Prijave in naročila (0)
X

Rezultati za: PO SLOVENIJI 2016 (16.-19.6.2016)

Cestno kolesarstvo Tekma:PO SLOVENIJI 2016 (16.-19.6.2016) Datum:16.06.2016 etapa 1
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca
ELITE-M
1 . 53 JENS KEUKELEIRE Moški ORICA GreenEDGE
2 . 47 DIEGO ULISSI Moški LAMPRE - MERIDA
3 . 77 SCOTT THWAITES Moški Bora-Argon 18
4 . 52 JACK HAIG Moški ORICA GreenEDGE
5 . 94 FRANCESCO GAVAZZI Moški Androni Giocattoli - Sidermec
6 . 43 SACHA MODOLO Moški LAMPRE - MERIDA
7 . 62 MATARRANZ FRAILE Omar Moški Team Dimension Data
8 . 82 ENRICO BARBIN Moški Bardiani CSF
9 . 66 KRISTIAN SBARAGLI Moški Team Dimension Data
10 . 83 LUCA CHIRICO Moški Bardiani CSF
11 . 84 LORENZO ROTA Moški Bardiani CSF
12 . 72 CHRISTOPH PFINGSTEN Moški Bora-Argon 18
13 . 33 PAVEL KOCHETKOV Moški TEAM KATUSHA
14 . 92 GOMEZ BERNAL Egan Moški Androni Giocattoli - Sidermec
15 . 162 NICOLA GAFFURINI Moški Norda - MG. K VIS
16 . 125 NEGRI DE Pier Moški Nippo - Vini Fantini
17 . 163 MICHELE GAZZARA Moški Norda - MG. K VIS
18 . 104 ELIOT LIETAER Moški Topsport Vlaanderen - Baloise
19 . 101 TIER DE Floris Moški Topsport Vlaanderen - Baloise
20 . 71 JAN BARTA Moški Bora-Argon 18
21 . 2 Golčer Jure Moški KK ADRIA MOBIL SLO19771207
22 . 74 GREGOR MUHLBERGER Moški Bora-Argon 18
23 . 45 Pibernik Luka Moški LAMPRE - MERIDA SLO19931023
24 . 95 MIRKO SELVAGGI Moški Androni Giocattoli - Sidermec
25 . 1 Rogina Radoslav Moški KK ADRIA MOBIL CRO19790303
26 . 22 PAVEL BRUTT Moški Tinkoff
27 . 105 HECKE VAN Preben Moški Topsport Vlaanderen - Baloise
28 . 156 PETER KUSZTOR Moški TEAM AMPLATZ - BMC
29 . 34 REIN TAARAMAE Moški TEAM KATUSHA
30 . 96 ALESSIO TALIANI Moški Androni Giocattoli - Sidermec
31 . 91 FRANCO PELLIZOTTI Moški Androni Giocattoli - Sidermec
32 . 146 ANTONIO SANTORO Moški Meridiana Kamen Team
33 . 73 COSTA PIMENTA MENDES Moški Bora-Argon 18
34 . 108 OTTO VERGAERDE Moški Topsport Vlaanderen - Baloise
35 . 135 Ručigaj Žiga Moški RADENSKA LJUBLJANA SLO19951110
36 . 132 Korošec Rok Moški RADENSKA LJUBLJANA SLO19931124
37 . 86 SIMONE STERBINI Moški Bardiani CSF
38 . 103 TIM DECLERCQ Moški Topsport Vlaanderen - Baloise
39 . 97 AGUDELO TORRES Rodolfo Moški Androni Giocattoli - Sidermec
40 . 13 GIANNI MOSCON Moški Team SKY
41 . 164 STEFANO NARDELLI Moški Norda - MG. K VIS
42 . 166 MICHELE SCARTEZZINI Moški Norda - MG. K VIS
43 . 181 Brajkovic Jani Moški Slovenija SLO19831218
44 . 115 SERGEY NIKOLAEV Moški Gazprom-Rusvelo
45 . 123 ALESSANDRO BISOLTI Moški Nippo - Vini Fantini
46 . 158 HERMANN PERNSTEINER Moški TEAM AMPLATZ - BMC
47 . 112 ARTEM OVECHKIN Moški Gazprom-Rusvelo
48 . 127 IURI FILOSI Moški Nippo - Vini Fantini
49 . 23 PAWEL POLJANSKI Moški Tinkoff
50 . 107 JENS WALLAYS Moški Topsport Vlaanderen - Baloise
51 . 133 Maltar Bruno Moški RADENSKA LJUBLJANA CRO19941006
52 . 143 DAVIDE MUCELLI Moški Meridiana Kamen Team
53 . 41 Mohoric Matej Moški LAMPRE - MERIDA SLO19941019
54 . 54 CHRISTIAN MEIER Moški ORICA GreenEDGE
55 . 75 ANDREAS SCHILLINGER Moški Bora-Argon 18
56 . 116 ROMAN MAIKIN Moški Gazprom-Rusvelo
57 . 128 GIANFRANCO ZILIOLI Moški VINI FANTINI - NIPPO
58 . 32 VLADIMIR ISAYCHEV Moški TEAM KATUSHA
59 . 38 ALEKSEI TCATEVICH Moški TEAM KATUSHA
60 . 171 TOMÁŠ KOUDELA Moški SKC Tufo Prostejov
61 . 93 MARCO FRAPPORTI Moški Androni Giocattoli - Sidermec
62 . 51 MITCHELL DOCKER Moški ORICA GreenEDGE
63 . 36 NILS POLITT Moški TEAM KATUSHA
64 . 5 Per David Moški KK ADRIA MOBIL SLO19950213
65 . 184 Grošelj Žiga Moški KK SAVA KRANJ SLO19930831
66 . 21 MICHAEL GOGL Moški Tinkoff
67 . 17 ELIA VIVIANI Moški Team SKY
68 . 161 FRANCESCO DI Gian Moški Norda - MG. K VIS
69 . 182 Svab Jernej Moški KK SAVA KRANJ SLO19950826
70 . 187 Pavlič Marko Moški Slovenija SLO19930209
71 . 176 MAREK ŠIPOŠ Moški SKC Tufo Prostejov
72 . 174 WOJCIECH PSZCZOLARSKI Moški SKC Tufo Prostejov
73 . 186 Čotar Luka Moški KK SAVA KRANJ SLO19960421
74 . 136 Penko Izidor Moški RADENSKA LJUBLJANA SLO19960725
75 . 153 Kuen Maximilian Moški TEAM AMPLATZ - BMC
76 . 172 MATEJ ZAHALKA Moški SKC Tufo Prostejov
77 . 126 GIACOMO BERLATO Moški VINI FANTINI - NIPPO
78 . 122 DANIELE COLLI Moški VINI FANTINI - NIPPO
79 . 102 KETELE DE Kenny Moški Topsport Vlaanderen - Baloise
80 . 124 Bole Grega Moški VINI FANTINI - NIPPO SLO19850813
