Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: VN IDRIJE 2016 20.-22.5.2016

Cestno kolesarstvo Tekma:VN IDRIJE 2016 20.-22.5.2016 Datum:20.05.2016 etapa 1
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca
DEČKI C (U13)-M
1 . 6 Turk Aljaž Moški KK ADRIA MOBIL SLO20041223
2 . 1 Kenda Jan Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20040924
3 . 9 Ravbar Anže Moški KK ADRIA MOBIL SLO20050511
4 . 2 Skok Marcel Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20050523
5 . 4 Smrdel Miha Moški MBK sportR.si SLO20040117
6 . 25 Svenšek Jan Moški PERUTNINA PTUJ SLO20040616
7 . 36 Petek Aljaž Moški KK SAVA KRANJ SLO20040802
8 . 44 Klopčič Leon Moški TANIN SEVNICA SLO20041030
9 . 19 Badovinac Jošt Moški KK ADRIA MOBIL SLO20040124
10 . 26 Rutnik Matevž Moški PERUTNINA PTUJ SLO20041215
11 . 29 Kirbiš Primož Moški PERUTNINA PTUJ SLO20040922
12 . 45 Gojković Nicolas Moški BK Zadar CRO20040626
13 . 37 Križnar Žan Moški KK SAVA KRANJ SLO20041020
14 . 42 Božnar Prosen Enej Moški KK SAVA KRANJ SLO20050426
15 . 43 Podlesnik Grega Moški TANIN SEVNICA SLO20040729
16 . 27 Majnik Jure Moški PERUTNINA PTUJ SLO20050306
17 . 31 Poljanec Jon Moški RADENSKA AS SLO20040926
18 . 38 Košir Vid Moški KK SAVA KRANJ SLO20041023
19 . 13 Omrzel Jakob Moški KK ADRIA MOBIL SLO20060321
20 . 3 Svetličič Jošt Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20051114
21 . 24 Valenko Lovro Moški PERUTNINA PTUJ SLO20040423
22 . 10 Pšeničnik Matic Moški KK ADRIA MOBIL SLO20060210
23 . 41 Dolinšek Jaka Moški KK SAVA KRANJ SLO20040805
24 . 39 Kalan Žiga Moški KK SAVA KRANJ SLO20040718
25 . 35 Sušnik Nejc Moški KK SAVA KRANJ SLO20050519
26 . 30 Hanžel Žan Moški PERUTNINA PTUJ SLO20040115
27 . 34 ČUK Enej Moški RADENSKA AS SLO20050901
28 . 32 Muha Luka Moški RADENSKA AS SLO20040529
29 . 14 Mihalič Erik Moški KK ADRIA MOBIL SLO20040215
30 . 15 KAFERLE Gaj Moški KK ADRIA MOBIL SLO20050826
31 . 18 Bevc Žan Moški KK ADRIA MOBIL SLO20070430
32 . 33 Debevec Jakob Moški RADENSKA AS SLO20040702
DNS 40 Flajs Maj Moški KK SAVA KRANJ SLO20050128
DNS 28 Krevs Marcel Moški PERUTNINA PTUJ SLO20050802
DNS 23 Černe Ožbej Moški KK GORJE SLO20050819
DNS 22 Kolar Matej Moški KK GORJE SLO20041103
DNS 21 Robič NAL JURE Moški KK GREGA BOLE BLED SLO20041102
DNS 20 Avbar Nejc Moški KK ADRIA MOBIL SLO20050409
DNS 16 Judež Bine Moški KK ADRIA MOBIL SLO20061116
DNS 12 Peterlin Nejc Moški KK ADRIA MOBIL SLO20060817
DNS 11 Peterlin Luka Moški KK ADRIA MOBIL SLO20050729
DNS 8 Špoljar Jure Moški KK ADRIA MOBIL
DNS 7 Tisovec Kristian Moški KK ADRIA MOBIL SLO20060322
DNS 5 Turk Jan Moški KK ADRIA MOBIL SLO20040611
DNS 17 Eržen Žak Moški KK ADRIA MOBIL SLO20051019
DEČKI B (U15/1)-M
1 . 95 Jablanovec Luka Moški KK TROPOVCI SLO20031106
2 . 68 Špoljar Jaka Moški KK ADRIA MOBIL SLO20030304
3 . 93 Rojko Nik Moški KK TBP LENART SLO20030107
4 . 71 Jordan Adam Moški KK ADRIA MOBIL SLO20030121
5 . 69 Polovič Nino Moški KK ADRIA MOBIL SLO20030614
6 . 75 Gregorič David Moški KK ADRIA MOBIL SLO20030404
7 . 89 Krč Aljaž Moški KK SAVA KRANJ SLO20030423
8 . 73 Hočevar Tin Moški KK ADRIA MOBIL SLO20031007
9 . 80 Majnik Andrej Moški PERUTNINA PTUJ SLO20030509
10 . 76 Žnidar Žan Moški PERUTNINA PTUJ SLO20030224
11 . 78 Poropat Žan Aljaž Moški PERUTNINA PTUJ SLO20030925
12 . 81 Jeromel Vid Moški PERUTNINA PTUJ SLO20030425
13 . 61 Gnezda Nace Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20030219
14 . 90 Jenčič Lan Moški KK SAVA KRANJ SLO20030718
15 . 83 Tomšič Dan Andrej Moški RADENSKA AS SLO20030205
