Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 18. gorski tek na Grintovec 2016

Tek - gorski Tekma:18. gorski tek na Grintovec 2016 Datum:24.07.2016
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas Zaostanek
M1 MLAJšI DEčKI-M
1 . 352 Šubic Žan Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI 00:02:55 --
2 . 350 Fatur Tanej Moški SLO OŠ RIBNICA 00:03:01 00:00:06
3 . 347 Bajc Tomi Moški SLO AK SEVNICA 00:03:10 00:00:15
4 . 363 Trojer Pavel Moški SLO AK DOMŽALE 00:03:15 00:00:20
5 . 341 Romšak Nik Moški SLO KGT PAPEŽ 00:03:31 00:00:36
6 . 346 Škrabec Leonard Moški SLO AC SEVNICA 00:03:37 00:00:42
7 . 381 Gorenc Mark Moški SLO 00:03:51 00:00:56
8 . 367 Rotar Grega Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 00:03:54 00:00:59
9 . 369 Lenarčič Matevž Moški SLO AK PIVKA 00:05:14 00:02:19
10 . 355 ROK JERAJ Moški SLO IPC pri Jurju 00:05:39 00:02:44
M2 DEčKI-M
1 . 351 Sešlar Tomi Moški SLO AK SEVNICA 00:06:22 --
2 . 336 Poljanšek Izak Moški SLO KGT PAPEŽ 00:06:23 00:00:01
3 . 380 Erznožnik Drejc Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI 00:06:33 00:00:11
4 . 361 Močnik Martin Moški SLO AK DOMŽALE 00:06:37 00:00:15
5 . 340 Prelovšek Aleš Moški SLO KGT PAPEŽ 00:06:52 00:00:30
6 . 376 Poženel Natan Maj Moški SLO AD POSOčJE 00:07:05 00:00:43
7 . 377 Velkavrh Jon Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI 00:07:08 00:00:46
8 . 382 Gorenc Tim Moški SLO 00:07:18 00:00:56
9 . 370 Lenarčič Anže Moški SLO AK PIVKA 00:07:20 00:00:58
10 . 379 Rakušček Bine Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI 00:07:22 00:01:00
11 . 374 GAŠPER POGAČNIK Moški SLO TSK Triglav Kranj 00:07:35 00:01:13
12 . 330 Auersperger Žan Moški SLO KGT PAPEŽ 00:07:42 00:01:20
M3 STAREJšI DEčKI-M
1 . 384 Gaberšček Tobi Moški SLO TEKAšKO DRUšTVO BOVEC 00:09:52 --
2 . 342 Sušnik Rok Moški SLO KGT PAPEŽ 00:10:27 00:00:35
3 . 362 Trojer Drejc Moški SLO AK DOMŽALE 00:10:33 00:00:41
4 . 378 Luznar Aljaž Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI 00:10:53 00:01:01
5 . 343 Uršič Nejc Moški SLO KGT PAPEŽ 00:11:04 00:01:12
6 . 372 MIHA POGAČNIK Moški SLO ŠD BELA PEČ Podblica 00:11:05 00:01:13
7 . 356 Gašparič Nande Moški SLO 00:11:48 00:01:56
8 . 334 Podbregar Rok Moški SLO KGT PAPEŽ 00:12:04 00:02:12
9 . 385 KOPI RACZ Moški SLO TD Bovec 00:12:30 00:02:38
M4 MLADINCI-M
1 . 313 Habjan Tine Moški SLO KGT PAPEŽ 01:02:53 --
