Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: XCO Samobor 2016

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:XCO Samobor 2016 Datum:12.06.2016
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Št. Krogov Čas vožnje Zaostanek
HOBI-M
1 . 555 Šukurma Nenad Moški CRO BK Dugo Selo CRO19811112 2 47'34" 00"
2 . 553 Perica Ante Moški CRO BK Aks CRO19910228 2 47'45" 11"
3 . 554 Skiljic Jure Moški CRO CRO19780906 2 51'29" 03'55"
4 . 552 VEDRAN MAŽURANIĆ Moški SLO Individual jednodnevna 2 57'49" 10'15"
U14-M
1 . 632 Rosanda Dante Moški CRO BK MONTES CRO20030320 7 26'59" 00"
2 . 637 bošnjak fran Moški CRO BBK Šišmiš Samobor CRO20030912 7 27'33" 34"
3 . 631 Peruško Ivan Moški CRO BK AXA CRO20030502 7 28'03" 01'04"
4 . 629 Krobot Mihael Moški CRO BK Mura Avantura CRO20030711 6 26'15" 1 Lap
5 . 635 Vinko Marko Moški CRO BK Mura Avantura CRO20030328 6 27'21" ' '
6 . 636 Živković Sebastian Moški CRO BK Grobnik CRO20030423 4 28'09" 3 Laps
7 . 633 Šalov Antonio Moški CRO BK Grobnik CRO20030225 4 38'20" ' '
8 . 630 Lipovac Noah Moški CRO BK MONTES CRO20030623 3 13'13" 4 Laps
9 . 634 LEON ŠOIĆ Moški CRO BBK Šišmiš Samobor CRO20030208 2 09'35" 5 Laps
ELITE-M
1 . 2 Gehbauer Alexander Moški AUT RC Fitstore24 ARBÖ ASKÖ AUT19900424 7 1h42'52" 00"
2 . 1 Parti András Moški HUN Waberer's evopro MTB Team HUN19820918 7 1h43'52" 01'00"
3 . 12 PIERRE PLANTET Geoffroy Moški FRA Btwin MTB Racing Team FRA19841023 7 1h47'35" 04'43"
4 . 3 Turk Filip Moški CRO BBK Šišmiš Samobor CRO19901203 7 1h51'36" 08'44"
5 . 5 Hribovšek Boštjan Moški SLO Calcit Bike Team SLO19841105 7 1h54'13" 11'21"
6 . 13 Tavčar Luka Moški SLO Calcit Bike Team SLO19920519 7 1h54'25" 11'33"
7 . 4 Simčić Đani Moški CRO Adrenalina MTB Team CRO19860927 7 1h55'34" 12'42"
8 . 8 Zöger Manfred Moški AUT Picher Racing Team AUT19900522 7 1h58'25" 15'33"
9 . 31 Boškin Aleš Moški SLO MBK SportR.si SLO19761203 6 1h43'29" ' '
10 . 22 Nemet Tomislav Moški CRO BK Osijek 2010 CRO19791113 5 1h28'22" 2 Laps
11 . 16 Tancik Mitja Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19780217 4 1h14'19" 3 Laps
12 . 43 Vodopivec Luka Moški SLO MBK SportR.si SLO19870307 3 58'34" 4 Laps
13 . 17 Skuzin Matej Moški CRO BK Luks Racing Team CRO19920312 3 59'26" ' '
DNS 21 Belak Jure Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19841102 3 52'35" ' '
U23-M
1 . 18 VINCENT SIBILLE Moški FRA Team Vosges VTT FRA19951005 7 1h47'27" 04'35"
2 . 30 CLÉMENT BERTHET Moški FRA VTT CONLIEGE Jura Bassin FRA19970802 7 1h47'36" 04'44"
3 . 23 SIMON SCHNELLER Moški SLO BIKE Junior Team by BULLS GER19970502 7 1h50'19" 07'27"
4 . 46 Krajnc Gregor Moški SLO Calcit Bike Team SLO19950903 7 1h50'31" 07'39"
5 . 32 CORENTIN COUSTEUR Moški FRA Team Vosges VTT FRA19950817 7 1h50'55" 08'03"
6 . 6 Naglič Rok Moški SLO Calcit Bike Team SLO19960309 7 1h50'59" 08'07"
