811
32 . 81 Kravanja Jan Moški SLO MEBLOJOGI DA 0:18:02.9 SLO20000717
33 . 61 Brdnik Tim Moški SLO RADENSKA AS DA 0:18:29.1 SLO20010206
STAREJŠI MLADINCI-M
1 . 125 Pogačar Tadej Moški SLO RADENSKA AS DA 0:13:27.6 0:26:30.9 SLO19980921
2 . 121 Čemažar Nik Moški SLO KK SAVA KRANJ DA 0:13:30.8 0:26:32.4 SLO19990802
3 . 126 Primožič Jaka Moški SLO KK SAVA KRANJ DA 0:13:27.4 0:26:44.0 SLO19981208
4 . 124 Horvat Žiga Moški SLO KK TROPOVCI DA 0:27:28.7 SLO19980913
5 . 106 Jerman Žiga Moški SLO RADENSKA AS DA 0:27:34.9 SLO19980626
6 . 119 Jarc Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL DA 0:14:11.7 0:28:04.2 SLO19990409
7 . 97 Lavrič Martin Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA DA 0:14:14.0 0:28:12.4 SLO19981128
8 . 122 ROŠKAR TIM Moški SLO PERUTNINA PTUJ DA 0:14:20.8 0:28:21.0 SLO19980626
9 . 115 Sagadin Luka Moški SLO PERUTNINA PTUJ DA 0:14:23.6 0:28:26.0 SLO19990501
10 . 123 Černe Gregor Matija Moški SLO KK GREGA BOLE BLED DA 0:14:33.1 0:28:35.4 SLO19980520
11 . 113 Novak Žiga Moški SLO KK ADRIA MOBIL DA 0:14:30.9 0:28:38.1 SLO19991117
12 . 104 Merčun Matej Moški SLO RADENSKA AS DA 0:14:45.0 0:28:49.8 SLO19980104
13 . 110 Debevec Blaž Moški SLO RADENSKA AS DA 0:14:36.9 0:29:11.1 SLO19990215
14 . 108 Kugonič Žiga Moški SLO RADENSKA AS DA 0:14:53.7 0:29:15.6 SLO19990218
15 . 118 Paulič Jaka Moški SLO RADENSKA AS DA 0:14:38.7 0:29:16.4 SLO19981129
16 . 111 Bavec Timotej Moški SLO MEBLOJOGI DA 0:14:56.0 0:29:21.0 SLO19990620
17 . 114 Finkšt Matic Moški SLO RADENSKA AS DA 0:14:48.4 0:29:30.5 SLO19990113
18 . 105 Šranc Peter Moški SLO KK GREGA BOLE BLED DA 0:14:58.6 0:29:48.1 SLO19990620
19 . 102 Kogovšek Krištof Moški SLO RADENSKA AS DA 0:15:34.5 0:29:57.7 SLO19990404
20 . 112 Ostervuh Jan Moški SLO RADENSKA AS DA 0:15:00.9 0:30:01.1 SLO19990402
21 . 96 Glinšek Tilen Moški SLO RADENSKA AS DA 0:15:24.1 0:30:08.3 SLO19980419
22 . 100 Eržen Luka Moški SLO KK SAVA KRANJ DA 0:15:20.5 0:30:12.9 SLO19990127
23 . 315 Podlesnik Anže Moški SLO TANIN SEVNICA DA 0:15:21.8 0:30:30.9 SLO19990904
24 . 116 Cizelj Pavel Moški SLO RADENSKA AS DA 0:15:27.9 0:30:38.5 SLO19990115
25 . 361 Prah Aljaž Moški SLO TANIN SEVNICA DA 0:15:35.5 0:30:51.2 SLO19981220
26 . 117 CEBEK Cene Moški SLO KK TBP LENART DA 0:15:47.1 0:31:05.3 SLO19980828
27 . 101 Mugerli Aljaž Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA DA 0:16:06.5 0:31:14.9 SLO19980923
28 . 98 Razpotnik Miha Moški SLO RADENSKA AS DA 0:15:53.1 0:31:29.1 SLO19990524
29 . 95 Tomaš Rok Moški SLO KK GREGA BOLE BLED DA 0:16:06.3 0:31:43.2 SLO19980213
30 . 103 Slapničar Bor Moški SLO KK GORJE DA 0:16:13.5 0:32:02.6 SLO19990605
31 . 94 Kranjec Nik Moški SLO RADENSKA AS DA 0:15:36.8 0:32:25.9 SLO19980526
32 . 99 Prednik Tomaž Moški SLO KK TBP LENART DA 0:17:28.6 0:34:28.1 SLO19981030
DNF 120 Oven Jaka Moški SLO RADENSKA AS DA DNF SLO19980930
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 39 Movrin Vita Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA DA 0:16:06.4 SLO20000612
2 . 41 Debenec Sara Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA DA 0:17:18.2 SLO20000228
3 . 45 Dovjak Katja Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA DA 0:18:15.2 SLO20000815
STAREJŠE MLADINKE (WJ)-Ž
1 . 49 Kerpan Katja Ženski SLO KK Wilier Breganze Meblo Jogi DA 0:15:46.5 SLO19991208
2 . 48 Zajc Hajdi Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA DA 0:15:49.6 SLO19981215
3 . 42 Berlan Ula Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA DA 0:16:42.4 SLO19980505
4 . 44 Žavbi Kunaver Saša Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA DA 0:16:45.0 SLO19980320
5 . 47 Ustar Maša Pia Ženski SLO KK ADRIA MOBIL DA 0:16:53.9 SLO19990901
6 . 40 Bečan Lucija Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA DA 0:17:53.9 SLO19990302
7 . 46 Štrancar Ema Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA DA 0:18:07.6 SLO19990623
ČLANICE (WE)-Ž
1 . 37 Pintar Urša Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA DA 0:15:00.9 0:29:21.9 SLO19851003
2 . 38 Novak Alenka Ženski SLO KK ADRIA MOBIL DA 0:15:08.1 0:29:51.7 SLO19770817
3 . 35 Žigart Urška Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA DA 0:15:39.0 0:30:43.2 SLO19961204
4 . 33 Kern Špela Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA DA 0:15:43.5 0:31:16.9 SLO19900224
5 . 32 Perše Tina Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM DA 0:16:07.0 0:31:35.2 SLO19941014
6 . 31 Elsner Tanja Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA DA 0:16:19.1 0:31:44.4 SLO19930116
7 . 34 Jeretina Katja Ženski SLO KK ADRIA MOBIL DA 0:16:29.2 0:32:25.3 SLO19970523

Komentarji