2 . 314 Hren Tine Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 01:03:58 00:01:05
3 . 312 Trontelj Luka Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 01:04:10 00:01:17
4 . 315 Mihelič Aljaž Moški SLO 01:11:37 00:08:44
5 . 316 Mekiš Marino Moški SLO KGT PAPEŽ 01:12:38 00:09:45
M5 čLANI-M
1 . 10 Mamu Shaku Petro Moški ERI ERITREJA 01:22:30 --
2 . 3 Wangari Francis Muigai Moški KEN RUN2GETHER 01:23:19 00:00:49
3 . 7 Bratina Rok Moški SLO TEKAšKO DRUšTVO BOVEC 01:23:56 00:01:26
4 . 2 Kosgei Isaac Toroitich Moški KEN SAMARITERBUND RACINGTEAM 01:26:01 00:03:31
5 . 1 Kuhar Nejc Moški SLO KGT PAPEŽ 01:26:32 00:04:02
6 . 9 Kovačič Luka Moški SLO KGT PAPEŽ 01:26:42 00:04:12
7 . 172 Bregar Gašper Moški SLO KGT PAPEŽ 01:27:38 00:05:08
8 . 126 Mihelič Luka Moški SLO KGT PAPEŽ 01:30:30 00:08:00
9 . 8 Novak Simon Moški SLO KGT PAPEŽ SPORTLIN 01:30:58 00:08:28
10 . 160 Summer Dr. Thomas Moški AUT 01:31:11 00:08:41
11 . 15 Iida Yujiro Moški JPN JAPAN 01:31:49 00:09:19
12 . 18 MILAN JANATA Moški CZE SALMING 01:33:11 00:10:41
13 . 192 Bečan Timotej Moški SLO 01:36:00 00:13:30
14 . 20 Mlakar Gregor Moški SLO KGT PAPEŽ 01:38:31 00:16:01
15 . 153 Delavec Primož Moški SLO / 01:38:51 00:16:21
16 . 125 Božič Aljaž Moški SLO KGT PAPEŽ 01:39:46 00:17:16
17 . 190 Vešligaj Jure Moški SLO KGT PAPEŽ 01:40:44 00:18:14
18 . 180 Lajevec Miha Moški SLO 01:40:49 00:18:19
19 . 16 Miyachi Fujio Moški JPN RUNNING ZUSHI 01:40:55 00:18:25
20 . 114 Meizer Felix Moški AUT BOSO RUNNINGTEAM 01:41:14 00:18:44
21 . 54 Žlogar Jure Moški SLO TEK.SI 01:41:42 00:19:12
22 . 173 Štanfel Matjaž Moški CRO AK KOPRIVNICA 01:42:54 00:20:24
23 . 121 Rezai Bashir Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 01:42:57 00:20:27
24 . 63 Koželj Martin Moški SLO KGT PAPEŽ 01:43:00 00:20:30
25 . 94 Markuš Klemen Moški SLO 01:43:11 00:20:41
26 . 34 Ambrožič Bojan Moški SLO KGT PAPEŽ 01:43:47 00:21:17
27 . 115 Binder Martin Moški AUT BOSO RUNNING TEAM 01:43:55 00:21:25
28 . 181 Slapar Bojan Moški SLO ŠD ŠMARTNO 01:44:04 00:21:34
29 . 127 Kolar Aljaž Moški SLO 01:45:41 00:23:11
30 . 116 Kovač Marko Moški SLO 01:46:13 00:23:43
31 . 122 Ulbl Denis Moški SLO TD VZPON 01:46:20 00:23:50
32 . 59 Kersnik Matevž Moški SLO AO RADOVLJICA 01:46:40 00:24:10
33 . 95 Markuš Rok Moški SLO EPIC OUTDOOR CREW 01:47:45 00:25:15
