Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 5. VN OBČINE VODICE 2016

Cestno kolesarstvo Tekma:5. VN OBČINE VODICE 2016 Datum:24.09.2016
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Time Št.krogov Zaostanek
OBčINSKO M-M
1 . 67 ROBERT LEVSTIK Moški SLO 00:50:39 10 --
2 . 229 SEBASTIJAN* JERAJ Moški SLO SLO19730309 00:50:40 10 --
3 . 72 Brank Tomaž Moški SLO Victoria club 00:53:55 10 --
4 . 240 Bogataj Igor Moški SLO SLO19630905 00:55:11 10 --
5 . 68 Lovenjak Damir Moški SLO 00:45:07 6 --
OBčINSKOŽ-Ž
1 . 69 URŠA* MERČON Ženski SLO 00:53:35 6 --
ŽENSKE A-Ž
1 . 70 Zajec Maja Ženski SLO ŠD BAM.BI SLO873 00:54:54 8 --
ŽENSKE B-Ž
1 . 2 Opeka Ajda Ženski SLO KD BRANIK MARIBOR SLO19791031 00:55:10 10 --
2 . 1 Brelih Tina Ženski SLO KD ALPE SiS SLO19790414 00:55:10 10 --
ŽENSKE C-Ž
1 . 3 Ceglar Vida Ženski SLO BICIKEL.COM SLO19640328 00:56:14 9 --
2 . 6 Veršnik Zdenka Ženski SLO KD PAPEŽ PODGORJE SLO19581026 00:52:45 5 --
AMATERJI -M
1 . 11 Porenta Primož Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19880430 01:17:37 16 --
2 . 13 Polajnar Klemen Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI SLO19950920 01:17:38 16 --
3 . 10 Plevel Robert Moški SLO KD ALPE SiS SLO19881214 01:17:38 16 --
4 . 73 Alič Miha Moški SLO ŠD ŠPIK LUČINE 01:17:38 16 --
5 . 14 Bevc Gašper Moški SLO KK MASTER TEAM SLO19900605 01:17:38 16 --
6 . 9 Grbec Gašper Moški SLO KK Postojna SLO19931010 01:20:05 15 --
7 . 15 Moosa Said Moški DOHA TEAM QAT19880411 01:21:08 15 --
8 . 12 Brezovšek Žiga Moški SLO ŠD BAM.BI 01:21:26 15 --
9 . 18 Elbourdainy Khalid Moški DOHA TEAM QAT19910414 01:21:27 15 --
10 . 16 Jerbouah Abdelrahman Moški DOHA TEAM QAT19931130 01:21:28 15 --
MASTER A-M
1 . 71 Maček Marjan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO 01:18:58 16 --
2 . 22 Afif Abdullah Moški DOHA TEAM QAT19860209 01:19:34 16 --
3 . 20 Vene Uroš Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE SLO19820129 01:19:53 16 --
4 . 19 Bošnjak Miha Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19841214 01:21:37 16 --
5 . 91 Golob Jernej Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE SLO19860801 01:21:53 13 --
MASTER B-M
1 . 23 Bratuš Dean Moški SLO MBK sportR.si SLO19780923 01:17:37 16 --
2 . 25 Vrankar Gregor Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19771003 01:21:07 16 --
3 . 24 Verdel Rok Moški SLO KD HRASTNIK SLO19801005 01:17:41 15 --
MASTER C-M
1 . 26 Prešeren Jani Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19760802 01:17:38 16 --
2 . 28 Filipič Grega Moški SLO KD ALPE SiS SLO19761119 01:17:39 16 --
3 . 27 Jordan Dejan Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE SLO19760201 01:18:22 16 --
4 . 30 Omahen Blaž Moški SLO ŠD TURBO M SLO1975 01:17:48 15 --
5 . 29 Jeraj Sebastijan Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19730309 01:23:25 15 --
MASTER D-M
1 . 32 Kovač Marjan Moški SLO ŠD TURBO M SLO19710211 01:17:41 15 --
2 . 31 Dimec Mišo Moški SLO KLUB VAŠKA RUNDA SLO19700622 01:21:26 15 --
MASTER E-M
1 . 34 Melanšek Iztok Moški SLO TUŠ T.E.A.M. SLO19660228 00:50:17 10 --
2 . 37 Debeljak Janez Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19620908 00:50:39 10 --
3 . 38 Danevčič Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19660606 00:50:39 10 --
4 . 39 Čibej Bruno Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19650712 00:50:40 10 --
5 . 33 Prpar Vlado Moški SLO TUŠ T.E.A.M. SLO19650430 00:52:50 10 --
6 . 35 Bajec Franc Moški SLO KK Postojna SLO19660530 00:55:08 10 --
7 . 40 Bogataj Igor Moški SLO RADENSKA AS SLO19630905 00:55:11 10 --
