Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 8. Veronikin tek 2016

Tek Tekma:8. Veronikin tek 2016 Datum:08.10.2016
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas Tempo absolutno
F1-M
1 . 396 Belaj Nik Moški SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 1:12.2 2:24 min/km 1
2 . 238 Romšak Nik Moški SLO KGT PAPEŽ 1:13.0 2:26 min/km 2
3 . 370 Česen Nal Moški SLO 1:13.1 2:26 min/km 3
4 . 1027 OŽBEJ PFAJFAR Moški SLO AD ŽELEZNIKI 1:13.2 2:26 min/km 4
5 . 314 KRIS KUKOVIČ Moški SLO KLUB GORSKIH TEKAČEV PAPEŽ 1:14.4 2:28 min/km 5
6 . 387 Boltar Jan Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 1:15.7 2:30 min/km 6
7 . 309 OGNJEN LEKOVIĆ Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 1:16.4 2:32 min/km 7
8 . 331 Kališnik Nejc Moški SLO OŠ MARIJE VERE 1:16.7 2:32 min/km 8
9 . 190 ČRT ZBIČAJNIK Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 1:17.2 2:34 min/km 9
10 . 186 Žagar Luka Moški SLO OŠ STRANJE - PROJEKT ZŽS 1:18.5 2:36 min/km 10
11 . 221 ANŽE ŠINKO Moški SLO OŠ STRANJE - PROJEKT ZŽS 1:19.8 2:38 min/km 11
12 . 1022 SAMO ŽABNIKAR Moški SLO KAMNIK 1:21.3 2:42 min/km 12
14 . 287 BLAŽ OSOLNIK Moški SLO OŠ STRANJE - GOZD - PROJEKT ZŽS 1:22.6 2:44 min/km 14
15 . 307 Majnik Maks Moški SLO OŠ STRANJE - PROJEKT ZŽS 1:23.6 2:46 min/km 15
16 . 340 LUN ILAR Moški SLO OŠ OSKARJA KOVAČIČA LJUBLJANA 1:23.6 2:46 min/km 16
17 . 226 DREJC STRNIŠA Moški SLO AD KAMNIK 1:25.3 2:50 min/km 17
18 . 273 DŽEJLAN PEHLIĆ Moški SLO OŠ STRANJE - PROJEKT ZŽS 1:25.5 2:50 min/km 18
19 . 267 Petek Nejc Moški SLO ŠD ŠMARTNO & KGT PAPEŽ 1:26.1 2:52 min/km 19
20 . 268 Petek Jošt Moški SLO ŠD ŠMARTNO 1:26.6 2:52 min/km 20
21 . 1021 Kuhar Žiga Moški SLO 1:27.2 2:54 min/km 21
22 . 360 Erjavšek Val Moški SLO OŠ STRANJE - PROJEKT ZŽS 1:27.3 2:54 min/km 22
23 . 187 LIN ŽAGAR Moški SLO OŠ STRANJE - PROJEKT ZŽS 1:28.2 2:56 min/km 23
25 . 220 LUKA ŠINKOVEC Moški SLO OŠ STRANJE - PROJEKT ZŽS 1:30.1 3:00 min/km 25
26 . 388 ŽAN BOLTAR Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 1:30.10 3:02 min/km 26
27 . 392 Bičanič Domen Moški SLO AD KAMNIK 1:31.4 3:02 min/km 27
28 . 391 Bičanič Tilen Moški SLO KGT PAPEŽ 1:31.6 3:02 min/km 28
29 . 264 Mali Pisek Urša Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA - PŠ MEKINJE 1:31.8 3:02 min/km 29
30 . 327 JAKOB KLEMEN Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 1:32.3 3:04 min/km 30
31 . 288 LUKA OSOLNIK Moški SLO OŠ STRANJE - GOZD - PROJEKT ZŽS 1:32.8 3:04 min/km 31
32 . 235 MATEJ SITAR Moški SLO OŠ STRANJE - PROJEKT ZŽS 1:33.1 3:06 min/km 32
33 . 337 JAŠA JAN Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 1:33.4 3:06 min/km 33
34 . 350 SVIT HRIBAR Moški SLO AD KAMNIK 1:33.8 3:06 min/km 34
35 . 330 Kališnik Nace Moški SLO OŠ MARIJE VERE 1:33.9 3:06 min/km 35
36 . 241 JAN RAUTER Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 1:34.3 3:08 min/km 36
37 . 188 TIMI ŽAGAR Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA - PŠ MEKINJE 1:34.7 3:08 min/km 37
38 . 249 TIMOTEJ POSL Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA - PŠ MEKINJE 1:34.8 3:08 min/km 38
39 . 204 SAMO URANKAR Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 1:35.3 3:10 min/km 39
40 . 399 AŽBE AHČIN Moški SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 1:36.5 3:12 min/km 40
41 . 289 ALJAŽ OMERZO Moški SLO OŠ STRANJE - PROJEKT ZŽS 1:36.7 3:12 min/km 41
42 . 223 JOŽA ŠERKEZI Moški SLO OŠ STRANJE - PROJEKT ZŽS 1:37.3 3:14 min/km 42
