Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: DH Buzet C2

Gorsko kolesarstvo DH Tekma:DH Buzet C2 Datum:12.05.2013
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas Vožnje Zaostanek Hitrost
ELITE-M
1 . 6 Vauh Miran Moški SLO Kolesarski klub ČRN TRN 2:57.263 34.52
2 . 78 Wyn MASTERS Moški NZL Team BULLS powered by 2:57.562 0.299 34.47
3 . 16 Benjamin TORRANO Moški FRA MAXIMA TEAM 2:59.522 2.259 34.09
4 . 2 Lorenzo SUDING Moški ITA GT/360Degrees 3:00.349 3.086 33.93
5 . 1 Pandur Žiga Moški SLO Rajd Trek 3:00.485 3.222 33.91
6 . 3 Oscar HÄRNSTRÖM Moški SWE GT/360Degrees 3:01.662 4.399 33.69
7 . 22 Tommy HERRMANN Moški DEU Team BULLS powered by 3:02.324 5.061 33.57
8 . 43 Alan BEGGIN Moški ITA GT/360Degrees 3:03.503 6.24 33.35
9 . 73 Žabjek Jure Moški SLO unior 3:04.481 7.218 33.17
10 . 26 Christian TEXTOR Moški DEU Team BULLS powered by 3:05.099 7.836 33.06
11 . 85 Vreček Kristjan Moški SLO ŠD Supersnurf 3:05.575 8.312 32.98
12 . 14 Alexandre CLAUDIN Moški FRA LYON VTT 3:07.052 9.789 32.72
13 . 21 Fergus LAMB Moški The Dudes 3:07.882 10.619 32.57
14 . 4 Rutar Nejc Moški SLO Rajd Trek / Unior Tools Team 3:08.432 11.169 32.48
15 . 48 Leban Tilen Moški SLO Kolesarski klub ČRN TRN 3:08.582 11.319 32.45
16 . 63 Virtič Aleš Moški SLO Rajd Trek 3:08.604 11.341 32.45
17 . 18 Stefano MEZZETTA Moški ITA GT/360Degrees 3:09.584 12.321 32.28
18 . 17 Mlinar Peter Moški SLO Kolesarski klub ČRN TRN 3:10.157 12.894 32.18
19 . 56 Bastien BALMET Moški FRA MAXIMA TEAM 3:10.695 13.432 32.09
20 . 69 Markič Andrej Moški SLO ŠKTD Avče 3:11.180 13.917 32.01
21 . 93 Ivančič Miha Moški SLO ŠKTD Avče 3:11.226 13.963 32
22 . 13 Jan CESTNIK Moški SLO MTB 3:11.823 14.56 31.9
23 . 86 Charles CANNONNE Moški FRA PJPC 3:12.252 14.989 31.83
24 . 47 Razpet Tadej Moški SLO Pedal Racing Team 3:13.168 15.905 31.68
25 . 76 Lucas FRIGOUT Moški FRA ARC MOUNTAIN BIKE 3:14.086 16.823 31.53
26 . 92 Ferk Gregor Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 3:14.618 17.355 31.45
27 . 11 Volf Bostjan Moški SLO MTB Čelešnk team 3:14.904 17.641 31.4
28 . 44 Marco RONCAGLIA Moški ITA GT/360Degrees 3:15.495 18.232 31.3
29 . 8 Marko ŠIŠOVIC Moški CRO BK MTB Istra Pazin 3:18.067 20.804 30.9
30 . 57 Simon BRUM Moški FRA DevilBiker 3:19.640 22.377 30.66
31 . 42 Walter BELLI Moški ITA GT/360Degrees 3:20.212 22.949 30.57
32 . 74 Šuc Gal Moški SLO MTB TRBOWLE/SPECIALIZED 3:20.920 23.657 30.46
33 . 41 Luca BERGAMASCO Moški ITA A.S.D. 360 MTB 3:21.163 23.9 30.42