8 . 36 Novak Branko Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19620213 00:55:50 10 --
9 . 41 Mesojedec Matjaž Moški SLO ŠD TURBO M SLO19640925 00:50:42 9 --
MASTER F-M
1 . 42 Žavbi Andrej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. SLO19601125 00:50:31 10 --
2 . 47 Čuk Tomislav Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19601109 00:52:08 10 --
3 . 43 Čuden Marjan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19570501 00:54:11 10 --
4 . 50 Skubic Borislav Moški SLO ŠD TURBO M SLO19581024 00:54:19 10 --
5 . 49 Bratina Marjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19590313 00:55:06 10 --
6 . 46 Reven Dare Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19570402 00:55:11 10 --
7 . 44 Zupančič Mirko Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE SLO19590920 00:55:11 10 --
8 . 48 Slak Boštjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19580214 00:26:25 5 --
MASTER G-M
1 . 51 Car Ljubo Moški SLO KD BRANIK MARIBOR SLO19550221 00:52:54 10 --
2 . 56 Brancelj Franci Moški SLO ŠD TURBO M SLO19550113 00:51:57 9 --
3 . 55 Papič Milivoj Moški SLO ŠD TURBO M SLO19560618 00:52:33 9 --
4 . 52 Vehar Danijel Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19530804 00:54:40 9 --
5 . 53 Kirič Avgust Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19561215 00:51:43 8 --
MASTER H-M
1 . 58 Kastelic Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19510520 00:55:11 10 --
2 . 61 Cigoj Zorko Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19481206 00:50:39 9 --
3 . 62 Mihovilović Ivan Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19490131 00:50:57 9 --
4 . 60 Saksida Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19471107 00:56:12 9 --
MASTER I-M
1 . 64 Končina Rafael Moški SLO KD HRASTNIK SLO19450917 00:53:14 9 --
2 . 66 Mikuž Franc Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19430801 00:54:40 9 --
3 . 65 Bahar Milan Moški SLO KK Postojna SLO19380218 00:55:53 9 --
4 . 63 Učanjšek Edvard Moški SLO KD HRASTNIK SLO19340512 00:58:10 7 --
DEČKI C (U13)-M
1 . 53 Podlesnik Grega Moški SLO TANIN SEVNICA SLO20040729 00:23:17 4 --
2 . 2 Kenda Jan Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20040924 00:23:17 4 --
3 . 4 Turk Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20041223 00:23:17 4 --
4 . 45 Petek Aljaž Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20040802 00:23:17 4 --
5 . 7 Ravbar Anže Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20050511 00:23:17 4 --
6 . 46 Križnar Žan Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20041020 00:23:17 4 --
7 . 54 Klopčič Leon Moški SLO TANIN SEVNICA SLO20041030 00:23:18 4 --
8 . 43 Svetličič Miha Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20040413 00:23:18 4 --
9 . 1 Skok Marcel Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20050523 00:23:18 4 --
10 . 18 Badovinac Jošt Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20040124 00:24:08 4 --
11 . 30 Kirbiš Primož Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20040922 00:24:19 4 --
12 . 27 Majnik Jure Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20050306 00:24:20 4 --
13 . 34 Poljanec Jon Moški SLO RADENSKA AS SLO20040926 00:24:20 4 --
14 . 8 Pšeničnik Matic Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20060210 00:24:21 4 --
15 . 25 Svenšek Jan Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20040616 00:24:24 4 --
16 . 49 Flajs Maj Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20050128 00:24:25 4 --
17 . 20 Ambrožič Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20041022 00:24:27 4 --
