Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 7. POKAL OBČINE TIŠINA 2016

Cestno kolesarstvo Tekma:7. POKAL OBČINE TIŠINA 2016 Datum:02.04.2016
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca u010cas vou017enje u0160t. krogov Zaostanek
ŽENSKE A-Ž
1 . 1 Leskovar Andreja Ženski SLO BikeRepublic SLO19880623 0:55:51 6 0:00:00
ŽENSKE B-Ž
1 . 2 Brelih Tina Ženski SLO KD ALPE SiS SLO19790414 0:55:48 7 0:00:00
2 . 4 Opeka Ajda Ženski SLO KD BRANIK MARIBOR SLO19791031 0:55:48 7 0:00:00
DNF 3 Bezjak Andreja Ženski SLO KD BIKE EK HALOZE 2002 SLO19680803 -- --
ŽENSKE C-Ž
1 . 5 Rakoš Ivica Ženski SLO ŠD TURBO M SLO19600514 0:55:53 6 0:00:00
AMATERJI -M
1 . 11 Mesarič Mitja Moški SLO KK TBP LENART SLO19890927 1:27:44 12 0:00:00
2 . 10 Porenta Primož Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19880430 1:27:44 12 0:00:00
3 . 6 Kolb Stefan Moški AUT AUT19970513 1:27:44 12 0:00:00
4 . 18 Winter Stefan Moški AUT Junior Cycling Team Graz AUT19970406 1:27:44 12 0:00:00
5 . 93 Robič Matic Moški SLO KD BIKE EK HALOZE 2002 SLO19870806 1:27:45 12 0:00:01
6 . 16 Brulc Srečko Moški SLO KK MASTER TEAM SLO19870524 1:27:45 12 0:00:01
7 . 14 Polajnar Klemen Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI SLO19950920 1:27:45 12 0:00:01
8 . 13 Fister Dušan Moški SLO KK TROPOVCI SLO19930518 1:27:45 12 0:00:01
9 . 20 Binder Thomas Moški AUT Junior Cycling Team Graz AUT19930919 1:27:46 12 0:00:02
10 . 17 Bevc Gašper Moški SLO KK MASTER TEAM SLO19900605 1:27:46 12 0:00:02
11 . 22 Pajek Rok Moški SLO JB TEAM SLO19941227 1:27:46 12 0:00:02
12 . 12 Rebernak Sebastjan Moški SLO KK TROPOVCI SLO19870711 1:27:47 12 0:00:03
13 . 9 Kočnik Simon Moški SLO BikeRepublic SLO19880101 1:27:47 12 0:00:03
14 . 23 Lah Gregor Moški SLO JB TEAM SLO19900718 1:27:48 12 0:00:04
15 . 19 Stattmann Lukas Moški AUT Junior Cycling Team Graz AUT19961024 1:27:49 12 0:00:05
16 . 8 Strmšek Simon Moški SLO KD BIKE EK HALOZE 2002 SLO19880519 1:27:52 12 0:00:08
17 . 7 Grbec Gašper Moški SLO KK Postojna SLO19931010 1:27:52 12 0:00:08
18 . 15 Obal Primož Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI SLO19900925 1:27:53 12 0:00:09
19 . 21 Sitar Mitja Moški SLO JB TEAM SLO19871015 1:31:25 12 0:03:41
MASTER A-M
1 . 36 Sikošek Gregor Moški SLO JB TEAM SLO19841117 1:27:44 12 0:00:00
2 . 29 Vene Uroš Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE SLO19820129 1:27:44 12 0:00:00
3 . 27 Holc Andrej Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19830318 1:27:45 12 0:00:01
4 . 28 Bošnjak Miha Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19841214 1:27:46 12 0:00:02
5 . 26 Maček Marjan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19820609 1:27:46 12 0:00:02
6 . 32 Kramar Miha Moški SLO KD ALPE SiS SLO19850615 1:27:46 12 0:00:02
7 . 95 Kužner Mario Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 SLO19871216 1:27:53 12 0:00:09
8 . 25 Lovše Matej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. SLO19831114 1:28:05 12 0:00:21
9 . 31 Marič Robi Moški SLO KD ALPE SiS SLO19860218 1:31:21 12 0:03:37
10 . 30 Tajčman Simon Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE SLO19840106 1:30:02 11 --
11 . 99 Vidović Robertino Moški CRO BK Plus CRO19680818 1:30:46 11 --
12 . 34 Kramberger Miha Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 SLO19831203 1:30:48 11 --
13 . 24 Omulec Andrej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. SLO19821119 1:30:48 11 --
DNF 33 Petovar Jernej Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 SLO19850508 -- --
