Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: POKAL POLI 2016

Cestno kolesarstvo Tekma:POKAL POLI 2016 Datum:10.04.2016
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca u010cas u0160t. krogov Zaostanek Najbolju0161i krog
ŽENSKE A-Ž
1 . 1 Leskovar Andreja Ženski SLO BikeRepublic SLO19880623 1:10:29 4 0:00:00 0:16:57
ŽENSKE B-Ž
1 . 2 Brelih Tina Ženski SLO KD ALPE SiS SLO19790414 0:59:52 4 0:00:00 0:14:50
2 . 4 Opeka Ajda Ženski SLO KD BRANIK MARIBOR SLO19791031 0:59:52 4 0:00:00 0:14:52
3 . 3 Bezjak Andreja Ženski SLO KD BIKE EK HALOZE 2002 SLO19680803 1:01:12 3 -- 0:19:32
ŽENSKE C-Ž
1 . 6 Rakoš Ivica Ženski SLO ŠD TURBO M SLO19600514 1:10:27 4 0:00:00 0:16:58
DNF 5 Rakuš Jelka Ženski SLO ŠD BAM.BI SLO19640304 -- --
AMATERJI -M
1 . 32 Obal Primož Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI SLO19900925 1:15:55 6 0:00:00 0:12:01
2 . 15 Porenta Primož Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19880430 1:15:55 6 0:00:00 0:12:20
3 . 40 Lah Gregor Moški SLO JB TEAM SLO19900718 1:16:54 6 0:00:59 0:12:00
4 . 17 Mesarič Mitja Moški SLO KK TBP LENART SLO19890927 1:16:58 6 0:01:03 0:12:12
5 . 33 Brulc Srečko Moški SLO KK MASTER TEAM SLO19870524 1:16:59 6 0:01:04 0:12:01
6 . 35 Winter Stefan Moški AUT Junior Cycling Team Graz AUT19970406 1:18:21 6 0:02:26 0:12:47
7 . 26 Fister Dušan Moški SLO KK TROPOVCI SLO19930518 1:18:23 6 0:02:28 0:12:50
8 . 34 Bevc Gašper Moški SLO KK MASTER TEAM SLO19900605 1:18:24 6 0:02:29 0:12:48
9 . 39 Pajek Rok Moški SLO JB TEAM SLO19941227 1:18:24 6 0:02:29 0:12:48
10 . 10 Plevel Robert Moški SLO KD ALPE SiS SLO19881214 1:18:24 6 0:02:29 0:12:26
11 . 37 Stattmann Lukas Moški AUT Junior Cycling Team Graz AUT19961024 1:18:25 6 0:02:30 0:12:49
12 . 41 Koželj Martin Moški SLO JB TEAM SLO19890712 1:18:32 6 0:02:37 0:12:48
13 . 11 Strmšek Simon Moški SLO KD BIKE EK HALOZE 2002 slo19880519 1:18:49 6 0:02:54 0:12:50
14 . 13 Kočnik Simon Moški SLO BikeRepublic SLO19880101 1:23:27 6 0:07:32 0:12:49
15 . 38 Binder Thomas Moški AUT Junior Cycling Team Graz AUT19930919 1:23:32 6 0:07:37 0:12:49
16 . 14 Galun Dejan Moški SLO BikeRepublic SLO19941223 1:23:51 6 0:07:56 0:12:52
17 . 138 Robič Matic Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 SLO19870806 1:24:36 6 0:08:41 0:12:50
18 . 9 Grbec Gašper Moški SLO KK Postojna SLO19931010 1:24:36 6 0:08:41 0:12:50
19 . 23 Rebernak Sebastjan Moški SLO KK TROPOVCI SLO19870711 1:24:36 6 0:08:41 0:12:52
20 . 28 Osvald Florjan Moški SLO ŠD TURBO M SLO19980702 1:28:50 6 0:12:55 0:13:57
DNF 8 Štucin Alen Moški SLO MBK sportR.si SLO19880725 -- --
DNF 30 Polajnar Klemen Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI SLO19950920 0:25:44 2 -- 0:12:48
MASTER A-M
1 . 60 Sikošek Gregor Moški SLO JB TEAM SLO19841117 1:15:55 6 0:00:00 0:12:02
2 . 43 Lovše Matej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. SLO19831114 1:15:56 6 0:00:01 0:12:01
3 . 49 Vene Uroš Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE SLO19820129 1:18:13 6 0:02:18 0:12:41
4 . 42 Modic Aleš Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19851006 1:18:24 6 0:02:29 0:12:47
5 . 45 Holc Andrej Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19830318 1:18:24 6 0:02:29 0:12:49
6 . 44 Maček Marjan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19820609 1:18:47 6 0:02:52 0:12:49
7 . 53 Marič Robi Moški SLO KD ALPE SiS SLO19860218 1:18:47 6 0:02:52 0:12:50
8 . 54 Kramar Miha Moški SLO KD ALPE SiS SLO19850615 1:20:07 6 0:04:12 0:12:49
9 . 47 Bošnjak Miha Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19841214 1:23:48 6 0:07:53 0:12:50
10 . 59 Veršić Vedran Moški CRO BK Rotor CRO19821006 1:23:52 6 0:07:57 0:12:52
11 . 58 Ivšak Damjan Moški CRO BK Perfa CRO19830709 1:24:36 6 0:08:41 0:13:27
12 . 145 Kužner Mario Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 SLO19841216 1:28:46 6 0:12:51 0:13:56
13 . 57 Kramberger Miha Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 SLO19831203 1:29:19 6 0:13:24 0:14:06
