Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: XC Završnica

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:XC Završnica Datum:15.06.2013
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Število Krogov Čas Vožnje Nahitrejši krog
OPEN-M
1 . 12 Pečnik Matej Moški SLO KK RAVNE SLO19760416 4 0:34:22.9 0:08:07.1
2 . 19 Grega Prešeren Moški SLO Kolesarski klub Završnica - 4 0:35:01.7 0:08:24.5
3 . 26 Rok Grilc Moški SLO Kolesarski klub Završnica - 4 0:35:41.2 0:08:35.8
4 . 13 Žagar Luka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19700506 4 0:37:02.4 0:08:43.7
5 . 24 Šinigoj Jernej Moški SLO KK RAVNE SLO19660706 4 0:37:05.9 0:08:35.5
6 . 18 Starman Jan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19760226 4 0:39:24.4 0:09:19.7
7 . 14 Babnik Primož Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19730908 4 0:40:05.7 0:09:32.7
8 . 11 Svetek Robert Franc Moški SLO Energijateam.com SLO19690221 4 0:40:15.1 0:09:26.1
9 . 21 Movrin Karel Moški SLO Energijateam.com SLO19741018 4 0:40:19.5 0:09:50.0
10 . 15 Belaj Vojko Moški SLO KK RAVNE SLO19760529 4 0:42:04.7 0:10:08.5
11 . 22 Prelovšek Iztok Moški SLO Energijateam.com SLO19680723 4 0:45:26.1 0:10:41.6
12 . 20 Mežek Matic Moški SLO KK ZAVRŠNICA - 3 0:34:31.3 0:11:01.6
13 . 23 Brecelj Matej Moški SLO Energijateam.com enodnevna 3 0:35:38.5 0:11:23.2
14 . 16 Kranjec Frane Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19710228 3 0:37:57.6 0:12:08.6
OPEN-Ž
1 . 25 Kranjec Mira Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19741025 3 0:36:20.1 0:11:41.2
U17-M
1 . 1701 Govekar Blaž Moški SLO ORBEA GEAX SLO19980528 6 0:49:13.9 0:07:44.8
2 . 1709 Čibej Simon Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO19971210 6 0:50:04.5 0:08:03.2
3 . 1702 Tratnik Bajc Miha Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA SLO19970204 6 0:52:06.3 0:08:03.0
4 . 1704 Tratnik Aljaž Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA SLO19980813 6 0:52:31.7 0:08:26.1
5 . 1703 Zupan Ciril Moški SLO Energijateam.com SLO19980313 6 0:53:22.7 0:08:38.2
6 . 1706 Mrak Nejc Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO19981018 6 0:54:34.3 0:08:51.3
7 . 1705 Svetek Domen Moški SLO Energijateam.com SLO19971201 6 0:56:17.0 0:08:58.6
8 . 1708 Košir Luka Moški SLO Energijateam.com SLO19980219 5 0:50:20.8 0:09:36.2
9 . 1710 Čufer Vid Moški SLO KK ZAVRŠNICA SLO19971126 5 0:54:16.5 0:09:59.7
MLADINKE-Ž
1 . 1730 Jagodič Eva Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19980711 4 0:52:40.3 0:12:47.4
U15-M
1 . 1502 Govekar Matevž Moški SLO ORBEA GEAX SLO20000417 4 0:35:12.2 0:08:27.4
2 . 1501 Anže Skok Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA SLO20000915 4 0:35:38.9 0:08:23.6
3 . 1507 Polzer David Moški AUT RSC MCDonalds Klopeiner See AUT20001123 4 0:36:07.6 0:08:35.8
4 . 1503 Mihalič Anže Moški SLO Energijateam.com SLO19990621 4 0:36:48.1 0:08:42.1
5 . 1509 Skala Tilen Moški SLO Energijateam.com SLO20000213 4 0:37:11.0 0:08:50.8
6 . 1504 Ivartnik david Moški SLO Energijateam.com SLO19990417 4 0:37:26.5 0:09:04.4
7 . 1508 Šinigoj Tomaž Moški SLO KK RAVNE SLO20000108 4 0:37:40.0 0:08:52.6
8 . 1506 Nemeček Bine Moški SLO UNI TEAM - CULT SLO19990927 3 0:37:43.9 0:08:55.4
U15-Ž
1 . 1521 Movrin Vita Ženski SLO Energijateam.com SLO20000612 4 0:46:25.3 0:11:32.6
2 . 1523 Movrin Ana Ženski SLO Energijateam.com SLO19990528 3 0:36:58.8 0:12:11.2
3 . 1522 Kranjec Katja Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19990603 3 0:37:15.8 0:12:10.5
4 . 1526 Prusnik Lotrič Ema Ženski SLO Energijateam.com SLO20000522 3 0:38:15.7 0:12:05.2
5 . 1524 Janežič Šana Ženski SLO Energijateam.com SLO20000420 3 0:38:58.0 0:12:28.7
U13-M
1 . 1301 Pečnik Teo Moški SLO KK RAVNE SLO20020331 3 0:23:43.6 0:07:26.7
2 . 1302 Kranjec Žagar Matic Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20020603 3 0:24:02.6 0:07:33.2
3 . 1314 Lahajnar Matej Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20010910 3 0:24:58.7 0:07:45.7
4 . 1312 Peternel Sergej Moški SLO KK ZAVRŠNICA SLO20010606 3 0:25:01.4 0:08:00.7
5 . 1307 Smolnikar Jakob Moški SLO Energijateam.com SLO20010227 3 0:25:52.2 0:08:01.3
6 . 1309 Žnidar Aljaž Moški SLO KK ZAVRŠNICA SLO20020430 3 0:25:54.8 0:08:13.8
7 . 1306 Kranjec Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20010504 3 0:25:55.7 0:08:04.3
8 . 17 Žle Blaž Moški SLO CALCIT BIKE TEAM enodnevna 3 0:26:20.4 0:08:10.6
