Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 21. gorski tek k Sv. Primožu 2016

Tek Tekma:21. gorski tek k Sv. Primožu 2016 Datum:26.03.2016
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas Zaostanek Več
ČLANI A-M
1 . 49 Lamovec Peter
ŠD TABOR ŽIRI
Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI 0:16:32 0:00:00 >
Klub ŠD TABOR ŽIRI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:16:32
Zaostanek: 0:00:00
2 . 8 Bregar Gašper
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 0:16:43 0:00:11 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:16:43
Zaostanek: 0:00:11
3 . 7 Božič Aljaž
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 0:18:23 0:01:51 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:18:23
Zaostanek: 0:01:51
4 . 50 Likar Anej
ŠD NANOS PODNANOS
Moški SLO ŠD NANOS PODNANOS 0:18:29 0:01:57 >
Klub ŠD NANOS PODNANOS
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:18:29
Zaostanek: 0:01:57
5 . 68 Plaznik Matic
Plaznik s. p.
Moški SLO Plaznik s. p. 0:18:41 0:02:09 >
Klub Plaznik s. p.
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:18:41
Zaostanek: 0:02:09
6 . 10 Breznik Miha
AK DOMŽALE
Moški SLO AK DOMŽALE 0:18:46 0:02:14 >
Klub AK DOMŽALE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:18:46
Zaostanek: 0:02:14
7 . 76 Rezai Bashir
Smarnagorska naveza
Moški SLO Smarnagorska naveza 0:18:57 0:02:25 >
Klub Smarnagorska naveza
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:18:57
Zaostanek: 0:02:25
8 . 48 Lajevec Miha
Moški SLO 0:19:05 0:02:33 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:19:05
Zaostanek: 0:02:33
9 . 44 Križnar Tugo
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 0:19:27 0:02:55 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:19:27
Zaostanek: 0:02:55
10 . 91 Vivod Jernej
Moški SLO 0:19:44 0:03:12 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:19:44
Zaostanek: 0:03:12
11 . 74 Razpotnik Simon
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 0:20:11 0:03:39 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:20:11
Zaostanek: 0:03:39
12 . 26 Homan Gregor
/
Moški SLO / 0:20:15 0:03:43 >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:20:15
Zaostanek: 0:03:43
13 . 79 Sitar Denis
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 0:20:21 0:03:49 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:20:21
Zaostanek: 0:03:49
14 . 33 Jovičić Dejan
TK Utrip
Moški SLO TK Utrip 0:21:32 0:05:00 >
Klub TK Utrip
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:21:32
Zaostanek: 0:05:00
15 . 52 Mali Klemen
Moški SLO 0:21:49 0:05:17 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:21:49
Zaostanek: 0:05:17
16 . 84 Škrbinc Sašo
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 0:23:33 0:07:01 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:23:33
Zaostanek: 0:07:01
17 . 20 Golič Danijel
Moški SLO 0:23:52 0:07:20 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:23:52
Zaostanek: 0:07:20
18 . 42 Kregar Gregor
Moški SLO 0:25:14 0:08:42 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:25:14
Zaostanek: 0:08:42
19 . 15 Dolinšek David
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 0:27:56 0:11:24 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:27:56
Zaostanek: 0:11:24
20 . 43 Kregar Matej
Moški SLO 0:29:10 0:12:38 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:29:10
Zaostanek: 0:12:38
ČLANI B-M
1 . 1 Alič Simon
ŠD NANOS PODNANOS
Moški SLO ŠD NANOS PODNANOS 0:16:42 0:00:00 >
Klub ŠD NANOS PODNANOS
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:16:42
Zaostanek: 0:00:00
2 . 93 Volkar Franci
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 0:18:04 0:01:22 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:18:04
Zaostanek: 0:01:22
3 . 9 Bregar Metod
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 0:18:54 0:02:12 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:18:54
Zaostanek: 0:02:12
4 . 2 Arbajter Iztok
Moški SLO 0:19:00 0:02:18 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:19:00
Zaostanek: 0:02:18
5 . 59 Osolnik Damjan
Moški SLO 0:20:26 0:03:44 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:20:26
Zaostanek: 0:03:44
6 . 63 Petek Tomo
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 0:20:43 0:04:01 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:20:43
Zaostanek: 0:04:01
7 . 65 Pikel Jernej
Moški SLO 0:21:59 0:05:17 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:21:59
