Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: POKAL OBČINE MIRNA PEČ 2016

Cestno kolesarstvo Tekma:POKAL OBČINE MIRNA PEČ 2016 Datum:25.06.2016
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje
6 - 7 RAZRED-M
1 . 98 Rus Jure Moški SLO OŠ TONETA PAVČKA 5 --
2 . 64 TIM KREVS Moški SLO OŠ TONETA PAVČKA 6 --
3 . 70 ADRIJANA RETAJ Moški SLO OŠ TONETA PAVČKA 5 --
8 - 9 RAZRED-M
1 . 69 KRISTIJAN RESNIK Moški SLO OŠ TONETA PAVČKA --
2 . 67 ŽAN RETAR Moški SLO OŠ TONETA PAVČKA --
3 . 68 SIMON SAJE Moški SLO OŠ TONETA PAVČKA --
4 . 66 ALEN ERPE Moški SLO OŠ TONETA PAVČKA --
DEČKI D (U13)-M
1 . 13 Božnar Prosen Enej Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20050426 07:52:00
2 . 18 Majnik Jure Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20050306 07:52:00
3 . 14 Flajs Maj Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20050128 07:52:00
4 . 12 Černe Ožbej Moški SLO KK GORJE SLO20050819 07:52:00
5 . 10 Kaferle Gaj Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20050826 07:58:00
6 . 9 Eržen Žak Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20051019 08:01:00
7 . 19 Čuk Enej Moški SLO RADENSKA AS SLO20050901 08:16:00
8 . 16 Uvodič Jan Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20051022 08:30:00
9 . 8 Avbar Nejc Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20050409 08:56:00
DNS 21 Šteblaj Jan Moški SLO RADENSKA AS SLO20050224 DNS
DNS 20 Sirk Teo Moški SLO RADENSKA AS SLO20050612 DNS
DEČKI E (U13)-M
1 . 4 Omrzel Jakob Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20060321 05:13:00
2 . 2 Judež Bine Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20061116 05:13:00
3 . 6 Pšeničnik Matic Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20060210 05:13:00
4 . 7 Tisovec Kristian Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20060322 05:19:00
5 . 11 Peterlin Nejc Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20060817 05:29:00
DEČKI C (U13)-M
1 . 27 Kenda Jan Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20040924 19:05:00
2 . 24 Ravbar Anže Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20050511 19:05:00
3 . 26 Turk Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20041223 19:05:00
4 . 22 Badovinac Jošt Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20040124 19:05:00
5 . 45 Klopčič Leon Moški SLO TANIN SEVNICA SLO20041030 19:05:00
6 . 46 Podlesnik Grega Moški SLO TANIN SEVNICA SLO20040729 19:05:00
7 . 33 Kalan Žiga Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20040718 19:05:00
8 . 34 Košir Vid Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20041023 19:05:00
9 . 31 Dolinšek Jaka Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20040805 19:05:00
10 . 36 Hanžel Žan Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20040115 19:05:00
11 . 38 Rutnik Matevž Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20041215 19:05:00
12 . 35 Petek Aljaž Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20040802 19:05:00
13 . 23 Mihalič Erik Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20040215 19:05:00
14 . 43 Muha Luka Moški SLO RADENSKA AS SLO20040529 20:03:00
15 . 28 Skok Marcel Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20050523 20:03:00
16 . 40 Valenko Lovro Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20040423 20:03:00
17 . 32 Eržen Martin Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20040404 20:03:00
18 . 29 Kolar Matej Moški SLO KK GORJE SLO20041103 20:37:00
19 . 42 Jeraj Nikolas Moški SLO RADENSKA AS SLO20040613 20:47:00
20 . 44 Poljanec Jon Moški SLO RADENSKA AS SLO20040926 21:16:00
DNF 41 Debevec Jakob Moški SLO RADENSKA AS SLO20040702 DNF
DNF 39 Svenšek Jan Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20040616 DNF
DNF 37 Kirbiš Primož Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20040922 DNF
DEČKI B (U15/1)-M
1 . 54 Špoljar Jaka Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030304 01:51:00
2 . 65 Jablanovec Luka Moški SLO KK TROPOVCI SLO20031106 01:51:00
3 . 76 PAVRIČ MARK Moški SLO RADENSKA AS SLO20030212 01:51:00
4 . 58 Krč Aljaž Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20030423 01:51:00
5 . 49 Hočevar Tin Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20031007 01:51:00
6 . 47 Gregorič David Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030404 01:51:00
