Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: GP ADRIA MOBIL 2016

Cestno kolesarstvo Tekma:GP ADRIA MOBIL 2016 Datum:03.04.2016
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Code u010cas vou017enje Zaostanek
ELITE-M
1 . 233 FILIPPO FORTIN Moški ITA GM Europa Ovini ITA19890201 GME 04:13:24 --
2 . 72 ALBERTO CECCHIN Moški ITA Team Roth
3 . 153 EUGENIO BANI Moški ITA Amore&Vita - Selle SMP
4 . 5 Per David Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR)
5 . 11 CLEMENS FANKHAUSER Moški AUT Tirol cycling team
6 . 46 DANIEL SCHORN Moški AUT TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS
7 . 134 Korošec Rok Moški SLO RADENSKA LJUBLJANA
8 . 81 Bajc Andi Moški SLO TEAM AMPLATZ - BMC
9 . 175 RÄIM Mihkel Moški Cycling Academy Team
10 . 4 Katrašnik Gašper Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR)
11 . 152 MARCO ZAMPARELLA Moški ITA Amore&Vita - Selle SMP
12 . 17 MARTIN WEISS Moški AUT Tirol cycling team
13 . 112 OLEKSANDR SURUTKOVYCH Moški SYNERGY BAKU CYCLING PROJECT
14 . 156 REDI HALILAJ Moški Amore&Vita - Selle SMP
15 . 131 Finkšt Tilen Moški SLO RADENSKA LJUBLJANA
16 . 82 MAREK CANECKY Moški SVK Amplatz - BMC
17 . 51 GIACOMO BERLATO Moški ITA Nippo - Vini Fantini
18 . 125 Grošelj Žiga Moški SLO KK SAVA KRANJ
19 . 7 Bozic Jon Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR)
20 . 157 PIERPAOLO FICARA Moški ITA Amore&Vita - Selle SMP
21 . 21 FLORIAN BISSINGER Moški DEU WSA - Greenlife
22 . 92 EMANUEL KIŠERLOVSKI Moški CRO Meridiana Kamen Team
23 . 61 MILOŠ BORISAVLJEVIČ Moški SRB METALAC QUICK KRALJEVO
24 . 25 HELMUT TRETTWER Moški DEU WSA - Greenlife
25 . 86 MAXIMILIAN KUEN Moški AUT Amplatz - BMC
26 . 128 Čotar Luka Moški SLO KK SAVA KRANJ
27 . 111 MAKSYM AVERIN Moški SYNERGY BAKU CYCLING PROJECT
28 . 2 Fajt Kristjan Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR)
29 . 164 ROBERTO GIACOBAZZI Moški ITA Cycling Team Friuli
30 . 26 HANS-JÖRG LEOPOLD Moški AUT WSA - Greenlife
31 . 85 PETER KUSZTOR Moški HUN Amplatz - BMC
32 . 23 STEFAN POLL Moški AUT WSA - Greenlife
33 . 143 LUKAS PÖSSL Moški AUT Union Raiffeisen Radteam Tirol
34 . 3 Golčer Jure Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR)
35 . 158 DANILO CELANO Moški ITA Amore&Vita - Selle SMP ITA19891207 AMO 04:13:31 00:00:07
36 . 47 JAMES MCLAUGHLIN Moški TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS GBR19901002 RSW 04:13:34 00:00:10
37 . 44 STEPHAN RABITSCH Moški AUT TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS
38 . 113 Mugerli Matej Moški SLO SYNERGY BAKU CYCLING PROJECT
39 . 28 MICHAEL TAFERNER Moški AUT WSA - Greenlife AUT19930617 WSA 04:13:40 00:00:16
40 . 43 MARKUS EIBEGGER Moški AUT TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS
41 . 102 MARKO DANILOVIĆ Moški SRB Srbija SRB19930423 SRB 04:13:49 00:00:25