DNF 147 Petovar Jernej Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 SLO19850508 -- --
MASTER B-M
1 . 61 Bratuš Dean Moški SLO MBK sportR.si SLO19780923 1:18:25 6 0:00:00 0:12:48
2 . 65 Ribič Zoran Moški SLO KD BIKE EK HALOZE 2002 SLO19800127 1:18:25 6 0:00:00 0:12:48
3 . 63 Vantur Mihael Moški SLO TUŠ T.E.A.M. SLO19790718 1:19:38 6 0:01:13 0:12:48
4 . 146 Moretti Andrej Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19800313 1:19:38 6 0:01:13 0:12:51
5 . 64 Kovačec Iztok Moški SLO TUŠ T.E.A.M. SLO19800608 1:23:48 6 0:05:23 0:12:48
6 . 67 Vrankar Gregor Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19771003 1:23:48 6 0:05:23 0:12:51
7 . 62 Verdel Rok Moški SLO KD HRASTNIK SLO19801005 1:24:35 6 0:06:10 0:13:27
8 . 71 Golob Rok Moški SLO JB TEAM SLO19810427 1:24:36 6 0:06:11 0:12:50
9 . 70 Kogler Andrej Moški SLO KK TBP LENART SLO19790928 1:28:46 6 0:10:21 0:13:56
10 . 66 Golob Joze Moški SLO KD BRANIK MARIBOR SLO19800303 1:30:48 6 0:12:23 0:13:28
DNF 69 Smolej Uroš Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19770208 -- --
MASTER C-M
1 . 74 Kopše Igor Moški SLO TUŠ T.E.A.M. SLO19740813 1:15:55 6 0:00:00 0:12:00
2 . 76 Prešeren Jani Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19760802 1:16:27 6 0:00:32 0:12:00
3 . 75 Jelič Borja Moški SLO TUŠ T.E.A.M. SLO19741205 1:16:59 6 0:01:04 0:12:10
4 . 85 Hajdinjak Dušan Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI SLO19730206 1:18:12 6 0:02:17 0:12:40
5 . 81 Filipič Grega Moški SLO KD ALPE SiS SLO19761119 1:18:12 6 0:02:17 0:12:27
6 . 80 Vesel Jože Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE SLO19751204 1:18:13 6 0:02:18 0:12:15
7 . 73 Mahorič Mitja Moški SLO TUŠ T.E.A.M. SLO19760512 1:23:50 6 0:07:55 0:12:46
8 . 86 Tisaj Hrvoje Moški CRO BK Rotor CRO19720418 1:18:48 5 -- 0:15:01
9 . 72 Buhić Branislav Moški CRO BK Rotor CRO19750309 1:18:55 5 -- 0:15:01
DNF 83 Jeraj Sebastijan Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19730309 -- --
DNF 82 Eržen Tomi Moški SLO KD BIKE EK HALOZE 2002 SLO19731104 -- --
DNF 139 OMAR BERNARD Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 00122 0:35:25 2 -- 0:17:03
DNF 87 Jovanov Aleksandar Moški SRB Čukarički MBK SRB19730919 -- --
MASTER D-M
1 . 99 Poglavc Alojz Moški SLO JB TEAM SLO19710915 1:16:59 6 0:00:00 0:12:19
2 . 95 Iskra Tomi Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19690511 1:18:25 6 0:01:26 0:12:51
3 . 92 Kuret Iztok Moški SLO KD ALPE SiS SLO19670428 1:18:47 6 0:01:48 0:12:51
4 . 90 Cesar Igor Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE SLO19700127 1:24:38 6 0:07:39 0:13:28
5 . 94 Kogler Saša Moški SLO KD BRANIK MARIBOR SLO19691128 1:28:48 6 0:11:49 0:13:28
6 . 97 Rac Radovan Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI SLO19710419 1:29:03 6 0:12:04 0:14:19
7 . 141 Vidović Robertino Moški SLO BK Puls Čakovec SLO19680818 1:17:19 5 -- 0:14:39
8 . 89 Herman Siniša Moški CRO BK Rotor 19710605 1:17:58 5 -- 0:14:24
DNF 93 Robič Iztok Moški SLO KD BIKE EK HALOZE 2002 Slo19670622 -- --
DNF 98 Dimec Mišo Moški SLO KLUB VAŠKA RUNDA SLO19700622 1:15:50 5 -- 0:14:46
DNF 96 Likar Robert Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19690616 -- --
MASTER E-M
1 . 102 Melanšek Iztok Moški SLO TUŠ T.E.A.M. SLO19660228 0:52:43 4 0:00:00 0:12:47
2 . 137 Murgelj Matjaž Moški SLO BikeRepublic SLO19640117 0:56:12 4 0:03:29 0:13:42
3 . 104 Žakelj Vladimir Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19650130 0:56:39 4 0:03:56 0:13:43
4 . 106 Danevčič Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19660606 0:56:39 4 0:03:56 0:13:42
5 . 101 Prpar Vlado Moški SLO TUŠ T.E.A.M. SLO19650430 0:58:04 4 0:05:21 0:14:14
6 . 103 Bajec Franc Moški SLO KK Postojna SLO19660530 0:59:27 4 0:06:44 0:14:14
7 . 110 Mesojedec Matjaž Moški SLO ŠD TURBO M SLO19640925 1:02:39 4 0:09:56 0:14:51
8 . 109 Bogataj Igor Moški SLO RADENSKA AS SLO19630905 1:04:43 4 0:12:00 0:15:37
9 . 143 Lapuh Martin Moški SLO Brez kluba 0000 1:02:13 3 -- 0:19:58