DNS 35 Ivšak Damjan Moški CRO BK Perfa CRO19830709 -- --
MASTER B-M
1 . 39 Vantur Mihael Moški SLO TUŠ T.E.A.M. SLO19790718 1:26:59 12 0:00:00
2 . 46 Prevejšek Damjan Moški SLO KK MASTER TEAM SLO19800502 1:27:44 12 0:00:45
3 . 41 Ribič Zoran Moški SLO KD BIKE EK HALOZE 2002 SLO19800127 1:27:45 12 0:00:46
4 . 44 Vrankar Gregor Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19771003 1:27:46 12 0:00:47
5 . 45 Smolej Uroš Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19770208 1:27:46 12 0:00:47
6 . 47 Golob Rok Moški SLO JB TEAM SLO19810427 1:27:47 12 0:00:48
7 . 38 Verdel Rok Moški SLO KD HRASTNIK SLO19801005 1:27:47 12 0:00:48
8 . 40 Kovačec Iztok Moški SLO TUŠ T.E.A.M. SLO19800608 1:27:51 12 0:00:52
9 . 42 Kitek Sašo Moški SLO BikeRepublic SLO19790220 1:27:47 11 --
10 . 43 Golob Joze Moški SLO KD BRANIK MARIBOR SLO19800303 1:27:58 11 --
DNS 37 Mikuš Tomaž Moški SLO KK DJAK SLO19810214 4:42:09 1 --
MASTER C-M
1 . 51 Prešeren Jani Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19760802 1:27:44 12 0:00:00
2 . 55 Hajdinjak Dušan Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI SLO19730206 1:27:44 12 0:00:00
3 . 50 Jelič Borja Moški SLO TUŠ T.E.A.M. SLO19741205 1:27:45 12 0:00:01
4 . 52 Vesel Jože Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE SLO19751204 1:27:48 12 0:00:04
5 . 53 Filipič Grega Moški SLO KD ALPE SiS SLO19761119 1:27:52 12 0:00:08
6 . 48 Mahorič Mitja Moški SLO TUŠ T.E.A.M. SLO19760512 1:28:05 12 0:00:21
7 . 92 Švalj Ivan Moški SLO JB TEAM SLO19751227 1:31:24 12 0:03:40
DNF 94 Eržen Tomi Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 SLO19731104 1:02:15 7 --
DNF 49 Kopše Igor Moški SLO TUŠ T.E.A.M. SLO19740813 -- --
DNF 54 Ketiš Dominik Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI -- --
MASTER D-M
1 . 60 Poglavc Alojz Moški SLO JB TEAM SLO19710915 1:26:46 12 0:00:00
2 . 56 Cesar Igor Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE SLO19700127 1:27:47 12 0:01:01
3 . 59 Dimec Mišo Moški SLO KLUB VAŠKA RUNDA SLO19700622 1:27:52 12 0:01:06
4 . 91 Špiljak Dragutin Moški CRO BK STUBAKI cro19671104 1:31:17 12 0:04:31
5 . 58 Rac Radovan Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI SLO19710419 1:30:47 11 --
DNF 57 Gruden Gregor Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19680208 -- --
MASTER E-M
1 . 62 Melanšek Iztok Moški SLO TUŠ T.E.A.M. SLO19660228 0:50:45 7 0:00:00
2 . 61 Prpar Vlado Moški SLO TUŠ T.E.A.M. SLO19650430 0:55:46 7 0:05:01
3 . 67 Mesojedec Matjaž Moški SLO ŠD TURBO M SLO19640925 0:55:47 7 0:05:02
4 . 63 Bajec Franc Moški SLO KK Postojna SLO19660530 0:55:49 7 0:05:04
5 . 64 Novak Branko Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19620213 0:55:50 7 0:05:05
6 . 66 Bogataj Igor Moški SLO RADENSKA AS SLO19630905 0:55:50 7 0:05:05
7 . 68 Hozjan Milan Moški SLO Kolesarski Klub Lendava 0:55:59 7 0:05:14
8 . 100 Lapuh Martin Moški SLO 0000 0:55:58 6 --
DNF 65 Premrn Lucjan Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19660129 -- --
MASTER F-M
1 . 69 Žavbi Andrej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. SLO19601125 0:54:49 7 0:00:00
2 . 72 Skubic Borislav Moški SLO ŠD TURBO M SLO19581024 0:55:40 7 0:00:51
3 . 70 Čuden Marjan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19570501 0:55:47 7 0:00:58
4 . 71 Čuk Tomislav Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19601109 0:55:49 7 0:01:00
5 . 74 Petovar Miran Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI SLO19600829 0:55:49 7 0:01:00
6 . 73 Šek Darko Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI SLO19581219 0:55:51 7 0:01:02
