Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: XC Rogla 2016 UCI C2

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:XC Rogla 2016 UCI C2 Datum:25.06.2016
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje Št. krogov Zaostanek Najhitrejši krog
U23 - ELITE - W-Ž
1 . 41 Belomoina Yana Ženski UKR CST Superior Brentijes MTB Racing Team UKR19921102 01:31:39 6 -- 00:14:48
2 . 42 Žakelj Tanja Ženski SLO RAJD TREK / UNIOR TOOLS TEAM SLO19880915 01:32:22 6 00:00:43 00:15:10
3 . 47 Perše Tina Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19941014 01:43:53 6 00:12:14 00:17:02
4 . 44 Tanovic Lejla Ženski Bih19940619 01:45:06 6 00:13:27 00:16:59
5 . 48 Horvat Majda Ženski CRO BK MURA AVANTURA CRO19910313 01:46:20 5 -1 00:20:41
6 . 49 ŠAROTAR Jasmina Ženski CRO BK CIKLUS CRO19770705 01:50:23 5 -1 00:21:26
ELITE-M
1 . 2 Sintsov Anton Moški RUS JBG-2 Professional MTB Team RUS19850203 01:29:30 7 -- 00:12:07
2 . 1 Gehbauer Alexander Moški AUT RC FITSTORE24 ARBÖ ASKÖ KLAGENFURT AUT19900424u00a0u00a0u00a0u00a0 01:30:12 7 00:00:42 00:12:05
3 . 13 Parti András Moški HUN Waberer's evopro MTB Team HUN19820918 01:31:31 7 00:02:01 00:12:27
4 . 3 Rysenko Sergii Moški UKR Ukraine National Team UKR19800315 01:36:58 7 00:07:28 00:13:28
5 . 6 Hribovšek Boštjan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19841105 01:37:11 7 00:07:41 00:13:31
6 . 32 Turk Filip Moški CRO BBK Šišmiš-Samobor CRO19901203 01:38:29 7 00:08:59 00:13:44
7 . 27 Pozzecco Daniel Moški ITA ASD FLAMME ROUGE ITA-19900831 01:38:59 7 00:09:29 00:13:52
8 . 18 Vobecky Zdenek Moški CZE CZE19890923 01:43:21 7 00:13:51 00:13:38
9 . 15 Tancik Mitja Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19780217 01:30:12 6 -1 00:14:30
10 . 23 Boškin Aleš Moški SLO MBK sportR.si SLO19761203 01:30:15 6 -1 00:14:50
11 . 7 Pilski Milo Moški CRO BGK TUŠKANAC CRO19880229 01:31:20 6 -1 00:14:48
12 . 29 Nemet Tomislav Moški CRO BK Osijek 2010 CRO19791113 01:31:36 6 -1 00:14:49
13 . 24 Vodopivec Luka Moški SLO MBK sportR.si SLO19870307 01:32:52 6 -1 00:14:38
14 . 16 Skuzin Matej Moški CRO BK Luks Racing Team CRO19920312 01:33:54 6 -1 00:14:56
DNF 11 Tavčar Luka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19920519 00:57:10 4 -3 00:13:47
DNF 26 Čibej Aleš Moški SLO KK RAVNE SLO19900528 00:49:39 3 -4 00:16:21
U23-M
1 . 9 Ritzinger Felix Moški AUT SU BIKESTORE.CC TEAM AUT19961223 01:33:25 7 00:03:55 00:12:49
2 . 4 Naglič Rok Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19960309 01:35:11 7 00:05:41 00:13:22
3 . 14 Hartmann Jaki Moški DEU CEP RACING TEAM GER19950604 01:36:16 7 00:06:46 00:13:22
4 . 17 Palumby Zsombor Moški HUN Femat-ZKSE HUN19960606 01:37:24 7 00:07:54 00:13:37
5 . 8 Krajnc Gregor Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19950903 01:39:35 7 00:10:05 00:13:36
6 . 22 Zupančič Peter Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19960605 01:39:57 7 00:10:27 00:14:02
7 . 10 Bažon Sandi Moški CRO BBK GROŽNJAN CRO19961207 01:42:39 7 00:13:09 00:13:46
8 . 19 Prykhodko Kostyantyn Moški UKR Ukraine National Team UKR19961022 01:31:17 6 -1 00:14:27
