Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: POKAL DRAGATUŠA 2016

Cestno kolesarstvo Tekma:POKAL DRAGATUŠA 2016 Datum:24.04.2016
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje Več
DEČKI D (U13)-M
1 . 20 Božnar Prosen Enej
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20050426 07:30:00 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20050426
Čas vožnje: 07:30:00
2 . 19 Flajs Maj
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20050128 07:31:00 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20050128
Čas vožnje: 07:31:00
3 . 10 KAFERLE Gaj
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20050826 07:59:00 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20050826
Čas vožnje: 07:59:00
4 . 16 ČUK Enej
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20050901 08:08:00 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20050901
Čas vožnje: 08:08:00
5 . 12 Černe Ožbej
KK GORJE
Moški SLO KK GORJE SLO20050819 08:12:00 >
Klub KK GORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20050819
Čas vožnje: 08:12:00
6 . 18 Sušnik Nejc
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20050519 08:24:00 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20050519
Čas vožnje: 08:24:00
7 . 11 Avbar Nejc
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20050409 08:50:00 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20050409
Čas vožnje: 08:50:00
8 . 17 Uvodič Jan
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20051022 09:15:00 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20051022
Čas vožnje: 09:15:00
DEČKI E (U13)-M
1 . 1 Tisovec Kristian
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20060322 03:44:00 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20060322
Čas vožnje: 03:44:00
2 . 2 Pšeničnik Matic
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20060210 03:47:00 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20060210
Čas vožnje: 03:47:00
3 . 6 Bevc Žan
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20070430 03:54:00 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20070430
Čas vožnje: 03:54:00
4 . 5 Judež Bine
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20061116 03:56:00 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20061116
Čas vožnje: 03:56:00
5 . 3 Peterlin Nejc
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20060817 03:58:00 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20060817
Čas vožnje: 03:58:00
6 . 139 LONGAR Sergej
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO2006 04:19:00 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO2006
Čas vožnje: 04:19:00
DNF7 . 4 Omrzel Jakob
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20060321 DNF >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20060321
Čas vožnje: DNF
DEČKI C (U13)-M
1 . 32 Badovinac Jošt
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20040124 0.71875 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20040124
u010cas vou017enje: 0.71875
2 . 29 Turk Aljaž
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20041223 17:16:00 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20041223
u010cas vou017enje: 17:16:00
3 . 30 Ravbar Anže
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20050511 17:16:00 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20050511
u010cas vou017enje: 17:16:00
4 . 33 Kenda Jan
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20040924 18:12:00 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20040924
u010cas vou017enje: 18:12:00
5 . 51 Podlesnik Grega
TANIN SEVNICA
Moški SLO TANIN SEVNICA SLO20040729 18:25:00 >
Klub TANIN SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20040729
u010cas vou017enje: 18:25:00
6 . 8 Skok Marcel
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20050523 18:25:00 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20050523
u010cas vou017enje: 18:25:00
7 . 52 Klopčič Leon
TANIN SEVNICA
Moški SLO TANIN SEVNICA SLO20041030 18:25:00 >
Klub TANIN SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20041030
u010cas vou017enje: 18:25:00
8 . 39 Kirbiš Primož
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20040922 18:25:00 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20040922
u010cas vou017enje: 18:25:00
9 . 46 Križnar Žan
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20041020 18:29:00 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20041020
u010cas vou017enje: 18:29:00
10 . 37 Svenšek Jan
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20040616 18:29:00 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20040616
u010cas vou017enje: 18:29:00
11 . 47 Košir Vid
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20041023 18:33:00 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20041023
u010cas vou017enje: 18:33:00
12 . 40 Hanžel Žan
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20040115 18:37:00 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20040115
u010cas vou017enje: 18:37:00