MASTER G-M
1 . 77 Car Ljubo Moški SLO KD BRANIK MARIBOR SLO19550221 0:55:47 7 0:00:00
2 . 81 Brancelj Franci Moški SLO ŠD TURBO M SLO19550113 0:55:47 7 0:00:00
3 . 76 Popovič Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19540626 0:55:49 7 0:00:02
4 . 80 Papič Milivoj Moški SLO ŠD TURBO M SLO19560618 0:52:03 6 --
5 . 78 Kirič Avgust Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19561215 0:52:05 6 --
6 . 82 Smolko Franc Moški SLO ŠD Arcont Gornja Radgona 0:52:06 6 --
7 . 79 Rakoš Dragan Moški SLO ŠD TURBO M SLO19560417 0:55:51 6 --
DNF 75 Kozjek Anton Moški SLO SLO19560522 -- --
MASTER H-M
1 . 84 Kastelic Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19510520 0:55:47 7 0:00:00
2 . 86 Lampe Bojan Moški SLO ŠD TURBO M SLO19470823 0:55:47 7 0:00:00
3 . 83 Prešeren Janez Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19501109 0:52:02 6 --
4 . 85 Saksida Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19471107 0:52:04 6 --
MASTER I-M
1 . 90 Kotnik Herbert Moški SLO ŠD TURBO M SLO19430309 0:56:04 7 0:00:00
2 . 89 Bahar Milan Moški SLO KK Postojna SLO19380218 0:52:07 6 --
DNF 87 Učanjšek Edvard Moški SLO KD HRASTNIK SLO19340512 -- --
DNF 88 Končina Rafael Moški SLO KD HRASTNIK SLO19450917 -- --
DEČKI C (U13)-M
1 . 395 Ravbar Anže Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20050511 0:17:54 1 0:00:00
2 . 364 Sušnik Nejc Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20050519 0:17:55 1 0:00:01
3 . 400 Kenda Jan Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20040924 0:17:55 1 0:00:01
4 . 362 Križnar Žan Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20041020 0:17:56 1 0:00:02
5 . 353 Stolic Mihajlo Moški SRB S Team Sombor SRB20042004 0:17:57 1 0:00:03
6 . 399 Skok Marcel Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20050523 0:17:57 1 0:00:03
7 . 355 Podlesnik Grega Moški SLO TANIN SEVNICA SLO20040729 0:17:57 1 0:00:03
8 . 377 Majnik Jure Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20050306 0:17:57 1 0:00:03
9 . 361 Košir Vid Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20041023 0:17:58 1 0:00:04
10 . 388 Judež Bine Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20061116 0:17:58 1 0:00:04
11 . 357 Dolinšek Jaka Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20040805 0:17:58 1 0:00:04
12 . 354 Klopčič Leon Moški SLO TANIN SEVNICA SLO20041030 0:17:58 1 0:00:04
13 . 360 Kalan Žiga Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20040718 0:18:02 1 0:00:08
14 . 356 Božnar Prosen Enej Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20050426 0:18:04 1 0:00:10
15 . 378 Rutnik Matevž Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20041215 0:18:07 1 0:00:13
16 . 383 Robič Nal Jure Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO20041102 0:18:10 1 0:00:16
17 . 375 Kirbiš Primož Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20040922 0:18:10 1 0:00:16
18 . 386 Badovinac Jošt Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20040124 0:18:10 1 0:00:16
19 . 359 Flajs Maj Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20050128 0:18:11 1 0:00:17
20 . 379 Svenšek Jan Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20040616 0:18:14 1 0:00:20
21 . 374 Hanžel Žan Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20040115 0:18:15 1 0:00:21
22 . 352 Demonja David Moški SRB S Team Sombor SRB20050521 0:18:16 1 0:00:22
23 . 380 Valenko Lovro Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20040423 0:18:24 1 0:00:30