16 . 63 Jereb Tine Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20031211
17 . 87 JOVAN TIM Moški RADENSKA AS SLO20030711
18 . 84 Skukan Gašper Moški RADENSKA AS SLO20030131
19 . 62 Novak David Svit Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20031219
20 . 85 PAVRIČ MARK Moški RADENSKA AS SLO20030212
21 . 79 Markovič Luka Moški PERUTNINA PTUJ SLO20030422
22 . 74 Hajsinger Janko Moški KK ADRIA MOBIL SLO20030626
23 . 91 Jeromel Taj Moški TANIN SEVNICA SLO20031011
24 . 65 Tušar Lenart Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20031203
25 . 92 Urbanc Jan Moški KK TBP LENART SLO20030129
26 . 64 Skok Aleš Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20031231
27 . 72 Jamnik Jan Moški KK ADRIA MOBIL SLO20030214
28 . 82 Weisseisen Jan Moški RADENSKA AS SLO20030525
29 . 88 Brezovšek Nejc Moški RADENSKA AS SLO20030212
30 . 77 Rutnik Andraž Moški PERUTNINA PTUJ SLO20030524
31 . 86 Levstik Kristjan Moški RADENSKA AS SLO20030516
32 . 94 Kovačev Mario Moški KK TBP LENART SLO20030912
DNS 70 Misini Denis Moški KK ADRIA MOBIL SLO20030702
DNS 66 Mrak Matevž Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20030408
DNS 67 Turk Jaka Moški KK ADRIA MOBIL SLO20031030
DEČKI A (U15/2)-M
1 . 114 Glivar Gal Moški KK ADRIA MOBIL SLO20020501
2 . 131 Ornik Tomaž Moški KK TBP LENART SLO20020112
3 . 128 Vandur Gaber Moški TANIN SEVNICA SLO20020528
4 . 136 Miholjević Fran Moški BK Rijeka CRO20020802
5 . 115 Colnar Aljaž Moški KK ADRIA MOBIL SLO20020216
6 . 117 Muršec Miha Moški PERUTNINA PTUJ SLO20020325
7 . 118 Klasinc Enej Moški PERUTNINA PTUJ SLO20021024
8 . 127 Durkov Gregor Moški KK SAVA KRANJ SLO20020320
9 . 134 Gojković Oliver Moški BK Zadar CRO20021103
10 . 129 Bedek Drejc Moški TANIN SEVNICA SLO20020608
11 . 120 PAULIČ GAŠPER Moški RADENSKA AS SLO20020927
12 . 111 Piskule Žiga Moški KK ADRIA MOBIL SLO20021213
13 . 121 Kranjec Žagar Matic Moški RADENSKA AS SLO20020603
14 . 130 Strmšek Miha Moški KK TBP LENART SLO20020926
15 . 119 Praprotnik Čurič Vid Moški RADENSKA AS SLO20020804
16 . 135 Vuletić Ivan Moški BK Rijeka CRO20020506
17 . 124 Ziherl Luka Moški KK SAVA KRANJ SLO20021224
18 . 126 Kovač Štefan Moški KK SAVA KRANJ SLO20020615
19 . 133 Rengeo Nikolaj Moški KK TROPOVCI SLO20021106
20 . 137 Kirinčić Karlo Moški BK Rijeka CRO20020420
21 . 116 Vidovič Filip Teo Moški PERUTNINA PTUJ SLO20021103
22 . 132 Cebek Rok Moški KK TBP LENART SLO20020423
23 . 122 Bogataj Mark Moški RADENSKA AS SLO20021224
DNS 125 Rutar Tim Moški KK SAVA KRANJ SLO20021125
DNS 113 Novak Žiga Moški KK ADRIA MOBIL SLO19991117
DNS 112 Peterlin Gal Moški KK ADRIA MOBIL SLO20020126
DNS 123 Bašelj Jaša Moški RADENSKA AS SLO20020614
DEKLICE C (WU13)-Ž
1 . 155 Kranjec Žagar Hana Ženski BTC CITY LJUBLJANA SLO20050609
2 . 152 Čuk Špela Ženski KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20040512
3 . 151 Moroz Nuša Ženski KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20040221
4 . 154 Kalan Neja Ženski KK SAVA KRANJ SLO20040921
5 . 153 Novak Ivana Rosa Ženski KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20070809
DEKLICE B (WU15/1)-Ž
1 . 173 Čemažar Klara Ženski BTC CITY LJUBLJANA SLO20030815
2 . 171 Prevc Eva Ženski KK SAVA KRANJ SLO20030829
3 . 172 Hamler Tajda Ženski KK TBP LENART SLO20031219
DEKLICE A (WU15/2)-Ž
1 . 181 Sušnik Tjaša Ženski KK SAVA KRANJ SLO20020803
2 . 182 Ahačič Ana Ženski KK SAVA KRANJ SLO20021025
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 194 Čargonja Dorotea Ženski BK Rijeka CRO20000818
2 . 192 Debenec Sara Ženski BTC CITY LJUBLJANA SLO20000228
