Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: NOČNI KRITERIJ - KRANJ 2016

Cestno kolesarstvo Tekma:NOČNI KRITERIJ - KRANJ 2016 Datum:30.07.2016
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Tou010dke
ELITE-M
1 . 23 Ručigaj Žiga Moški SLO RADENSKA LJUBLJANA SLO19951110 25
2 . 9 Ilešič Aldo Ino Moški SLO ASTELLAS CYCLING TEAM SLO19840901 19
3 . 15 Katrašnik Gašper Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) SLO19950620 13
4 . 25 Korošec Rok Moški SLO RADENSKA LJUBLJANA SLO19931124 12
5 . 105 MATTEO MALUCELLI Moški ITA UNIEURO WILIER TREVIGIANI ITA19931020 11
6 . 20 Finkšt Tilen Moški SLO RADENSKA LJUBLJANA SLO19970706 5
7 . 27 Maltar Bruno Moški CRO RADENSKA LJUBLJANA CRO19941006 5
8 . 4 Grošelj Žiga Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19930831 4
9 . 97 DUQUE PAZ Mario Moški TEAM MARCHIOL - SAN MICHELE VETRI COL19940709 4
10 . 98 ALESSANDRO MALAGUTI Moški ITA UNIEURO WILIER TREVIGIANI ITA19870922 3
11 . 99 MARCO MOLTENI Moški ITA UNIEURO WILIER TREVIGIANI ITA19961010 3
12 . 48 MARCHI DE Mattia Moški ITA A.S.D. CYCLING TEAM FRIULI ITA19910603 2
13 . 26 Jenko Robi Moški SLO RADENSKA LJUBLJANA SLO19900415 1
14 . 45 MATTIA BAIS Moški ITA A.S.D. CYCLING TEAM FRIULI ITA19961019 1
15 . 77 VIKTOR FILUTÁS Moški HUN SZUPER BETON HUN19960928 U23
16 . 94 YURI PESSOTTO Moški ITA TEAM MARCHIOL - SAN MICHELE VETRI ITA19950531 U23
17 . 76 DEJAN MARIC Moški SRB METALAC QUICK KRALJEVO SRB19910921 ELITE
18 . 3 Čotar Luka Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19960421 U23
19 . 17 Drinovec Matej Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) SLO19910816 ELITE
20 . 101 SIMONE RAVANELLI Moški ITA UNIEURO WILIER TREVIGIANI ITA19950704 U23
21 . 10 Strgar Matic Moški SLO ŠD SUPERSNURF GIANT SLO19820726 ELITE
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 13 Murn Boštjan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20010115 11
2 . 17 Bevc Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20010404 11
3 . 12 Omrzel Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20001231 8
4 . 15 Colnar Martin Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20000629 5
5 . 54 ĐORĐE ĐURIC Moški SRB NATIONAL TEAM OF SERBIA SRB20000621 4
6 . 45 Jančar Žiga Moški SLO RADENSKA AS SLO20000117 3
7 . 20 Skok Anže Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20000915 1
8 . 6 Čadež David Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20000912 1
9 . 22 Fržop Roko Moški CRO BKK ORLOV KRUG CRO20000703
10 . 39 Skuk Luka Moški SLO RADENSKA AS SLO20000328
11 . 26 Jurišević Carlo Moški CRO BK Rijeka CRO20011014
12 . 34 Malovič Nace Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20000912
13 . 25 Zadro Zvonimir Moški CRO BK Sokol Vinkovci CRO20000804
14 . 31 Pušnik Gašper Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20010326
15 . 18 Bahč Gregor Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20000826
16 . 11 Rataj Žan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20000925
17 . 48 Cunder Martin Moški SLO RADENSKA AS SLO20000805
18 . 37 Zalar Gašper Moški SLO RADENSKA AS SLO20010728
19 . 9 Šranc Andrej Moški SLO KK GORJE SLO20011225
20 . 3 Pirih Aleš Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20000306
21 . 29 Gungl Maj Moški SLO KK TBP LENART SLO20000221
22 . 30 Žagar Tilen Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20000310