7 . 14 RUSLAN BOREDSKIY Moški Russian MTB Team RUS19940506 7 1h52'02" 09'10"
8 . 10 Ritzinger Felix Moški AUT SU Bikestore.cc AUT19961223 7 1h52'37" 09'45"
9 . 15 ARSENTY VAVILOV Moški Russian MTB Team RUS19960527 7 1h54'23" 11'31"
10 . 20 Meštrić Matija Moški CRO BK MARATON Kreidler CRO19970329 7 1h54'26" ' '
11 . 26 MORITZ BSCHERER Moški AUT KTM Rad.Sport.Szene Racing AUT19960407 7 1h55'13" 12'21"
12 . 9 Bažon Sandi Moški CRO BBK Grožnjan CRO19961207 7 1h55'20" 12'28"
13 . 7 Dimic Gregor Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19940328 7 1h57'32" 14'40"
14 . 44 Zupančič Peter Moški SLO Calcit Bike Team SLO19960605 7 1h59'40" 16'48"
15 . 35 PIERRE JACQUIER Moški FRA VTT CONLIEGE Jura Bassin FRA19970327 7 2h02'20" 19'28"
16 . 25 KIRILL SMIRNOV Moški Russian MTB Team RUS19970429 6 1h42'59" 1 Lap
17 . 28 AINUR AKHMETOV Moški Russian MTB Team RUS19970621 6 1h44'18" ' '
18 . 45 Tomašev Alen Moški CRO BK Crikvenica CRO19950128 6 1h46'27" ' '
19 . 36 JAKUB KURTY Moški SVK ISAKO sport SVK19970627 4 1h15'08" ' '
20 . 41 Tratnik Bajc Miha Moški SLO PEDAL RACING TEAM SLO19970204 4 1h16'12" ' '
21 . 39 Popović Eugen Moški CRO BGK Tuškanac CRO19961120 4 1h16'59" ' '
22 . 27 Olivér Csonka Moški HUN CUBE-Csomor HUN19950319 3 59'09" ' '
23 . 34 Gamperl Dominik Moški AUT Picher Racing Team AUT19960730 3 59'26" ' '
DNS 37 NICOLAS LECLAIRE Moški FRA Team Moselle Culture Velo FRA19970430 2 34'38" ' '
U23-ELITE-ž-Ž
1 . 102 Perše Tina Ženski SLO Calcit Bike Team SLO19941014 5 1h39'29" 00"
2 . 103 Tezak Gorana Ženski CRO Adrenalina MTB Team CRO19851024 5 1h40'46" 01'17"
3 . 101 Tanovic Lejla Ženski BIH Salcano BIH19940619 5 1h50'20" 10'51"
4 . 104 Horvat Majda Ženski CRO BK Mura Avantura CRO19910313 2 1h08'44" 3 Laps
U19 MLADINCI-M
1 . 151 PAVEL LUNDE Moški Russian MTB Team RUS19980314 4 1h08'50" 00"
2 . 153 Meštrić Josip Moški CRO BK MARATON Kreidler CRO19990325 4 1h09'51" 01'01"
3 . 162 Ivartnik david Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19990417 4 1h10'54" 02'04"
4 . 150 Vujević Marko Moški CRO BGK Tuškanac CRO19990226 4 1h13'08" 04'18"
5 . 152 NIKITA DERZHAVIN Moški Russian MTB Team RUS19980718 4 1h13'31" 04'41"
6 . 160 ROMAN GAVRILOV Moški Russian MTB Team RUS19980712 4 1h13'57" 05'07"
7 . 161 Govekar Blaž Moški SLO MBK SportR.si SLO19980528 4 1h15'17" 06'27"
8 . 159 Dragar Blaž Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19981021 4 1h16'21" 07'31"
9 . 154 Pedić Zvonko Moški CRO BK Luks Racing Team CRO19980722 4 1h16'52" 08'02"
10 . 166 Zupan Ciril Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19980313 4 1h18'11" 09'21"
11 . 155 Brajković Karlo Moški CRO BBK Grožnjan CRO19990209 4 1h21'11" 12'21"
12 . 164 Mihalič Anže Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19990621 4 1h22'22" 13'32"
13 . 156 Bosman Luka Moški SLO KK Završnica SLO19990112 4 1h26'41" 17'51"