DNS 193 Puvača Irina Ženski BK Rijeka CRO20010714
DNS 191 Dovjak Katja Ženski BTC CITY LJUBLJANA SLO20000815
Cestno kolesarstvo Tekma:VN IDRIJE 2016 20.-22.5.2016 Datum:21.05.2016 etapa 2
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca
DEČKI C (U13)-M
1 . 1 Kenda Jan Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20040924
2 . 9 Ravbar Anže Moški KK ADRIA MOBIL SLO20050511
3 . 6 Turk Aljaž Moški KK ADRIA MOBIL SLO20041223
4 . 4 Smrdel Miha Moški MBK sportR.si SLO20040117
5 . 19 Badovinac Jošt Moški KK ADRIA MOBIL SLO20040124
6 . 36 Petek Aljaž Moški KK SAVA KRANJ SLO20040802
7 . 43 Podlesnik Grega Moški TANIN SEVNICA SLO20040729
8 . 2 Skok Marcel Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20050523
9 . 25 Svenšek Jan Moški PERUTNINA PTUJ SLO20040616
10 . 44 Klopčič Leon Moški TANIN SEVNICA SLO20041030
11 . 27 Majnik Jure Moški PERUTNINA PTUJ SLO20050306
12 . 45 Gojković Nicolas Moški BK Zadar CRO20040626
13 . 37 Križnar Žan Moški KK SAVA KRANJ SLO20041020
14 . 31 Poljanec Jon Moški RADENSKA AS SLO20040926
15 . 38 Košir Vid Moški KK SAVA KRANJ SLO20041023
16 . 42 Božnar Prosen Enej Moški KK SAVA KRANJ SLO20050426
17 . 29 Kirbiš Primož Moški PERUTNINA PTUJ SLO20040922
18 . 13 Omrzel Jakob Moški KK ADRIA MOBIL SLO20060321
19 . 41 Dolinšek Jaka Moški KK SAVA KRANJ SLO20040805
20 . 30 Hanžel Žan Moški PERUTNINA PTUJ SLO20040115
21 . 26 Rutnik Matevž Moški PERUTNINA PTUJ SLO20041215
22 . 24 Valenko Lovro Moški PERUTNINA PTUJ SLO20040423
23 . 3 Svetličič Jošt Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20051114
24 . 35 Sušnik Nejc Moški KK SAVA KRANJ SLO20050519
25 . 10 Pšeničnik Matic Moški KK ADRIA MOBIL SLO20060210
26 . 34 ČUK Enej Moški RADENSKA AS SLO20050901
27 . 32 Muha Luka Moški RADENSKA AS SLO20040529
28 . 39 Kalan Žiga Moški KK SAVA KRANJ SLO20040718
29 . 14 Mihalič Erik Moški KK ADRIA MOBIL SLO20040215
30 . 15 KAFERLE Gaj Moški KK ADRIA MOBIL SLO20050826
31 . 33 Debevec Jakob Moški RADENSKA AS SLO20040702
32 . 18 Bevc Žan Moški KK ADRIA MOBIL SLO20070430
DEČKI B (U15/1)-M
1 . 68 Špoljar Jaka Moški KK ADRIA MOBIL SLO20030304
2 . 95 Jablanovec Luka Moški KK TROPOVCI SLO20031106
3 . 69 Polovič Nino Moški KK ADRIA MOBIL SLO20030614
4 . 71 Jordan Adam Moški KK ADRIA MOBIL SLO20030121
5 . 76 Žnidar Žan Moški PERUTNINA PTUJ SLO20030224
6 . 93 Rojko Nik Moški KK TBP LENART SLO20030107
7 . 75 Gregorič David Moški KK ADRIA MOBIL SLO20030404
8 . 89 Krč Aljaž Moški KK SAVA KRANJ SLO20030423
9 . 78 Poropat Žan Aljaž Moški PERUTNINA PTUJ SLO20030925
10 . 87 JOVAN TIM Moški RADENSKA AS SLO20030711
11 . 61 Gnezda Nace Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20030219
12 . 85 PAVRIČ MARK Moški RADENSKA AS SLO20030212
13 . 83 Tomšič Dan Andrej Moški RADENSKA AS SLO20030205
14 . 73 Hočevar Tin Moški KK ADRIA MOBIL SLO20031007
15 . 80 Majnik Andrej Moški PERUTNINA PTUJ SLO20030509
16 . 64 Skok Aleš Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20031231
17 . 81 Jeromel Vid Moški PERUTNINA PTUJ SLO20030425
18 . 90 Jenčič Lan Moški KK SAVA KRANJ SLO20030718
19 . 62 Novak David Svit Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20031219
20 . 84 Skukan Gašper Moški RADENSKA AS SLO20030131
21 . 72 Jamnik Jan Moški KK ADRIA MOBIL SLO20030214
22 . 63 Jereb Tine Moški KK ADRIA MOBIL SLO20031211
23 . 79 Markovič Luka Moški PERUTNINA PTUJ SLO20030422
24 . 92 Urbanc Jan Moški KK TBP LENART SLO20030129
25 . 74 Hajsinger Janko Moški KK ADRIA MOBIL SLO20030626
26 . 91 Jeromel Taj Moški TANIN SEVNICA SLO20031011