24 . 358 Eržen Martin Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20040404 0:18:45 1 0:00:51
25 . 363 Petek Aljaž Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20040802 0:18:53 1 0:00:59
26 . 391 Omrzel Jakob Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20060321 0:19:18 1 0:01:24
27 . 371 Poljanec Jon Moški SLO RADENSKA AS SLO20040926 0:19:19 1 0:01:25
28 . 370 Muha Luka Moški SLO RADENSKA AS SLO20040529 0:19:20 1 0:01:26
29 . 397 Turk Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20041223 0:19:38 1 0:01:44
30 . 369 Jeraj Nikolas Moški SLO RADENSKA AS SLO20040613 0:19:51 1 0:01:57
31 . 367 Čuk Enej Moški SLO RADENSKA AS SLO20050901 0:20:07 1 0:02:13
32 . 368 Debevec Jakob Moški SLO RADENSKA AS SLO20040702 0:20:09 1 0:02:15
33 . 390 Mihalič Erik Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20040215 0:20:09 1 0:02:15
34 . 392 Peterlin Nejc Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20060817 0:20:31 1 0:02:37
35 . 394 Pšeničnik Matic Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20060210 0:20:31 1 0:02:37
36 . 396 Tisovec Kristian Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20060322 0:20:51 1 0:02:57
37 . 389 Kaferle Gaj Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20050826 0:21:10 1 0:03:16
38 . 381 Černe Ožbej Moški SLO KK GORJE SLO20050819 0:21:23 1 0:03:29
39 . 373 Šteblaj Jan Moški SLO RADENSKA AS SLO20050224 0:21:34 1 0:03:40
40 . 351 Cigic Parcetic Dario Moški SRB S Team Sombor SRB20050506 0:22:40 1 0:04:46
41 . 387 Bevc Žan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20070430 0:25:07 1 0:07:13
42 . 372 Sirk Teo Moški SLO RADENSKA AS SLO20050612 0:25:47 1 0:07:53
DEČKI B (U15/1)-M
1 . 316 Jablanovec Luka Moški SLO KK TROPOVCI SLO20031106 0:34:54 1 0:00:00
2 . 338 Gregorič David Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030404 0:34:56 1 0:00:02
3 . 342 Jordan Adam Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030121 0:34:57 1 0:00:03
4 . 346 Špoljar Jaka Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030304 0:34:57 1 0:00:03
5 . 348 Turk Jaka Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20031030 0:35:00 1 0:00:06
6 . 328 PAVRIČ MARK Moški SLO RADENSKA AS SLO20030212 0:35:01 1 0:00:07
7 . 319 Rojko Nik Moški SLO KK TBP LENART SLO20030107 0:35:01 1 0:00:07
8 . 340 Hočevar Tin Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20031007 0:35:01 1 0:00:07
9 . 325 JOVAN TIM Moški SLO RADENSKA AS SLO20030711 0:35:01 1 0:00:07
10 . 332 Jeromel Vid Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030425 0:35:02 1 0:00:08
11 . 333 Majnik Andrej Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030509 0:35:02 1 0:00:08
12 . 330 Tomšič Dan Andrej Moški SLO RADENSKA AS SLO20030205 0:35:02 1 0:00:08
13 . 343 Misini Denis Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030702 0:35:02 1 0:00:08
14 . 339 Hajsinger Janko Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030626 0:35:09 1 0:00:15
15 . 320 Jeromel Taj Moški SLO TANIN SEVNICA SLO20031011 0:35:13 1 0:00:19
16 . 349 Novak David Svit Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20031219 0:35:14 1 0:00:20
17 . 337 Žnidar Žan Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030224 0:35:14 1 0:00:20
18 . 335 Poropat Žan Aljaž Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030925 0:35:17 1 0:00:23
19 . 350 Skok Aleš Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20031231 0:35:19 1 0:00:25
20 . 334 Markovič Luka Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030422 0:35:20 1 0:00:26