43 . 310 TEODOR LEKOVIĆ Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 1:37.6 3:14 min/km 43
44 . 398 Arbajter Jošt Moški SLO OŠ STRANJE - PROJEKT ZŽS 1:39.4 3:18 min/km 44
45 . 320 Krapež Jakob Moški SLO OŠ STRANJE - PROJEKT ZŽS 1:39.5 3:18 min/km 45
46 . 374 Cankar Nik Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA - PŠ MEKINJE 1:40.1 3:20 min/km 46
47 . 369 MIHA ČIMŽAR Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA - PŠ TUNJICE 1:40.3 3:20 min/km 47
48 . 263 Pisek Jakob Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA - PŠ MEKINJE 1:40.3 3:20 min/km 48
49 . 266 Petek Luka Moški SLO ŠD ŠMARTNO & TURBINJSKI 1:41.0 3:22 min/km 49
50 . 255 Podjed Žiga Moški SLO AD KAMNIK 1:41.1 3:22 min/km 50
51 . 1026 OMAHEN POVŠE MATIC Moški SLO AD KAMNIK 1:41.7 3:22 min/km 51
52 . 359 Fajt Andraž Moški SLO 1:42.0 3:24 min/km 52
53 . 397 JAKOB BARTOL Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 1:42.6 3:24 min/km 53
54 . 207 Torkar Ažbe Moški SLO 1:43.4 3:26 min/km 54
55 . 245 Prelec Žiga Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 1:43.5 3:26 min/km 55
56 . 216 ANŽE ŠPEH Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 1:43.10 3:28 min/km 56
57 . 1016 NEJC RIFEL Moški SLO TRISPORT 1:44.2 3:28 min/km 57
58 . 279 Pate Urban Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 1:44.5 3:28 min/km 58
59 . 284 Pajek Ažbe Moški SLO 1:46.4 3:32 min/km 59
60 . 1034 MATEVŽ GOLOB Moški SLO 1:46.7 3:32 min/km 60
61 . 272 Perme Stanko Moški SLO 1:47.3 3:34 min/km 61
62 . 291 GOLOB OBRADOVIČ FELIKS Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 1:47.5 3:34 min/km 62
63 . 276 LENART PAVLINIČ Moški SLO OŠ STRANJE - PROJEKT ZŽS 1:49.4 3:38 min/km 63
64 . 1032 MAJ MANDIČ Moški SLO TK UTRIP 1:50.3 3:40 min/km 64
65 . 237 TOM SCHNABL Moški SLO OŠ FRANC SALEŠKI FINŽGAR LESCE 1:50.5 3:40 min/km 65
66 . 195 LUKA VIDOVIČ Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 1:50.7 3:40 min/km 66
67 . 1012 Kremžar Nace Moški SLO Kamnik 1:50.7 3:40 min/km 67
68 . 382 ERIK BRELIH Moški SLO OŠ STRANJE - PROJEKT ZŽS 1:54.7 3:48 min/km 68
69 . 257 IZAK PODBEVŠEK Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA-PŠ VRANJA PEČ 1:54.8 3:48 min/km 69
70 . 333 MIHA JERŠE Moški SLO OŠ STRANJE - PROJEKT ZŽS 1:55.7 3:50 min/km 70
71 . 311 LUKA LAZIĆ Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 1:56.9 3:52 min/km 71
72 . 1033 JAN KOSTJA Moški SLO 2:02.1 4:04 min/km 72
73 . 229 MARTIN SMOLE Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA - PŠ TUNJICE 2:02.4 4:04 min/km 73
74 . 361 Erjavšek Naj Moški SLO OŠ STRANJE - PROJEKT ZŽS 2:03.5 4:06 min/km 74
75 . 1038 MAJ ERČULJ Moški SLO 2:03.7 4:06 min/km 75
76 . 244 ŽAN PUŠKAR Moški SLO OŠ STRANJE - PROJEKT ZŽS 2:08.7 4:16 min/km 76
77 . 362 NIK DOLINŠEK Moški SLO OŠ STRANJE - PROJEKT ZŽS 2:10.8 4:20 min/km 77
78 . 298 SIMON MIHALIČ Moški SLO OŠ STRANJE - PROJEKT ZŽS 2:15.3 4:30 min/km 78
79 . 324 ALJOŠA KORDIČ-ZAMLJEN Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 2:16.7 4:32 min/km 79
80 . 212 ANDRAŽ ŠUBIC Moški SLO TIMING POLJANE 2:19.4 4:38 min/km 80
81 . 248 ROBIN POŽENEL TEO Moški SLO ŠKTD LOM 2:19.6 4:38 min/km 81
82 . 240 ANŽE REMS Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA-PŠ VRANJA PEČ 2:21.2 4:42 min/km 82
83 . 239 NEJC REMS Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA-PŠ VRANJA PEČ 2:21.7 4:42 min/km 83
84 . 305 NACE MALEŽIČ Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 2:21.8 4:42 min/km 84
85 . 299 Menard David Moški SLO TK UTRIP 2:22.1 4:44 min/km 85