14 . 165 Zorman Tadej Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19981219 3 1h13'04" 1 Lap
15 . 163 Lakota Luka Moški SLO KK Završnica SLO19981021 3 1h19'49" ' '
16 . 158 LEON FRELIH Moški CRO BK Vid Ročić
DNS 157 Bukley Anton Moški Ukraine National Team
DNS 158 LEON FRELIH Moški CRO BK Vid Ročić CRO19990726 -- --
DNS 167 Baždar Leon Moški CRO BBK Šišmiš Samobor
AMATERJI-M
1 . 509 Vrhovnik Mohor Moški SLO Calcit Bike Team SLO19870619 3 57'55" 00"
2 . 505 Prešeren Jure Moški SLO KK Završnica SLO19851007 3 58'17" 22"
3 . 504 Margić Marijo Moški CRO BK Vid Ročić CRO19910305 3 58'58" 01'03"
4 . 502 Jerković Marko Moški CRO BK Crikvenica CRO19900818 3 1h02'16" 04'21"
5 . 507 JOSIP TOLJAN Moški CRO BBK Orlov krug CRO19961031 3 1h02'43" 04'48"
6 . 510 Marinčič Anže Moški CRO ENERGIJATEAM.COM SLO19950608 3 1h02'43" ' '
7 . 501 LUKA IŠTUK Moški CRO BK Vid Ročić CRO19900610 3 1h08'17" 10'22"
8 . 500 Blatnik Žiga Moški SLO KK Završnica SLO19860724 2 1h02'36" 1 Lap
DNS 508 Vrbanc Nikola Moški CRO BK Vid Ročić
DNS 503 Kemperle Mitja Moški SLO KK DJAK
VETERANI 1-M
1 . 313 Mikelj Uroš Moški SLO Calcit Bike Team SLO19801126 4 1h10'06" 00"
2 . 304 Černe Mitja Moški SLO DEŠ FLEŠ SLO19780404 4 1h10'47" 41"
3 . 308 Jazbec Matic Moški SLO ŠD 2SIMPL SLO19850302 4 1h11'19" 01'13"
4 . 302 Budin Matjaž Moški SLO MBK SportR.si SLO19860222 4 1h16'05" 05'59"
5 . 312 Križan Borut Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19810427 4 1h16'23" 06'17"
6 . 317 GORAN ŠKRINJAR Moški CRO BK Ciklus CRO19800130 4 1h16'29" 06'23"
7 . 307 Galić Jurica Moški CRO BK MONTES CRO19800521 4 1h17'49" 07'43"
8 . 300 TOMISLAV BAREŠIĆ Moški CRO BBK Orlov krug CRO19860221 4 1h19'17" 09'11"
9 . 314 Pirc Tomaž Moški SLO Calcit Bike Team SLO19780104 4 1h19'45" 09'39"
10 . 315 Podgornik Tadej Moški SLO MBK SportR.si SLO19860525 4 1h22'07" 12'01"
11 . 306 đurić Goran Moški CRO BK Biker CRO19821217 4 1h24'33" 14'27"
12 . 309 Jeram Damjan Moški SLO MBK SportR.si SLO19780108 4 1h24'51" 14'45"
13 . 316 Šafran Branimir Moški CRO BK MARATON Kreidler CRO19830902 4 1h25'03" 14'57"
14 . 311 Korošec Martin Moški SLO Calcit Bike Team SLO19850722 4 1h25'50" 15'44"
15 . 318 LUIGI VARENINA Moški CRO BK Ciklus CRO19780818 4 1h27'16" 17'10"
DNS 301 Bitenc Janez Moški SLO ŠD 2Simpl
DNS 305 Dejak Janez Moški SLO ENERGIJATEAM.COM
DNS 310 Jurak Primož Moški SLO ŠD 2Simpl
VETERANI 2-M
1 . 361 Utranker Damjan Moški SLO ŠD 2SIMPL SLO19760707 4 1h11'45" 00"
2 . 350 Blaznik Robert Moški SLO MBK SportR.si SLO19750305 4 1h14'59" 03'14"
3 . 355 Orel Daniel Moški CRO BK Ciklus CRO19750308 4 1h32'08" 20'23"
4 . 358 ALEN POPOVIĆ Moški CRO BK Biker CRO19730415 4 1h36'37" 24'52"
5 . 360 Škarja Marko Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19731206 4 1h39'42" 27'57"