42 . 76 NICOLA TOFFALI Moški ITA Team Roth ITA19921020 ROT 04:13:55 00:00:31
43 . 174 Pavlič Marko Moški SLO CYCLING ACADEMY TEAM SLO19930209 CAT 04:14:22 00:00:58
44 . 56 ANTONIO NIBALI Moški ITA Nippo - Vini Fantini
45 . 115 MATIJA KVASINA Moški CRO SYNERGY BAKU CYCLING PROJECT
46 . 1 Rogina Radoslav Moški CRO ADRIA MOBIL (ADR)
47 . 235 DAVIDE PACCHIARDO Moški ITA GM Europa Ovini ITA19900530 GME 04:14:33 00:01:09
48 . 147 DANIEL EICHINGER Moški AUT Union Raiffeisen Radteam Tirol AUT19951023 OE4 04:14:50 00:01:26
49 . 231 IVAN BALYKIN Moški GM Europa Ovini
50 . 24 LUKAS SCHLEMMER Moški AUT WSA - Greenlife
51 . 192 MICHAE GAUBITZER Moški AUT ARBÖ SKR Duratec
52 . 137 Penko Izidor Moški SLO RADENSKA LJUBLJANA
53 . 94 Repse Uros Moški SLO Meridiana Kamen Team SLO19930805 MKT 04:14:52 00:01:28
54 . 123 Logar Tadej Moški SLO KK SAVA KRANJ
55 . 53 DANIELE COLLI Moški ITA Nippo - Vini Fantini
56 . 154 PAOLO LUNARDON Moški ITA Amore&Vita - Selle SMP
57 . 54 KAZUSHIGE KUBOKI Moški Nippo - Vini Fantini JPN19890606 NIP 04:18:53 00:05:29
58 . 171 GUILLAUME BOIVIN Moški Cycling Academy Team
59 . 176 GUY SAGIV Moški Cycling Academy Team ISR19941205 CAT 04:19:00 00:05:36
60 . 146 PAUL REDTENBACHER Moški AUT Union Raiffeisen Radteam Tirol AUT19950615 OE4 04:19:55 00:06:31
61 . 88 ANDREAS UMHALLER Moški AUT Amplatz - BMC
62 . 87 JÁNOS PELIKÁN Moški HUN Amplatz - BMC
63 . 101 MARKO STANKOVIĆ Moški SRB Srbija
64 . 132 Jenko Robi Moški SLO RADENSKA LJUBLJANA
65 . 104 NEBOJŠA JOVANOVIĆ Moški SRB Srbija
66 . 103 STEFAN STEFANOVIĆ Moški SRB Srbija
67 . 57 GENKI YAMAMOTO Moški Nippo - Vini Fantini
68 . 181 Novak Simon Moški SLO KK GREGA BOLE BLED
69 . 12 PATRICK GAMPER Moški AUT Tirol cycling team
70 . 177 Turek Daniel Moški CZE Cycling Academy Team
DNF71 . 6 Novak Domen Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) SLO19950712 ADR -- DNF
DNF72 . 8 Per Gorazd Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) SLO19970305 ADR -- DNF
DNF73 . 13 FLORIAN SCHIPFLINGER Moški AUT Tirol cycling team AUT19950304 TIR -- DNF
DNF74 . 14 DANIEL KATZMAYR Moški AUT Tirol cycling team AUT19970211 TIR -- DNF
DNF75 . 15 MARCEL NEUHAUSER Moški AUT Tirol cycling team AUT19970225 TIR -- DNF
DNF76 . 16 MARIO STOCK Moški AUT Tirol cycling team AUT19950917 TIR -- DNF
DNF77 . 22 Dallinger Christian Moški AUT LRV Steiermark AUT19970913 WSA -- DNF
DNF78 . 27 JAN SOKOL Moški AUT WSA - Greenlife AUT19900926 WSA -- DNF
DNF79 . 41 DANIEL AUER Moški AUT TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS AUT19941026 RSW -- DNF
DNF80 . 42 DANIEL BIEDERMANN Moški AUT TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS AUT19930324 RSW -- DNF
DNF81 . 45 LUKAS ZELLER Moški AUT TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS AUT19940920 RSW -- DNF