34 . 49 Černilogar Mitja Moški SLO Kolesarski klub ČRN TRN 3:21.429 24.166 30.38
35 . 50 Kovač Vid Moški SLO Kolesarski klub ČRN TRN 3:22.800 25.537 30.18
36 . 20 Raphael EPITALYLON Moški FRA VCSQF 3:26.440 29.177 29.64
37 . 45 Mattia RONCAGLIA Moški ITA GT/360Degrees 3:28.412 31.149 29.36
38 . 87 Bavdaž Robert Moški SLO DEŠ FLEŠ 3:28.450 31.187 29.36
39 . 25 Humar Emanuel Moški SLO ŠKTD Avče 3:29.356 32.093 29.23
40 . 100 Tunič Jure Moški SLO MTB Čelešnk team 3:30.085 32.822 29.13
41 . 88 Cehner Florch Moški SLO KK ENDURO MAXXIS 3:30.358 33.095 29.09
42 . 33 FRANCEno LIOVIC Moški CRO KK Jastrebarsko 3:31.850 34.587 28.89
43 . 62 Porič Jan Moški SLO ŠD LIFE 3:33.497 36.234 28.66
44 . 71 Philipp OSTERMANN Moški AUT Redneck Riders / URC 3:34.553 37.29 28.52
45 . 9 Berislav TOPOL Moški CRO BBK Šišmiš Samobor 3:34.791 37.528 28.49
46 . 68 Jereb Gašper Moški SLO ŠKTD Avče 3:35.007 37.744 28.46
47 . 79 Cokan Jernej Moški SLO MTB TRBOWLE/SPECIALIZED 3:36.742 39.479 28.24
48 . 94 Šumandl Alen Moški SLO Team Korak Naprej 3:37.709 40.446 28.11
49 . 31 Sanjin STIJOVIC Moški CRO BK Žminj 3:38.868 41.605 27.96
50 . 102 Košnjek Nejc Moški SLO MTB Čelešnk team 3:40.146 42.883 27.8
51 . 12 Toni MERKLIN Moški CRO BK MTB Istra Pazin 3:40.961 43.698 27.7
52 . 46 Božnar Kristijan Moški SLO Pedal racing team 3:41.479 44.216 27.63
53 . 91 Jugovac Enej Moški SLO Kolesarski klub ČRN TRN 3:44.142 46.879 27.3
54 . 28 Manuel MEDEN Moški CRO BK Žminj 3:45.775 48.512 27.11
55 . 24 Jurca Rok Moški SLO Rajd Trek 3:46.364 49.101 27.04
56 . 30 Andrej KOSANOVIC Moški CRO BK Žminj 3:46.573 49.31 27.01
57 . 77 Sylvain EPITALYLON Moški FRA VCSQF 3:47.398 50.135 26.91
58 . 72 Pingitzer Peter Moški AUT Redneck Riders 3:48.333 51.07 26.8
59 . 39 Antonio HOLJEVAC Moški CRO KK Jastrebarsko 3:48.842 51.579 26.74
60 . 37 Nikola KLACINSKI Moški CRO BK Mamut 3:49.038 51.775 26.72
61 . 32 Mihael PANDŽIC Moški CRO BBK POŽEGA 3:49.558 52.295 26.66
62 . 55 Martin KLENOVŠEK Moški SLO Energijateam.com 3:50.114 52.851 26.6
63 . 65 Colja Tine Moški SLO DEŠ FLEŠ 3:50.336 53.073 26.57
64 . 95 Vidovič Andreas Moški SLO Team Korak Naprej 3:55.092 57.829 26.03
65 . 97 Anže KORELC Moški SLO Energijateam.com 3:58.540 1:01.277 25.66
66 . 29 Josip LISEC Moški CRO BBK Šišmiš Samobor 3:59.417 1:02.154 25.56
67 . 10 Cimperman Jan Moški SLO MTB TRBOWLE/SPECIALIZED 3:59.897 1:02.634 25.51
68 . 27 Tilen FERK Moški SLO Energijateam.com 4:05.768 1:08.505 24.9
69 . 19 Domen JANC Moški SLO ŠD LIFE 4:07.779 1:10.516 24.7
