Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 48. VN KRANJA - MEMORIAL FILIPA MAJCNA 2016

Cestno kolesarstvo Tekma:48. VN KRANJA - MEMORIAL FILIPA MAJCNA 2016 Datum:31.07.2016
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca u010cas vou017enje Zaostanek
ELITE-M
1 . 63 MARCHI DE Mattia Moški ITA A.S.D. CYCLING TEAM FRIULI ITA19910603 03:30:36 --
2 . 21 Rogina Radoslav Moški CRO ADRIA MOBIL (ADR) CRO19790303 03:30:36 --
3 . 86 SIMONE RAVANELLI Moški ITA UNIEURO WILIER TREVIGIANI ITA19950704 03:30:43 00:07:00
4 . 149 JAMES MCLAUGHLIN Moški ITA TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS GBR19901002 03:31:37 01:01:00
5 . 96 RÄIM Mihkel Moški Cycling Academy Team EST19930703 03:31:53 01:17:00
6 . 141 DANIEL AUER Moški AUT TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS AUT19941026 03:31:57 0.05625
7 . 97 Turek Daniel Moški CZE Cycling Academy Team CZE19930119 03:32:00 01:24:00
8 . 83 MATTEO MALUCELLI Moški ITA UNIEURO WILIER TREVIGIANI ITA19931020 03:32:00 01:24:00
9 . 26 Katrašnik Gašper Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) SLO19950620 03:32:00 01:24:00
10 . 143 STEPHAN RABITSCH Moški AUT TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS AUT19910628 03:32:00 01:24:00
11 . 88 ENRICO SALVADOR Moški ITA UNIEURO WILIER TREVIGIANI ITA19941130 03:32:00 01:24:00
12 . 61 MATTIA BAIS Moški ITA A.S.D. CYCLING TEAM FRIULI ITA19961019 03:32:00 01:24:00
13 . 148 LUKAS ZELLER Moški AUT TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS AUT19940920 03:32:00 01:24:00
14 . 65 ROBERTO GIACOBAZZI Moški ITA A.S.D. CYCLING TEAM FRIULI ITA19910313 03:32:00 01:24:00
15 . 103 MIRCO PADOVAN Moški ITA TEAM MARCHIOL - SAN MICHELE VETRI ITA199500823 03:32:00 01:24:00
16 . 134 STEFAN PÖLL Moški AUT CONTINENTAL TEAM WSA GREENLIFE AUT19860728 03:32:00 01:24:00
17 . 91 PIASKOWY Emanuel Moški POL Cycling Academy Team POL19910302 03:32:00 01:24:00
18 . 22 Golčer Jure Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) SLO19771207 03:32:00 01:24:00
19 . 6 Poljanec Miha Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19950330 03:32:00 01:24:00
20 . 36 Pajek Luka Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO19960717 03:32:00 01:24:00
21 . 133 HANS-JÖRG LEOPOLD Moški AUT CONTINENTAL TEAM WSA GREENLIFE AUT19830425 03:32:00 01:24:00
22 . 5 Grošelj Matic Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19960405 03:32:00 01:24:00
23 . 14 Ručigaj Žiga Moški SLO RADENSKA LJUBLJANA SLO19951110 03:32:00 01:24:00
24 . 93 YECHZKEL Aviv Moški Cycling academy ISR19940421 03:32:17 01:41:00
25 . 67 ALESSANDRO PESSOT Moški ITA A.S.D. CYCLING TEAM FRIULI ITA19950701 03:32:20 01:44:00
26 . 13 Maltar Bruno Moški CRO RADENSKA LJUBLJANA CRO19941006 03:32:22 01:46:00
27 . 82 GIOVANNI CARBONI Moški ITA UNIEURO WILIER TREVIGIANI ITA19950831 03:32:37 02:01:00
28 . 25 Drinovec Matej Moški SLO KD ALPE SiS SLO19910816 03:32:37 02:01:00
