Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: SKOK NA ROGLO 2016

Cestno kolesarstvo Tekma:SKOK NA ROGLO 2016 Datum:21.08.2016
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas Zaostanek Več
DEčKI DO 15 LET (BREZ LICENCE)-M
1 . 93 Dragar Luka
KLUB VAŠKA RUNDA
Moški SLO KLUB VAŠKA RUNDA -- -- >
Klub KLUB VAŠKA RUNDA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
IZVEN KONKURENCE-M
1 . 112 Roškar Tim
KK Perutnina Ptuj
Moški SLO KK Perutnina Ptuj -- -- >
Klub KK Perutnina Ptuj
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
ŽENSKE A-Ž
1 . 3 Leskovar Andreja
BikeRepublic
Ženski SLO BikeRepublic SLO19880623 -- -- >
Klub BikeRepublic
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19880623
u010cas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
2 . 4 ŠPACAPAN META
KD BRDA DOBROVO
Ženski SLO KD BRDA DOBROVO SLO19840704 -- -- >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19840704
u010cas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
3 . 5 Komel Tadeja
KD BRDA DOBROVO
Ženski SLO KD BRDA DOBROVO SLO19840410 -- -- >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19840410
u010cas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
ŽENSKE B-Ž
1 . 94 Kačičnik Nataša
KD BRDA DOBROVO
Ženski SLO KD BRDA DOBROVO -- -- >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
u010cas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
2 . 97 OPEKA JEMEC Romana
Ženski SLO -- -- >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
u010cas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
3 . 120 MARTA SEVČNIKAR
CC Gamsi
Ženski SLO CC Gamsi -- -- >
Klub CC Gamsi
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
u010cas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
ŽENSKE C-Ž
1 . 6 Škerlj Ivanka
KD BRDA DOBROVO
Ženski SLO KD BRDA DOBROVO SLO19630428 -- -- >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19630428
u010cas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
2 . 132 Ceglar Vida
BICIKEL.COM
Ženski SLO BICIKEL.COM SLO19640328 -- -- >
Klub BICIKEL.COM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19640328
u010cas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
3 . 7 Rakoš Ivica
ŠD TURBO M
Ženski SLO ŠD TURBO M SLO19600514 -- -- >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19600514
u010cas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
4 . 116 Berčon Irena
Ženski SLO -- -- >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
u010cas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
5 . 121 Roser Zvonka
CC Gamsi
Ženski SLO CC Gamsi -- -- >
Klub CC Gamsi
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
u010cas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
AMATERJI -M
1 . 13 Sernec Žiga
BikeRepublic
Moški SLO BikeRepublic SLO19880611 -- -- >
Klub BikeRepublic
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19880611
u010cas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
2 . 16 Brinc Uroš
KK Metliška črnina
Moški SLO KK Metliška črnina SLO19881016 -- -- >
Klub KK Metliška črnina
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19881016
u010cas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
3 . 17 Trenta Aljaž
KK PANTAL
Moški SLO KK PANTAL SLO19890421 -- -- >
Klub KK PANTAL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19890421
u010cas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
4 . 20 Polajnar Klemen
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI SLO19950920 -- -- >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19950920
u010cas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
5 . 96 Četina Nejc
BikeRepublic
Moški SLO BikeRepublic -- -- >
Klub BikeRepublic
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
6 . 15 Kočnik Simon
BikeRepublic
Moški SLO BikeRepublic SLO19880101 -- -- >
Klub BikeRepublic
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19880101
u010cas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
7 . 106 Trotovšek Jan
KK ZAGORSKA DOLINA
Moški SLO KK ZAGORSKA DOLINA -- -- >
Klub KK ZAGORSKA DOLINA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
8 . 128 Ravnak David
ŠD Maksim
Moški SLO ŠD Maksim SLO19961225 -- -- >
Klub ŠD Maksim
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19961225
u010cas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
9 . 10 Drofelnik Matic
Moški SLO -- -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
10 . 12 Strmšek Simon
KD BIKE EK HALOZE 2002
Moški SLO KD BIKE EK HALOZE 2002 SLO19880519 -- -- >
Klub KD BIKE EK HALOZE 2002
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19880519
u010cas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
11 . 8 Sever Dejan
Moški SLO -- -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
12 . 109 BLAŽ BERLIČ
KD SELCE
Moški SLO KD SELCE -- -- >
Klub KD SELCE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
13 . 110 BOŠTJAN CELAN
KD SELCE
Moški SLO KD SELCE -- -- >
Klub KD SELCE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
14 . 9 Pušnik Jernej
Moški SLO -- -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
15 . 135 FILIP MLINŠEK
Moški SLO -- -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
16 . 19 Medar Luka
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M SLO19900207 -- -- >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19900207
u010cas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
MASTER A-M
1 . 26 Plank Marko
BikeRepublic
Moški SLO BikeRepublic SLO19851009 -- -- >
Klub BikeRepublic
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19851009
u010cas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
2 . 23 Kregar Matjaž
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19850305 -- -- >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19850305
u010cas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
3 . 24 Marič Robi
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS SLO19860218 -- -- >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19860218
u010cas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
4 . 31 Pavšič Tilen
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M SLO19841216 -- -- >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19841216
u010cas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
5 . 29 Fijavž Matej
KK ROGLA
Moški SLO KK ROGLA -- -- >
Klub KK ROGLA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
6 . 25 Kramar Miha
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS SLO19850615 -- -- >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19850615
u010cas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