DNF82 . 48 ANDREAS WALZEL Moški AUT TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS AUT19950303 RSW -- DNF
DNF83 . 52 ANTONIO VIOLA Moški ITA Nippo - Vini Fantini ITA19900921 NIP -- DNF
DNF84 . 62 MILAN DRAGOJEVIĆ Moški SRB METALAC QUICK KRALJEVO SRB19960227 OE3 -- DNF
DNF85 . 63 NIKOLA KOZOMARA Moški SRB METALAC QUICK KRALJEVO SRB19911216 OE3 -- DNF
DNF86 . 64 DEJAN MARIČ Moški SRB METALAC QUICK KRALJEVO SRB19910921 OE3 -- DNF
DNF87 . 65 Ramšak Borut Moški SLO METALAC QUICK KRALJEVO SLO19861015 OE3 -- DNF
DNF88 . 71 OROZCO GADAY Lucas Moški Team Roth ARG19930220 ROT -- DNF
DNF89 . 73 MARCO D'URBANO Moški Team Roth ITA19910815 ROT -- DNF
DNF90 . 78 ANDREA ZORDAN Moški Team Roth ITA19920711 ROT -- DNF
DNF91 . 83 LUKAS STOIBER Moški Amplatz - BMC AUT19891117 AMP -- DNF
DNF92 . 91 Jabuka David Moški CRO Meridiana Kamen Team CRO19970218 MKT -- DNF
DNF93 . 93 JOSIP ČERKEZ Moški BIH Meridiana Kamen Team BIH19931026 MKT -- DNF
DNF94 . 95 Rigo Paolo Moški CRO Meridiana Kamen Team CRO19940201 MKT -- DNF
DNF95 . 98 MATEO FRANKOVIĆ Moški CRO Meridiana Kamen Team CRO19940805 MKT -- DNF
DNF96 . 105 ERNAD BEGANOVIĆ Moški Srbija SRB19960128 SRB -- DNF
DNF97 . 106 Ćatović Elvedin Moški BK „PARTIZAN“ BEOGRAD SRB19970704 SRB -- DNF
DNF98 . 107 IGOR ANTONIJEVIĆ Moški Srbija SRB19940824 SRB -- DNF
DNF99 . 108 ANDREJ GALOVIĆ Moški Srbija SRB19970329 SRB -- DNF
DNF100 . 114 ISMAIL ILIASOV Moški SYNERGY BAKU CYCLING PROJECT AZE19940802 BCP -- DNF
DNF101 . 122 Čibej Simon Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19971210 OE1 -- DNF
DNF102 . 124 Svab Jernej Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO11950826 OE1 -- DNF
DNF103 . 126 Poljanec Miha Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19950330 OE1 -- DNF
DNF104 . 127 Grošelj Matic Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19960405 OE1 -- DNF
DNF105 . 136 Miškulin Jure Moški SLO RADENSKA LJUBLJANA SLO19941105 RAR -- DNF
DNF106 . 138 Ručigaj Žiga Moški SLO RADENSKA LJUBLJANA SLO19951110 RAR -- DNF
DNF107 . 142 LUKAS BAUMANN Moški AUT Union Raiffeisen Radteam Tirol AUT19950929 OE4 -- DNF
DNF108 . 144 DANIEL KNAPP Moški AUT Union Raiffeisen Radteam Tirol AUT19961021 OE4 -- DNF
DNF109 . 145 DANIEL TSCHANY Moški AUT Union Raiffeisen Radteam Tirol AUT19960228 OE4 -- DNF
DNF110 . 151 MATTIA GAVAZZI Moški Amore&Vita - Selle SMP ITA19830614 AMO -- DNF
DNF111 . 155 URI MARTINS Moški Amore&Vita - Selle SMP MEX19900807 AMO -- DNF
DNF112 . 161 FILIPPO VIDOTTI Moški ITA Cycling Team Friuli ITA19971230 OE2 -- DNF
DNF113 . 162 DANIEL FAVARO Moški ITA Cycling Team Friuli ITA19961104 OE2 -- DNF
DNF114 . 163 MARCHI DE Mattia Moški ITA Cycling Team Friuli ITA19910603 OE2 -- DNF
DNF115 . 165 MONTE DE Davide Moški ITA Cycling Team Friuli ITA19970815 OE2 -- DNF
DNF116 . 166 ALEX BUTTAZZONI Moški ITA Cycling Team Friuli ITA19850311 OE2 -- DNF