6 . 359 Starman Jan Moški SLO Calcit Bike Team SLO19760226 3 1h13'20" 1 Lap
7 . 353 MARČELJA MARKO Moški CRO BK Crikvenica CRO19740321 3 1h14'04" ' '
8 . 352 Habuš Ivan Moški CRO BK Ciklus CRO19760131 3 1h16'40" ' '
9 . 362 Vovk Janez Moški SLO Calcit Bike Team SLO19670505 3 1h17'10" ' '
10 . 351 Glavic Relvis Moški CRO BK NOVIGRAD CRO19710331 3 1h21'20" ' '
11 . 354 ROBERT MIKLETIĆ Moški CRO BK Dugo Selo CRO19760520 2 58'30" 2 Laps
12 . 357 Pavliš Marko Moški CRO Individual jednodnevna 2 1h09'03" ' '
DNS 356 Pavičić Krešimir Moški CRO BK Luks Racing Team
VETERANI 3-M
1 . 404 Vesel Peter Moški SLO KD UNI TEAM SLO19651208 3 57'41" 00"
2 . 403 Zupan Tine Moški SLO SCOTT TEAM SLO19600123 3 1h02'34" 04'53"
3 . 401 Kemperl Bojan Moški SLO Calcit Bike Team SLO19611212 3 1h06'17" 08'36"
4 . 402 Vrban Milan Moški CRO BK Crikvenica CRO19630727 3 1h09'24" 11'43"
5 . 400 Bukovac Denis Moški CRO BK NOVIGRAD CRO19640115 3 1h22'54" 25'13"
6 . 450 Gršo MATAIJA Moški CRO BK Crikvenica CRO19540108 2 1h05'04" 00"
U17 MLADINCI-M
1 . 254 Govekar Matevž Moški SLO MBK SportR.si SLO20000417 3 50'59" 00"
2 . 259 Klemenčič Miha Moški SLO MBK SportR.si SLO20001021 3 50'59" ' '
3 . 269 Skok Anže Moški SLO KD Sloga 1902 IDRIJA SLO20000915 3 53'58" 02'59"
4 . 270 Smolnikar Jakob Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20010227 3 54'07" 03'08"
5 . 257 Hunjak Stjepan Moški CRO BK MARATON Kreidler CRO20011118 3 57'07" 06'08"
6 . 256 Hirci Jernej Moški SLO KK Završnica SLO20001125 3 57'43" 06'44"
7 . 260 Kocen Timotej Moški CRO BK MARATON Kreidler CRO20010925 3 58'30" 07'31"
8 . 272 Štajnar Mihael Moški SLO Calcit Bike Team SLO20001006 3 59'52" 08'53"
9 . 252 Budimlić Mirko Moški CRO BK Luks Racing Team CRO20010611 3 59'52" ' '
10 . 265 Novosad Emil Moški CRO BGK Tuškanac CRO20001204 3 1h00'15" 09'16"
11 . 258 Keržan Žiga Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20000301 3 1h00'16" ' '
12 . 255 Habe Johan Moški SLO MBK SportR.si SLO20000629 3 1h04'44" 13'45"
13 . 263 Losinskiy Nikita Moški BK MTB Istra Pazin RUS20010624 3 1h04'45" ' '
14 . 268 Prelovšek Gašper Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20010221 3 1h08'38" 17'39"
15 . 262 Lazar Rok Moški SLO KD Sloga 1902 IDRIJA SLO20010107 3 1h09'53" 18'54"
16 . 274 Vinko Nikola Moški CRO BK Mura Avantura CRO20001222 3 1h10'25" 19'26"
17 . 271 Škira Toni Moški CRO BBK IstraBike CRO20000204 3 1h12'23" 21'24"
18 . 267 Pilat Noel Moški CRO BK MTB Istra Pazin CRO20010619 3 1h13'05" 22'05"
19 . 275 ANTONIO JURLINA Moški CRO BBK Orlov krug CRO20000203 3 1h15'41" 24'42"
20 . 261 MARTIN KOTARSKI Moški CRO BBK Šišmiš Samobor CRO20010808 2 52'41" 1 Lap
21 . 266 Pavičić Nino Moški CRO BK Luks Racing Team CRO20010404 2 54'04" ' '
22 . 251 Bertović Noa Moški CRO BBK IstraBike CRO20011125 2 54'09" ' '
23 . 253 Dražič Luka Moški SLO KK Završnica SLO20000909 1 51'41" 2 Laps