13 . 38 Rutnik Matevž
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20041215 18:56:00 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20041215
u010cas vou017enje: 18:56:00
14 . 41 Poljanec Jon
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20040926 18:56:00 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20040926
u010cas vou017enje: 18:56:00
15 . 59 Majnik Jure
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20050306 krog -1 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20050306
u010cas vou017enje: krog -1
16 . 34 Robič NAL JURE
KK GREGA BOLE BLED
Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO20041102 -- >
Klub KK GREGA BOLE BLED
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20041102
u010cas vou017enje: 00:00:00
17 . 36 Valenko Lovro
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20040423 krog -3 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20040423
u010cas vou017enje: krog -3
18 . 50 Dolinšek Jaka
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20040805 krog -3 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20040805
u010cas vou017enje: krog -3
19 . 49 Eržen Martin
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20040404 krog -3 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20040404
u010cas vou017enje: krog -3
20 . 35 Kolar Matej
KK GORJE
Moški SLO KK GORJE SLO20041103 krog -3 >
Klub KK GORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20041103
u010cas vou017enje: krog -3
21 . 28 Turk Jan
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20040611 krog -4 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20040611
u010cas vou017enje: krog -4
22 . 42 Muha Luka
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20040529 krog -4 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20040529
u010cas vou017enje: krog -4
23 . 43 Jeraj Nikolas
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20040613 krog -5 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20040613
u010cas vou017enje: krog -5
24 . 44 Debevec Jakob
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20040702 krog -5 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20040702
u010cas vou017enje: krog -5
DNF25 . 45 Petek Aljaž
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20040802 DNF >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20040802
u010cas vou017enje: DNF
DNF26 . 31 Mihalič Erik
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20040215 DNS >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20040215
u010cas vou017enje: DNS
DNF27 . 48 Kalan Žiga
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20040718 DNS >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20040718
u010cas vou017enje: DNS
DNF28 . 53 Šuk Vito
BK Perfa
Moški CRO BK Perfa CRO20040116 DNS >
Klub BK Perfa
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO20040116
u010cas vou017enje: DNS
DNF29 . 54 Kucelj Patrik
BK Perfa
Moški CRO BK Perfa CRO20040530 DNS >
Klub BK Perfa
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO20040530
u010cas vou017enje: DNS
DNF30 . 55 Grden Antonio
BK Perfa
Moški CRO BK Perfa CRO20040613 DNS >
Klub BK Perfa
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO20040613
u010cas vou017enje: DNS
DNF31 . 56 Erdelić Igor
BK Perfa
Moški CRO BK Perfa CRO20040409 DNS >
Klub BK Perfa
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO20040409
u010cas vou017enje: DNS
DNF32 . 57 Gojković Nicolas
BK Zadar
Moški CRO BK Zadar cro20040626 DNS >
Klub BK Zadar
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: cro20040626
u010cas vou017enje: DNS
DNF33 . 58 Dokoza Roko
BK Zadar
Moški CRO BK Zadar cro20040408 DNS >
Klub BK Zadar
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: cro20040408
u010cas vou017enje: DNS
DEČKI B (U15/1)-M
1 . 65 Špoljar Jaka
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030304 00:44:00 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030304
u010cas vou017enje: 00:44:00
2 . 96 Jablanovec Luka
KK TROPOVCI
Moški SLO KK TROPOVCI SLO20031106 01:33:00 >
Klub KK TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20031106
u010cas vou017enje: 01:33:00
3 . 67 Misini Denis
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030702 01:34:00 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030702
u010cas vou017enje: 01:34:00
4 . 93 Rojko Nik
KK TBP LENART
Moški SLO KK TBP LENART SLO20030107 02:34:00 >
Klub KK TBP LENART
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030107
u010cas vou017enje: 02:34:00
5 . 72 Gregorič David
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030404 03:34:00 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030404
u010cas vou017enje: 03:34:00
6 . 68 Jordan Adam
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030121 04:34:00 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030121
u010cas vou017enje: 04:34:00
7 . 66 Polovič Nino
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030614 05:34:00 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030614