27 . 86 Levstik Kristjan Moški RADENSKA AS SLO20030516
28 . 82 Weisseisen Jan Moški RADENSKA AS SLO20030525
29 . 88 Brezovšek Nejc Moški RADENSKA AS SLO20030212
30 . 77 Rutnik Andraž Moški PERUTNINA PTUJ SLO20030524
31 . 94 Kovačev Mario Moški KK TBP LENART SLO20030912
32 . 65 Tušar Lenart Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20031203
DEČKI A (U15/2)-M
1 . 114 Glivar Gal Moški KK ADRIA MOBIL SLO20020501
2 . 128 Vandur Gaber Moški TANIN SEVNICA SLO20020528
3 . 136 Miholjević Fran Moški BK Rijeka CRO20020802
4 . 115 Colnar Aljaž Moški KK ADRIA MOBIL SLO20020216
5 . 118 Klasinc Enej Moški PERUTNINA PTUJ SLO20021024
6 . 131 Ornik Tomaž Moški KK TBP LENART SLO20020112
7 . 134 Gojković Oliver Moški BK Zadar CRO20021103
8 . 133 Rengeo Nikolaj Moški KK TROPOVCI SLO20021106
9 . 117 Muršec Miha Moški PERUTNINA PTUJ SLO20020325
10 . 119 Praprotnik Čurič Vid Moški RADENSKA AS SLO20020804
11 . 121 Kranjec Žagar Matic Moški RADENSKA AS SLO20020603
12 . 120 PAULIČ GAŠPER Moški RADENSKA AS SLO20020927
13 . 130 Strmšek Miha Moški KK TBP LENART SLO20020926
14 . 129 Bedek Drejc Moški TANIN SEVNICA SLO20020608
15 . 127 Durkov Gregor Moški KK SAVA KRANJ SLO20020320
16 . 137 Kirinčić Karlo Moški BK Rijeka CRO20020420
17 . 111 Piskule Žiga Moški KK ADRIA MOBIL SLO20021213
18 . 124 Ziherl Luka Moški KK SAVA KRANJ SLO20021224
19 . 126 Kovač Štefan Moški KK SAVA KRANJ SLO20020615
20 . 135 Vuletić Ivan Moški BK Rijeka CRO20020506
21 . 116 Vidovič Filip Teo Moški PERUTNINA PTUJ SLO20021103
22 . 122 Bogataj Mark Moški RADENSKA AS SLO20021224
DNS 132 Cebek Rok Moški KK TBP LENART SLO20020423
DEKLICE C (WU13)-Ž
1 . 151 Moroz Nuša Ženski KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20040221
2 . 152 Čuk Špela Ženski KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20040512
3 . 155 Kranjec Žagar Hana Ženski BTC CITY LJUBLJANA SLO20050609
4 . 154 Kalan Neja Ženski KK SAVA KRANJ SLO20040921
5 . 153 Novak Ivana Rosa Ženski KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20070809
DEKLICE B (WU15/1)-Ž
1 . 171 Prevc Eva Ženski KK SAVA KRANJ SLO20030829
2 . 172 Hamler Tajda Ženski KK TBP LENART SLO20031219
3 . 173 Čemažar Klara Ženski BTC CITY LJUBLJANA SLO20030815
DEKLICE A (WU15/2)-Ž
1 . 182 Ahačič Ana Ženski KK SAVA KRANJ SLO20021025
2 . 181 Sušnik Tjaša Ženski KK SAVA KRANJ SLO20020803
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 194 Čargonja Dorotea Ženski BK Rijeka CRO20000818
2 . 192 Debenec Sara Ženski BTC CITY LJUBLJANA SLO20000228
Cestno kolesarstvo Tekma:VN IDRIJE 2016 20.-22.5.2016 Datum:22.05.2016 etapa 3
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca
DEČKI C (U13)-M
1 . 9 Ravbar Anže Moški KK ADRIA MOBIL SLO20050511
2 . 6 Turk Aljaž Moški KK ADRIA MOBIL SLO20041223
3 . 4 Smrdel Miha Moški MBK sportR.si SLO20040117
4 . 1 Kenda Jan Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20040924
5 . 2 Skok Marcel Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20050523
6 . 19 Badovinac Jošt Moški KK ADRIA MOBIL SLO20040124
7 . 37 Križnar Žan Moški KK SAVA KRANJ SLO20041020
8 . 25 Svenšek Jan Moški PERUTNINA PTUJ SLO20040616
9 . 42 Božnar Prosen Enej Moški KK SAVA KRANJ SLO20050426
10 . 36 Petek Aljaž Moški KK SAVA KRANJ SLO20040802
11 . 43 Podlesnik Grega Moški TANIN SEVNICA SLO20040729
12 . 45 Gojković Nicolas Moški BK Zadar CRO20040626
13 . 44 Klopčič Leon Moški TANIN SEVNICA SLO20041030
14 . 29 Kirbiš Primož Moški PERUTNINA PTUJ SLO20040922
15 . 38 Košir Vid Moški KK SAVA KRANJ SLO20041023