DNS 264 Lozar Matjaž Moški SLO MBK sportR.si
DNS 273 Trstenjak Anže Moški SLO CALCIT BIKE TEAM
DNS 250 Andrić Jakša Moški CRO BK Grobnik
MLADINKE-Ž
1 . 202 Movrin Vita Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20000612 2 42'11" 00"
2 . 209 VIKTORIA KIRSANOVA Ženski Russian MTB Team RUS19981029 2 46'27" 04'16"
3 . 205 Filipović Ema Ženski CRO BGK Tuškanac CRO19990107 2 46'40" 04'29"
4 . 204 Žufić Ania Ženski CRO Adrenalina MTB Team CRO20000504 2 46'49" 04'38"
5 . 200 Dečman Nika Ženski SLO Calcit Bike Team SLO20010703 2 53'11" 11'00"
6 . 213 bošnjak larisa Ženski CRO BBK Šišmiš Samobor CRO20010807 2 54'42" 12'31"
7 . 208 LUCIJA JERBIĆ Ženski CRO BK Osijek 2010 CRO19980220 2 54'47" 12'36"
8 . 207 Jagodič Eva Ženski SLO Calcit Bike Team SLO19980711 2 56'20" 14'09"
9 . 214 Škiljić Karmen Ženski CRO BBK Pakoštane CRO20010904 2 59'02" 16'51"
10 . 211 Movrin Ana Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19990528 2 1h05'20" 23'09"
11 . 201 Horvat Laura Ženski CRO BK MARATON Kreidler CRO20010106 2 1h14'50" 32'39"
12 . 212 ANA OKMAŽIĆ Ženski CRO BK Makarska CRO19990803 2 1h20'55" 34'28"
DNS 203 Samirić Nikolina Ženski CRO BK Aks
U15 DEčKI-M
1 . 623 Starman Jaka Moški SLO Calcit Bike Team SLO20021209 7 24'12" 00"
2 . 609 Klemenčič Jakob Moški SLO MBK SportR.si SLO20021213 7 24'22" 10"
3 . 617 Pečnik Teo Moški SLO KK Ravne na Koroškem SLO20020331 7 24'26" 14"
4 . 616 Okmažić Luka Moški CRO BK Makarska CRO20020424 7 25'17" 01'05"
5 . 638 Žle Blaž Moški SLO Calcit Bike Team SLO20020105 7 25'27" 01'15"
6 . 610 Kranjec Žagar Matic Moški SLO Calcit Bike Team SLO20020603 7 26'20" 02'08"
7 . 627 Vovk Peter Moški SLO Calcit Bike Team SLO20021121 7 27'10" 02'58"
8 . 611 Kukuljan Roko Moški CRO BK Grobnik CRO20020426 7 27'18" 03'06"
9 . 628 Žgalin Andrej Moški CRO BK Dugo Selo CRO20020206 7 27'31" 03'19"
10 . 602 Gnezda Nace Moški SLO KD Sloga 1902 IDRIJA SLO20030219 7 27'33" 03'21"
11 . 604 Hribar Jernej Moški SLO Calcit Bike Team SLO20020719 7 27'49" 03'37"
12 . 639 Dolenšek Anže Moški SLO KK Završnica SLO20020117 7 27'50" 03'38"
13 . 603 Golmajer Ažbe Moški SLO Calcit Bike Team SLO20020910 7 27'55" 03'43"
14 . 621 Prelovšek Jure Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20030711 6 24'17" 1 Lap
15 . 601 Belaj Žan Moški SLO KK Ravne na Koroškem SLO20021212 6 24'17" ' '
16 . 615 Novak David Svit Moški SLO KD Sloga 1902 IDRIJA SLO20031219 6 24'52" ' '
17 . 606 Jereb Tine Moški SLO KD Sloga 1902 IDRIJA SLO20031211 6 25'04" ' '
18 . 605 Jereb Jan Moški SLO KD Sloga 1902 IDRIJA SLO20020504 6 25'05" ' '
19 . 613 Merlić Ivan Moški CRO BK MONTES CRO20020408 6 25'25" ' '
20 . 612 Margetić Ivan Moški CRO BK Grobnik CRO20020908 6 25'25" ' '
21 . 600 Auer Nal Moški SLO Calcit Bike Team SLO20031208 6 26'57" ' '