34 . 101 Škrlec Tomislav Moški CRO AK SLJEME ZAGREB 01:48:50 00:26:20
35 . 49 Tretjak Jan Moški SLO 01:50:17 00:27:47
36 . 165 Kurent Simon Moški SLO KD ALPE SIS 01:52:39 00:30:09
37 . 132 Razpotnik Simon Moški SLO KGT PAPEŽ 01:52:53 00:30:23
38 . 55 Simčič Gregor Moški SLO / 01:53:00 00:30:30
39 . 199 Hafner Boris Moški SLO Hitre želve 01:54:04 00:31:34
40 . 102 Thaler Matjaž Moški SLO 01:54:42 00:32:12
41 . 106 Bolka Matej Moški SLO 01:56:38 00:34:08
42 . 58 VEDRAN GRAČAN Moški SLO 01:56:39 00:34:09
43 . 166 Ulamec Gregor Moški SLO SD ZASIP 01:57:13 00:34:43
44 . 52 Kemperl Denis Moški SLO 01:57:18 00:34:48
45 . 62 Kostanjevec Marko Moški SLO 01:57:32 00:35:02
46 . 151 Renko Andraž Moški SLO VEGAN.SI 01:58:34 00:36:04
47 . 163 BOKAL JURE Moški SLO TAPETNIšTVO ZOFA 01:58:43 00:36:13
48 . 157 Vivod Jernej Moški SLO 01:59:35 00:37:05
49 . 39 Ribnikar Jure Moški SLO 02:00:40 00:38:10
50 . 24 Čačulovič Matic Moški SLO 02:03:17 00:40:47
51 . 143 Zavodnik Davod Moški SLO 02:03:28 00:40:58
52 . 78 Vodušek Denis Moški SLO DENIS CF 02:03:49 00:41:19
53 . 72 Pugelj Andrej Moški SLO 02:04:13 00:41:43
54 . 77 CONNES RAPHAEL Moški SLO 02:05:52 00:43:22
55 . 187 Maraž Žiga Moški SLO 02:06:16 00:43:46
56 . 110 Kovač Darko Moški SLO 02:06:17 00:43:47
57 . 23 Volk Marko Moški SLO 02:07:25 00:44:55
58 . 141 Kapušin Jani Moški SLO 02:08:00 00:45:30
59 . 161 Voh David Moški SLO / 02:08:28 00:45:58
60 . 129 Banovič Tadej Moški SLO 02:08:47 00:46:17
61 . 133 Turk Tomislav Moški CRO 02:09:19 00:46:49
62 . 178 Rinkovec Alan Moški CRO BBK ASI 02:10:36 00:48:06
63 . 191 Novak Jaka Moški SLO 02:10:42 00:48:12
64 . 29 Pfeifer Matija Moški SLO 02:10:52 00:48:22
65 . 36 Zajc Robert Moški SLO 02:12:04 00:49:34
66 . 142 Laj Gregor Moški SLO TKD BELA KRAJINA 02:13:52 00:51:22
67 . 177 Udrih Matic Moški SLO 02:14:28 00:51:58
68 . 169 Škofič Damjan Moški SLO 02:15:01 00:52:31
69 . 215 Jarc Bernard Moški SLO AK DOMŽALE 02:15:09 00:52:39
70 . 43 Drevenšek Rojc Blaž Moški SLO 02:15:22 00:52:52
71 . 176 Grgič Blaž Moški SLO 02:16:04 00:53:34
72 . 207 MILAN DOLENEC Moški SLO 02:19:23 00:56:53
73 . 179 Kelemen Tomislav Moški CRO BBK ASI 02:24:11 01:01:41
74 . 5 Mali Klemen Moški SLO BREZ KLUBA 02:24:36 01:02:06
75 . 140 Kosmač Metod Moški SLO 02:25:03 01:02:33
76 . 185 Žnidaršič Aljoša Moški SLO 02:32:47 01:10:17
77 . 97 TOMASZ SZYBKA Moški POL 02:33:52 01:11:22