21 . 321 Jenčič Lan Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20030718 0:35:37 1 0:00:43
22 . 326 Levstik Kristjan Moški SLO RADENSKA AS SLO20030516 0:35:39 1 0:00:45
23 . 341 Jamnik Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030214 0:35:39 1 0:00:45
24 . 329 Skukan Gašper Moški SLO RADENSKA AS SLO20030131 0:35:41 1 0:00:47
25 . 331 Weisseisen Jan Moški SLO RADENSKA AS SLO20030525 0:35:49 1 0:00:55
26 . 345 Polovič Nino Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030614 0:37:11 1 0:02:17
27 . 314 Nadoveza Igor Moški SRB S Team Sombor SRB20030603 0:37:11 1 0:02:17
28 . 322 Krč Aljaž Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20030423 0:37:14 1 0:02:20
29 . 336 Rutnik Andraž Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030524 0:37:17 1 0:02:23
30 . 317 Kovačev Mario Moški SLO KK TBP LENART SLO20030912 0:37:18 1 0:02:24
31 . 327 Oven Martin Moški SLO RADENSKA AS SLO20031203 0:37:18 1 0:02:24
32 . 318 Kukovec Jan Moški SLO KK TBP LENART SLO20030426 0:38:35 -1 --
DEČKI A (U15/2)-M
1 . 311 Glivar Gal Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20020501 0:34:53 1 0:00:00
2 . 296 Vandur Gaber Moški SLO TANIN SEVNICA SLO20020528 0:34:53 1 0:00:00
3 . 310 Colnar Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20020216 0:34:53 1 0:00:00
4 . 298 Kovač Štefan Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20020615 0:34:54 1 0:00:01
5 . 307 Klasinc Enej Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20021024 0:34:54 1 0:00:01
6 . 313 Piskule Žiga Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20021213 0:34:55 1 0:00:02
7 . 308 Muršec Miha Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20020325 0:34:55 1 0:00:02
8 . 305 PAULIČ GAŠPER Moški SLO RADENSKA AS SLO20020927 0:34:55 1 0:00:02
9 . 294 Strmšek Miha Moški SLO KK TBP LENART SLO20020926 0:34:56 1 0:00:03
10 . 286 GojkoviĆ Oliver Moški CRO BK Zadar CRO20021103 0:34:56 1 0:00:03
11 . 297 Durkov Gregor Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20020320 0:34:56 1 0:00:03
12 . 295 Bedek Drejc Moški SLO TANIN SEVNICA SLO20020608 0:34:59 1 0:00:06
13 . 309 Vidovič Filip Teo Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20021103 0:35:02 1 0:00:09
14 . 303 DRAŠLER ANŽE Moški SLO RADENSKA AS SLO20020628 0:35:02 1 0:00:09
15 . 289 Rengeo Nikolaj Moški SLO KK TROPOVCI SLO20021106 0:35:02 1 0:00:09
16 . 300 Ziherl Luka Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20021224 0:35:03 1 0:00:10
17 . 306 Praprotnik Čurič Vid Moški SLO RADENSKA AS SLO20020804 0:35:04 1 0:00:11
18 . 290 Brus Matej Moški SLO KK TBP LENART SLO20020913 0:35:15 1 0:00:22
19 . 288 Jakopović Jani Moški CRO BK Perfa CRO20021026 0:35:22 1 0:00:29
20 . 299 Rutar Tim Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20021125 0:35:42 1 0:00:49
21 . 292 Mokič Tino Moški SLO KK TBP LENART SLO20020607 0:36:32 1 0:01:39
22 . 302 Bogataj Mark Moški SLO RADENSKA AS SLO20021224 0:40:48 1 0:05:55
23 . 287 Bajs David Moški CRO BD SLOGA CRO 20020729 0:40:52 1 0:05:59
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 205 Colnar Martin Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20000629 1:08:52 1 0:00:00
2 . 229 Jovan Jan Moški SLO RADENSKA AS SLO20000804 1:08:52 1 0:00:00
3 . 207 Bevc Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20010404 1:09:32 1 0:00:40
4 . 200 Omrzel Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20001231 1:09:33 1 0:00:41
5 . 198 Rataj Žan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20000925 1:09:33 1 0:00:41