16 . 10 Pšeničnik Matic Moški KK ADRIA MOBIL SLO20060210
17 . 13 Omrzel Jakob Moški KK ADRIA MOBIL SLO20060321
18 . 26 Rutnik Matevž Moški PERUTNINA PTUJ SLO20041215
19 . 30 Hanžel Žan Moški PERUTNINA PTUJ SLO20040115
20 . 27 Majnik Jure Moški PERUTNINA PTUJ SLO20050306
21 . 3 Svetličič Jošt Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20051114
22 . 24 Valenko Lovro Moški PERUTNINA PTUJ SLO20040423
23 . 39 Kalan Žiga Moški KK SAVA KRANJ SLO20040718
24 . 35 Sušnik Nejc Moški KK SAVA KRANJ SLO20050519
25 . 41 Dolinšek Jaka Moški KK SAVA KRANJ SLO20040805
26 . 31 Poljanec Jon Moški RADENSKA AS SLO20040926
27 . 14 Mihalič Erik Moški KK ADRIA MOBIL SLO20040215
28 . 15 KAFERLE Gaj Moški KK ADRIA MOBIL SLO20050826
29 . 34 ČUK Enej Moški RADENSKA AS SLO20050901
30 . 32 Muha Luka Moški RADENSKA AS SLO20040529
31 . 18 Bevc Žan Moški KK ADRIA MOBIL SLO20070430
32 . 33 Debevec Jakob Moški RADENSKA AS SLO20040702
DEČKI B (U15/1)-M
1 . 68 Špoljar Jaka Moški KK ADRIA MOBIL SLO20030304
2 . 71 Jordan Adam Moški KK ADRIA MOBIL SLO20030121
3 . 95 Jablanovec Luka Moški KK TROPOVCI SLO20031106
4 . 93 Rojko Nik Moški KK TBP LENART SLO20030107
5 . 76 Žnidar Žan Moški PERUTNINA PTUJ SLO20030224
6 . 61 Gnezda Nace Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20030219
7 . 89 Krč Aljaž Moški KK SAVA KRANJ SLO20030423
8 . 75 Gregorič David Moški KK ADRIA MOBIL SLO20030404
9 . 81 Jeromel Vid Moški PERUTNINA PTUJ SLO20030425
10 . 83 Tomšič Dan Andrej Moški RADENSKA AS SLO20030205
11 . 69 Polovič Nino Moški KK ADRIA MOBIL SLO20030614
12 . 85 PAVRIČ MARK Moški RADENSKA AS SLO20030212
13 . 64 Skok Aleš Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 136.97 158.6 372.71 0.00773148148148 SLO20031231
14 . 62 Novak David Svit Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 127.7 160.9 380.42 0.00774305555556 SLO20031219
15 . 80 Majnik Andrej Moški PERUTNINA PTUJ 129.08 158.66 384.56 0.00777777777778 SLO20030509
16 . 78 Poropat Žan Aljaž Moški PERUTNINA PTUJ 133.7 157.13 386.36 0.00783564814815 SLO20030925
17 . 84 Skukan Gašper Moški RADENSKA AS 134.67 163.14 380.58 0.00784722222222 SLO20030131
18 . 92 Urbanc Jan Moški KK TBP LENART 137.38 166.07 387.2 0.00799768518519 SLO20030129
19 . 91 Jeromel Taj Moški TANIN SEVNICA 135.23 164.37 393.44 0.00802083333333 SLO20031011
20 . 63 Jereb Tine Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 138.16 160.98 402.84 0.008125 SLO20031211
21 . 74 Hajsinger Janko Moški KK ADRIA MOBIL 138.33 165.09 399.68 0.00813657407407 SLO20030626
22 . 73 Hočevar Tin Moški KK ADRIA MOBIL 139.56 163.83 401.21 0.00815972222222 SLO20031007
23 . 72 Jamnik Jan Moški KK ADRIA MOBIL 139.69 168.33 398.61 0.00818287037037 SLO20030214
24 . 65 Tušar Lenart Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 143.22 168.99 398.65 0.00822916666667 SLO20031203
25 . 79 Markovič Luka Moški PERUTNINA PTUJ 127.45 158.37 433.94 0.00833333333333 SLO20030422
26 . 86 Levstik Kristjan Moški RADENSKA AS 146.39 173.98 404.94 0.0083912037037 SLO20030516
27 . 88 Brezovšek Nejc Moški RADENSKA AS 143.64 178.69 415.12 0.00853009259259 SLO20030212
DNF 90 Jenčič Lan Moški KK SAVA KRANJ 153.86 172.53 426.67 0.00871527777778 SLO20030718
DNF 87 JOVAN TIM Moški RADENSKA AS 154.19 175.53 420.37 0.00868055555556 SLO20030711
DNF 77 Rutnik Andraž Moški PERUTNINA PTUJ 149.17 177.59 413.72 0.00856481481481 SLO20030524
DNF 94 Kovačev Mario Moški KK TBP LENART 149.53 181.03 426.42 0.00876157407407 SLO20030912
DNS 82 Weisseisen Jan Moški RADENSKA AS 150.47 182.46 434.17 0.00887731481481 SLO20030525
