Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 16. Miklavžev tek 2016

Tek Tekma:16. Miklavžev tek 2016 Datum:04.12.2016
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas Tempo Hitrost
Ž9-Ž
1 . 94 Kotar Hedvika Ženski SLO TRBOVLJE 00:38:47.3 7:45 min/km 7,74 km/h
2 . 443 Vrhunc Marjetka Ženski SLO PGT 00:39:33.4 7:55 min/km 7,59 km/h
3 . 137 Prešeren Poldka Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:46:18.1 9:16 min/km 6,48 km/h
4 . 144 Baloh Mihelca Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:54:35.1 10:55 min/km 5,50 km/h
5 . 180 Šporar Jožica Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:54:35.2 10:55 min/km 5,50 km/h
DNF 422 Pecnik Shizuko Ženski SLO MIDORI --
Z1-Ž
1 . 404 Kopatin Sara Ženski SLO ŠD NANOS PODNANOS -- 8:10 min/km 7,35 km/h
2 . 399 Lenarčič Zala Ženski SLO AK PIVKA -- 8:34 min/km 7,00 km/h
3 . 269 HRIBAR AJDA Ženski SLO PIRŠEVO -- 10:11 min/km 5,89 km/h
4 . 205 Dimec Neža Ženski SLO LAZE 00:10:13.7 10:13 min/km 5,87 km/h
5 . 264 Deisinger Jonna Ženski SLO AD KAMNIK 00:11:10.2 11:10 min/km 5,37 km/h
6 . 263 Mohorič Nik Ženski SLO AD KAMNIK 00:11:31.9 11:31 min/km 5,21 km/h
7 . 262 Šon Žana Ženski SLO AD KAMNIK 00:12:11.8 12:11 min/km 4,92 km/h
8 . 326 jamnikar sara Ženski SLO BOČNA 00:12:12.5 12:12 min/km 4,92 km/h
9 . 439 Plankar Ota Ženski SLO OŠ ŠMARTNO 00:12:42.7 12:42 min/km 4,72 km/h
10 . 239 Hajdinjak Iza Sofija Ženski SLO LJUBLJANA POLJE 00:12:52.9 12:52 min/km 4,66 km/h
11 . 429 Šubic Maruša Ženski SLO POLJANE 00:13:08.4 13:08 min/km 4,57 km/h
12 . 184 JERIČ AJDA Ženski SLO OŠ ŠMARTNO 00:13:48.7 13:48 min/km 4,35 km/h
13 . 8 Frlan Zarja Ženski SLO ŠD POLJANE 00:13:50.3 13:50 min/km 4,34 km/h
14 . 351 Kerznar Monika Ženski SLO TIČJEK 00:14:09.9 14:09 min/km 4,24 km/h
15 . 56 Vrankar Zala Ženski SLO NE MOREM VEČ 00:14:59.8 14:59 min/km 4,00 km/h
DNF 350 Mozgan Ema Ženski SLO ŠD ATLET --
DNF 282 Boršnak Žana Ženski SLO GORNJI GRAD --
Z2-Ž
1 . 432 Medja Lucija Ženski SLO RADOVLJICA 00:07:29.5 7:29 min/km 8,02 km/h
2 . 206 Pačnik Eva Ženski SLO AK RADOVLJICA 00:07:57.2 7:57 min/km 7,55 km/h
3 . 61 Dolinšek Viktorija Ženski SLO KGT PAPEŽ 00:08:09.6 8:09 min/km 7,36 km/h
4 . 328 krašovic nika Ženski SLO ŠD ATLET -- 8:15 min/km 7,27 km/h
5 . 401 Lenarčič Neža Ženski SLO AK PIVKA 00:08:16.5 8:16 min/km 7,26 km/h
6 . 186 Bajde Tinkara Ženski SLO MALI HRIB 00:08:53.4 8:53 min/km 6,75 km/h
7 . 334 Kranjec Zoja Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 00:08:54.3 8:54 min/km 6,74 km/h
8 . 268 Gradišek Špela Ženski SLO AD KAMNIK 00:09:00.1 9:00 min/km 6,67 km/h
9 . 15 Osolnik Lejla Ženski SLO OŠEVEK -- 9:00 min/km 6,67 km/h
10 . 440 Plankar Ula Ženski SLO OŠ ŠMARTNO 00:09:12.4 9:12 min/km 6,52 km/h
11 . 164 Bajde Lucija Ženski SLO OŠ ŠMARTNO 00:09:24.0 9:24 min/km 6,38 km/h
12 . 456 VITA Malus Ženski SLO OK Komenda 00:09:32.8 9:32 min/km 6,29 km/h
13 . 458 DARJA Paternoster Ženski SLO 00:09:36.0 9:36 min/km 6,25 km/h
14 . 207 Dimec Eva Ženski SLO LAZE 00:09:43.9 9:43 min/km 6,17 km/h
15 . 187 Jerič Manja Ženski SLO OŠ ŠMARTNO 00:11:35.4 11:35 min/km 5,18 km/h
16 . 339 Kerznar Polona Ženski SLO ŠD ATLET 00:11:44.2 11:44 min/km 5,11 km/h
17 . 336 Suljanovič Lana Ženski SLO ŠD ATLET 00:11:44.3 11:44 min/km 5,11 km/h
18 . 295 Krutil Taja Ženski SLO GORNJI GRAD -- 11:53 min/km 5,05 km/h
19 . 467 Plahuta Lara Ženski SLO 00:12:25.2 12:25 min/km 4,83 km/h
20 . 408 Pirš Tia Ženski SLO DOMŽALE 00:13:31.7 13:31 min/km 4,44 km/h
21 . 9 Frlan Mina Ženski SLO ŠD POLJANE 00:13:32.7 13:32 min/km 4,43 km/h
22 . 10 Frlan Brina Ženski SLO ŠD POLJANE 00:13:50.1 13:50 min/km 4,34 km/h
DNF 105 Viriant Maša Ženski SLO KGT PAPEŽ --
DNF 379 Lopatič Lana Ženski SLO AK DOMŽALE --
DNF 354 Košar Romi Ženski SLO ŠD ATLET --
DNF 428 Košar Enja Ženski SLO ŠD ATLET --
DNF 340 Cajner Alina Živa Ženski SLO ŠD ATLET --
DNF 208 brinovec alicija Ženski SLO NK VIRTUS KAMNIK --
DNF 294 benda zoja Ženski SLO BOČNA --
DNF 293 benda živa Ženski SLO BOČNA --
Z3-Ž
1 . 16 Mali Nuša Ženski SLO ZNOJILE 00:07:21.1 7:21 min/km 8,16 km/h
2 . 182 Močnik Eva Ženski SLO SK IHAN 00:08:03.4 8:03 min/km 7,45 km/h
3 . 107 Uršič Tjaša Ženski SLO KGT PAPEŽ 00:09:12.5 9:12 min/km 6,52 km/h
4 . 87 Zdovc Kralj Hana Ženski SLO LAZE 00:12:35.2 12:35 min/km 4,77 km/h
Z4-Ž
1 . 356 Jeretina Katja Ženski SLO MENGEŠ 00:34:16.0 6:51 min/km 8,75 km/h
2 . 314 Habjan Sabina Ženski SLO / 00:35:09.9 7:02 min/km 8,53 km/h
3 . 313 Zabret Polona Ženski SLO DOMŽALE 00:41:41.9 8:20 min/km 7,20 km/h