7 . 27 Kramberger Miha
KK BIKE-EK HALOZE 2002
Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 SLO19831203 -- -- >
Klub KK BIKE-EK HALOZE 2002
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19831203
u010cas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
8 . 105 BLAŽ LUPŠE
Šentjur Power
Moški SLO Šentjur Power -- -- >
Klub Šentjur Power
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
9 . 113 Zalokar David
KK MASTER TEAM
Moški SLO KK MASTER TEAM SLO19840515 -- -- >
Klub KK MASTER TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19840515
u010cas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
10 . 130 Vrečko Davorin
Šentjur Power
Moški SLO Šentjur Power -- -- >
Klub Šentjur Power
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
11 . 95 JERNEJ KOKOL
KK TONDACH
Moški SLO KK TONDACH -- -- >
Klub KK TONDACH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
MASTER B-M
1 . 39 Kitek Sašo
BikeRepublic
Moški SLO BikeRepublic SLO19790220 -- -- >
Klub BikeRepublic
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19790220
u010cas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
2 . 34 Paher Marko
Moški SLO -- -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
3 . 37 Kolenc Damjan
KD HRASTNIK
Moški SLO KD HRASTNIK SLO19770801 -- -- >
Klub KD HRASTNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19770801
u010cas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
4 . 119 Stibilj Jernej
PICIBICI
Moški SLO PICIBICI SLO19810228 -- -- >
Klub PICIBICI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19810228
u010cas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
5 . 38 Ribič Zoran
KD BIKE EK HALOZE 2002
Moški SLO KD BIKE EK HALOZE 2002 SLO19800127 -- -- >
Klub KD BIKE EK HALOZE 2002
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19800127
u010cas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
6 . 107 Zvonar Rajko
Šentjur Power
Moški SLO Šentjur Power -- -- >
Klub Šentjur Power
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
7 . 129 Modic Jure
Koštruni ŠD Tinje
Moški SLO Koštruni ŠD Tinje -- -- >
Klub Koštruni ŠD Tinje
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
8 . 36 Verdel Rok
KD HRASTNIK
Moški SLO KD HRASTNIK SLO19801005 -- -- >
Klub KD HRASTNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19801005
u010cas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
9 . 41 Prelc Matej
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19781022 -- -- >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19781022
u010cas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
10 . 42 Hanžič Tadej
ŠD PULZ
Moški SLO ŠD PULZ -- -- >
Klub ŠD PULZ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
11 . 102 BRAČKO Aleksander
ŠD SUPERSNURF
Moški SLO ŠD SUPERSNURF SLO19771005 -- -- >
Klub ŠD SUPERSNURF
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19771005
u010cas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
12 . 142 MATEJ POLEGEK
KK ROGLA
Moški SLO KK ROGLA -- -- >
Klub KK ROGLA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
13 . 145 Jambrek Jure
Cinkarna Celje
Moški SLO Cinkarna Celje 0 -- -- >
Klub Cinkarna Celje
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 0
u010cas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
14 . 118 ANDREJ LORGER
KK Trnovlje
Moški SLO KK Trnovlje -- -- >
Klub KK Trnovlje
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
15 . 114 OLIVER MILINČIČ
Moški SLO -- -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
16 . 122 MAKSI BERANIČ
Bike EK Haloze
Moški SLO Bike EK Haloze -- -- >
Klub Bike EK Haloze
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
17 . 127 TOMAŽ ŠTINGEL
Moški SLO -- -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
MASTER C-M
1 . 51 Filipič Grega
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS SLO19761119 -- -- >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19761119
u010cas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
2 . 50 Prešeren Jani
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19760802 -- -- >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19760802
u010cas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
3 . 56 Konc Gorazd
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19740604 -- -- >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19740604
u010cas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
4 . 55 Kampuš Boris
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19720512 -- -- >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19720512
u010cas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
5 . 47 Šabec Igor
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna SLO19720918 -- -- >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19720918
u010cas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
6 . 43 Dolenc Gregor
KD HRASTNIK
Moški SLO KD HRASTNIK SLO19720512 -- -- >
Klub KD HRASTNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19720512
u010cas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
7 . 131 MIHA KOVAČIČ
Moški SLO -- -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
8 . 140 SREČKO CANZITI
Moški SLO -- -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
9 . 125 BOJAN FELICIJAN
Moški SLO -- -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
MASTER D-M
1 . 64 Likar Robert
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19690616 -- -- >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19690616
u010cas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
2 . 63 Alič Simon
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19710209 -- -- >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19710209
u010cas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
3 . 61 Grudnik Igor
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS SLO19670118 -- -- >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19670118
u010cas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
4 . 60 Cesar Igor
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE SLO19700127 -- -- >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19700127
u010cas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
5 . 117 Robič Iztok
KD BIKE EK HALOZE 2002
Moški SLO KD BIKE EK HALOZE 2002 SLO19670622 -- -- >
Klub KD BIKE EK HALOZE 2002
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19670622
u010cas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
6 . 62 Vodopivec Borut
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19690414 -- -- >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19690414
u010cas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