u010cas vou017enje: 05:34:00
8 . 76 Žnidar Žan
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030224 06:34:00 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030224
u010cas vou017enje: 06:34:00
9 . 81 Jeromel Vid
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030425 01:56:00 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030425
u010cas vou017enje: 01:56:00
10 . 90 Krč Aljaž
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20030423 01:56:00 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030423
u010cas vou017enje: 01:56:00
11 . 70 Hočevar Tin
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20031007 01:56:00 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20031007
u010cas vou017enje: 01:56:00
12 . 83 Tomšič Dan Andrej
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20030205 01:56:00 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030205
u010cas vou017enje: 01:56:00
13 . 63 Turk Jaka
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20031030 1.08125 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20031030
u010cas vou017enje: 1.08125
14 . 73 Skok Aleš
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20031231 02:03:00 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20031231
u010cas vou017enje: 02:03:00
15 . 88 JOVAN TIM
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20030711 02:12:00 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030711
u010cas vou017enje: 02:12:00
16 . 75 Gnezda Nace
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20030219 02:12:00 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030219
u010cas vou017enje: 02:12:00
17 . 92 Jeromel Taj
TANIN SEVNICA
Moški SLO TANIN SEVNICA SLO20031011 02:12:00 >
Klub TANIN SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20031011
u010cas vou017enje: 02:12:00
18 . 78 Poropat Žan Aljaž
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030925 02:12:00 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030925
u010cas vou017enje: 02:12:00
19 . 74 Novak David Svit
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20031219 KROG -4 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20031219
u010cas vou017enje: KROG -4
20 . 85 PAVRIČ MARK
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20030212 KROG -5 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030212
u010cas vou017enje: KROG -5
21 . 87 Levstik Kristjan
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20030516 KROG -5 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030516
u010cas vou017enje: KROG -5
22 . 79 Markovič Luka
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030422 KROG -5 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030422
u010cas vou017enje: KROG -5
23 . 77 Rutnik Andraž
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030524 KROG -6 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030524
u010cas vou017enje: KROG -6
24 . 82 Weisseisen Jan
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20030525 KROG -6 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030525
u010cas vou017enje: KROG -6
25 . 86 Oven Martin
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20031203 KROG -6 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20031203
u010cas vou017enje: KROG -6
DNF26 . 89 Brezovšek Nejc
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20030212 DNS >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030212
u010cas vou017enje: DNS
DNF27 . 84 Skukan Gašper
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20030131 DNS >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030131
u010cas vou017enje: DNS
DNF28 . 71 Hajsinger Janko
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030626 DNS >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030626
u010cas vou017enje: DNS
DNF29 . 69 Jamnik Jan
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030214 DNS >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030214
u010cas vou017enje: DNS
DNF30 . 64 Tavčar Jaša
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030105 DNS >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030105
u010cas vou017enje: DNS
DEČKI A (U15/2)-M
1 . 103 Glivar Gal
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20020501 1.34375 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020501
u010cas vou017enje: 1.34375
2 . 118 Vandur Gaber
TANIN SEVNICA
Moški SLO TANIN SEVNICA SLO20020528 1.34375 >
Klub TANIN SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020528
u010cas vou017enje: 1.34375
3 . 104 Colnar Aljaž
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20020216 08:39:00 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020216
u010cas vou017enje: 08:39:00
4 . 108 Praprotnik Čurič Vid
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20020804 08:48:00 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020804
u010cas vou017enje: 08:48:00
5 . 121 Ornik Tomaž
KK TBP LENART
Moški SLO KK TBP LENART SLO20020112 09:02:00 >
Klub KK TBP LENART
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020112