Z5-Ž
1 . 168 Klančnik Pobežin Karmen Ženski SLO SP. DUPLJE 00:26:21.5 5:16 min/km 11,39 km/h
2 . 126 Klinar Tina Ženski SLO PODHOM 00:27:55.8 5:35 min/km 10,75 km/h
3 . 3 Čelesnik Tamara Ženski SLO ŠKD MEKINJE 00:30:40.1 6:08 min/km 9,78 km/h
4 . 366 Perše Tina Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 00:33:15.8 6:39 min/km 9,02 km/h
5 . 125 Kuhar Mateja Ženski SLO RAVNE PRI ŠMARTNEM 00:33:55.4 6:47 min/km 8,85 km/h
6 . 450 ANJA MUŠIČ Ženski SLO Mi4 00:33:58.6 6:48 min/km 8,83 km/h
7 . 358 Verbič Urška Ženski SLO U MOVE 00:35:53.8 7:11 min/km 8,36 km/h
8 . 298 Hribar Barbara Ženski SLO MALI HRIB 00:36:32.7 7:18 min/km 8,21 km/h
9 . 461 POLONA Pevec Ženski SLO -- 7:57 min/km 7,55 km/h
10 . 385 Traven Maruša Ženski SLO SREDNJA VAS 00:40:37.8 8:07 min/km 7,39 km/h
11 . 217 Šalehar Tina Ženski SLO UNEC -- 8:13 min/km 7,30 km/h
12 . 65 Kogovšek Nina Ženski SLO PREZID 00:42:04.0 8:25 min/km 7,13 km/h
13 . 178 Resnik Urška Ženski SLO MENGEŠ 00:42:20.6 8:28 min/km 7,09 km/h
14 . 177 Resnik Erika Ženski SLO ŠMARTNO 00:42:21.1 8:28 min/km 7,08 km/h
15 . 273 Stele Nika Ženski SLO KAMNIK 00:44:03.3 8:49 min/km 6,81 km/h
DNF 139 Perčič Špela Ženski SLO TELOVADNICA JANJA --
Z6-Ž
1 . 346 Matić Maja Ženski SLO / 00:27:58.4 5:36 min/km 10,73 km/h
2 . 244 Podpečan Ana Ženski SLO KAMNIK 00:30:36.2 6:07 min/km 9,80 km/h
3 . 28 Drnovšek Monja Ženski SLO CELJE 00:31:10.8 6:14 min/km 9,63 km/h
4 . 82 Berlec Barbara Ženski SLO DOBENO 00:31:37.8 6:19 min/km 9,49 km/h
5 . 341 TANJA Arsovski Ženski SLO / 00:32:43.5 6:33 min/km 9,17 km/h
6 . 143 Smolnikar Husič Tjaša Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:32:59.3 6:36 min/km 9,10 km/h
7 . 285 Mašera Natalija Ženski SLO SP. SEČOVO 00:34:13.1 6:51 min/km 8,77 km/h
8 . 53 žibert renata Ženski SLO VELIKI RAKITOVEC 00:34:45.0 6:57 min/km 8,63 km/h
9 . 81 Oblak Darja Ženski SLO VRHPOLJE 00:35:05.4 7:01 min/km 8,55 km/h
10 . 232 Rupnik Veronika Ženski SLO ZADLOG 00:35:11.6 7:02 min/km 8,53 km/h
11 . 231 jovanovic beti Ženski SLO DMP PIVO&KOŠARKA -- 7:14 min/km 8,29 km/h
12 . 427 Gostan Bojana Ženski SLO U MOVE 00:36:25.1 7:17 min/km 8,24 km/h
13 . 155 Koncilija Tanja Ženski SLO SUHADOLE 00:36:27.8 7:17 min/km 8,23 km/h
14 . 100 Štiftar Gabrijela Ženski SLO DOMŽALE 00:36:28.6 7:18 min/km 8,23 km/h
15 . 319 Dimc Barbara Ženski SLO SPODNJE PRAPREČE 00:36:44.8 7:21 min/km 8,17 km/h
16 . 245 Kuštrin Katarina Ženski SLO LJUBLJANA 00:37:02.6 7:24 min/km 8,10 km/h
17 . 47 Žnidar Nina Ženski SLO ŠD ŠMARTNO 00:37:09.7 7:26 min/km 8,08 km/h
18 . 145 Mali Karmen Ženski SLO ŠD ŠMARTNO & TELOVADNICA JANJA 00:37:29.5 7:30 min/km 8,00 km/h
19 . 317 Cukjati Petra Ženski SLO KISOVEC 00:39:40.9 7:56 min/km 7,56 km/h
20 . 39 Cvirn Činku Maja Ženski SLO BREZ KLUBA 00:39:51.1 7:58 min/km 7,53 km/h
21 . 361 skvarča janja Ženski SLO GODIČ 00:40:02.1 8:00 min/km 7,49 km/h
22 . 275 Krek Urška Ženski SLO PIRAN 00:42:03.7 8:25 min/km 7,13 km/h
23 . 66 Potrebuješ Tadeja Ženski SLO STARA VRHNIKA 00:42:04.2 8:25 min/km 7,13 km/h
24 . 219 Cevec Melita Ženski SLO LOKE 00:42:24.8 8:29 min/km 7,08 km/h
25 . 33 Rems Anita Ženski SLO ŠENČUR 00:42:51.3 8:34 min/km 7,00 km/h
26 . 171 Jerič Mateja Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:43:12.1 8:38 min/km 6,94 km/h
27 . 146 Mertelj Špela Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:43:33.9 8:43 min/km 6,89 km/h
28 . 142 Kadunc Marjana Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:46:19.2 9:16 min/km 6,48 km/h
29 . 148 Osolnik Maja Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:53:13.5 10:39 min/km 5,64 km/h
DNF 92 Zalar Nataša Ženski SLO VRHNIKA --
DNF 114 Olovec Vesna Ženski SLO GRADIŠČE --
DNF 49 Muhvič Nina Ženski SLO KD MENGEŠ --
DNF 318 Ašanin Renata Ženski SLO IG --
Z7-Ž
1 . 130 Galjot Barbara Ženski SLO KAMNIK 00:31:26.2 6:17 min/km 9,54 km/h
2 . 348 Trobec Urša Ženski SLO KGT PAPEŽ 00:31:29.4 6:18 min/km 9,53 km/h
3 . 447 Felicijan Ana Ženski SLO Mi4 00:32:12.1 6:26 min/km 9,32 km/h
4 . 133 Baloh Janja Ženski SLO TELOVADNICA JANJA -- 6:30 min/km 9,22 km/h
5 . 131 Capuder Romana Ženski SLO KAMNIK 00:32:42.4 6:32 min/km 9,17 km/h
6 . 286 Božičnik Petra Ženski SLO ROŽIČNO 00:35:44.9 7:09 min/km 8,40 km/h
7 . 437 Kotnik Turk Brigita Ženski SLO ZAPOGE 00:36:18.7 7:16 min/km 8,26 km/h
8 . 365 Jeretina Saša Ženski SLO MENGEŠ 00:36:41.1 7:20 min/km 8,18 km/h
9 . 41 Foder Maja Ženski SLO ŠKOFJA LOKA 00:37:26.6 7:29 min/km 8,01 km/h