29 . 38 Bole Grega Moški SLO CCC Polkowice SLO19850813 03:32:45 02:09:00
30 . 152 Sangulin Robert Moški CRO BK KALORIJA CRO19930929 03:33:52 03:16:00
31 . 84 MARCO MOLTENI Moški ITA UNIEURO WILIER TREVIGIANI ITA19961010 03:34:11 03:35:00
32 . 1 Svab Jernej Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19950826 03:34:25 03:49:00
33 . 62 FELIX BARKER Moški A.S.D. CYCLING TEAM FRIULI GBR19940707 03:34:36 04:00:00
34 . 132 MARKUS KOPFAUF Moški AUT CONTINENTAL TEAM WSA GREENLIFE AUT19960709 03:34:36 04:00:00
35 . 98 GOLDSTEIN Roy Moški Cycling Academy Team ISR19930520 03:34:36 04:00:00
36 . 105 YURI PESSOTTO Moški ITA TEAM MARCHIOL - SAN MICHELE VETRI ITA19950531 03:34:40 04:04:00
37 . 37 Veber Matic Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO19961122 03:34:40 04:04:00
38 . 71 VIKTOR FILUTÁS Moški HUN SZUPER BETON HUN19960928 03:35:37 05:01:00
39 . 12 Korošec Rok Moški SLO RADENSKA LJUBLJANA SLO19931124 03:40:00 09:24:00
40 . 15 Finkšt Tilen Moški SLO RADENSKA LJUBLJANA SLO19970706 03:40:00 09:24:00
41 . 11 Jenko Robi Moški SLO RADENSKA LJUBLJANA SLO19900415 03:40:00 09:24:00
42 . 122 ONDŘEJ FIERLA Moški CZE TEAM FORMAN CINELLI CZE19930710 03:40:00 09:24:00
43 . 95 Pavlič Marko Moški SLO Cycling Academy Team SLO19930209 03:40:00 09:24:00
44 . 4 Grošelj Žiga Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19930831 03:40:00 09:24:00
45 . 94 Migdal Wojciech Moški POL Cycling Academy Team POL19910327 03:40:00 09:24:00
46 . 2 Logar Tadej Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19940117 03:40:00 09:24:00
47 . 42 Hajdinjak Dušan Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI SLO19730206 03:40:00 09:24:00
48 . 41 Obal Primož Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI SLO19900925 03:40:00 09:24:00
49 . 72 ZOLTÁN LENGYEL Moški HUN SZUPER BETON HUN19950425 03:40:00 09:24:00
50 . 126 LUKÁŠ PAPULA Moški CZE TEAM FORMAN CINELLI CZE19951111 03:40:00 09:24:00
51 . 124 PETR HUDEČEK Moški CZE TEAM FORMAN CINELLI CZE19820702 03:40:00 09:24:00
52 . 144 JOHANNES SCHINNAGEL Moški DEU TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS GER19960529 03:40:00 09:24:00
53 . 92 GABAY Guy Moški Cycling Academy Team ISR19930718 03:40:00 09:24:00
54 . 64 MATTEO FABBRO Moški ITA A.S.D. CYCLING TEAM FRIULI ITA19950410 03:40:00 09:24:00
55 . 3 Čotar Luka Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19960421 03:40:00 09:24:00
56 . 23 Per David Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) SLO19950213 03:40:00 09:24:00
57 . 51 MILOŠ BORISAVLJEVIĆ Moški SRB METALAC QUICK KRALJEVO SRB19940309 03:40:00 09:24:00
58 . 85 MATTIA VIEL Moški ITA UNIEURO WILIER TREVIGIANI ITA19950422 03:40:00 09:24:00
59 . 89 ALESSANDRO MALAGUTI Moški ITA UNIEURO WILIER TREVIGIANI ITA19870922 03:40:00 09:24:00
60 . 66 MATTIA MELLONI Moški ITA A.S.D. CYCLING TEAM FRIULI ITA19970928 03:40:00 09:24:00
61 . 35 Kranjc Martin Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO19961121 03:40:00 09:24:00

Komentarji