7 . 134 JOŽE GOŠNJAK
Moški SLO -- -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
8 . 103 Sesek Uros
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI SLO19670107 -- -- >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19670107
u010cas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
9 . 133 RAFKO TROBIŠ
Moški SLO -- -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
MASTER E-M
1 . 71 Čibej Bruno
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19650712 -- -- >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19650712
u010cas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
2 . 98 Melanšek Iztok
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 00171 -- -- >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 00171
u010cas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
3 . 108 Štefane Srečko
ŠD TINJE
Moški SLO ŠD TINJE -- -- >
Klub ŠD TINJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
4 . 69 Danevčič Marko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19660606 -- -- >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19660606
u010cas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
5 . 70 Bauman Robert
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19641226 -- -- >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19641226
u010cas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
6 . 68 Škerlj Igor
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19640406 -- -- >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19640406
u010cas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
7 . 139 FRANC CERINŠEK
KK ROGLA
Moški SLO KK ROGLA -- -- >
Klub KK ROGLA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
8 . 100 Šela Zlatko
Moški SLO -- -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
9 . 72 Mesojedec Matjaž
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M SLO19640925 -- -- >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19640925
u010cas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
10 . 115 Sojč Milan
Moški SLO -- -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
11 . 124 Videmšek Ivan
Moški SLO -- -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
12 . 143 DRAGO ZIDANŠEK
Moški SLO -- -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
MASTER F-M
1 . 78 Skubic Borislav
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M SLO19581024 -- -- >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19581024
u010cas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
2 . 73 Čuden Marjan
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19570501 -- -- >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19570501
u010cas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
3 . 74 Zupančič Mirko
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE SLO19590920 -- -- >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19590920
u010cas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
4 . 138 prah marjan
ŠD TINJE
Moški SLO ŠD TINJE -- -- >
Klub ŠD TINJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
5 . 77 Bratina Marjan
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19590313 -- -- >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19590313
u010cas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
6 . 104 MIRKO LAMUT
Moški SLO -- -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
MASTER G-M
1 . 79 Popovič Ivan
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19540626 -- -- >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19540626
u010cas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
2 . 84 Papič Milivoj
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M SLO19560618 -- -- >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19560618
u010cas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
3 . 81 Car Ljubo
KD BRANIK MARIBOR
Moški SLO KD BRANIK MARIBOR SLO19550221 -- -- >
Klub KD BRANIK MARIBOR
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19550221
u010cas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
4 . 141 RADO MAROT
Šentjur Power
Moški SLO Šentjur Power -- -- >
Klub Šentjur Power
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
5 . 83 Rakoš Dragan
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M SLO19560417 -- -- >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19560417
u010cas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
6 . 137 JOŽEF CUGMAS
KK ROGLA
Moški SLO KK ROGLA -- -- >
Klub KK ROGLA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
7 . 82 Kirič Avgust
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19561215 -- -- >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19561215
u010cas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
8 . 99 Smolko Franc
KK TONDACH
Moški SLO KK TONDACH -- -- >
Klub KK TONDACH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
9 . 126 JOŽE ŠTINGEL
Moški SLO -- -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
u010cas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
MASTER H-M
1 . 87 Cigoj Zorko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19481206 -- -- >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19481206
u010cas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
2 . 86 Mikulin Zvezdan
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19500403 -- -- >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19500403
u010cas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
3 . 85 Saksida Marko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19471107 -- -- >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19471107
u010cas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
MASTER I-M
1 . 90 Končina Rafael
KD HRASTNIK
Moški SLO KD HRASTNIK SLO19450917 -- -- >
Klub KD HRASTNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19450917
u010cas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
2 . 91 Bahar Milan sr.
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna SLO19380218 -- -- >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19380218
u010cas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
3 . 92 Mikuž Franc
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19430801 -- -- >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19430801
u010cas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
4 . 89 Učanjšek Edvard
KD HRASTNIK
Moški SLO KD HRASTNIK SLO19340512 -- -- >
Klub KD HRASTNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19340512
u010cas: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00

Komentarji

 

Mobile content