Zaostanek: 0:05:17
8 . 4 Auersperger Primož
ŠPO PD Kamnik
Moški SLO ŠPO PD Kamnik 0:22:12 0:05:30 >
Klub ŠPO PD Kamnik
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:22:12
Zaostanek: 0:05:30
9 . 95 Vovk Janez
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0:22:59 0:06:17 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:22:59
Zaostanek: 0:06:17
10 . 80 Spruk Marko
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 0:23:48 0:07:06 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:23:48
Zaostanek: 0:07:06
11 . 23 Grčar Jože
ŠD Elektro Ljubljana
Moški SLO ŠD Elektro Ljubljana 0:24:15 0:07:33 >
Klub ŠD Elektro Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:24:15
Zaostanek: 0:07:33
12 . 58 Orehek Franci
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 0:25:51 0:09:09 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:25:51
Zaostanek: 0:09:09
13 . 67 Pirc Gregor
OKREPČEVALNICA SV. PRIMOŽ
Moški SLO OKREPČEVALNICA SV. PRIMOŽ 0:27:05 0:10:23 >
Klub OKREPČEVALNICA SV. PRIMOŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:27:05
Zaostanek: 0:10:23
14 . 103 DAMJAN HOČEVAR
Moški SLO 0:32:53 0:16:11 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:32:53
Zaostanek: 0:16:11
15 . 104 JURE HOČEVAR
Moški SLO 0:36:35 0:19:53 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:36:35
Zaostanek: 0:19:53
16 . 39 Korošec Janez
Moški SLO 0:36:43 0:20:01 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:36:43
Zaostanek: 0:20:01
ČLANICE-Ž
1 . 30 Jaklič Sara
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 0:20:50 0:00:00 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:20:50
Zaostanek: 0:00:00
2 . 61 Peperko Maja
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 0:21:57 0:01:07 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:21:57
Zaostanek: 0:01:07
3 . 19 Galjot Barbara
TK Utrip
Ženski SLO TK Utrip 0:24:55 0:04:05 >
Klub TK Utrip
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:24:55
Zaostanek: 0:04:05
4 . 12 Čelesnik Tamara
ŠKD MEKINJE
Ženski SLO ŠKD MEKINJE 0:26:11 0:05:21 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:26:11
Zaostanek: 0:05:21
5 . 100 Žibert Darinka
ŠKD MEKINJE
Ženski SLO ŠKD MEKINJE 0:29:55 0:09:05 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:29:55
Zaostanek: 0:09:05
6 . 99 Žabkar Nataša
OKREPČEVALNICA SV. PRIMOŽ
Ženski SLO OKREPČEVALNICA SV. PRIMOŽ 0:33:23 0:12:33 >
Klub OKREPČEVALNICA SV. PRIMOŽ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:33:23
Zaostanek: 0:12:33
DEčKI-M
1 . 72 Poljanšek Izak
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 0:21:53 0:00:00 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:21:53
Zaostanek: 0:00:00
2 . 73 Prelovšek Aleš
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 0:22:00 0:00:07 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:22:00
Zaostanek: 0:00:07
3 . 22 Grčar Žan
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 0:23:12 0:01:19 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:23:12
Zaostanek: 0:01:19
4 . 21 Golob David
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 0:31:55 0:10:02 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:31:55
Zaostanek: 0:10:02
DEKLICE-Ž
1 . 98 Zupanc Korošec Klara
Ženski SLO 0:21:54 0:00:00 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:21:54
Zaostanek: 0:00:00
2 . 71 PoliČnik Lana
KGT PAPEŽ
Ženski SLO KGT PAPEŽ 0:27:40 0:05:46 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:27:40
Zaostanek: 0:05:46
3 . 89 Uršič Tjaša
KGT PAPEŽ
Ženski SLO KGT PAPEŽ 0:30:18 0:08:24 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:30:18
Zaostanek: 0:08:24
4 . 83 Šinkovec Eva
KGT PAPEŽ
Ženski SLO KGT PAPEŽ 0:30:19 0:08:25 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:30:19
Zaostanek: 0:08:25
5 . 86 Škrtič Iza
KGT PAPEŽ
Ženski SLO KGT PAPEŽ 0:36:20 0:14:26 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:36:20
Zaostanek: 0:14:26
MLADINCI-M
1 . 25 Habjan Tine
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 0:19:58 0:00:00 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:19:58
Zaostanek: 0:00:00
2 . 28 Hren Tine
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 0:21:23 0:01:25 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:21:23
Zaostanek: 0:01:25
3 . 54 Mekiš Marino
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 0:22:27 0:02:29 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:22:27