6 . 195 Skok Anže Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20000915 1:09:33 1 0:00:41
7 . 228 Kimovec Žan Mark Moški SLO RADENSKA AS SLO20000224 1:09:33 1 0:00:41
8 . 220 Malovič Nace Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20000912 1:09:33 1 0:00:41
9 . 216 Žagar Tilen Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20000310 1:09:33 1 0:00:41
10 . 223 Zalar Gašper Moški SLO RADENSKA AS SLO20010728 1:09:33 1 0:00:41
11 . 202 Kovačič Rok Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20010117 1:09:33 1 0:00:41
12 . 194 Fržop Roko Moški CRO BKK ORLOV KRUG CRO20000703 1:09:34 1 0:00:42
13 . 211 Žnidar Maj Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO20010516 1:09:34 1 0:00:42
14 . 221 Hozjan Marko Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20000320 1:09:34 1 0:00:42
15 . 197 Ravbar Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20010501 1:09:34 1 0:00:42
16 . 230 Jeretina Marko Moški SLO RADENSKA AS SLO20011007 1:09:34 1 0:00:42
17 . 234 Cunder Martin Moški SLO RADENSKA AS SLO20000805 1:09:34 1 0:00:42
18 . 245 Gungl Maj Moški SLO KK TBP LENART SLO20000221 1:09:34 1 0:00:42
19 . 236 Čemažar Jaka Moški SLO RADENSKA AS SLO20010215 1:09:34 1 0:00:42
20 . 225 Skuk Luka Moški SLO RADENSKA AS SLO20000328 1:09:35 1 0:00:43
21 . 227 Kogovšek Kancijan Moški SLO RADENSKA AS SLO20011228 1:09:35 1 0:00:43
22 . 208 Bahč Gregor Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20000826 1:09:35 1 0:00:43
23 . 250 KneŽević Karlo Moški CRO BK Zadar CRO20000227 1:09:35 1 0:00:43
24 . 239 Avbelj Blaž Moški SLO RADENSKA AS SLO20011102 1:09:35 1 0:00:43
25 . 235 Čuk Tjaž Moški SLO RADENSKA AS SLO20010426 1:09:35 1 0:00:43
26 . 222 Gaiser Alexander Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20011202 1:09:36 1 0:00:44
27 . 238 Božič Matic Moški SLO RADENSKA AS SLO20001209 1:09:36 1 0:00:44
28 . 240 Pirih Aleš Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20000306 1:09:36 1 0:00:44
29 . 242 Čadež David Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20000912 1:09:36 1 0:00:44
30 . 217 Pušnik Gašper Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20010326 1:09:36 1 0:00:44
31 . 243 Slekovec Žiga Moški SLO KK TBP LENART SLO20000202 1:09:36 1 0:00:44
32 . 203 Kostanjšek Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20000429 1:13:08 1 0:04:16
33 . 209 Badovinac Urban Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20011105 1:13:38 1 0:04:46
34 . 232 Jagodic Filip Moški SLO RADENSKA AS SLO20000920 1:13:38 1 0:04:46
35 . 226 Križman Marko Moški SLO RADENSKA AS SLO20010922 1:13:38 1 0:04:46
36 . 249 SrbiĆ Toni Moški CRO BK Zadar CRO20000531 1:13:40 1 0:04:48
37 . 247 Rengeo Aleksander Moški SLO KK TROPOVCI SLO20001213 1:13:40 1 0:04:48
38 . 210 Ašič Simon Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20010930 1:13:44 1 0:04:52
39 . 241 Oman Urban Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20000630 1:14:04 1 0:05:12
DNF 248 Tomašić Dinko Moški CRO BD SLOGA CRO20010519 -- --
DNF 261 Šepat Antonio Moški CRO BK Sveti Donat CRO20011124 -- --
STAREJŠI MLADINCI-M
1 . 185 Stojnic Veljko Moški SRB S Team Sombor SRB19990204 2:28:18 20 0:00:00
2 . 139 Novak Žiga Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO19991117 2:28:18 20 0:00:00
3 . 140 Majoli Fran Moški CRO KK ADRIA MOBIL CRO19980216 2:31:24 20 0:03:06
4 . 183 Horvat Žiga Moški SLO KK TROPOVCI SLO19980913 2:31:24 20 0:03:06
5 . 190 Veselinovic Dusan Moški SRB BK Partizan Beograd SRB19990606 2:31:24 20 0:03:06