DNF 20 Meštrić Matija Moški CRO BK Maraton Kreidler Novi Marof CRO19970329 00:43:20 3 -4 00:14:12
U19 MLADINCI-M
1 . 74 Lukan Pavlo Moški UKR Ukraine National Team UKR19990713 01:15:34 5 -- 00:14:28
2 . 68 Meštrić Josip Moški CRO BK Maraton Kreidler Novi Marof CRO 19990325 01:15:46 5 00:00:12 00:14:30
3 . 73 Bukley Anton Moški UKR Ukraine National Team UKR19990708 01:16:42 5 00:01:08 00:14:51
4 . 60 Ivartnik david Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19990417 01:17:24 5 00:01:50 00:15:01
5 . 64 Dragar Blaž Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19981021 01:18:50 5 00:03:16 00:15:16
6 . 71 Brajković Karlo Moški CRO BBK GROŽNJAN CRO19990209 01:19:30 5 00:03:56 00:14:53
7 . 72 Pedić Zvonko Moški CRO BK Luks Racing Team CRO19980722 01:21:32 5 00:05:58 00:15:43
8 . 63 Mihalič Anže Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19990621 01:29:13 5 00:13:39 00:16:57
9 . 67 Bosman Luka Moški SLO KK ZAVRŠNICA SLO19990112 01:33:36 5 00:18:02 00:17:47
10 . 69 Zorman Tadej Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19981219 01:34:11 5 00:18:37 00:17:21
11 . 70 Lakota Luka Moški SLO KK ZAVRŠNICA SLO19981021 01:20:10 4 -1 00:18:49
12 . 76 Baždar Leon Moški CRO BBK Šišmiš Samobor CRO19990909 01:26:55 4 -1 00:20:55
DNF 62 Govekar Blaž Moški SLO MBK sportR.si SLO19980528 00:32:46 2 -3 00:15:43
DNF 75 Cindrić Karlo Moški CRO BK Vid Ročić CRO19980412 00:30:44 1 -4 00:30:44
AMATERJI-M
1 . 310 Čretnik Marko Moški SLO GANESHA TEAM SLO19800708 01:01:22 4 -- 00:14:56
2 . 303 Štucin Alen Moški SLO MBK sportR.si SLO19880725 01:03:08 4 00:01:46 00:15:20
3 . 316 Maretič Žiga Moški SLO KK Postojna SLO19870303 01:04:25 4 00:03:03 00:15:33
4 . 312 Ružman Ivan Moški CRO BK MARATON KREIDLER NOVI MAROF CRO19881207 01:05:44 4 00:04:22 00:16:09
5 . 304 Marinčič Anže Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19950608 01:06:34 4 00:05:12 00:16:06
6 . 301 Vrhovnik Mohor Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19870619 01:08:05 4 00:06:43 00:16:41
7 . 317 Robič Matic Moški SLO KD BIKE EK HALOZE 2002 SLO19870806 01:09:02 4 00:07:40 00:16:43
8 . 307 Margić Marijo Moški CRO BK Vid Ročić CRO19910305 01:09:25 4 00:08:03 00:16:49
9 . 315 Šestan Antonio Moški CRO INDIVIDUALAC - 01:09:59 4 00:08:37 00:16:58
10 . 308 Draksler Jaka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19910419 01:10:26 4 00:09:04 00:17:21
11 . 309 Jerković Marko Moški CRO BK Crikvenica 01:12:09 4 00:10:47 00:16:50
12 . 306 Debeljak Miha Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19871219 01:12:14 4 00:10:52 00:17:39
13 . 305 Blatnik Žiga Moški SLO KK ZAVRŠNICA SLO19860724 01:14:02 4 00:12:40 00:18:06
14 . 311 Šukurma Nenad Moški CRO BK Dugo Selo CRO 19811112 01:18:02 4 00:16:40 00:19:03
DNF 318 ROMEO FANTINA Moški CRO 00:40:07 2 -2 00:19:41
VETERANI 1-M
1 . 142 Mikelj Uroš Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19801126 01:12:48 5 -- 00:14:07
2 . 144 Černe Mitja Moški SLO DEŠ FLEŠ SLO19780404 01:14:12 5 00:01:24 00:14:30
3 . 145 Jazbec Matic Moški SLO ŠD 2Simpl SLO19850302 01:14:41 5 00:01:53 00:14:42