10 . 445 KATARINA BANDEL Ženski SLO TABOR 00:39:01.7 7:48 min/km 7,69 km/h
11 . 17 Krašovec Bogdana Ženski SLO TRZIN 00:39:14.2 7:51 min/km 7,65 km/h
12 . 389 Žibert Darinka Ženski SLO ŠKD MEKINJE 00:40:17.9 8:03 min/km 7,45 km/h
13 . 134 Žabkar Nataša Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:40:54.8 8:11 min/km 7,33 km/h
14 . 42 Činku Mirč Ženski SLO BREZ KLUBA 00:41:16.1 8:15 min/km 7,27 km/h
15 . 390 Dežan Sabina Ženski SLO U MOVE 00:41:24.2 8:17 min/km 7,25 km/h
16 . 201 Zanoškar Simona Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:41:37.8 8:19 min/km 7,21 km/h
17 . 303 Gerič Nataša Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:44:41.7 8:56 min/km 6,71 km/h
18 . 140 Petek Andreja Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:44:53.9 8:59 min/km 6,68 km/h
19 . 302 Žerovnik Manca Ženski SLO BOČNA 00:45:03.6 9:01 min/km 6,66 km/h
20 . 141 Leskovec Tadeja Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:45:53.1 9:11 min/km 6,54 km/h
21 . 278 Ščekič Kranjc Judita Ženski SLO MENGEŠ 00:48:31.8 9:42 min/km 6,18 km/h
22 . 306 Novak Helena Ženski SLO MORAVČE 00:48:55.4 9:47 min/km 6,13 km/h
23 . 149 Koren Marjana Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:49:01.3 9:48 min/km 6,12 km/h
24 . 57 Mali Urša Ženski SLO ŠMARTNO 00:49:24.3 9:53 min/km 6,07 km/h
25 . 36 Dugon Darja Ženski SLO ŠENČUR 00:49:55.1 9:59 min/km 6,01 km/h
26 . 147 Konobelj Tina Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:53:13.7 10:39 min/km 5,64 km/h
DNF 200 Kajzer Maja Ženski SLO LJUBLJANA --
DNF 58 Berčič Silva Ženski SLO DORFARJE --
Z8-Ž
1 . 46 Milič Marinka Ženski SLO ŠKD MEKINJE 00:33:48.8 6:46 min/km 8,88 km/h
2 . 74 Slapnik Marta Ženski SLO KAMNIK 00:35:37.1 7:07 min/km 8,42 km/h
3 . 38 Petraš Slavka Ženski SLO LJUBLJANA 00:36:02.8 7:12 min/km 8,33 km/h
4 . 44 Sporiš Marjeta Ženski SLO SPORTKA ŽIRI 00:36:08.3 7:14 min/km 8,30 km/h
5 . 235 Štupar Ema Ženski SLO MOSTE 00:37:23.5 7:29 min/km 8,02 km/h
6 . 151 Spruk Branka Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:37:33.5 7:31 min/km 7,99 km/h
7 . 52 Kušar Andreja Ženski SLO NE MOREM VEČ 00:38:38.9 7:44 min/km 7,77 km/h
8 . 174 Mohorič Janja Ženski SLO KRANJ 00:39:20.6 7:52 min/km 7,63 km/h
9 . 192 Škrbinc Štefka Ženski SLO ŠD ŠMARTNO 00:40:49.4 8:10 min/km 7,35 km/h
10 . 323 Zabret Danica Ženski SLO DOMŽALE 00:41:36.1 8:19 min/km 7,21 km/h
11 . 136 Husič Tatjana Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:42:06.4 8:25 min/km 7,13 km/h
12 . 153 Kanižar Meta Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:42:48.1 8:34 min/km 7,01 km/h
13 . 154 Krašovec Darja Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:44:02.5 8:48 min/km 6,81 km/h
14 . 112 Fistrovič Andreja Ženski SLO DOMŽALE 00:45:39.7 9:08 min/km 6,57 km/h
15 . 135 Slapnik Polona Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 00:46:28.9 9:18 min/km 6,46 km/h
16 . 29 klemen tatjana Ženski SLO KAMNIK 00:46:49.5 9:22 min/km 6,41 km/h
17 . 212 Meglič Jana Ženski SLO VADIČE 00:47:45.1 9:33 min/km 6,28 km/h
18 . 159 Radic Magda Ženski SLO / 00:48:08.7 9:38 min/km 6,23 km/h
19 . 213 Jerič Maja Ženski SLO MENGEŠ 00:49:57.3 9:59 min/km 6,01 km/h
20 . 236 Mastnak Angelca Ženski SLO POLZELA 00:50:24.8 10:05 min/km 5,95 km/h
DNF 37 Škrjanec Tatjana Ženski SLO ŠD ELEKTRO LJUBLJANA --
DNF 116 Petač Jolanda Ženski SLO KAMNIK --
DNF 152 perčič polona Ženski SLO TELOVADNICA JANJA --
DNF 104 Jeras Cirila Ženski SLO ŠMARCA --
DNF 79 IVANČIČ VLADIMIRA Ženski SLO UNEC --
DNF 150 Hribar Mojca Ženski SLO TELOVADNICA JANJA --
M1-M
1 . 204 Pačnik Jaka Moški SLO AK RADOVLJICA 00:09:28.6 9:28 min/km 6,34 km/h
2 . 256 Petek Luka Moški SLO ŠD ŠMARTNO & TURBINJSKI 00:09:51.2 9:51 min/km 6,09 km/h
3 . 460 DAVID Paternoster Moški SLO 00:09:54.3 9:54 min/km 6,06 km/h
4 . 376 Avšič Tobija Moški SLO REČICA OB PAKI 00:09:55.5 9:55 min/km 6,05 km/h
5 . 215 Ahčin Ažbe Moški SLO LOKE 00:09:59.5 9:59 min/km 6,01 km/h
6 . 457 OŽBEJ Malus Moški SLO 00:10:00.2 10:00 min/km 6,00 km/h
7 . 454 Bizjak Matevž Moški SLO OŠ ŠMARTNO 00:10:01.5 10:01 min/km 5,99 km/h
8 . 373 Glivar Matevž Moški SLO TRZIN 00:10:07.8 10:07 min/km 5,93 km/h
9 . 108 Sporiš Anže Moški SLO ŠD HOMEC 00:10:09.5 10:09 min/km 5,91 km/h
10 . 85 Boštaj Vid Moški SLO ŠMATNO 00:10:13.6 10:13 min/km 5,87 km/h
11 . 300 Žerovnik Jaro Moški SLO BOČNA 00:10:28.5 10:28 min/km 5,73 km/h
12 . 166 kropovšek lan Moški SLO ŠD ATLET 00:10:29.7 10:29 min/km 5,72 km/h
13 . 375 Avšič Daniel Moški SLO REČICA OB PAKI 00:10:44.4 10:44 min/km 5,59 km/h