6 . 163 Paulič Jaka Moški SLO RADENSKA AS SLO19981129 2:31:24 20 0:03:06
7 . 145 Šranc Peter Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO19990620 2:31:24 20 0:03:06
8 . 156 Jakopović Sven Moški CRO PERUTNINA PTUJ CRO19990311 2:31:24 20 0:03:06
9 . 176 Cizelj Pavel Moški SLO RADENSKA AS SLO19990115 2:31:24 20 0:03:06
10 . 177 Kvasina Filip Moški CRO KK SAVA KRANJ CRO19981029 2:31:24 20 0:03:06
11 . 164 Oven Jaka Moški SLO RADENSKA AS SLO19980930 2:31:25 20 0:03:07
12 . 155 KRAMBERGER LUKA Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO19980127 2:31:25 20 0:03:07
13 . 173 Glinšek Tilen Moški SLO RADENSKA AS SLO19980419 2:31:25 20 0:03:07
14 . 175 Debevec Blaž Moški SLO RADENSKA AS SLO19990215 2:31:25 20 0:03:07
15 . 143 Đermanović Goran Moški KK ADRIA MOBIL BIH19980306 2:31:25 20 0:03:07
16 . 135 Mugerli Aljaž Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO19980923 2:31:26 20 0:03:08
17 . 141 Horvat Matej Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO19981006 2:31:28 20 0:03:10
18 . 152 ROŠKAR TIM Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO19980626 2:31:31 20 0:03:13
19 . 192 Joksimovic Andrija Moški SRB BK Partizan Beograd SRB 19990628 2:31:31 20 0:03:13
20 . 184 Zorovic Roko Moški CRO BK Sveti Donat CRO19991005 2:31:35 20 0:03:17
21 . 171 Kogovšek Krištof Moški SLO RADENSKA AS SLO19990404 2:31:38 20 0:03:20
22 . 142 Hočevar Kristjan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO19990503 2:31:45 20 0:03:27
23 . 193 Ilić Ognjen Moški SRB BK Partizan Beograd SRB 19981121 2:31:48 20 0:03:30
24 . 174 Finkšt Matic Moški SLO RADENSKA AS SLO19990113 2:31:49 20 0:03:31
25 . 188 Baltić Danijel Moški CRO BK Fortica CRO19980126 2:31:49 20 0:03:31
26 . 151 Bavec Timotej Moški SLO MEBLOJOGI SLO19990620 2:31:52 20 0:03:34
27 . 144 Tomaš Rok Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO19980213 2:31:52 20 0:03:34
28 . 165 Ostervuh Jan Moški SLO RADENSKA AS SLO19990402 2:31:53 20 0:03:35
29 . 148 Topolovec Matija Moški SLO KK GORJE SLO19990406 2:31:54 20 0:03:36
30 . 158 Starčič Dino Moški SLO RADENSKA AS SLO19990313 2:31:54 20 0:03:36
31 . 179 Podlesnik Anže Moški SLO TANIN SEVNICA SLO19990904 2:31:57 20 0:03:39
32 . 137 Žgalin Matej Moški CRO KK ADRIA MOBIL CRO19980524 2:32:12 20 0:03:54
33 . 157 Čančar Damir Moški CRO PERUTNINA PTUJ CRO19980323 2:32:15 20 0:03:57
34 . 178 Prah Aljaž Moški SLO TANIN SEVNICA SLO19981220 2:32:30 20 0:04:12
35 . 189 GrgiĆ Ivan Moški CRO BK Zadar CRO19990830 2:32:53 20 0:04:35
36 . 153 Paj Jernej Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO19990519 2:33:49 20 0:05:31
37 . 169 Križman Matjaž Moški SLO RADENSKA AS SLO19990613 2:34:13 20 0:05:55
38 . 191 Kalaba Pavle Moški SRB BK Partizan Beograd SRB 19991104 2:34:55 20 0:06:37
39 . 187 Marenzi Lorenzo Moški CRO BK Fortica CRO 19981008 2:38:55 20 0:10:37
DNF 154 Medved Jan Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO19990701 -- --
DNF 160 Razpotnik Miha Moški SLO RADENSKA AS SLO19990524 -- --
DNF 167 Legenštein Andraž Moški SLO RADENSKA AS SLO19990527 -- --
DNF 170 Kranjec Nik Moški SLO RADENSKA AS SLO19980526 -- --
DNF 180 Kavšek Luka Moški SLO TANIN SEVNICA SLO19991026 -- --
DNF 181 Prednik Tomaž Moški SLO KK TBP LENART SLO19981030 -- --
DNF 182 CEBEK Cene Moški SLO KK TBP LENART SLO19980828 -- --
DNF 186 Gulači David Moški SRB S Team Sombor SRB19981117 -- --
DNS 133 Gvozdanović Filip Moški CRO BK Sveta Nedelja CRO19980508 -- --
DNS 134 Bakula Luka Moški CRO BK Sveta Nedelja CRO 19981214 -- --