DNF 107 Premrn Lucjan Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19660129 -- --
DNF 105 Debeljak Janez Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19620908 -- --
DNF 108 Čibej Bruno Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19650712 0:13:43 1 -- 0:13:43
MASTER F-M
1 . 117 Skubic Borislav Moški SLO ŠD TURBO M SLO19581024 0:56:43 4 0:00:00 0:13:44
2 . 111 Žavbi Andrej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. SLO19601125 0:58:04 4 0:01:21 0:13:44
3 . 116 Bratina Marjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19590313 0:59:28 4 0:02:45 0:14:36
4 . 112 Čuden Marjan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19570501 0:59:47 4 0:03:04 0:14:51
5 . 115 Reven Dare Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19570402 0:59:50 4 0:03:07 0:14:50
6 . 113 Čuk Tomislav Moški SLO ŠD BAM.BI A2U TEAM SLO19601109 1:03:07 4 0:06:24 0:13:43
DNF 118 Petovar Miran Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI SLO19600829 -- --
MASTER G-M
1 . 120 Car Ljubo Moški SLO KD BRANIK MARIBOR SLO19550221 0:59:28 4 0:00:00 0:14:35
2 . 126 Colnarič Slavko Moški SLO ŠD TURBO M SLO19560612 0:59:51 4 0:00:23 0:14:51
3 . 119 Popovič Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19540626 0:59:52 4 0:00:24 0:14:50
4 . 125 Papič Milivoj Moški SLO ŠD TURBO M SLO19560618 1:00:48 4 0:01:20 0:14:52
5 . 122 Rakoš Dragan Moški SLO ŠD TURBO M SLO19560417 1:08:17 4 0:08:49 0:16:26
6 . 121 Kirič Avgust Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19561215 1:12:28 4 0:13:00 0:16:58
DNF 127 Brancelj Franci Moški SLO ŠD TURBO M SLO19550113 -- --
MASTER H-M
1 . 131 Cigoj Zorko Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19481206 1:00:48 4 0:00:00 0:14:51
2 . 129 Kastelic Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19510520 1:01:39 4 0:00:51 0:14:51
3 . 144 Mihovilović Ivan Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19490131 1:04:44 4 0:03:56 0:15:33
4 . 130 Saksida Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19471107 1:08:22 4 0:07:34 0:16:40
5 . 132 Mihovec Matej Moški SLO ŠD TURBO M SLO19511103 1:09:41 4 0:08:53 0:14:51
6 . 128 Prešeren Janez Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19501109 1:10:08 4 0:09:20 0:16:40
DNF 133 Lampe Bojan Moški SLO ŠD TURBO M SLO19470823 -- --
MASTER I-M
1 . 136 Kotnik Herbert Moški SLO ŠD TURBO M SLO19430309 1:07:37 4 0:00:00 0:16:12
2 . 135 Bahar Milan Moški SLO KK Postojna SLO19380218 1:10:08 4 0:02:31 0:16:58
3 . 134 Učanjšek Edvard Moški SLO KD HRASTNIK SLO19340512 1:07:54 3 -- 0:22:11
DEČKI C (U13)-M
1 . 172 Turk Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20041223 00:15:35 --
2 . 174 Ravbar Anže Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20050511 00:16:18 00:00:43
3 . 183 Badovinac Jošt Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20040124 00:16:18 00:00:43
4 . 169 Kenda Jan Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20040924 00:16:18 00:00:43
5 . 168 Skok Marcel Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20050523 00:16:18 00:00:43
6 . 204 Klopčič Leon Moški SLO TANIN SEVNICA SLO20041030 00:16:18 00:00:43
7 . 202 Božnar Prosen Enej Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20050426 00:16:18 00:00:43
8 . 165 Majnik Jure Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20050306 00:16:18 00:00:43
9 . 163 Svenšek Jan Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20040616 00:16:18 00:00:43
10 . 166 Kirbiš Primož Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20040922 00:16:18 00:00:43
11 . 170 Trstenjak Matija Moški CRO Biciklistički klub „Mura Avantura“ CRO20041022 00:16:18 00:00:43
12 . 203 Podlesnik Grega Moški SLO TANIN SEVNICA SLO20040729 00:16:24 00:00:49
13 . 197 Križnar Žan Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20041020 00:16:25 00:00:50
14 . 164 Rutnik Matevž Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20041215 00:16:42 00:01:07
15 . 200 Flajs Maj Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20050128 00:16:43 00:01:08