81 . 121 DAMIANO CUNEGO Moški VINI FANTINI - NIPPO
82 . 8 Per Gorazd Moški KK ADRIA MOBIL SLO19970305
83 . 185 Grošelj Matic Moški KK SAVA KRANJ SLO19960405
84 . 3 Drinovec Matej Moški KK ADRIA MOBIL SLO19910816
85 . 81 SIMONE VELASCO Moški Bardiani CSF
86 . 148 MATEO FRANKOVIĆ Moški Meridiana Kamen Team
87 . 165 NICCOLO' SALVIETTI Moški Norda - MG. K VIS
88 . 106 LERBERGHE VAN Bert Moški Topsport Vlaanderen - Baloise
89 . 42 ROBERTO FERRARI Moški LAMPRE - MERIDA
90 . 144 Repse Uros Moški Meridiana Kamen Team SLO19930805
91 . 35 ANTON VOROBYEV Moški TEAM KATUSHA
92 . 167 GIACOMO GIULIANI Moški Norda - MG. K VIS
93 . 141 MATTEO RABOTTINI Moški Meridiana Kamen Team
94 . 173 PETR HAMPL Moški SKC Tufo Prostejov
95 . 44 Kump Marko Moški LAMPRE - MERIDA SLO19880909
96 . 142 EMANUEL KIŠERLOVSKI Moški Meridiana Kamen Team
97 . 118 AYDAR ZAKARIN Moški Gazprom-Rusvelo
98 . 4 Katrašnik Gašper Moški KK ADRIA MOBIL SLO19950620
99 . 61 MARK CAVENDISH Moški Team Dimension Data
100 . 76 RUDIGER SELIG Moški Bora-Argon 18
101 . 65 MARK RENSHAW Moški Team Dimension Data
102 . 114 ANDREI SOLOMENNIKOV Moški Gazprom-Rusvelo
103 . 14 LARS NORDHAUG Petter Moški Team SKY
104 . 31 MAXIM BELKOV Moški TEAM KATUSHA
105 . 111 ALEXANDER FOLIFOROV Moški Gazprom-Rusvelo
106 . 55 KING CHEUNG Lok Moški ORICA GreenEDGE
107 . 37 ALEXANDER PORSEV Moški TEAM KATUSHA
108 . 24 BLAZQUEZ HERNANDEZ Jesus Moški Tinkoff
109 . 16 ECHAIDE ZANDIO Xabier Moški Team SKY
110 . 6 Novak Domen Moški ADRIA MOBIL (ADR) SLO19950712
111 . 157 MAREK CANECKY Moški TEAM AMPLATZ - BMC
112 . 67 NATHAN HAAS Moški Team Dimension Data
113 . 152 Tratnik Jan Moški TEAM AMPLATZ - BMC SLO19900223
114 . 68 JACO VENTER Moški Team Dimension Data
115 . 64 BERNHARD EISEL Moški Team Dimension Data
116 . 131 Jenko Robi Moški RADENSKA LJUBLJANA SLO19720319
117 . 134 Miškulin Jure Moški RADENSKA LJUBLJANA SLO19941105
118 . 183 Logar Tadej Moški KK SAVA KRANJ SLO19940117
119 . 15 ALEX PETERS Moški Team SKY
120 . 46 FEDERICO ZURLO Moški LAMPRE - MERIDA
121 . 154 ANDREAS UMHALLER Moški TEAM AMPLATZ - BMC
122 . 26 ERIK BASKA Moški Tinkoff
123 . 25 MICHAL KOLÁR Moški Tinkoff
124 . 113 ARTUR ERSHOV Moški Gazprom-Rusvelo
125 . 178 MATEJ ŠTIBINGR Moški SKC Tufo Prostejov
126 . 7 Bozic Jon Moški KK ADRIA MOBIL SLO19961116
127 . 138 Finkšt Tilen Moški RADENSKA LJUBLJANA SLO19970706
128 . 11 ANDREW FENN Moški Team SKY
129 . 85 ALESSANDRO TONELLI Moški Bardiani CSF
130 . 151 Bajc Andi Moški TEAM AMPLATZ - BMC SLO19881114
131 . 12 ELORRIAGA INTXAUSTI Benat Moški Team SKY
132 . 117 ALEXANDER EVTUSHENKO Moški Gazprom-Rusvelo
133 . 155 MARIO SCHOIBL Moški TEAM AMPLATZ - BMC
134 . 145 Jabuka David Moški Meridiana Kamen Team
135 . 175 LUDEK LICHNOVSKÝ Moški SKC Tufo Prostejov
136 . 177 LUKAS MATULA Moški SKC Tufo Prostejov
137 . 63 NICHOLAS DOUGALL Moški Team Dimension Data
138 . 147 VIOLA Michele Moški Meridiana Kamen Team
DNF139 . 98 DAVIDE VIGANO Moški Androni Giocattoli - Sidermec
DNF140 . 137 Jerkič Žan Moški RADENSKA LJUBLJANA SLO19960921
Cestno kolesarstvo Tekma:PO SLOVENIJI 2016 (16.-19.6.2016) Datum:17.06.2016 etapa 2
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub _empty_ u010cas Vou017enje u0160tevilo Krogov Zaostanek Zaostanek krogov Najhitreju0161i krog Licenca
1 . 34 REIN TAARAMAE Moški TEAM KATUSHA
2 . 52 JACK HAIG Moški ORICA GreenEDGE
3 . 92 GOMEZ BERNAL Egan Moški Androni Giocattoli - Sidermec
4 . 33 PAVEL KOCHETKOV Moški TEAM KATUSHA
5 . 2 Golčer Jure Moški KK ADRIA MOBIL SLO19771207
6 . 181 Brajkovic Jani Moški Slovenija SLO19831218
7 . 146 ANTONIO SANTORO Moški Meridiana Kamen Team
8 . 101 TIER DE Floris Moški Topsport Vlaanderen - Baloise
9 . 97 AGUDELO TORRES Rodolfo Moški Androni Giocattoli - Sidermec
10 . 73 COSTA PIMENTA MENDES Moški Bora-Argon 18
11 . 163 MICHELE GAZZARA Moški Norda - MG. K VIS
12 . 13 GIANNI MOSCON Moški Team SKY
13 . 71 JAN BARTA Moški Bora-Argon 18
14 . 104 ELIOT LIETAER Moški Topsport Vlaanderen - Baloise
15 . 91 FRANCO PELLIZOTTI Moški Androni Giocattoli - Sidermec
16 . 21 MICHAEL GOGL Moški Tinkoff
17 . 45 Pibernik Luka Moški LAMPRE - MERIDA SLO19931023
18 . 84 LORENZO ROTA Moški Bardiani CSF
19 . 1 Rogina Radoslav Moški KK ADRIA MOBIL CRO19790303
20 . 158 HERMANN PERNSTEINER Moški TEAM AMPLATZ - BMC
21 . 82 ENRICO BARBIN Moški Bardiani CSF
