Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: OKOLI GRMA 2016

Cestno kolesarstvo Tekma:OKOLI GRMA 2016 Datum:27.08.2016
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Točke/čas
DEČKI D (U13)-M
1 . 35 Skok Marcel Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20050523 00:07:41
2 . 10 Eržen Žak Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20051019 00:08:15
3 . 14 Božnar Prosen Enej Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20050426 --
4 . 15 Flajs Maj Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20050128 --
5 . 20 Majnik Jure Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20050306 00:08:20
6 . 17 Svetličič Matevž Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20051121 00:08:24
7 . 21 Čuk Enej Moški SLO RADENSKA AS SLO20050901 00:08:35
8 . 16 Sušnik Nejc Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20050519 00:08:47
9 . 13 Černe Ožbej Moški SLO KK GORJE SLO20050819 00:08:53
10 . 11 Kaferle Gaj Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20050826 00:08:54
11 . 24 Skušić Mislav Moški CRO BK PERFA CRO20050823 00:09:13
12 . 18 Uvodič Jan Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20051022 00:09:27
13 . 12 Peterlin Luka Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20050729 00:09:39
14 . 9 Avbar Nejc Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20050409 00:09:55
15 . 19 Krevs Marcel Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20050802 00:10:01
DEčKI E (U13)-M
1 . 6 Pšeničnik Matic Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20060210 00:06:19
2 . 4 Omrzel Jakob Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20060321 00:06:21
3 . 2 Judež Bine Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20061116 00:06:29
4 . 7 Tisovec Kristian Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20060322 00:06:38
5 . 5 Peterlin Nejc Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20060817 00:07:02
ELITE-M
1 . 46 Tratnik Jan Moški SLO TEAM AMPLATZ - BMC SLO19900223 29
2 . 1 Kump Marko Moški SLO LAMPRE - MERIDA SLO19880909 15
3 . 84 Miškulin Jure Moški SLO RADENSKA LJUBLJANA SLO11941105 14
4 . 131 Pavlič Marko Moški SLO Cycling Academy Team SLO19930209 10
5 . 76 Grošelj Žiga Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19930831 7
6 . 48 KUEN Maximilian Moški AUT AMPLATZ-BMC AUT19920526 5
7 . 3 Drinovec Matej Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) SLO19910816 4
8 . 30 RABITSCH Stephan Moški AUT TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS AUT19910628 3
9 . 44 CANECKY Marek Moški SVK AMPLATZ-BMC SVK19880617 3
10 . 72 Čotar Luka Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19960220 2
11 . 43 Bajc Andi Moški SLO TEAM AMPLATZ - BMC SLO19881114 2
12 . 86 Ručigaj Žiga Moški SLO RADENSKA LJUBLJANA SLO19951110 1
13 . 94 BAIS Matia Moški ITA Cycling Team Friuli ITA19961019
14 . 49 PELIKAN Janos Moški HUN AMPLATZ-BMC HUN19950419
15 . 38 BALDUF Sebastian Moški DEU HRINKOW ADVARICS CYCLEANGTEAM GER19890222
16 . 65 JABRAYILOV Samir Moški SYNERGY BAKU CYCLING PROJECT AZE19940907
17 . 33 STEIMLE Jannik Moški DEU TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS GER19960404
18 . 10 Mesojedec Matej Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO19970315
19 . 32 SCHORN Daniel Moški AUT TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS AUT19881021
20 . 51 Obal Primož Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI SLO19900925
21 . 71 ASANOV Enver Moški SYNERGY BAKU CYCLING PROJECT AZE19941025
22 . 47 KUSZTOR Peter Moški HUN AMPLATZ-BMC HUN19841227
23 . 67 GAHRAMANLI Kanan Moški SYNERGY BAKU CYCLING PROJECT AZE19970709
24 . 16 PAULUS Dennis Moški AUT Tirol cycling team AUT19940922
25 . 2 Rogina Radoslav Moški CRO ADRIA MOBIL (ADR) CRO19790303
26 . 4 Golčer Jure Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) SLO19771207
27 . 12 GAMPER Patrick Moški AUT Tirol cycling team AUT19970218
28 . 40 Höfler Andreas Moški AUT RC TRI RUN ARBÖ OK Weiz AUT19910208
29 . 80 Jenko Robi Moški SLO RADENSKA LJUBLJANA SLO19900415
30 . 85 Penko Izidor Moški SLO RADENSKA LJUBLJANA SLO19960725
31 . 55 Strgar Matic Moški SLO ŠD SUPERSNURF GIANT SLO19820726
32 . 74 Logar Tadej Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19940117
33 . 96 DE Mattia MARCHI Moški ITA Cycling Team Friuli ITA19910603