16 . 198 Košir Vid Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20041023 00:16:45 00:01:10
17 . 207 Kucelj Patrik Moški CRO BK Perfa CRO20040530 00:17:14 00:01:39
18 . 167 Hanžel Žan Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20040115 00:17:28 00:01:53
19 . 178 Omrzel Jakob Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20060321 00:17:38 00:02:03
20 . 199 Kalan Žiga Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20040718 00:17:58 00:02:23
21 . 210 Erdelić Igor Moški CRO BK Perfa CRO20040409 00:18:01 00:02:26
22 . 208 Josipović Gabrijel Moški CRO BK Perfa CRO20050204 00:18:03 00:02:28
23 . 162 Valenko Lovro Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20040423 00:18:04 00:02:29
24 . 195 Sušnik Nejc Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20050519 00:18:16 00:02:41
25 . 212 Eržen Martin Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20040404 00:18:46 00:03:11
26 . 187 Černe Ožbej Moški SLO KK GORJE SLO20050819 00:18:46 00:03:11
27 . 175 Pšeničnik Matic Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20060210 00:18:48 00:03:13
28 . 173 Tisovec Kristian Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20060322 00:18:57 00:03:22
29 . 179 Mihalič Erik Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20040215 00:19:06 00:03:31
30 . 190 Poljanec Jon Moški SLO RADENSKA AS SLO20040926 00:19:17 00:03:42
31 . 209 Grden Antonio Moški CRO BK Perfa CRO20040613 00:19:18 00:03:43
32 . 201 Dolinšek Jaka Moški SLO KK SAVA KRANJ 00:19:27 00:03:52
33 . 182 Bevc Žan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20070430 00:19:29 00:03:54
34 . 191 Muha Luka Moški SLO RADENSKA AS SLO20040529 00:19:42 00:04:07
35 . 206 Pavlina Rudolf Moški CRO BK Perfa CRO20050809 00:20:04 00:04:29
36 . 171 Turk Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20040611 00:20:12 00:04:37
37 . 180 Kaferle Gaj Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20050826 00:20:59 0.00375
38 . 211 Uvodič Jan Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20021022 00:21:18 00:05:43
DNF 194 Čuk Enej Moški SLO RADENSKA AS SLO20050901 -- --
DEČKI B (U15/1)-M
1 . 226 Špoljar Jaka Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030304 00:46:58 --
2 . 247 Jablanovec Luka Moški SLO KK TROPOVCI SLO20031106 00:46:58 --
3 . 229 Jordan Adam Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030121 00:46:58 --
4 . 244 Rojko Nik Moški SLO KK TBP LENART SLO20030107 00:46:58 --
5 . 227 Polovič Nino Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030614 00:46:58 --
6 . 215 Žnidar Žan Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030224 00:46:58 --
7 . 233 Gregorič David Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030404 00:46:58 --
8 . 219 Majnik Andrej Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030509 00:46:58 --
9 . 220 Jeromel Vid Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030425 00:47:08 00:00:10
10 . 231 Hočevar Tin Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20031007 00:47:43 00:00:45
11 . 240 JOVAN TIM Moški SLO RADENSKA AS SLO20030711 00:49:10 00:02:12
12 . 235 Tomšič Dan Andrej Moški SLO RADENSKA AS SLO20030205 00:49:10 00:02:12
13 . 249 Krizmanic Bruno Moški CRO BK Perfa CRO20030921 00:49:10 00:02:12
14 . 224 Turk Jaka Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20031030 00:50:01 00:03:03
15 . 222 Novak David Svit Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20031219 00:50:15 00:03:17
16 . 223 Gnezda Nace Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20030219 00:50:15 00:03:17
17 . 228 Misini Denis Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030702 00:50:40 00:03:42
18 . 248 Rinnofner Markus Moški AUT RC RAPSO Knittelfeld AUT20030302 00:51:00 00:04:02
19 . 217 Poropat Žan Aljaž Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030925 00:51:30 00:04:32
20 . 242 Jenčič Lan Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20030718 00:52:20 00:05:22