22 . 618 Pleša Ambrož Moški SLO KK Završnica SLO20030613 6 27'41" ' '
23 . 626 JOSEPH VIDUKA Moški CRO BK MONTES CRO20021111 5 22'55" 2 Laps
24 . 608 Kernjus Deni Moški CRO BK NOVIGRAD CRO20020118 5 24'17" ' '
25 . 614 Mrak Matevž Moški SLO KD Sloga 1902 IDRIJA SLO20030408 5 25'08" ' '
DNS 620 LOVRO POSEL Moški CRO Biciklistički klub „Mura Avantura“
DNS 607 Kalan Vrhovnik Gal Moški SLO KK ZAVRŠNICA
DNS 619 Podpečan Aleksander Moški SLO ENERGIJATEAM.COM
DNS 622 Skok Aleš Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA
DNS 624 Svetličič Peter Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA
DNS 625 Šnajder Eugen Moški CRO BK Rijeka
U15 DEKLICE-Ž
1 . 653 Janežič Ana Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20020204 7 29'29" 00"
2 . 652 Homar Tamara Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20020617 7 31'23" 01'54"
3 . 654 Nadu Anja Ženski CRO BK MONTES CRO20030717 7 31'56" 02'27"
4 . 656 Trstenjak Ida Ženski CRO BK Mura Avantura CRO20030625 7 32'45" 03'16"
5 . 651 Filipović Jana Ženski CRO BGK Tuškanac CRO20020324 7 32'47" 03'18"
6 . 650 TEA JANČINEC Ženski CRO BBK Šišmiš Samobor CRO20030304 6 34'32" 1 Lap
DNS 655 Rob Anja Ženski CRO Biciklistički klub „Mura Avantura“
U13 DEčKI-M
1 . 772 Rus Jure Moški SLO MBK SportR.si SLO20040814 5 18'12" 00"
2 . 768 okmažić ivan Moški CRO BK Makarska CRO20041201 5 18'26" 14"
3 . 769 Pahor Žan Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20050121 5 18'38" 26"
4 . 761 Janežič Luka Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20040727 5 18'55" 43"
5 . 778 Vovk Ambrož Moški SLO Calcit Bike Team SLO20050609 5 20'50" 02'38"
6 . 762 Kavčič Jernej Moški SLO KD Sloga 1902 IDRIJA SLO20040415 5 20'51" 02'39"
7 . 774 Starman Gal Moški SLO Calcit Bike Team SLO20050717 5 21'05" 02'53"
8 . 766 Marolt Jaka Moški SLO KK Završnica SLO20050921 5 21'47" 03'35"
9 . 777 Trstenjak Matija Moški CRO BK Mura Avantura CRO20041022 5 21'53" 03'41"
10 . 765 Markelj Tim Moški SLO KK Završnica SLO20040716 5 22'28" 04'16"
11 . 775 Svetličič Jošt Moški SLO KD Sloga 1902 IDRIJA SLO20051114 4 18'18" 1 Lap
12 . 753 Gladek Marcel Moški SLO MBK SportR.si SLO20050731 4 18'35" ' '
13 . 759 Ivančić Giani Moški CRO Adrenalina MTB Team CRO20040417 4 18'36" ' '
14 . 780 žufić Vid Moški CRO Adrenalina MTB Team CRO20050402 4 18'37" ' '
15 . 763 Kerec Matej Moški SLO Calcit Bike Team SLO20050720 4 19'06" ' '
16 . 751 Antolović Noa Moški CRO BK MONTES CRO20051201 4 19'09" ' '
17 . 758 Inkret Jan Moški SLO Calcit Bike Team SLO20050504 4 19'48" ' '
18 . 760 Jagodič David Moški SLO Calcit Bike Team SLO20040422 4 19'58" ' '
19 . 754 Dečman Jaka Moški SLO Calcit Bike Team SLO20040611 4 20'12" ' '
20 . 764 Korošec Klas Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20050210 4 20'17" ' '
21 . 779 Zupan Benjamin Moški SLO KK Završnica SLO20040912 4 20'17" ' '