70 . 35 Matija DAŠEK Moški CRO BK TITALYn 4:08.003 1:10.740 24.68
71 . 36 Tomislav LONCAR Moški CRO KK Jastrebarsko 4:11.533 1:14.270 24.33
72 . 101 Kris ALATIC Moški SLO MTB Čelešnk team 4:16.194 1:18.931 23.89
73 . 51 Benjamin CLAUDIN Moški FRA LYON VTT 4:16.904 1:19.641 23.82
74 . 53 Nikola SOLOMUN Moški BK SUMMIT 4:18.937 1:21.674 23.64
75 . 64 Žan KOREZ Moški SLO ŠD LIFE 4:19.646 1:22.383 23.57
76 . 59 Cindro Jure Moški SLO Rajd Trek 4:26.146 1:28.883 22.99
77 . 83 Božo VIDOV Moški CRO BK Macaklin 4:31.592 1:34.329 22.53
78 . 82 Toni MARCINA Moški CRO BK Macaklin 4:32.361 1:35.098 22.47
79 . 34 Luka PRKACIN Moški CRO BBK Šišmiš Samobor 4:36.111 1:38.848 22.16
80 . 96 Cvikl Matej Moški SLO Team Korak Naprej 4:36.366 1:39.103 22.14
81 . 52 Muris REKANOVIC Moški BK BOSNIA-HERZEGOVINAac 74 4:47.240 1:49.977 21.31
82 . 81 Roko KOVACIC Moški CRO BK Macaklin 4:58.384 2:01.121 20.51
83 . 84 Ivan ZDELICAN Moški CRO BK BOR 5:25.394 2:28.131 18.81
84 . 80 David JELIC Moški CRO BK Macaklin 5:27.123 2:29.860 18.71
85 . 40 Nikola KRIŽNJAK Moški CRO BBK Šišmiš Samobor 7:01.370 4:04.107 14.52
VETERANI-M
1 . 178 Turk Andrej Moški SLO DEŠ FLEŠ 3:16.247 -- 31.18
2 . 179 Bajda Janez Moški SLO ŠD LIFE 3:25.075 8.828 29.84
3 . 176 Dušan LEPOŠA Moški SLO BBK Ivanšcica 3:25.788 9.541 29.74
4 . 180 Saša MERLJAK Moški SLO MTB 3:42.034 25.787 27.56
5 . 177 Kristjan SLIŠKO Moški SLO Team Korak Naprej 3:59.749 43.502 25.53
6 . 171 Marco PERTOT Moški ITA A.S.D. 360 MTB 4:05.288 49.041 24.95
7 . 175 Tomislav LEOPOLD Moški CRO BBK Šišmiš Samobor 4:11.865 55.618 24.3
8 . 172 Andoljšek Klemen Moški SLO KK Ribn'čan 5:09.956 1:53.709 19.74
AMATERJI-M
1 . 235 Dejan LOTRIČ Moški SLO Individual 3:36.294 -- 28.29
2 . 242 Legiša Tomaž Moški ITA ASD 360 MTB 3:36.569 0.275 28.26
3 . 241 Anže ŠUKLJE Moški SLO Energijateam.com 3:38.618 2.324 27.99
4 . 219 Kuk Klemen Moški SLO ŠKTD Avče 3:38.950 2.656 27.95
5 . 211 Kacin Davor Moški SLO Pedal racing team 3:39.850 3.556 27.84
6 . 216 Kalabota Dejan Moški SLO ŠD LIFE 3:41.262 4.968 27.66
7 . 210 Rekanje Bojan Moški SLO Pedal racing team 3:44.592 8.298 27.25
8 . 213 Kristjan BREGANT Moški SLO Energijateam.com 3:44.707 8.413 27.24
9 . 208 Kavs Leon Moški SLO ORBEA GEAX 3:59.890 23.596 25.51
10 . 233 Klemen KALAN Moški SLO ŠD LIFE 4:01.045 24.751 25.39
11 . 218 Ornik Sandi Moški SLO DEŠ FLEŠ 4:01.201 24.907 25.37
12 . 247 Topolovec David Moški SLO Team korak naprej 4:03.517 27.223 25.13
13 . 232 Špenko Anže Moški SLO MTB Čelešnk team 4:12.704 36.41 24.22