4 . 148 Jurak Primož Moški SLO ŠD 2Simpl SLO19800117 01:16:37 5 00:03:49 00:14:33
5 . 153 Galić Jurica Moški CRO Bk Montes CRO19800521 01:19:11 5 00:06:23 00:15:45
6 . 147 Pirc Tomaž Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19780104 01:19:28 5 00:06:40 00:15:22
7 . 149 Podgornik Tadej Moški SLO MBK sportR.si SLO19860525 01:19:36 5 00:06:48 00:15:24
8 . 146 Križan Borut Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19810427 01:21:09 5 00:08:21 00:15:22
9 . 154 Grilc Rok Moški SLO KK ZAVRŠNICA SLO19821002 01:21:19 5 00:08:31 00:15:36
10 . 141 Budin Matjaž Moški SLO MBK sportR.si SLO19860222 01:21:53 5 00:09:05 00:15:20
11 . 152 Jeram Damjan Moški SLO MBK sportR.si SLO19780108 01:22:11 5 00:09:23 00:15:24
12 . 158 Czenki Tamas Moški HUN Femat-ZKSE HUN19810907 01:22:44 5 00:09:56 00:15:53
13 . 150 Dejak Janez Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19820317 01:22:57 5 00:10:09 00:16:18
14 . 159 Gábor Dervalics Moški HUN Femat-ZKSE HUN19771229 01:23:03 5 00:10:15 00:16:22
15 . 155 Šafran Branimir Moški CRO BK Maraton Kreidler Novi Marof CRO19830902 01:23:33 5 00:10:45 00:16:24
16 . 156 Plevnjak Marko Moški CRO BK Ciklus CRO19820404 01:26:08 5 00:13:20 00:16:46
17 . 160 Kernjus Ivan Moški CRO CC CITTANOVa CRO19790531 01:18:19 4 -1 00:18:31
18 . 157 Brnelić Hrvoje Moški CRO BK Grobnik CRO 19820115 01:33:14 4 -1 00:21:47
VETERANI 2-M
1 . 161 Utranker Damjan Moški SLO ŠD 2Simpl SLO19760707 01:14:41 5 -- 00:14:36
2 . 163 Blaznik Robert Moški SLO MBK sportR.si SLO19750305 01:16:20 5 00:01:39 00:14:39
3 . 164 Martinjaš Aljoša Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19730327 01:17:13 5 00:02:32 00:15:08
4 . 162 Škarja Marko Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19731206 01:21:19 5 00:06:38 00:15:53
5 . 175 Robič Iztok Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 SLO19670622 01:25:45 5 00:11:04 00:16:52
6 . 170 Orel Daniel Moški CRO BK Ciklus CRO19750308 01:28:36 5 00:13:55 00:17:17
7 . 174 Marčelja Marko Moški CRO BK Crikvenica CRO19740321 01:29:35 5 00:14:54 00:17:32
8 . 165 Starman Jan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19760226 01:13:31 4 -1 00:17:49
9 . 166 Vovk Janez Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19670505 01:14:19 4 -1 00:18:08
10 . 173 Habuš Ivan Moški CRO BK Ciklus CRO19760131 01:16:41 4 -1 00:18:38
11 . 169 Auer Sandi Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19750422 01:20:53 4 -1 00:19:34
12 . 167 Keržan Peter Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19730327 01:29:28 4 -1 00:21:56
13 . 168 Rijavec Aleš Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19751206 01:15:32 3 -2 00:17:14
VETERANI 3-M
1 . 181 Zupan Tine Moški SLO SCOTT TEAM SLO19600123 01:07:04 4 -- 00:16:18
2 . 182 Kemperl Bojan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19611212 01:08:40 4 00:01:36 00:16:41
3 . 185 Boben Aleš Moški SLO MTB TRBOVLJE SPECIALIZED SLO19621215 01:09:46 4 00:02:42 00:17:19
4 . 186 Majnik Jure Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19601205 01:19:14 4 00:12:10 00:19:13
5 . 188 Bukovac Denis Moški CRO CC CITTANOVa CRO19640115 01:19:30 4 00:12:26 00:19:26