22 . 162 NICOLA GAFFURINI Moški Norda - MG. K VIS
23 . 22 PAVEL BRUTT Moški Tinkoff
24 . 85 ALESSANDRO TONELLI Moški Bardiani CSF
25 . 96 ALESSIO TALIANI Moški Androni Giocattoli - Sidermec
26 . 66 KRISTIAN SBARAGLI Moški Team Dimension Data
27 . 77 SCOTT THWAITES Moški Bora-Argon 18
28 . 23 PAWEL POLJANSKI Moški Tinkoff
29 . 164 STEFANO NARDELLI Moški Norda - MG. K VIS
30 . 62 MATARRANZ FRAILE Omar Moški Team Dimension Data
31 . 83 LUCA CHIRICO Moški Bardiani CSF
32 . 141 MATTEO RABOTTINI Moški Meridiana Kamen Team
33 . 156 PETER KUSZTOR Moški TEAM AMPLATZ - BMC
34 . 123 ALESSANDRO BISOLTI Moški VINI FANTINI - NIPPO
35 . 116 ROMAN MAIKIN Moški Gazprom-Rusvelo
36 . 6 Novak Domen Moški KK ADRIA MOBIL SLO19950712
37 . 95 MIRKO SELVAGGI Moški Androni Giocattoli - Sidermec
38 . 24 BLAZQUEZ HERNANDEZ Jesus Moški Tinkoff
39 . 153 Kuen Maximilian Moški TEAM AMPLATZ - BMC
40 . 103 TIM DECLERCQ Moški Topsport Vlaanderen - Baloise
41 . 16 ECHAIDE ZANDIO Xabier Moški Team SKY
42 . 75 ANDREAS SCHILLINGER Moški Bora-Argon 18
43 . 171 TOMÁŠ KOUDELA Moški SKC Tufo Prostejov
44 . 108 OTTO VERGAERDE Moški Topsport Vlaanderen - Baloise
45 . 94 FRANCESCO GAVAZZI Moški Androni Giocattoli - Sidermec
46 . 93 MARCO FRAPPORTI Moški Androni Giocattoli - Sidermec
47 . 144 Repse Uros Moški Meridiana Kamen Team SLO19930805
48 . 135 Ručigaj Žiga Moški RADENSKA LJUBLJANA SLO19951110
49 . 47 DIEGO ULISSI Moški LAMPRE - MERIDA
50 . 136 Penko Izidor Moški RADENSKA LJUBLJANA SLO19960725
51 . 36 NILS POLITT Moški TEAM KATUSHA
52 . 143 DAVIDE MUCELLI Moški Meridiana Kamen Team
53 . 142 EMANUEL KIŠERLOVSKI Moški Meridiana Kamen Team
54 . 81 SIMONE VELASCO Moški Bardiani CSF
55 . 53 JENS KEUKELEIRE Moški ORICA GreenEDGE
56 . 14 LARS NORDHAUG Petter Moški Team SKY
57 . 172 MATEJ ZAHALKA Moški SKC Tufo Prostejov
58 . 41 Mohoric Matej Moški LAMPRE - MERIDA SLO19941019
59 . 128 GIANFRANCO ZILIOLI Moški VINI FANTINI - NIPPO
60 . 55 KING CHEUNG Lok Moški ORICA GreenEDGE
61 . 106 LERBERGHE VAN Bert Moški Topsport Vlaanderen - Baloise
62 . 107 JENS WALLAYS Moški Topsport Vlaanderen - Baloise
63 . 86 SIMONE STERBINI Moški Bardiani CSF
64 . 177 LUKAS MATULA Moški SKC Tufo Prostejov
65 . 115 SERGEY NIKOLAEV Moški Gazprom-Rusvelo
66 . 32 VLADIMIR ISAYCHEV Moški TEAM KATUSHA
67 . 51 MITCHELL DOCKER Moški ORICA GreenEDGE
68 . 68 JACO VENTER Moški Team Dimension Data
69 . 121 DAMIANO CUNEGO Moški Meridiana Kamen Team
70 . 125 NEGRI DE Pier Moški Meridiana Kamen Team
71 . 3 Drinovec Matej Moški KK ADRIA MOBIL SLO19910816
72 . 5 Per David Moški KK ADRIA MOBIL SLO19950213
73 . 17 ELIA VIVIANI Moški Team SKY
74 . 37 ALEXANDER PORSEV Moški TEAM KATUSHA
75 . 38 ALEKSEI TCATEVICH Moški TEAM KATUSHA
76 . 166 MICHELE SCARTEZZINI Moški Norda - MG. K VIS
77 . 64 BERNHARD EISEL Moški Team Dimension Data
78 . 8 Per Gorazd Moški KK ADRIA MOBIL SLO19970305
79 . 126 GIACOMO BERLATO Moški VINI FANTINI - NIPPO
80 . 133 Maltar Bruno Moški RADENSKA LJUBLJANA CRO19941006
81 . 132 Korošec Rok Moški RADENSKA LJUBLJANA SLO19931124
82 . 105 HECKE VAN Preben Moški Topsport Vlaanderen - Baloise
83 . 35 ANTON VOROBYEV Moški TEAM KATUSHA
84 . 152 Tratnik Jan Moški TEAM AMPLATZ - BMC SLO19900223
85 . 46 FEDERICO ZURLO Moški LAMPRE - MERIDA
86 . 124 Bole Grega Moški VINI FANTINI - NIPPO SLO19850813
87 . 113 ARTUR ERSHOV Moški Gazprom-Rusvelo
88 . 165 NICCOLO' SALVIETTI Moški Norda - MG. K VIS
89 . 112 ARTEM OVECHKIN Moški Gazprom-Rusvelo
90 . 114 ANDREI SOLOMENNIKOV Moški Gazprom-Rusvelo
91 . 4 Katrašnik Gašper Moški KK ADRIA MOBIL SLO19950620
92 . 102 KETELE DE Kenny Moški Topsport Vlaanderen - Baloise
93 . 173 PETR HAMPL Moški SKC Tufo Prostejov
94 . 76 RUDIGER SELIG Moški Bora-Argon 18
95 . 182 Svab Jernej Moški KK SAVA KRANJ SLO19950826
96 . 122 DANIELE COLLI Moški VINI FANTINI - NIPPO
97 . 184 Grošelj Žiga Moški KK SAVA KRANJ SLO19930831
98 . 176 MAREK ŠIPOŠ Moški SKC Tufo Prostejov
99 . 65 MARK RENSHAW Moški Team Dimension Data
100 . 31 MAXIM BELKOV Moški TEAM KATUSHA
101 . 154 ANDREAS UMHALLER Moški TEAM AMPLATZ - BMC
102 . 111 ALEXANDER FOLIFOROV Moški Gazprom-Rusvelo
103 . 183 Logar Tadej Moški KK SAVA KRANJ SLO19940117
104 . 185 Grošelj Matic Moški KK SAVA KRANJ SLO19960405
105 . 167 GIACOMO GIULIANI Moški Norda - MG. K VIS
106 . 74 GREGOR MUHLBERGER Moški Bora-Argon 18
