Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: VN AVTOMOJSTER - 15. ZAKLJUČNA DIRKA 2016

Cestno kolesarstvo Tekma:VN AVTOMOJSTER - 15. ZAKLJUČNA DIRKA 2016 Datum:23.10.2016
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje Zaostanek
ELITE-M
1 . 56 Katrašnik Gašper Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) SLO19950620 01:30:02 --
2 . 72 ŽIGA* JERMAN Moški RADENSKA AS SLO19980626 01:30:02 --
3 . 88 ŽIGA* HORVAT Moški KK TROPOVCI SLO19980913 01:30:02 --
4 . 9 Jenko Robert Moški SLO RADENSKA LJUBLJANA SLO19900415 01:30:02 --
5 . 44 Pajek Luka Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO19960717 01:30:02 --
6 . 4 Tratnik Jan Moški SLO TEAM AMPLATZ - BMC SLO19900223 01:30:02 --
7 . 39 Grošelj Matic Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19960405 01:30:02 --
8 . 51 FELIX BARKER Moški Cycling team Friuli GBR19940707 01:30:02 --
9 . 7 Rupnik Jure Moški SLO H&R BLOCK PRO CYCLING SLO19931028 01:30:02 --
10 . 57 Bozic Jon Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) SLO19961116 01:30:23 00:00:21
11 . 37 Poljanec Miha Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19950330 01:30:23 00:00:21
12 . 8 Korošec Rok Moški SLO RADENSKA LJUBLJANA SLO19931124 01:32:39 00:02:37
13 . 66 MATEJ* MERČUN Moški RADENSKA AS SLO19980104 01:32:39 00:02:37
14 . 52 Per David Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) SLO19950213 01:32:39 00:02:37
15 . 5 Kuen Maximilian Moški AUT TEAM AMPLATZ - BMC AUT19920526 01:32:39 00:02:37
16 . 40 Čotar Luka Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19960421 01:32:39 00:02:37
17 . 42 Veber Matic Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO19961122 01:32:39 00:02:37
18 . 49 FILIPPO VIDOTTI Moški ITA Cycling team Friuli ITA19971230 01:32:39 00:02:37
19 . 38 Logar Tadej Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19940117 01:32:39 00:02:37
20 . 96 PETER* ŠRANC Moški KK GREGA BOLE BLED SLO19990620 01:32:39 00:02:37
21 . 103 ALJAŽ* JARC Moški KK ADRIA MOBIL SLO19990409 01:32:39 00:02:37
22 . 16 Drinovec Matej Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) SLO19910816 01:32:39 00:02:37
23 . 75 BLAŽ* DEBEVEC Moški RADENSKA AS SLO19990215 01:32:39 00:02:37
24 . 60 VIKTOR* POTOČKI Moški CRO RADENSKA AS CRO19990327 01:32:39 00:02:37
25 . 94 NIK* ČEMAŽAR Moški KK SAVA KRANJ SLO19990802 01:32:39 00:02:37
26 . 118 JAN* BEVC Moški KK ADRIA MOBIL SLO20010404 01:32:39 00:02:37
27 . 107 MARTIN* LAVRIČ Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO19981128 01:32:39 00:02:37
28 . 98 GREGOR ČERNE Matija* Moški KK GREGA BOLE BLED SLO19980520 01:32:39 00:02:37
29 . 20 Obal Primož Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI SLO19900925 01:32:39 00:02:37
30 . 10 Dolleschall Patrick Moški AUT EPRONEX AUT19920526 01:32:39 00:02:37
31 . 35 Svab Jernej Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19950826 01:32:39 00:02:37
32 . 77 ALJAŽ* PRAH Moški TANIN SEVNICA SLO19981220 01:32:39 00:02:37
33 . 79 LUKA* KAVŠEK Moški TANIN SEVNICA SLO19991026 01:32:39 00:02:37
34 . 32 Finkšt Tilen Moški SLO RADENSKA LJUBLJANA SLO19970706 01:32:39 00:02:37
35 . 1 Kump Marko Moški SLO LAMPRE - MERIDA SLO19880909 01:32:39 00:02:37
36 . 92 MIHA* ZUPAN Moški KK SAVA KRANJ SLO19981020 01:32:39 00:02:37
38 . 18 Novak Simon Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO19840127 01:32:39 00:02:37
39 . 74 MATIC* FINKŠT Moški RADENSKA AS SLO19990113 01:32:39 00:02:37
40 . 108 ŽIGA* JANČAR Moški RADENSKA AS SLO20000117 01:32:39 00:02:37
41 . 114 ALJAŽ* OMRZEL Moški KK ADRIA MOBIL SLO20001231 01:32:39 00:02:37
43 . 30 Maltar Bruno Moški CRO RADENSKA LJUBLJANA CRO19941006 01:32:39 00:02:37
44 . 14 Rogina Radoslav Moški CRO ADRIA MOBIL (ADR) CRO19790303 01:32:39 00:02:37
45 . 45 Kranjc Martin Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO19961121 01:32:39 00:02:37
46 . 21 Hajdinjak Dušan Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI SLO19730206 01:32:39 00:02:37
47 . 19 Grošelj Žiga Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19930831 01:32:39 00:02:37
48 . 105 HOČEVAR KRISTJAN* Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO19990503 01:32:39 00:02:37
49 . 43 Šmid Jakob Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO19960221 01:32:39 00:02:37