6 . 184 Šinigoj Jernej Moški SLO KK RAVNE SLO19660706 01:23:09 4 00:16:05 00:19:38
7 . 187 Rauter Mirko Moški SLO GANESHA TEAM SLO19610213 01:26:18 4 00:19:14 00:20:42
VETERANKE-Ž
1 . 189 Kranjec Mira Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19741025 00:50:32 2 -- 00:24:38
U17 MLADINCI-M
1 . 115 Govekar Matevž Moški SLO MBK sportR.si SLO20000417 01:01:09 4 -- 00:14:32
2 . 110 Lozar Matjaž Moški SLO MBK sportR.si SLO20000213 01:02:15 4 00:01:06 00:14:49
3 . 104 Hunjak Stjepan Moški CRO BK Maraton Kreidler Novi Marof CRO20011118 01:03:37 4 00:02:28 00:15:19
4 . 112 Smolnikar Jakob Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20010227 01:04:45 4 00:03:36 00:15:14
5 . 111 Hirci Jernej Moški SLO KK ZAVRŠNICA SLO20001125 01:06:23 4 00:05:14 00:15:23
6 . 103 Habe Johan Moški SLO MBK sportR.si SLO20000629 01:07:39 4 00:06:30 00:16:00
7 . 108 Štajnar Mihael Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20001006 01:07:39 4 00:06:30 00:16:12
8 . 109 Keržan Žiga Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20000301 01:09:40 4 00:08:31 00:16:58
9 . 122 Budimlić Mirko Moški CRO BK Luks Racing Team CRO20010611 01:10:02 4 00:08:53 00:16:44
10 . 106 Jagodič Tilen Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20001021 01:12:06 4 00:10:57 00:17:21
11 . 116 Dražič Luka Moški SLO KK ZAVRŠNICA SLO20000909 01:13:53 4 00:12:44 00:17:39
12 . 107 Prelovšek Gašper Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20010221 01:15:22 4 00:14:13 00:17:56
13 . 118 Bertović Noa Moški CRO BBK IstraBike CRO20011125 01:17:36 4 00:16:27 00:18:02
14 . 119 Pavičić Nino Moški CRO BK Luks Racing Team CRO20010404 01:02:18 3 -1 00:19:47
15 . 105 Lazar Rok Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20010107 01:02:33 3 -1 00:18:22
16 . 100 Kranjec Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20010504 01:02:48 3 -1 00:20:18
DNF 121 Sylvester Balázs Moški HUN Femat-ZKSE HUN20000824 00:36:37 2 -2 00:17:25
DNF 114 Klemenčič Miha Moški SLO MBK sportR.si SLO20001021 00:17:44 1 -3 00:17:44
MLADINKE-Ž
1 . 86 Movrin Vita Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20000612 01:11:31 4 -- 00:16:47
2 . 85 Dečman Nika Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20010703 01:17:37 4 00:06:06 00:18:31
3 . 81 Filipović Ema Ženski CRO BGK TUŠKANAC CRO19990107 01:18:23 4 00:06:52 00:18:35
4 . 87 Škiljić Karmen Ženski CRO BBK PAKOšTANE CRO20010904 01:27:02 4 00:15:31 00:20:52
5 . 84 Movrin Ana Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19990528 01:29:43 4 00:18:12 00:21:54
6 . 82 bošnjak larisa Ženski CRO BBK Šišmiš Samobor CRO20010807 01:35:03 4 00:23:32 00:21:52
7 . 89 ANA ŠTERN Ženski SLO KK RAVNE 01:11:31 3 -1 00:22:51
8 . 83 Horvat Laura Ženski CRO BK Maraton Kreidler Novi Marof CRO20010106 01:13:03 3 -1 00:22:40
9 . 88 Samirić Nikolina Ženski CRO BK AKS CRO20010805 01:31:04 3 -1 00:25:37
U15 DEčKI-M
1 . 225 Pečnik Teo Moški SLO KK RAVNE SLO20020331 00:30:53 2 -- 00:15:17
2 . 222 Klemenčič Jakob Moški SLO MBK sportR.si SLO20021213 00:31:41 2 00:00:48 00:15:34