86 . 1037 Hribar Patrik Moški SLO 2:22.3 4:44 min/km 86
87 . 213 Šubic Žiga Moški SLO TIMING POLJANE 2:22.4 4:44 min/km 87
88 . 1041 ALJAŽ BERGINC Moški SLO 6:11.3 12:24 min/km 88
DNS 219 ŠKRIJEL Lamar Moški SLO VRTEC ANTONA MEDVEDA KAMNIK
DNS 242 TIM RAJTERIČ Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA - PŠ TUNJICE
DNS 277 Pavlin Jan Moški SLO KGT PAPEŽ
DNS 297 SERGEJ MIJOVSKI Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA - PŠ MEKINJE
DNS 296 FILIP MIJOVSKI Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA - PŠ MEKINJE
DNS 306 FILIP MALEŽIČ Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA
DNS 326 ŽAN KLEMENC Moški SLO OŠ STRANJE - GOZD - PROJEKT ZŽS
DNS 354 MATEVŽ GOLOB Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA - PŠ MEKINJE
DNS 375 Cankar Tian Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA - PŠ MEKINJE
DNS 394 Bezjak Jure Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA
DNS 371 Černelič Matic Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA
DNS 202 Uršič Rok Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA
F2-M
1 . 251 Poljanšek Izak Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 3:25.8 3:26 min/km 1
2 . 341 NAL ILAR Moški SLO OŠ OSKARJA KOVAČIČA LJUBLJANA 3:49.1 3:49 min/km 2
3 . 254 TIMOTEJ POLIČNIK Moški SLO OŠ TOMA BREJCA 3:52.6 3:53 min/km 3
4 . 334 LUKA JERIČ Moški SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 4:06.7 4:07 min/km 4
5 . 197 Vertnik Benjamin Moški SLO 4:07.0 4:07 min/km 5
6 . 278 ŽAN PAVLIČ Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 4:11.3 4:12 min/km 6
7 . 367 MAKS ČRNELIČ Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 4:20.8 4:21 min/km 7
8 . 206 Torkar Lenart Moški SLO 4:24.2 4:25 min/km 8
9 . 389 Bojkovič Luka Moški SLO OŠ TOMA BREJCA 4:31.3 4:32 min/km 9
10 . 205 LUKA UDOVČ Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 4:36.4 4:37 min/km 10
11 . 308 NIKOLA LEKOVIĆ Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 4:42.7 4:43 min/km 11
12 . 233 ENEJ SLADIĆ Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 5:22.3 5:23 min/km 12
13 . 215 ŽIGA ŠPEH Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 6:07.8 6:08 min/km 13
DNS 1029 JAKA PAČNIK Moški SLO AK Radovljica
DNS 265 STAŠ PINTAR Moški SLO OŠ TOMA BREJCA
DNS 313 LAN LAMUT Moški SLO OŠ TOMA BREJCA
DNS 1014 JAKOB KURINČIČ Moški SLO OŠ TOMA BREJCA
DNS 318 EMAN KRIVIĆ Moški SLO OŠ TOMA BREJCA
F3-M
1 . 346 Hribar Jernej Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 5:54.4 2:57 min/km 1
3 . 1017 Dacar Luka Moški SLO OŠ Frana Alberta 6:15.7 3:08 min/km 3
4 . 256 Podbregar Rok Moški SLO OŠ TOMA BREJCA 6:25.2 3:13 min/km 4
5 . 246 Poženel Natan Maj Moški SLO ŠKTD LOM 6:49.1 3:25 min/km 5
6 . 198 ŽAN VDOVČ Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 8:34.1 4:17 min/km 6
DNS 1023 NEJC ROMŠAK Moški SLO VRTEC ANTONA MEDVEDA
DNS 274 ROBERT PAVLOVIĆ Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA
DNS 351 DAVID HOMOVEC Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA
DNS 184 Dacar Luka Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA
F4-M
1 . 1040 Sušnik Rok Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 12:13.5 3:04 min/km 1
2 . 1015 Uršič Nejc Moški SLO KGT PAPEŽ 12:30.1 3:08 min/km 2
3 . 300 Mekiš Marino Moški SLO KGT PAPEŽ 13:42.9 3:26 min/km 3
4 . 196 Vertnik Gašper Moški SLO 19:13.8 4:49 min/km 4
MA-M
1 . 45 Jenčič Boštjan Moški SLO 24:47.4 3:06 min/km 3
2 . 127 Ribič Blaž Moški SLO 27:35.2 3:27 min/km 18