21 . 243 Jeromel Taj Moški SLO TANIN SEVNICA SLO20031011 00:52:20 00:05:22
22 . 236 Skukan Gašper Moški SLO RADENSKA AS SLO20030131 00:54:30 00:07:32
23 . 237 PAVRIČ MARK Moški SLO RADENSKA AS SLO20030212 00:54:55 00:07:57
24 . 221 Skok Aleš Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20031231 00:55:30 00:08:32
25 . 218 Markovič Luka Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030422 00:55:30 00:08:32
26 . 234 Weisseisen Jan Moški SLO RADENSKA AS SLO20030525 00:56:20 00:09:22
27 . 239 Levstik Kristjan Moški SLO RADENSKA AS SLO20030516 00:59:40 00:12:42
28 . 238 Oven Martin Moški SLO RADENSKA AS SLO20031203 00:59:40 00:12:42
29 . 241 Brezovšek Nejc Moški SLO RADENSKA AS SLO20030212 01:01:30 00:14:32
30 . 246 Kovačev Mario Moški SLO KK TBP LENART SLO20030912 01:02:15 00:15:17
31 . 216 Rutnik Andraž Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030524 01:03:25 00:16:27
32 . 245 Kukovec Jan Moški SLO KK TBP LENART SLO20030426 01:06:30 00:19:32
DNF 251 Juras Josip Moški CRO BK Fortica CRO20030918 -- --
DNF 250 Gutenbrunner Paul Moški AUT Junior Cycling Team Graz AUT20031021 -- --
DEČKI A (U15/2)-M
1 . 260 Colnar Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20020216 0.03125 --
2 . 259 Glivar Gal Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20020501 0.03125 --
3 . 271 Vandur Gaber Moški SLO TANIN SEVNICA SLO20020528 00:46:05 00:01:05
4 . 279 Hollegger Thomas Moški AUT RC RAPSO Knittelfeld AUT20020505 00:46:34 00:01:34
5 . 255 Muršec Miha Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20020325 00:46:58 00:01:58
6 . 261 Praprotnik Čurič Vid Moški SLO RADENSKA AS SLO20020804 00:46:58 00:01:58
7 . 264 DRAŠLER ANŽE Moški SLO RADENSKA AS SLO20020628 00:46:58 00:01:58
8 . 270 Durkov Gregor Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20020320 00:46:58 00:01:58
9 . 278 Rengeo Nikolaj Moški SLO KK TROPOVCI SLO20021106 00:47:30 00:02:30
10 . 257 Piskule Žiga Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20021213 00:47:43 00:02:43
11 . 262 PAULIČ GAŠPER Moški SLO RADENSKA AS SLO20020927 00:47:58 00:02:58
12 . 263 Kranjec Žagar Matic Moški SLO RADENSKA AS SLO20020603 00:47:58 00:02:58
13 . 272 Bedek Drejc Moški SLO TANIN SEVNICA SLO20020608 00:49:40 00:04:40
14 . 273 Strmšek Miha Moški SLO KK TBP LENART SLO20020926 00:49:46 00:04:46
15 . 269 Kovač Štefan Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20020615 00:49:46 00:04:46
16 . 280 Lončar Luka Moški CRO BK Perfa CRO20020703 00:50:40 00:05:40
17 . 275 Mokič Tino Moški SLO KK TBP LENART SLO20020607 00:51:00 00:06:00
18 . 256 Klasinc Enej Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20021024 00:51:50 00:06:50
19 . 266 Bašelj Jaša Moški SLO RADENSKA AS SLO20020614 00:51:56 00:06:56
20 . 267 Ziherl Luka Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20021224 00:52:20 00:07:20
21 . 287 Jakovljević Lazar Moški SRB Čukarički MBK SRB20020221 00:53:00 00:08:00
22 . 268 Rutar Tim Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20021125 00:54:30 00:09:30
23 . 281 Jakopović Jani Moški CRO BK Perfa CRO20021026 00:54:55 00:09:55
24 . 283 Bajs David Moški CRO BD SLOGA CRO 20020729 00:56:40 00:11:40
25 . 286 Marković Lazar Moški SRB Čukarički MBK SRB20020311 00:56:40 00:11:40
26 . 277 Brus Matej Moški SLO KK TBP LENART SLO20020913 00:56:50 00:11:50
27 . 276 Cebek Rok Moški SLO KK TBP LENART SLO20020423 01:00:25 00:15:25
DNF 254 Vidovič Filip Teo Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20021103 -- --
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 90 Bevc Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20010404 01:32:13 --
2 . 106 Jančar Žiga Moški SLO RADENSKA AS SLO20000117 01:32:13 --
3 . 75 Hozjan Marko Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20000320 01:32:13 --
4 . 78 Skok Anže Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20000915 01:32:13 --
5 . 77 Fržop Roko Moški CRO BKK ORLOV KRUG CRO20000703 01:32:13 --
6 . 126 Bleyer Pauli Moški AUT RC RAPSO Knittelfeld AUT20000524 01:32:13 --