7 . 53 Polovič Nino Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030614 01:51:00
8 . 73 JOVAN TIM Moški SLO RADENSKA AS SLO20030711 01:51:00
9 . 66 Jeromel Vid Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030425 02:04:00
10 . 71 Žnidar Žan Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030224 02:04:00
11 . 77 Skukan Gašper Moški SLO RADENSKA AS SLO20030131 02:04:00
12 . 59 Roblek Jan Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20030117 02:12:00
13 . 64 Urbanc Jan Moški SLO KK TBP LENART SLO20030129 02:19:00
14 . 67 Majnik Andrej Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030509 02:19:00
15 . 115 Skok Aleš Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20031231 02:19:00
16 . 69 Poropat Žan Aljaž Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030925 02:34:00
17 . 74 Levstik Kristjan Moški SLO RADENSKA AS SLO20030516 02:34:00
18 . 48 Hajsinger Janko Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030626 02:34:00
19 . 51 Jordan Adam Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030121 02:34:00
20 . 55 Tavčar Jaša Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030105 02:52:00
21 . 80 Jeromel Taj Moški SLO TANIN SEVNICA SLO20031011 02:52:00
22 . 62 Muršec Nino Moški SLO KK TBP LENART SLO20030127 02:52:00
23 . 68 Markovič Luka Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030422 04:19:00
24 . 63 Rojko Nik Moški SLO KK TBP LENART SLO20030107 04:25:00
25 . 79 Weisseisen Jan Moški SLO RADENSKA AS SLO20030525 04:25:00
26 . 75 Oven Martin Moški SLO RADENSKA AS SLO20031203 04:25:00
27 . 60 Kovačev Mario Moški SLO KK TBP LENART SLO20030912 04:25:00
28 . 70 Rutnik Andraž Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030524 04:25:00
DNF 72 Brezovšek Nejc Moški SLO RADENSKA AS SLO20030212 DNS
DNF 52 Misini Denis Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030702 DNF
DNF 78 Tomšič Dan Andrej Moški SLO RADENSKA AS SLO20030205 DNF
DEČKI A (U15/2)-M
1 . 81 Colnar Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20020216 12:04:00
2 . 82 Glivar Gal Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20020501 12:21:00
3 . 105 Vandur Gaber Moški SLO TANIN SEVNICA SLO20020528 13:10:00
4 . 95 Klasinc Enej Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20021024 13:10:00
5 . 102 PAULIČ GAŠPER Moški SLO RADENSKA AS SLO20020927 13:10:00
6 . 98 Bašelj Jaša Moški SLO RADENSKA AS SLO20020614 13:10:00
7 . 84 Piskule Žiga Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20021213 13:10:00
8 . 103 Praprotnik Čurič Vid Moški SLO RADENSKA AS SLO20020804 13:10:00
9 . 94 Rengeo Nikolaj Moški SLO KK TROPOVCI SLO20021106 13:10:00
10 . 96 Muršec Miha Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20020325 13:10:00
11 . 93 Strmšek Miha Moški SLO KK TBP LENART SLO20020926 13:10:00
12 . 92 Ornik Tomaž Moški SLO KK TBP LENART SLO20020112 13:10:00
13 . 104 Bedek Drejc Moški SLO TANIN SEVNICA SLO20020608 13:10:00
14 . 100 DRAŠLER ANŽE Moški SLO RADENSKA AS SLO20020628 13:10:00
15 . 91 Mokič Tino Moški SLO KK TBP LENART SLO20020607 13:25:00
16 . 86 Kovač Štefan Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20020615 13:25:00
17 . 88 Ziherl Luka Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20021224 13:25:00
18 . 89 Brus Matej Moški SLO KK TBP LENART SLO20020913 14:52:00
19 . 97 Vidovič Filip Teo Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20021103 15:10:00
20 . 90 Cebek Rok Moški SLO KK TBP LENART SLO20020423 --
DNF 85 Durkov Gregor Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20020320 DNF
DEKLICE C (WU13)-Ž
1 . 106 Kalan Neja Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20040921 07:56:00
DEKLICE B (WU15/1)-Ž
1 . 110 Čemažar Klara Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO20030815 19:05:00
2 . 108 Prevc Eva Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20030829 19:05:00
3 . 109 Hamler Tajda Ženski SLO KK TBP LENART SLO20031219 20:03:00
DEKLICE A (WU15/2)-Ž
1 . 112 Ahačič Ana Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20021025 --
2 . 111 Sušnik Tjaša Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20020803 --
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 114 Debenec Sara Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO20000228 13:25:00

Komentarji