Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: GP RONDO 2016

Cestno kolesarstvo Tekma:GP RONDO 2016 Datum:12.06.2016
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje
DEČKI D (U13) -M
1 . 43 Flajs Maj Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20050128 0.53125
2 . 26 Majnik Jure Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20050306 0.53125
3 . 22 Černe Ožbej Moški SLO KK GORJE SLO20050819 0.53125
4 . 14 Eržen Žak Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20051019 13:05:00
5 . 38 Sušnik Nejc Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20050519 13:25:00
6 . 12 Kaferle Gaj Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20050826 13:25:00
7 . 37 Uvodič Jan Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20051022 13:25:00
8 . 36 Čuk Enej Moški SLO RADENSKA AS SLO20050901 13:25:00
9 . 17 Avbar Nejc Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20050409 13:25:00
10 . 27 Krevs Marcel Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20050802 13:25:00
DNF11 . 46 Božnar Prosen Enej Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20050426 DNF
DNS12 . 7 Peterlin Luka Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20050729 DNS
DNS13 . 30 Šteblaj Jan Moški SLO RADENSKA AS SLO20050224 DNS
DNS14 . 31 Sirk Teo Moški SLO RADENSKA AS SLO20050612 DNS
DEČKI E (U13) -M
1 . 9 Omrzel Jakob Moški SLO KK ADRIA MOBIL --
2 . 13 Judež Bine Moški SLO KK ADRIA MOBIL --
3 . 6 Pšeničnik Matic Moški SLO KK ADRIA MOBIL --
4 . 3 Tisovec Kristian Moški SLO KK ADRIA MOBIL --
5 . 8 Peterlin Nejc Moški SLO KK ADRIA MOBIL --
6 . 15 Bevc Žan Moški SLO KK ADRIA MOBIL --
7 . 11 Longar Sergej Moški SLO KK ADRIA MOBIL --
DEČKI C (U13)-M
1 . 5 Ravbar Anže Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20050511 18:31:00
2 . 39 Petek Aljaž Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20040802 18:38:00
3 . 2 Turk Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20041223 18:38:00
4 . 18 Skok Marcel Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20050523 18:40:00
5 . 19 Kenda Jan Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20040924 18:40:00
6 . 47 Podlesnik Grega Moški SLO TANIN SEVNICA SLO20040729 18:55:00
7 . 16 Badovinac Jošt Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20040124 18:55:00
8 . 40 Križnar Žan Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20041020 18:55:00
9 . 48 Klopčič Leon Moški SLO TANIN SEVNICA SLO20041030 19:15:00
10 . 28 Kirbiš Primož Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20040922 19:15:00
11 . 41 Košir Vid Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20041023 19:15:00
12 . 24 Svenšek Jan Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20040616 19:15:00
13 . 32 Poljanec Jon Moški SLO RADENSKA AS SLO20040926 --
14 . 25 Rutnik Matevž Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20041215 --
15 . 29 Hanžel Žan Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20040115 --
16 . 45 Dolinšek Jaka Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20040805 --
17 . 42 Kalan Žiga Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20040718 --
18 . 21 Kolar Matej Moški SLO KK GORJE SLO20041103 --
19 . 23 Valenko Lovro Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20040423 --
20 . 1 Turk Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20040611 --
DNS 44 Eržen Martin Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20040404 DNS
DNS 35 Debevec Jakob Moški SLO RADENSKA AS SLO20040702 DNS
DNS 33 Muha Luka Moški SLO RADENSKA AS SLO20040529 DNS
DNS 20 Robič Nal Jure Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO20041102 DNS
DNS 10 Mihalič Erik Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20040215 DNS
DNS 34 Jeraj Nikolas Moški SLO RADENSKA AS SLO20040613 DNS
DEČKI B (U15/1)-M
1 . 53 Špoljar Jaka Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030304 --
2 . 86 Jablanovec Luka Moški SLO KK TROPOVCI SLO20031106 --
3 . 83 Rojko Nik Moški SLO KK TBP LENART SLO20030107 --
4 . 57 Jordan Adam Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030121 --
5 . 54 Polovič Nino Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030614 --