u010cas vou017enje: 09:02:00
6 . 107 Klasinc Enej
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20021024 09:02:00 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20021024
u010cas vou017enje: 09:02:00
7 . 109 PAULIČ GAŠPER
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20020927 09:02:00 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020927
u010cas vou017enje: 09:02:00
8 . 120 Strmšek Miha
KK TBP LENART
Moški SLO KK TBP LENART SLO20020926 09:02:00 >
Klub KK TBP LENART
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020926
u010cas vou017enje: 09:02:00
9 . 111 DRAŠLER ANŽE
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20020628 09:02:00 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020628
u010cas vou017enje: 09:02:00
10 . 101 Piskule Žiga
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20021213 09:02:00 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20021213
u010cas vou017enje: 09:02:00
11 . 119 Bedek Drejc
TANIN SEVNICA
Moški SLO TANIN SEVNICA SLO20020608 09:07:00 >
Klub TANIN SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020608
u010cas vou017enje: 09:07:00
12 . 106 Muršec Miha
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20020325 09:32:00 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020325
u010cas vou017enje: 09:32:00
13 . 125 Rengeo Nikolaj
KK TROPOVCI
Moški SLO KK TROPOVCI SLO20021106 Krog -3 >
Klub KK TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20021106
u010cas vou017enje: Krog -3
14 . 117 Durkov Gregor
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20020320 Krog -9 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020320
u010cas vou017enje: Krog -9
15 . 116 Kovač Štefan
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20020615 Krog -9 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020615
u010cas vou017enje: Krog -9
16 . 124 Brus Matej
KK TBP LENART
Moški SLO KK TBP LENART SLO20020913 -- >
Klub KK TBP LENART
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020913
u010cas vou017enje: 00:00:00
17 . 122 Mokič Tino
KK TBP LENART
Moški SLO KK TBP LENART SLO20020607 -- >
Klub KK TBP LENART
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020607
u010cas vou017enje: 00:00:00
18 . 115 Rutar Tim
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20021125 -- >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20021125
u010cas vou017enje: 00:00:00
19 . 114 Ziherl Luka
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20021224 -- >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20021224
u010cas vou017enje: 00:00:00
20 . 105 Vidovič Filip Teo
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20021103 -- >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20021103
u010cas vou017enje: 00:00:00
DNF22 . 102 Peterlin Gal
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20020126 DNS >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020126
u010cas vou017enje: DNS
DNF23 . 113 Bašelj Jaša
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20020614 DNS >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020614
u010cas vou017enje: DNS
DNF24 . 126 Lončar Luka
BK Perfa
Moški CRO BK Perfa CRO20020703 DNS >
Klub BK Perfa
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO20020703
u010cas vou017enje: DNS
DNF25 . 127 Jakopović Jani
BK Perfa
Moški CRO BK Perfa CRO20021026 DNS >
Klub BK Perfa
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO20021026
u010cas vou017enje: DNS
DNF26 . 128 Čićko Sebastijan
BK Perfa
Moški CRO BK Perfa CRO20020529 DNS >
Klub BK Perfa
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO20020529
u010cas vou017enje: DNS
DNF27 . 129 Gojković Oliver
BK Zadar
Moški CRO BK Zadar CRO20021103 DNS >
Klub BK Zadar
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO20021103
u010cas vou017enje: DNS
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 4 Omrzel Aljaž
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20001231 19:07:00 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20001231
Čas vožnje: 19:07:00
2 . 38 Jančar Žiga
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20000117 19:07:00 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000117
Čas vožnje: 19:07:00
3 . 28 Hozjan Marko
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20000320 19:07:00 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000320
Čas vožnje: 19:07:00
4 . 16 Skok Anže
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20000915 19:07:00 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000915
Čas vožnje: 19:07:00
5 . 35 Kimovec Žan Mark
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20000224 19:07:00 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000224
Čas vožnje: 19:07:00
6 . 53 Gungl Maj
KK TBP LENART
Moški SLO KK TBP LENART SLO20000221 19:07:00 >
Klub KK TBP LENART
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000221
Čas vožnje: 19:07:00
7 . 2 Rataj Žan
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20000925 19:07:00 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000925