DNS 136 Zupančič Mitja Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO19980701 -- --
DNS 138 Poberžnik Juš Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO19990702 -- --
DNS 146 Medja Kristjan Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO19990519 -- --
DNS 147 Černe Gregor Matija Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO19980520 -- --
DNS 149 Slapničar Bor Moški SLO KK GORJE SLO19990605 -- --
DNS 150 Kosovel David Moški SLO KK GORJE SLO19990820 -- --
DNS 159 Šetina Matic Moški SLO RADENSKA AS SLO19990909 -- --
DNS 161 Potočki Viktor Moški CRO RADENSKA AS CRO19990327 -- --
DNS 162 Pogačar Tadej Moški SLO RADENSKA AS SLO19980921 -- --
DNS 166 Merčun Matej Moški SLO RADENSKA AS SLO19980104 -- --
DNS 168 Kugonič Žiga Moški SLO RADENSKA AS SLO19990218 -- --
DNS 172 Jerman Žiga Moški SLO RADENSKA AS SLO19980626 -- --
DEKLICE C (WU13)-Ž
1 . 251 Kalan Neja Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20040921 0:17:56 1 0:00:00
2 . 260 Pavasovic Aleksandra Ženski SRB S Team Sombor SRB20041104 0:19:52 1 0:01:56
DEKLICE B (WU15/1)-Ž
1 . 256 Čemažar Klara Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO20030815 0:17:54 1 0:00:00
2 . 254 Prevc Eva Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20030829 0:17:55 1 0:00:01
3 . 255 Hamler Tajda Ženski SLO KK TBP LENART SLO20031219 0:17:58 1 0:00:04
DEKLICE A (WU15/2)-Ž
1 . 258 Ahačič Ana Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20021025 0:34:55 1 0:00:00
2 . 257 Sušnik Tjaša Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20020803 0:35:03 1 0:00:08
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 116 Dokoza Nina Ženski CRO BK Zadar CRO20000404 0:34:56 1 0:00:00
2 . 111 Jenko Katja Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20010630 0:35:02 1 0:00:06
3 . 112 Dovjak Katja Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO20000815 0:35:16 1 0:00:20
4 . 115 Šintić Tea Ženski CRO BK Zadar CRO20010306 0:35:50 1 0:00:54
5 . 114 Kožić Karla Ženski CRO BD SLOGA CRO20000314 0:37:14 1 0:02:18
6 . 113 Debenec Sara Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO20000228 0:38:09 1 0:03:13
STAREJŠE MLADINKE (WJ)-Ž
1 . 119 Zajc Hajdi Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19981215 1:09:37 9 0:00:00
2 . 118 Žavbi Kunaver Saša Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19980320 1:13:40 9 0:04:03
3 . 121 Berlan Ula Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19980505 1:13:41 9 0:04:04
4 . 117 Ustar Maša Pia Ženski SLO KK ADRIA MOBIL SLO19990901 1:13:44 9 0:04:07
5 . 126 Šintić Josipa Ženski CRO BK Zadar CRO19990630 1:17:48 9 0:08:11
6 . 124 Jankovic Milica Ženski SRB S Team Sombor SRB19981009 1:09:43 8 --
7 . 120 Štrancar Ema Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19990623 1:09:44 8 --
8 . 123 Vilim Ivana Ženski SRB S Team Sombor SRB19991023 1:09:47 8 --
9 . 122 Bečan Lucija Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19990302 1:09:46 7 --
10 . 125 Petković Danijela Ženski CRO BD SLOGA CRO 19980428 1:10:41 7 --
DNF 127 Perinović Maja Ženski CRO BK Zadar CRO19990924 -- --
ČLANICE (WE)-Ž
1 . 129 Jeretina Katja Ženski SLO KK ADRIA MOBIL SLO19970523 1:09:34 1 0:00:00
2 . 128 Novak Alenka Ženski SLO KK ADRIA MOBIL SLO19770817 1:09:35 1 0:00:01
3 . 132 Elsner Tanja Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19930116 1:09:36 1 0:00:02
4 . 130 Žigart Urška Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19961204 1:09:36 1 0:00:02
5 . 131 Šimenc Laura Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19900725 1:13:40 1 0:04:06

Komentarji