3 . 224 Starman Jaka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20021209 00:31:45 2 00:00:52 00:15:50
4 . 221 Žle Blaž Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20020105 00:33:15 2 00:02:22 00:16:14
5 . 223 Kranjec Žagar Matic Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20020603 00:33:34 2 00:02:41 00:16:27
6 . 216 Podpečan Aleksander Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20020130 00:33:45 2 00:02:52 00:16:51
7 . 220 Dolenšek Anže Moški SLO KK ZAVRŠNICA SLO20020117 00:33:46 2 00:02:53 00:16:52
8 . 214 Svetličič Peter Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20021128 00:34:34 2 00:03:41 00:17:02
9 . 231 Kukuljan Roko Moški CRO BK Grobnik CRO20020426 00:34:39 2 00:03:46 00:17:09
10 . 238 Peruško Ivan Moški CRO BK AXA CRO20030502 00:34:44 2 00:03:51 00:17:13
11 . 219 Golmajer Ažbe Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20020910 00:34:57 2 00:04:04 00:17:28
12 . 212 Štern Nejc Moški SLO KK RAVNE SLO20031202 00:35:01 2 00:04:08 00:17:25
13 . 232 bošnjak fran Moški CRO BBK Šišmiš Samobor CRO20030912 00:35:29 2 00:04:36 00:17:30
14 . 234 Rosanda Dante Moški CRO Bk Montes CRO20030320 00:36:26 2 00:05:33 00:17:38
15 . 218 Vovk Peter Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20021121 00:36:49 2 00:05:56 00:17:38
16 . 213 Prelovšek Jure Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20030711 00:38:13 2 00:07:20 00:18:57
17 . 227 Jereb Jan Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20020504 00:38:25 2 00:07:32 00:18:58
18 . 237 Krobot Mihael Moški CRO Biciklistički klub „Mura Avantura“ CRO20030711 00:38:58 2 00:08:05 00:19:18
19 . 240 Žgalin Andrej Moški CRO BK Dugo Selo UCI20020206 00:38:58 2 00:08:05 00:18:44
20 . 211 Novak David Svit Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20031219 00:39:39 2 00:08:46 00:19:28
21 . 229 Kalan Vrhovnik Gal Moški SLO KK ZAVRŠNICA SLO20020723 00:39:49 2 00:08:56 00:19:52
22 . 210 Belaj Žan Moški SLO KK RAVNE SLO20021212 00:41:39 2 00:10:46 00:19:35
23 . 244 Kernjus Deni Moški CRO BK NOVIGRAD CRO20020118 00:41:55 2 00:11:02 00:20:23
24 . 233 Auer Nal Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20031208 00:42:59 2 00:12:06 00:21:14
25 . 235 Lipovac Noah Moški CRO Bk Montes CRO20030623 00:48:44 2 00:17:51 00:22:52
26 . 239 Šalov Antonio Moški CRO BK Grobnik CRO20030225 01:02:41 2 00:31:48 00:29:23
27 . 217 Gnezda Nace Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20030219 00:31:31 1 -1 00:31:31
28 . 215 Hribar Jernej Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20020719 00:34:49 1 -1 00:34:49
29 . 243 Živković Sebastian Moški CRO BK Grobnik CRO20030423 00:34:54 1 -1 00:34:54
30 . 226 Jereb Tine Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20031211 00:39:08 1 -1 00:39:08
U15 DEKLICE-Ž
1 . 255 Janežič Ana Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20020204 00:22:15 6 -- 00:03:32
2 . 254 Homar Tamara Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20020617 00:20:02 5 -1 00:03:40
3 . 253 Nadu Anja Ženski CRO Bk Montes CRO20030717 00:20:38 5 -1 00:03:47