50 . 27 Penko Izidor Moški SLO RADENSKA LJUBLJANA SLO19960725 01:32:39 00:02:37
51 . 41 Čibej Simon Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19971210 01:32:39 00:02:37
52 . 26 Ručigaj Žiga Moški SLO RADENSKA LJUBLJANA SLO19951110 01:32:39 00:02:37
53 . 111 MARKO* HOZJAN Moški PERUTNINA PTUJ SLO20000320 01:32:39 00:02:37
54 . 87 TIMOTEJ* BAVEC Moški MEBLOJOGI SLO19990620 01:32:39 00:02:37
55 . 23 MARCHI DE Mattia Moški ITA Cycling team Friuli ITA19910603 01:32:39 00:02:37
56 . 15 Golčer Jure Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) SLO19771207 01:32:39 00:02:37
57 . 106 ALJAŽ* MUGERLI Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO19980923 01:32:39 00:02:37
58 . 68 ŽIGA* KUGONIČ Moški RADENSKA AS SLO19990218 01:32:39 00:02:37
59 . 3 Koren Kristijan Moški SLO CANNONDALE DRAPAC SLO19861125 01:33:38 00:03:36
60 . 54 Novak Domen Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) SLO19950712 01:33:38 00:03:36
61 . 6 Pavlič Marko Moški SLO CYCLING ACADEMY TEAM SLO19930209 01:33:38 00:03:36
62 . 76 PAVEL* CIZELJ Moški RADENSKA AS SLO19990115 01:33:38 00:03:36
63 . 65 JAN* OSTERVUH Moški RADENSKA AS SLO19990402 01:33:38 00:03:36
64 . 62 TADEJ* POGAČAR Moški RADENSKA AS SLO19980921 01:33:38 00:03:36
65 . 2 Božič Borut Moški SLO COFIDIS SLO19890808 01:33:38 00:03:36
66 . 53 Per Gorazd Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) SLO19970305 01:33:38 00:03:36
67 . 104 MATEJ* HORVAT Moški KK ADRIA MOBIL SLO19981006 01:35:15 00:05:13
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 118 Bevc Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20010404 01:32:39 --
2 . 108 Jančar Žiga Moški SLO RADENSKA AS SLO20000117 -- --
3 . 114 Omrzel Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20001231 -- --
4 . 111 Hozjan Marko Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20000320 -- --
STAREJŠI MLADINCI-M
1 . 72 Jerman Žiga Moški SLO RADENSKA AS SLO19980626 01:30:02 --
2 . 88 Horvat Žiga Moški SLO KK TROPOVCI SLO19980913 -- --
3 . 66 Merčun Matej Moški SLO RADENSKA AS SLO19980104 -- --
4 . 96 Šranc Peter Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO19990620 -- --
5 . 103 Jarc Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO19990409 -- --
6 . 75 Debevec Blaž Moški SLO RADENSKA AS SLO19990215 -- --
7 . 60 Potočki Viktor Moški CRO RADENSKA AS CRO19990327 -- --
8 . 94 Čemažar Nik Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19990802 -- --
9 . 107 Lavrič Martin Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO19981128 -- --
10 . 98 Černe Gregor Matija Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO19980520 -- --
11 . 77 Prah Aljaž Moški SLO TANIN SEVNICA SLO19981220 -- --
12 . 79 Kavšek Luka Moški SLO TANIN SEVNICA SLO19991026 -- --
13 . 92 Zupan Miha Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19981020 -- --
14 . 74 Finkšt Matic Moški SLO RADENSKA AS SLO19990113 -- --
15 . 87 Bavec Timotej Moški SLO MEBLOJOGI SLO19990620 -- --
16 . 106 Mugerli Aljaž Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO19980923 -- --
17 . 68 Kugonič Žiga Moški SLO RADENSKA AS SLO19990218 -- --
18 . 76 Cizelj Pavel Moški SLO RADENSKA AS SLO19990115 -- --
19 . 65 Ostervuh Jan Moški SLO RADENSKA AS SLO19990402 -- --
20 . 62 Pogačar Tadej Moški SLO RADENSKA AS SLO19980921 -- --
21 . 104 Horvat Matej Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO19981006 -- --
STAREJŠE MLADINKE (WJ)-Ž
1 . 211 Penko Karin Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19990803 "-1KROG --
2 . 217    Berlan Ula Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19990803 - 3 krogi --
3 . 209 Žavbi Kunaver Saša Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19980320 - 3 krogi --
4 . 219  Ustar Maša Pia Ženski SLO KK ADRIA MOBIL SLO19990901 - 3 krogi --
ČLANICE (WE)-Ž
1 . 205 Batagelj Polona Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19890607 01:32:39 --
2 . 202 Pintar Urša Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19851003 -- --
3 . 207 Žigart Urška Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19961204 - 3 krogi --
4 . 201 Šimenc Laura Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19900725 - 3 krogi --
5 . 206   Novak Alenka Ženski SLO KK ADRIA MOBIL SLO19770817 - 3 krogi --

Komentarji