DNF 82 Korošec Rok Moški SLO RADENSKA LJUBLJANA SLO19931124 DNF
DNF 129 ROTONDI Matteo Moški ITA GM EUROPA OVINI ITA19960926 DNF
DEČKI C (U13)-M
1 . 33 Turk Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20041223 00:15:41
2 . 31 Ravbar Anže Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20050511 --
3 . 34 Kenda Jan Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20040924 00:16:20
4 . 200 Smrdel Miha Moški SLO MBK sportR.si SLO20040117 --
5 . 43 Petek Aljaž Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20040802 --
6 . 28 Badovinac Jošt Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20040124 00:16:31
7 . 54 Klopčič Leon Moški SLO TANIN SEVNICA SLO20041030 --
8 . 41 Košir Vid Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20041023 00:16:36
9 . 59 Erdelić Igor Moški CRO BK Perfa CRO20040409 00:16:41
10 . 57 Kucelj Patrik Moški CRO BK Perfa CRO20040530 --
11 . 48 Svenšek Jan Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20040616 00:16:49
12 . 49 Valenko Lovro Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20040423 00:16:53
13 . 27 Ambrožič Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20041022 00:16:58
14 . 42 Križnar Žan Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20041020 00:17:04
15 . 44 Svetličič Miha Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20040413 --
16 . 52 Muha Luka Moški SLO RADENSKA AS SLO20040529 00:17:05
17 . 46 Kirbiš Primož Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20040922 00:17:33
18 . 37 Robič Nal Jure Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO20041102 00:17:40
19 . 30 Mihalič Erik Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20040215 00:18:02
DEČKI B (U15/1)-M
1 . 67 Špoljar Jaka Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030304 00:22:44
2 . 81 Jablanovec Luka Moški SLO KK TROPOVCI SLO20031106 --
3 . 64 Jordan Adam Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030121 00:22:50
4 . 74 Krč Aljaž Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20030423 00:23:03
5 . 62 Hočevar Tin Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20031007 --
6 . 66 Polovič Nino Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030614 --
7 . 60 Gregorič David Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030404 --
8 . 96 Juras Josip Moški CRO BK Fortica CRO20030918 --
9 . 82 Jeromel Vid Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030425 --
10 . 65 Misini Denis Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030702 --
11 . 87 Žnidar Žan Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030224 --
12 . 93 Tomšič Dan Andrej Moški SLO RADENSKA AS SLO20030205 00:23:19
13 . 88 JOVAN TIM Moški SLO RADENSKA AS SLO20030711 00:23:47
DEČKI A (U15/2)-M
1 . 124 Vandur Gaber Moški SLO TANIN SEVNICA SLO20020528 00:27:39
2 . 126 Miholjević Fran Moški CRO BK Rijeka CRO20020802 --
3 . 99 Colnar Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20020216 --
4 . 111 Ornik Tomaž Moški SLO KK TBP LENART SLO20020112 00:27:41
5 . 104 Kovač Štefan Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20020615 --
6 . 103 Durkov Gregor Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20020320 --
7 . 115 Muršec Miha Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20020325 --
8 . 122 Praprotnik Čurič Vid Moški SLO RADENSKA AS SLO20020804 00:27:43
9 . 105 Maček Matic Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20021008 --
10 . 114 Klasinc Enej Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20021024 00:27:44
11 . 113 Rengeo Nikolaj Moški SLO KK TROPOVCI SLO20021106 --
12 . 121 PAULIČ GAŠPER Moški SLO RADENSKA AS SLO20020927 --
13 . 123 Bedek Drejc Moški SLO TANIN SEVNICA SLO20020608 --
14 . 127 Šnajder Eugen Moški CRO BK Rijeka CRO20021202 00:27:49
15 . 117 Bašelj Jaša Moški SLO RADENSKA AS SLO20020614 00:27:50
16 . 112 Strmšek Miha Moški SLO KK TBP LENART SLO20020926 00:28:00
17 . 130 Lončar Luka Moški CRO BK Perfa CRO20020703 00:28:06
18 . 119 DRAŠLER ANŽE Moški SLO RADENSKA AS SLO20020628 00:28:08
19 . 108 Brus Matej Moški SLO KK TBP LENART SLO20020913 00:28:17
20 . 125 Paškalin Bruno Moški CRO BK Fortica CRO20020314 00:28:28
DNS 118 Bogataj Mark Moški SLO RADENSKA AS SLO20021224 DNS
DNS 120 Kranjec Žagar Matic Moški SLO RADENSKA AS SLO20020603 DNS