14 . 221 Žnidar Taj Moški SLO LASENO 00:10:59.8 10:59 min/km 5,46 km/h
15 . 267 Podjed Žiga Moški SLO AD KAMNIK 00:11:00.3 11:00 min/km 5,45 km/h
16 . 281 Lever Miha Moški SLO BOČNA 00:11:34.6 11:34 min/km 5,19 km/h
17 . 308 Skrzypiec Hajdinjak Jure Moški SLO PRESERJE PRI LUKOVICI 00:11:43.1 11:43 min/km 5,12 km/h
18 . 403 Krašovic Žan Moški SLO PREKŠTAN 00:12:08.5 12:08 min/km 4,95 km/h
19 . 325 Ugovšek Nik Moški SLO DELCE 00:12:09.5 12:09 min/km 4,94 km/h
20 . 469 Plahuta Anze Moški SLO 00:12:15.8 12:15 min/km 4,90 km/h
21 . 431 Podbevšek Izak Moški SLO KGT PAPEŽ 00:12:19.1 12:19 min/km 4,87 km/h
22 . 374 Erjavšek Naj Moški SLO STAHOVICA 00:13:46.8 13:46 min/km 4,36 km/h
M2-M
1 . 338 Poljanšek Izak Moški SLO KGT PAPEŽ 00:07:05.8 7:05 min/km 8,47 km/h
2 . 406 Kopatin Jan Franc Moški SLO ŠD NANOS PODNANOS 00:07:08.5 7:08 min/km 8,41 km/h
3 . 407 Kopatin Rok Moški SLO ŠD NANOS PODNANOS 00:07:10.2 7:10 min/km 8,37 km/h
4 . 423 Vovk Ambrož Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:07:18.0 7:18 min/km 8,22 km/h
5 . 352 Česen Nal Moški SLO KAMNIK 00:07:38.9 7:38 min/km 7,86 km/h
6 . 378 Trojer Pavel Moški SLO AK DOMŽALE 00:07:40.1 7:40 min/km 7,83 km/h
7 . 24 Grčar Žan Moški SLO KGT PAPEŽ 00:07:49.0 7:49 min/km 7,68 km/h
8 . 86 Zdovc Kralj Nejc Moški SLO LAZE 00:07:53.5 7:53 min/km 7,61 km/h
9 . 430 Belaj Nik Moški SLO LOKE 00:07:59.3 7:59 min/km 7,52 km/h
10 . 102 Boltin Jaša Moški SLO KAMNIK 00:08:07.4 8:07 min/km 7,39 km/h
11 . 255 Petek Nejc Moški SLO KGT PAPEŽ 00:08:07.5 8:07 min/km 7,39 km/h
12 . 459 JANI Paternoster Moški SLO 00:08:11.7 8:11 min/km 7,33 km/h
13 . 327 Rajter Krebs Tilen Moški SLO TIČJEK 00:08:16.5 8:16 min/km 7,26 km/h
14 . 216 Romšak Nik Moški SLO KGT PAPEŽ 00:08:21.8 8:21 min/km 7,19 km/h
15 . 463 KRIS Kjkovič Moški SLO KGT Papež 00:08:22.7 8:22 min/km 7,17 km/h
16 . 185 Jerič Luka Moški SLO OŠ ŠMARTNO 00:08:28.1 8:28 min/km 7,09 km/h
17 . 19 Gorjan Bor Moški SLO LAZE 00:08:30.0 8:30 min/km 7,06 km/h
18 . 289 Šolar Ožbolt Moški SLO TOPOLJE 00:08:40.8 8:40 min/km 6,92 km/h
19 . 290 Bernik Jan Moški SLO TOPOLJE 00:08:42.2 8:42 min/km 6,90 km/h
20 . 446 LAN DOBNIK Moški SLO TABOR 00:08:42.5 8:42 min/km 6,90 km/h
21 . 109 Sporiš Blaž Moški SLO ŠD HOMEC 00:08:46.6 8:46 min/km 6,84 km/h
22 . 26 Petek Jošt Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:08:52.4 8:52 min/km 6,77 km/h
23 . 337 PreseČnik Matic Moški SLO LENART 00:08:57.3 8:57 min/km 6,70 km/h
24 . 335 Jeras Jakob Moški SLO KGT PAPEŽ 00:09:09.3 9:09 min/km 6,56 km/h
25 . 194 Vodušek Miha Moški SLO TLAKA 00:09:11.1 9:11 min/km 6,53 km/h
26 . 163 Bajde Samo Moški SLO OŠ ŠMARTNO 00:09:15.5 9:15 min/km 6,49 km/h
27 . 353 Pešovski Bužan Leon Moški SLO KGT PAPEŽ 00:09:16.1 9:16 min/km 6,47 km/h
28 . 175 Štupar Gregor Moški SLO LAZE 00:09:19.7 9:19 min/km 6,44 km/h
29 . 349 Stražar Andraž Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:09:20.8 9:20 min/km 6,43 km/h
30 . 310 Šuštar Ažbe Moški SLO BREZ KLUBA 00:09:31.7 9:31 min/km 6,30 km/h
31 . 266 Povše omahen Matic Moški SLO AD KAMNIK 00:09:33.6 9:33 min/km 6,28 km/h
32 . 464 MATEVŽ Mavrič Moški SLO ŠD Atlet 00:09:40.2 9:40 min/km 6,21 km/h
33 . 195 Jevnikar Jaka Moški SLO NEVLJE 00:09:45.7 9:45 min/km 6,15 km/h
34 . 309 rop matevž Moški SLO BOČNA 00:09:46.0 9:46 min/km 6,14 km/h
35 . 377 Erjavšek Val Moški SLO U FILTR 00:10:03.7 10:03 min/km 5,97 km/h
36 . 270 Tevž Aleksej Moški SLO BOČNA 00:10:06.1 10:06 min/km 5,94 km/h
37 . 176 Šuštar Jaka Moški SLO AK DOMŽALE 00:10:12.2 10:12 min/km 5,88 km/h
38 . 240 Hajdinjak Elija Moški SLO LJUBLJANA POLJE 00:10:22.2 10:22 min/km 5,79 km/h
39 . 468 Plahuta Blaz Moški SLO 00:10:41.1 10:41 min/km 5,62 km/h
40 . 271 HRIBAR MATEVŽ Moški SLO PIRŠEVO 00:11:47.9 11:47 min/km 5,09 km/h
41 . 400 Lenarčič Matevž Moški SLO AK PIVKA 00:12:50.5 12:50 min/km 4,68 km/h
42 . 405 Golob Patrik Moški SLO ŠD ATLET 00:14:09.4 14:09 min/km 4,24 km/h
DNF 265 Strniša Drejc Moški SLO AD KAMNIK --
DNF 98 Berlec Alen Moški SLO NK KAMNIK --
M3-M
1 . 106 Uršič Nejc Moški SLO KGT PAPEŽ 00:06:16.7 6:16 min/km 9,57 km/h
2 . 369 Hribar Jernej Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:06:28.2 6:28 min/km 9,28 km/h
3 . 181 Močnik Martin Moški SLO AK DOMŽALE 00:06:32.7 6:32 min/km 9,18 km/h
4 . 68 Prelovšek Aleš Moški SLO KGT PAPEŽ 00:06:48.9 6:48 min/km 8,82 km/h
5 . 380 Trojer Drejc Moški SLO AK DOMŽALE 00:07:00.1 7:00 min/km 8,57 km/h