78 . 135 šalić Uroš Moški SLO 02:34:26 01:11:56
79 . 212 Slatnar Andrej Moški SLO ŠKD MEKINJE 02:35:12 01:12:42
80 . 118 Škrbinc Sašo Moški SLO ŠD ŠMARTNO 02:35:20 01:12:50
81 . 93 Bernat Robert Moški CRO AK SLJEME ZAGREB 02:41:15 01:18:45
82 . 152 SREČKO FERČIČ Moški SLO TAO 02:44:05 01:21:35
DNF 112 Tomičić Marko Moški CRO
DNF 139 Suban Irenej Moški SLO SILUX TEAM
DNF 147 Osolnik Tine Moški SLO
DNF 197 Dolinšek David Moški SLO KGT PAPEŽ
DNF 208 Ocvirk Matic Moški SLO
M6 MLAJšI VETERANI-M
1 . 4 Alič Simon Moški SLO ŠD NANOS PODNANOS 01:26:55 --
2 . 174 Bregar Metod Moški SLO KGT PAPEŽ 01:39:19 00:12:24
3 . 88 Strnad Simon Moški SLO ŠD NANOS PODNANOS 01:40:39 00:13:44
4 . 19 Karuri Nahashon Gitonga Moški KEN RUN2GETHER 01:42:10 00:15:15
5 . 109 Volkar Franci Moški SLO ŠKD MEKINJE 01:43:14 00:16:19
6 . 202 Pintar Boštjan Moški SLO 01:44:18 00:17:23
7 . 130 Janjatovič Mirko Moški SLO KGT PAPEž KAMNIK 01:44:52 00:17:57
8 . 201 Šifrar Primož Moški SLO 01:45:34 00:18:39
9 . 131 Kuhar Goran Moški SLO 01:47:54 00:20:59
10 . 100 Sobota Dragan Moški CRO AK SLJEME ZAGREB 01:48:01 00:21:06
11 . 17 Močnik Metod Moški SLO 01:48:07 00:21:12
12 . 158 Juvan Miha Moški SLO TOPATLET 01:48:40 00:21:45
13 . 56 Verčič Uroš Moški SLO ŠD BAM.BI 01:49:44 00:22:49
14 . 134 Arbajter Iztok Moški SLO ŠPORTNA ENOTA SV 01:51:11 00:24:16
15 . 206 Klemenčič Igor Moški SLO KNAUF INSULATION 01:51:15 00:24:20
16 . 167 šebenik Marjan Moški SLO ŠD GRMADA 01:51:35 00:24:40
17 . 108 Kaltenekar Matej Moški SLO 01:51:49 00:24:54
18 . 104 Potočnik Marko Moški SLO 01:52:24 00:25:29
19 . 57 Jenkinson Paul Moški 01:53:12 00:26:17
20 . 96 Mišmaš Brane Moški SLO 01:54:32 00:27:37
21 . 170 Černe Andrej Moški SLO KGT PAPEŽ 01:56:08 00:29:13
22 . 22 Lindtner Rok Moški SLO KINVITAL 01:56:12 00:29:17
23 . 89 Turel Giorgio Moški ITA 01:56:22 00:29:27
24 . 175 Mihelič Blaž Moški SLO HARE KRIŠNA 01:57:41 00:30:46
25 . 183 Trojer Andrej Moški SLO ŠD NANOS PODNANOS 01:58:18 00:31:23
26 . 205 Košir Jože Moški SLO PD CEMPIN 01:58:26 00:31:31
27 . 46 Škrabec Franci Moški SLO 01:58:58 00:32:03
28 . 84 Kenda Tomaž Moški SLO AD OLIMPIK 02:00:48 00:33:53
29 . 200 Zagajšek Dušan Moški SLO 02:03:09 00:36:14
30 . 204 Pustovrh Niko Moški SLO ŠDMH 02:03:25 00:36:30
31 . 28 Kranjc Samuel Moški SLO VRTEC ANTONA MEDVEDA KAMNIK 02:05:08 00:38:13
32 . 66 Pikel Jernej Moški SLO BREZ KLUBA 02:06:32 00:39:37
