Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 2. XCC ŽELEZAR KRATKI KROS

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:2. XCC ŽELEZAR KRATKI KROS Datum:11.05.2013
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Število Krogov Čas Vožnje Najhitrejši krog
ELITE-M
1 . 1 Hribovšek Boštjan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 6 0:50:43.0 0:07:54.8
2 . 6 Budin Matjaž Moški SLO ORBEA GEAX 6 0:52:08.0 0:07:45.4
3 . 8 Pristovnik Blaž Moški SLO ORBEA GEAX 6 0:53:26.0 0:08:35.1
4 . 3 Kukovič Jure Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 6 0:56:22.0 0:09:14.4
5 . 2 Belak Jure Moški SLO Energijateam.com 6 0:56:29.0 0:08:55.9
6 . 7 Nejc Valentinčič Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 6 0:59:22.0 0:09:16.7
7 . 10 Lavtar Boštjan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 4 0:51:15.0 0:11:49.4
U23-M
1 . 2302 Ferenčak Urban Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 6 0:49:10.6 0:07:41.1
2 . 32 Korošec Rok Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 6 0:50:08.1 0:07:32.6
3 . 2304 Rogina Domen Moški SLO Ganesha Team 5 0:51:58.0 0:09:45.4
U23-ELITE-ž-Ž
1 . 21 Zupan Ana Ženski SLO Energijateam.com 4 0:42:30.0 0:10:17.6
2 . 22 Perše Tina Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 4 0:43:49.0 0:10:25.8
U19-M
1 . 1905 Zupančič Peter Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 6 0:50:51.0 0:07:54.8
2 . 1901 Krajnc Gregor Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 6 0:51:08.0 0:07:45.4
3 . 1908 Naglič Rok Moški SLO KK RAVNE 6 0:51:08.0 0:08:35.1
4 . 1902 Kadivec Blaž Moški SLO Energijateam.com 6 0:56:20.0 0:09:14.4
5 . 1903 Berger Matej Moški SLO Energijateam.com 6 0:57:03.0 0:08:55.9
6 . 1904 Kristanc Jure Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 6 0:51:19.0 0:09:16.7
7 . 1911 Štucin Jan Moški SLO Pedal racing team 3 0:51:20.0 0:11:49.4
8 . 1909 Vodenik Žiga Moški SLO Kolesarsko društvo HRASTNIK 5 0:54:33.0
9 . 1906 Pirnat Tomaž Moški SLO KK RAVNE 5 0:55:42.0
AMATERJI-M
1 . 31 Vrhovnik Mohor Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 5 0:48:08.0 0:08:33.2
2 . 34 Pevec Evgen Moški SLO Energijateam.com 5 0:48:46.0 0:09:29.9
3 . 33 Podgornik Tadej Moški SLO ORBEA GEAX 5 0:49:48.0 0:09:22.3
4 . 2301 Korošec Martin Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 5 0:50:29.0 0:09:57.7
5 . 42 Žagar Luka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 4 0:44:58.0 0:10:34.2
6 . 38 Babnik Primož Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 4 0:48:01.0 0:11:53.0
7 . 36 Svetek Robert Franc Moški SLO Energijateam.com 4 0:49:20.0 0:11:41.7
8 . 40 Pahor Vasja Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 4 0:49:39.0 0:10:57.0
9 . 39 Makuc Aleš Moški SLO Pedal racing team 4 0:49:37.0 0:11:46.4
10 . 37 Belaj Vojko Moški SLO KK RAVNE 4 0:53:49.0 0:13:03.3
VETERANI 1-M
1 . 51 Tancik Mitja Moški SLO Energijateam.com 5 0:41:50.0 0:07:56.0
2 . 53 Visočnik Matevž Moški SLO Ganesha Team 5 0:43:10.0 0:08:17.3
3 . 55 Miklič Gregor Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 5 0:45:03.0 0:08:34.2
4 . 57 Dejak Janez Moški SLO Energijateam.com 5 0:46:41.0 0:08:57.5
5 . 54 Tancik Jaka Moški SLO Energijateam.com 5 0:47:24.0 0:08:50.1
6 . 58 Pirc Tomaž Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 5 0:49:40.0 0:09:34.1
7 . 59 Tušar Boris Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 5 0:51:04.0 0:09:50.1
8 . 56 Kučan Tomaž Moški SLO Rajd Trek 4 0:42:15.0 0:09:53.3
9 . 60 Zajc Uroš Moški SLO SCOTT TEAM 4 0:43:22.0 0:10:36.7
10 . 61 Černe Aljaž Moški SLO SCOTT TEAM 4 0:45:54.0 0:11:12.4
VETERANI 2-M
1 . 65 Martinjaš Aljoša Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 5 0:43:25.0 0:08:10.0