3 . 35 NATAN POŽENEL MAL Moški SLO ŠKTD LOM 33:31.0 4:11 min/km 58
4 . 3 - KOBE DELNO Moški SLO AK ŽIVA VODA - SATLER KRANJ 35:04.8 4:23 min/km 65
5 . 118 TIMOTEJ KRT Moški SLO OŠ STRANJE 37:41.5 4:43 min/km 79
6 . 120 Prelovšek Aleš Moški SLO OŠ STRANJE 37:41.6 4:43 min/km 80
7 . 119 Grčar Žan Moški SLO OŠ STRANJE 37:41.7 4:43 min/km 81
8 . 1 DAMJAN KECMAN Moški SLO KAMNIK 40:01.9 5:00 min/km 86
MB-M
1 . 139 Lamovec Peter Moški SLO SALOMON 23:01.8 2:53 min/km 1
2 . 67 Kastelic Peter Moški SLO GIBIT 23:50.5 2:59 min/km 2
3 . 58 Florjanič Marko Moški SLO ŠD SUHADOLE 25:30.9 3:11 min/km 5
4 . 66 Hribar Domen Moški SLO TK TRISPORT KAMNIK 26:17.5 3:17 min/km 8
5 . 64 Sitar Denis Moški SLO ŠKD MEKINJE 26:35.2 3:19 min/km 11
6 . 53 Osolnik Gregor Moški SLO 26:36.9 3:20 min/km 12
7 . 131 Letnar Grega Moški SLO 27:19.4 3:25 min/km 17
8 . 63 Frlan Rok Moški SLO ŠD POLJANE 27:48.8 3:29 min/km 19
9 . 57 Gregorc Marko Moški SLO 28:11.2 3:31 min/km 22
10 . 60 Čarman Matej Moški SLO ŠKOFJA LOKA 28:19.4 3:33 min/km 24
11 . 37 KLEMEN ZUPANC Moški SLO ŠD DRAŽGOŠE 28:21.0 3:33 min/km 25
12 . 10 Slatnar Andrej Moški SLO ŠKD MEKINJE 28:52.6 3:37 min/km 27
13 . 52 Pivk Miha Moški SLO ŠD UTRIP 28:55.3 3:37 min/km 29
14 . 143 Mele Rok Moški SLO 29:14.5 3:39 min/km 31
15 . 61 Benedičič Žiga Moški SLO 30:04.7 3:46 min/km 33
16 . 65 Škrbinc Sašo Moški SLO ŠD ŠMARTNO 30:10.2 3:46 min/km 34
17 . 54 Oman Tomaž Moški SLO 30:11.2 3:46 min/km 35
18 . 125 Krusic Matevz Moški SLO Transport Kamnik 30:20.7 3:48 min/km 37
19 . 30 Primožić Matej Moški SLO ŠOLA TEKA MODRIH NOVIC 31:02.4 3:53 min/km 41
20 . 25 Hribar Marko Moški SLO ŠOLA TEKA MODRIH NOVIC 31:09.6 3:54 min/km 42
21 . 40 TADEJ ORAŽEM Moški SLO TRZIN 31:45.9 3:58 min/km 45
22 . 55 Matijevič Robert Moški SLO PIZZERIA OLIVIA TRZIN 32:14.6 4:02 min/km 49
23 . 56 Kantarević Denis Moški SLO KI & TI 32:14.10 4:02 min/km 50
24 . 34 TOMAŽ TOMAŽIČ Moški SLO COCA COLA 34:04.4 4:16 min/km 61
25 . 138 ROBERT HRIBAR Moški SLO 35:50.1 4:29 min/km 68
26 . 23 Fabčič Tadej Moški SLO ŠOLA TEKA MODRIH NOVIC 35:50.7 4:29 min/km 69
27 . 15 BORUT ŽAGAR Moški SLO AVTOŠOLA ŠMARCA 35:58.8 4:30 min/km 70
28 . 62 Dolinšek David Moški SLO KGT PAPEŽ 36:07.6 4:31 min/km 72
29 . 59 Erčulj Matjaž Moški SLO 36:40.2 4:35 min/km 74
30 . 33 LUKA SCHNABL Moški SLO COCA COLA 36:55.4 4:37 min/km 77
31 . 51 Vodlan Tomaž Moški SLO 37:27.1 4:41 min/km 78
MC-M
1 . 87 Trojer Andrej Moški SLO ŠD NANOS PODNANOS 25:16.9 3:10 min/km 4
2 . 82 Janjatovič Mirko Moški SLO 25:32.6 3:12 min/km 6
3 . 80 Miklavžin Primož Moški SLO DIJAšKI DOM BEžIGRAD LJUBLJANA 26:30.9 3:19 min/km 9
4 . 88 Petek Tomo Moški SLO ŠD ŠMARTNO 26:48.3 3:21 min/km 13
5 . 141 BORIS PEČEK Moški SLO ŠD Nanos Podnanos 26:59.2 3:22 min/km 15
6 . 41 Gartner Mirko Moški SLO SMUČIŠČE RUDNO 27:53.4 3:29 min/km 20
7 . 134 MARKO SARUK Moški SLO KGT Papež 28:17.4 3:32 min/km 23
8 . 84 Alpner Igor Moški SLO ZARJA ELEKTRONIKA 30:46.4 3:51 min/km 39
9 . 81 Kyrinov Argir Moški SLO POšTA KAMNIK 32:15.8 4:02 min/km 51
10 . 122 SEBASTJAN ZBIČAJNIK Moški SLO KGT PAPEŽ 32:18.0 4:02 min/km 52
11 . 79 Pavlin Jernej Moški SLO 33:27.1 4:11 min/km 57
12 . 83 Bičanič Drago Moški SLO 34:02.3 4:15 min/km 60
13 . 2 TOMAŽ PAVLIN Moški SLO HOMEC 34:05.10 4:16 min/km 62
14 . 130 JOŽE BELE Moški SLO 34:12.4 4:17 min/km 63
15 . 6 Mohorič Primož Moški SLO AK ŽIVA VODA - SATLER KRANJ 35:04.5 4:23 min/km 64
16 . 44 DARIO BREGINC Moški SLO 35:36.7 4:27 min/km 67
17 . 77 Vertnik Igor Moški SLO 36:55.0 4:37 min/km 76
18 . 124 Tomanic Trivundza Ilija Moški SLO KAMNIK 38:24.3 4:48 min/km 83