33 . 155 Arko Matjaž Moški SLO 02:08:52 00:41:57
34 . 83 Bavec Zdravko Moški SLO 0 02:08:58 00:42:03
35 . 162 Turšič Tom Moški SLO BRICALP ŠKOFJA LOKA 02:09:31 00:42:36
36 . 124 Vidič Uroš Moški SLO IDRIJA 02:09:53 00:42:58
37 . 68 Kalsek Igor Moški SLO 02:11:25 00:44:30
38 . 198 Gombač Žiga X Moški SLO ARMADABRADA 02:13:23 00:46:28
39 . 148 Petek Tomo Moški SLO ŠD ŠMARTNO 02:13:34 00:46:39
40 . 85 Piorecki Michal Moški POL 02:14:57 00:48:02
41 . 154 Adamič Marko Moški SLO TK TELEMACH LJUBLJANA 02:15:16 00:48:21
42 . 27 Mlakar Vojko Moški SLO 02:15:17 00:48:22
43 . 123 Sojer Uroš Moški SLO RBK NOTRANJE GORICE 02:15:30 00:48:35
44 . 90 Mraz Borut Moški SLO ŠD NANOS PODNANOS 02:18:02 00:51:07
45 . 61 Rupar Robert Moški SLO 02:20:39 00:53:44
46 . 67 Mars Aleš Moški SLO SIWIM TEAM 02:22:52 00:55:57
47 . 189 Alpner Igor Moški SLO ZARJA ELEKTRONIKA 02:24:37 00:57:42
48 . 209 Primožič Uroš Moški SLO ŠD HELIOS 02:24:42 00:57:47
49 . 137 Čufer Damijan Moški SLO TD BURJA VIPAVA 02:25:12 00:58:17
50 . 171 Glogovšek Robert Moški SLO 02:26:24 00:59:29
51 . 196 Špunt Marjan Moški SLO 02:26:34 00:59:39
52 . 145 Urankar Rafko Moški SLO 02:39:23 01:12:28
DNF 42 Železnik Franci Moški SLO ŠD ČEšNJICE
DNF 45 Pfeifer Peter Moški SLO
DNF 195 Špoljar Alen Moški CRO AK SLJEME ZAGREB
M7 STAREJšI VETERANI-M
1 . 70 Pandurović Dragan Moški BOSNA 01:42:43 --
2 . 156 Vivod Milan Moški SLO 01:45:19 00:02:36
3 . 30 GALIN BOJAN Moški SLO ŠKD MEKINJE 01:49:59 00:07:16
4 . 6 Šalamun Igor Moški SLO KGT PAPEŽ 01:52:55 00:10:12
5 . 35 Kramer Andrej Moški SLO TS GORENJE 01:53:13 00:10:30
6 . 184 Lotrič Stane Moški SLO ŠD BELA PEč 01:53:28 00:10:45
7 . 117 Kralj Vane Moški SLO 01:53:28 00:10:45
8 . 80 Čufer Stanko Moški SLO PGT 01:55:37 00:12:54
9 . 51 KRALJ DARKO Moški SLO ŠD PREMOGOVNIK 01:57:14 00:14:31
10 . 79 Čufer Mirko Moški SLO VEGAN.SI 02:00:32 00:17:49
11 . 182 Kožuh Bojan Moški SLO KGT PAPEŽ 02:02:34 00:19:51
12 . 53 Kemperl Bojan Moški SLO KGT PAPEŽ 02:02:45 00:20:02
13 . 81 Podlogar Dušan Moški SLO ŠD. POKLJUKA 02:06:12 00:23:29
14 . 214 Drole Boris Moški SLO 02:06:55 00:24:12
15 . 103 Bartelj Dušan Moški SLO IPA KLUB LJUBLJANA 02:06:58 00:24:15
16 . 74 Rovanšek Darko Moški SLO ŠD SMOLE 02:07:04 00:24:21
17 . 113 Klemenc Tone Moški SLO KGT PAPEŽ 02:07:43 00:25:00
18 . 128 Fidersek Janko Moški SLO 02:08:44 00:26:01