2 . 72 Urbančič Milan Moški SLO SCOTT TEAM 4 0:44:27.0 0:08:30.6
3 . 67 Škarja Marko Moški SLO Energijateam.com 5 0:46:42.0 0:09:12.7
4 . 66 Novak Rajko Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 5 0:48:24.0 0:09:22.9
5 . 69 Nemeček Dejan Moški SLO UNI TEAM - CULT 5 0:50:15.0 0:09:30.7
6 . 68 Tomšič Valter Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 5 0:51:54.0 0:09:52.0
7 . 70 Žavbi Iztok Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 5 0:42:56.0 0:10:18.3
8 . 71 Šinigoj Jernej Moški SLO KK RAVNE 4 0:43:55.0 0:10:36.4
VETERANI 3-M
1 . 75 Zupan Tine Moški SLO SCOTT TEAM 5 0:45:29.0 0:08:58.0
2 . 78 Kemperl Bojan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 4 0:43:29.0 0:10:56.9
U17-M
1 . 1702 Govekar Blaž Moški SLO ORBEA GEAX 6 0:56:37.0 0:08:42.2
2 . 1701 Tratnik Bajc Miha Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 6 0:58:52.0 0:08:54.5
3 . 1703 Zupan Ciril Moški SLO Energijateam.com 6 0:52:32.0 0:10:00.5
4 . 1704 Tratnik Aljaž Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 5 0:54:25.0 0:10:53.9
5 . 1709 Mahmic Nedzad Moški URBAN X 5 0:56:20.0 0:10:19.8
6 . 1705 Svetek Domen Moški SLO Energijateam.com 5 0:57:11.0 0:09:51.8
7 . 1706 Mrak Nejc Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 4 0:57:17.0 0:10:24.3
8 . 1707 Košir Luka Moški SLO Energijateam.com 4 1:01:06.0 0:10:01.9
MLADINKE-Ž
1 . 1722 Jagodič Eva Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 3 0:47:52.0 0:15:01.9
U15-M
1 . 1507 Govekar Matevž Moški SLO ORBEA GEAX 5 0:31:25.7 0:06:13.2
2 . 1502 Anže Skok Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 5 0:32:16.7 0:06:14.1
3 . 1504 Šinigoj Tomaž Moški SLO KK RAVNE 5 0:33:14.7 0:06:27.1
4 . 1501 Mihalič Anže Moški SLO Energijateam.com 5 0:34:03.3 0:06:43.6
5 . 1505 Nemeček Bine Moški SLO UNI TEAM - CULT 5 0:34:29.7 0:06:57.0
6 . 1508 Skala Tilen Moški SLO Energijateam.com 5 0:35:16.4 0:06:53.2
7 . 1503 Ivartnik david Moški SLO Energijateam.com 5 0:35:42.2 0:06:56.6
8 . 1506 Bosman Luka Moški SLO KK RAVNE 5 0:36:29.5 0:06:58.3
9 . 1511 Jagodič Tilen Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 4 0:34:31.8 0:08:23.7
10 . 1509 Hvala Mark Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 3 0:23:58.2 0:07:11.2
11 . 1512 Brojan Jan Moški SLO Energijateam.com 3 0:27:17.8 0:08:42.5
12 . 1510 Hirci Jernej Moški SLO KK ZAVRŠNICA 2 0:18:06.5 0:08:49.3
U15-Ž
1 . 1521 Movrin Vita Ženski SLO Energijateam.com 4 0:31:52.4 0:07:58.0
2 . 1523 Kranjec Katja Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 4 0:37:08.1 0:09:02.0
3 . 1522 Movrin Ana Ženski SLO Energijateam.com 4 0:40:36.6 0:09:21.6
4 . 1526 Zorjan Špela Ženski SLO Pedal racing team 4 0:42:14.3 0:10:13.4
5 . 1524 Janežič Šana Ženski SLO Energijateam.com 3 0:31:55.5 0:10:23.5
U13-M
1 . 1301 Pečnik Teo Moški SLO KK RAVNE 3 0:19:40.0 0:06:44.2
2 . 1302 Kranjec Žagar Matic Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 3 0:20:33.0 0:06:55.2
3 . 1304 Lahajnar Matej Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 3 0:22:00.0 0:07:16.5
4 . 1311 Žnidar Aljaž Moški SLO KK ZAVRŠNICA 3 0:23:23.0 0:07:28.6
5 . 1305 Smolnikar Jakob Moški SLO Energijateam.com 3 0:23:41.0 0:07:52.5
6 . 1307 Kranjec Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 3 0:23:56.0 0:08:10.7
7 . 1308 Govekar Martin Moški SLO ORBEA GEAX 3 0:24:42.0 0:08:13.9
8 . 1303 Dolenšek Anže Moški SLO KK ZAVRŠNICA 3 0:25:14.0 0:07:59.2
9 . 1321 Žle Blaž Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 3 0:25:22.0 0:08:00.0
10 . 1309 Potočnik Žan Moški SLO Energijateam.com 3 0:25:55.0 0:08:46.8
11 . 1310 Prelovšek Gašper Moški SLO Energijateam.com 3 0:26:04.0 0:08:37.7