7 . 74 Malovič Nace Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20000912 01:32:13 --
8 . 122 Gungl Maj Moški SLO KK TBP LENART SLO20000221 01:32:13 --
9 . 105 Jeretina Marko Moški SLO RADENSKA AS SLO20011007 01:32:13 --
10 . 111 Čemažar Jaka Moški SLO RADENSKA AS SLO20010215 01:32:13 --
11 . 116 Pirih Aleš Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20000306 01:32:13 --
12 . 103 Kimovec Žan Mark Moški SLO RADENSKA AS SLO20000224 01:33:43 00:01:30
13 . 131 Kozoderović Aleksa Moški SRB Serbian National team SRB20000229 01:33:43 00:01:30
14 . 70 Žagar Tilen Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20000310 01:37:03 00:04:50
15 . 80 Ravbar Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20010501 01:37:03 00:04:50
16 . 104 Jovan Jan Moški SLO RADENSKA AS SLO20000804 01:37:03 00:04:50
17 . 98 Zalar Gašper Moški SLO RADENSKA AS SLO20010728 01:39:23 00:07:10
18 . 107 Jagodic Filip Moški SLO RADENSKA AS SLO20000920 01:39:23 00:07:10
19 . 85 Kovačič Rok Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20010117 01:40:08 00:07:55
20 . 91 Bahč Gregor Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20000826 01:40:08 00:07:55
21 . 94 Žnidar Maj Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO20010516 01:40:08 00:07:55
22 . 132 Djuric Djordje Moški SRB Serbian National team SRB20000621 01:40:08 00:07:55
23 . 109 Cunder Martin Moški SLO RADENSKA AS SLO20000805 01:41:56 00:09:43
24 . 81 Rataj Žan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20000925 01:42:02 00:09:49
25 . 129 Sretenović Stefan Moški SRB Serbian National team SRB20000223 01:42:02 00:09:49
26 . 71 Pušnik Gašper Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20010326 01:42:02 00:09:49
27 . 72 Polanec Gašper Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20010226 01:42:02 00:09:49
28 . 76 Gaiser Alexander Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20011202 01:42:02 00:09:49
29 . 99 Teržan Jakob Moški SLO RADENSKA AS SLO20000118 01:42:02 00:09:49
30 . 92 Badovinac Urban Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20011105 01:42:02 00:09:49
31 . 120 Slekovec Žiga Moški SLO KK TBP LENART SLO20000202 01:42:30 00:10:17
32 . 125 Rinnofner Michael Moški AUT RC RAPSO Knittelfeld AUT20000404 01:45:58 00:13:45
33 . 130 Matejić Nikola Moški SRB Serbian National team SRB20010125 01:49:09 00:16:56
DNF 137 Jovanov Stevan Moški SRB Čukarički MBK SRB20010205 -- --
DNF 136 Krapinec Lovro Moški CRO BK Rotor CRO20001018 -- --
DNF 135 Götzinger Valentin Moški AUT Junior Cycling Team Graz AUT20001212 -- --
DNF 134 Luschin Christoph Moški AUT Junior Cycling Team Graz AUT20010302 -- --
DNF 133 Stelzl Michael Moški AUT Junior Cycling Team Graz AUT20000722 -- --
DNF 128 Tomašić Dinko Moški CRO BD SLOGA CRO 20010519 -- --
DNF 124 Rengeo Aleksander Moški SLO KK TROPOVCI SLO20001213 -- --
DNF 123 Divjak Aljaž Moški SLO KK TBP LENART SLO20010801 -- --
DNF 121 Peršak Vid Moški SLO KK TBP LENART SLO20010105 -- --
DNF 119 Čadež David Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20000912 -- --
DNF 117 Oman Urban Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20000630 -- --
DNF 114 Avbelj Blaž Moški SLO RADENSKA AS SLO20011102 -- --
DNF 113 Božič Matic Moški SLO RADENSKA AS SLO20001209 -- --
DNF 110 Čuk Tjaž Moški SLO RADENSKA AS SLO20010426 -- --
DNF 102 Kogovšek Kancijan Moški SLO RADENSKA AS SLO20011228 -- --
DNF 101 Križman Marko Moški SLO RADENSKA AS SLO20010922 -- --
DNF 97 Slapničar Vid Moški SLO KK GORJE SLO20010811 -- --
DNF 96 Šranc Andrej Moški SLO KK GORJE SLO20011225 -- --
DNF 93 Ašič Simon Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20010930 -- --
DNF 89 Bogataj Patrik Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20001023 -- --
DNF 88 Colnar Martin Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20000629 -- --
DNF 86 Kostanjšek Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20000429 -- --
DNF 84 Murn Boštjan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20010115 -- --
