Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 11. KROMPIRJEV POKAL BAM.BI

Cestno kolesarstvo Tekma:11. KROMPIRJEV POKAL BAM.BI Datum:24.04.2016
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca u010cas u0160t. krogov Zaostanek Najbolju0161i krog
ŽENSKE A-Ž
1 . 3 Selan Dunja Ženski SLO ŠD BAM.BI SLO19850203 0:58:54 7 0:00:00 0:07:46
2 . 2 Zajec Maja Ženski SLO ŠD BAM.BI SLO19900212 0:57:23 6 -- 0:09:00
3 . 1 Leskovar Andreja Ženski SLO BikeRepublic SLO19880623 0:57:25 6 -- 0:09:01
ŽENSKE B-Ž
1 . 4 Brelih Tina Ženski SLO KD ALPE SiS SLO19790414 0:58:54 7 0:00:00 0:07:47
ŽENSKE C-Ž
1 . 9 Rakoš Ivica Ženski SLO ŠD TURBO M SLO19600514 0:57:25 6 0:00:00 0:09:02
2 . 6 Ceglar Vida Ženski SLO BICIKEL.COM SLO19640328 0:57:26 6 0:00:01 0:09:01
3 . 8 Rakuš Jelka Ženski SLO ŠD BAM.BI SLO19640304 0:54:14 5 -- 0:09:39
4 . 7 Veršnik Zdenka Ženski SLO KD PAPEŽ PODGORJE SLO19581026 0:56:46 4 -- 0:13:36
AMATERJI -M
1 . 18 Mesarič Mitja Moški SLO KK TBP LENART SLO19890927 1:47:46 14 0:00:00 0:07:14
2 . 23 Pajek Rok Moški SLO JB TEAM SLO19941227 1:47:46 14 0:00:00 0:07:14
3 . 109 Brinc Uroš Moški SLO KK Metliška črnina SLO19881016 1:47:47 14 0:00:01 0:07:16
4 . 20 Brulc Srečko Moški SLO KK MASTER TEAM SLO19870524 1:47:47 14 0:00:01 0:07:16
5 . 15 Porenta Primož Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19880430 1:47:48 14 0:00:02 0:07:17
6 . 14 Kočnik Simon Moški SLO BikeRepublic SLO19880101 1:47:48 14 0:00:02 0:07:16
7 . 22 Sitar Mitja Moški SLO JB TEAM SLO19871015 1:47:56 14 0:00:10 0:07:20
8 . 25 Koželj Martin Moški SLO JB TEAM SLO19890712 1:47:57 14 0:00:11 0:07:16
9 . 10 Štucin Alen Moški SLO MBK sportR.si SLO19880725 1:48:10 14 0:00:24 0:07:21
10 . 17 Zajc Matic Moški SLO KK Metliška črnina SLO19950714 1:50:55 14 0:03:09 0:07:22
11 . 19 Polajnar Klemen Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI SLO19950920 1:50:55 14 0:03:09 0:07:21
12 . 110 GOLOB Marko Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19881017 1:06:22 7 -- 0:08:26
DNF 24 Lah Gregor Moški SLO JB TEAM SLO19900718 0:34:49 2 -- 0:07:21
DNF 11 Kravos Matej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. SLO19880813 0:18:12 2 -- 0:07:20
DNF 12 Grbec Gašper Moški SLO KK Postojna SLO19931010 0:50:30 5 -- 0:08:23
MASTER A-M
1 . 26 Lovše Matej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. SLO19831114 1:43:13 14 0:00:00 0:07:13
2 . 30 Vene Uroš Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE SLO19820129 1:47:46 14 0:04:33 0:07:15
3 . 29 Bošnjak Miha Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19841214 1:47:46 14 0:04:33 0:07:15
4 . 108 Sajko Mario Moški SLO KK Metliška črnina SLO19850508 1:47:47 14 0:04:34 0:07:16
5 . 34 Kramar Miha Moški SLO KD ALPE SiS SLO19850615 1:47:47 14 0:04:34 0:07:15
6 . 39 Sikošek Gregor Moški SLO JB TEAM SLO19841117 1:47:47 14 0:04:34 0:07:16
7 . 27 Maček Marjan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19820609 1:47:48 14 0:04:35 0:07:16
8 . 28 Holc Andrej Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19830318 1:47:48 14 0:04:35 0:07:16
9 . 37 Kimovec Matej Moški SLO KLUB VAŠKA RUNDA SLO19840823 1:47:54 14 0:04:41 0:07:24
10 . 38 Šinkovec Andrej Moški SLO JB TEAM SLO19820218 1:50:55 13 -- 0:07:22
DNF 32 Hrkalovič Miroslav Moški SLO ŠD BAM.BI A2U TEAM SLO19820824 0:46:24 4 -- 0:07:21
MASTER B-M
1 . 51 Sever Igor Moški SLO KAMPLC RACING TEAM SLO19790824 1:47:47 14 0:00:00 0:07:15
2 . 46 Smolej Uroš Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19770208 1:47:47 14 0:00:00 0:07:16
3 . 42 Kovačec Iztok Moški SLO TUŠ T.E.A.M. SLO19800608 1:47:47 14 0:00:00 0:07:15
4 . 41 Verdel Rok Moški SLO KD HRASTNIK SLO19801005 1:47:48 14 0:00:01 0:07:16
5 . 40 Bratuš Dean Moški SLO MBK sportR.si SLO19780923 1:47:48 14 0:00:01 0:07:17
6 . 52 Golob Rok Moški SLO JB TEAM SLO19810427 1:47:50 14 0:00:03 0:07:17
7 . 49 Žgavc Boštjan Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19781211 1:47:51 14 0:00:04 0:07:19
8 . 48 Juvančič Gregor Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19790907 1:50:59 14 0:03:12 0:07:21
9 . 43 Krumpestar Matej Moški SLO KD ALPE SiS SLO19771223 1:43:05 12 -- 0:07:49
DNF 45 Vrankar Gregor Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19771003 0:31:28 4 -- 0:07:22
DNF 47 Moretti Andrej Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19800313 0:46:33 5 -- 0:07:22
