Rezultati za: 3. KOLESARSKA DIRKA SLAP - LOŽE 2016

Cestno kolesarstvo Tekma:3. KOLESARSKA DIRKA SLAP - LOŽE 2016 Datum:05.06.2016
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca u010cas vou017enje u0160t. Krogov Zaostanek Najbolju0161i krog
ŽENSKE B-Ž
1 . 92 Opeka Ajda Ženski SLO KD BRANIK MARIBOR SLO19791031 01:10:32 10 -- 00:05:14
2 . 1 Brelih Tina Ženski SLO KD ALPE SiS SLO19790414 01:10:34 10 00:00:02 00:05:14
3 . 3 Dolinar Nina Ženski SLO BAM.BI SLO19790520 01:07:02 9 -1 00:05:20
ŽENSKE C-Ž
1 . 4 Ceglar Vida Ženski SLO BICIKEL.COM SLO19640328 01:05:49 8 -- 00:06:13
2 . 5 Veršnik Zdenka Ženski SLO KD PAPEŽ PODGORJE SLO19581026 01:09:30 6 -2 00:08:53
AMATERJI -M
1 . 9 Porenta Primož Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19880430 01:33:53 15 -- 00:04:54
2 . 8 Kravos Matej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. SLO19880813 01:33:57 15 00:00:04 00:04:55
3 . 17 Brulc Srečko Moški SLO KK MASTER TEAM SLO19870524 01:34:56 15 00:01:03 00:04:57
4 . 15 Polajnar Klemen Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI SLO19950920 01:36:29 15 00:02:36 00:04:58
5 . 19 Sitar Mitja Moški SLO JB TEAM SLO19871015 01:35:51 14 -1 00:05:05
6 . 12 Osvald Florjan Moški SLO ŠD TURBO M SLO19980702 01:34:25 13 -2 00:05:04
DNF 18 Bevc Gašper Moški SLO KK MASTER TEAM SLO19900605 00:20:30 2 -13 00:05:00
DNF 22 Koželj Martin Moški SLO JB TEAM SLO19890712 00:33:12 5 -10 00:04:58
MASTER A-M
1 . 95 Sajko Mario Moški SLO KK Metliška črnina SLO19850508 01:33:51 15 -- 00:04:56
2 . 30 Sikošek Gregor Moški SLO JB TEAM SLO19841117 01:33:54 15 00:00:03 00:04:57
3 . 27 Bošnjak Miha Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19841214 01:36:22 15 00:02:31 00:05:01
4 . 96 GULJA Simon Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19820214 01:36:42 15 00:02:51 00:04:58
5 . 29 Šinkovec Andrej Moški SLO JB TEAM SLO19820218 01:40:37 13 -2 00:05:02
6 . 24 Modic Aleš Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19851006 01:34:24 6 -9 00:04:58
MASTER B-M
1 . 97 IGOR ZERIUL Moški ITA RUNNING WORLD TS 01:40:24 15 -- 00:05:02
2 . 93 Žgavc Boštjan Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19781211 01:40:39 15 00:00:15 00:05:00
3 . 33 Verdel Rok Moški SLO KD HRASTNIK SLO19801005 01:34:00 14 -1 00:05:00
4 . 31 Mikuš Tomaž Moški SLO KK DJAK SLO19810214 01:34:25 13 -2 00:05:04
DNF 90 DIEGO PALAMIN Moški ITA DREAM TEAM STARANZANO 00:17:42 3 -12 00:04:56
MASTER C-M
1 . 37 Jelič Borja Moški SLO TUŠ T.E.A.M. SLO19741205 01:33:57 15 -- 00:04:59
2 . 38 Prešeren Jani Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19760802 01:36:17 15 00:02:20 00:04:55
3 . 39 Filipič Grega Moški SLO KD ALPE SiS SLO19761119 01:36:21 15 00:02:24 00:05:00
4 . 91 TOFFUL MARINI Alessio Moški ITA A.S.D. FEDERCLUB TRST 01:34:00 14 -1 00:04:59
5 . 42 Omahen Blaž Moški SLO ŠD TURBO M SLO19750812 01:34:01 14 -1 00:05:00
6 . 98 Kovač Matjaž Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO 01:35:42 14 -1 00:05:03
DNF 36 Felc Bostjan Moški SLO PEDAL PU 00:26:17 4 -11 00:04:57
MASTER D-M
1 . 51 Poglavc Alojz Moški SLO JB TEAM SLO19710915 01:34:42 15 -- 00:04:56
2 . 47 Likar Robert Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19690616 01:36:17 15 00:01:35 00:04:59
3 . 46 Iskra Tomi Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19690511 01:40:18 15 00:05:36 00:05:01
4 . 44 Cesar Igor Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE SLO19700127 01:40:19 15 00:05:37 00:04:59
5 . 45 Vodopivec Borut Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19690414 01:35:32 14 -1 00:04:59
6 . 50 Dimec Mišo Moški SLO KLUB VAŠKA RUNDA SLO19700622 01:35:32 14 -1 00:05:01
MASTER E-M
1 . 54 Melanšek Iztok Moški SLO TUŠ T.E.A.M. SLO19660228 01:04:46 10 -- 00:05:13
2 . 60 Premrn Lucjan Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19660129 01:06:09 10 00:01:23 00:05:13
3 . 61 Čibej Bruno Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19650712 01:07:45 10 00:02:59 00:05:13
4 . 53 Prpar Vlado Moški SLO TUŠ T.E.A.M. SLO19650430 01:10:31 10 00:05:45 00:05:13
5 . 57 Novak Branko Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19620213 01:05:13 9 -1 00:05:19
MASTER F-M
1 . 63 Žavbi Andrej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. SLO19601125 01:07:41 10 -- 00:05:13
2 . 64 Čuden Marjan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19570501 01:10:03 10 00:02:22 00:05:14
3 . 65 Čuk Tomislav Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19601109 01:10:37 10 00:02:56 00:05:15
4 . 66 Bratina Marjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19590313 01:10:38 10 00:02:57 00:05:14
5 . 89 Brecelj Miloš Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19590302 01:08:14 9 -1 00:05:30
MASTER G-M
1 . 71 Popovič Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19540626 01:10:47 10 -- 00:05:18
2 . 73 Vehar Danijel Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19530804 01:09:25 9 -1 00:05:35
3 . 74 Kirič Avgust Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19561215 01:09:31 9 -1 00:05:42
4 . 75 Blažič Jožef Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19540714 01:13:03 9 -1 00:05:49
MASTER H-M
1 . 82 Cigoj Zorko Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19481206 01:11:02 10 -- 00:05:14
2 . 79 Kastelic Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19510520 01:04:52 9 -1 00:05:20
3 . 83 Mihovilović Ivan Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19490131 01:07:00 9 -1 00:05:19
4 . 87 Štrancar Jožef Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19470629 01:08:20 9 -1 00:05:41
5 . 78 Otoničar Janez Moški SLO KK Postojna SLO19480309 01:09:33 9 -1 00:05:42
6 . 80 Saksida Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19471107 01:13:06 9 -1 00:06:01
MASTER I-M
1 . 86 Mikuž Franc Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19430801 01:09:34 9 -- 00:05:41
2 . 88 Učanjšek Edvard Moški SLO KD HRASTNIK SLO19340512 01:05:39 7 -2 00:07:27

Komentarji