9 . 1304 Dolenšek Anže Moški SLO KK ZAVRŠNICA SLO20020117 3 0:27:15.1 0:08:28.3
10 . 1310 Potočnik Žan Moški SLO Energijateam.com SLO20010725 3 0:27:41.6 0:08:51.0
11 . 1311 Belaj Žan Moški SLO KK RAVNE SLO20021212 3 0:27:57.5 0:08:59.5
12 . 1303 Govekar Martin Moški SLO ORBEA GEAX SLO20020821 3 0:28:09.5 0:08:51.9
13 . 1308 Prelovšek Gašper Moški SLO Energijateam.com SLO20010221 3 0:28:27.2 0:08:46.5
14 . 1313 Starman Jaka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20021209 3 0:32:17.5 0:09:59.2
15 . 1305 Rupnik Robi Moški SLO ORBEA GEAX SLO20010120 3 0:32:36.5 0:10:12.4
U13-Ž
1 . 1325 Čibej Barbara Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20010507 2 0:24:01.8 0:11:51.1
U11-M
1 . 1102 Koncilja Urban Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20030624 3 0:14:17.8 0:04:23.1
2 . 1101 Smrdel Miha Moški SLO ORBEA GEAX SLO20040117 3 0:14:41.5 0:04:29.7
3 . 1104 Felc Maj Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20030608 3 0:14:45.8 0:04:26.0
4 . 1110 Rus Jure Moški SLO ORBEA GEAX SLO20040814 3 0:14:46.5 0:04:19.5
5 . 1103 Car Mark Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20040603 3 0:14:47.8 0:04:13.6
6 . 1105 Gnezda Nace Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20030219 3 0:15:36.8 0:04:41.6
7 . 1107 Tratnik Jakob Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20030724 3 0:15:38.2 0:04:42.6
8 . 1106 Novak David Svit Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20031219 3 0:15:46.7 0:04:49.3
9 . 1111 Skok Aleš Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20041231 3 0:15:47.5 0:04:49.2
10 . 1109 Prelovšek Jure Moški SLO Energijateam.com SLO20030711 3 0:17:02.2 0:05:12.8
11 . 1112 Langus Luka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM enodnevna 3 0:20:28.3 0:06:10.7
U11-Ž
1 . 1124 Mlakar Daša Ženski SLO ORBEA GEAX SLO20040920 3 0:17:29.9 0:05:29.7
2 . 1123 Čuk Špela Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20040512 3 0:19:52.3 0:06:08.5
3 . 1122 Škarja Eva Ženski SLO Energijateam.com SLO20040702 2 0:14:35.0 0:06:36.5
4 . 1121 Movrin Ema Ženski SLO Energijateam.com SLO20040817 2 0:15:30.4 0:07:14.5
U9-M
1 . 905 Starman Gal Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20050717 2 0:11:05.3 0:04:46.7
2 . 902 Kerec Matej Moški SLO KK ZAVRŠNICA SLO20050720 2 0:11:26.8 0:05:08.6
3 . 903 Svetličič Jošt Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20051114 2 0:11:32.8 0:04:56.8
4 . 904 Babnik Gašper Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20052707 2 0:11:33.6 0:05:12.2
5 . 915 Felc Vit Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20050724 2 0:12:02.8 0:05:23.8
6 . 911 Vovk Ambrož Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20050609 2 0:12:09.8 0:05:19.3
7 . 907 Bojkovič Luka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20050402 2 0:12:32.0 0:05:45.7
8 . 917 Skok Marcel Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20050523 2 0:12:53.7 0:05:50.0
9 . 908 Boltar Jan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20060213 2 0:13:10.9 0:06:01.1
10 . 901 Kobal Marcel Moški SLO Energijateam.com enodnevna 2 0:13:28.8 0:05:45.8
11 . 914 Bastič Ožbej Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20040419 2 0:14:21.3 0:06:33.0
12 . 919 Manojlovič Gal Moški SLO KK ZAVRŠNICA enodnevna 2 0:15:05.4 0:06:56.9
U9-Ž
1 . 921 Kranjec Žagar Hana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20050609 2 0:11:05.9 0:04:47.5
2 . 922 Kranjec Zoja Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20050303 2 0:14:21.0 0:06:31.0
3 . 923 Langus Ana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM enodnevna 2 0:16:55.8 0:07:44.2
4 . 909 Katrin Pagon Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM enodnevna 2 0:20:57.1 0:10:21.7
U7-M
1 . 701 Lopatič Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20070309 3 0:05:33.3 0:01:29.7
2 . 704 Brecelj Job Moški SLO Energijateam.com SLO20070318 3 0:05:53.7 0:01:33.1
3 . 705 Sladič Aljaž Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20071001 3 0:05:58.5 0:01:30.6
U7-Ž
1 . 711 Gnezda Hana Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20070104 3 0:06:23.8 0:01:42.5
2 . 712 Novak Ivana Rosa Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20070809 3 0:06:40.1 0:01:48.3
3 . 713 Škarja Sabina Ženski SLO Energijateam.com SLO20070625 3 0:07:40.8 0:02:02.8

Komentarji