DNF 106 Pogačar Bogdan Moški SLO brez kluba 0:45:48 5 -- 0:07:53
MASTER C-M
1 . 56 Prešeren Jani Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19760802 1:47:46 14 0:00:00 0:07:15
2 . 55 Oter Mitja Moški SLO KK Postojna SLO19750501 1:47:47 14 0:00:01 0:07:16
3 . 58 Filipič Grega Moški SLO KD ALPE SiS SLO19761119 1:47:49 14 0:00:03 0:07:18
4 . 59 Verčič Uroš Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19750517 1:47:51 14 0:00:05 0:07:19
DNF 63 Švalj Ivan Moški SLO JB TEAM SLO19751227 0:34:52 2 -- 0:07:22
DNF 57 Vesel Jože Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE SLO19751204 0:32:49 2 -- 0:07:20
MASTER D-M
1 . 72 Poglavc Alojz Moški SLO JB TEAM SLO19710915 1:45:08 14 0:00:00 0:07:12
2 . 111 Grm Tomaž Moški SLO RADENSKA AS SLO19680612 1:47:47 14 0:02:39 0:07:16
3 . 71 Dimec Mišo Moški SLO KLUB VAŠKA RUNDA SLO19700622 1:47:48 14 0:02:40 0:07:16
4 . 66 Cesar Igor Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE SLO19700127 1:47:49 14 0:02:41 0:07:17
5 . 68 Vodopivec Borut Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19690414 1:48:25 14 0:03:17 0:07:21
MASTER E-M
1 . 75 Melanšek Iztok Moški SLO TUŠ T.E.A.M. SLO19660228 0:53:06 7 0:00:00 0:07:24
2 . 112 Murgelj Matjaž Moški SLO BikeRepublic SLO19640117 0:54:51 7 0:01:45 0:07:24
3 . 81 Petrič Slavko Moški SLO KK MASTER TEAM SLO19620702 0:58:51 7 0:05:45 0:07:47
4 . 77 Žakelj Vladimir Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19650130 0:58:51 7 0:05:45 0:07:46
5 . 74 Prpar Vlado Moški SLO TUŠ T.E.A.M. SLO19650430 0:58:52 7 0:05:46 0:07:46
6 . 73 Černigoj Milan Moški SLO KD LPP SLO19640320 0:58:52 7 0:05:46 0:07:45
7 . 78 Novak Branko Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19620213 0:58:52 7 0:05:46 0:07:47
8 . 79 Danevčič Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19660606 0:58:52 7 0:05:46 0:07:47
9 . 76 Bajec Franc Moški SLO KK Postojna SLO19660530 0:58:53 7 0:05:47 0:07:46
10 . 114 Kutnar Frančišek Brane Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19621118 0:58:53 7 0:05:47 0:08:10
MASTER F-M
1 . 113 Žavbi Andrej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. SLO19601125 0:54:50 7 0:00:00 0:07:24
2 . 83 Reven Dare Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19570402 0:58:51 7 0:04:01 0:07:46
3 . 86 Fabjan Boris Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19571120 0:58:52 7 0:04:02 0:07:46
4 . 87 Skubic Borislav Moški SLO ŠD TURBO M SLO19581024 0:58:52 7 0:04:02 0:07:43
5 . 84 Čuk Tomislav Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19601109 0:58:52 7 0:04:02 0:08:10
6 . 85 Bratina Marjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19590313 0:58:53 7 0:04:03 0:07:47
MASTER G-M
1 . 94 Brancelj Franci Moški SLO ŠD TURBO M SLO19550113 0:58:51 7 0:00:00 0:07:46
2 . 88 Popovič Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19540626 0:58:54 7 0:00:03 0:08:10
3 . 91 Blažič Jožef Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19540714 0:57:23 6 -- 0:09:02
4 . 92 Rakoš Dragan Moški SLO ŠD TURBO M SLO19560417 0:57:23 6 -- 0:09:00
5 . 89 Vehar Danijel Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19530804 0:57:23 6 -- 0:09:02
6 . 90 Kirič Avgust Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19561215 0:57:24 6 -- 0:09:01
MASTER H-M
1 . 97 Kastelic Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19510520 0:58:51 7 0:00:00 0:07:46
2 . 102 Lampe Bojan Moški SLO ŠD TURBO M SLO19470823 0:58:52 7 0:00:01 0:08:09
3 . 100 Cigoj Zorko Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19481206 0:58:52 7 0:00:01 0:07:47
4 . 101 Mihovilović Ivan Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19490131 0:59:01 7 0:00:10 0:08:12
5 . 96 Prešeren Janez Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19501109 0:57:23 6 -- 0:09:01
6 . 98 Stojanović Mile Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE SLO19500306 0:57:23 6 -- 0:09:00
7 . 99 Saksida Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19471107 0:59:02 6 -- 0:08:49
MASTER I-M
1 . 105 Kotnik Herbert Moški SLO ŠD TURBO M SLO19430309 0:58:54 7 0:00:00 0:08:11
2 . 104 Mikuž Franc Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19430801 0:59:00 7 0:00:06 0:08:12
3 . 115 Učanjšek Edvard Moški SLO KD HRASTNIK SLO19340512 0:57:39 5 -- 0:11:10

Komentarji