Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 2. DIRKA AMATERJEV ZA POKAL OBČINE PESNICA 2016

Cestno kolesarstvo Tekma:2. DIRKA AMATERJEV ZA POKAL OBČINE PESNICA 2016 Datum:22.05.2016
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca u010cas vou017enje u0160t. krogov Zaostanek
ŽENSKE A-Ž
1 . 1 Leskovar Andreja Ženski SLO BikeRepublic SLO19880623 1:42:13 3 0:00:00
2 . 2 Petovar Barbara Ženski SLO TEAM TURBO TROPOVCI SLO19910728 1:23:38 2 --
ŽENSKE B-Ž
1 . 4 Opeka Ajda Ženski SLO KD BRANIK MARIBOR SLO19791031 1:31:05 3 0:00:00
2 . 3 Brelih Tina Ženski SLO KD ALPE SiS SLO19790414 1:31:05 3 0:00:00
3 . 6 Dolinar Nina Ženski SLO ŠD BAM.BI SLO19790520 1:36:55 3 0:05:50
4 . 5 Patajac Kosmac Julija Ženski SLO IZVIR VIPAVA SLO19721008 1:46:51 3 0:15:46
ŽENSKE C-Ž
1 . 10 Škerlj Ivanka Ženski SLO KD BRDA DOBROVO SLO19630428 1:03:02 2 0:00:00
2 . 11 Rakoš Ivica Ženski SLO ŠD TURBO M SLO19600514 1:08:56 2 0:05:54
3 . 9 Rakuš Jelka Ženski SLO ŠD BAM.BI SLO19640304 1:10:01 2 0:06:59
4 . 7 Ceglar Vida Ženski SLO BICIKEL.COM SLO19640328 1:17:26 2 0:14:24
5 . 8 Veršnik Zdenka Ženski SLO KD PAPEŽ PODGORJE SLO19581026 1:56:35 2 0:53:33
AMATERJI -M
1 . 19 Porenta Primož Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19880430 2:10:58 5 0:00:00
2 . 25 Lah Gregor Moški SLO JB TEAM SLO19900718 2:12:33 5 0:01:35
3 . 20 Mesarič Mitja Moški SLO KK TBP LENART SLO19890927 2:13:15 5 0:02:17
4 . 26 Koželj Martin Moški SLO JB TEAM SLO19890712 2:13:15 5 0:02:17
5 . 23 Bevc Gašper Moški SLO KK MASTER TEAM SLO19900605 2:13:16 5 0:02:18
6 . 22 Brulc Srečko Moški SLO KK MASTER TEAM SLO19870524 2:13:16 5 0:02:18
7 . 14 Plevel Robert Moški SLO KD ALPE SiS SLO19881214 2:13:16 5 0:02:18
8 . 13 Kravos Matej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. SLO19880813 2:13:18 5 0:02:20
9 . 21 Polajnar Klemen Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI SLO19950920 2:17:15 5 0:06:17
10 . 16 Robič Matic Moški SLO KD BIKE EK HALOZE 2002 SLO19870806 2:17:16 5 0:06:18
11 . 12 Štucin Alen Moški SLO MBK sportR.si SLO19880725 2:20:59 5 0:10:01
12 . 17 Kočnik Simon Moški SLO BikeRepublic SLO19880101 2:21:10 5 0:10:12
13 . 24 Pajek Rok Moški SLO JB TEAM SLO19941227 2:22:53 5 0:11:55
14 . 18 Galun Dejan Moški SLO BikeRepublic SLO19941223 2:22:54 5 0:11:56
15 . 15 Strmšek Simon Moški SLO KD BIKE EK HALOZE 2002 SLO19880519 2:22:57 5 0:11:59
MASTER A-M
1 . 45 Sikošek Gregor Moški SLO JB TEAM SLO19841117 2:11:23 5 0:00:00
2 . 30 Lovše Matej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. SLO19831114 2:11:35 5 0:00:12
3 . 35 Vene Uroš Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE SLO19820129 2:13:16 5 0:01:53
4 . 27 Modic Aleš Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19851006 2:13:16 5 0:01:53
5 . 42 Kimovec Matej Moški SLO KLUB VAŠKA RUNDA SLO19840823 2:15:07 5 0:03:44
6 . 34 Bošnjak Miha Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19841214 2:17:14 5 0:05:51
7 . 31 Maček Marjan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19820609 2:17:18 5 0:05:55
8 . 32 Kregar Matjaž Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19850305 2:21:09 5 0:09:46
9 . 39 Kramar Miha Moški SLO KD ALPE SiS SLO19850615 2:21:30 5 0:10:07
10 . 28 Poljanec Dejan Moški SLO MBK sportR.si SLO19830223 2:21:30 5 0:10:07
11 . 33 Holc Andrej Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19830318 2:23:01 5 0:11:38