4 . 252 Trstenjak Ida Ženski CRO Biciklistički klub „Mura Avantura“ CRO20030625 00:21:17 5 -1 00:03:54
5 . 251 Filipović Jana Ženski CRO BGK TUŠKANAC CRO20020324 00:21:58 5 -1 00:03:58
U13 DEčKI-M
1 . 261 Pahor Žan Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20050121 00:20:06 6 -- 00:03:13
2 . 263 Janežič Luka Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20040727 00:20:06 6 -- 00:03:14
3 . 264 Smrdel Miha Moški SLO MBK sportR.si SLO20040117 00:21:32 6 00:01:26 00:03:21
4 . 268 Svetličič Jošt Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20051114 00:22:14 6 00:02:08 00:03:37
5 . 266 Kavčič Jernej Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20040415 00:22:23 6 00:02:17 00:03:38
6 . 267 Starman Gal Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20050717 00:22:55 6 00:02:49 00:03:36
7 . 269 Kerec Matej Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20050720 00:23:10 6 00:03:04 00:03:40
8 . 271 Markelj Tim Moški SLO KK ZAVRŠNICA SLO20040716 00:23:13 6 00:03:07 00:03:42
9 . 272 Marolt Jaka Moški SLO KK ZAVRŠNICA SLO20050921 00:23:21 6 00:03:15 00:03:46
10 . 262 Rus Jure Moški SLO MBK sportR.si SLO20040814 00:23:36 6 00:03:30 00:03:14
11 . 265 Vovk Ambrož Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20050609 00:23:38 6 00:03:32 00:03:36
12 . 270 Gladek Marcel Moški SLO MBK sportR.si SLO20050731 00:23:39 6 00:03:33 00:03:48
13 . 282 Ivančić Giani Moški CRO Adrenalina MTB Team CRO20040417 00:20:29 5 -1 00:03:49
14 . 287 Fantina Vijeko Moški CRO BBK ORLOV KRUG CRO20041016 00:20:29 5 -1 00:03:46
15 . 281 Bojkovič Luka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20050402 00:20:47 5 -1 00:03:49
16 . 275 Pohar Ažbe Moški SLO KK ZAVRŠNICA SLO20051229 00:21:02 5 -1 00:04:06
17 . 286 Svete Rok Moški SLO BICIKEL.COM SLO20041220 00:21:02 5 -1 00:04:00
18 . 273 Inkret Jan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20050504 00:21:06 5 -1 00:04:01
19 . 274 Močnik Matija Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20040414 00:21:09 5 -1 00:03:51
20 . 276 Dečman Jaka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20040611 00:21:22 5 -1 00:04:11
21 . 283 Gombač Jure Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20050608 00:21:31 5 -1 00:04:11
22 . 278 Jagodič David Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20040422 00:21:49 5 -1 00:04:09
23 . 277 Zupan Benjamin Moški SLO KK ZAVRŠNICA SLO20040912 00:21:57 5 -1 00:04:09
24 . 279 Golmajer Juš Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20050605 00:22:24 5 -1 00:04:22
25 . 300 Ahačič Gašper Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20040728 00:22:46 5 -1 00:04:19
26 . 284 Jenko Pogačnik Drejc Moški SLO KK ZAVRŠNICA SLO20040125 00:22:55 5 -1 00:04:19
27 . 288 Medić Frane Moški CRO BK Crikvenica CRO20051009 00:23:03 5 -1 00:04:32
28 . 285 Luštek Jan Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20040815 00:20:19 4 -2 00:04:58
29 . 289 Kordež Anže Moški SLO KK RAVNE slo200050627 00:21:57 4 -2 00:04:31
U13 DEKLICE-Ž
1 . 292 Mlakar Daša Ženski SLO MBK sportR.si SLO20040920 00:14:55 4 -- 00:03:30