6 . 333 Kranjec Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM -- 7:11 min/km 8,35 km/h
7 . 76 Podbregar Rok Moški SLO KGT PAPEŽ 00:07:14.3 7:14 min/km 8,29 km/h
8 . 372 Žibert Jure Moški SLO VELIKI RAKITOVEC 00:07:20.8 7:20 min/km 8,18 km/h
9 . 370 Vovk Peter Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:07:37.2 7:37 min/km 7,88 km/h
10 . 311 Šuštar Tilen Moški SLO BREZ KLUBA 00:07:53.4 7:53 min/km 7,61 km/h
11 . 402 Lenarčič Anže Moški SLO AK PIVKA 00:07:55.6 7:55 min/km 7,58 km/h
12 . 409 Pirš Gal Moški SLO DOMŽALE 00:08:23.9 8:23 min/km 7,16 km/h
13 . 259 Šimenc Martin Moški SLO STEBLJEVEK 00:08:53.2 8:53 min/km 6,75 km/h
14 . 258 Šimenc Luka Moški SLO STEBLJEVEK 00:33:30.6 33:30 min/km 1,79 km/h
M4-M
1 . 398 Planko Matevž Moški SLO TK TRISPORT 00:22:03.5 4:25 min/km 13,61 km/h
2 . 272 Hren Tine Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 00:25:06.2 5:01 min/km 11,95 km/h
3 . 312 Habjan Tine Moški SLO KGT PAPEŽ -- 5:15 min/km 11,42 km/h
4 . 355 Jeretina Marko Moški SLO RADENSKA AS 00:29:02.5 5:48 min/km 10,33 km/h
5 . 110 Sporiš Jan Moški SLO ŠD HOMEC 00:29:41.8 5:56 min/km 10,11 km/h
6 . 371 Jagodič Tilen Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:30:49.8 6:10 min/km 9,73 km/h
7 . 410 Štirn Jan Moški SLO LJUBLJANA ŠENTVID 00:31:20.3 6:16 min/km 9,57 km/h
8 . 452 TOMAŽ Štajer Moški SLO 00:33:28.8 6:42 min/km 8,96 km/h
9 . 307 Stražar Uroš Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:34:21.8 6:52 min/km 8,73 km/h
10 . 411 Pavlin Matej Moški SLO TELOVADNICA JANJA 00:37:42.9 7:32 min/km 7,96 km/h
11 . 222 Šenk Ana Moški SLO ZGORNJE JEZERSKO -- 7:37 min/km 7,88 km/h
M5-M
1 . 441 Puhar Rok Moški SLO ŠENČUR -- 4:19 min/km 13,88 km/h
2 . 442 Bregar Gašper Moški SLO KGT PAPEŽ 00:22:09.6 4:26 min/km 13,54 km/h
3 . 357 Porenta Primož Moški SLO ŠD BAM.BI A2U TEAM 00:22:37.6 4:31 min/km 13,26 km/h
4 . 368 Tavčar Luka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:23:15.2 4:39 min/km 12,90 km/h
5 . 223 Damjanič Rok Moški SLO ZGORNJE JEZERSKO 00:23:39.8 4:44 min/km 12,68 km/h
6 . 465 Mlakar Gregor Moški SLO KGT Papež 00:24:30.1 4:54 min/km 12,24 km/h
7 . 434 Plaznik Matic Moški SLO SP. PIRNIČE 00:24:53.6 4:59 min/km 12,06 km/h
8 . 117 Likar Anej Moški SLO ŠD NANOS PODNANOS 00:24:59.4 5:00 min/km 12,01 km/h
9 . 413 Korošec Rok Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:25:46.7 5:09 min/km 11,64 km/h
10 . 412 Trček Jure Moški SLO BEVKE 00:26:20.9 5:16 min/km 11,39 km/h
11 . 384 Idoski Emil Moški SLO STARŠE 00:26:35.9 5:19 min/km 11,29 km/h
12 . 64 TADEJ TRČEK Moški SLO BEVKE 00:27:38.7 5:32 min/km 10,86 km/h
13 . 283 Ajlec Miha Moški SLO BEVKE 00:27:39.7 5:32 min/km 10,85 km/h
14 . 120 Lipovšek Jan Moški SLO TK TRISPORT KAMNIK 00:28:31.6 5:42 min/km 10,52 km/h
15 . 324 Malovrh Patrik Moški SLO TSK JUB DOL 00:28:37.1 5:43 min/km 10,48 km/h
16 . 241 Zavodnik David Moški SLO MARINČA VAS 00:28:41.4 5:44 min/km 10,46 km/h
17 . 248 Stražar Matjaž Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:29:57.6 5:59 min/km 10,02 km/h
18 . 433 Tersek Grega Moški SLO TRZIN 00:31:02.4 6:12 min/km 9,67 km/h
19 . 315 volkar danilo Moški SLO ZMAGA 00:31:11.5 6:14 min/km 9,62 km/h
20 . 438 Capuder Miha Moški SLO LUKOVICA 00:32:26.7 6:29 min/km 9,25 km/h
21 . 242 Rajterič aljoša Moški SLO TRBOJE 00:32:54.1 6:35 min/km 9,12 km/h
22 . 261 Burkelca Darko Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:33:13.6 6:39 min/km 9,03 km/h
23 . 296 Petek Matic Moški SLO GODIČ 00:36:32.7 7:18 min/km 8,21 km/h
24 . 297 Jagrič Primož Moški SLO PGD LAVRICA 00:36:54.3 7:23 min/km 8,13 km/h
25 . 291 Oblak Matic Moški SLO TOPOLJE 00:37:35.3 7:31 min/km 7,98 km/h
26 . 462 ANDREJ Štrajnar Moški SLO 00:37:42.2 7:32 min/km 7,96 km/h
27 . 250 Klemenc Miro Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:39:37.3 7:55 min/km 7,57 km/h
28 . 382 Pirih Gregor Moški SLO ŠTAB PODLONK 00:39:53.4 7:59 min/km 7,52 km/h
29 . 383 Cvirn Lenart Moški SLO KAMNIK 00:40:38.2 8:08 min/km 7,38 km/h
DNF 381 Pirih Aleksander Pirih Moški SLO ŠTAB PODLONK --
DNF 167 Modrijan Ambrož Moški SLO MODRIJAN AM --
M6-M
1 . 360 Kališnik Tomaž Moški SLO / 00:22:30.1 4:30 min/km 13,33 km/h
2 . 426 Senica Vid Moški SLO GORA 00:23:05.6 4:37 min/km 13,00 km/h
3 . 230 Šenk Anže Moški SLO ZGORNJE JEZERSKO 00:24:01.1 4:48 min/km 12,49 km/h
4 . 224 Erjavšek Boštjan Moški SLO KGT PAPEŽ CALCIT BIKE TEAM 00:24:24.9 4:53 min/km 12,30 km/h
5 . 156 Koncilija Miha Moški SLO ŠD SUHADOLE 00:24:31.8 4:54 min/km 12,24 km/h