12 . 40 Petovar Jernej Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 SLO19850508 2:23:06 5 0:11:43
13 . 38 Marič Robi Moški SLO KD ALPE SiS SLO19860218 2:27:11 5 0:15:48
14 . 36 Tajčman Simon Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE SLO19840106 2:34:17 5 0:22:54
15 . 41 Kramberger Miha Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 SLO19831203 2:15:00 4 --
DNF 43 Bogša Uroš Moški SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19841112 0:53:50 2 --
DNF 37 Obid Andraž Moški SLO KD ALPE SiS SLO19831129 1:51:26 4 --
MASTER B-M
1 . 55 Velički Trajče Moški SLO KD BRANIK MARIBOR SLO19800304 2:13:15 5 0:00:00
2 . 54 Kitek Sašo Moški SLO BikeRepublic SLO19790220 2:13:15 5 0:00:00
3 . 48 Bratuš Dean Moški SLO MBK sportR.si SLO19780923 2:13:17 5 0:00:02
4 . 53 Ribič Zoran Moški SLO KD BIKE EK HALOZE 2002 SLO19800127 2:17:20 5 0:04:05
5 . 51 Kovačec Iztok Moški SLO TUŠ T.E.A.M. SLO19800608 2:31:31 5 0:18:16
6 . 58 Golob Rok Moški SLO JB TEAM SLO19810427 2:34:09 5 0:20:54
7 . 56 Golob Joze Moški SLO KD BRANIK MARIBOR SLO19800303 2:38:41 5 0:25:26
DNF 49 Verdel Rok Moški SLO KD HRASTNIK SLO19801005 1:04:12 2 --
DNF 52 Todorovič Darko Moški SLO KD ALPE SiS SLO19780420 0:57:52 2 --
DNF 50 Vantur Mihael Moški SLO TUŠ T.E.A.M. SLO19790718 0:53:50 2 --
DNF 57 Kogler Andrej Moški SLO KK TBP LENART SLO19790928 0:42:56 2 --
MASTER C-M
1 . 59 Kopše Igor Moški SLO TUŠ T.E.A.M. SLO19740813 2:10:57 5 0:00:00
2 . 69 Hajdinjak Dušan Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI SLO19730206 2:12:15 5 0:01:18
3 . 60 Jelič Borja Moški SLO TUŠ T.E.A.M. SLO19741205 2:12:20 5 0:01:23
4 . 67 Hren Aleš Moški SLO ŠD POLJANE SLO19720716 2:12:58 5 0:02:01
5 . 66 Zupanič Janez Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19761025 2:13:15 5 0:02:18
6 . 62 Prešeren Jani Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19760802 2:13:15 5 0:02:18
7 . 61 Oter Mitja Moški SLO KK Postojna SLO19750501 2:13:17 5 0:02:20
8 . 64 Filipič Grega Moški SLO KD ALPE SiS SLO19761119 2:13:17 5 0:02:20
9 . 65 Verčič Uroš Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19750517 2:21:09 5 0:10:12
10 . 68 Omahen Blaž Moški SLO ŠD TURBO M SLO19750812 2:34:20 5 0:23:23
11 . 63 Vesel Jože Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE SLO19751204 2:29:02 4 --
MASTER D-M
1 . 72 Grilj Jernej Moški SLO BK Opatija-2010 SLO19700815 2:13:18 5 0:00:00
2 . 82 Poglavc Alojz Moški SLO JB TEAM SLO19710915 2:15:07 5 0:01:49
3 . 79 Likar Robert Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19690616 2:15:07 5 0:01:49
4 . 78 Iskra Tomi Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19690511 2:17:27 5 0:04:09
5 . 74 Cesar Igor Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE SLO19700127 2:20:46 5 0:07:28
6 . 75 Kuret Iztok Moški SLO KD ALPE SiS SLO19670428 2:20:53 5 0:07:35
7 . 73 Golob Grega Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19690303 2:22:54 5 0:09:36
8 . 126 Hernaus Mitja Moški SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19680711 2:31:31 5 0:18:13
9 . 77 Vodopivec Borut Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19690414 2:31:34 5 0:18:16
10 . 76 Kogler Saša Moški SLO KD BRANIK MARIBOR SLO19691128 2:38:40 5 0:25:22
11 . 80 Rac Radovan Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI SLO19710419 2:44:26 5 0:31:08
MASTER E-M
1 . 84 Melanšek Iztok Moški SLO TUŠ T.E.A.M. SLO19660228 1:20:58 3 0:00:00