2 . 290 Kranjec Žagar Hana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20050609 00:15:15 4 00:00:20 00:03:28
3 . 298 Habe Elizabeta Ženski SLO MBK sportR.si SLO20050120 00:15:42 4 00:00:47 00:03:40
4 . 291 Moroz Nuša Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20040221 00:16:08 4 00:01:13 00:03:38
5 . 294 Smrdel Tina Ženski SLO MBK sportR.si SLO20050809 00:16:29 4 00:01:34 00:03:45
6 . 296 Movrin Ema Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20040817 00:16:29 4 00:01:34 00:03:59
7 . 295 Klemenčič Ivana Ženski SLO MBK sportR.si SLO20051020 00:16:31 4 00:01:36 00:03:58
8 . 293 Čuk Špela Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20040512 00:17:19 4 00:02:24 00:03:45
9 . 297 Kranjec Zoja Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20050303 00:14:13 3 -1 00:04:25
10 . 299 Čoga Spasovski Dora Ženski CRO Bk Montes CRO20051202 00:15:07 3 -1 00:04:53
U11 DEčKI-M
1 . 331 Terpin Tine Moški SLO MBK sportR.si SLO20061027 00:14:59 4 -- 00:03:33
2 . 333 Boškin Filip Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20070612 00:15:18 4 00:00:19 00:03:33
3 . 339 Lopatič Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20070309 00:15:48 4 00:00:49 00:03:36
4 . 335 Utranker Filip Moški SLO ŠD 2Simpl SLO20061109 00:15:55 4 00:00:56 00:03:53
5 . 332 Štriker Tine Moški SLO KK RAVNE SLO20060412 00:16:12 4 00:01:13 00:03:40
6 . 337 Pečnik Tian Moški SLO KK RAVNE SLO20070429 00:16:13 4 00:01:14 00:03:48
7 . 344 Pintar Ažbe Moški SLO KK ZAVRŠNICA SLO20061226 00:16:58 4 00:01:59 00:04:02
8 . 338 ZUPANIČ JURIJ Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20071026 00:17:03 4 00:02:04 00:04:05
9 . 334 Rudolf Jernej Moški SLO MBK sportR.si SLO20070126 00:17:05 4 00:02:06 00:03:54
10 . 336 Ažman Juš Moški SLO KK ZAVRŠNICA SLO20070523 00:17:23 4 00:02:24 00:03:54
11 . 341 Rupnik Maks Moški SLO MBK sportR.si SLO20070318 00:18:38 4 00:03:39 00:04:26
12 . 345 Zmagaj Nace Moški SLO KK RAVNE SLO20060505 00:18:54 4 00:03:55 00:04:19
13 . 347 Vorkapić Erik Moški CRO BK Grobnik CRO20060914 00:19:10 4 00:04:11 00:04:26
14 . 340 Kunc Ambrož Moški SLO MBK sportR.si SLO20071228 00:19:20 4 00:04:21 00:04:36
15 . 348 Kobal Ažbe Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20070718 00:19:37 4 00:04:38 00:04:28
16 . 343 Grojzdek Enej Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20060127 00:19:41 4 00:04:42 00:04:14
17 . 346 Turčić Marko Moški CRO BBK GROŽNJAN CRO 20070512 00:16:12 3 -1 00:05:07
18 . 342 Keržan Žan Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20060701 00:17:16 3 -1 00:04:55
U11 DEKLICE-Ž
1 . 351 Janežič Meta Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20070301 00:18:35 4 -- 00:04:19
2 . 356 Lipovac Amelie Ženski CRO Bk Montes CRO20060607 00:23:12 4 00:04:37 00:04:16
3 . 354 Mikuž Nika Ženski SLO MBK sportR.si SLO20070228 00:14:24 3 -1 00:04:41
4 . 352 Novak Ivana Rosa Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20070809 00:14:38 3 -1 00:04:40
5 . 353 Gnezda Hana Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20070104 00:14:47 3 -1 00:04:48
6 . 355 Nadu Lena Ženski CRO Bk Montes CRO20071031 00:16:17 3 -1 00:04:59
U9 DEčKI-M