12 . 1306 Belaj Žan Moški SLO KK RAVNE 3 0:26:09.0 0:08:32.0
13 . 1312 Peternel Sergej Moški SLO KK ZAVRŠNICA 3 0:26:47.0 0:08:46.7
14 . 1313 Starman Jaka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 3 0:27:20.0 0:09:01.6
15 . 1318 Vovk Peter Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 2 0:20:26.0 0:09:55.2
U13-Ž
1 . 1325 Čibej Barbara Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 2 0:22:34.2 0:10:57.0
U11-M
1 . 1108 Car Mark Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 3 0:06:32.0 0:01:48.9
2 . 1101 Smrdel Miha Moški SLO ORBEA GEAX 3 0:06:41.7 0:01:48.4
3 . 1103 Felc Maj Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 3 0:06:47.6 0:01:55.8
4 . 1102 Koncilja Urban Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 3 0:07:09.0 0:02:06.1
5 . 1104 Gnezda Nace Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 3 0:07:33.3 0:02:01.2
6 . 1115 Rus Jure Moški SLO ORBEA GEAX 3 0:07:38.2 0:02:21.5
7 . 1107 Tratnik Jakob Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 3 0:07:56.3 0:02:18.2
8 . 1105 Novak David Svit Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 3 0:07:58.1 0:02:03.0
9 . 1106 Prelovšek Jure Moški SLO Energijateam.com 3 0:08:23.1 0:02:20.2
10 . 1112 Jagodič David Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 3 0:08:47.6 0:02:31.1
11 . 1109 Skok Aleš Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 3 0:09:00.1 0:02:48.2
12 . 1114 Robič Nal Jure Moški SLO KK ZAVRŠNICA 3 0:09:24.0 0:02:55.8
13 . 1111 Čibej Jure Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 3 0:09:46.9 0:03:02.2
14 . 1113 Langus Luka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 2 0:07:26.0 0:03:42.9
15 . 1110 Dečman Jaka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 2 0:07:39.8 0:03:40.5
U11-Ž
1 . 1124 Mlakar Daša Ženski SLO ORBEA GEAX 2 0:06:50.9 0:03:17.6
2 . 1123 Škarja Eva Ženski SLO Energijateam.com 2 0:07:21.5 0:03:15.6
3 . 1122 Movrin Ema Ženski SLO Energijateam.com 2 0:08:30.7 0:03:51.3
U9-M
1 . 901 Pahor Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 3 0:05:09.0 0:01:27.1
2 . 907 Starman Gal Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 3 0:05:54.7 0:01:50.0
3 . 902 Kerec Matej Moški SLO KK ZAVRŠNICA 3 0:06:05.7 0:01:47.1
4 . 904 Babnik Gašper Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 3 0:06:27.1 0:02:03.1
5 . 905 Felc Vit Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 3 0:06:37.0 0:02:04.1
6 . 903 Svetličič Jošt Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 3 0:06:42.2 0:01:52.4
7 . 906 Bojkovič Luka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 3 0:07:04.2 0:02:09.1
8 . 909 Skok Marcel Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 3 0:07:27.3 0:02:07.2
9 . 913 Bastič Ožbej Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 3 0:07:29.4 0:02:05.1
10 . 912 Vovk Ambrož Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 3 0:07:29.8 0:02:20.0
U9-Ž
1 . 921 Kranjec Žagar Hana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 3 0:06:44.8 0:02:10.4
2 . 922 Kranjec Zoja Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 3 0:07:54.6 0:02:16.4
3 . 923 Langus Ana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 2 0:05:48.6 0:02:44.1
U7-M
1 . 701 Brecelj Job Moški SLO Energijateam.com 2 0:04:41.7 0:02:08.7
2 . 702 Lopatič Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 2 0:05:33.2 0:02:28.3
U7-Ž
1 . 711 Gnezda Hana Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 2 0:05:39.7 0:02:35.6
2 . 712 Novak Ivana Rosa Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 2 0:06:06.4 0:02:51.1
3 . 713 Škarja Sabina Ženski SLO Energijateam.com 2 0:06:10.6 0:02:54.4

Komentarji