Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: XC Ravne na Koroškem 2013

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:XC Ravne na Koroškem 2013 Datum:22.06.2013
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas Vožnje
OPEN-M
1 . Naglič Rok Moški SLO KK RAVNE 41:02.00
2 . Pušnik Luka Moški SLO KK RAVNE 42:07.00
3 . Rogina Domen Moški SLO Ganesha Team 44:44.00
4 . Zupan Tine Moški SLO SCOTT TEAM 46:21.00
5 . Nemeček Dejan Moški SLO UNI TEAM - CULT 46:43.00
6 . Blaž Podričnik Moški SLO ORBEA GEAX -1
7 . Pirnat Tomaž Moški SLO KK RAVNE -1
8 . Haberman Blaž Moški SLO KK RAVNE -1
9 . Šinigoj Jernej Moški SLO KK RAVNE -1
10 . Starman Jan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM -1
11 . Žagar Luka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM -1
12 . Babnik Primož Moški SLO CALCIT BIKE TEAM -1
13 . Svetek Robert Franc Moški SLO Energijateam.com -1
14 . Robert Šumah Moški SLO ŠTD Pohorc -2
15 . Belaj Vojko Moški SLO KK RAVNE -2
16 . Movrin Karel Moški SLO Energijateam.com -2
17 . Prelovšek Iztok Moški SLO Energijateam.com -3
18 . Kranjec Frane Moški SLO CALCIT BIKE TEAM -3
OPEN-Ž
1 . Maja Zavrl Ženski SLO ŠTD Pohorc -2
2 . Kranjec Mira Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM -3
U17-M
1 . Govekar Blaž Moški SLO ORBEA GEAX 42:48.00
2 . Tratnik Bajc Miha Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 44:26.00
3 . Tratnik Aljaž Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 45:54.00
4 . Zupan Ciril Moški SLO Energijateam.com 46:51.00
5 . Svetek Domen Moški SLO Energijateam.com -1
6 . Košir Luka Moški SLO Energijateam.com -1
MLADINKE-Ž
1 . Jagodič Eva Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 44:39.00
2 . Sitar Tamara Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM -1
U15-M
1 . Govekar Matevž Moški SLO ORBEA GEAX 22:55.00
2 . Skala Tilen Moški SLO Energijateam.com 23:50.00
3 . Ivartnik david Moški SLO Energijateam.com 24:00.00
4 . Polzer David Moški AUT RSC MCDonalds Klopeiner See 24:02.00
5 . Nemeček Bine Moški SLO UNI TEAM - CULT 24:57.00
6 . Mihalič Anže Moški SLO Energijateam.com 25:20.00
7 . Šinigoj Tomaž Moški SLO KK RAVNE 25:28.00
8 . Bosman Luka Moški SLO KK RAVNE 26:52.00
9 . Jagodič Tilen Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 29:04.00
U15-Ž
1 . Lahajnar Klara Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 23:08.00
2 . Movrin Ana Ženski SLO Energijateam.com 24:26.00
3 . Kranjec Katja Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 24:36.00
4 . Janežič Šana Ženski SLO Energijateam.com 26:19.00
5 . Prusnik Lotrič Ema Ženski SLO Energijateam.com 28:21.00
U13-M
1 . Pečnik Teo Moški SLO KK RAVNE 18:13.00
2 . Simon Pekitz Moški AUT RSC Mc'Donalds Klopeiner See 19:01.00
3 . Smolnikar Jakob Moški SLO Energijateam.com 19:09.00
4 . Kranjec Žagar Matic Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 19:12.00
5 . Dolenšek Anže Moški SLO KK ZAVRŠNICA 19:49.00
6 . Peternel Sergej Moški SLO KK ZAVRŠNICA 19:53.00
7 . Preinig Sebastian Moški AUT RSC MCDonalds Klopeiner See 20:08.00
8 . Kranjec Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 20:45.00
9 . Prelovšek Gašper Moški SLO Energijateam.com 22:08.00
10 . Žnidar Aljaž Moški SLO KK ZAVRŠNICA 22:26.00
11 . Belaj Žan Moški SLO KK RAVNE 22:29.00
12 . Žle Blaž Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 22:52.00
13 . Govekar Martin Moški SLO ORBEA GEAX 23:00.00
14 . Lahajnar Matej Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 23:14.00
15 . Starman Jaka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 24:04.00
16 . Potočnik Žan Moški SLO Energijateam.com 25:24.00
17 . Rupnik Robi Moški SLO ORBEA GEAX 29:59.00
U11-M
1 . Car Mark Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 14:12.00
2 . Smrdel Miha Moški SLO ORBEA GEAX 14:25.00
3 . Koncilja Urban Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 14:50.00
4 . Felc Maj Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 15:06.00
5 . Novak David Svit Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 15:31.00
6 . Rus Jure Moški SLO ORBEA GEAX 15:46.00
7 . Tratnik Jakob Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 16:10.00
8 . Prelovšek Jure Moški SLO Energijateam.com 16:13.00
9 . Gnezda Nace Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 16:41.00
10 . Jagodič David Moški SLO CALCIT BIKE TEAM -1
11 . Langus Luka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM -1
U11-Ž
1 . Čuk Špela Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 17:29.00
2 . Mlakar Daša Ženski SLO ORBEA GEAX -1
3 . Škarja Eva Ženski SLO Energijateam.com -1
4 . Movrin Ema Ženski SLO Energijateam.com -2
U9-M
1 . Pahor Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 8:20.00
2 . Felc Vit Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 9:34.00
3 . Starman Gal Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 9:36.00
4 . Babnik Gašper Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 9:45.00
5 . Kerec Matej Moški SLO KK ZAVRŠNICA 9:47.00
6 . Svetličič Jošt Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10:00.00
7 . Vovk Ambrož Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10:07.00
8 . Vid Mlačnik Fale Moški SLO KK RAVNE -1
9 . Kordež Anže Moški SLO KK RAVNE -1
U9-Ž
1 . Kranjec Žagar Hana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 9:38.00
2 . Kranjec Zoja Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM -1
3 . Langus Ana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM -1
U7-M
1 . Lopatič Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 8:00.00
2 . Brecelj Job Moški SLO Energijateam.com 8:01.00
3 . Pečnik Tian Moški SLO KK RAVNE 9:18.00
U7-Ž
1 . Gnezda Hana Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10:06.00
2 . Novak Ivana Rosa Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10:08.00
3 . Škarja Sabina Ženski SLO Energijateam.com -1

Komentarji