DEČKI A (U15/2)-M
1 . 115 Colnar Aljaž Moški KK ADRIA MOBIL 159.75 182.94 431.04 0.00895833333333 SLO20020216
2 . 136 Miholjević Fran Moški BK Rijeka 150.52 183.98 439.78 0.00895833333333 CRO20020802
3 . 114 Glivar Gal Moški KK ADRIA MOBIL 135.17 162.97 475.56 0.00895833333333 SLO20020501
4 . 128 Vandur Gaber Moški TANIN SEVNICA 151.88 177.71 448.77 0.00900462962963 SLO20020528
5 . 134 Gojković Oliver Moški BK Zadar 152.86 183.21 442.25 0.00900462962963 CRO20021103
6 . 117 Muršec Miha Moški PERUTNINA PTUJ 160.33 186.2 434.38 0.00903935185185 SLO20020325
7 . 127 Durkov Gregor Moški KK SAVA KRANJ 160.55 182.82 442.24 0.00909722222222 SLO20020320
8 . 111 Piskule Žiga Moški KK ADRIA MOBIL 147.22 175.89 465.09 0.00912037037037 SLO20021213
9 . 120 PAULIČ GAŠPER Moški RADENSKA AS 148 181.31 459.52 0.00913194444444 SLO20020927
10 . 121 Kranjec Žagar Matic Moški RADENSKA AS 175.61 182.37 433.94 0.00916666666667 SLO20020603
11 . 119 Praprotnik Čurič Vid Moški RADENSKA AS 161.09 182.23 449.69 0.00917824074074 SLO20020804
12 . 131 Ornik Tomaž Moški KK TBP LENART 162.41 189.87 441.75 0.00918981481481 SLO20020112
13 . 129 Bedek Drejc Moški TANIN SEVNICA 134.73 171.48 489.86 0.00921296296296 SLO20020608
14 . 118 Klasinc Enej Moški PERUTNINA PTUJ 161.02 178.44 459.02 0.00923611111111 SLO20021024
15 . 133 Rengeo Nikolaj Moški KK TROPOVCI 139.66 172.75 489.16 0.00928240740741 SLO20021106
16 . 126 Kovač Štefan Moški KK SAVA KRANJ 154.81 187.4 459.54 0.00928240740741 SLO20020615
17 . 135 Vuletić Ivan Moški BK Rijeka 156.56 191.54 460.67 0.00936342592593 CRO20020506
18 . 130 Strmšek Miha Moški KK TBP LENART 163.05 192.56 455.92 0.00939814814815 SLO20020926
19 . 124 Ziherl Luka Moški KK SAVA KRANJ 156.25 184.51 472.05 0.00940972222222 SLO20021224
20 . 137 Kirinčić Karlo Moški BK Rijeka 164.34 192.7 455.73 0.00940972222222 CRO20020420
21 . 116 Vidovič Filip Teo Moški PERUTNINA PTUJ 174.42 200.08 449.48 0.00953703703704 SLO20021103
DNS 122 Bogataj Mark Moški RADENSKA AS 164.39 204.52 457.3 0.00956018518519 SLO20021224
DEKLICE C (WU13)-Ž
1 . 155 Kranjec Žagar Hana Ženski BTC CITY LJUBLJANA 148.14 171.25 507.24 0.00957175925926 SLO20050609
2 . 151 Moroz Nuša Ženski KD SLOGA 1902 IDRIJA 171.11 203.08 454.97 0.00959490740741 SLO20040221
3 . 154 Kalan Neja Ženski KK SAVA KRANJ 167.69 194.46 468.2 0.00960648148148 SLO20040921
4 . 152 Čuk Špela Ženski KD SLOGA 1902 IDRIJA 150.67 180.64 503.11 0.00965277777778 SLO20040512
5 . 153 Novak Ivana Rosa Ženski KD SLOGA 1902 IDRIJA 144.97 185.79 507.55 0.00969907407407 SLO20070809
DEKLICE B (WU15/1)-Ž
1 . 173 Čemažar Klara Ženski BTC CITY LJUBLJANA 184.41 198.5 457.53 0.00972222222222 SLO20030815
2 . 171 Prevc Eva Ženski KK SAVA KRANJ 178.48 202.8 463.88 0.00978009259259 SLO20030829
3 . 172 Hamler Tajda Ženski KK TBP LENART 148.2 180.71 519.3 0.00981481481481 SLO20031219
DEKLICE A (WU15/2)-Ž
1 . 182 Ahačič Ana Ženski KK SAVA KRANJ 173.31 202.75 479.06 0.00989583333333 SLO20021025
2 . 181 Sušnik Tjaša Ženski KK SAVA KRANJ 167 187.26 509.05 0.00998842592593 SLO20020803
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 192 Debenec Sara Ženski BTC CITY LJUBLJANA 178.31 202.41 484.64 0.0100115740741 SLO20000228
2 . 194 Čargonja Dorotea Ženski BK Rijeka 164.5 195.05 512.38 0.0100925925926 CRO20000818
Cestno kolesarstvo Tekma:VN IDRIJE 2016 20.-22.5.2016 Datum:22.05.2016 Generalno
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub PS1 PS2 PS3 u010cas Vou017enje Licenca
DEČKI C (U13)-M