6 . 64 Žnidar Žan Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030224 --
7 . 79 Krč Aljaž Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20030423 --
8 . 61 Gregorič David Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030404 --
9 . 56 Misini Denis Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030702 --
10 . 69 Jeromel Vid Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030425 --
11 . 88 Juras Josip Moški CRO Biciklistički klub FORTICA CRO20030918 --
12 . 68 Majnik Andrej Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030509 --
13 . 71 Tomšič Dan Andrej Moški SLO RADENSKA AS SLO20030205 --
14 . 51 Turk Jaka Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20031030 --
15 . 59 Hočevar Tin Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20031007 --
16 . 76 JOVAN TIM Moški SLO RADENSKA AS SLO20030711 --
17 . 67 Markovič Luka Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030422 --
18 . 80 Jenčič Lan Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20030718 --
19 . 72 Skukan Gašper Moški SLO RADENSKA AS SLO20030131 --
20 . 52 Tavčar Jaša Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030105 --
21 . 81 Jeromel Taj Moški SLO TANIN SEVNICA SLO20031011 --
22 . 77 Brezovšek Nejc Moški SLO RADENSKA AS SLO20030212 --
23 . 70 Weisseisen Jan Moški SLO RADENSKA AS SLO20030525 --
24 . 65 Rutnik Andraž Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030524 --
25 . 75 Levstik Kristjan Moški SLO RADENSKA AS SLO20030516 --
26 . 60 Hajsinger Janko Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030626 --
27 . 62 Skok Aleš Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20031231 --
28 . 73 PAVRIČ MARK Moški SLO RADENSKA AS SLO20030212 --
29 . 78 Roblek Jan Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20030117 --
DEČKI A (U15/2)-M
1 . 91 Glivar Gal Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20020501 --
2 . 117 Miholjević Fran Moški CRO BK Rijeka CRO20020802 --
3 . 92 Colnar Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20020216 --
4 . 105 Vandur Gaber Moški SLO TANIN SEVNICA SLO20020528 --
5 . 104 Durkov Gregor Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20020320 --
6 . 97 PAULIČ GAŠPER Moški SLO RADENSKA AS SLO20020927 --
7 . 89 Piskule Žiga Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20021213 --
8 . 94 Muršec Miha Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20020325 --
9 . 95 Klasinc Enej Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20021024 --
10 . 112 Rengeo Nikolaj Moški SLO KK TROPOVCI SLO20021106 --
11 . 108 Ornik Tomaž Moški SLO KK TBP LENART SLO20020112 --
12 . 106 Bedek Drejc Moški SLO TANIN SEVNICA SLO20020608 --
13 . 107 Strmšek Miha Moški SLO KK TBP LENART SLO20020926 --
14 . 96 Praprotnik Čurič Vid Moški SLO RADENSKA AS SLO20020804 --
15 . 101 Bašelj Jaša Moški SLO RADENSKA AS SLO20020614 --
16 . 116 Paškalin Bruno Moški CRO Biciklistički klub FORTICA CRO20020314 --
17 . 109 Mokič Tino Moški SLO KK TBP LENART SLO20020607 --
18 . 111 Brus Matej Moški SLO KK TBP LENART SLO20020913 --
19 . 93 Vidovič Filip Teo Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20021103 --
20 . 103 Rutar Tim Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20021125 --
DEKLICE C (WU13)-Ž
1 . 119 Moroz Nuša Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20040221 0.53125
2 . 121 Kalan Neja Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20040921 0.53125
DEKLICE B (WU15/1)-Ž
1 . 126 Čemažar Klara Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO20030815 --
2 . 124 Prevc Eva Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20030829 --
3 . 125 Hamler Tajda Ženski SLO KK TBP LENART SLO20031219 --
DEKLICE A (WU15/2)-Ž
1 . 128 Ahačič Ana Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20021025 --
2 . 127 Sušnik Tjaša Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20020803 --
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 130 Debenec Sara Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO20000228 --
2 . 131 Posavec Mateja Ženski CRO BK Sveta Nedelja CRO20001107 --
3 . 129 Jenko Katja Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20010630 --

Komentarji