19 . 20 BOŠTJAN CESTNIK Moški SLO ŠOLA TEKA MODRIH NOVIC 38:29.7 4:49 min/km 84
20 . 36 MATJAŽ MAZZINI Moški SLO 40:10.7 5:01 min/km 87
21 . 78 SmoliČ Jure Moški SLO 42:51.10 5:22 min/km 90
DNS 4 BOŠTJAN ŽEBRE Moški SLO AK ŽIVA VODA - SATLER KRANJ
DNS 86 Lukan Gorazd Moški SLO KD MENGEŠ
DNS 85 Cvet Miran Moški SLO KGT PAPEŽ
DNS 5 DRAGO BOŽIČEK Moški SLO AK ŽIVA VODA - SATLER KRANJ
MD-M
1 . 136 Teraž Franci Moški SLO KGT Papež 25:53.10 3:14 min/km 7
2 . 96 Čenčič Brane Moški SLO AD ŽELEZNIKI 26:32.7 3:19 min/km 10
3 . 32 MARKO ŠKRLEP Moški SLO ŠOLA TEKA MODRIH NOVIC 26:55.2 3:22 min/km 14
4 . 99 GALIN BOJAN Moški SLO ŠKD MEKINJE 27:57.5 3:30 min/km 21
5 . 42 Gartner Iztok Moški SLO SMUČIŠČE RUDNO 28:41.3 3:35 min/km 26
6 . 129 MARKO HREN Moški SLO TRISPORT 28:53.4 3:37 min/km 28
7 . 95 Klinar Slavko Moški SLO 29:04.3 3:38 min/km 30
8 . 100 Bajec Herman Moški SLO ŠKD MEKINJE 30:13.1 3:47 min/km 36
9 . 11 Slatnar Vladislav Moški SLO ŠKD MEKINJE 30:57.4 3:52 min/km 40
10 . 101 Škrbinc Miran Moški SLO ŠD ŠMARTNO 31:29.5 3:56 min/km 43
11 . 135 TOMAŽ ROJŠEK Moški SLO URNI TEAM 31:31.6 3:57 min/km 44
12 . 97 Bašič Jasmin Moški SLO 32:04.7 4:01 min/km 48
13 . 43 DOLFI ŠOLAR Moški SLO SMUČIŠČE RUDNO 32:26.2 4:03 min/km 53
14 . 102 Sršen Rajko Moški SLO KOMENDA-MOSTA 32:31.4 4:04 min/km 54
15 . 128 Sikošek Edo Moški SLO KAMNIK 32:33.3 4:04 min/km 55
16 . 103 Hribar Rajko Moški SLO ŠD ELEKTRO LJUBLJANA 35:35.7 4:27 min/km 66
17 . 94 Stele Vladimir Moški SLO 39:36.1 4:57 min/km 85
18 . 98 Baric Zdravko Moški SLO 50:10.7 6:16 min/km 91
ME-M
1 . 110 Krempl Marijan Moški SLO 27:11.9 3:24 min/km 16
2 . 115 Košnjek Tone Moški SLO ŠD DIVJI ZAJCI 29:41.8 3:43 min/km 32
3 . 114 Klemenc Tone Moški SLO KGT PAPEŽ 30:37.8 3:50 min/km 38
4 . 19 SIMON OSOLNIK Moški SLO KAMNIK 31:46.9 3:58 min/km 46
5 . 116 Ručigaj Zdravc Moški SLO AK DOMŽALE 32:03.5 4:01 min/km 47
6 . 17 Petek Tone Moški SLO ŠKD MEKINJE 33:18.5 4:10 min/km 56
7 . 9 Jelenc Vid Moški SLO MENGEŠ 33:50.1 4:14 min/km 59
8 . 111 Knavs Anton Moški SLO KLJUKA 36:00.7 4:30 min/km 71
9 . 14 Povše Brane Moški SLO DU KAMNIK 36:10.3 4:31 min/km 73
10 . 117 IVANČIČ FRANC Moški SLO ŠD NANOS PODNANOS 36:53.0 4:37 min/km 75
11 . 112 Gajić Mićo Moški SLO 37:46.3 4:43 min/km 82
12 . 113 Dedić Ismet Moški SLO 40:29.9 5:04 min/km 88
13 . 16 Horvat Miha Moški SLO SULCI KAMNIK 40:40.7 5:05 min/km 89
P1-Ž
1 . 376 ŠPELA BUTALIČ Ženski SLO OŠ STRANJE - PROJEKT ZŽS 1:15.4 2:30 min/km 1
2 . 282 ZARJA PANČUR Ženski SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 1:15.9 2:32 min/km 2
3 . 363 Dolinšek Viktorija Ženski SLO KGT PAPEŽ 1:16.3 2:32 min/km 3
4 . 261 Plankar Ula Ženski SLO OŠ ŠMARTNO 1:16.9 2:34 min/km 4
5 . 285 Osolnik Lejla Ženski SLO OŠEVEK 1:19.10 2:40 min/km 5
6 . 378 Burnik Nika Barbara Ženski SLO SMUčARSKO DRUšTVO DOMžALE 1:21.1 2:42 min/km 6
7 . 222 MARUŠA ŠERKEZI TEREZA Ženski SLO OŠ STRANJE - PROJEKT ZŽS 1:22.9 2:44 min/km 7
8 . 209 IVA TOMAŠIĆ Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 1:23.6 2:46 min/km 8
9 . 332 SARA JERŠE Ženski SLO OŠ STRANJE - PROJEKT ZŽS 1:28.1 2:56 min/km 9
10 . 357 Frlan Mina Ženski SLO ŠD POLJANE 1:29.2 2:58 min/km 10
11 . 243 MAŠA PUŠKAR Ženski SLO OŠ STRANJE - PROJEKT ZŽS 1:29.8 2:58 min/km 11
12 . 270 IZZA PERNE Ženski SLO OŠ STRANJE - PROJEKT ZŽS 1:30.6 3:00 min/km 12
13 . 353 ŠPELA GRADIŠEK Ženski SLO OŠ STRANJE 1:31.0 3:02 min/km 13
14 . 260 Plankar Ota Ženski SLO OŠ ŠMARTNO 1:31.1 3:02 min/km 14