1 . 6 Turk Aljaž Moški KK ADRIA MOBIL 164.77 194.44 517.46 0.010150462963 SLO20041223
2 . 9 Ravbar Anže Moški KK ADRIA MOBIL 167.2 190.55 527.4 0.0102430555556 SLO20050511
3 . 1 Kenda Jan Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 179.97 203.19 502.83 0.0102546296296 SLO20040924
4 . 4 Smrdel Miha Moški MBK sportR.si 178.19 207.27 504.09 0.0103009259259 SLO20040117
5 . 2 Skok Marcel Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 177.09 204.71 510.7 0.0103356481481 SLO20050523
6 . 19 Badovinac Jošt Moški KK ADRIA MOBIL 212.5 196.57 483.64 0.0103356481481 SLO20040124
7 . 36 Petek Aljaž Moški KK SAVA KRANJ 186.03 203.29 514.24 0.010462962963 SLO20040802
8 . 25 Svenšek Jan Moški PERUTNINA PTUJ 172.84 199.84 534.3 0.0104976851852 SLO20040616
9 . 43 Podlesnik Grega Moški TANIN SEVNICA 167.88 193.75 555.73 0.0106134259259 SLO20040729
10 . 44 Klopčič Leon Moški TANIN SEVNICA 203.47 209.25 511.73 0.0106944444444 SLO20041030
11 . 45 Gojković Nicolas Moški BK Zadar 177.38 222.91 524.61 0.0107060185185 CRO20040626
12 . 37 Križnar Žan Moški KK SAVA KRANJ 169.67 195.46 566.32 0.010775462963 SLO20041020
13 . 42 Božnar Prosen Enej Moški KK SAVA KRANJ 165.39 204.16 563.36 0.0107986111111 SLO20050426
14 . 29 Kirbiš Primož Moški PERUTNINA PTUJ 212.84 227.25 498.17 0.0108564814815 SLO20040922
15 . 38 Košir Vid Moški KK SAVA KRANJ 253.98 217.06 471.28 0.0109027777778 SLO20041023
16 . 26 Rutnik Matevž Moški PERUTNINA PTUJ 181.09 205.48 558.52 0.0109375 SLO20041215
17 . 13 Omrzel Jakob Moški KK ADRIA MOBIL 182.69 213.69 554.62 0.0110069444444 SLO20060321
18 . 10 Pšeničnik Matic Moški KK ADRIA MOBIL 196.94 229.22 526.77 0.0110300925926 SLO20060210
19 . 30 Hanžel Žan Moški PERUTNINA PTUJ 197.08 221.11 541.61 0.0111111111111 SLO20040115
20 . 27 Majnik Jure Moški PERUTNINA PTUJ 181.94 227.7 567.22 0.0113078703704 SLO20050306
21 . 24 Valenko Lovro Moški PERUTNINA PTUJ 178.92 206.99 602.83 0.0114467592593 SLO20040423
22 . 3 Svetličič Jošt Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 204.28 217.59 567.37 0.0114467592593 SLO20051114
23 . 39 Kalan Žiga Moški KK SAVA KRANJ 210.02 231.27 560.72 0.0115972222222 SLO20040718
24 . 31 Poljanec Jon Moški RADENSKA AS 187.45 204.07 614.7 0.0116435185185 SLO20040926
25 . 41 Dolinšek Jaka Moški KK SAVA KRANJ 193.23 240.22 583.16 0.0117708333333 SLO20040805
26 . 35 Sušnik Nejc Moški KK SAVA KRANJ 197.59 230.72 599.89 0.0118981481481 SLO20050519
27 . 14 Mihalič Erik Moški KK ADRIA MOBIL 216.88 223.28 591.33 0.0119328703704 SLO20040215
28 . 15 KAFERLE Gaj Moški KK ADRIA MOBIL 224.12 242.13 566.79 0.0119560185185 SLO20050826
29 . 34 ČUK Enej Moški RADENSKA AS 190.2 215.63 632.01 0.0120138888889 SLO20050901
30 . 32 Muha Luka Moški RADENSKA AS 166.16 203.71 673.38 0.0120717592593 SLO20040529
31 . 18 Bevc Žan Moški KK ADRIA MOBIL 201.05 231.16 614.32 0.0121180555556 SLO20070430
32 . 33 Debevec Jakob Moški RADENSKA AS 210.78 232.41 627.01 0.0123842592593 SLO20040702
DEČKI B (U15/1)-M
1 . 68 Špoljar Jaka Moški KK ADRIA MOBIL 219.39 264.42 586.04 0.0123842592593 SLO20030304
2 . 95 Jablanovec Luka Moški KK TROPOVCI 210.7 256.67 647.7 0.0129050925926 SLO20031106
3 . 71 Jordan Adam Moški KK ADRIA MOBIL 231.38 247.2 695.41 0.013587962963 SLO20030121
4 . 93 Rojko Nik Moški KK TBP LENART 247.2 286.07 696.81 0.0142361111111 SLO20030107
5 . 89 Krč Aljaž Moški KK SAVA KRANJ 234.78 478.35 706.89 0.0164351851852 SLO20030423
6 . 75 Gregorič David Moški KK ADRIA MOBIL 146.81 175.78 1177.27 0.0173611111111 SLO20030404