107 . 26 ERIK BASKA Moški Tinkoff
108 . 187 Pavlič Marko Moški Slovenija SLO19930209
109 . 178 MATEJ ŠTIBINGR Moški SKC Tufo Prostejov
110 . 11 ANDREW FENN Moški Team SKY
111 . 134 Miškulin Jure Moški RADENSKA LJUBLJANA SLO19941105
112 . 151 Bajc Andi Moški TEAM AMPLATZ - BMC SLO19881114
113 . 157 MAREK CANECKY Moški TEAM AMPLATZ - BMC
114 . 43 SACHA MODOLO Moški LAMPRE - MERIDA
115 . 42 ROBERTO FERRARI Moški LAMPRE - MERIDA
116 . 44 Kump Marko Moški LAMPRE - MERIDA SLO19880909
117 . 127 IURI FILOSI Moški VINI FANTINI - NIPPO
118 . 147 VIOLA Michele Moški Meridiana Kamen Team
119 . 161 FRANCESCO DI Gian Moški Norda - MG. K VIS
120 . 118 AYDAR ZAKARIN Moški Gazprom-Rusvelo
121 . 174 WOJCIECH PSZCZOLARSKI Moški SKC Tufo Prostejov
122 . 7 Bozic Jon Moški KK ADRIA MOBIL SLO19961116
123 . 186 Čotar Luka Moški KK SAVA KRANJ SLO19960421
124 . 145 Jabuka David Moški KK SAVA KRANJ
125 . 25 MICHAL KOLÁR Moški Tinkoff
126 . 63 NICHOLAS DOUGALL Moški Team Dimension Data
127 . 175 LUDEK LICHNOVSKÝ Moški SKC Tufo Prostejov
128 . 138 Finkšt Tilen Moški RADENSKA LJUBLJANA SLO19970706
129 . 131 Jenko Robi Moški RADENSKA LJUBLJANA SLO19720319
130 . 12 ELORRIAGA INTXAUSTI Benat Moški Team SKY
131 . 15 ALEX PETERS Moški Team SKY
132 . 148 MATEO FRANKOVIĆ Moški Meridiana Kamen Team
133 . 117 ALEXANDER EVTUSHENKO Moški Gazprom-Rusvelo
DNF134 . 54 CHRISTIAN MEIER Moški ORICA GreenEDGE
DNF135 . 67 NATHAN HAAS Moški Team Dimension Data
DNF136 . 61 MARK CAVENDISH Moški Team Dimension Data
DNF137 . 72 CHRISTOPH PFINGSTEN Moški Bora-Argon 18
DNF138 . 155 MARIO SCHOIBL Moški TEAM AMPLATZ - BMC
Cestno kolesarstvo Tekma:PO SLOVENIJI 2016 (16.-19.6.2016) Datum:18.06.2016 etapa 3
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca
1 . 47 DIEGO ULISSI Moški LAMPRE - MERIDA
2 . 34 REIN TAARAMAE Moški TEAM KATUSHA
3 . 62 MATARRANZ FRAILE Omar Moški Team Dimension Data
4 . 111 ALEXANDER FOLIFOROV Moški Gazprom-Rusvelo
5 . 52 JACK HAIG Moški ORICA GreenEDGE
6 . 71 JAN BARTA Moški Bora-Argon 18
7 . 112 ARTEM OVECHKIN Moški Gazprom-Rusvelo
8 . 73 COSTA PIMENTA MENDES Moški Bora-Argon 18
9 . 13 GIANNI *MOSCON Moški Team SKY
10 . 152 Tratnik Jan Moški TEAM AMPLATZ - BMC SLO19900223
11 . 104 ELIOT LIETAER Moški Topsport Vlaanderen - Baloise
12 . 91 FRANCO PELLIZOTTI Moški Androni Giocattoli - Sidermec
13 . 74 GREGOR *MUHLBERGER Moški Bora-Argon 18
14 . 84 LORENZO *ROTA Moški Bardiani CSF
15 . 15 ALEX *PETERS Moški Team SKY
16 . 96 ALESSIO TALIANI Moški Androni Giocattoli - Sidermec
17 . 181 Brajkovic Jani Moški Slovenija SLO19831218
18 . 2 Golčer Jure Moški KK ADRIA MOBIL SLO19771207
19 . 68 JACO VENTER Moški Team Dimension Data
20 . 92 GOMEZ *BERNAL Egan Moški Androni Giocattoli - Sidermec
21 . 163 MICHELE GAZZARA Moški Norda - MG. K VIS
22 . 128 GIANFRANCO ZILIOLI Moški Nippo - Vini Fantini
23 . 156 PETER KUSZTOR Moški TEAM AMPLATZ - BMC
24 . 94 FRANCESCO GAVAZZI Moški Androni Giocattoli - Sidermec
25 . 158 HERMANN PERNSTEINER Moški Amplatz - BMC
26 . 22 PAVEL BRUTT Moški Tinkoff
27 . 23 PAWEL POLJANSKI Moški Tinkoff
28 . 86 SIMONE STERBINI Moški Bardiani CSF
29 . 33 PAVEL KOCHETKOV Moški TEAM KATUSHA
30 . 115 SERGEY NIKOLAEV Moški Gazprom-Rusvelo
31 . 16 ECHAIDE ZANDIO Xabier Moški Team SKY
32 . 93 MARCO FRAPPORTI Moški Androni Giocattoli - Sidermec
33 . 141 MATTEO RABOTTINI Moški Meridiana Kamen Team
34 . 162 NICOLA GAFFURINI Moški Norda - MG. K VIS
35 . 133 Maltar Bruno Moški RADENSKA LJUBLJANA
36 . 101 TIER DE Floris Moški Topsport Vlaanderen - Baloise
37 . 45 Pibernik Luka Moški LAMPRE - MERIDA SLO19931023
38 . 97 AGUDELO TORRES Rodolfo Moški Androni Giocattoli - Sidermec
39 . 6 Novak Domen Moški KK ADRIA MOBIL
40 . 77 SCOTT THWAITES Moški Bora-Argon 18
41 . 166 MICHELE SCARTEZZINI Moški Norda - MG. K VIS
42 . 41 Mohoric Matej Moški LAMPRE - MERIDA
43 . 46 FEDERICO *ZURLO Moški LAMPRE - MERIDA
44 . 85 ALESSANDRO TONELLI Moški Bardiani CSF
45 . 31 MAXIM BELKOV Moški TEAM KATUSHA
46 . 126 GIACOMO BERLATO Moški Nippo - Vini Fantini
47 . 151 Bajc Andi Moški TEAM AMPLATZ - BMC SLO19881114
48 . 127 IURI FILOSI Moški VINI FANTINI - NIPPO
49 . 36 NILS *POLITT Moški TEAM KATUSHA
50 . 103 TIM DECLERCQ Moški Topsport Vlaanderen - Baloise
51 . 82 ENRICO BARBIN Moški Bardiani CSF
52 . 164 STEFANO NARDELLI Moški Norda - MG. K VIS