Čas vožnje: 19:07:00
8 . 14 Bahč Gregor
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20000826 19:09:00 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000826
Čas vožnje: 19:09:00
9 . 27 Malovič Nace
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20000912 19:11:00 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000912
Čas vožnje: 19:11:00
10 . 50 Čadež David
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20000912 19:16:00 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000912
Čas vožnje: 19:16:00
11 . 10 Colnar Martin
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20000629 19:20:00 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000629
Čas vožnje: 19:20:00
12 . 12 Bevc Jan
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20010404 19:29:00 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010404
Čas vožnje: 19:29:00
13 . 5 Murn Boštjan
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20010115 19:53:00 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010115
Čas vožnje: 19:53:00
14 . 6 Kovačič Rok
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20010117 krog -1 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010117
Čas vožnje: krog -1
15 . 43 Čemažar Jaka
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20010215 krog -7 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010215
Čas vožnje: krog -7
16 . 37 Jeretina Marko
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20011007 krog -7 >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20011007
Čas vožnje: krog -7
17 . 47 Pirih Aleš
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20000306 krog -7 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000306
Čas vožnje: krog -7
18 . 19 Pajek Benjamin
KK GREGA BOLE BLED
Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO20010402 -- >
Klub KK GREGA BOLE BLED
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010402
Čas vožnje: 00:00:00
19 . 7 Kostanjšek Jan
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20000429 -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000429
Čas vožnje: 00:00:00
20 . 41 Cunder Martin
RADENSKA AS
Moški SLO RADENSKA AS SLO20000805 -- >
Klub RADENSKA AS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000805
Čas vožnje: 00:00:00
DEKLICE C (WU13)-Ž
1 . 26 Kalan Neja
KK SAVA KRANJ
Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20040921 07:09:00 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20040921
Čas vožnje: 07:09:00
2 . 24 Moroz Nuša
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20040221 07:10:00 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20040221
Čas vožnje: 07:10:00
DEKLICE B (WU15/1)-Ž
1 . 60 Prevc Eva
KK SAVA KRANJ
Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20030829 18:37:00 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20030829
Čas vožnje: 18:37:00
2 . 61 Hamler Tajda
KK TBP LENART
Ženski SLO KK TBP LENART SLO20031219 18:55:00 >
Klub KK TBP LENART
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20031219
Čas vožnje: 18:55:00
DNF3 . 59 Šmit Maruša
KK GORJE
Ženski SLO KK GORJE SLO20030517 DNS >
Klub KK GORJE
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20030517
Čas vožnje: DNS
DNF4 . 62 Čemažar Klara
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO20030815 DNS >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20030815
Čas vožnje: DNS
DEKLICE A (WU15/2)-Ž
1 . 100 Ahačič Ana
KK SAVA KRANJ
Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20021025 01:55:00 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20021025
Čas vožnje: 01:55:00
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 141 Jenko Katja
KK SAVA KRANJ
Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20010630 01:05:00 >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20010630
Čas vožnje: 01:05:00
STAREJŠE MLADINKE (WJ)-Ž
1 . 134 Penko Karin
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19990803 00:50:00 >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19990803
Čas vožnje: 00:50:00
2 . 132 Zajc Hajdi
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19981215 00:50:00 >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19981215
Čas vožnje: 00:50:00
3 . 135 Berlan Ula
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19980505 01:52:00 >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19980505
Čas vožnje: 01:52:00
4 . 131 Žavbi Kunaver Saša
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19980320 krog -1 >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19980320
Čas vožnje: krog -1
5 . 130 Ustar Maša Pia
KK ADRIA MOBIL
Ženski SLO KK ADRIA MOBIL SLO19990901 krog -1 >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19990901
Čas vožnje: krog -1
6 . 136 Bečan Lucija
BTC CITY LJUBLJANA
Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19990302 krog -1 >
Klub BTC CITY LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19990302
Čas vožnje: krog -1

Komentarji

 

Mobile content