7 . 76 Žnidar Žan Moški PERUTNINA PTUJ 171.52 207.27 1144.41 0.0176273148148 SLO20030224
8 . 69 Polovič Nino Moški KK ADRIA MOBIL 321.05 366.93 834.52 0.0176273148148 SLO20030614
9 . 61 Gnezda Nace Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 658.33 478.35 688.32 0.0211226851852 SLO20030219
10 . 81 Jeromel Vid Moški PERUTNINA PTUJ 215.02 228.26 1562.87 0.0232175925926 SLO20030425
11 . 83 Tomšič Dan Andrej Moški RADENSKA AS 694.27 DNF SLO20030205
12 . 80 Majnik Andrej Moški PERUTNINA PTUJ 185.62 DNF SLO20030509
13 . 85 PAVRIČ MARK Moški RADENSKA AS 156.92 DNF SLO20030212
14 . 62 Novak David Svit Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 151.8 182.06 DNF SLO20031219
15 . 64 Skok Aleš Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20031231
16 . 78 Poropat Žan Aljaž Moški PERUTNINA PTUJ SLO20030925
17 . 84 Skukan Gašper Moški RADENSKA AS SLO20030131
18 . 91 Jeromel Taj Moški TANIN SEVNICA SLO20031011
19 . 92 Urbanc Jan Moški KK TBP LENART SLO20030129
20 . 73 Hočevar Tin Moški KK ADRIA MOBIL SLO20031007
21 . 63 Jereb Tine Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20031211
22 . 74 Hajsinger Janko Moški KK ADRIA MOBIL SLO20030626
23 . 72 Jamnik Jan Moški KK ADRIA MOBIL SLO20030214
24 . 79 Markovič Luka Moški PERUTNINA PTUJ SLO20030422
25 . 86 Levstik Kristjan Moški RADENSKA AS SLO20030516
26 . 65 Tušar Lenart Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20031203
27 . 88 Brezovšek Nejc Moški RADENSKA AS SLO20030212
DEČKI A (U15/2)-M
1 . 114 Glivar Gal Moški KK ADRIA MOBIL SLO20020501
2 . 136 Miholjević Fran Moški BK Rijeka CRO20020802
3 . 115 Colnar Aljaž Moški KK ADRIA MOBIL SLO20020216
4 . 128 Vandur Gaber Moški TANIN SEVNICA SLO20020528
5 . 134 Gojković Oliver Moški BK Zadar CRO20021103
6 . 117 Muršec Miha Moški PERUTNINA PTUJ SLO20020325
7 . 127 Durkov Gregor Moški KK SAVA KRANJ SLO20020320
8 . 120 PAULIČ GAŠPER Moški RADENSKA AS SLO20020927
9 . 121 Kranjec Žagar Matic Moški RADENSKA AS SLO20020603
10 . 119 Praprotnik Čurič Vid Moški RADENSKA AS SLO20020804
11 . 111 Piskule Žiga Moški KK ADRIA MOBIL SLO20021213
12 . 131 Ornik Tomaž Moški KK TBP LENART SLO20020112
13 . 129 Bedek Drejc Moški TANIN SEVNICA SLO20020608
14 . 118 Klasinc Enej Moški PERUTNINA PTUJ SLO20021024
15 . 133 Rengeo Nikolaj Moški KK TROPOVCI SLO20021106
16 . 126 Kovač Štefan Moški KK SAVA KRANJ SLO20020615
17 . 130 Strmšek Miha Moški KK TBP LENART SLO20020926
18 . 124 Ziherl Luka Moški KK SAVA KRANJ SLO20021224
19 . 137 Kirinčić Karlo Moški BK Rijeka CRO20020420
20 . 135 Vuletić Ivan Moški BK Rijeka CRO20020506
21 . 116 Vidovič Filip Teo Moški PERUTNINA PTUJ SLO20021103
DEKLICE C (WU13)-Ž
1 . 155 Kranjec Žagar Hana Ženski BTC CITY LJUBLJANA SLO20050609
2 . 151 Moroz Nuša Ženski KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20040221
3 . 154 Kalan Neja Ženski KK SAVA KRANJ SLO20040921
4 . 152 Čuk Špela Ženski KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20040512
5 . 153 Novak Ivana Rosa Ženski KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20070809
DEKLICE B (WU15/1)-Ž
1 . 173 Čemažar Klara Ženski BTC CITY LJUBLJANA SLO20030815
2 . 171 Prevc Eva Ženski KK SAVA KRANJ SLO20030829
3 . 172 Hamler Tajda Ženski KK TBP LENART SLO20031219
DEKLICE A (WU15/2)-Ž
1 . 182 Ahačič Ana Ženski KK SAVA KRANJ SLO20021025
2 . 181 Sušnik Tjaša Ženski KK SAVA KRANJ SLO20020803
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 192 Debenec Sara Ženski BTC CITY LJUBLJANA SLO20000228
2 . 194 Čargonja Dorotea Ženski BK Rijeka CRO20000818

Komentarji

 

Mobile content