22 . 767 Medić Frane Moški CRO BK Crikvenica CRO20051009 4 20'42" ' '
23 . 757 Golmajer Juš Moški SLO Calcit Bike Team SLO20050605 4 22'22" ' '
24 . 755 Fantina Vijeko Moški CRO BBK Orlov krug CRO20041016 3 16'03" 2 Laps
25 . 752 Aralica Marin Moški CRO BK MONTES CRO20050212 3 18'21" ' '
26 . 770 Rakulj Luka Moški CRO BK MONTES CRO20041211 3 18'57" ' '
27 . 750 Ahačič Gašper Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20040728 3 19'53" ' '
28 . 773 Smrdel Miha Moški SLO MBK SportR.si SLO20040117 2 27'18" 3 Laps
DNS 771 Robič Nal Jure Moški SLO KK ZAVRŠNICA
DNS 776 šen Tilen Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA
U13 DEKLICE-Ž
1 . 784 Kranjec Žagar Hana Ženski SLO Calcit Bike Team SLO20050609 5 21'37" 00"
2 . 786 Mlakar Daša Ženski SLO MBK SportR.si SLO20040920 5 21'40" 03"
3 . 781 Čuk Špela Ženski SLO KD Sloga 1902 IDRIJA SLO20040512 5 22'30" 53"
4 . 787 Moroz Nuša Ženski SLO KD Sloga 1902 IDRIJA SLO20040221 5 23'09" 01'32"
5 . 783 Klemenčič Ivana Ženski SLO MBK SportR.si SLO20051020 5 24'16" 02'39"
6 . 790 Smrdel Tina Ženski SLO MBK SportR.si SLO20050809 5 24'17" ' '
7 . 785 Lipovac Amelie Ženski CRO BK MONTES CRO20060607 4 24'25" 1 Lap
8 . 791 Čoga Spasovski Dora Ženski CRO BK MONTES CRO20051202 4 26'52" ' '
9 . 789 Nadu Lena Ženski CRO BK MONTES CRO20071031 4 27'20" ' '
10 . 792 Žufić Nikolina Ženski CRO Adrenalina MTB Team CRO20040123 3 22'50" 2 Laps
DNS 788 Movrin Ema Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM
U11 DEčKI-M
1 . 814 Terpin Tine Moški SLO MBK SportR.si SLO20061027 5 21'13" 00"
2 . 813 Štriker Tine Moški SLO KK Ravne na Koroškem SLO20060412 5 22'39" 01'26"
3 . 801 Boltar Jan Moški SLO Calcit Bike Team SLO20060213 5 22'50" 01'37"
4 . 802 Boškin Filip Moški SLO KD Sloga 1902 IDRIJA SLO20070612 5 23'13" 02'00"
5 . 808 Pečnik Tian Moški SLO KK Ravne na Koroškem SLO20070429 5 23'27" 02'14"
6 . 811 Rudolf Jernej Moški SLO MBK SportR.si SLO20070126 5 24'07" 02'54"
7 . 816 Utranker Filip Moški SLO ŠD 2SIMPL SLO20061109 5 24'10" 02'57"
8 . 800 Ažman Juš Moški SLO KK Završnica SLO20070523 5 24'15" 03'02"
9 . 810 Pintar Ažbe Moški SLO KK Završnica SLO20061226 5 25'39" 04'26"
10 . 817 Vorkapić Erik Moški CRO BK Grobnik CRO20060914 4 21'28" 1 Lap
11 . 804 Grojzdek Enej Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20060127 4 21'47" ' '
12 . 812 Rupnik Maks Moški SLO MBK SportR.si SLO20070318 4 23'10" ' '
13 . 806 Kunc Ambrož Moški SLO MBK SportR.si SLO20071228 4 23'17" ' '
14 . 809 Pečnjak Filip Moški CRO BGK Tuškanac CRO20060129 4 24'02" ' '
15 . 805 Keržan Žan Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20060701 4 25'19" ' '
16 . 819 Žufić Matia Moški CRO Adrenalina MTB Team CRO20060929 4 26'01" ' '
17 . 815 Turčić Marko Moški CRO BBK Grožnjan CRO20070512 3 23'19" 2 Laps
DNS 818 ZUPANIČ JURIJ Moški SLO ENERGIJATEAM.COM