6 . 345 Banić Luka Moški SLO / 00:25:19.2 5:04 min/km 11,85 km/h
7 . 11 Osolnik Gregor Moški SLO KAMNIK 00:25:28.7 5:06 min/km 11,78 km/h
8 . 424 Lajevec Miha Moški SLO GORA PRI PEČAH 00:25:49.7 5:10 min/km 11,62 km/h
9 . 330 Hafner Boris Moški SLO HITRE ŽELVE KOMENDA 00:26:37.9 5:19 min/km 11,27 km/h
10 . 202 Sitar Denis Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:27:01.9 5:24 min/km 11,10 km/h
11 . 129 Jovičić Dejan Moški SLO KAMNIK 00:27:21.5 5:28 min/km 10,97 km/h
12 . 343 Bergant Niko Moški SLO MOTNIK 00:27:37.7 5:31 min/km 10,86 km/h
13 . 70 Čarman Matej Moški SLO ŠKOFJA LOKA 00:27:44.7 5:33 min/km 10,82 km/h
14 . 96 Pivk Miha Moški SLO ŠD UTRIP 00:27:44.7 5:33 min/km 10,82 km/h
15 . 344 Mehle Jure Moški SLO MENGEŠ 00:27:55.4 5:35 min/km 10,75 km/h
16 . 128 Juteršek Miha Moški SLO VRHPOLJE 00:27:57.2 5:35 min/km 10,73 km/h
17 . 386 Vodušek Denis Moški SLO LENART 00:27:59.7 5:36 min/km 10,72 km/h
18 . 425 Senica Rudi Moški SLO CELJE 00:28:16.7 5:39 min/km 10,61 km/h
19 . 32 Brankovič Matej Moški SLO CERKLJE 00:28:20.2 5:40 min/km 10,59 km/h
20 . 243 Kovač Matej Moški SLO PEČOVJE 00:29:04.4 5:49 min/km 10,32 km/h
21 . 418 Fuks Bostjan Moški SLO PORTOROZ 00:29:09.7 5:50 min/km 10,29 km/h
22 . 91 Pobežin Janez Moški SLO ŠD NAKLO 00:29:12.3 5:50 min/km 10,27 km/h
23 . 127 Mali Klemen Moški SLO BREZ KLUBA 00:29:15.4 5:51 min/km 10,26 km/h
24 . 88 Cevec Mirko Moški SLO BUČ 00:29:22.3 5:52 min/km 10,22 km/h
25 . 284 Mele Rok Moški SLO LJUBLJANA 00:29:25.4 5:53 min/km 10,20 km/h
26 . 90 Oman Tomaž Moški SLO SPODNJA LUŠA -- 6:00 min/km 10,00 km/h
27 . 196 Primožič Matjaž Moški SLO SKOFJA LOKA 00:30:03.7 6:01 min/km 9,98 km/h
28 . 189 Škrbinc Sašo Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:30:07.9 6:01 min/km 9,96 km/h
29 . 103 Potrebuješ Luka Moški SLO STARA VRHNIKA 00:30:26.6 6:05 min/km 9,86 km/h
30 . 415 Terbovšek Simon Moški SLO KAMNIK 00:30:49.2 6:10 min/km 9,73 km/h
31 . 13 Frlan Rok Moški SLO ŠD POLJANE 00:30:57.9 6:11 min/km 9,69 km/h
32 . 329 Zupančič Janez Moški SLO ŠKOFJA LOKA 00:31:26.4 6:17 min/km 9,54 km/h
33 . 157 MATEJ JANEZ Moški SLO ŠD GAMSI ŽAHENBERC 00:32:06.1 6:25 min/km 9,35 km/h
34 . 83 Svetic Franci Moški SLO VRHPOLJE -- 6:29 min/km 9,25 km/h
35 . 455 UROŠ Lozinšek Moški SLO Hitre želve Komenda 00:32:49.6 6:34 min/km 9,14 km/h
36 . 170 Galin Rok Moški SLO MODRIJAN AM 00:33:47.1 6:45 min/km 8,88 km/h
37 . 188 Podjed Samo Moški SLO KAMNIK 00:33:48.3 6:46 min/km 8,88 km/h
38 . 414 Varga Bojan Moški SLO KAMNIK 00:35:23.4 7:05 min/km 8,48 km/h
39 . 99 Klančnik Gregor Moški SLO SP. DUPLJE 00:35:26.6 7:05 min/km 8,47 km/h
40 . 228 Hajdinjak Blaž Moški SLO DMP PIVO&KOŠARKA 00:36:00.5 7:12 min/km 8,33 km/h
41 . 183 HRIBAR TOMAŽ Moški SLO PIRŠEVO 00:36:16.2 7:15 min/km 8,27 km/h
42 . 4 Jeseničnik Antonio Moški SLO KAMNIK 00:37:42.7 7:32 min/km 7,96 km/h
43 . 62 Dolinšek David Moški SLO KGT PAPEŽ 00:37:51.3 7:34 min/km 7,93 km/h
44 . 416 Matijevič Robert Moški SLO OLIVIA TRZIN 00:38:11.5 7:38 min/km 7,86 km/h
45 . 31 Rems Mitja Moški SLO ŠENČUR -- 7:41 min/km 7,80 km/h
46 . 359 sporn jakob Moški SLO GODIČ 00:38:35.7 7:43 min/km 7,78 km/h
47 . 48 Žnidar Sebastjan Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:39:17.9 7:51 min/km 7,64 km/h
48 . 316 Šuštar Robi Moški SLO BREZ KLUBA 00:39:38.3 7:56 min/km 7,57 km/h
49 . 274 Štribl Tomi Moški SLO VRHOLE 00:39:42.6 7:56 min/km 7,56 km/h
50 . 342 Erčulj Matjaž Moški SLO LJUBLJANA 00:40:17.6 8:03 min/km 7,45 km/h
51 . 1 Hribernik Matjaž Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:41:25.4 8:17 min/km 7,24 km/h
52 . 69 Vodlan Tomaž Moški SLO MENGEŠ 00:41:26.7 8:17 min/km 7,24 km/h
53 . 227 Jamnik Martin Moški SLO DMP PIVO&KOŠARKA 00:41:30.4 8:18 min/km 7,23 km/h
54 . 218 Udovič Klemen Moški SLO UNEC 00:44:56.5 8:59 min/km 6,68 km/h
55 . 226 Jeraj Jože Moški SLO DMP PIVO&KOŠARKA 00:45:15.9 9:03 min/km 6,63 km/h
DNF 30 Urh Marjan Moški SLO ZALOG PRI CERKLJAH --
DNF 169 Smrekar Gabrijel Moški SLO AVE IN ČUK --
DNF 122 Slatnar Andrej Moški SLO ŠKD MEKINJE --
DNF 209 Slapar Bojan Moški SLO ŠD ŠMARTNO --
DNF 301 Pintar Davor Moški SLO ŠD SORICA --
DNF 417 Kosmac Metod Moški SLO TRZIN --
DNF 12 Osolnik Boštjan Moški SLO POREBER --
DNF 97 Klemen Damjan Moški SLO ŠD ŠMARTNO --
DNF 113 Bajde Matej Moški SLO SENOŽETI --
M6-Ž
DNF 229 Bizjak Miha Ženski SLO DMP PIVO&KOŠARKA --
M7-M
1 . 121 Volkar Franci Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:24:41.2 4:56 min/km 12,15 km/h