DNF 83 Omrzel Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20001231 -- --
DNF 73 Muhič Jan Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20010418 -- --
DNF 100 Skuk Luka Moški SLO RADENSKA AS SLO20000328 -- --
DNF 82 Poljšak Benjamin Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20010330 -- --
STAREJŠI MLADINCI-M
1 . 32 Paulič Jaka Moški SLO RADENSKA AS SLO19981129 01:32:13 --
2 . 22 Černe Gregor Matija Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO19980520 01:32:13 --
3 . 56 Veselinović Dusan Moški SRB Serbian National team srb19990606 01:32:13 --
4 . 1 Sagadin Luka Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO19990501 01:32:13 --
5 . 20 Šranc Peter Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO19990620 01:32:13 --
6 . 18 Đermanović Goran Moški BIH KK ADRIA MOBIL BIH19980306 01:32:13 --
7 . 33 Oven Jaka Moški SLO RADENSKA AS SLO19980930 01:32:13 --
8 . 30 Potočki Viktor Moški CRO RADENSKA AS CRO19990327 01:32:13 --
9 . 14 Majoli Fran Moški CRO KK ADRIA MOBIL CRO19980216 01:32:13 --
10 . 44 Debevec Blaž Moški SLO RADENSKA AS SLO19990215 01:32:13 --
11 . 16 Horvat Matej Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO19981006 01:32:13 --
12 . 37 Kugonič Žiga Moški SLO RADENSKA AS SLO19990218 01:32:13 --
13 . 68 Kvasina Filip Moški CRO KK SAVA KRANJ CRO19981029 01:32:13 --
14 . 43 Finkšt Matic Moški SLO RADENSKA AS SLO19990113 01:32:13 --
15 . 7 Čančar Damir Moški CRO PERUTNINA PTUJ CRO19980323 01:32:13 --
16 . 57 Stojnic Veljko Moški SRB Serbian National team srb19990204 01:32:13 --
17 . 45 Cizelj Pavel Moški SLO RADENSKA AS SLO19990115 01:32:13 --
18 . 60 Ilić Ognjen Moški SRB Serbian National team SRB19981121 01:32:40 00:00:27
19 . 9 Lavrič Martin Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO19981128 01:32:40 00:00:27
20 . 17 Hočevar Kristjan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO19990503 01:33:04 00:00:51
21 . 2 Roškar Tim Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO19980626 01:33:18 00:01:05
22 . 3 Paj Jernej Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO19990519 01:33:18 00:01:05
23 . 10 Vujević Marko Moški CRO PERUTNINA PTUJ CRO19990226 01:33:43 00:01:30
24 . 61 Stiglhuber Stephan Moški AUT Junior Cycling Team Graz AUT19980912 01:33:43 00:01:30
25 . 5 KRAMBERGER LUKA Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO19980127 01:34:40 00:02:27
26 . 8 Mugerli Aljaž Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO19980923 01:35:13 00:03:00
27 . 26 Bavec Timotej Moški SLO MEBLOJOGI SLO19990620 01:36:29 00:04:16
28 . 46 Zupan Miha Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19981020 01:37:03 00:04:50
29 . 59 Joksimović Andrija Moški SRB BK „PARTIZAN“ BEOGRAD srb19990628 01:37:03 00:04:50
30 . 55 Zorovic Roko Moški CRO BK Sveti Donat CRO19991005 01:37:03 00:04:50
31 . 52 Prednik Tomaž Moški SLO KK TBP LENART SLO19981030 01:37:14 00:05:01
32 . 27 Starčič Dino Moški SLO RADENSKA AS SLO19990313 01:38:27 00:06:14
33 . 6 Jakopović Sven Moški CRO PERUTNINA PTUJ CRO19990311 01:39:15 00:07:02
34 . 11 Žgalin Matej Moški CRO KK ADRIA MOBIL CRO19980524 01:39:15 00:07:02
35 . 29 Razpotnik Miha Moški SLO RADENSKA AS SLO19990524 01:39:19 00:07:06
36 . 40 Kogovšek Krištof Moški SLO RADENSKA AS SLO19990404 01:39:23 00:07:10
37 . 21 Medja Kristjan Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO19990519 01:40:08 00:07:55
38 . 50 Podlesnik Anže Moški SLO TANIN SEVNICA SLO19990904 01:40:08 00:07:55
39 . 38 Križman Matjaž Moški SLO RADENSKA AS SLO19990613 01:41:56 00:09:43
40 . 13 Novak Žiga Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO19991117 01:42:02 00:09:49
41 . 12 Poberžnik Juš Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO19990702 01:42:02 00:09:49
42 . 53 CEBEK Cene Moški SLO KK TBP LENART SLO19980828 01:42:02 00:09:49
43 . 4 Medved Jan Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO19990701 01:42:02 00:09:49
44 . 36 Legenštein Andraž Moški SLO RADENSKA AS SLO19990527 01:46:30 00:14:17