DNF117 . 172 DAN CRAVEN Moški Cycling Academy Team NAM19830201 CAT -- DNF
DNF118 . 173 Migdal Wojciech Moški POL Cycling Academy Team POL19910327 CAT -- DNF
DNF119 . 178 YECHZKEL Aviv Moški Cycling academy ISR19940421 CAT -- DNF
DNF120 . 182 Veber Matic Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO19961122 OE5 -- DNF
DNF121 . 183 Pajek Luka Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO19960717 OE5 -- DNF
DNF122 . 184 Kranjc Martin Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO19961121 OE5 -- DNF
DNF123 . 185 Komel Patrik Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO19970102 OE5 -- DNF
DNF124 . 186 Barat Jure Moški SLO KK TROPOVCI SLO19970515 OE5 -- DNF
DNF125 . 191 PAU HOPFGARTNER Moški AUT ARBÖ SKR Duratec AUT19900128 OE7 -- DNF
DNF126 . 193 LANG Philip Moški AUT ARBÖ SKR Duratec AUT19920827 OE7 -- DNF
DNF127 . 194 DUNSER Luka Moški AUT ARBÖ SKR Duratec AUT19870616 OE7 -- DNF
DNF128 . 195 Eric Polansek Moški AUT RSC MCDonalds Klopeiner See AUT19920621 OE7 -- DNF
DNF129 . 196 PETER OCHSENHOFER Moški AUT ARBÖ SKR Duratec AUT19871222 OE7 -- DNF
DNF130 . 201 ISTVAN MOLNAR Moški HUN Mugen Race Team Prolog HUN19880715 OE6 -- DNF
DNF131 . 202 JOZSEF HARTMANN Moški HUN Mugen Race Team Prolog HUN19920812 OE6 -- DNF
DNF132 . 203 PETER VARGA Moški HUN Mugen Race Team Prolog HUN19930302 OE6 -- DNF
DNF133 . 204 Nimčević Dario Moški SRB BK Spartak SRB19970116 OE6 -- DNF
DNF134 . 205 MARK ZATHURECKY Moški HUN Mugen Race Team Prolog HUN19970722 OE6 -- DNF
DNF135 . 206 BALAZS BERTALAN Moški HUN Mugen Race Team Prolog HUN19970626 OE6 -- DNF
DNF136 . 211 DANIEL KIENZEL Moški AUT ARBÖ ASKÖ RLM OMYA Villach AUT19941104 OE8 -- DNF
DNF137 . 212 MARIO KIENZEL Moški AUT ARBÖ ASKÖ RLM OMYA Villach AUT19900727 OE8 -- DNF
DNF138 . 213 HANNO STEINER Moški AUT ARBÖ ASKÖ RLM OMYA Villach AUT19930405 OE8 -- DNF
DNF139 . 214 STEINER Martn Moški AUT ARBÖ ASKÖ RLM OMYA Villach AUT19850429 OE8 -- DNF
DNF140 . 215 MARTIN LESJAK Moški AUT ARBÖ ASKÖ RLM OMYA Villach AUT19941220 OE8 -- DNF
DNF141 . 221 Liha Muhamed Moški BIH BK Bihać BIH19971205 BIH -- DNF
DNF142 . 222 Mahmic Nedzad Moški BIH Bosna in Hercegovina BIH19970928 BIH -- DNF
DNF143 . 223 Crncevic Aleksa Moški BIH BK SUMMIT Banja Luka BIH19950214 BIH -- DNF
DNF144 . 224 ĐULUGA TREJIĆ Moški BIH Bosna in Hercegovina BIH19900629 BIH -- DNF
DNF145 . 225 MUJO KURTOVIĆ Moški BIH Bosna in Hercegovina BIH19920809 BIH -- DNF
DNF146 . 226 NEDIM ALAGIĆ Moški BIH Bosna in Hercegovina BIH19811019 BIH -- DNF
DNF147 . 232 SANTE DI Antonio Moški ITA GM Europa Ovini ITA19930925 GME -- DNF
DNF148 . 234 MORENO MARQUEZ José Moški GM Europa Ovini ESP19901220 GME -- DNF
DNF149 . 236 ANDREY SAZANOV Moški GM Europa Ovini RUS19940125 GME -- DNF
DNF150 . 55 NICOLAS MARINI Moški ITA Nippo - Vini Fantini ITA19930729 NIP -- DNS

Komentarji