DNS 803 Brecelj Job Moški SLO ENERGIJATEAM.COM
DNS 807 Lipovšek Matic Moški SLO ENERGIJATEAM.COM
U11 DEKLICE-Ž
1 . 821 Janežič Meta Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20070301 4 21'46" 00"
2 . 823 Novak Ivana Rosa Ženski SLO KD Sloga 1902 IDRIJA SLO20070809 4 24'51" 03'05"
3 . 820 Gnezda Hana Ženski SLO KD Sloga 1902 IDRIJA SLO20070104 4 26'24" 04'38"
4 . 822 Mikuž Nika Ženski SLO MBK SportR.si SLO20070228 4 26'55" 05'09"
U9 DEčKI-M
1 . 865 Tominšek Jaka Moški SLO Calcit Bike Team SLO20080323 15 15'04" 00"
2 . 851 Auer Nik Moški SLO Calcit Bike Team SLO20080611 15 15'48" 44"
3 . 853 Dejak Lenart Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20090923 15 16'01" 57"
4 . 860 Majnik Maks Moški SLO Calcit Bike Team SLO20090331 15 16'24" 01'20"
5 . 850 Antolović Erik Moški CRO BK MONTES CRO20080328 15 16'52" 01'48"
6 . 866 Utranker Jaka Moški SLO ŠD 2SIMPL SLO20081214 14 15'04" 1 Lap
7 . 857 Korošec Aljaž Moški SLO KK Završnica SLO20080122 14 15'19" ' '
8 . 863 Pečnjak Fran Moški CRO BGK Tuškanac CRO20080604 13 15'10" 2 Laps
9 . 861 Mlakar Jakob Moški SLO MBK SportR.si SLO20090401 13 15'11" ' '
10 . 864 Prelec Žiga Moški SLO Calcit Bike Team SLO20080923 13 15'40" ' '
11 . 852 Benda Gal Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20081121 13 16'02" ' '
12 . 859 Kutoša Filip Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20090329 13 16'02" ' '
13 . 862 Pagon Tim Moški SLO KD Sloga 1902 IDRIJA SLO20080516 13 16'11" ' '
14 . 855 Klemenčič Urban Moški SLO MBK SportR.si SLO20091022 13 16'25" ' '
15 . 858 Kunc Lovro Moški SLO MBK SportR.si SLO20090815 13 16'57" ' '
16 . 856 Kokalj David Moški SLO Calcit Bike Team SLO20090607 11 15'49" 4 Laps
U9 DEKLICE-Ž
1 . 872 Terpin Eva Ženski SLO MBK SportR.si SLO20080710 15 15'02" 00"
2 . 871 Tancik Meta Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20080601 15 16'15" 01'13"
3 . 868 Inkret Ana Ženski SLO Calcit Bike Team SLO20080915 15 16'39" 01'37"
4 . 867 Bolčina Ravnikar Zoja Ženski SLO Calcit Bike Team SLO20080814 13 15'03" 2 Laps
5 . 870 Križan Mia Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20080722 13 16'46" ' '
U7 DEčKI-M
1 . 901 Boškin Aljaž Moški SLO KD Sloga 1902 IDRIJA SLO20100118 15 12'20" 00"
2 . 905 Rupnik Rene Moški SLO MBK SportR.si SLO20100527 14 12'37" 1 Lap
3 . 903 Križan Bor Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20120629 13 13'09" 2 Laps
4 . 904 Mlakar Tine Moški SLO MBK SportR.si SLO20111115 13 13'48" ' '
U7 DEKLICE-Ž
1 . 908 Šoštarko Tajda Ženski SLO Calcit Bike Team SLO20100504 15 12'56" 00"
2 . 907 Ravnikar Bolčina Ula Ženski SLO Calcit Bike Team SLO20100119 15 13'10" 14"
3 . 910 Utranker Neža Ženski SLO ŠD 2SIMPL SLO20110204 13 12'53" 2 Laps
4 . 906 Križan Ela Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20100216 9 12'29" 6 Laps

Komentarji