53 . 123 ALESSANDRO BISOLTI Moški VINI FANTINI - NIPPO
54 . 161 FRANCESCO DI Gian Moški Norda - MG. K VIS
55 . 121 DAMIANO CUNEGO Moški VINI FANTINI - NIPPO
56 . 102 KETELE DE Kenny Moški Topsport Vlaanderen - Baloise
57 . 107 JENS WALLAYS Moški Topsport Vlaanderen - Baloise
58 . 53 JENS KEUKELEIRE Moški ORICA GreenEDGE
59 . 66 KRISTIAN SBARAGLI Moški Team Dimension Data
60 . 1 Rogina Radoslav Moški KK ADRIA MOBIL CRO19790303
61 . 95 MIRKO SELVAGGI Moški Androni Giocattoli - Sidermec
62 . 14 LARS NORDHAUG Petter Moški Team SKY
63 . 75 ANDREAS SCHILLINGER Moški Bora-Argon 18
64 . 35 ANTON VOROBYEV Moški TEAM KATUSHA
65 . 187 Pavlič Marko Moški Slovenija SLO19930209
66 . 153 Kuen Maximilian Moški TEAM AMPLATZ - BMC
67 . 113 ARTUR ERSHOV Moški Gazprom-Rusvelo
68 . 118 AYDAR *ZAKARIN Moški Gazprom-Rusvelo
69 . 124 Bole Grega Moški CCC Polkowice SLO19850813
70 . 51 MITCHELL DOCKER Moški ORICA GreenEDGE
71 . 81 SIMONE *VELASCO Moški Bardiani CSF
72 . 136 Penko Izidor Moški RADENSKA LJUBLJANA
73 . 108 OTTO *VERGAERDE Moški Topsport Vlaanderen - Baloise
74 . 157 MAREK CANECKY Moški TEAM AMPLATZ - BMC
75 . 125 NEGRI DE Pier Moški VINI FANTINI - NIPPO
76 . 25 MICHAL KOLÁR Moški Tinkoff
77 . 184 Grošelj Žiga Moški KK SAVA KRANJ SLO19930831
78 . 132 Korošec Rok Moški RADENSKA LJUBLJANA SLO19931124
79 . 171 TOMÁŠ KOUDELA Moški SKC Tufo Prostejov
80 . 117 ALEXANDER EVTUSHENKO Moški Gazprom-Rusvelo
81 . 172 MATEJ ZAHALKA Moški SKC Tufo Prostejov
82 . 5 Per David Moški KK ADRIA MOBIL
83 . 37 ALEXANDER PORSEV Moški TEAM KATUSHA
84 . 138 Finkšt Tilen Moški RADENSKA LJUBLJANA
85 . 38 ALEKSEI TCATEVICH Moški TEAM KATUSHA
86 . 116 ROMAN MAIKIN Moški Gazprom-Rusvelo
87 . 43 SACHA MODOLO Moški LAMPRE - MERIDA
88 . 83 LUCA CHIRICO Moški Bardiani CSF
89 . 32 VLADIMIR ISAYCHEV Moški TEAM KATUSHA
90 . 76 RUDIGER SELIG Moški Bora-Argon 18
91 . 182 Svab Jernej Moški KK SAVA KRANJ
92 . 64 BERNHARD EISEL Moški Team Dimension Data
93 . 142 EMANUEL KIŠERLOVSKI Moški Meridiana Kamen Team
94 . 183 Logar Tadej Moški KK SAVA KRANJ
95 . 105 HECKE VAN Preben Moški Topsport Vlaanderen - Baloise
96 . 165 NICCOLO' SALVIETTI Moški Norda - MG. K VIS
97 . 24 BLAZQUEZ HERNANDEZ Jesus Moški Tinkoff
98 . 114 ANDREI SOLOMENNIKOV Moški Gazprom-Rusvelo
99 . 135 Ručigaj Žiga Moški RADENSKA LJUBLJANA
100 . 55 KING CHEUNG Lok Moški ORICA GreenEDGE
101 . 17 ELIA VIVIANI Moški Team SKY
102 . 147 VIOLA Michele Moški Meridiana Kamen Team
103 . 167 GIACOMO *GIULIANI Moški Norda - MG. K VIS
104 . 4 Katrašnik Gašper Moški KK ADRIA MOBIL
105 . 42 ROBERTO FERRARI Moški LAMPRE - MERIDA
106 . 173 PETR HAMPL Moški SKC Tufo Prostejov
107 . 146 ANTONIO SANTORO Moški Meridiana Kamen Team
108 . 122 DANIELE COLLI Moški VINI FANTINI - NIPPO
109 . 143 DAVIDE MUCELLI Moški Meridiana Kamen Team
110 . 44 Kump Marko Moški LAMPRE - MERIDA SLO19880909
111 . 106 LERBERGHE VAN Bert Moški Topsport Vlaanderen - Baloise
112 . 144 Repse Uros Moški Meridiana Kamen Team SLO19930805
113 . 11 ANDREW FENN Moški Team SKY
114 . 8 Per Gorazd Moški KK ADRIA MOBIL
115 . 176 MAREK *ŠIPOŠ Moški SKC Tufo Prostejov
116 . 26 ERIK *BASKA Moški Tinkoff
117 . 3 Drinovec Matej Moški KK ADRIA MOBIL SLO19910816
118 . 154 ANDREAS UMHALLER Moški TEAM AMPLATZ - BMC
119 . 65 MARK RENSHAW Moški Team Dimension Data
120 . 178 MATEJ *ŠTIBINGR Moški SKC Tufo Prostejov
121 . 63 NICHOLAS DOUGALL Moški Team Dimension Data
122 . 12 ELORRIAGA INTXAUSTI Benat Moški Team SKY
123 . 177 LUKAS MATULA Moški SKC Tufo Prostejov
124 . 186 Čotar Luka Moški KK SAVA KRANJ SLO20010124
125 . 7 Bozic Jon Moški KK ADRIA MOBIL
126 . 148 MATEO *FRANKOVIĆ Moški Meridiana Kamen Team
127 . 185 Grošelj Matic Moški KK SAVA KRANJ
128 . 145 Jabuka David Moški Meridiana Kamen Team
129 . 134 Miškulin Jure Moški RADENSKA LJUBLJANA
130 . 131 Jenko Robi Moški RADENSKA LJUBLJANA SLO19720319
131 . 175 LUDEK *LICHNOVSKÝ Moški SKC Tufo Prostejov
132 . 174 WOJCIECH PSZCZOLARSKI Moški SKC Tufo Prostejov
DNF133 . 21 MICHAEL GOGL Moški Tinkoff
Cestno kolesarstvo Tekma:PO SLOVENIJI 2016 (16.-19.6.2016) Datum:19.06.2016 etapa 4
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca
1 . 37 ALEXANDER PORSEV Moški TEAM KATUSHA
2 . 76 RUDIGER SELIG Moški Bora-Argon 18
3 . 66 KRISTIAN SBARAGLI Moški Team Dimension Data