15 . 234 NINA SITAR Ženski SLO OŠ STRANJE - PROJEKT ZŽS 1:31.7 3:02 min/km 15
16 . 290 ZALA OMERZO Ženski SLO OŠ STRANJE - GOZD - PROJEKT ZŽS 1:31.8 3:02 min/km 16
17 . 348 ANJA HRIBAR Ženski SLO OŠ STRANJE - PROJEKT ZŽS 1:33.3 3:06 min/km 17
18 . 259 MIŠA PLEMENITI Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 1:34.2 3:08 min/km 18
19 . 379 NEŽA BURJA Ženski SLO OŠ STRANJE 1:34.7 3:08 min/km 19
20 . 182 TAMARA TOMANIĆ Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 1:35.7 3:10 min/km 20
21 . 335 MANJA JERIČ Ženski SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 1:37.0 3:14 min/km 21
22 . 1020 SARA VDOVČ Ženski SLO Kamnik 1:37.7 3:14 min/km 22
23 . 319 Krapež Kaja Ženski SLO OŠ STRANJE - PROJEKT ZŽS 1:38.6 3:16 min/km 23
24 . 286 Osolnik Rubi Ženski SLO OŠEVEK 1:38.8 3:16 min/km 24
25 . 271 MARUŠA PERNE Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 1:39.5 3:18 min/km 25
26 . 253 Poljanšek Ela Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 1:40.3 3:20 min/km 26
27 . 356 Frlan Brina Ženski SLO ŠD POLJANE 1:40.9 3:20 min/km 27
28 . 211 MARUŠA ŠUBIC Ženski SLO TIMING POLJANE 1:41.0 3:22 min/km 28
29 . 1036 NALA PROSENC Ženski SLO 1:41.9 3:24 min/km 29
30 . 236 LARA SIMIČAK Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 1:43.1 3:26 min/km 30
31 . 1013 KATJUŠA Burnik Ženski SLO Smučarsko društvo Domžale 1:43.4 3:26 min/km 31
32 . 328 MAJA KESER Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA - PŠ MEKINJE 1:43.6 3:26 min/km 32
33 . 322 AJDA KOŽELJ Ženski SLO OŠ STRANJE - PROJEKT ZŽS 1:44.8 3:28 min/km 33
34 . 380 URŠA BURJA Ženski SLO OŠ STRANJE 1:46.4 3:32 min/km 34
35 . 275 ELI PAVLINIČ Ženski SLO OŠ STRANJE - PROJEKT ZŽS 1:47.2 3:34 min/km 35
36 . 183 KATARINA TOMANIĆ Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 1:51.6 3:42 min/km 36
37 . 352 BRINA GRČAR Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 1:51.9 3:44 min/km 37
38 . 247 Poženel Leila Ema Ženski SLO ŠKTD LOM 1:54.1 3:48 min/km 38
39 . 192 POLONA VRHOVNIK Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA - PŠ TUNJICE 1:54.2 3:48 min/km 39
40 . 217 Šon Žana Ženski SLO AD KAMNIK 1:54.4 3:48 min/km 40
41 . 323 TJAŠA KOSIRNIK Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA - PŠ TUNJICE 1:54.10 3:50 min/km 41
42 . 201 Uršič Alja Ženski SLO OŠ STRANJE - PROJEKT ZŽS 1:55.5 3:50 min/km 42
43 . 347 Hribar Hana Ženski SLO 1:55.7 3:50 min/km 43
44 . 232 ANA SLANOVEC Ženski SLO OŠ STRANJE - PROJEKT ZŽS 1:56.7 3:52 min/km 44
45 . 231 LUCIJA SLUGA Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 1:57.5 3:54 min/km 45
46 . 230 KLARA SLUGA Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 1:58.9 3:58 min/km 46
47 . 269 JULIJA PESTOTNIK Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 2:00.10 4:02 min/km 47
48 . 185 LILIJA ŽVOKELJ Ženski SLO OŠ STRANJE - PROJEKT ZŽS 2:01.7 4:02 min/km 48
49 . 1035 JULIJA MAZZINI Ženski SLO 2:05.5 4:10 min/km 49
50 . 349 BART HRIBAR Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 2:06.1 4:12 min/km 50
DNS 336 JULIJA JELOVČAN Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA - PŠ TUNJICE
DNS 366 JONA DEISINGER Ženski SLO AD KAMNIK
DNS 384 ANJA BOŽIČNIK Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA
P2-Ž
1 . 1009 MAŠA Virant Ženski SLO KGT Papež 3:33.1 3:33 min/km 1
2 . 1030 Pačnik Eva Ženski SLO AK Radovljica 3:51.6 3:52 min/km 2
3 . 189 KAROLINA ZBIČAJNIK Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 3:56.7 3:57 min/km 3
4 . 342 Ilar Lina Ženski SLO OŠ OSKARJA KOVAČIČA LJUBLJANA 3:57.6 3:58 min/km 4