2 . 115 Juvan Miha Moški SLO TOP ATLET 00:24:57.0 4:59 min/km 12,02 km/h
3 . 387 Trojer Andrej Moški SLO ŠD NANOS PODNANOS 00:24:57.7 4:59 min/km 12,02 km/h
4 . 27 Petek Tomo Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:25:22.4 5:04 min/km 11,83 km/h
5 . 123 Janjatovič Mirko Moški SLO RADOVLJICA 00:26:14.3 5:15 min/km 11,44 km/h
6 . 321 Osolnik Damjan Moški SLO KD LPP 00:26:16.7 5:15 min/km 11,42 km/h
7 . 165 Miklavžin Primož Moški SLO LJUBLJANA 00:26:35.7 5:19 min/km 11,29 km/h
8 . 367 Miklič Gregor Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:27:23.9 5:29 min/km 10,96 km/h
9 . 364 Jeretina Primož Moški SLO MENGEŠ 00:27:33.4 5:31 min/km 10,89 km/h
10 . 451 Kukovič Jure Moški SLO ZIPVIT 00:27:35.9 5:31 min/km 10,88 km/h
11 . 449 TOMAŽ PILIH Moški SLO Mi4 00:28:02.1 5:36 min/km 10,70 km/h
12 . 453 Spruk Marko Moški SLO KGT Papež 00:29:19.3 5:52 min/km 10,23 km/h
13 . 362 Pustovrh Niko Moški SLO KNAUFINSULATION 00:29:32.2 5:54 min/km 10,16 km/h
14 . 448 ROBERT AGNIČ Moški SLO Mi4 00:29:46.5 5:57 min/km 10,08 km/h
15 . 363 Gril Andrej Moški SLO KOMENDA 00:30:20.8 6:04 min/km 9,89 km/h
16 . 84 Oblak Janez Moški SLO VRHPOLJE -- 6:13 min/km 9,64 km/h
17 . 25 Grčar Jože Moški SLO ŠD ELEKTRO LJUBLJANA -- 6:15 min/km 9,59 km/h
18 . 160 Zupančič Luis Moški SLO PAKIRNICA TIMS TRZIC 00:31:20.6 6:16 min/km 9,57 km/h
19 . 197 Šuler Renato Moški SLO JESENICE 00:31:24.4 6:17 min/km 9,55 km/h
20 . 397 Skok Robert Moški SLO KD MENGEŠ 00:31:25.3 6:17 min/km 9,55 km/h
21 . 50 Sporiš Matjaž Moški SLO HOMEC 00:32:12.0 6:26 min/km 9,32 km/h
22 . 320 Zajc Marko Moški SLO CESTA NA GRMAČE 00:32:13.7 6:27 min/km 9,31 km/h
23 . 436 Capuder Bogdan Moški SLO LJUBKI VANDRAVČKI 00:32:15.3 6:27 min/km 9,30 km/h
24 . 78 Štiftar Jurij Moški SLO DOMŽALE 00:32:16.0 6:27 min/km 9,30 km/h
25 . 420 Kern Marko Moški SLO HITRE ŽELVE KOMENDA 00:32:31.6 6:30 min/km 9,23 km/h
26 . 71 Železnik Franci Moški SLO ČEŠNJICE 00:32:44.3 6:33 min/km 9,16 km/h
27 . 72 Stopar Janez Moški SLO KD MENGEŠ 00:33:07.2 6:37 min/km 9,06 km/h
28 . 190 Trpin Matej Moški SLO LJUBLJANA 00:33:16.5 6:39 min/km 9,02 km/h
29 . 211 Kajzer Janez Moški SLO LJUBLJANA 00:33:51.7 6:46 min/km 8,86 km/h
30 . 257 Šimenc Janko Moški SLO STEBLJEVEK 00:33:55.4 6:47 min/km 8,85 km/h
31 . 249 Volkar Zdravko Moški SLO SD SMARTNO 00:35:06.7 7:01 min/km 8,55 km/h
32 . 260 Hočevar Milan Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:35:17.6 7:03 min/km 8,50 km/h
33 . 40 Foder Dejan Moški SLO BREZ KLUBA 00:35:21.2 7:04 min/km 8,49 km/h
34 . 419 Tihelj Benjamin Moški SLO KRTINA 00:35:42.9 7:08 min/km 8,40 km/h
35 . 435 Mohoric Gregor Moški SLO BOBI 00:35:53.5 7:11 min/km 8,36 km/h
36 . 55 Drolec Ales Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:36:14.8 7:15 min/km 8,28 km/h
37 . 292 Mali Primož Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:36:34.8 7:19 min/km 8,20 km/h
38 . 347 Božičnik Matej Moški SLO ROŽIČNO 00:37:14.9 7:27 min/km 8,06 km/h
39 . 172 Jerič Janez Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:37:41.4 7:32 min/km 7,96 km/h
40 . 254 Petek Matjaž Moški SLO ŠD ŠMARTNO (TURBINJSKI) 00:38:41.8 7:44 min/km 7,76 km/h
41 . 277 Štalec Vladimir Moški SLO DOLENJA VAS 00:38:51.9 7:46 min/km 7,72 km/h
42 . 233 Pivec Anton Moški SLO SKOKE 00:39:03.9 7:49 min/km 7,68 km/h
43 . 252 Vrankar Robert Moški SLO GRADBENIŠTVO VGVRANKAR D.O.O 00:40:55.5 8:11 min/km 7,33 km/h
44 . 225 Paternoster Janez Moški SLO DMP PIVO&KOŠARKA 00:41:27.2 8:17 min/km 7,24 km/h
45 . 158 Kogoj Radich Leopold Moški SLO TRZIC 00:48:08.8 9:38 min/km 6,23 km/h
46 . 35 DUGON MARKO Moški SLO ŠENČUR 00:49:55.6 9:59 min/km 6,01 km/h
DNF 251 Vrankar Franc Moški SLO GRADBENIŠTVO VGVRANKAR D.O.O --
DNF 276 Vok Tomaž Moški SLO PETROVČE --
DNF 67 Šimenc Boštjan Moški SLO PLANJAVE --
DNF 388 Rauch Robert Moški SLO / --
DNF 34 Rifl Damijan Moški SLO SKD SELA --
DNF 54 Lavrič Branko Moški SLO MEKINJE --
DNF 179 Černe Andrej Moški SLO ŠRD OMEGA AIR --
M8-M
1 . 63 Teraž Franci Moški SLO MOJSTRANA 00:25:32.4 5:06 min/km 11,75 km/h
2 . 45 GALIN BOJAN Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:27:14.6 5:27 min/km 11,02 km/h
3 . 73 Jesenko Andrej Moški SLO STARA LOKA 00:27:47.5 5:33 min/km 10,80 km/h
4 . 43 Sporiš Miro Moški SLO ETIKETA 00:27:51.8 5:34 min/km 10,77 km/h
5 . 111 Hudmal Roman Moški SLO HITRE ŽELVE KOMENDA 00:27:59.7 5:36 min/km 10,72 km/h
6 . 203 Slatnar Vladislav Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:29:30.1 5:54 min/km 10,17 km/h