4 . 106 LERBERGHE VAN Bert Moški Topsport Vlaanderen - Baloise
5 . 11 ANDREW FENN Moški Team SKY
6 . 5 Per David Moški KK ADRIA MOBIL SLO19950213
7 . 116 ROMAN MAIKIN Moški Gazprom-Rusvelo
8 . 43 SACHA MODOLO Moški LAMPRE - MERIDA
9 . 147 VIOLA Michele Moški Meridiana Kamen Team
10 . 17 ELIA VIVIANI Moški Team SKY
11 . 151 Bajc Andi Moški TEAM AMPLATZ - BMC SLO19881114
12 . 133 Maltar Bruno Moški RADENSKA LJUBLJANA CRO19941006
13 . 65 MARK RENSHAW Moški Team Dimension Data
14 . 126 GIACOMO BERLATO Moški VINI FANTINI - NIPPO
15 . 184 Grošelj Žiga Moški KK SAVA KRANJ SLO19930831
16 . 153 Kuen Maximilian Moški TEAM AMPLATZ - BMC
17 . 104 ELIOT LIETAER Moški Topsport Vlaanderen - Baloise
18 . 52 JACK HAIG Moški ORICA GreenEDGE
19 . 25 MICHAL KOLÁR Moški Tinkoff
20 . 156 PETER KUSZTOR Moški TEAM AMPLATZ - BMC
21 . 55 KING CHEUNG Lok Moški ORICA GreenEDGE
22 . 181 Brajkovic Jani Moški Slovenija SLO19831218
23 . 172 MATEJ ZAHALKA Moški SKC Tufo Prostejov
24 . 92 GOMEZ BERNAL Egan Moški Androni Giocattoli - Sidermec
25 . 73 COSTA PIMENTA MENDES Moški Bora-Argon 18
26 . 77 SCOTT THWAITES Moški Bora-Argon 18
27 . 163 MICHELE GAZZARA Moški Norda - MG. K VIS
28 . 91 FRANCO PELLIZOTTI Moški Androni Giocattoli - Sidermec
29 . 158 HERMANN PERNSTEINER Moški TEAM AMPLATZ - BMC
30 . 33 PAVEL KOCHETKOV Moški TEAM KATUSHA
31 . 166 MICHELE SCARTEZZINI Moški Norda - MG. K VIS
32 . 71 JAN BARTA Moški Bora-Argon 18
33 . 34 REIN TAARAMAE Moški TEAM KATUSHA
34 . 162 NICOLA GAFFURINI Moški Norda - MG. K VIS
35 . 114 ANDREI SOLOMENNIKOV Moški Gazprom-Rusvelo
36 . 2 Golčer Jure Moški KK ADRIA MOBIL SLO19771207
37 . 8 Per Gorazd Moški KK ADRIA MOBIL SLO19970305
38 . 97 AGUDELO TORRES Rodolfo Moški Androni Giocattoli - Sidermec
39 . 148 MATEO FRANKOVIĆ Moški Meridiana Kamen Team
40 . 1 Rogina Radoslav Moški KK ADRIA MOBIL CRO19790303
41 . 101 TIER DE Floris Moški Topsport Vlaanderen - Baloise
42 . 96 ALESSIO TALIANI Moški Androni Giocattoli - Sidermec
43 . 142 EMANUEL KIŠERLOVSKI Moški Meridiana Kamen Team
44 . 164 STEFANO NARDELLI Moški Norda - MG. K VIS
45 . 131 Jenko Robi Moški RADENSKA LJUBLJANA SLO19720319
46 . 157 MAREK CANECKY Moški TEAM AMPLATZ - BMC
47 . 95 MIRKO SELVAGGI Moški Androni Giocattoli - Sidermec
48 . 93 MARCO FRAPPORTI Moški Androni Giocattoli - Sidermec
49 . 22 PAVEL BRUTT Moški Tinkoff
50 . 64 BERNHARD EISEL Moški Team Dimension Data
51 . 171 TOMÁŠ KOUDELA Moški SKC Tufo Prostejov
52 . 26 ERIK BASKA Moški Tinkoff
53 . 94 FRANCESCO GAVAZZI Moški Androni Giocattoli - Sidermec
54 . 47 DIEGO ULISSI Moški LAMPRE - MERIDA
55 . 141 MATTEO RABOTTINI Moški Meridiana Kamen Team
56 . 42 ROBERTO FERRARI Moški LAMPRE - MERIDA
57 . 15 ALEX PETERS Moški Team SKY
58 . 13 GIANNI MOSCON Moški Team SKY
59 . 23 PAWEL POLJANSKI Moški Tinkoff
60 . 84 LORENZO ROTA Moški Bardiani CSF
61 . 62 MATARRANZ FRAILE Omar Moški Team Dimension Data
62 . 45 Pibernik Luka Moški LAMPRE - MERIDA SLO19931023
63 . 135 Ručigaj Žiga Moški RADENSKA LJUBLJANA SLO19951110
64 . 185 Grošelj Matic Moški KK SAVA KRANJ SLO19960405
65 . 68 JACO VENTER Moški Team Dimension Data
66 . 118 AYDAR ZAKARIN Moški Gazprom-Rusvelo
67 . 113 ARTUR ERSHOV Moški Gazprom-Rusvelo
68 . 176 MAREK ŠIPOŠ Moški SKC Tufo Prostejov
69 . 53 JENS KEUKELEIRE Moški ORICA GreenEDGE
70 . 75 ANDREAS SCHILLINGER Moški Bora-Argon 18
71 . 41 Mohoric Matej Moški LAMPRE - MERIDA SLO19941019
72 . 124 Bole Grega Moški VINI FANTINI - NIPPO SLO19850813
73 . 121 DAMIANO CUNEGO Moški VINI FANTINI - NIPPO
74 . 122 DANIELE COLLI Moški VINI FANTINI - NIPPO
75 . 3 Drinovec Matej Moški KK ADRIA MOBIL SLO19910816
76 . 74 GREGOR MUHLBERGER Moški Bora-Argon 18
77 . 16 ECHAIDE ZANDIO Xabier Moški Team SKY
78 . 182 Svab Jernej Moški KK SAVA KRANJ SLO19950826
79 . 173 PETR HAMPL Moški SKC Tufo Prostejov
80 . 144 Repse Uros Moški Meridiana Kamen Team SLO19930805
81 . 145 Jabuka David Moški Meridiana Kamen Team
82 . 7 Bozic Jon Moški KK ADRIA MOBIL SLO19961116
83 . 154 ANDREAS UMHALLER Moški TEAM AMPLATZ - BMC
84 . 183 Logar Tadej Moški KK SAVA KRANJ SLO19940117
85 . 46 FEDERICO ZURLO Moški LAMPRE - MERIDA
86 . 177 LUKAS MATULA Moški SKC Tufo Prostejov
87 . 51 MITCHELL DOCKER Moški ORICA GreenEDGE
88 . 132 Korošec Rok Moški RADENSKA LJUBLJANA SLO19931124
89 . 174 WOJCIECH PSZCZOLARSKI Moški SKC Tufo Prostejov