23 . 55 ADMIR KOLAŠINAC Moški SRB NATIONAL TEAM OF SERBIA SRB20011208
24 . 49 Čuk Tjaž Moški SLO RADENSKA AS SLO20010426
STAREJŠI MLADINCI-M
1 . 32 Jerman Žiga Moški SLO RADENSKA AS SLO19980626 23
2 . 2 Primožič Jaka Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19981208 17
3 . 26 Merčun Matej Moški SLO RADENSKA AS SLO19980104 5
4 . 21 Potočki Viktor Moški CRO RADENSKA AS CRO19990327 3
5 . 64 Stojnic Veljko Moški SRB S Team Sombor SRB19990204 2
6 . 22 Pogačar Tadej Moški SLO RADENSKA AS SLO19980921 2
7 . 49 Jarc Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO19990409 1
8 . 53 Lavrič Martin Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO19981128
9 . 43 Černe Gregor Matija Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO19980520
10 . 41 Šranc Peter Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO19990620
11 . 9 Horvat Žiga Moški SLO KK TROPOVCI SLO19980913
12 . 1 Zupan Miha Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19981020
13 . 3 Kvasina Filip Moški CRO KK SAVA KRANJ CRO19981029
14 . 67 Ilić Ognjen Moški SRB BK Partizan Beograd SRB19981121
15 . 6 Čemažar Nik Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19990802
16 . 35 Debevec Blaž Moški SLO RADENSKA AS SLO19990215
17 . 28 Kugonič Žiga Moški SLO RADENSKA AS SLO19990218
18 . 65 Žarković Đolai Dimitrije Moški SRB BK Spartak SRB19980315
19 . 10 Bavec Timotej Moški SLO MEBLOJOGI SLO19990620
20 . 58 Marenzi Lorenzo Moški CRO BK Fortica CRO 19981008
21 . 60 Baltić Danijel Moški CRO BK Fortica CRO19980126
22 . 31 Kogovšek Krištof Moški SLO RADENSKA AS SLO19990404
23 . 62 Vujević Marko Moški CRO BGK TUŠKANAC CRO19990226
24 . 23 Paulič Jaka Moški SLO RADENSKA AS SLO19981129
25 . 42 Medja Kristjan Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO19990519
26 . 36 Cizelj Pavel Moški SLO RADENSKA AS SLO19990115
27 . 5 Eržen Luka Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19990127
STAREJŠE MLADINKE (WJ)-Ž
1 . 289 Penko Karin Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19990803 WJ
2 . 296 Perinović Maja Ženski CRO BK Zadar CRO19990924 WJ
3 . 287 Zajc Hajdi Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19981215 WJ
4 . 280 Komar Liza Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO19990921 WJ
5 . 291 Bečan Lucija Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19990302 WJ
6 . 239 Žavbi Kunaver Saša Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19980320 WJ
7 . 290 Berlan Ula Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19980505 WJ
8 . 295 Šintić Josipa Ženski CRO BK Zadar CRO19990630 WJ
9 . 281 Ustar Maša Pia Ženski SLO KK ADRIA MOBIL SLO19990901 WJ
10 . 297 Štrancar Ema Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19990623 WJ
11 . 220 Vilim Ivana Ženski SRB S Team Sombor SRB19991023 WJ
12 . 221 Jankovic Milica Ženski SRB S Team Sombor SRB19981009 WJ
ČLANICE (WE)-Ž
1 . 294 Kern Špela Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19900224 WE
2 . 285 Perše Tina Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19941014 WU23
3 . 284 Jeretina Katja Ženski SLO KK ADRIA MOBIL SLO19970523 WU23
4 . 282 Novak Alenka Ženski SLO KK ADRIA MOBIL SLO19770817 WE
5 . 292 Žigart Urška Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19961204 WU23
6 . 293 Šimenc Laura Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19900725 WE

Komentarji