5 . 1018 NEŽA TURŠIČ Ženski SLO 4:00.2 4:01 min/km 5
6 . 304 Mali Hana Ženski SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 4:02.5 4:03 min/km 6
7 . 339 ANA JAKLIČ Ženski SLO OŠ MARIJE VERE KAMNIK 4:09.3 4:10 min/km 7
8 . 250 KLARA POROVNE Ženski SLO OŠ TOMA BREJCA 4:10.5 4:11 min/km 8
9 . 316 ŽIVA KUHAR Ženski SLO OŠ MARIJE VERE KAMNIK 4:11.1 4:11 min/km 9
10 . 317 KATARINA KRZYK Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 4:12.8 4:13 min/km 10
11 . 218 VITA ŠKRJANC Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 4:16.7 4:17 min/km 11
12 . 321 Kranjec Zoja Ženski SLO OŠ MARIJE VERE KAMNIK 4:19.8 4:20 min/km 12
13 . 1031 HANA PERKO Ženski SLO OŠ STRANJE 4:27.1 4:27 min/km 13
14 . 194 ANA VIDOVIĆ Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 4:28.9 4:29 min/km 14
15 . 191 LANA VUGA Ženski SLO OŠ MARIJE VERE KAMNIK 4:32.4 4:33 min/km 15
16 . 1011 ZALA Humar Ženski SLO AK Kamnik 4:34.2 4:35 min/km 16
17 . 372 LOTI COCEJ Ženski SLO OŠ MARIJE VERE KAMNIK 4:37.8 4:38 min/km 17
18 . 386 ARIANA BOŠESKA Ženski SLO OŠ MARIJE VERE KAMNIK 4:42.7 4:43 min/km 18
19 . 281 MANCA PANČUR Ženski SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 4:46.3 4:47 min/km 19
20 . 373 HANA CEDILNIK Ženski SLO OŠ MARIJE VERE KAMNIK 4:48.2 4:49 min/km 20
21 . 345 ZALA HUMAR Ženski SLO OŠ MARIJE VERE KAMNIK 4:53.3 4:54 min/km 21
22 . 199 GAJA VDOVČ Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 4:55.6 4:56 min/km 22
23 . 325 GAJA KOKALJ Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 4:56.9 4:57 min/km 23
24 . 295 ENJA MIJOVSKI Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 5:10.5 5:11 min/km 24
DNS 193 MAŠA VIRIJANT Ženski SLO OŠ TOMA BREJCA
DNS 225 KATJA ŠAREC Ženski SLO OŠ MARIJE VERE KAMNIK
DNS 224 ANJA ŠAREC Ženski SLO OŠ MARIJE VERE KAMNIK
DNS 312 ANA LANIŠEK Ženski SLO OŠ TOMA BREJCA
DNS 1039 META MALI Ženski SLO OŠ TOMA BREJCA
DNS 385 ANITA BOŠTIC Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA
DNS 364 NEŽA DOBROVOLJC Ženski SLO OŠ TOMA BREJCA
DNS 393 Bezjak Alja Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA
P3-Ž
1 . 343 ULA ILAR Ženski SLO OŠ OSKARJA KOVAČIČA LJUBLJANA 6:49.3 3:25 min/km 1
2 . 368 Ćirović Tjaša Ženski SLO OŠ MARIJE VERE KAMNIK 7:01.4 3:31 min/km 2
3 . 252 Poljanšek Jona Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 7:15.1 3:38 min/km 3
4 . 302 TARA MANDIĆ Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 7:22.3 3:41 min/km 4
5 . 200 Uršič Tjaša Ženski SLO OŠ STRANJE - PROJEKT ZŽS 8:00.9 4:01 min/km 5
6 . 203 ELA URANKAR Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 8:06.6 4:03 min/km 6
7 . 258 PLUT LARA Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 8:07.3 4:04 min/km 7
8 . 301 KROVINOVIĆ MAVEC ALJA Ženski SLO OŠ MARIJE VERE KAMNIK 8:19.1 4:10 min/km 8
9 . 294 ARIANA MURADBAŠIĆ Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 8:31.7 4:16 min/km 9
10 . 210 ANA TERČIČ Ženski SLO OŠ MARIJE VERE KAMNIK 8:34.2 4:17 min/km 10
11 . 208 ANA TOMAŠIĆ Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 8:34.8 4:18 min/km 11
12 . 1010 MEDEJA Šerketi Ženski SLO OŠ Frana Alberta 8:35.8 4:18 min/km 12
13 . 280 KAJA PANČUR Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 10:00.3 5:00 min/km 13
14 . 227 ŠPELA SPRUK Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 10:00.8 5:01 min/km 14
15 . 390 KLARA BOJEC Ženski SLO OŠ MARIJE VERE KAMNIK 10:37.2 5:19 min/km 15
16 . 1025 LEJA BUDJA Ženski SLO OŠ MARIJE VERE 10:38.9 5:20 min/km 16