90 . 35 ANTON VOROBYEV Moški TEAM KATUSHA
91 . 81 SIMONE VELASCO Moški Bardiani CSF
92 . 102 KETELE DE Kenny Moški Topsport Vlaanderen - Baloise
93 . 36 NILS POLITT Moški TEAM KATUSHA
94 . 107 JENS WALLAYS Moški Topsport Vlaanderen - Baloise
95 . 24 BLAZQUEZ HERNANDEZ Jesus Moški Tinkoff
96 . 111 ALEXANDER FOLIFOROV Moški Gazprom-Rusvelo
97 . 117 ALEXANDER EVTUSHENKO Moški Gazprom-Rusvelo
98 . 115 SERGEY NIKOLAEV Moški Gazprom-Rusvelo
99 . 128 GIANFRANCO ZILIOLI Moški VINI FANTINI - NIPPO
100 . 125 NEGRI DE Pier Moški VINI FANTINI - NIPPO
101 . 123 ALESSANDRO BISOLTI Moški VINI FANTINI - NIPPO
102 . 63 NICHOLAS DOUGALL Moški Team Dimension Data
103 . 105 HECKE VAN Preben Moški Topsport Vlaanderen - Baloise
104 . 152 Tratnik Jan Moški TEAM AMPLATZ - BMC SLO19900223
105 . 85 ALESSANDRO TONELLI Moški Bardiani CSF
106 . 4 Katrašnik Gašper Moški KK ADRIA MOBIL SLO19950620
107 . 127 IURI FILOSI Moški Nippo - Vini Fantini
108 . 112 ARTEM OVECHKIN Moški Gazprom-Rusvelo
109 . 44 Kump Marko Moški LAMPRE - MERIDA SLO19880909
110 . 12 ELORRIAGA INTXAUSTI Benat Moški Team SKY
111 . 103 TIM DECLERCQ Moški Topsport Vlaanderen - Baloise
112 . 134 Miškulin Jure Moški RADENSKA LJUBLJANA SLO19941105
113 . 136 Penko Izidor Moški RADENSKA LJUBLJANA SLO19960725
114 . 138 Finkšt Tilen Moški RADENSKA LJUBLJANA SLO19970706
115 . 32 VLADIMIR ISAYCHEV Moški TEAM KATUSHA
116 . 31 MAXIM BELKOV Moški TEAM KATUSHA
117 . 167 GIACOMO GIULIANI Moški Norda - MG. K VIS
118 . 161 FRANCESCO DI Gian Moški Norda - MG. K VIS
119 . 175 LUDEK LICHNOVSKÝ Moški SKC Tufo Prostejov
120 . 82 ENRICO BARBIN Moški Bardiani CSF
121 . 178 MATEJ ŠTIBINGR Moški SKC Tufo Prostejov
122 . 83 LUCA CHIRICO Moški Bardiani CSF
123 . 186 Čotar Luka Moški KK SAVA KRANJ SLO19960421
124 . 86 SIMONE STERBINI Moški Bardiani CSF
DNF125 . 165 NICCOLO SALVIETTI Moški Norda - MG. K VIS
DNF126 . 38 ALEKSEI TCATEVICH Moški TEAM KATUSHA
DNF127 . 143 DAVIDE MUCELLI Moški Meridiana Kamen Team
DNF128 . 187 Pavlič Marko Moški Slovenija SLO19930209
DNF129 . 108 OTTO VERGAERDE Moški Topsport Vlaanderen - Baloise
DNF130 . 14 LARS NORDHAUG Petter Moški Team SKY
DNF131 . 6 Novak Domen Moški KK ADRIA MOBIL SLO19950712
Cestno kolesarstvo Tekma:PO SLOVENIJI 2016 (16.-19.6.2016) Datum:19.06.2016 Generalno
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca
1 . 34 REIN TAARAMAE Moški TEAM KATUSHA
2 . 52 JACK HAIG Moški ORICA GreenEDGE
3 . 71 JAN BARTA Moški Bora-Argon 18
4 . 92 GOMEZ BERNAL Egan Moški Androni Giocattoli - Sidermec
5 . 2 Golčer Jure Moški KK ADRIA MOBIL SLO19771207
6 . 104 ELIOT LIETAER Moški Topsport Vlaanderen - Baloise
7 . 73 COSTA PIMENTA MENDES Moški Bora-Argon 18
8 . 33 PAVEL KOCHETKOV Moški TEAM KATUSHA
9 . 181 Brajkovic Jani Moški Slovenija SLO19831218
10 . 91 FRANCO PELLIZOTTI Moški Androni Giocattoli - Sidermec
11 . 163 MICHELE GAZZARA Moški Norda - MG. K VIS
12 . 101 TIER DE Floris Moški Topsport Vlaanderen - Baloise
13 . 13 GIANNI MOSCON Moški Team SKY
14 . 97 AGUDELO TORRES Rodolfo Moški Androni Giocattoli - Sidermec
15 . 96 ALESSIO TALIANI Moški Androni Giocattoli - Sidermec
16 . 84 LORENZO ROTA Moški Bardiani CSF
17 . 158 HERMANN PERNSTEINER Moški TEAM AMPLATZ - BMC
18 . 162 NICOLA GAFFURINI Moški Norda - MG. K VIS
19 . 22 PAVEL BRUTT Moški Tinkoff
20 . 45 Pibernik Luka Moški LAMPRE - MERIDA SLO19931023
21 . 1 Rogina Radoslav Moški KK ADRIA MOBIL CRO19790303
22 . 66 KRISTIAN SBARAGLI Moški Team Dimension Data
23 . 77 SCOTT THWAITES Moški Bora-Argon 18
24 . 62 MATARRANZ FRAILE Omar Moški Team Dimension Data
25 . 156 PETER KUSZTOR Moški Amplatz - BMC
26 . 23 PAWEL POLJANSKI Moški Tinkoff
27 . 164 STEFANO NARDELLI Moški Norda - MG. K VIS
28 . 85 ALESSANDRO TONELLI Moški Bardiani CSF
29 . 47 DIEGO ULISSI Moški LAMPRE - MERIDA
30 . 95 MIRKO SELVAGGI Moški Androni Giocattoli - Sidermec
31 . 94 FRANCESCO GAVAZZI Moški Androni Giocattoli - Sidermec
32 . 82 ENRICO BARBIN Moški Bardiani CSF
33 . 116 ROMAN MAIKIN Moški Gazprom-Rusvelo
34 . 123 ALESSANDRO BISOLTI Moški VINI FANTINI - NIPPO
35 . 93 MARCO FRAPPORTI Moški Androni Giocattoli - Sidermec
36 . 141 MATTEO RABOTTINI Moški Meridiana Kamen Team
37 . 75 ANDREAS SCHILLINGER Moški Bora-Argon 18
38 . 171 TOMÁŠ KOUDELA Moški SKC Tufo Prostejov
39 . 135 Ručigaj Žiga Moški RADENSKA LJUBLJANA SLO19951110