14 . 239 Prešeren Jure Moški SLO Kolesarski klub Završnica 4:13.605 37.311 24.13
15 . 214 Ilija NOVOSEL Moški SLO BK Bumbar 4:16.105 39.811 23.9
16 . 236 Chiwele Sid Moški SLO MTB Železniki 4:17.907 41.613 23.73
17 . 207 Marin PECORARI Moški CRO Individual 4:18.857 42.563 23.64
18 . 209 Klemenčič Matija Moški SLO Pedal racing team 4:26.039 49.745 23
19 . 237 Andraž TEKAVCIC Moški SLO ŠD LIFE 4:27.592 51.298 22.87
20 . 212 Hren Gašper Moški SLO KK Ribn'čan 4:28.157 51.863 22.82
21 . 202 Matija SOBO Moški CRO KK Jastrebarsko 4:28.990 52.696 22.75
22 . 205 Zvonimir CEPIC Moški SLO Individual 4:30.357 54.063 22.64
23 . 229 Ivan GOVORCIN Moški SLO Individual 4:34.158 57.864 22.32
24 . 252 Andrej STROJ Moški CRO Individual 4:34.678 58.384 22.28
25 . 217 Auguštin Jernej Moški SLO ŠD LIFE 4:34.855 58.561 22.27
26 . 245 Furlani Alberto Moški ITA ASD 360 MTB 4:44.099 1:07.805 21.54
27 . 230 Sandi Smolić Moški CRO Individual 4:59.140 1:22.846 20.46
28 . 203 Matko Vlaić Moški CRO Individual 4:59.883 1:23.589 20.41
29 . 253 Franjo HUKMAN Moški CRO Individual 5:15.410 1:39.116 19.4
30 . 250 Stefan MERSCHEIM Moški DEU Individual 5:27.597 1:51.303 18.68
31 . 227 Marko GENDA Moški CRO Individual 5:31.676 1:55.382 18.45
32 . 234 Andrej FLAUDER Moški CRO Individual 6:03.517 2:27.223 16.84
33 . 226 Daniel FILIC Moški CRO BK Macaklin 6:22.287 2:45.993 16.01
34 . 249 Felicijan NOVAK Moški CRO Individual 6:39.268 3:02.974 15.33
35 . 228 Faust MIŠLOV Moški CRO Individual 7:04.689 3:28.395 14.41
36 . 220 Matija SKENDER Moški CRO Individual 7:41.908 4:05.614 13.25
U19-M
1 . 112 Berginc Luka Moški SLO ŠKTD Avče 3:31.252 -- 28.97
2 . 116 Otoničar Nal Moški SLO Rajd Trek 3:35.776 4.524 28.36
3 . 120 Žvan Grega Moški SLO ORBEA GEAX 3:57.165 25.913 25.8
4 . 117 Kemperl Gabrijel Moški SLO ŠD SUPERSNURF 4:05.261 34.009 24.95
5 . 118 Mlakar Aljoša Moški SLO Rajd Trek 4:37.605 1:06.353 22.04
6 . 113 Luka ŠIMUNAC Moški CRO BK Macaklin 4:39.727 1:08.475 21.88
7 . 119 Daniel CEROVAC Moški CRO BK BUZET 4:41.524 1:10.272 21.74
8 . 115 David LUCIC Moški CRO BK Macaklin 4:49.972 1:18.720 21.1
9 . 123 Marko VIŠKOVIC Moški CRO BK Žminj 4:54.949 1:23.697 20.75
žENSKE-Ž
1 . 151 Černilogar Zarja Ženski SLO Kolesarski klub ČRN TRN 3:45.130 -- 27.18
2 . 153 Horvat Špela Ženski SLO Energijateam.com 4:18.952 33.822 23.63
3 . 160 Mežnar Urška Ženski SLO ŠKTD Avče 6:36.618 2:51.488 15.43
4 . 152 Gnjezda Ana Vanessa Ženski SLO ORBEA GEAX 8:15.803 4:30.673 12.34

Komentarji