17 . 283 Pančur Marjana Ženski SLO OŠ MARIJE VERE KAMNIK 10:46.4 5:23 min/km 17
18 . 395 LEA BERLEC Ženski SLO OŠ MARIJE VERE KAMNIK 10:46.4 5:23 min/km 18
DNS 228 ALJA SOMRAK Ženski SLO OŠ MARIJE VERE KAMNIK
DNS 262 IZA PISEK SONJA Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA
DNS 358 ALISA FLERIN Ženski SLO OŠ MARIJE VERE KAMNIK
DNS 381 LEJA BURJA Ženski SLO OŠ MARIJE VERE KAMNIK
DNS 400 ELDINA AGOVIĆ Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA
P4-Ž
1 . 303 Mali Nuša Ženski SLO 14:48.2 3:42 min/km 1
2 . 344 Humar Katarina Ženski SLO TK TRISPORT KAMNIK 15:55.3 3:59 min/km 2
ŽA-Ž
1 . 47 Klinar Tina Ženski SLO 29:02.9 3:38 min/km 1
2 . 123 Orehek Karmen Ženski SLO KGT PAPEŽ 31:06.6 3:53 min/km 4
3 . 121 Dobovšek Hana Ženski SLO OŠ STRANJE 33:51.6 4:14 min/km 11
4 . 49 Jurkovič Lucija Ženski SLO PRIJAVIM.SE 34:27.8 4:19 min/km 14
5 . 38 VESNA BURJA Ženski SLO KAMNIK 40:10.4 5:01 min/km 22
6 . 50 Krmavnar Nina Ženski SLO U MOVE 41:36.9 5:12 min/km 25
DNS 27 BARBARA SOVINŠEK Ženski SLO ŠOLA TEKA MODRIH NOVIC
DNS 46 Lavrič Sabina Ženski SLO
DNS 48 Bina Sabina Ženski SLO
ŽB-Ž
1 . 68 PotoČnik Tanja Ženski SLO KEJŽAR TEAM 29:17.4 3:40 min/km 2
2 . 73 Godec Andreja Ženski SLO AD ŠTAJERSKA 29:45.3 3:43 min/km 3
3 . 75 Čenčič Barbara Ženski SLO AD ŽELEZNIKI 32:41.5 4:05 min/km 5
4 . 71 Mašera Natalija Ženski SLO 32:47.6 4:06 min/km 6
5 . 72 Kantarević Lučka Ženski SLO KI & TI 32:47.9 4:06 min/km 7
6 . 74 Dacar Darja Ženski SLO 33:50.4 4:14 min/km 10
7 . 76 Borštnar Nataša Ženski SLO TRIMUS 34:07.7 4:16 min/km 13
8 . 132 SAŠA DREMELJ Ženski SLO 35:03.7 4:23 min/km 16
9 . 39 Skrbec Jasna Ženski SLO DOMŽALE 42:38.1 5:20 min/km 28
10 . 28 ANDREJA BELE Ženski SLO ŠOLA TEKA MODRIH NOVIC 43:12.5 5:24 min/km 30
11 . 70 Osolnik Mateja Ženski SLO 43:38.8 5:27 min/km 32
DNS 69 Pavlič Mary Ženski SLO
DNS 22 KATJA JURANIČ Ženski SLO ŠOLA TEKA MODRIH NOVIC
ŽC-Ž
1 . 91 Karlin Urška Ženski SLO 33:19.5 4:10 min/km 8
2 . 92 Žibert Darinka Ženski SLO ŠKD MEKINJE 37:02.6 4:38 min/km 19
3 . 93 Dežan Sabina Ženski SLO U MOVE 38:15.8 4:47 min/km 20
4 . 126 Cerar Barbara Ženski SLO Kamnik 39:52.1 4:59 min/km 21
5 . 89 Žabkar Nataša Ženski SLO 40:25.9 5:03 min/km 23
6 . 26 MARTINA LIPAR Ženski SLO ŠOLA TEKA MODRIH NOVIC 40:52.3 5:07 min/km 24
7 . 31 Rutar Katarina Ženski SLO ŠOLA TEKA MODRIH NOVIC 43:15.1 5:24 min/km 31
8 . 24 Cestnik Andreja Ženski SLO ŠOLA TEKA MODRIH NOVIC 43:53.2 5:29 min/km 33
9 . 21 MARTINA ZAJC Ženski SLO ŠOLA TEKA MODRIH NOVIC 45:58.1 5:45 min/km 35
10 . 137 Smolič Mateja Ženski SLO 48:15.6 6:02 min/km 38
11 . 90 Omerzel Danijela Ženski SLO 50:10.5 6:16 min/km 39
ŽD-Ž
1 . 109 Milič Marinka Ženski SLO ŠKD MEKINJE 33:29.8 4:11 min/km 9
2 . 105 Petraš Slavka Ženski SLO 34:47.1 4:21 min/km 15
3 . 106 Petač Jolanda Ženski SLO 36:08.2 4:31 min/km 17
4 . 107 IVANČIČ VLADIMIRA Ženski SLO 36:54.0 4:37 min/km 18
5 . 142 Meglič Jana Ženski SLO 41:48.5 5:14 min/km 26
6 . 13 IRENA POLAK Ženski SLO MEDVODE 45:29.9 5:41 min/km 34
DNS 8 MILENA SVETLIN Ženski SLO DOMŽALE
DNS 104 Podkoritnik Jelka Ženski SLO
DNS 108 Cvišič Dragica Ženski SLO FELT OTZTAL X-BIONIC
DNS 29 NIVES BURJA Ženski SLO ŠOLA TEKA MODRIH NOVIC
ŽE-Ž
1 . 140 Robida Mira Ženski SLO Robida 33:57.6 4:15 min/km 12
2 . 7 JOŽICA NOVAK Ženski SLO KAMNIK 42:34.5 5:19 min/km 27
3 . 12 Koprivšek Justina Ženski SLO DOMŽALE 42:55.1 5:22 min/km 29
4 . 133 NADA BAKETIČ Ženski SLO 46:55.8 5:52 min/km 36
5 . 18 MARIJANA PAJENK Ženski SLO DOMŽALE 47:31.0 5:56 min/km 37

Komentarji