Zaostanek: 0:02:29
MLADINKE-Ž
1 . 57 Orehek Karmen
KGT PAPEŽ
Ženski SLO KGT PAPEŽ 0:24:05 0:00:00 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:24:05
Zaostanek: 0:00:00
2 . 3 Auersperger Ajda
ŠPO PD Kamnik
Ženski SLO ŠPO PD Kamnik 0:25:54 0:01:49 >
Klub ŠPO PD Kamnik
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:25:54
Zaostanek: 0:01:49
MLAJšE DEKLICE-Ž
1 . 246 Viriant Maša
KGT PAPEŽ
Ženski SLO KGT PAPEŽ 0:02:16 0:00:00 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:02:16
Zaostanek: 0:00:00
2 . 244 Dolinšek Viktorija
KGT PAPEŽ
Ženski SLO KGT PAPEŽ 0:02:29 0:00:13 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:02:29
Zaostanek: 0:00:13
3 . 242 Kranjec Zoja
KGT PAPEŽ
Ženski SLO KGT PAPEŽ 0:02:31 0:00:15 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:02:31
Zaostanek: 0:00:15
4 . 243 ŠPELA ŠPEGELJ
ŠD SOCKA
Ženski SLO ŠD SOCKA 0:02:35 0:00:19 >
Klub ŠD SOCKA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:02:35
Zaostanek: 0:00:19
MLAJšI DEčKI-M
1 . 245 Jeras Jakob
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 0:02:23 0:00:00 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:02:23
Zaostanek: 0:00:00
2 . 241 Romšak Nik
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 0:02:25 0:00:02 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:02:25
Zaostanek: 0:00:02
3 . 252 KRIS KUKOVIČ
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 0:02:27 0:00:04 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:02:27
Zaostanek: 0:00:04
4 . 240 JOŠT PETEK
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 0:03:12 0:00:49 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:03:12
Zaostanek: 0:00:49
NAJMLAJšE DEKLICE-Ž
1 . 248 LIA UDOVIČ
OŠ STRANJE
Ženski SLO OŠ STRANJE 0:02:59 0:00:00 >
Klub OŠ STRANJE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:02:59
Zaostanek: 0:00:00
2 . 249 KARIN FERLIČ
Ženski SLO 0:04:34 0:01:35 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:04:34
Zaostanek: 0:01:35
NAJMLAJšI DEčKI-M
1 . 251 NEJC PETEK
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 0:02:46 0:00:00 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:02:46
Zaostanek: 0:00:00
2 . 253 Potokar Nik
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 0:02:51 0:00:05 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:02:51
Zaostanek: 0:00:05
3 . 247 URBAN MALI
Moški SLO 0:03:22 0:00:36 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:03:22
Zaostanek: 0:00:36
4 . 250 TAJ UDOVIČ
Moški SLO 0:03:41 0:00:55 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:03:41
Zaostanek: 0:00:55
STAREJšE DEKLICE-Ž
1 . 14 Dobovšek Hana
KGT PAPEŽ
Ženski SLO KGT PAPEŽ 0:24:29 0:00:00 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:24:29
Zaostanek: 0:00:00
2 . 51 Mali Nuša
ŠD SELA PRI KAMNIKU
Ženski SLO ŠD SELA PRI KAMNIKU 0:25:27 0:00:58 >
Klub ŠD SELA PRI KAMNIKU
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:25:27
Zaostanek: 0:00:58
3 . 13 Ćirović Tjaša
KGT PAPEŽ
Ženski SLO KGT PAPEŽ 0:27:00 0:02:31 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:27:00
Zaostanek: 0:02:31
STAREJšI DEčKI-M
1 . 82 Sušnik Rok
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 0:19:32 0:00:00 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:19:32
Zaostanek: 0:00:00
2 . 90 Uršič Nejc
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 0:19:52 0:00:20 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:19:52
Zaostanek: 0:00:20
3 . 94 Vovk Peter
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0:22:52 0:03:20 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:22:52
Zaostanek: 0:03:20
4 . 69 Podbregar Rok
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 0:23:07 0:03:35 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:23:07
Zaostanek: 0:03:35
5 . 41 Kranjec Žan
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 0:24:45 0:05:13 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:24:45
Zaostanek: 0:05:13
VETERANI A-M
1 . 47 Kveder Lado
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 0:19:20 0:00:00 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:19:20
Zaostanek: 0:00:00
2 . 92 Vivod Milan
Moški SLO 0:19:23 0:00:03 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:19:23
Zaostanek: 0:00:03
3 . 87 Teraž Franci
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 0:20:19 0:00:59 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:20:19