2 . 90 Premrn Lucjan Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19660129 1:23:07 3 0:02:09
3 . 125 Murgelj Matjaž Moški SLO BikeRepublic SLO19640117 1:25:27 3 0:04:29
4 . 83 Prpar Vlado Moški SLO TUŠ T.E.A.M. SLO19650430 1:25:27 3 0:04:29
5 . 91 Čibej Bruno Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19650712 1:25:30 3 0:04:32
6 . 89 Danevčič Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19660606 1:25:43 3 0:04:45
7 . 85 Bajec Franc Moški SLO KK Postojna SLO19660530 1:33:01 3 0:12:03
8 . 87 Novak Branko Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19620213 1:33:02 3 0:12:04
9 . 92 Bogataj Igor Moški SLO RADENSKA AS SLO19630905 1:36:36 3 0:15:38
10 . 93 Mesojedec Matjaž Moški SLO ŠD TURBO M SLO19640925 1:37:19 3 0:16:21
MASTER F-M
1 . 94 Žavbi Andrej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. SLO19601125 1:25:26 3 0:00:00
2 . 100 Skubic Borislav Moški SLO ŠD TURBO M SLO19581024 1:25:37 3 0:00:11
3 . 95 Čuden Marjan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19570501 1:30:33 3 0:05:07
4 . 97 Čuk Tomislav Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19601109 1:30:34 3 0:05:08
5 . 99 Bratina Marjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19590313 1:30:35 3 0:05:09
6 . 96 Reven Dare Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19570402 1:33:17 3 0:07:51
7 . 102 Petovar Miran Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI SLO19600829 1:39:55 3 0:14:29
DNF 101 Šek Darko Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI SLO19581219 1:04:55 2 --
DNF 98 Mulej Robert Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19610608 1:03:20 2 --
MASTER G-M
1 . 105 Car Ljubo Moški SLO KD BRANIK MARIBOR SLO19550221 0:59:15 2 0:00:00
2 . 104 Popovič Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19540626 0:59:17 2 0:00:02
3 . 111 Colnarič Slavko Moški SLO ŠD TURBO M SLO19560612 0:59:23 2 0:00:08
4 . 110 Govekar Anton Moški SLO ŠD TURBO M SLO19530130 1:00:36 2 0:01:21
5 . 112 Brancelj Franci Moški SLO ŠD TURBO M SLO19550113 1:02:07 2 0:02:52
6 . 108 Rakoš Dragan Moški SLO ŠD TURBO M SLO19560417 1:03:00 2 0:03:45
7 . 103 Keršič Emil Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 SLO19541015 1:04:49 2 0:05:34
8 . 106 Kirič Avgust Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19561215 1:09:09 2 0:09:54
9 . 107 Blažič Jožef Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19540714 1:12:38 2 0:13:23
DNF 109 Papič Milivoj Moški SLO ŠD TURBO M SLO19560618 1:09:39 2 0:10:24
MASTER H-M
1 . 117 Mihovec Matej Moški SLO ŠD TURBO M SLO19511103 0:59:15 2 0:00:00
2 . 114 Kastelic Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19510520 0:59:17 2 0:00:02
3 . 116 Cigoj Zorko Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19481206 0:59:21 2 0:00:06
4 . 118 Mihovilović Ivan Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19490131 1:02:58 2 0:03:43
5 . 113 Otoničar Janez Moški SLO KK Postojna SLO19480309 1:04:50 2 0:05:35
6 . 115 Saksida Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19471107 1:07:33 2 0:08:18
DNF 119 Lampe Bojan Moški SLO ŠD TURBO M SLO19470823 0:30:51 1 --
MASTER I-M
1 . 121 Končina Rafael Moški SLO KD HRASTNIK SLO19450917 1:03:01 2 0:00:00
2 . 124 Mikuž Franc Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19430801 1:04:50 2 0:01:49
3 . 122 Bahar Milan Moški SLO KK Postojna SLO19380218 1:10:01 2 0:07:00

Komentarji