19 . 75 Ruparčič Ivan Moški SLO ŠD SODRAžICA 02:08:50 00:26:07
20 . 105 Marinko Štefan Moški SLO 02:09:14 00:26:31
21 . 203 Homec Stane Moški SLO ŠD POLJANE 02:09:28 00:26:45
22 . 86 Maraž Klavdij Moški SLO 02:09:56 00:27:13
23 . 210 Papič Milivoj Moški SLO ŠD TURBO M 02:12:59 00:30:16
24 . 107 Štular Miran Moški SLO 02:13:13 00:30:30
25 . 149 Vrtačnik Jože Moški SLO TF 02:14:36 00:31:53
26 . 38 Ručigaj Zdravc Moški SLO AK DOMŽALE 02:16:00 00:33:17
27 . 64 Peternel Miha Moški SLO GRS LJUBLJANA 02:16:51 00:34:08
28 . 60 Kodele Stojan Moški SLO TRIATLON KLUB AJDOVščINA 02:20:28 00:37:45
29 . 188 Nikolov Djordje Moški SLO 02:22:49 00:40:06
30 . 98 Macuh Peter Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 02:23:01 00:40:18
31 . 136 Knavs Anton Moški SLO KLJUKA 02:23:37 00:40:54
32 . 65 Pirc Aleš Moški SLO ZA&SVET 02:23:48 00:41:05
33 . 37 Kramar Bojan Moški SLO KGT PAPEŽ 02:24:56 00:42:13
34 . 186 Alič Anton Moški SLO ŠDMH 02:25:03 00:42:20
35 . 213 Slatnar Vladislav Moški SLO ŠKD MEKINJE 02:25:15 00:42:32
36 . 150 Kogovšek Stane Moški SLO ARTSTONE 02:33:16 00:50:33
37 . 193 Sršen Rajko Moški SLO KOMENDA-MOSTA 02:35:19 00:52:36
38 . 50 Pirc Franci Moški SLO TEKAšKI FORUM 02:35:25 00:52:42
39 . 119 Škrbinc Miran Moški SLO ŠD ŠMARTNO 02:36:58 00:54:15
40 . 32 Kos Marko Moški SLO 02:38:29 00:55:46
41 . 73 Krofl Drago Moški SLO 02:41:40 00:58:57
DNF 25 Šnur Krunoslav Moški CRO MAKSIMIR ZGREB
DNF 69 Žnidar Jože Moški SLO
DNF 71 Jelenc Janez Moški SLO TIVO D.O.O.
DNF 82 Stegel Igor Moški SLO TEKAšKI FORUM
DNF 99 Toplak Slavko Moški SLO MAJSTRI LENART
DNF 144 Bašič Jasmin Moški SLO
Z1 MLAJšE DEKLICE-Ž
1 . 345 Viriant Maša Ženski SLO KGT PAPEŽ 00:02:56 --
2 . 354 Slapšak Ajda Ženski SLO AK SEVNICA 00:03:06 00:00:10
3 . 353 Slapšak Ziva Ženski SLO AK SEVNICA 00:03:22 00:00:26
4 . 333 Dolinšek Viktorija Ženski SLO KGT PAPEŽ 00:03:32 00:00:36
5 . 371 Lenarčič Neža Ženski SLO AK PIVKA 00:03:35 00:00:39
6 . 348 Leban Jež Gaja Ženski SLO AD POSOčJE 00:03:39 00:00:43
7 . 366 Rotar Nina Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 00:03:41 00:00:45
8 . 368 Lenarčič Zala Ženski SLO AK PIVKA 00:03:46 00:00:50
9 . 360 Kermc Julija Ženski SLO ATLETSKI KLUB SEVNICA 00:03:49 00:00:53
10 . 338 Potokar Lara Ženski SLO KGT PAPEŽ 00:04:07 00:01:11
Z2 DEKLICE-Ž
1 . 387 Zupanc Korošec Klara Ženski SLO 00:06:37 --