18 . 52 Božnar Prosen Enej Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20050426 00:24:50 4 --
19 . 12 Mihalič Erik Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20040215 00:25:00 4 --
20 . 24 Valenko Lovro Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20040423 00:25:26 4 --
21 . 35 Muha Luka Moški SLO RADENSKA AS SLO20040529 00:25:26 4 --
22 . 42 Svetličič Matevž Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20051121 00:26:00 4 --
23 . 47 Košir Vid Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20041023 00:26:08 4 --
24 . 51 Dolinšek Jaka Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20040805 00:26:17 4 --
25 . 13 Lumpert Nejc Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20041023 00:26:18 4 --
26 . 14 Kaferle Gaj Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20050826 00:26:22 4 --
27 . 31 Hanžel Žan Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20040115 00:26:22 4 --
28 . 23 Černe Ožbej Moški SLO KK GORJE SLO20050819 00:26:35 4 --
29 . 26 Rutnik Matevž Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20041215 00:26:59 4 --
30 . 40 Valjavec Erazem Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20060818 00:27:39 4 --
31 . 39 Čuk Enej Moški SLO RADENSKA AS SLO20050901 00:27:40 4 --
32 . 50 Eržen Martin Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20040404 00:27:40 4 --
33 . 3 Turk Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20040611 00:27:40 4 --
34 . 10 Peterlin Nejc Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20060817 00:28:41 4 --
35 . 44 Sušnik Nejc Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20050519 00:29:42 4 --
36 . 38 Debevec Jakob Moški SLO RADENSKA AS SLO20040702 00:29:43 4 --
37 . 41 Uvodič Jan Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20051022 00:29:47 4 --
DEČKI B (U15/1)-M
1 . 91 Jablanovec Luka Moški SLO KK TROPOVCI SLO20031106 00:43:51 8 --
2 . 60 Polovič Nino Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030614 00:43:54 8 --
3 . 59 Špoljar Jaka Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030304 00:43:54 8 --
4 . 73 Jeromel Vid Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030425 00:43:54 8 --
5 . 92 Kerschbaumer Leo Moški AUT Junior Cycling Team Graz AUT20030217 00:43:54 8 --
6 . 68 Žnidar Žan Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030224 00:44:50 8 --
7 . 67 Gregorič David Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030404 00:45:08 8 --
8 . 80 JOVAN TIM Moški SLO RADENSKA AS SLO20030711 00:45:15 8 --
9 . 87 Rojko Nik Moški SLO KK TBP LENART SLO20030107 00:45:20 8 --
10 . 72 Majnik Andrej Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030509 00:47:15 8 --
11 . 79 Levstik Kristjan Moški SLO RADENSKA AS SLO20030516 00:47:15 8 --
12 . 75 Tomšič Dan Andrej Moški SLO RADENSKA AS SLO20030205 00:47:28 8 --
13 . 62 Misini Denis Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030702 00:47:36 8 --
14 . 63 Jordan Adam Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030121 00:47:46 8 --
15 . 83 Krč Aljaž Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20030423 00:48:33 8 --
16 . 77 PAVRIČ MARK Moški SLO RADENSKA AS SLO20030212 00:42:46 7 --
17 . 93 Gutenbrunner Paul Moški AUT Junior Cycling Team Graz AUT20031021 00:42:48 7 --
18 . 57 Gnezda Nace Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20030219 00:43:20 7 --
19 . 55 Skok Aleš Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20031231 00:43:20 7 --
20 . 56 Novak David Svit Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20031219 00:43:43 7 --