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 2 Bahč Gregor Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20000826 00:30:24
2 . 8 Murn Boštjan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20010115 --
3 . 12 Skok Anže Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20000915 00:30:39
4 . 9 Omrzel Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20001231 00:31:02
5 . 50 Jurišević Carlo Moški CRO BK RIJEKA CRO20011014 --
6 . 10 Rataj Žan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20000925 00:31:07
7 . 40 Jančar Žiga Moški SLO RADENSKA AS SLO20000117 00:31:31
8 . 5 Colnar Martin Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20000629 --
9 . 17 Čadež David Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20000912 --
10 . 41 Jeretina Marko Moški SLO RADENSKA AS SLO20011007 --
11 . 14 Šranc Andrej Moški SLO KK GORJE SLO20011225 --
12 . 11 Ravbar Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20010501 --
13 . 23 Slekovec Žiga Moški SLO KK TBP LENART SLO20000202 --
14 . 46 Skuk Luka Moški SLO RADENSKA AS SLO20000328 --
15 . 19 Pirih Aleš Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20000306 00:31:35
16 . 22 Gungl Maj Moški SLO KK TBP LENART SLO20000221 00:31:37
17 . 106 Fržop Roko Moški CRO BK Orlov krug CRO20000703 --
18 . 4 Bogataj Patrik Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20001023 00:31:56
19 . 48 Zalar Gašper Moški SLO RADENSKA AS SLO20010728 --
STAREJŠI MLADINCI-M
1 . 92 Potočki Viktor Moški CRO RADENSKA AS CRO19990327 25
2 . 109 Kvasina Filip Moški CRO KK SAVA KRANJ CRO19981029 8
3 . 78 Debevec Blaž Moški SLO RADENSKA AS SLO19990215 7
4 . 97 Prah Aljaž Moški SLO TANIN SEVNICA SLO19981220 5
5 . 79 Finkšt Matic Moški SLO RADENSKA AS SLO19990113 5
6 . 57 Jarc Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO19990409 5
7 . 76 Roškar Tim Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO19980626 4
8 . 85 Kugonič Žiga Moški SLO RADENSKA AS SLO19990218 3
9 . 58 Majoli Fran Moški CRO KK ADRIA MOBIL CRO19980216 2
10 . 98 Baltić Danijel Moški CRO BK FORTICA CRO19980126 1
11 . 55 Hočevar Kristjan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO19990503 1
12 . 102 Zorovic Roko Moški CRO BK SVETI DONAT CRO19991005
13 . 77 Cizelj Pavel Moški SLO RADENSKA AS SLO19990115
14 . 70 Bavec Timotej Moški SLO MEBLOJOGI SLO19990620
15 . 66 Šranc Peter Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO19990620
DEKLICE C (WU13)-Ž
1 . 151 Moroz Nuša Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20040221 00:07:51
2 . 152 Čuk Špela Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20040512 00:08:12
3 . 153 Kalan Neja Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20040921 00:08:21
DEKLICE B (WU15/1)-Ž
1 . 158 Čemažar Klara Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO20030815 00:16:26
2 . 156 Prevc Eva Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20030829 00:17:10
3 . 157 Hamler Tajda Ženski SLO KK TBP LENART SLO20031219 00:17:45
DEKLICE A (WU15/2)-Ž
1 . 159 Sušnik Tjaša Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20020803 00:23:08
2 . 160 Ahačič Ana Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20021025 00:23:48
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 163 Posavec Mateja Ženski CRO BK Sveta Nedelja CRO20001107 00:29:57
2 . 165 Čargonja Dorotea Ženski CRO BK Rijeka CRO20000818 - laps
3 . 164 Puvača Irina Ženski CRO BK Rijeka CRO20010714 - laps
4 . 161 Dovjak Katja Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO20000815 - laps
STAREJŠE MLADINKE (WJ)-Ž
1 . 169 Berlan Ula Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19980505 00:28:59
2 . 167 Žavbi Kunaver Saša Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19980320 00:29:59
3 . 166 Ustar Maša Pia Ženski SLO KK ADRIA MOBIL SLO19990901 - laps
4 . 168 Štrancar Ema Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19990623 - laps
5 . 170 Bečan Lucija Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19990302 - laps
ČLANICE (WE)-Ž
1 . 173 Šimenc Laura Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19900725 00:29:09
2 . 174 Žigart Urška Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19961204 - laps
3 . 171 Novak Alenka Ženski SLO KK ADRIA MOBIL SLO19770817 - laps
4 . 175 Svrakić Wanda Ženski CRO BK Rijeka CRO19830201 - laps

Komentarji