40 . 153 Kuen Maximilian Moški TEAM AMPLATZ - BMC
41 . 103 TIM DECLERCQ Moški Topsport Vlaanderen - Baloise
42 . 53 JENS KEUKELEIRE Moški ORICA GreenEDGE
43 . 83 LUCA CHIRICO Moški Bardiani CSF
44 . 16 ECHAIDE ZANDIO Xabier Moški Team SKY
45 . 36 NILS POLITT Moški TEAM KATUSHA
46 . 41 Mohoric Matej Moški LAMPRE - MERIDA SLO19941019
47 . 128 GIANFRANCO ZILIOLI Moški VINI FANTINI - NIPPO
48 . 115 SERGEY NIKOLAEV Moški Gazprom-Rusvelo
49 . 166 MICHELE SCARTEZZINI Moški Norda - MG. K VIS
50 . 172 MATEJ ZAHALKA Moški SKC Tufo Prostejov
51 . 24 BLAZQUEZ HERNANDEZ Jesus Moški Tinkoff
52 . 142 EMANUEL KIŠERLOVSKI Moški Meridiana Kamen Team
53 . 133 Maltar Bruno Moški RADENSKA LJUBLJANA CRO19941006
54 . 107 JENS WALLAYS Moški Topsport Vlaanderen - Baloise
55 . 5 Per David Moški KK ADRIA MOBIL SLO19950213
56 . 144 Repse Uros Moški Meridiana Kamen Team SLO19930805
57 . 125 NEGRI DE Pier Moški VINI FANTINI - NIPPO
58 . 112 ARTEM OVECHKIN Moški Gazprom-Rusvelo
59 . 86 SIMONE STERBINI Moški Bardiani CSF
60 . 74 GREGOR MUHLBERGER Moški Bora-Argon 18
61 . 68 JACO VENTER Moški Team Dimension Data
62 . 51 MITCHELL DOCKER Moški ORICA GreenEDGE
63 . 81 SIMONE VELASCO Moški Bardiani CSF
64 . 55 KING CHEUNG Lok Moški ORICA GreenEDGE
65 . 184 Grošelj Žiga Moški KK SAVA KRANJ SLO19930831
66 . 136 Penko Izidor Moški RADENSKA LJUBLJANA SLO19960725
67 . 43 SACHA MODOLO Moški LAMPRE - MERIDA
68 . 106 LERBERGHE VAN Bert Moški Topsport Vlaanderen - Baloise
69 . 17 ELIA VIVIANI Moški Team SKY
70 . 132 Korošec Rok Moški RADENSKA LJUBLJANA SLO19931124
71 . 105 HECKE VAN Preben Moški Topsport Vlaanderen - Baloise
72 . 126 GIACOMO BERLATO Moški VINI FANTINI - NIPPO
73 . 32 VLADIMIR ISAYCHEV Moški TEAM KATUSHA
74 . 37 ALEXANDER PORSEV Moški TEAM KATUSHA
75 . 121 DAMIANO CUNEGO Moški VINI FANTINI - NIPPO
76 . 127 IURI FILOSI Moški VINI FANTINI - NIPPO
77 . 114 ANDREI SOLOMENNIKOV Moški Gazprom-Rusvelo
78 . 76 RUDIGER SELIG Moški Bora-Argon 18
79 . 64 BERNHARD EISEL Moški Team Dimension Data
80 . 152 Tratnik Jan Moški TEAM AMPLATZ - BMC SLO19900223
81 . 8 Per Gorazd Moški KK ADRIA MOBIL SLO19970305
82 . 111 ALEXANDER FOLIFOROV Moški Gazprom-Rusvelo
83 . 176 MAREK ŠIPOŠ Moški SKC Tufo Prostejov
84 . 65 MARK RENSHAW Moški Team Dimension Data
85 . 157 MAREK CANECKY Moški TEAM AMPLATZ - BMC
86 . 124 Bole Grega Moški VINI FANTINI - NIPPO SLO19850813
87 . 182 Svab Jernej Moški KK SAVA KRANJ SLO19950826
88 . 35 ANTON VOROBYEV Moški TEAM KATUSHA
89 . 3 Drinovec Matej Moški KK ADRIA MOBIL SLO19910816
90 . 102 KETELE DE Kenny Moški Topsport Vlaanderen - Baloise
91 . 113 ARTUR ERSHOV Moški Gazprom-Rusvelo
92 . 42 ROBERTO FERRARI Moški LAMPRE - MERIDA
93 . 118 AYDAR ZAKARIN Moški Gazprom-Rusvelo
94 . 185 Grošelj Matic Moški KK SAVA KRANJ SLO19960405
95 . 122 DANIELE COLLI Moški VINI FANTINI - NIPPO
96 . 4 Katrašnik Gašper Moški KK ADRIA MOBIL SLO19950620
97 . 173 PETR HAMPL Moški SKC Tufo Prostejov
98 . 46 FEDERICO ZURLO Moški LAMPRE - MERIDA
99 . 31 MAXIM BELKOV Moški TEAM KATUSHA
100 . 26 ERIK BASKA Moški Tinkoff
101 . 161 FRANCESCO DI Gian Moški Norda - MG. K VIS
102 . 151 Bajc Andi Moški TEAM AMPLATZ - BMC SLO19881114
103 . 25 MICHAL KOLÁR Moški Tinkoff
104 . 44 Kump Marko Moški LAMPRE - MERIDA SLO19880909
105 . 183 Logar Tadej Moški KK SAVA KRANJ SLO19940117
106 . 11 ANDREW FENN Moški Team SKY
107 . 15 ALEX PETERS Moški Team SKY
108 . 177 LUKAS MATULA Moški SKC Tufo Prostejov
109 . 167 GIACOMO GIULIANI Moški Norda - MG. K VIS
110 . 154 ANDREAS UMHALLER Moški TEAM AMPLATZ - BMC
111 . 174 WOJCIECH PSZCZOLARSKI Moški SKC Tufo Prostejov
112 . 148 MATEO FRANKOVIĆ Moški Meridiana Kamen Team
113 . 186 Čotar Luka Moški KK SAVA KRANJ SLO19960421
114 . 147 VIOLA Michele Moški Meridiana Kamen Team
115 . 7 Bozic Jon Moški KK ADRIA MOBIL SLO19961116
116 . 131 Jenko Robi Moški RADENSKA LJUBLJANA SLO19720319
117 . 178 MATEJ ŠTIBINGR Moški SKC Tufo Prostejov
118 . 134 Miškulin Jure Moški RADENSKA LJUBLJANA SLO19941105
119 . 145 Jabuka David Moški Meridiana Kamen Team
120 . 138 Finkšt Tilen Moški RADENSKA LJUBLJANA SLO19970706
121 . 117 ALEXANDER EVTUSHENKO Moški Gazprom-Rusvelo
122 . 63 NICHOLAS DOUGALL Moški Team Dimension Data
123 . 12 ELORRIAGA INTXAUSTI Benat Moški Team SKY
124 . 175 LUDEK LICHNOVSKÝ Moški SKC Tufo Prostejov

Komentarji

 

Mobile content