2 . 365 Rotar Loti Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 00:07:02 00:00:25
3 . 359 Tratar Eva Ženski SLO ATLETSKI KLUB SEVNICA 00:07:09 00:00:32
4 . 357 Medja Lucija Ženski SLO AK RADOVLJICA 00:07:11 00:00:34
5 . 364 Pačnik Eva Ženski SLO 00:08:10 00:01:33
6 . 344 Uršič Tjaša Ženski SLO KGT PAPEŽ 00:08:14 00:01:37
Z3 STAREJšE DEKLICE-Ž
1 . 386 Per Maja Ženski SLO AK DOMŽALE 00:11:58 --
2 . 375 Ćirović Tjaša Ženski SLO AD KAMNIK 00:13:05 00:01:07
3 . 383 Mali Nuša Ženski SLO ŠKD SELA PRI KAMNIKU 00:13:09 00:01:11
4 . 332 Dobovšek Hana Ženski SLO KGT PAPEŽ 00:13:54 00:01:56
Z4 MLADINKE-Ž
1 . 310 Jenkinson Bronwen Ženski ERYRI HARRIERS 00:45:18 --
2 . 311 Podobnik Katja Ženski SLO ŠD TABOR ŽIRI 00:54:10 00:08:52
Z5 čLANICE-Ž
1 . 12 Krkoč Lucija Ženski SLO ŠD NANOS PODNANOS 01:42:27 --
2 . 11 Klančnik Pobežin Karmen Ženski SLO ŠD NAKLO, LA SPORTIVA 01:46:52 00:04:25
3 . 33 JASMINA JELOVŠEK Ženski SLO PULZ šPORT 01:52:57 00:10:30
4 . 41 Marukić Maja Ženski CRO AK SLJEME ZAGREB 01:55:49 00:13:22
5 . 146 Peperko Maja Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 01:57:50 00:15:23
6 . 164 Zupan Špela Ženski SLO KGT PAPEŽ 02:12:32 00:30:05
7 . 44 Bajc Nika Ženski SLO ŠDP POSAVJE 02:17:17 00:34:50
8 . 159 Čelesnik Tamara Ženski SLO ŠKD MEKINJE 02:26:39 00:44:12
DNF 92 Jeric-Milos Vedrana Ženski CRO TTK STRKA SPLIT 03:13:12 01:30:45
DNF 138 Čufer Sindis Ženski SLO SILUX TEAM 03:13:17 01:30:50
DNF 194 Krušec Tadeja Ženski CRO AK SLJEME ZAGREB 03:13:26 01:30:59
Z6 MLAJšE VETERANKE-Ž
1 . 13 Confortola Antonella Ženski ITA CORPO FORESTALE DELLO STATO 01:39:11 --
2 . 168 Trobec Urša Ženski SLO KGT PAPEŽ 02:08:12 00:29:01
3 . 14 Ecker Kosgei Claudia Ženski AUT SAMARITERBUND RACINGTEAM 02:20:29 00:41:18
4 . 120 Trontelj Marija Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 02:23:37 00:44:26
5 . 47 Novak Barbara Ženski SLO NAVITERRA.SI 02:29:55 00:50:44
6 . 31 Robba Tina Ženski SLO 02:45:02 01:05:51
DNF 91 Drobnič Slavka Ženski SLO ŠD NANOS PODNANOS 03:13:11 01:34:00
Z7 STAREJšE VETERANKE-Ž
1 . 76 Tušar Mihaela Ženski SLO ŠD NANOS PODNANOS 01:58:45 --
2 . 21 Šorli Marta Ženski SLO PGT 02:20:47 00:22:02
3 . 48 Konečnik Katarina Ženski SLO 02:23:25 00:24:40
4 . 40 Meža Boža Ženski SLO TD VZPON 02:30:21 00:31:36
5 . 87 Bajc Tea Ženski SLO TRIATLON KLUB AJDOVščINA 02:38:19 00:39:34
DNF 26 ŽELJEZNAK VEZAJ Nevenka Ženski CRO

Komentarji