1 . 364 Tominšek Jaka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20080323 00:11:46 4 -- 00:02:45
2 . 362 Majnik Maks Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20090331 00:12:00 4 00:00:14 00:02:51
3 . 366 Utranker Jaka Moški SLO ŠD 2Simpl SLO20081214 00:12:14 4 00:00:28 00:03:00
4 . 365 Mlakar Jakob Moški SLO MBK sportR.si SLO20090401 00:12:43 4 00:00:57 00:02:54
5 . 363 Dejak Lenart Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20090923 00:13:20 4 00:01:34 00:03:00
6 . 374 Cigale Amadej Moški SLO MBK sportR.si SLO20090410 00:13:37 4 00:01:51 00:03:20
7 . 375 Juteršek Nejc Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20080605 00:13:53 4 00:02:07 00:03:14
8 . 373 Klemenčič Urban Moški SLO MBK sportR.si SLO20091022 00:14:01 4 00:02:15 00:03:24
9 . 369 Pagon Tim Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20080516 00:14:15 4 00:02:29 00:03:25
10 . 376 Korošec Aljaž Moški SLO KK ZAVRŠNICA SLO20080122 00:14:20 4 00:02:34 00:03:23
11 . 361 Auer Nik Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20080611 00:14:38 4 00:02:52 00:02:47
12 . 371 Prelec Žiga Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20080923 00:14:56 4 00:03:10 00:03:36
13 . 368 Benda Gal Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20081121 00:14:59 4 00:03:13 00:03:42
14 . 370 Kunc Lovro Moški SLO MBK sportR.si SLO20090815 00:15:01 4 00:03:15 00:03:42
15 . 377 Kokalj David Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20090607 00:11:47 3 -1 00:03:52
16 . 367 Močnik Tomaž Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20090311 00:11:49 3 -1 00:03:15
17 . 381 Zupanc Anclin Kristjan Moški SLO 00:11:54 3 -1 00:03:52
18 . 378 Kuhar Matevž Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20090314 00:12:16 3 -1 00:03:33
19 . 379 Hribar Vid Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20090107 00:14:59 3 -1 00:04:50
DNF 380 Bergant Žak Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0 00:04:14 1 -3 00:04:14
U9 DEKLICE-Ž
1 . 385 Terpin Eva Ženski SLO MBK sportR.si SLO20080710 00:11:26 4 -- 00:02:46
2 . 386 Tancik Meta Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20080601 00:13:03 4 00:01:37 00:03:08
3 . 389 Inkret Ana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20080915 00:13:30 4 00:02:04 00:03:09
4 . 388 Križan Mia Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20080722 00:11:20 3 -1 00:03:42
U7 DEčKI-M
1 . 391 Boškin Aljaž Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20100118 00:11:20 4 -- 00:02:36
2 . 392 Rupnik Rene Moški SLO MBK sportR.si SLO20100527 00:14:13 4 00:02:53 00:03:10
3 . 394 Mlakar Tine Moški SLO MBK sportR.si SLO20111115 00:11:30 3 -1 00:03:40
4 . 393 Križan Bor Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20120629 00:12:48 3 -1 00:03:42
U7 DEKLICE-Ž
1 . 396 Šoštarko Tajda Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20100504 00:12:24 4 -- 00:02:43
2 . 397 Križan Ela Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20100216 00:13:12 4 00:00:48 00:03:01
3 . 398 Utranker Neža Ženski SLO ŠD 2Simpl SLO20110204 00:11:19 3 -1 00:03:26

Komentarji