Zaostanek: 0:00:59
4 . 18 GALIN Bojan
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 0:20:58 0:01:38 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:20:58
Zaostanek: 0:01:38
5 . 32 Jesenko Andrej
Moški SLO 0:21:46 0:02:26 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:21:46
Zaostanek: 0:02:26
6 . 24 Griljc Boštjan
Moški SLO 0:22:50 0:03:30 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:22:50
Zaostanek: 0:03:30
7 . 96 Vrečar Branko
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 0:23:02 0:03:42 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:23:02
Zaostanek: 0:03:42
8 . 5 Bajec Herman
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 0:23:32 0:04:12 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:23:32
Zaostanek: 0:04:12
9 . 85 Škrbinc Miran
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 0:24:24 0:05:04 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:24:24
Zaostanek: 0:05:04
10 . 102 REDZA SKRIJELJ
Moški SLO 0:24:51 0:05:31 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:24:51
Zaostanek: 0:05:31
11 . 81 Sršen Rajko
KOMENDA-MOSTA
Moški SLO KOMENDA-MOSTA 0:25:06 0:05:46 >
Klub KOMENDA-MOSTA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:25:06
Zaostanek: 0:05:46
12 . 29 Hren Tibor
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 0:25:32 0:06:12 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:25:32
Zaostanek: 0:06:12
13 . 101 BOJAN KRAMAR
Moški SLO 0:25:42 0:06:22 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:25:42
Zaostanek: 0:06:22
14 . 70 Podgornik Ivan
Moški SLO 0:27:15 0:07:55 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:27:15
Zaostanek: 0:07:55
15 . 40 Kotar Dušan
Moški SLO 0:27:28 0:08:08 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:27:28
Zaostanek: 0:08:08
16 . 45 Kušar Vinko
GSŠRM
Moški SLO GSŠRM 0:30:58 0:11:38 >
Klub GSŠRM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:30:58
Zaostanek: 0:11:38
VETERANI B-M
1 . 88 URH IVAN
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 0:21:03 0:00:00 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:21:03
Zaostanek: 0:00:00
2 . 36 Klemenc Tone
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 0:23:20 0:02:17 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:23:20
Zaostanek: 0:02:17
3 . 60 Papič Milivoj
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 0:24:02 0:02:59 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:24:02
Zaostanek: 0:02:59
4 . 78 Ručigaj Zdravc
AK DOMŽALE
Moški SLO AK DOMŽALE 0:24:51 0:03:48 >
Klub AK DOMŽALE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:24:51
Zaostanek: 0:03:48
5 . 16 Flerin Karel
Moški SLO 0:26:39 0:05:36 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:26:39
Zaostanek: 0:05:36
6 . 64 Petek Tone
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 0:27:46 0:06:43 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:27:46
Zaostanek: 0:06:43
7 . 37 Knavs Anton
KLJUKA
Moški SLO KLJUKA 0:27:48 0:06:45 >
Klub KLJUKA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:27:48
Zaostanek: 0:06:45
8 . 53 Mali Karol
Moški SLO 0:28:51 0:07:48 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:28:51
Zaostanek: 0:07:48
9 . 31 Jelenc Vid
KD MENGEŠ
Moški SLO KD MENGEŠ 0:28:52 0:07:49 >
Klub KD MENGEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:28:52
Zaostanek: 0:07:49
10 . 17 Florjančič Ivan
ŠD MEDICUS
Moški SLO ŠD MEDICUS 0:30:41 0:09:38 >
Klub ŠD MEDICUS
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:30:41
Zaostanek: 0:09:38
11 . 27 Horvat Miha
Moški SLO 0:31:49 0:10:46 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:31:49
Zaostanek: 0:10:46
VETERANKE-Ž
1 . 55 Milič Marinka
ŠKD MEKINJE
Ženski SLO ŠKD MEKINJE 0:27:47 0:00:00 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:27:47
Zaostanek: 0:00:00
2 . 62 Petač Jolanda
Ženski SLO 0:28:29 0:00:42 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:28:29
Zaostanek: 0:00:42
3 . 46 Kušar Andreja
Ženski SLO 0:30:57 0:03:10 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:30:57
Zaostanek: 0:03:10
4 . 38 Koprivšek Justina
Brez kluba
Ženski SLO Brez kluba 0:36:14 0:08:27 >
Klub Brez kluba
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:36:14
Zaostanek: 0:08:27
5 . 97 Zupanc Urška
Ženski SLO 0:36:42 0:08:55 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:36:42
Zaostanek: 0:08:55

Komentarji

 

Mobile content