7 . 60 Berčič Zoran Moški SLO DORFARJE 00:29:34.2 5:55 min/km 10,15 km/h
8 . 2 Savić Miro Moški SLO ACRONI-TEAM 00:30:14.4 6:03 min/km 9,92 km/h
9 . 466 SIEGFRIED Opetnik Moški SLO HSV Klagenfurt 00:30:25.4 6:05 min/km 9,86 km/h
10 . 6 Bajec Herman Moški SLO ŠKD MEKINJE 00:30:32.5 6:06 min/km 9,83 km/h
11 . 191 Škrbinc Miran Moški SLO ŠD ŠMARTNO 00:31:08.9 6:14 min/km 9,64 km/h
12 . 7 Sršen Rajko Moški SLO KOMENDA-MOSTA 00:31:33.8 6:19 min/km 9,51 km/h
13 . 421 Štirn Igor Moški SLO LJUBLJANA 00:32:34.4 6:31 min/km 9,21 km/h
14 . 322 Sikošek Edo Moški SLO KAMNIK 00:33:01.7 6:36 min/km 9,09 km/h
15 . 89 Bregar Drago Moški SLO LEO COIN 00:33:16.8 6:39 min/km 9,02 km/h
16 . 210 vodnik franci Moški SLO TURBO M LJUBLJANA -- 6:50 min/km 8,78 km/h
17 . 247 SUHADOLC Miro Moški SLO KAMNIK 00:34:48.5 6:58 min/km 8,62 km/h
18 . 118 Nagode Mitja Moški SLO KAMNIK 00:35:09.0 7:02 min/km 8,53 km/h
19 . 304 Zore Tomaz Moški SLO LOKE 00:35:12.3 7:02 min/km 8,52 km/h
20 . 279 Hren Tibor Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 00:35:24.9 7:05 min/km 8,47 km/h
21 . 59 Vrankar Lojze Moški SLO KAMNIK 00:35:32.4 7:06 min/km 8,44 km/h
22 . 20 Hribar Andrej Moški SLO URBANI TEKAČI DOL PRI LJUBLJANI 00:35:37.8 7:07 min/km 8,42 km/h
23 . 299 CEVC Luka Moški SLO MEDNO 00:35:57.4 7:11 min/km 8,34 km/h
24 . 392 CEHUN SRECKO Moški SLO ŠD SUHADOLE 00:36:06.2 7:13 min/km 8,31 km/h
25 . 280 Rožman Franc Moški SLO RADENCI 00:36:22.4 7:16 min/km 8,25 km/h
26 . 14 Pirc Franci Moški SLO TEKAŠKI FORUM 00:37:11.2 7:26 min/km 8,07 km/h
27 . 253 Pančur Franc Moški SLO POTOK 00:37:52.2 7:34 min/km 7,92 km/h
28 . 391 Kepic Rajko Moški SLO HITRE ŽELVE KOMENDA 00:38:07.5 7:37 min/km 7,87 km/h
29 . 51 Kušar Vinko Moški SLO NE MOREM VEČ 00:38:39.4 7:44 min/km 7,76 km/h
30 . 234 PLANKL JOŽE Moški SLO JPS TEAM 00:38:58.5 7:48 min/km 7,70 km/h
31 . 5 Stele Vladimir Moški SLO KOŠIŠE 00:39:07.9 7:49 min/km 7,67 km/h
32 . 393 Pajk Milan Moški SLO ŠKD ENERGETIKA TE-TOL 00:39:32.8 7:54 min/km 7,59 km/h
33 . 93 Kreft Zdravko Moški SLO VRH NAD KRAŠNJO 00:39:46.1 7:57 min/km 7,54 km/h
34 . 288 Oitzl Niko Moški SLO RATEČE 00:40:57.7 8:11 min/km 7,33 km/h
35 . 132 Hribar Rajko Moški SLO ŠD ELEKTRO LJUBLJANA 00:40:59.4 8:12 min/km 7,32 km/h
36 . 18 Krašovec Lado Moški SLO TRZIN 00:47:28.2 9:30 min/km 6,32 km/h
37 . 395 Pančur Marija Moški SLO POTOK 00:47:44.4 9:33 min/km 6,28 km/h
DNF 173 Modrijan Branko Moški SLO MODRIJAN AM --
DNF 394 Matoša Darko Moški SLO ŠKD ENERGETIKA TE-TOL --
DNF 23 Breznik Andrej Moški SLO DOB --
M9-M
1 . 238 Šenk Milan Moški SLO ZGORNJE JEZERSKO 00:28:55.6 5:47 min/km 10,37 km/h
2 . 124 Košnjek Tone Moški SLO ŠD DIVJI ZAJCI 00:30:26.7 6:05 min/km 9,86 km/h
3 . 162 Klemenc Tone Moški SLO KGT PAPEŽ 00:30:37.5 6:07 min/km 9,80 km/h
4 . 193 Lešnik Štefan Moški SLO LJUBLJANA 00:30:43.3 6:09 min/km 9,77 km/h
5 . 246 RIHTARIČ MARJAN Moški SLO ŠD RIKITEAM-MARIBOR 00:30:53.5 6:11 min/km 9,71 km/h
6 . 101 Ručigaj Zdravc Moški SLO AK DOMŽALE 00:32:14.3 6:27 min/km 9,31 km/h
7 . 95 Kotar Bojan Moški SLO TRBOVLJE 00:33:00.5 6:36 min/km 9,09 km/h
8 . 21 Rus Matjaž Moški SLO LJUBLJANA 00:33:23.8 6:41 min/km 8,99 km/h
9 . 119 Lipovšek Branko Moški SLO KAMNIK -- 6:49 min/km 8,80 km/h
10 . 161 Petek Tone Moški SLO ŠKD MEKINJE -- 7:00 min/km 8,58 km/h
11 . 75 Knavs Anton Moški SLO KLJUKA 00:35:24.7 7:05 min/km 8,47 km/h
12 . 198 Jelenc Vid Moški SLO KD MENGEŠ 00:35:50.6 7:10 min/km 8,37 km/h
13 . 305 Mali Karol Moški SLO GODIČ 00:36:15.9 7:15 min/km 8,28 km/h
14 . 220 Povše Brane Moški SLO UPOKOJENCI KAMNIK 00:37:30.2 7:30 min/km 8,00 km/h
15 . 444 Vrhunc Jože Moški SLO PGT 00:37:58.3 7:36 min/km 7,90 km/h
16 . 214 Vizjak Miljko Moški SLO ZALI LOG 00:38:12.1 7:38 min/km 7,85 km/h
17 . 287 Gajić Mićo Moški SLO FRANKOVO NASELJE 00:38:21.4 7:40 min/km 7,82 km/h
18 . 332 Dedić Ismet Moški SLO JESENICE 00:38:50.4 7:46 min/km 7,73 km/h
19 . 80 IVANČIČ FRANC Moški SLO ŠD NANOS PODNANOS 00:39:14.3 7:51 min/km 7,65 km/h
20 . 77 Horvat Miha Moški SLO SULCI KAMNIK 00:42:08.4 8:26 min/km 7,12 km/h
21 . 396 Mišov Dragan Moški SLO ŠKOFJA LOKA 00:43:25.7 8:41 min/km 6,91 km/h
22 . 138 Prešeren Tone Moški SLO TELOVADNICA JANJA 00:43:32.6 8:42 min/km 6,89 km/h
23 . 331 Hribernik Miro Moški SLO HITRI DEPUC 00:46:03.0 9:13 min/km 6,51 km/h
24 . 237 mali anton Moški SLO POLZELA 00:50:25.8 10:05 min/km 5,95 km/h
DNF 199 URH IVAN Moški SLO KGT PAPEŽ --
DNF 22 Hribovšek Vladimir Moški SLO TEK.SI --

Komentarji