DNF 67 Zupanec Tim Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19991105 -- --
DNF 62 Herzele David Moški AUT Junior Cycling Team Graz AUT19991202 -- --
DNF 54 Horvat Žiga Moški SLO KK TROPOVCI SLO19980913 -- --
DNF 51 Kavšek Luka Moški SLO TANIN SEVNICA SLO19991026 -- --
DNF 49 Prah Aljaž Moški SLO TANIN SEVNICA SLO19981220 -- --
DNF 48 Eržen Luka Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19990127 -- --
DNF 47 Katrašnik Matic Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19981005 -- --
DNF 42 Glinšek Tilen Moški SLO RADENSKA AS SLO19980419 -- --
DNF 41 Jerman Žiga Moški SLO RADENSKA AS SLO19980626 -- --
DNF 39 Kranjec Nik Moški SLO RADENSKA AS SLO19980526 -- --
DNF 35 Merčun Matej Moški SLO RADENSKA AS SLO19980104 -- --
DNF 34 Ostervuh Jan Moški SLO RADENSKA AS SLO19990402 -- --
DNF 31 Pogačar Tadej Moški SLO RADENSKA AS SLO19980921 -- --
DNF 25 Kičin Edin Moški SLO KK GORJE SLO19980511 -- --
DNF 24 Slapničar Bor Moški SLO KK GORJE SLO19990605 -- --
DNF 23 Topolovec Matija Moški SLO KK GORJE SLO19990406 -- --
DNF 28 Šetina Matic Moški SLO RADENSKA AS SLO19990909 -- --
DNF 66 Baltić Danijel Moški CRO BK Fortica CRO19980126 -- --
DNF 65 Budimir Kristijan Moški CRO BK Fortica CRO19990916 -- --
DNF 64 Marenzi Lorenzo Moški CRO BK Fortica CRO 19981008 -- --
DNF 63 Marušić Mile Moški CRO BK Fortica CRO19991030 -- --
DEKLICE C (WU13)-Ž
1 . 23 Kranjec Žagar Hana Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO20050609 00:16:18 --
2 . 20 Moroz Nuša Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20040221 00:16:25 00:00:07
3 . 21 Čuk Špela Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20040512 00:16:41 00:00:23
4 . 22 Kalan Neja Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20040921 00:16:45 00:00:27
DEKLICE B (WU15/1)-Ž
1 . 29 Čemažar Klara Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO20030815 00:16:18 --
2 . 28 Hamler Tajda Ženski SLO KK TBP LENART SLO20031219 00:16:34 00:00:16
3 . 27 Prevc Eva Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20030829 00:16:49 00:00:31
4 . 26 Trstenjak Ida Ženski CRO Biciklistički klub „Mura Avantura“ CRO20030625 00:17:38 00:01:20
DEKLICE A (WU15/2)-Ž
1 . 32 Sušnik Tjaša Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20020803 -- 00:46:58
2 . 33 Ahačič Ana Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20021025 -- 00:48:10
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 3 Gruber Katharina Ženski AUT RC RAPSO Knittelfeld AUT20001217 00:47:45 --
2 . 1 Posavec Mateja Ženski CRO BK Sveta Nedelja CRO 00:50:01 00:02:16
3 . 5 Debenec Sara Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO20000228 00:52:20 00:04:35
DNF 7 Neißl Marlena Ženski AUT Junior Cycling Team Graz AUT20010128 -- --
DNF 4 Dovjak Katja Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO20000815 -- --
STAREJŠE MLADINKE (WJ)-Ž
1 . 147 Stadler Gruber Hannah Ženski AUT RC RAPSO Knittelfeld AUT19990910 01:42:02 --
2 . 149 Zajc Hajdi Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19981215 01:42:02 --
3 . 145 Ustar Maša Pia Ženski SLO KK ADRIA MOBIL SLO19990901 -1 krog --
4 . 151 Berlan Ula Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19980505 -1 krog --
5 . 152 Bečan Lucija Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19990302 -1 krog --
6 . 146 Komar Liza Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO19990921 -- --
DNF 153 Mandušić Marina Ženski BIH BK Fortica BIH19981028 -- --
DNF 150 Štrancar Ema Ženski SLO MEBLOJOGI SLO19990623 -- --
ČLANICE (WE)-Ž
1 . 158 Šimenc Laura Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19900725 01:37:03 --
2 . 156 Jeretina Katja Ženski SLO KK ADRIA MOBIL SLO19970523 01:42:02 00:04:59
3 . 159 Elsner Tanja Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19930116 01:42:02 00:04:59
4 . 157 Žigart Urška Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19961204 01:42:47 00:05:44
5 . 155 Novak Alenka Ženski SLO KK ADRIA MOBIL SLO19770817 01:46:30 00:09:27

Komentarji