21 . 78 Oven Martin Moški SLO RADENSKA AS SLO20031203 00:44:17 7 --
22 . 88 Muršec Nino Moški SLO KK TBP LENART SLO20030127 00:45:46 7 --
23 . 84 Jenčič Lan Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20030718 00:47:11 7 --
24 . 70 Poropat Žan Aljaž Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030925 00:47:20 7 --
25 . 71 Markovič Luka Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030422 00:48:50 7 --
26 . 69 Rutnik Andraž Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030524 00:48:51 7 --
DEČKI A (U15/2)-M
1 . 96 Glivar Gal Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20020501 00:42:45 8 --
2 . 115 Vandur Gaber Moški SLO TANIN SEVNICA SLO20020528 00:43:51 8 --
3 . 119 Ornik Tomaž Moški SLO KK TBP LENART SLO20020112 00:43:52 8 --
4 . 126 Marbler Stefan Moški AUT SC Mirnock AUT20020912 00:43:52 8 --
5 . 118 Strmšek Miha Moški SLO KK TBP LENART SLO20020926 00:43:52 8 --
6 . 100 Klasinc Enej Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20021024 00:43:53 8 --
7 . 114 Durkov Gregor Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20020320 00:43:54 8 --
8 . 99 Muršec Miha Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20020325 00:43:54 8 --
9 . 111 Maček Matic Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20021008 00:43:54 8 --
10 . 103 Kranjec Žagar Matic Moški SLO RADENSKA AS SLO20020603 00:44:03 8 --
11 . 101 Praprotnik Čurič Vid Moški SLO RADENSKA AS SLO20020804 00:44:03 8 --
12 . 117 Bedek Drejc Moški SLO TANIN SEVNICA SLO20020608 00:44:04 8 --
13 . 123 Rengeo Nikolaj Moški SLO KK TROPOVCI SLO20021106 00:44:45 8 --
14 . 102 PAULIČ GAŠPER Moški SLO RADENSKA AS SLO20020927 00:45:39 8 --
15 . 94 Piskule Žiga Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20021213 00:45:39 8 --
16 . 104 DRAŠLER ANŽE Moški SLO RADENSKA AS SLO20020628 00:45:39 8 --
17 . 107 Ziherl Luka Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20021224 00:47:11 8 --
18 . 106 Bašelj Jaša Moški SLO RADENSKA AS SLO20020614 00:47:14 8 --
19 . 125 Pramberger Patrick Moški AUT Junior Cycling Team Graz AUT20021118 00:47:22 8 --
20 . 120 Mokič Tino Moški SLO KK TBP LENART SLO20020607 00:47:23 8 --
21 . 108 Rutar Tim Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20021125 00:43:53 7 --
22 . 122 Brus Matej Moški SLO KK TBP LENART SLO20020913 00:44:31 7 --
23 . 98 Vidovič Filip Teo Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20021103 00:47:20 7 --
DEKLICE C (WU13)-Ž
1 . 134 Kranjec Žagar Hana Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO20050609 00:23:40 4 --
2 . 128 Moroz Nuša Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20040221 00:23:55 4 --
3 . 131 Kalan Neja Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20040921 00:24:18 4 --
4 . 129 Čuk Špela Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20040512 00:25:52 4 --
5 . 127 Novak Ivana Rosa Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20070809 00:25:45 3 --
DEKLICE B (WU15/1)-Ž
1 . 137 Čemažar Klara Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO20030815 00:23:21 4 --
2 . 135 Prevc Eva Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20030829 00:24:11 4 --
3 . 136 Hamler Tajda Ženski SLO KK TBP LENART SLO20031219 00:24:41 4 --
DEKLICE A (WU15/2)-Ž
1 . 140 Ahačič Ana Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20021025 00:45:21 8 --
2 . 138 Sušnik Tjaša Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20020803 00:48:33 8 --
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 142 Debenec Sara Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO20000228 00:43:43 7 --

Komentarji